Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ Κ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΑΩ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΒΓΗΚΑ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ Κ ΕΚΑΝΑ ΜΑΖΙΚΑ ΨΩΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΟΜΑ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑ..

Κ ΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΥΠΝΙΕΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.....Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΝ ΞΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΕΙ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΝΟΙΩΘΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μυριαμ δεν ειναι μονο αυτο, ειναι και τοσες δουλειες και 2 παιδια που πρεπει να φροντισω το ξαπλα δεν μου ειναι ευκολοο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ κοριτσια εδω και ωρα βλεπω στο youtube βιντεακια με γεννες στο νερο, ποσο χαλαρωτικο θα ειναιι? αλλα απο την αλλη σκευτεσαι και οτι για να το κανεις στο σπιτι σου ειναι πολυ επικινδυνο, κατι στραβο να τυχει δεν εχεις γιατρους :? παρ'ολα αυτα πρεπει να ειναι φανταστικα μεσα στο νερο!

για δειτεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΠΑΛΙ ΟΛΟΟ Κ ΚΑΤΙ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΚΛΠ.Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΑΠΛΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΟΙΩΘΩ ΑΡΩΣΤΗ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!

Πωπω η πάρλα πάει σύννεφο........αποκλείεται να καταφέρω να διαβάσω τόοοοοοοσες σελίδες, αλλά ακόμα κι αν τις διαβάσω δεν θα θυμάμαι τίποτα οπότε μην με παρεξηγήσετε που δεν σχολιάζω!!!!!!!!!!

Δεν είμαι στα καλύτερα μου.....με τον άντρα μου γίνεται σφαγή κάθε μέρα και για όλα!!!!!!!!! Οπότε δεν μιλιόμαστε σχεδόν καθόλου για να αποφεύγουμε τους καβγάδες ειδικά μπροστά στην μικρή! Βασικά, εγώ τον γράφω και δεν του μιλάω....αυτός στον κόσμο του, σαν να μην συμβαίνει τίποτα, τρία πουλάκια κάθονταν........Φυσικά η χθεσινή επέτειος ήταν ένα χάλι μαύρο, μέχρι που με έκανε να κλάψω (και όχι από ευτυχία)...τόσο γαϊδούρι!!!!!!!!!! Δεν θα σας ξενερώσω με λεπτομέρειες αρκεί να σας πώ ότι το γιόρτασε μόνος του τελικά (πήρε και δώρο για τον εαυτό του) γιατί εγώ δεν ήθελα ούτε να τον βλέπω........

Πήγα στον γιατρό εχθές...η μπεμπίκα μου μεγάλωσε, φτάσαμε τα 1928 γρμ., ο γιατρός μου είπε ότι είναι μεγαλούτσικο παιδάκι!!! Το φατσάκι της μου θύμισε πολύ την κόρη μου όταν την βλέπαμε στους υπέρηχους μόνο που ετούτη εδώ έχει μεγαλύτερη μύτη (ελπίζω να μην πάρει την μυτόγκα από το σόι του άντρα μου.) Έκλεισα και ραντεβού για doppler την Παρασκευή το μεσημέρι....Αααααα πήραμε και θέση, δεν είμαστε πια ισχιακές.....το είχα ψιλοκαταλάβει βέβαια γιατί πλέον νιώθω τις κλωτσιές ψηλά στο στέρνο!

Αυτά τα νέα μας........δεν θα αναφερθώ σε μία μία προσωπικά για να μην παραλείψω καμία!

Φιλάκια σε όλες τις στρογγυλοκοιλίτσες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε νασιαα μου? κριμαα που τσακωνεστεεε, αμα συζηταγατεε για ακομα μια φορα το πως να αποφευγετε ολες αυτες τις διαμαχες? σε λιγο θα γινετε 2η φορα γονεις ετσι θα συνεχισετε? καντε μια προσπαθεια, δεν θα χασετε κατιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι δεν παει καλα με το μαμμυ σημερα!!ολο δεν ανταποκρινεται ο σερβερ λεει!προσπαθω ωρα να μπω αλλα ..

