Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΤΟ Ν8 ΟΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΚΛΠ.ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΝ ΕΥΗ ΜΕΤΑ ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ Ν8 ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.....

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φιλεναδουλες μου....καλορυζικο το νέο μας ποστακι μόνο ευχάριστα και εδω να έχουμε .."

Ευακι μου με το καλο η μιλά μας θα σκάσει μύτη εδω χιχιχιχιχιχιχι αχ ένα αγοράκι και μετα ένα κοριτσάκι το πρώτο ζευγαρακι θα είναι έτοιμο Χαχαχα.......

Σήμερα δεν θα το κουνισω καθόλου απο το Σπιτι οπότε θα μιλάμε αν είστε εδω φιλακια προς το παρόν πάω να ετοιμασω Πρωινό...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα το νεο ποστακι...αντε με το καλοο...σας ξαναγραφω οτι εγραψα στο αλλο..

καλημερααα εδω ειμαι ακομα..εχω αρρωστο το μικρο απο εχτες και εκει που με επιασαν δυνατοι πονοι...απο την τρομαρα μας για τον μικρο σταματησαν..τι να πεις...πυρετο 39 μισο μου κανει ..καμια ιωση πρεπει να ειναι ..ποναει και η κοιλια του λεει.αχχχ...τωρα που περιμενω να γεννησω για να εχω το ανγχος???φιλακιααα

καλημερααα εδω ειμαι ακομα..εχω αρρωστο το μικρο απο εχτες και εκει που με επιασαν δυνατοι πονοι...απο την τρομαρα μας για τον μικρο σταματησαν..τι να πεις...πυρετο 39 μισο μου κανει ..καμια ιωση πρεπει να ειναι ..ποναει και η κοιλια του λεει.αχχχ...τωρα που περιμενω να γεννησω για να εχω το ανγχος???φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

kaloriziko to neo mas postaki!

euaki se perimenoume kai sena na exeis mia omorfi genna!

Perastika sto mikro kopela m kai na anarrwsei sintoma!

muriamaki m nai edw s ayto to postaki tha exoume gennitouria!ax ti wraia!

niakoulinaki m pws ta pas?ola kala me ta didimakia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!!!!

Καλορίζικο το ποστάκι με το Νο8!!!!!!

Το Ευάκι θα μας κάνει το καλύτερο ποδαρικό με τη μικρή Μίλα!!!!!!!!!

Περαστικά στο Χριστοφορίνο!!!!

Nia μου να κάτσεις σπίτι να ξεκουραστείς σήμερα φιλενάδα!!!

Girl μου πως είναι η μπεμπίκα;

Muriamaki θα πάω και εγώ στο h&m να δω για ρουχαλάκια!!!

Φιλιάααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμας......κοριτσάκια μου καλορίζικο το νέο ποστάκι μας και με το καλό να γεννήσει η Εύη μας την μικρή Μίλα και να πέρνουμε σιγά σιγά σειρά οι υπόλοιπες...:)......

Άννα Μαρία μου το πραγματικό μου όνομα είναι Λυδία.... :P:P:P ...σε ευχαριστώ που ρώτησες καλή μου...:).......

Νιάκι μου πολλά φιλάκια στα διδυμάκια σου...:)

Μυριαμάκι μου πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα..¨)

Girl μου και σε σενα πολλά φιλάκια στο μωράκι σου..:)..........

Γενικότερα να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή.....όλες μας....:)...σας φιλώ πολύ γλυκά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Καλορίζικο το νέο ποστ! Μόνο με ευχάριστα νέα!!!!

Εύη, μην αγχώνεσαι βρε! Τα μικρά όλο αρρωσταίνουν; Λες να είναι απ' τη ζήλια του για το καινούριο μωρό που έρχεται; :P Εγώ πάντως, όταν γεννήθηκε ο αδελφός μου, κατουρήθηκα πάνω μου στην κλινική, ενώ είχα κόψει την πάνα. Όσο για τον ξάδελφό μου, στα μύρα της αδελφής του, έπαθε νευρικό στομαχόπονο και χτυπιόταν ότι θέλει σάντουιτς για του περάσει!!!! Οκ, πλάκα κάνω!!! Περαστικά στο Χριστόφορο και σου εύχομαι γρήγορα να γεννήσεις!

