Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

ax <Χριστινα μου, σε μαυηματα θηλασμού που ειχα κανει μας ειχε πει όσες καπνίζουν να κάνουν 1 το πολύ 2 αμέσως μετα το θηλασμό.....

Πάντως κοριτσακι αυξάνεται το γαλα με τον καιρό......κ εγω ακόμα το παλευω.........για χαπια δεν εχω ιδεα να σου πω...μου ειχε πει ο γιατρις μου οταν θελήσω να το κόψω να μειωσω τα γευματα για να κοπει σιγα σιγα μόνο του κ να μην παρω χαπια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιελιζ μου, ναι εγω σου εκανα αιτημα φιλιας.

Εμεις απο χθες εχουμε λιγο γκρινιτσα,πολλα κακακια,αναγουλες και γενικως ολο κατι θελει το σπλαχνακι μου.

Τωρα περιμενω να ξυπνησει να τον κανω μπανιο και να φαει.ελπιζω να κοιμηθει μετα,γιατι θελουμε κι εμεις με τον αντρα μου να παραγγειλουμε τιποτα απο εξω να φαμε.να κατσουμε λιγο με την ησυχια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορτσούδια μου????

Εγώ γι΄ακόμη 1 φορά είμαι αγκαλιά με το θήλαστρο…. μόλις τελέψω θα κάνουμε τον μπεμπάκο μας το μπανάκι του (μέχρι τώρα κοιμόταν του καλού καιρού παρόλο που είχαμε κόσμο…. άρα καθόλου ησυχία) κι έπειτα το βραδινό του τάϊσμα… αυτή τη στιγμή έχουμε στο ψυγείο απόθεμα περίπου 100μλ. γαλατάκι μου…. με αυτό που βγάζω τώρα θα του φτιάξουμε λογικά τα 150μλ. του γεύματος του κι όταν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θα πιει ξένο μάλλον…. να μην πιει και τώρα και μετά…. 1 φορά τη μέρα θέλω….

Την Τρίτη το πρωί θα μας επισκεφθεί η Παιδίατρος μας…. κι απογευματάκι Τετάρτης θα πάμε στην Ευαγγελίστρια μας να πάρουμε την Ευχή του Σαραντισμού!!!! Πω πω…. πώς περνάει ο καιρός όμως!!!! Συνεννοήθηκε ο άντρας μου με τον Ιερέα που μας πάντρεψε & θα μας Βαπτίσει και τον μπεμπάκο μας!!!!! Κι αρχίζουμε τις τσάρκες μας μετά…. να ψάξουμε να βρούμε Νύφη!!!!! Μετά θα περάσουμε από τη γιαγιά του καλού μου (τη λατρεύουμε…. είναι μία υπέροχη γιαγιά!!!!) που με παρακάλεσε να της πάμε τον μπέμπη να τον δει!!!!

Αύριο το πρωί θα έρθει να μας δούνε ο κουνιάδος μου οικογενειακώς….. έχουμε πολύ μεγάλη αδυναμία στην ανιψιά μας!!!! Ανυπομονώ να δω την αντίδραση της όταν δει τον μπέμπη…. που όποιος τον βλέπει λέει πως είναι ψηλός και πολύ ήσυχο μωράκι!!!!!

Αυτάάάά!!!!!!

Χαιρετώ σας!!!!!!!

Αχ το σπλαχνάκι μου ξύπνησε κι είναι ξελιγωμένος!!!!! Πάντα κι οι 2 μαζί τον κάνουμε μπανάκι!!!! Τι μου ΄ρθε να κάτσω τάρα για άρμεγμα??? Έχω τουλάχιστον άλλα 10 λεπτάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξημερώνει η Επέτειος μας!!!!! Κλείνουμε 7 χρόνια παντρεμένοι!!!!! Κι έχουμε κι άλλα 4 παντρεμένοι με Πολιτικό!!!!!! Το δωράκι μας το κρατάμε ήδη στα χέρια μας!!!!! Τον μπουμπούκο μας!!!!! Θα είναι η ομορφότερη Επέτειός μας!!!! Συμφωνείτε????