Νασια μου, εφτασε δυο κιλακια η μικρη!!μπραβο το καμαρι μου!οσο για τον αντρα σου, τι να πω?!ειναι γνωστο οτι οι περισσοτεροι εχουν στο dna τους πολυ γαιδουρια και αναισθησια αλλα φταιμε κι εμεις που απο την φυση μας ειμαστε καπως πιο ευαισθητες και ρομαντικες και πχ μπορει μεσα στο μυαλουδακι μας να ονειρευομαστε αλλιως κατι και οταν αυτο δεν γινει οπως θα θελαμε, ξενερωνουμε και τα βαζουμε με τον αλλον.. Δικαιως η αδικως αυτο ειναι αλλο θεμα!τουλαχιστον, εσυ καλα κανεις και κρατας χαρακτηρα!

Μυριαμακι μου, με γεια τα ψωνακια για το μωρακι!με το καλο να ερθει και να τα χαρει!την ντουλαπα την εφεραν?

Μαρακι, ξερω ειναι δυσκολο με δυο μωρα να ξαπλωσεις και να ξεκουραστεις.. Εδω εγω που δεν εχω παιδακια ακομα(εχω ομως σκυλακι) ειμαι ολη μερα στο ποδι με τις δουλιτσες..εγω να σου πω την αληθεια, απολαμβανω τον υπνο το πρωι.. Κανω τις δουλιτσες μου μεχρι τις 8μιση και κατα τις 9ξαπλωνω στον καναπε και κανω νανακια. Με βολευει εκει γιατι ναι μεν γυρναω στο πλαι αλλα ακουμπαω την πλατη μου στην πλατη του καναπε και δεν με ποναει τοσο η πλατη και η μεση.. Αφου πολλες νυχτες που στριφογυρναω στο κραπεβατι, σκεβτομαι να παρω σεντονι και να κατεβω στον καναπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ.....ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟΝ....ΠΗΡΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΛΥΝΤΙΚΩΝ Κ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΑΔΙ ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΑΛΚ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ ΠΗΡΑ Κ ΜΠΑΝΙΕΡΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ Κ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΗΡΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΦΑΣΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΙΣΚΑ Κ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ.ΠΗΡΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΜΕΣΑ....ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΝ ΑΓΟΡΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ.

Μυριαμάκι μου ποιον αποστειρωτή πήρες τελικά και ποια μπιμπερό?......ειλικριά τώρα που το λες και εγώ δεν δοκίμασα αν χωράνε μέσα τα μπιμπερό..... :roll::roll::roll::roll::roll: ...με προβλημάτισες τώρα....

ασφαλώς μεγιά τα πραγματάκια που πήρες για το αγοράκι σου...με το καλό να τα χαρεί το μικρό σου....

Νάσια μου με στενοχωρείς με αυτά που λες σχετικά με τον άντρα σου.....ειδικά τώρα που έρχεται το δεύτερο μπεμπεδάκι σας θα έπρεπε να εισαστε μέσα στα μελια... :cry::cry::cry::cry::cry: .....σου στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam σε καταλαβαίνω! και εμείς έχουμε ένα ζευγάρι που όταν έρχεται θα πιουν καφέ, μετά θα φάμε, θα πιουν ποτό και στο τέλος τους παίρνει και ο ύπνος στον καναπέ!! το 5ωρο το έχουμε σίγουρο...μια φορά ήρθαν 12.00 το πρωί και έφυγαν 10 το βράδυ, χωρίς υπερβολέςςςςςςςς!!!!!! όχι πώς δεν τους θέλουμε αλλά με μέτρο ρε κορίτσια, και στην κατάσταση που είμαι ναι μεν δεν έχω πρόβλημα αλλά είπαμεεεεεε :lol:

Εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βράδια, σε όλη την εγκυμοσύνη, ταλαιπωρούμε απο αυπνίες,,και δεν περνάει και το βράδυ με τίποτα!!!!όταν θα έρθουν τα μωράκια θα θέλουμε λίγο να κοιμηθούμε και δεν θα μπορούμε!!!!

anastasia32 και εγώ το έπαθα σήμερα πολλές φορές....έγραφα έγραφα κατεβατά και στο τέλος με πετούσε, άντε μετά πάλι να γράψω αυτά που ήθελα!!!!!!

