Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Δεν μπόρεσα να μπώ σήμερα... έπιασα να κάνω δουλειές στο σπίτι, μετά πήγαμε βόλτα και το βραδάκι είχαμε τους κουνιάσους μου και τη συννυφάδα μου εδώ... κάναμε BBQ μόλις πρίν απο λίγο τελειώσα και έκατσα να δώ τα νέα σας!!

Η συννυφάδα μου μπήκε στον μήνα της!!! Το αργότερο μέχρι 7/10 γεννάει!! :D:D:D Ο Κερεμ δεν θα είναι πλέον ο μικρότερος :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνια μου περαστικούλια στο νινάκι σου!!

Πιπίτσα μου να ζήσετε!! Να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!! Να χαίρεστε το νινάκι σας και πολύ σύντομα να έρθει και το αδερφάκι του!! :D:D:D:D:D:D:D

Μια χαρά πάει η παραγωγή σου βλέπω και χαίρομαι πολύ!!! Εύχομαι να αυξάνεται κάθε μέρα και περισσότερο!!!

Συμπεθέρα μου με το καλό η βάπτιση!! Περιμένουμε φωτό!! Μια χαρά κοιμάστε βλέπω!! Μπράβο σας!! Όντως έχετε στρώσει!!

Να μου φιλήσεις της ζουζούνες σου!! Στη νύφη μου δώσε και ένα φιλάκι απο τον Κερεμ!! :-p:-p

Μαράκι αυτό που έπαθες είναι απο την κούραση!! Το έπαθα και εγώ πρίν καμιά εβδομάδα... με βρήκε ο άντρας μου 3 η ώρα τη νύχτα να κοιμάμαι στην καρέκλα στη κουζίνα μπροστά στον απορροφητήρα!! όπως όταν έκλαιγε ο Κερεμ και τον πήγαινα εκεί για να ηρεμήσει αλλά ήμουν μόνη μου.... ευτυχώς δεν είχα πάρει και το μωρό!! Είναι λογικό με τέτοια κούραση και ψυχολογική και σωματική να αντιδράει έτσι ο οργανισμός μας. Καλά να περάσεις στον γάμο.

Άρχισε και τα αγκού ο Στεφανάκος??? ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!!

Με γειά το ρηλάξ σας!! Είναι πολύ όμορφο!

Έχει δίκιο η συμπεθέρα μου, είναι ίδιος εσύ το αγοράκι σου!! Καταπληκτική ομοιότητα!!

Αερινή εμάς άρχισε να κοιμάται σερί μετά που σαραντήσαμε... κάποιες νύχτες κοιμόταν κάποιες όχι... αλλά μετά που γίναμε 2 μηνών κοιμάται σερί σχεδόν κάθε βράδυ... :D:D:D:D

Μιχαέλα μου είναι μία κούκλα το μπιζελάκι σας!! Φτού φτού!! Μοιάζει στον μπαμπά η μου φαίνεται???

Μαριλού μου καλώς μας ξαναήρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Μαριλου καλως μας ηρθες κ παλι κ να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!Για το φαγητο που λες κ το βραδυνο υπνο εγω κανω το εξης..ταιζω ανα τετραωρο την ημερα κ συγκεκριμενα 7 το πρωι κ 7μιση,11 κ 11μιση,3-3:30 κ 7-7:30 το απογευμα.Γυρω στις 9 τις κανω μπανιο κ αναλογως αν νυσταζουν ή οχι τις βαζω κουνια ή ριλαξ.Ειμαι βεβαια τυχερη γιατι κοιμουνται μονες τους κ δεν παιδευομαι.Γυρω στις 11 περιπου δεν τις ξυπναω αλλα τις σηκωνω σιγα σιγα κ τους δινω το τελευταιο γαλα μεσα στον υπνο τους κ ετσι κοιμουνται μεχρι τις 7 το πρωι οποτε κ ξανατρωνε.Μετα παλι κουνια κ υπνο μεχρι τις 10 περιπου.Μην αγχωνεσαι,θα μπουνε σε προγραμμα αλλα αυτο που εχω καταλαβει κ σου προτεινω ειναι να μην τους αλλαζεις συνεχει ωραρια κ συνηθειες.Εμεις παλευαμε για λιγο καιρο αυτα τα ωραρια κ ετσι εμαθαν.Π.χ. κ νωριτερα να ξυπνουσαν εβαζα λιγο πιπιλα κτλ κ τις καθυστερουσα μεχρι να ερθει η ωρα του φαγητου,κ ετσι εμαθαν.Τωρα κ νωριτερα να ξυπνησουν δε γκρινιαζουν ποτε μεχρι να φανε,απλα περιμενουν...Θελει ομως υπομονη.