Κι αποφασίσαμε με τον καλό μου να κρατήσουμε ακόμη 1 μήνα το Νοσοκομειακό Θήλαστρο για να μπορέσουμε να εδραιώσουμε για τα καλά τη γαλουχία μας!!!!! Κι ο μπέμπης χρειάζεται τον χρόνο του για να μάθει να τρώει μόνον από το στήθος κι εμείς είμαστε πιο ήρεμοι πως κι αν δεν θηλάσει.... πάλι το δικό μου γάλα θα πιει!!!!

Τώρα. π.χ. υπάρχει στο ψυγείο το επόμενο γευματάκι του μπέμπη (150μλ.) κι επιπλέον άλλα 20μλ. μπορεί να είμαι κομμάτια από την κούραση αλλά γιατί να μην του βγάλω κι άλλο γαλατάκι??? Μέσα σε 10΄ έχω ήδη βγάλει περίπου 50μλ.!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβγαλα 80μλ. μέσα σε 20΄από το 1 στήθος!!!!!!!!!

Για τα δικά μου δεδομένα...... εϊναι πολύ καλά!!!!!!

Τώρα αρμέγομαι από το άλλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Καλοριζικο το νεο ποστ!Γεννητουρια τελος λοιπον!!Ευακι μου να σας ζησει το κοριτσακι σας γλυκεια μου κ καλη λοχεια σε σενα!!Κι εγω απο εχθες σας ψαχνω αλλα σε αλλη ενοτητα,μυαλο πουθενα :oops::oops: Τι μου κανετε?

Πιπιτσα εχετε επετειο?Να ζησετε γλυκεια μου!!

Οι υπολοιπες?Τα μωρακια σας?Για αλλη μια φορα δε προλαβα να σας διαβασω :oops::oops:

Εμεις ειμαστε πολυ καλα,μεγαλωνουμε,τρωμε 200μλ σε καθε μας γευμα κ σε γενικες γραμμες εκτος απο κατι γουλιτσες που βγαζουμε αλλα θεματακια τωρα πια δεν εχουμε :D:D:D Την αλλη Κυριακη 18/9 ειναι η βαπτιση μας!Το περιμενουμε πως κ πως!Τα εχουμε οοολα ετοιμα κ θεματακι οπως ακριβως κ το δωματιο μας,λουλουδια κ πεταλουδες!!Θα σας βαλω φωτο!

Μιας κ τωρα κοιμουνται θα κανω μια προσπαθεια να σας διαβασω λιγο κ θα επανελθω!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα κ πολυ χαιρομαι που σε γενικες γραμμες ολα τα νινακια μας ειναι μια χαρα!!!

Χριστινακι εγω δυστυχως με το θεμα θηλασμου δε μπορω να σε βοηθησω μιας κ πηρα χαπια απογαλακτισμου μια ωρα αφοτου γεννησα!!!Οσο για το τσιγαρο ξερω οτι με το θηλαμο απαγορευεται δια ροπαλου!Για το στρες ομως σε καταλαβαινω α π ο λ υ τ α!!Εγω το ειχα κοψει 4 χρονια κ μια εβδομαδα αφου γεννησα το αρχισα παλι :oops: Το τι ακουσα δε περιγραφεται,αλλα σε αυτη τη φαση με 2 παιδια κ 20 ωρες το 24ωρο να τα βγαζω περα μονη μου,αυτο με χαλαρωνει..ξερω οτι οπως το ειχα κοψει παλιοτερα θα το ξανακοψω κ οταν χαλαρωσω...