Νασια μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό και το δεύτερο!

Με στεναχώρεσες όμως με την επέτειό σου και με τους τσακωμούς!Γιατί να συμβαίνει αυτό;

Δεν υπάρχει λυση;;φιλιάαααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

:shock::shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε παλι βρε νασιουλα???ειπα κι εγω δε μπηκες χτες γιατι θα γιορταζατε...γιατι υπαρχει τοση ενταση???προσπαθησε κι εσυ να αφηνεις μερικα να περνανε ετσι...ξερω οτι ειναι δυσκολο,αλλα για τα 2 αγγελουδια σας!!!

οταν λες πηρε δωρο για τον εαυτο του, τι εννοεις??ειναι δυνατον¨???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου αν γιορτάσαμε λέει????? Αφού δεν με σκότωσε έτσι που έτρεχε με το αμάξι κι έβριζε σαν δαιμονισμένος...πάλι καλά!!!!!!!!!!!!!!!!! Άσε καλύτερα να μην σας πώ λεπτομέρειες πόσο "μούρλια" περάσαμε στην πρώτη μας επέτειο......πάντως θα την θυμάμαι χρόνια γιατί βαλάντωσα στο κλάμα!!!!!!!!!!

Μαρία12 δεν είχα την ευκαιρία να σε καλωσορίσω στο πόστ μας και πραγματικά λυπάμαι που με γνωρίζεις κάτω από περίεργες συνθήκες.......Με το καλό να έρθει ο μπεμπούλης σου!!!!!!!!! Δεν ξέρω αν υπάρχει λύση καλό μου γιατί την περιμένω εδώ και τρία χρόνια (από τότε που αρραβωνιαστήκαμε και ανακάλυψα ότι τελικά εγώ άλλον άντρα ερωτεύτηκα).....μάλλον δεν θα υπάρχει γιατί αν υπήρχε θα την έβρισκα!!!! Πρός το παρόν κάνω υπομονή μέχρι να πάψω να έχω άλλη.......

Μίκι μου πώς είναι τα μέλια?????? Το έχω ξεχάσει πιά........Φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!!!!!!!!!

Αγγελική μου δεν είμαι από τις γυναίκες που θα χαρακτήριζες ρομαντική......αλλά και την γαϊδουριά δεν την αντέχω!!!!!!!! Όταν ο άντρας μου με αντιμετωπίζει σαν "υποχρέωση" που πρέπει να του την θυμίσουν κι από πάνω (δεν το παραδέχεται και κοπανιέται ότι εγώ είμαι η πρώτη του προτεραιότητα).....όταν κάνει μ@λ@κίες και δεν μου αφήνει ούτε το περιθώριο να αντιδράσω (εγώ βέβαια πάντα αντιδρώ γιατί έτσι είναι η φύση μου αλλά το τί ακούω κάθε φορά...) τί να περιμένω???? Γιατί εγώ πλέον δεν περιμένω να διορθωθούν τα πράγματα.....περιμένω πότε θα γίνει μέσα μου το μπάμ για να τα μαζέψω και να φύγω!!!!!!!

Μαράκι μου όλο προσπάθειες λέμε ότι κάνουμε κι όλο στα ίδια καταλήγουμε! Μακάρι να με σεβόταν έστω και λίγο που θα τον κάνω πατέρα για δεύτερη φορά.....Αυτός λέει ότι αν φύγω θα πεθάνει αλλά αυτή του η συμπεριφορά δεν δείχνει άνθρωπο που να καίγεται να μην με χάσει!!!!! Στ' αλήθεια δεν ξέρω πιά πώς να φερθώ.....Άσχετο, αλλά αυτά τα πονάκια που διάβασα κάπου ότι έλεγες πως έχεις τα έχω κι εγώ......σε σημείο να περπατάω με τα πόδια ανοιχτά σαν πάπια, ρώτησα εχθές τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αλλά καλύτερα να ρωτήσεις κι εσύ τον γιατρό σου που σε ξέρει καλύτερα...