Μίκι, Λυδία; Γουάου!!! Τέλειο όνομα!!! Η αγία Λυδία ήταν από την Καβάλα, σωστά;

Δώρα, Γκριλ (το δικό σου όνομα μας το είπες;), Νία, πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Άννα Μαρία μου....η Αγία Λυδία ήταν η πρώτη Ευρωπαία Χριστιανή και ήταν από την Καβάλα......το βαπτιστήρι της είναι στο χωριό Λυδία που απέχει γύρω στα 15 χλμ από το κέντρο της πόλης...εκεί βαπτίστηκα κιόλας και μου έδωσαν οι γονείς μου αυτό το υπέροχο όνομα.... :P:P:P:P:P:P ........όσον αφορά το Μικι.....έτσι έλεγαν το πολυαγαπημένο μου παπαγαλάκι.... :P:P:P:P ......τί κάνει ο Ανδρέας σου?....πώς είσαι εσύ?....το σλινγκ σου ήρθε?....είναι ωραίο?.....να παραγγείλω και εγώ ή όχι από την κοπέλα?....:)...σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαι κ από μενα!!Μεσημεριασε βεβαια αλλα δεν βαριεσαι!

Αργησα να ξυπνήσω, πήγαμε σε ενα γαμο χθες κ γυρισαμε 1:30..Ετοιμαζόμαστε τώρα να πάμε για φαγητό έξω μιας και δεν ξερω πότε θα γεννησω κ θα κλειστώ μέσα..Βλέπετε σήμερα μπαίνω στο μήνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ymparty:Αύριο έχω κ γιατρό το μεσημεράκι!Για να δούμε ειναι όλα καλά?

Δεν μπήκα καθόλου στο προηγούμενο ποστακι να δω τι γραψατε..Το βραδακι μάλλον!Εύχομαι να είστε όλες καλά!Κ τα μπεμπακια σας ακόμα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σλινγκ δεν τα πλήρωσα ακόμη, γιατί δεν είχα το ΙΒΑΝ της κοπέλας. Αύριο θα πάω. Επειδή, όμως, το ένα είναι λίγο σπέσιαλ και θα έχει μια στάμπα, περιμένουμε αυτόν που βάζει τις στάμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw kai egv pali kanw kamia doylitsa kai kathomai kai ksana mana xaxaxxaxa

exw skasei shmera pali apo thn zesth ..........miki moy ti omorfo to onoma soy moy aresei poly kai tha to exw sto myalo moy gia thn karamelitsa moy ;););););)

gia fagaki mallon eksw emeis barieme na magirepsw twra thelw na riksw nera sthn veranta axxxxx kai na drosistw ligaki..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaa......μάλιστα........Άννα Μαρία μου όταν τα παραλάβεις, πες μου αν είσαι ευχαριστημένη κτλ.........για να ξέρω τί να κάνω και εγώ...:)......σε φιλώ...:)

Νιάκι μου σε ευχαριστώ πολύ...όντως είναι πολύ ωραίο και ιδιαίτερο...:).....θα ταιριάζει στην καραμελίτσα σου... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ. ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑΣΩ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.

ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ AIRCONDITION.

ΕΥΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΟΥΡΩΝ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΑΦΟΡΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΗΣ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ.ΝΟΣΙΛΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ. ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΕΒΑΣΕ 39,5ΠΥΡΕΤΟ. Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ. ΙΩΣΟΥΛΑ ΗΤΑΝ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ; ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΕΜΟΣ :lol::lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai lydia moy etsi nomizw tha tis teriazei ;);););)

eyaki moy perastika sto mikraki soy ola kala tha pane kai sta dyo soy paidakia ...............

epistimh moy etsi oles oi palies einai swstes xaxaxaxaxa........anna maria otan to pareis na mas valeis foto...........

ax ante na perasei o kairos na arxisw ta pswnia kai egw xixixixxi........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα :D

τωρα ξεμπερδεψαα με το μεσημεριανοο!

Ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για το κατερινακι μου :D να ειστε καλα και εσεις οτι επιθυμειτε για τα βλασταρια σας,, που ειναι ηδη εδω και για εκεινα που ερχονταιιι :D:D

Χθες περασαμε πολυ καλα, ειχαμε καμια 15αρια παιδακια, με τους γονεις τους φυσικα, κουραστικα λιγο να τους εξυπηρετησω ολους αλλα χαλαλι τα μικρα παιξανε πολυ ομορφα, μεχρι τις 12 η ωρα μεινανε και τα τελευταια παιδακια, μου αφησανε ενα σπιτι ΜΟΥΡΛΙΑ, :lol::lol: ηρθε ομως το πρωι η μαμα μου και το καναμε μαζι!