Ευγενια ο παιδιατρος σου απλα απαραδεκτος!Δε βρισκω λογια να τον περιγραψω :evil: οσο για τη φωτο σου,συμφωνω με τη γλυκεια μου συμπεθερα,ειναι τελεια!Να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!

Γιελιζακι κ Μαρακι κ εμεις πνιγομαστε κ απο το σαλιο μας κ κυριως απο τη λαιμαργια μας να φαμε γρηγορα!!!

δε θυμαμαι τι αλλο διαβασα :oops::oops:

Σας ξαναφιλω κ σας αφηνω!Ακουω νιαουρισματα,καποια ξυπνησε!!

Α!Ξεχασα,στο θεμα υπνου,κοιμομαστε 9μιση,τρωμε 11 μεσα στον υπνο μας,ξυπναμε 7μιση για μαμ κ παλι νανι μεχρι10 περιπου!Δε σας ειπα οτι στρωσαμε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε? Εμεις καλά... ο μικρός κοιμηθηκε τώρα αλλα μαλλον οχι για πολύ...Χθες εκανα κατι απιστευτο..σηκωθηκα στον υπνο μου και πηρα το μικρό απο το κρεβατι του και το έβαλα στο δικό μας!! :shock::shock::shock::shock: Κοριτσια αληθεια δεν θυμάμαι τιποτα...απλα ξυπνησα σε καποια φαση και τον ειδα αναμεσα μας και εχω σπασει το κεφάλι μου να θυμηθω ποτε τον πηρα!! Μου λεει κι ο αντρας μου αφου κοιμόταν το μωρό γιατι το πηρες...κι απλα δεν θυμαμαι ΤΙΠΟΤΑ!! Εχω τρομάξει με τον εαυτο μου..ΛΕτε να υπνοβατουσα???Πρεπει να ξεκουραστω αμεσα γιατι δεν γινεται αυρο το πραγμα!!

Σημερα εχουμε το γαμο...Προς το παρον χαλαρα στο σπιτι αφου τις δουλιτσες μας τις εκανα όλες χθες!

Σοφάκι μου στρωσατε δεν λεει τιποτα!! Μπραβο σας!!! Βαφτιζετε την αλλη βδομαδα??Με το καλο...περιμενουμε φώτο!!!

Χρυσταλλενη μου να κανονισουμε οπωσδηποτε να συναντηθουμε...ειδικά τώρα που δεν δουλευω κι είμαι πιο χαλαρη!!

Πιπιτσα μου εχετε επετειο???Να ζησετε! Παντα ευτυχισμενοι κι αγαπημενοι να ειστε και να χαιρεστε το παιδάκι σας!

Χριστινακι μου δεν καπνιζω και δεν μπορω να σε βοηθησω...

Τονια μου ελπιζω να ηρεμησατε σήμερα...

Κοριτσια το πρωι ο μικρός μόυ έκανε κατι γελια με ηχο κιολας....και ελεγε κι "αγκου" και απλα χαζεψα!! ΛΙΩΝΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω...Μιληα με τη Μαριλου κι εχετε πολλά φιλια!! Τωρα που εστρωσαν τα μικρα θα αρχισει μπαινει..

Η Χριστινα πού χαθηκε? Ειχαμε μεινει εκει που ειχε πυρετο το νινι της..ελπιζω να ειναι ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules,ti kanoume?

i koulitsa m koimatai sto relax tis,exei donisi pano kai tis aresei...fisika den 3ero an einai kalo na tin exo me tin donisi :shock::shock:

otan pao na tin valo sto krevataki tis 3ipna kai klaiei...

na sas po pote arxizoun kai koimountai sinexomena tin nixta? emeis eimaste roloi kathe 3 ores...