Μυριάκι μου απόλαυσε τώρα που μπορείς τις ξάπλες γιατί μετά θα τις αναζητάς!!!!!!!!! Μεγειά η προικούλα του μπέμπη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε νασιουλα μου, τι περνας βρε κοριτσακι μου!!!γιατι να ειναι ετσι τα πραγματα...υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος που μαλωνετε η ετσι γενικα???τι φταιει δηλαδη,εχεις καταλαβει???εμας παντως οι μεγαλυτεροιτσακωμοι μας ειναι για τη μανα του και την κ...οικογενεια του!!!πανω απ αυτους δε βαζει τιποτα!!!και ας ειναι ζωα και τον εχουν φτυσμενο!!!αυτος τρεχει σα το δουλικο απο πισω!!!παντως τετοια "γυναικα"δεν εχω ξανασυναντησει στη ζωη μου!!!σταθηκα τυχερη βλεπεις κι εγω!!!αυτα για να παρηγοριεσαι και να ξερεις οτι ολοι εχουν δυσκολιες... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου από την αρχή είχα τεράστια προβλήματα με τα πεθερικά και τον κουνιάδο αλλά σ'αυτά ο άντρας μου παίρνει το μέρος μου ευτυχώς!!!!! Αν δεν με στήριζε και σ'αυτά πίστεψέ με θα είχα φύγει από αρραβωνιασμένη ακόμα! Να φανταστείς έφτασα ένα βήμα πριν μαζέψω τα πράγματά μου και του πετάξω την βέρα στα μούτρα μία μέρα πριν ανακαλύψω ότι ήμουν έγκυος στην κόρη μου....Όοοοοχι εμάς το μεγαλύτερό μας πρόβλημα είναι ότι ο άντρας μου μεγάλωσε με έναν πατέρα που βρίζει νυχθημερόν την μάνα (καρκίνο την αποκαλεί συγκεκριμένα) και την χτυπάει και την υποτιμά και την έχει να δουλεύει σαν το σκυλί όλη μέρα (τα θέλει κι αυτηνής ο κώλος αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).....και μάλλον ο άντρας μου θέλει να παίξει τον ρόλο του πατέρα του νομίζοντας ότι εγώ είμαι σαν την μάνα του να κάτσω και να σκύβω το κεφάλι!!!!!!!!!! Νομίζει ότι τώρα που παντρευτήκαμε έδεσε τον γαϊδαρό του και ότι και να γίνει εγώ πρέπει να είμαι εκεί και να κάνω υπομονή......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!

Λυπάμαι να ακούω προβλήματα στα ζευγάρια, ειλικρινά, το ζω και από κοντινό μου πρόσωπο, πόσο μάλλον όταν υπάρχουν και αγγελούδια!!! Έτσι πέρασε και η φίλη μου την πρώτη της επέτειο, με κλάματα.

Γιατί να γινονται έτσι τα πράγματα ρε κορίτσιααααα??? Η φιλη σκέφτεται τον χωρισμό, δε ξέρω τι να πω...το μωράκι της τώρα χρόνισε! Πάντως και εκείνος έτσι μεγάλωσε με πατέρα να μπαίνει στο σπίτι και να στέκεται η γυναίκα σούζα......και να ακούει τα βρισίδια, για αυτο μετα ξεσπάνε....

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βρεθεί κάποια λύση, να αλλάξουν τα πράγματα!!!!

vanessaki μου, από πολλές γνωστές μου ακούω για προβλήματα και όλα να προέρχονται από τους γονείς!!!

Αν είναι δυνατόν, τους θέλουν τους γιους τους στα βρακιά τους;;;;

Φτύνω και τον κόρφο μου γιατί αγοράκι θα κάνω.......... :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη η σχεση μανας-γιου ειναι απο της πιο δυσκολες και ακαταλαβίστικες....ενω αν εχεις κορη ειναι αλλιως τα πραγματα...λες και το βρακυ με το σωβρακο ειναι γαζωμενα μαζι και δεν ξηλώνονται!!Να σας γραψω τι κανει η καλη μου πεθερουλα?...τωρα τι να πω ισως το κανει και ασυναισθητα....απο την ημερα που ειπα εχω ζαχαρο και δεν μπορω να φαω οτι να ναι,συνεχεια στελνει φαγητο για τον κανακαρι, γλυκα και γενικως οτι απαγορευτικό για μενα......αν παω και την κανω μαυρη στο ξυλο ποιος θα φταιει?εεεεεεεεεεεε? :evil: μεχρι στιγμης κανω τα στραβα ματια αλλα δεν θα της το χαρισω με την πρωτη ευκαιρια θα της το καρφωσω.Μπορει να προσφερει στο γιο της οτι θελει στο σπιτι της ενω δεν ειμαι εγω,γιατι δεν το κανει?εεεεεεε? :twisted::twisted:

