Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

επιδομα καισαρικης δεν υπαρχει.εγω γεννησα σε ιδιωτικο και κατεθεσα στο ικα εισητηριο,εξιτηριο και ολα τα τιμολογια απο την κλινικη.εκανα μια αιτηση για εκτακτη νοσοκομειακη περιθαλψη και περιμενω να δω ποσα θα παρω απο κει.μηπως λοιπον εννοειτε αυτο;

Γιελιζ κι εμεις στο σπιτι τον μπεμπη τον φωναζουμε βυζακια!!!η ζωη του ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσια. Καλορίζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως περνάει ο καιρός......σε λίγο θα μιλάμε για τα βαφτίσια και αργότερα για σχολεία.... ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου εχω πάρει τα πρώτα 1000 ευρω της κυοφορίας και περιμένω να δω τι άλλο θα μου βάλουν ...θα σου γραψω όταν καταφερω να ενημερώσω το βιβλιάριο........κανα 2 ακόμα υπολογίζω..λέω εγω τώρα...αλλα κ πάλι μεσα είμαι αφου χάλασα 4000....ντε πειράζει τα καλύτερα έξοδα ήταν αυτα...τον Μάρτιο έδωσα 4800 για να μου αφαιρέσουν την ωοθήκη και πήρα 800...........

Μαμα ΝΙκόλα......δεν το πιστευω ότι ενας γιατρός μπορέι να σε ταλαιπωρήσει τόσο άσχημα...ειδικα όταν έχει να κάνει με μωράκι.............απίστευτος....................πάλι καλά κοριτσακι που πήγατε αλλου...........η ψυχούλα μου θα ταλαιπωρήθηκε...φαντάζομαι κ εσένα ...........τέλος καλό όλα καλά.......

Οσο για το βιβλιάριο...είναι απίστευτο.....δεν δίνουν κ το τύπωσα απο το Internet....αλλα έμαθα ανανεώθηκε..........να δω τι θα κάνω μέχρι τη Δευτερα που εχουμε κ γιατρο΄..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalispera sas...

katarxin na sas zisoun ta morakia sas...

xathika apo to post logo tou oti den eixa pc, loipon gennisa kai ego tin antreana mou stis 11/8 me kaisariki telika afou meta apo 7 ores me orous ekana miso daktilo diastoli :o:o:o:o:o

eixa kai epiploki tis kaisarikis, meta apo mia evdomada eixa aimoragia kai me ekanan apo3isi...

alla ok tora perasan ola kai otan vlepo tin kouklitsa mou ta 3exno....

loipon kaloriziko to neo post kai na xairomaste ta morakia mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια υπαρχει επιδομα καισαρικης κ το παιρνουμε απο το ικα που ανηκει το μαιευτηριο..εμνα το χουν παρει γνωστες μου κ η αδερφη μου..κ απο το Λητω μου δωσαν τα χαρτια που θα καταθεσω..αποδειξςι κ λιστα φαρμακων συν βεβαιωση οτι γεννησα με καισαρικη..θα παω τη Δευτερα στο ικα..θα σας πω..τα χρηματα ειναι 300 ευρω....

Αερινη να σου ζησει το μωρακι σου παντα να ναι γερο κ καλοτυχο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που λες Κατερινα δεν ειναι επιδομα.απλα θα παρουμε πισω ενα ποσο απο αυτα που δωσαμε στο μαιευτηριο.αυτο μπορεις να το κανεις μετα απο οποιαδηποτε επεμβαση εχεις κανει .για να καταλαβεις,αν για παραδειγμα το μαιευτηριο που γεννησες ειχε συμβαση με το ικα για καισαρικη ,δεν θα επαιρνες τιποτα απο το ταμειο σου.

οτι θα παρεις χρηματα θα παρεις ,αλλα δεν ειναι επιδομα.δεν το παιρνουν ολες οσες εχουν κανει καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα!!!!!!!! Πώς μου είσαστε μανούλες???