maraki m arxise na leei agou? teleia...emeis tpt akomi

sofaki m me to kalo i vaftisi, anipomono na arxiso kai ego proetoimasies...an apofasisoume pote imerominia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....μπηκα στα γρηγορα να φορτωσω καποιες φωτο για να στειλω κ στο θειο μας που ειναι στα ξενα...ολες καλα?εμεις σε γενικες γραμμες μια χαρα...φαι κ υπνο...χθες προσπαθησα να βγαλω με το θηλαστρο να δω αν βγαινει γαλα...αλλα τιποτα :(:(:( ουτε σταγονα...βεβαια δεν ειναι ηλεκτρικο...μου εδωσε η κουνιαδα μου ενα της nuk με αντλια αλλα ρε κοριτσια ουτε σταγονα...τι κανουμε με αυτο το θεμα...σκεφτηκα να νοικιασω απο το νοσοκομειο αλλα θα κανω δουλεια ή τζαμπα?το μωρο ομως τρωει κανονικα κ φαινεται οτι εχω γαλα...γιατι δεν μπορω να βγαλω?πρεπει να περασουν μερες για να κατεβασω περισσοτερο?εσεις στις ποσες μερες βγαλατε?

εχω βαλει κ φωτο το μπιζελακι μας...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aerini οπου να'ναι θα αρχισει κ το δικο σου μωρακι να λεει αγκου!

Μιχαελλα μου κυκλάκι η μικρη!Μοιαζει στη μεγαλη σου?

Μολις ηγα κ πηραμε το ρηλαξ..περιμενουμε τον μπαμπά μας να ερθει να το συναρμολογησει.

Σας αφηνω...πολλά φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια ο μπέμπης δεν με αφήνει ελευθερη καθόλου ....λέω απο Δευτερα ν απαω γραφείο ν αδω πως θα τον καταφερει η μητερα μου...αχ κλαιει..πάλι δεν προλαβαίνωωωωωωωωωωωωωωω να γραψω..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω κοιμηθηκε.σσσσσσσσσσσσσσσσ..............

Μαρακι μου κ εγω το εχω παθει αυτο ..τον έχω βάλει στο κρεβατι κ δεν θυμόμουν καθολου ποτε το εκανα.............απο τοτε τον βαζω μαζί μου πριν αποκοιμηθω για τα καλά.....

χθες προσπάθησα να τον κοιμησω στην κουνια του.....του εβαλα πιπίλα του εβγαινε...την ξαναεβαζα την ξαναεβγαζε...κ λεω ασε θα του δωσω το στήθος μπας κ κατεβασω περισσότερο γαλα με το πιπίλισμα του μπέμπη...αλλα ήταν τοσο γλυκος ύπνος που το πρωι ξυπνήσαμε μαζί ξανάαααααααααα......δεν εχει κοιμηθει σχεδόν καθολου κουνια......ξερω θα το πληρωσω αργότερα...

το μόνο που με νησυχει είναι η ασφαλεια του μπέμπη...αν κ πέρνω μετρα...μαξιλάρια γυρω γυρω...κ εγω ακίνητη σαν κολόνα...........

Σοφακι μου τι ωραια τα διδυμάκια σου.............το ενα είναι ξανθούλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΜΑρακι κ εμενα κάνει γελάκια με ήχους απίστευτους....όταν κάνουμε μπάνιο είναι απίστευτος τρελαίνεται κ κάνει γελάκια........εχω χαζεψειιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σisi για ξαναδοκίμασε....εγω εχω το ηλεκτρικο της Medela..

στην κλινική με το επαγγελματικο της Medela ειχα βγαλει 2 σταγόνες αλλα είχα βουλωμένες θηλές κ δεν τρεφόταν το μωράκι ...σιγα σιγα με το πιπίλισμα βγαλαμε αλλα κ πάλι λίγο....φυσικά με τον καιρό περισσότερο απο την αρχη............