Ωρε πιασαμε θεμα παλι και φουντωσααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ φραουλίτσα μου μην φουντώνεις!!!!!!!!

τι να πω και εγώ;;;;; τυχαίο;;;;;;;; δε νομίζω!!!!!! Αυτό που με νευριάζει είναι ότι πρέπει δηλαδή να γίνεις κακιά, να της την πεις;;δεν το καταλαβαίνει από μόνη της ή δεν θέλει να το καταλάβει!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ειναι λιγο ελαφρια στον εγκεφαλο αλλα την εχω ικανη να το κανει και επεπιτηδες...αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα δεν ξεχναω!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΕΔΩ ΑΣΤΡΑΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΛΙΓΟ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!ΜΙΝ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΠΟΥ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΚΡΗ?ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!ΠΗΡΑ ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΣΤΑ 25 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΑΒΕΚ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΑΞΩ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ.Κ ΕΣΥ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟΝ ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΡΟΟΠΤΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 20 ΜΕ 25 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΙΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΓΕΝΙΚΑ Η ΠΑΡΕΑ ΚΛΠ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ 6 Κ 7 ΩΡΕΣ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ.....ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΝΟΜΕ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ Κ 5 ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΝΥΧΤΑ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΟΙΜΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου και εμένα μου αρέσει η παρέα όπως και εσένα και προφανώς για αυτό μας έρχονται!!!!

απλά τωρα στο τέλος δε μπορω και εγώ να εξυπηρετώ όπως πριν δεν έχω πολλές αντοχές....

όσο για τα βράδια σε καταλαβαίνω απόλυτα,δε κοιμάμαι δε περνάει η ώρα, κοιμάμαι λίγο το μεσημέρι και το ευχαριστιέμαι περισσότερο.

φιλιααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου, τελικα ολες μια απο τα ιδια..

Τι κακο και αυτες οι πεθερες.. Βεβαια εγω εχω και μεγαλο θεμα με την κουνιαδα.. Εκει να δεις γλεντια..μανα&κορη =...... Ας μην εκφραστω!

Αναστασακι μου, δεν εχει ευγενειες κοριτσι μου... κι εγω με τις ευγενειες και τις διακρητικοτητες ..τι καταλαβα τοσα χρονια?να με περασουν για ηλιθια και χαζη αλλα επειδη εδω και κανα χρονο εχω σηκωσει κεφαλι (με διακρητικοτητα και τακτ παντα) τωρα ειμαι αναγωγη!!γι αυτο σου λεω, μιλαμε ισα και σταρατα!δεν εχει σεις και σας!οσο σε σεβονται να τους σεβεσαι.. Ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο..

Βανεσακι εχεις κι εσυ τετοια θεματα ε?το μονο που ευχομαι ειναι να μην γινουμε κι εμεις τετοιες πεθερες!καλα αυτο που πραγματικα ειναι τραγικη ειρωνια ειναι οτι οι πεθερες μας παντα κατηγορουν τις δικες τους πεθερες μπροστα μας, ειδικα οταν τις πρωτογνωριζεις..η πεθερα μου ειναι πολυ χειροτερη απο την πεθερα της..

Νασια μου, κανε υπομονη και θα φτιαξουν τα πραγματα.. Περιμενε να γεννησεις και μετα να βαλεις καθε κατεργαρη στον παγκο του..

Μυριαμακι μου, ξεκινησες πλυσιματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΝ ΑΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ Κ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ.ΕΣΥ ΤΑ ΕΠΛΥΝΕΣ?ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ?