Γλυκια μου συμπεθερα ειχατε βραδια μπαρμπεκιου?Τελεια!Εγω σημερα λεω να κανω την παρθενικη μου εξοδο με τις φιλεναδες,θα μοιρασω τις μικρες στις γιαγιαδες κ θα εξορμησω :D:D Ελπιζω να μη χαλασει τιποτα μεχρι το βραδυ :?:?

Μιχαελα μου η μικρη σας ειναι μια κουκλα!!

Πιπιτσα μια χαρα τα πας με το γαλα,συνεχισε ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! Τι κάνετε??Εμείς εδώ στο σπιτι, ο Στεφανάκος στο ρηλαξ του και κάνει χαρούλες!! Πήγαμε στο γαμο κι ο μικρός κύριος!!!Ειχε παρα πολύ δυνατή μουσική και λεω θα τρομάξει...κι όμως κοιμόταν και γελούσε και στον υπνο του...το απιστευτο ειναι οτι με το που βγηκαμε απο το μαγαζι και σταματησε η μουσική ξύπνησε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα θα ειμαστε χαλαρα στο σπιτι,το απογευμα περιμένω τον αδερφο μου με την κοπέλα του, μας πήρανε γυμναστηριο για το μικρό!!! :D:D:D:D:D Το βραδυ θα ερθουν φιλοι του καλου μου να δουν ποδοσφαιρο και θα ψησουμε...

Σοφάκι μου καλή εξοδο σήμερα!!!

Γιελιζ μου οχι μονο κάνουμε αγκου αλλά το κάνουμε κι όλο και πιο έντονα!!!Καλά εσύ με έχεις ξεπεράσει??Στον απορροφητηρα πήγες να κοιμηθεις??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάλι καλά που δεν πήρες τον Κερεμ!! Με το καλο να γεννησει η συννυφάδα σου!!

Πιπιτσα μου μπραβο πολύ καλές οι ποσοτητες που εβγαλες...

Εχουμε κι εμεις επετειο τον άλλο μηνα και λεγαμε να πάμε κάπου να ξεσκάσουμε, αλλα τελικα παντρεύεται ενας φιλος την προηγουμενη κι ετσι θα την περάσουμε χαλαρα...

Μαριλού μου καλώς μας ξαναήρθες!! Σιγά σιγά θα στρώσουν οι μικρές!!

Μου μοιάζει ο μικρός???Στην αρχή όλοι λεγανε ότι μοιαζει του μπαμπα του (ηταν ιδιος η αληθεια ειναι) τωρα αρχισε να μου μοιαζει εμενα...Απλά εχει χαρακτηριστικα κι απο τους δυο μας!

Μου κάνει κατι χαρουλες και κατουριεμαι απο την χαρά μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες οταν γυρισαμε σπιτι του εδωσα γαλα και οταν τον εβαλα στο κρεβατάκι του με κοιτούσε και μου έκανε κατι χαμογελα!!!!ΤΡελλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το αντράκι μου το λατρευω!!!

Αυριο εχουμε παιδιατρο το πρωι και μετά εμβόλιο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......βαλαμε το φαγακι μας στο φουρνο...η μπεμπα κοιμαται κ η μεγαλη μου παει με την συννιφαδα μου σε μια βαφτιση.....

μαρακι καλη χωνεψη για το βραδυ :D:D ....ωραιος ο μικρος,ηθελε κ ντισκο παρτυ :lol::lol::lol:

σοφια καλη διασκεδαση αποψε....καλα που υπαρχουν κ αυτες οι γιαγιαδες...εχουν γινει πολυτιμες αν οχι δυσευρετες...κ εγω νοιωθω πολυ τυχερη που τις εχω κ τις δυο κοντα μας κ βοηθανε η καθε μια με το τροπο της...

γιεληζ με το καλο να υποδεχθητε κ το νεο σας μωρακι...κοριτσακι ή αγορι?καλα βρε στον αποροφητηρα :shock::shock::shock: ευτυχως τετοια δεν ειχα στην πρωτη μου...ελπιζω ουτε κ τωρα.