Εμείς είμαστε μία χαρούλα!!!!!! Ο μπέμπης κλασσικά κοιμάται & η μαμά κλασσικά αρμέγεται!!!! Φτάσαμε τα 4 κιλάκια!!!! Ο μπαμπάς μας (που έχει πάθει πώρωση και τον ζυγίζει κάθε μέρα!!!!) κοντεύει να χ@στεί από τη χαρά του….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οι κόποι μου με το θήλαστρο δικαιώνονται!!!! Λέω να το κρατήσω 1 μήνα ακόμη (αλλιώς το επιστρέφω στις 16 του μηνός!!!) αφού κάνει πολύ καλή δουλειά κι έχει αυξηθεί η παραγωγή μου…. για πλάκα καταμεσής της νύχτας έβγαλα 140μλ.!!!!!!

Θα προσπαθήσω πάντως εντός του ΣΚ να βάζω τον μπέμπη ακόμη πιο συχνά στο στήθος (εχτές τον έβαλα 5 φορές σε φάση που ήταν ήρεμος ή μισοχορτασμένος κι έτρωγε κατά μέσον όρο για 20΄ περίπου!!!) μήπως αυξήσω τον απευθείας θηλασμό & μειώσω το θήλαστρο!!!! Πονάω ρε γμτ!!!! Θέλει φοβερή υπομονή πάντως…. ευτυχώς ο μπέμπης είναι σχετικά συνεργάσιμος!!!!! Για να δούμε…. τι θα δούμε…. με το πείραμά μας!!!! Με το να έχω όμως εδώ το θήλαστρο κι ανά πάσα ώρα και στιγμή γαλατάκι έτοιμο…. νιώθω κι εγώ πιο σιγουριά πως το παιδάκι μου θα φάει καλά!!!!!

Μόλις τελέψω το άρμεγμα θα κόψω τα νύχια μου (με αγριόγατα μοιάζω…. μη γρατζουνίσω το παιδάκι μου κατά λάθος!!!!) κι έπειτα πάω να την ξαναπέσω μέχρι να ξαναπεινάσει ο μικρός…. αφού έφαγε εκεί γύρω στις 5…. υπολογίζω να ξαναπεινάσει κατά τις 9.30-10 κι αν…. δεν τον ξυπνάω πάντως….. γιατί είναι “ρολόϊ” το γατί μου…. ξέρει πότε πρέπει να φάει!!!!!

Είδα κάπου χθες μιλούσατε για Βαπτίσεις!!!!! Αυτά είναι…. περνάμε σε άλλα θέματα σιγά-σιγά!!!! Εμείς (που έχουμε 2 Νονές!!!!) σκεφτόμαστε για τον Μάϊο…. προς τα τέλη Μαϊου βασικά…. στο Εκκλησάκι που παντρευτήκαμε & θα πάρουμε και την Ευχούλα μας (Άγιος Φίλιππας) που είναι χωμένο σε 1 υπέροχο άλσος!!!! Θα είμαστε (Πρώτα ο Θεός!!!!) περίπου 9 μηνών…. να μπορέσουνε κι οι Νονές να μας κρατήσουνε στα χέρια…. για όνομα δε θέλουμε κανενός από τους μπαμπάδες αν κι έχουμε κι οι 2 μεγάλη αδυναμία στον πεθερό αλλά δεν του πάει του μικρού μου το Γρηγόρης!!!!! Εμείς θέλουμε 1 Αρχαίο-Ελληνικό…. μας αρέσει πολύ το Αχιλλέας!!!! Εμένα μου αρέσουνε πολύ επίσης Φίλιππος-Ιάσων-Αλέξανδρος….. θα δούμε…. οι άμεσα ενδιαφερόμενοι πάντως θα το μάθουνε τελευταία στιγμή…. αλλιώς την “κάτσαμε”!!!!! Θα μας ζαλίσουνε τον έρωτα!!!!!!

Αυτάάάάάά!!!!!!

Σας χαιρετώ για την ώρα!!!!! Λογικά θα τα ξαναπούμε κι αργότερα!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!

Υ.Σ.: Βρε κοριτσάκια….. σας βγάζει κι εσάς αυτό το κουτάκι με τον κωδικό….. κτλ.??? Που λέει πως τα ζητάει ο διακομιστής με μη ασφαλή τρόπο κτλ.??? Πώς απαλλασσόμαστε από αυτή την μπούρδα καλέέέέ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια….. ήθελα να σας ρωτήσω κάτι πριν και το ξέχασα…. να σας πω…. το καρότσι που παίρνουμε για το νινί είναι καλό να έχει κάθισμα 2πλής φοράς??? Δηλαδή να έχει τη δυνατότητα να βλέπει το νινί είτε τη μαμά είτε τον κόσμο έξω να χαζεύει??? Εγώ κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα αλλά ο μπαμπάς μας δεν το βρίσκει και πολύ καλή ιδέα… γιατί όπως ζαλιζόμαστε εμείς όταν καθόμαστε ανάποδα έτσι θα ζαλίζεται και το νινί…. τι να πω…. δεν έχει κι εντελώς άδικο εδώ που τα λέμε!!!!