Αν τρεφεται το μωρακι σου θα βγαλεις με το επαγγελματικο δεν μπορεί............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου σε ευχαριστω!!ξανθουλες ειναι κ οι δυο αλλα η μια λιγο παραπανω ναι ;) Κι εσενα ομως δε παει πισω το αγορακι σου,παιδαρος!!!Α!εχουμε κ το ιδιο ριλαξ ;);)

Μαρακι μου φαινεται ή ο μικρος σου μοιαζει καταπληκτικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια μου δεν πάω καλά!!!!!

Έγραφα…. έγραφα 1 ώρα & κατά λάθος το έσβησα!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τέλος πάντων…. σας ξαναγράφω εν συντομία!!!!

Σήμερα το μεσημέρι θηλάσαμε περίπου ½ ωρίτσα (μόνο το χέρι που δεν μου έφαγε!!!!) κι έπειτα ήπιαμε και 60μλ. από θήλαστρο γιατί βαρέθηκε να τραβάει ο τζουτζούκος από το στήθος!!!! Εμ…. δεν είναι το ίδιο με την ευκολία του μπιμπερό!!!!! Τον ξυπνήσαμε βέβαια και μάλλον του το χαλάσαμε λιγάκι γιατί κοιμότανε πάνω από 4 ώρες κι έπρεπε να φάει!!!! Ήταν κι η συννυφάδα μου εδώ & με βοήθησε πολύ το κορίτσι με το θηλασμό κι άλλαξε και την πάνα του μωρού (Είμαστε πολύ αγαπημένες…. σαν αδελφούλες!!!! Ξετρελάθηκε με τον μικρούλη μας!!!!)

Τώρα τον έχω στο ρηλαξάκι του αραχτό αγκαλιά με την πιπίλα του…. δε φαίνεται να πεινάει…. του μιλάω & του ζουζουνεύω διαρκώς γιατί δε θέλω να κοιμηθεί πάλι…. το βράδυ πώς θα μου κοιμηθεί????

Πάντως…. με το που σταμάτησα το θηλασμό κι έβγαλα με το θήλαστρο…. έβγαλα περίπου 180μλ.!!!!! Πρωτοφανές για τα δικά μου δεδομένα!!!! Κι εσάς έτσι γίνεται κορίτσια??? Βγάζετε τόσο πολύ γάλα μετά από τον θηλασμό??? Να το καθιερώσω αν είναι!!!!

Τώρα στις 5 περιμένουμε 1 πελάτη του άντρα μου (ο καλός μου κοιμάται) και λέω σιγά-σιγά να ξαναβάλω τον μπέμπη στο στήθος (δεν είμαι σίγουρη πως θα φάει.... ίσως κάνει μόνο πιπίλα.... καλό είναι κι αυτό πάντως!!!!) ή να ξαναβγάλω με το θήλαστρο (ή και τα 2!!!!) έχω περίπου 20΄ στη διάθεσή μου….

Ο καλός μου μου έφερε 1 υπέροχη ανθοσύνθεση σε βάζο με χρωματιστές μπιλίτσες!!!! Δεν με ξέχασε ο γλύκας μου!!!! Ναι…. αλλά εγώ??? Δεν του πήρα τίποτε!!!! Ευχαριστώ πολύ κουκλίτσες μου για τις ευχούλες σας!!!!!

Αυτάάάάά!!!!!!!

Σας αφήνω!!!!! Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!

Θα κοιτάξω να μπω κι αργότερα & να σας διαβάσω!!!!!

Υ.Σ.: Μα τί υπέροχα μωράκια που έχουμε όλες καλέ?????

Φτου-φτου σκόρδα!!!! Όλα τους είναι 1+1!!!!!!

Να δω πότε θ΄αξιωθεί ο καλούλης μου να μου αλλάξει τη φώτο του προφίλ μου.... καθώτι άσχετη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....μολις κοιμηθηκαμε....ΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!!!

καναμε το μπανακι μας,ηπιαμε κ το γαλατακι μας κ τεζα :D:D:D το απογευμα ημασταν κανενα διωρο ξυπνιες,οχι να φαμε,πανω που πηγε να κοιμηθει την επιασε να ρευτει,μετα την πιανει κ ενας λοξιγγας...παει ο υπνος.τωρα μολις εφαγε...ξεραθηκε.