παντως εχεις δικιο...η μπεμπα μας μοιαζει στο μπαμπα της...αν κ η μεγαλη οταν γεννηθηκε ηταν ιδια ο μπαμπας κ στο 3μηνο αλλαξε κ τωρα ποια ειναι ιδια εγω σε ολα μα ολα...λες να γινει κ τωρα κατι τετοιο...ο καημενος χαιρεται στην αρχη κ μετα τζιφος :lol::lol::lol: εεε ας του μοιασει κ μια,δυο κοριτσαρους εκανε, ουτε μια πια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Μιχαέλα μου είναι της διασκέδασης ο γιος μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαγείρεψα αρακά με κοτοπουλο για τώρα και περιμένω τον καλο μου να ερθει να φαμε...

Ο μικρός κοιμάται στο ρηλαξ εδώ και ώρα...Κανονικά θα έπρεπε να φάει πριν από μια ώρα αλλα το εριξε στον ύπνο!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσούδια μου!!!!!!!!!

Το έχετε ρίξει όλες στις βόλτες ή είναι ιδέα μου???? Πολλές ερημιές βλέπω…..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς είμαστε καλά και…… κοιμόμαστε!!!!!! Σε κανένα μισάωρο θα πρέπει να ξαναφάει ο μπουμπούκος & λέω να τον βάλω στο στήθος πρώτα κι έπειτα να του δώσω μπιμπερό!!!! Για ακόμη 1 φορά αρμέγομαι….. έχω ήδη έτοιμο το επόμενο γεύμα του!!!! Μόλις θηλάσω θα πρέπει να βάλω σίδερο!!!!! Τα πεθερικά θ΄αργήσουν να ξανάρθουν μάλλον κι έχουν ήδη μαζευτεί…. τα πιο βασικά θα πατήσω πάντως….. και κυρίως του μπέμπη!!!! Εμείς είμαστε σχετικά καλυμμένοι!!!! Κι έπειτα έχω μαγείρεμα για τον μπαμπά μας…. 1 εύκολη & γρήγορη μακαρονάδα!!!!!!

Βαριέμαι!!!!!!!!!!!

Μήπως να ξυπνούσα το λουκουμά μου??? Να παίτσουμε??? Να κάνουμε φωνούλες κι αγκού???

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Είναι καλούλης ο μπεμπάκος μας πάντως μωλέ.......

Όταν νιαουρίζει..... με το που θα τον πάρουμε αγκαλίτσα είτε εγώ είτε ο μπαμπάκας του αμέσως ηρεμεί!!!!! Σπάνια θα κλαίει πολύ ώρα & δεν θα ηρεμήσει με τίποτε!!!!!

Ρε κοριτσάκια..... να σας ρωτήσω......

Εσάς τα νινάκια σας μόλισ φάνε έχουνε λόξυγγα μετά από λίγο???? Εμάς σε κάθε γεύμα σχεδόν τον πιάνει λόξυγγας αμέσως.... κι αν έχει ήδη γλαρώσει...... τσαντίζεται!!!!! Ούτε η πιπίλα δεν τον βοηθάει!!!! Η Παιδίατρος μας είπε πως ο λόξυγγας περνάει μόνος του κι είναι σημάδι πως δουλεύουν καλά τα πνευμονάκια μας!!!!!!

Μαράκι…. ο μικρός σου μοιάζει πολύύύύ!!!!!! Σοφάκι και Μιχαέλα τα νινάκια σας κουκλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεε προλαβα να γεννησω πριν κλεισει το ποστ!!!χεχεχε...μολις γυρισαμεεε..απο αυριο θα μπω να διαβασω και νεαα...σημερα περιμενω κοσμο...η Μιλα γεννηθικε 2630 και 50 εκ..τρωει μονο δικο μου γαλα και χαιρομαι που τα καταφερα...ηταν δυσκολο στην αρχη..και ποναγα πολυ..εκοψε και λιγο τις θηλες..αλλα πηρα μια κρεμα της μεντελα και με βοηθησε πολυ...τωρα ποναω στις πρωτε 2-3 ρουφιξιες...θα μπω αυριο να σας πωω φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη καλη προσαρμογη τωρα πια στο σπιτι.....αυτο με το θηλασμο σε καταλαβαινω απολυτα.κ εγω στην πρωτη δεν τα καταφερα κ με πονουσε αφορητα.τωρα νοιωθω πολυ περηφανη που τα καταφερνω κ μακαρι να μπορω να συνεχισω οσο περισσοτερο μπορω.τωρα πια δεν ποναω καθολου.