Εσείς τι τύπο καροτσιού πήρατε??? Λέγαμε να πηγαίναμε την ερχόμενη εβδομάδα…. έχουμε καταλήξει σε 2 σχεδιάκια…. πάμε δλδ. καρφωτά σε συγκεκριμένη Βιοτεχνία και το παίρνουμε…. κι από τιμές…. παίζει ανάμεσα σε 160 Ευρουλάκια & 240 Ευρουλάκια!!!! Θα προσπαθήσουμε να είναι ελαφρύ (δεν το ξέρουμε αυτό βέβαια!!!) για να τον βγάζω κι εγώ τα πρωϊνά μόνη μου τον μπουμπούκο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!

Πώς είστε σήμερα?

Εγώ σηκώθηκα νωρίτερα σήμερα, διότι θα πάω με την μικρή σε μια θεία μου εκτός Θεσ/νικης (Χαλκιδική) που έχει έρθει από Γερμανία - και μας έχει φέρει και πολλά δώρα -

Πιπίτσα αυτό το μνμ μου το βγάζει και εμένα σήμερα, δεν ξέρω πώς απαλλασόμαστε απ΄αυτό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Σήμερα ξυπνήσαμε στις 8 και μισή κάναμε κακάκια (μπόλικααα) :lol::lol: πλυθήκαμε ντυθήκαμε ήπιαμε γαλατάκι και ξανακοιμηθήκαμε!! :D:D:D:D:D

Ευγενία μου τι περάσατε και εσείς βρε κοριτσάκι μου εξαιτίας ενός άσχετου!! :evil::evil: Κάτι τέτοιοι είναι για κρέμασμα!!! Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλάαα!!! Η φωτό του προφίλ σου απλά ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Πιπίτσα μου για το καρότσι η παιδίατρος μας είχε πεί στην αρχή που είναι μικρό το μωρό καλά είναι να κοιτάει πρός τη μαμά... και μου φαίνεται λογικό γιατί ο Κερεμ τελευταία άρχισε να πνίγεται με το σάλιο του!!! :lol::lol::lol::lol: Νιώθω και εγώ περισσότερη ασφάλεια να βλέπω το μωρό!

Αυτό το κουτάκι με τους κωδικούς το βγάζει και σεμένα!! Μα τι είναι αυτό τώρα???

Τόνια μου εσένα έκανα φίλη στο φατσομπούκι ε? Και εσένα είναι βυζάκιας το καμάρι σου ε?? :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι τι έγινε? Βρήκες άκρη με τα ρουχάκια?? Έτοιμη η παραγγελία?

Εγώ σήμερα του δοκίμασα ένα κορμάκι που είχαμε πάρει απο Λητώ για 6-9 μηνών και του είναι σχεδόν εντάξει!! Τελικά όταν αναγράφουν το μέγεθος με μήνες δεν είναι και πολύ έγκυρο μάλλον... καλύτερα να γράφουν τα εκατοστά...

Ελισάβετ μου καλά να περάσετε στην Χαλκιδική!!! Και με γειά τα δωράκιααα!! :D:D:D

Τελικά αυτές οι θείες απο τη Γερμανία φέρνουν μπόλικα δώρα!! Και εμένα η θεία μου απο τη Γερμανία του έφερε του μικρού τα ΠΑΝΤΑ!!! Κάλτσες κορμάκια φορμάκια μπουρνούζια παντελόνια πουκάμισα μπλουζάκια σαλιάρες.... για μέχρι και 2 ετών!!! Μία τεράστια βαλίτσα είχε γεμίσει!! Να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες...τι ειναι αυτο το κουτακι με τους κωδικούς που μας βγάζει????? :?

Εμείς είμαστε καλά, χθες πήγαμε για τον ελεγχο καρδιας που σας έλεγα κι είμαστε σούπερ!!! :D:D ΜΕτά ομως είχαμε πολύ εντονους κολικους και ο μικρος δεν ηρεμούσε με τιποτα...