ευη περαστικουλιαα στον χριστοφοροοο, να γινει καλα γρηγοραα ευχομαιι

ειχαν δεν ειχαν ομως σημερα με εκνευρισαν, πηρε η γυναικα του κουνιαδου μου τηλεφωνο, κανανε τους αρραβωνες τους τελη αυγουστου γιατι μαθανε πως η κοπελα ηταν εγκυος, θελουν να παντρευτουν πριν γεννησει,ε με περνε αμα μπορω να παω εγω μαζι της για το νυφικο, θελει να ψαξει λεει και μπουρου μπουρου, εγω ευγενικα της ειπα πως θα μου ειναι δυσκολο με τα παιδια, δεν εχω που να τα αφησω , να τρεχω απο δω και απο εκει και εκεινη επεμενε και επεμενε! και πριν λιγο πηρε ο κουνιαδος μου τον αντρα μου και τον ρωταγε γιατι δεν θελω να παω και αμα εχω κατι με την Λενα (την γυναικα του) και 1002.. αμαν πια :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμας!!!ελειπα παρασκευη-σαββατο κ δε μπηκα καθολου!!τρομαξα να σας διαβασω αλλα τωρα τοσα που γραψατε δε θυμαμαι σχεδον τιποτα!!

μικι μου,τελειο το ονομα σου!!!

λοιπον εμεις κοριτσακια κατεβηκαμε αθηνα,πηγαμε σε πολλα καταστηματα βρεφικων και τελικα καταληξαμε και τα παραγγειλαμε ολα!!!!ειναι τοσο ομορφα!!!ανυπομονω να τα παραλαβουμε και να φτιαξουμε το δωματιακι της μικρης μας!!!να σας πω αναλυτικα τι πηραμε!

πρωτα απ'ολα το κρεβατακι και τη συρταριερα απο το Μοtherbaby!!!

http://www.motherbaby.gr/products1.php? ... 6&open2=36.

αυτα τα δυο τα πηραμε ακριβως στο χρωμα που εχει το λινκ.προικα πηραμε pierre cardin(παπλωμα, κουνουπιερα,παντα), πολυ πολυ ωραια σε παλ ροζακι με λευκο που εχει πανω ενα κοριτσακι!!!

καροτσι πηραμε της chicco το trio scoop morgana.εχει καλαθουνα,καθισμα αυτοκινητου, ποδοσακο, τσαντα κ κουκουλα βροχης!

http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 636&page=1

επισης μιας και το καροτσι εχει πορτ μπεμπε,δεν πηραμε καλαθουνα,αλλα μονο βαση για να το βαζουμε εκει.

πηραμε γαντακια και σκουφακι, και μεταπηγαμε ΙΚΕΑ Και αγορασαμε φωτιστικα απλικες σε σχημα μαργαριτας,αστερακι και φεγγαρακι και 2 τελεια ροζ αποθηκευτικα κουτια!!!

αυτα προς το παρον και επεται και συνεχεια!

ευη μου,απο μερα σε μερα γεννας ε???με το καλο κ εσυ κουκλα μου!!!

χριστινακι διαβασα την εμπειρια σου κ συγκινηθηκα!!!!ταλαιπωρηθηκες πολυ βρε κοριτσακι μου!!!τωρα ομως εχεις αυτο το τελειο πλασματακι!!!

δε θυμαμαι αλλα να σχολιασω... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσα μου πολυ πολυ ωραια τα πραγματακια σας, και αυτα που λες απο το ικεα τα φωτιστηκα τα εχω δει νομιζω ειναι τοιχου? πολυ ομορφα ολααα :D με το καλο να ερθει η μικρη να τα χαρειι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι μαρακι τα φωτιστικα τοιχου!!!γλυκουλια!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!με το καλο κ εσενα το μωρακι σου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα χριστινακι το πλασματακι σου είναι για φαγωμα δυο φιλακια στα μαγουλακια μόλις ξυπνήσει ;););)

...".βαννεσακι μου τέλεια τα ψώνια σας ...με το καλο να τα χαρεί το μωρουλακι σας ....αυτο το κραβατακι έχω δει και εγω και μου αρέσει και είναι και πρακτικό .."το σκέφτομαι και εγω να το πάρω σε δυο χρωματακια φυσικά χιχιχι

Μαρια μου κουραστικές ε??? άντε τώρα να χαλαρώσει αφου τελειωσες και με το φαγακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,τι κανετε?

Καλοριζικο το νεο μας ποστακι!!εδω θα γεννησει η ευη και ποιος ξερει ποιο αλλο μωρακι θα σκασει μυτη!!