πιπιτσα αυτο με το λοξιγγα το εχουμε κ εμεις...σχεδον στα περισσοτερα γευματα μας πιανει...κ ειναι πολυ αστειος ηχος.μου θυμιζει εκεινα τα κουκλακια τα πλαστικα για το μπανιο που τα πατας κ κανουν θορυβο :lol::lol::lol::lol: κ εγω κατι τετοιο ξερω για τα πνευμονακια τους.

αυριο θα ερθει να μας δει κ ο παιδιατρος.μου ειχε πει οτι ειναι καλα να την δει στις δεκα μερες για να εχουμε καλυτερη εικονα οσον αφορα το βαρος.πρεπει στις 10μερες απο την γεννηση να εχουν το βαρος της γεννησης τους(αν οχι περισσοτερο) επειδη στην αρχη χανουν.σημερα που ανεβηκαμε μαζι κ μετα μονη μου στην ζυγαρια,την βγαζει 3500 οποτε πιστευω πως ειμαστε καλα.

να σας πω κ κατι αστειο που εκανε το καμαρι μου σημερα...ετοιμαζα το μπανιερο της κ ηταν κ η μαμα μου στο σπιτι.της λεω να την ξεντυσει για να την παρω για μπανιο...κ ξαφνικα ακουω ενα κλαμα,με φωνη.τρεχω κ εγω να δω.μου λεει η μαμα μου δεν την εκανα τιποτα,ετσι ξαφνικα αρχισε να κλαιει...με φωνη ομως κ δακρυα...κ τι ειχε κανει :?:?:? τραβουσε με το ενα χερι τα μαλλια της :lol::lol::lol: ειχε μπερδευτει το χερακι της στα μαλλια κ δεν μπορουσε να το βγαλει...το καημενο εκλαιγε με παραπονο.την πηρα αγκαλια κ με κοιτουσε με τα ματακια της παραπονιαρικα κ ηταν ολο αναφηλιτα.εμεις με την μαμα μου να γελαμε (οι κακουργες :lol::lol: )κ εκεινο να κλαιει :(:(:(

σημερα παντως ολη μερα περισσοτερο τρωμε παρα κοιμομαστε...τρωμε δυο ωρες κ κοιμομαστε μια...αντε να δουμε πως θα περασει η βραδια...την εκανα μπανιο 8παρα...στις 8.30 κοιμοταν κ στις 9.15 ξυπνησε κ ετρωγε τα χερια της...αντε παλι βυζι εξω...ευτυχως τωρα κοιμαται,να δουμε τι ωρα θα ξυπνησει.

αυριο το μεγαλο μου κοριτσακι ξεκιναει σχολειο...προνηπια :D:D:D καλη μας σχολικη χρονια!!!κ δεν ξερω αν θα τα καταφερω να πεταχτω στον αγιασμο :?:?:? μακαρι η μπεμπα να κοιμαται εκεινη την ωρα να μπορεσω να παω.αλλιως μονο με το μπαμπα της θα παει :(:(:(

καλο βραδυ στις μανουλες κ τα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisi Μου θήλαστρο εχω αυτο ακριβως που δίνει η ΜΑριλού...δεν ξέρω πόσο έχει γιατι μου το δώσανε......νομίζω πως είναι πάρα πολύ καλό...ακόμα κ εγω που δεν εχω πολύ γάλα...βγάζω...

Πιπίτσα μου κ εμεις έχουμε λόξυγκα αρκετα συχνά...μην ανησυχείς....θυμάμαι κ εγκυος που ήμουν ένοιωθα τον λόξυγκα του μπέμπη μου......

Εμείς πήραμε την ευχούλα μας κ αυριο έχουμε παιδιατρο να δούμε πόσο μεγαλώσαμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAA!!!!!!AX TI VRADY HTAN AYTO?????POLY ANHSYXOS O MPEMPIS....DN MPORW NA KATALAVW TO GIATI!!!!!!!!!!SXEDON KATHE MIA WRA KSYPNOUSE!!!!!!!!!KAI GRINIAZE.....