Σημερα θα εχω παρεα τους γονεις μου, ευτυχως για να κάνω καμια δουλεια στο σπιτι.ΑΥριο εχουμε γαμο φιλων μας και μετά την εκκλησια θα ερθουν φιλοι εδω μεχρι να αρχισει η δεξιωση... :?

Γιελιζ την ιδια διαδικασια ακολουθησαμε το πρωι...καναμε κακακια, φαγαμε και μολις ξανακοιμηθηκαμε!!!! :D Δεν εκανα την παραγγελια γιατι δεν βρηκα χρονο χθες...σημερα θα το κάνω και την Κυριακη που θα ερθει η κοπελα στο σπιτι μας θα της την δωσω..Οντως μεγάλο μπερδεμα με τα νουμερα!!!

Πιπίτσα μου καλημέρα! Εμεις για βαφτιση θελουμε τα φωτα αλλα οι παπαδες της γειτονιας δεν δεχονται γιατι λενε οτι κουραζονται πολύ εκεινη τη μερα!!! :evil::evil: Τωρα θα δουμε για ενα εκκλησακι του Αγιου Ραφαηλ που που ειναι λιγο πιο μακρυα μας...η αληθεια θα το ηθελα πολύ γιατι ειχα κάνει ταμα!

Γιελιζ πριν απο λιγο πνιγηκε με το σαλιο του!!!!!Το εχει ξαναπαθει 2-3 φορες!!

Κι εμείς Πιπιτσα εχουμε καροτσι διπλης φορας κι είμαστε πολύ ευχαριστημένοι!

Αερινη να σου ζησει το κοριτσάκι σου!!!! Ταλαιπωρηθηκες και εσ'υ αλλά ευτυχώς΄ολα καλά!!

Ευγενία μου τι γιατρος ειναι αυτος??Για σκοτωμα!!!!Ταλαιπωρηθηκατε πολύ χωρίς λογο...

Ελις μου καλημέρα...καλώς σας ήρθαν τα δωράκια!!! :D:D:D

Ξαναξύπνησε!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι μου!! Ο Στεφανάκος σου και ο Κερεμ μου φαίνεται ακολουθούν το ίδιο πρόγραμμα!!! :lol::lol::lol:

Και εσένα πνίγηκε με το σάλιο του??? Πω πω πολύ σπαστικό πράγμα.. εκεί που κάθεται και κάνει χαρούλες και ενθουσιάζεται και αρχίζει να γελάει λίγο πιο έντονα... τσούυπ πνίγεται και επικρατεί έναε πανικός!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλά είσαι σήμερα, θα έχεις παρέα... θα κάνεις και τις δουλίτσες σου!

Μια χαρά και τα αποτελέσματα σας απο την εξέταση που κανατε χθές!! Τέλεια!

Καλά να περάσετε στον γάμο αύριο!

Αερινή να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι!!! Καλή λοχεία!! (Τώρα είδα το μνμ σου, που σου ευχήθηκε το Μαράκι.. :roll::roll::roll: ) Όταν πάω στο λαπτοπ θα σε βάλω και εσένα στη λίστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Ετσι φαινεται Γιελιζ μου..Οντως επικρατει πανικος, ο δικος μου οταν συνελθει τρομαζει κ τον πιανει το παραπονο!

Ελπιζω να ειναι ηρεμος αυριο στο γαμο...κ πριν για να μπορεσω να ετοιμαστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι αυτό που τους πιάνει το παράπονοοο, δεν το μπορώ καθόλου!!! Είμαι ετοιμη να βάλω τα κλάμματα και εγώ.. ειδικά όταν γυρίζει και το χειλάκι προς τα κάτω και τρέμει το πιγουνάκι... και με κοιτάει με ένα παραπονεμένο βλέμμα... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.......επιτελους σας βρηκα...εγω εψαχνα στην αλλη ενοτητα...ξεχαστηκα ομως πως τωρα πια δεν ειμαστε εγκυες αλλα μανουλες με παιδακια στην ιδια ηλικια... :D:D:D:D