σημερα το μπανακι μας ηταν απολαυση...η πρωτη μερα που δεν κλαιγαμε...ειμασταν κ λιγο χορτατες οποτε κ στο ντυσιμο ειμασταν κυριες...αλλιως αν πιναμε δεν μπορουμε να ντυθουμε μετα το μπανιο...τρωμε τα χερια μας κ γκρινιαριζουμε.

κοριτσια εγω αυτο που εχω ειναι ενα απλο χειροκινητο...θα δοκιμασω ξανα να δω τι θα κανει...αληθεια νικολ της medela το ηλεκτρικο που εχεις,ποσο το πηρες?γιατι αν αξιζει τα λεφτα του καλητερα να αγορασω παρα να νοικιασω...ακουσα οτι καπου στα 50Ε κανει η ενοικιαση το μηνα?

κ εγω θελω να πιστευω οτι θα βγαλω εφοσον το μωρο τρωει καλα...θα ρωτησω κ κανα δυο κοριτσια που ξερω οτι θηλασαν αν εχουν κανενα ηλεκτρικο να δοκιμασω.

παμε να παιξουμε λιγο (με την μεγαλη) πριν παμε για υπνο....πωπω μου φαινεται πολυ παραξενο που την λεω τωρα μεγαλη...4,5 χρονων ανθρωπακι πηρε κ προαγωγη σε μεγαλη :lol::lol::lol: οταν την φωναζω μικρη ο αντρας μου λεει:ποια η μπεμπα...οχι βρε η μεγαλη,η σισσυ...οπως καταλαβατε συνενοηση μπουζουκι :lol::lol:

καλο σας βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκουλες μου!!!!

εχω χαθει τοσο καιρο αλλα δεν εχει περασει μερα που να μην σας σκεφτω!!!

να μας ζησουν κ τα υπολοιπα μωρακια της παρεας.

απο 1 γρηγορη ματια βλεπω πως ολα τα νινακια ειναι μια χαρουλα κ χαιρομαι πολυ γι'αυτο!!

εμεις προσπαθουμε να βαλουμε καποιο προγραμμα στον βραδυνο υπνο αλλα δεν εχουμε κανει

τεραστια βηματα κ ετσι ψιλο ξενυχταμε ακομα δυστυχως!!

πλεον συνηθισα την κουραση(οσο γινεται δλδ)κ ετσι θα επανερθω στο παρεακι σας εαν με ξαναθελετε!!εεε??? :):):)

κατα τάλλα ειμαστε καλα!!φτασαμε τα 6 κιλακια κ τους 62 ποντους.

πρεπει να φτιαξω κ το τικερακι μου

σημερα δοκιμαζω σχεδιο Νο32...χαχαχαχα

τους εδωσα μονο 60ml κατα τις 9 ετσι ωστε να ξυπνησουν 11-12 να φανε οσο φανε

μπας κ ξεραθουν κανα 6ωρο...για να δουμε..θα πιασει???

τελος να σας πω πως δινω το θηλαστρο που ειχα παρει κ ειναι σχεδον αχρησιμοποιητο..

να το εβαλα 5-6 φορες??!!

ειναι αυτο http://www.pharmazon.gr/product_info.ph ... 94cebc6a23

το ειχα παρει απο το ιασω με κουτακια αποθηκευσης γαλακτος γυρω στα 110€ κ το δινω 50€.

οποια ενδιαφερεται ας μου αφησει π.μ κ θα μιλησουμε.

παω να κανω ενα ντους κ να ξαπλωσω λιγο το κορμακι μου στον καναπε η ταλαιπωρη η μανα..

σας φιλω κ χαιρομαι πολυ που θα τα ξαναλεμε

φιλια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...