MHPWS EPEIDH TON EIXA VALEIS TO KREVATI KAI OXI STO PORT BEBE??????ALLA DEN NOMIZW NA HTAN MONO AYTO.....EKLEGE PARA POLY KAI SFIGOTAN..AX DEN MPORW NA TON VLEPW ETSI!!!!!!!!!!ANTE NA STRWSEI TO PAIDAKI MOU NA MHN GRINIAZEI ETSI....... :oops::oops::oops:

ESEIS PWS EISASTE????TA MWRAKIA OLA KALA???GRINIAZEI KANENA ALLO H MONO O DIKOS MOU??????XIXIXIIXIXIXIXIXIXIXIIXIXI!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα. Και καλή χρονιά σε όσες έχετε "μαθητές"!

Χριστίνα μου, αυτό που περιγράφεις μου θυμιζει κολικούς. Αν συνεχίσει και τα επόμενα βράδια, τότε μάλλον αυτό θα είναι, δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!!

Καλή σχολική χρόνια στα παιδάκια που ξεκινάνε σχολείο σήμερα!!

Συμπεθέρα μου ελπίζω να κατάφερες να βγείς και να πέρασες τέλειααα!!!!

Μαράκι μου γλεντζές ο Στεφανάκος σου ε? Μπράβο!! :lol::lol: Σε ξεπέρασα δεν λές τίποτα!!! Πάλι καλά όπως λές δεν πήρα και τον Κερεμ!!! :roll::roll::roll: Ευχαριστώ γα τις ευχές για τη συννυφάδα μου!!

Αερινή μου να τη χαίρεσαι! Ευτυχισμένα γενέθλια!! :D:D:D

Μιχαέλα μου είναι αγοράκι το ανιψάκι μας! Ευχαριστούμε για τις ευχές!

Πάντως τε μωράκια αλλάζουν πολύ! Και ο δικός μας δεν έχει καμία σχέση με το πώς ήταν όταν γεννήθηκε! Μετά τους 6 μήνες θα μορούμε να λέμε σε ποιόν μοιάζει....

Αχ Μαράκι όποτε βλέπω τη φωτό του προφίλ σου μου ξυπνάει η επιθυμία να δαγκώσω τα μπουτάκια και τα μαγουλάκια του Στεφανάκου!!! Μα τι κουκλάκι είναιιιιιι!!!! Φτου Φτου!! :D:D

Πιπίτσα μου και ο δικός μου έχει λόξυγγα συχνά.. ο οποίος το σταματάει σε 15-20 λεπτά.. αν τσαντίζεται ο μπεμπάκος σου βάλτον λίγο στο βυζακι να του φύγει... αλλιώς αστο να σταματήσει μόνο του.

Ευάκι μου καλώς μας ξαναήρθες!!! Να σας ζήσει και πάλι κοριτσάκι μου!! Καλή προσαρμογή στο σπιτάκι σας!! Όποτε μπορείς να μπείς εμείς εδώ είμαστε!

Νικόλ μου καλό γιατρό σήμερα!!! Θα περιμένουμε νέα σας!!!

ΑΑΑ Μαράκι και εσείς έχετε εμβόλιο σήμερα εε?? Με το καλόο!! Εύχομαι να μην πονέσει και να μην κλάψει καθόλου ο Στεφανάκος!! Θα περιμένουμε νέα!!

Χριστινάκι υπομονή με τις γκρίνιες... στην ηλικία του μωρού σου όλα τα μωράκια μας γκρίνιαζαν.. όταν μεγαλώσει λίγο θα μειωθεί και η γκρίνια!

Καλημέρα Ελισάβετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα...μολις γυρισαμε απο τον αγιασμο...απο αυριο κανονικα σχολειο...λιγο σαν χαμενη κοιτουσε αλλα ελπιζω να εχουμε καλη προσαρμογη.βλεπετε καινουργιο σχολειο,καινουργια δασκαλα...ειδωμεν.

ευτυχως η μπεμπα αφησε την μαμα να παει στον αγιασμο...ολο το βραδυ κοιμοταν 1,5 ωριτσα,ετρωγε μονο 20 λεπτα κ μετα παλι απο την αρχη.κ τωρα το πρωι το εριξε στον υπνο :D:D:D ευτυχως προλαβα κ γυρισα.