με λιγα λογια τα νεα μας...σημερα κλεινουμε μια βδομαδα κ μπορω να πω οτι ειμαστε καλα μωρακια...τρωμε αποκλειστικα μονο μεμε κ ευτυχως τα παμε καλα...στην πρωτη μου κορη πονουσα αφορητα κ δεν μου αρεσε καθολου η ολη διαδικασια...τωρα ολα ειναι εντελως διαφορετικα...το απολαμβανω συνεχεια!!!η μπεμπα μπορει να τρωει για 20 λεπτα κ να κοιμαται μια ωριτσα αλλα μπορει να ειμαστε κ 1,5 ωρα στο μεμε κ μετα να κοιμαται 3 ωρες...με λιγα λογια δεν εχουμε ακομα ρεγουλα.δεν με πειραζει καθολου αρκει που ειναι ησυχη κ κοιμαται.μπορω να πω οτι δεν με κουραζει κ καταφερνω κ κανω κ τις δουλειες στο σπιτι...αυτο που εχω καταλαβει αυτες τις μερες ειναι οτι τωρα απολαμβανω την μητροτητα περισσοτερο παρολο που δεν ειναι η πρωτη φορα...ισως επειδη δεν ταλαιπωρηθηκα στη γεννα κ ημουν ξεκουραστη οταν ηρθαμε σπιτι.ολα ειναι ειναι εντελως διαφορετικα κ πιο χαλαρα.η μεγαλη μου κορη δεν ξεκολαει απο το σπιτι κ γενικα ειναι πολυ συνεργασιμη...τουλαχιστον για την ωρα....

ΕΥΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Η ΜΙΛΑ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ!!!

παω να διαβασω τα νεα του νεου ποστ.τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μιχαέλα μου!!!

Μπράβο που είστε ήσυχα μωράκια!!! Χαίρομαι που απολαμβάνεις τον θηλασμό!!! Άμα μεγαλώση και λίγο η μικρή και αρχίσει να ρουφάει πιο καλά εκεί να δείς απόλαυση... και θα τελειώνετε καιπιο γρήγορα! Καλή συνέχεια εύχομαι!!

Μπράβο και στη μεγάλη σου που είναι συνεργάσιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω αυτο πιστευω....οτι μετα τις 15 μερες θα εχω πιο πολυ γαλα κ θα τελειωνουμε πιο γρηγορα...ειδωμεν...παω να παιξω πλαστελινες :D:D:D πριν ξυπνησει η μπεμπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU ANTIMETOPIZW ENA PROBLHMA KAI THA HTHELA POLY THN STIRIXH SAS KAI THN GNWMH SAS ANOIXA KAI SXETIKO THEMA ALLA SAS TO VAZW KAI EDW.......

SAS PARAKALW VOITHISTE ME DEN XERW TI NA KANW!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ!!!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΠΗΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΟΣΟ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10ΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΠΟΤΕ...ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ....ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΠΙΕΣΤΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ(HUMANA HA1) ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ....

ΗΜΟΥΝΑ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΠΝΗΣΤΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ....ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ....ΑΛΛΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ....ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ???????ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΤΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΩΣΤΟ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ.....

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΚΙ ΠΩΣ ΜΙΚΡΟΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΑΠΙ Parlodel ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΠΙ.....ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΑ ΣΑΣ???????

ΣΑΣ ΠΑΡΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω ότι γεννήσαμε όλες. Θέλω και εγώ να σας ευχαριστήσω για όλη τη συμπαράσταση και κυρίως την παρέα σας. Πραγματικά εύχομαι να γνωριστούμε καμια φορά. Μαράκι να κανονίσουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά να βρεθούμε και να γνωριστούν και οι άγγελοι μας και να γίνουν φιλαράκια.

Ακόμα και τώρα που καμιά φορά σχολιάζω στις φίλες μου κάτι που λέμε εδώ του φαίνεται πάρα πολύ περίεργο ότι μιλάω εδώ. Δύο κουμέρες μου΄που είνει εγκυούλες και έχουν τις δικές τους ανησυχίες τις συμβούλεψα να μπαίνουν εδώ και θα λυνονται πολλές απορίες και θα αποκτήσουν και φιλαράκια.

Εμείς είμαστε στη γιαγιά μας τώρα΄(πεθερά). Κάθε φορά που έρχομαι επειδή ειναι πολύ καλή μαγείρισσα μου μαθαίνει και από ένα γλυκό. Σήμερα κάναμε γαλατομπούρεκο.Γιάμι γιάμι.

χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...