ΜΑΡΙΑ12 Κ ΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΠΕΡΕΤΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πριν μισή ώρα ήρθα απ' το σχολείο... Πω πω, τι ήταν αυτό σήμερα; Μας είχε εκεί πέρα μέχρι τις εννιά και είκοσι... Και να πείτε ότι δουλεύαμε, τίποτα δεν κάναμε. Αλλά έρχονταν συνέχεια επισκέπτες, και δεν ήθελε ο διευθυντής να φύγουμε όλοι και να φαίνεται το σχολείο άδειο. Αφήστε που και όλοι να έφευγαν, το καραβάνι δεν μπορούσε να φύγει, αφού πέντε άτομα πηγαίνουμε με το ίδιο αμάξι, και σήμερα, μάλιστα, οδηγούσε ο διευθυντής.

Αφήστε, ήρθε μια κοπέλα σήμερα με τον άντρα της, για να γράψουν το γιό τους στο εσπερινό. Ρε κορίτσια, η κοπέλα ήταν το πολύ 32 χρονών και ο γιός 15!!!!!!!!!!! Αφού τους βλέπαμε και δεν το πιστεύαμε. Εν τω μεταξύ, ένας συνάδελφος τον είχε αυτόν παλιά στο πρωινό σχολείο, και λέει, ερχόταν στην τάξη με σκεπάρνια. Παναγιά μου!!!! Κι αυτός μοιάζει πολύ μικρός, φαίνεται με το ζόρι δώδεκα χρονών. Δεν υπάρχει περίπτωση να προσαρμοστεί σε μας. Ευτυχώς δεν μπορεί να γραφτεί κανονικά, και θα δώσει εξετάσεις, οπότε θα φροντίσουμε να μην περάσει... Δε νομίζω να δυσκολευτούμε, γιατί ο μικρός φαινόταν να αδιαφορεί πλήρως. Του δώσαμε τα βιβλία και τα πέταξε σ' ένα καναπέ. Άλλωστε, δικαιούται να γραφτεί και στο πρωινό κανονικά.

Νάσια, τι σου έκανε πάλι ο άχρηστος; Νομίζω πρέπει να έρθουμε όλες Χαλκιδική, με ένα πούλμαν, να τον παραλάβουμε και να τον σαπίσουμε στο ξύλο. Το περιβάλλον στο οποίο μεγάλωσε ο άντρας σου είναι ολόιδιο με το περιβάλλον που μεγάλωσε η πεθερά μου, μόνο που αυτή δεν είχε τον πατέρα της να βρίζει και να χτυπά τη μάνα της, αλλά τον φίλο της μάνας της, τον οποίο αυτή παντρεύτηκε πολύ αργότερα. Ο πραγματικός της πατέρας τις είχε παρατήσει για να το σκάσει με την αδελφή της γυναίκας του, με την οποία έκανε και παιδιά, οπότε τα αδέλφια της πεθεράς μου είναι ταυτόχρονα και πρώτα ξαδέλφια της!!! Φανταστείτε πώς μεγάλωσε η πεθερά μου και πώς μεγάλωσε τα παιδιά της. Συν ότι ο πεθερός μου δεν είναι καθόλου ήρεμος άνθρωπος και τα παιδιά του τα σκότωνε στο ξύλο και νομίζω καμιά φορά χτυπούσε και τη γυναίκα του. Ευτυχώς ο άντρας μου δεν έχει βγει τελείως χάλια, πολλές φορές ουρλιάζει, τώρα λόγω μωρού του πέρασε... Για να δούμε...

Εμένα πάντως η πεθερά για τη δική της πεθερά πάντα έχει να λέει τα καλύτερα. Φυσικά 4-5 χρόνια την πρόλαβε, μετά πέθανε η κακομοίρα...

Αναστασία, η πεθερά σου είναι στην ίδια φάση με τη δική μου: εσύ έχεις ζάχαρο και σου στέλνει γλυκά, εμένα μου έστειλε καλοκαιρινά ρούχα για νεογέννητο... Νομίζω ότι απλά δεν τους κόβει.

Νομίζω δε γράψατε κάτι άλλο κορίτσια! Γιατί τώρα τελευταία είμαι πολύ αφηρημένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...