χριστινακι κ εμενα μου φαινονται σαν πονακια.η δικια μου οταν τρωει παρα πολυ εχει μια ψιλο ανυσηχια κ οταν βγαλει ηρεμει...δεν ρευεται κ ευκολα.

νικολ μιλησα με την μαριλου κ θα μου το στειλει,δηλ. θα της το αγορασω...να ναι καλα το κοριτσι,πανω στην ωρα ηρθε...κ το σκεφτομουν συνεχεια για το θηλαστρο.αφου λες κ εσυ που δεν ειχες γαλα οτι εκανες δουλεια ελπιζω εγω που εχω να βγαζω...μεσα στην βδομαδα θα ξερω.

καλημερα γιεληζ........

παω για ταισμα.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα!! Καλό ταισμα!!

Με γειά το θήλαστρο!!

Αν έχεις γάλα θα βγάλεις σίγουρα... εδώ εγώ βγάζω με το χειροκίνητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EGW PONAKIA PISTEVW EXEI....ZORIZETE KAI ME TA KAKAKIA TOU...TON VOITHISA PRIN LIGO TOU LIGYSA TA PODIA STHN KOILITSA KAI EVGALE POLY PRAGMA...HREMHSE TO GLYKOULI MOU PALI KALA!!!!

SISI MOU KAI EMENA DEN REVETE PANTA EYKOLA....KAI VGAZEI SYNEXOS GOULIES....ASTA NA PANE...DEN PROLAVAINW NA TOU ALLAZW FORMAKIA!!!!!!!!MIA POU TO VAZW MIA POU TO ERWNEI....AFHSTE POU TWRA TELEYTAIA EXOUME KAI DIAROES APO THN PANA....TIS LIBERO TOU FORAGA TWRA TOU EVALA TIS PAMPERS GIA NA DOUME.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι κάντου γυμναστικούλα (ποδήλατο) τα ποδαράκια και σε άσχετες ώρες της ημέρας (και όταν δεν σφίγγεται) να δείς πόσα αέρια θα βγάζει και θα ηρεμεί... και δεν θα τον πονάει η κοιλίτσα!

Επίσης και το ρέψιμο μετά απο κάθε γεύμα (και στη διάρκεια του γεύματος) βοηθάει να μην πονάει η κοιλίτσα του...

Βάζε τον στον ώμο σου έτσι ώστε το μαγουλάκι του να ακουμπάει το δικό σου και η κοιλίτσα του να είναι πάνω στο στήθος σου μόλις το κάνεις αυτό λύγισε του το ποδαράκι προς την κοιλίτσα του(το άλλο ποδαράκι να μην είναι λυγισμενο) και χαιδεψε του την πλατούλα... ο δικός μου που ήταν πολύ δύσκολος στο ρέψιμο μόνο έτσι ρεύεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules...

kala koimithikame epses, ksipnise 2,5,6 kai meta 9...tora ksanakoimithike

xristina mou paizei na einai kai i allagi tou krevatiou giati ta morakia niothoin anasfaleia sto krevati se sxesi me to carrycot...euximai na min einai kolikoi...

diosa m euxaristoume para poli :D:D

gia peite...skeftikate pote tha kanete tin vaftisi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιεληζ εσυ εισαι κ ολοκληρο εργοστασιο...δεν θα μου εκανε εντυπωση ακομα κ με το χερι αν εβγαζες :lol::lol::lol:

εμας ο παιδιατρος μας ειπε πριν απο καθε γευμα να της δινουμε το ινφακολικ κ ας μην εχει κολικους...μειωνει τα αερια κ ετσι ειναι πιο ηρεμο το μωρο.σημερα θα ερθει να μας δει κιολας.

χριστινα κ εμεις λιμπερο φοραμε αλλα τα μπειμπιλινο μου αρεσαν περισσοτερο κ σαυτα θα μεινω...ακομα διαροες δεν ειχαμε :?:?:?

να σας ρωτησω...κ τα δικα σας μωρακια ειχαν ή εχουν ξηροδερμια?απο χθες παρατηρησα στην κοιλιτσα κ κατω στα πατουσακια της.της βαζω κρεμα αλλα κ παλι βγαινει.δεν νομιζω να ειναι καμια σαν αλλεργια.θα εβγαζε λογικα κ στο υπολοιπο σωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...