Εδω κανει πολυ ζΕστη σημερα..μαλλον θα βρεξει γιατι εχει λιγη συννεφια με ηλιο μαζι..σπαστικο!εμεις ειχαμε παει με τον αντρουλι σπουερμαρκετ(ειναι και σημερα ανοιχτα) κακ μολις τακτοποιησα τα ψωνια..

Ευη, περαστικα στον χριστοφορο..

Κατερινακι, μπηκες στον μηνα σου!!!μετα την ευη εισαι εσυ λοιπον!

Χριστινα, ειναι πολυ φατσα ο δικος σου!τι ωραια μαγουλακια ειναι αυτα?!γκρινιαζει?μηπως ειναι κολικοι?

Μαρι, χαιρομαι που περασατε καλα χθες?καλα βρε κοριτσι μου, η νυφη/κουνιαδα εσενα βρηκε να παρει τσαρκα για νυφικο?με δυο παιδια κι ενα τριτο να ερχεται σε λιγο?!μπαινουμε στον μηνα μας σε δεκα μερες,ε!!!!

Νια, κι εμενα μου αρεσει να παιζω με το νερο στην αυλη... Το αγαπημενο μου...

Βανεσακι, με γεια τα πραγματακια σας!απο τις πιο ωραιες στιγμες της εγκυμοσυνης ειναι οταν κανουμε τις αγορες και περιμενουμε να ερθους σπιτι.. Το πολυ κρεβατι αυτο ηθελα κι εγω να το παρω αλλα ειναι καπως μακρια η αθηνα... Που ακριβως ειναι αυτο το μαγαζι στο περιστερι??εχει κι αλλα καλα πραγματακια?

Μικι μου, τελειο το ονοματακι σου, ειναι στα υποψιν αν το επομενο ειναι κοριτσι.. Μου αρεσουν τα ονοματα που εχουν λαμδα..ειναι ευηχα..

Μυριαμακι μου γλυκο, εσυ τι κανεις?

Νασια μου, ολα καλα?αυριο η επετειος ε?να δουμε τι δωρο θα σου παρει!

Δωρακι, λενακι, ηλιαννα, αννα μαρια, τι κανετε φιλεναδες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

αντε καλοριζικο κ τυχερο κ αυτο το ποστακι!!!!

απο εδω κ περα θα εχουμε ολο ευχαριστα!!!! ολο γεννητουρια κ ευτυχισμενους γονεις!

μικι τι ωραιο ονομα! πολυ μαρεσει το λυδια!!

αχ ευη περαστικα στον μικρο!! εχω ακουσει οτι κυκλοφορει μια ιωση με πυρετο που δεν κραταει ομως συνηθως πανω απο 2 μερες, την περασε κ ο δικος μου! περαστικα πολυ πολυ γρηγορα!

κατερινουλα μπαινεις στο μηνα σου ε??? αντε αντε καλε πολυ γρηγορα περναει ο καιρος τελικα!

μαρια σορρυ κιολας αλλα ο κουνιαδος απο μυαλο δε νομιζω οτι του περισσευει κ πολυ!

αλλη δουλεια δεν ειχες να κανεις, να τρεχεις να βλεπεις νυφικα!!

βανεσσακι με γεια σας1! με το καλο να τα γεμισει το μωρακι σας!

το κρεβατακι ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!

ρεσυ τιτινα τι τελειο μωρο ειναι αυτο!!!!! να το χαιρεστε κ παλι!! κουκλος ειναι1!!

αγγελικουλα πολυ μαρεσει να τακτοποιω τα ψωνια απο το σουπερ!!!

τι κανουν τα αλλα κοριτσακι μας???? πως ειναι σημερα οι κοιλιτσες??

αχ σημερα ηρθε ο καλος μου ο αδερφουλης κ βοηθησε τον αντρα μου.. αυριο θα ερθουν να μας βαλουν το φυσικο αεριο κ κατεβασαν ολα τα πραγματα απο το παταρι κ αδειασαν ολο το παιδικο. κατεβασαν κ μερικα πραγματα στην αποθηκη κ αυριο εχω συμμαζεμαααααα ουαααααααα!!!!

εν τω μεταξυ δεν εκανα κ τιποτα κ ειμαι ΚΟΜΜΑΤΙΑ!! αν ειναι δυνατον!!

αυριο απογευμα θα παμε αλεξ κ δενεχω ορεξη.. ο τολης φαγωθηκε να παμε κ να παμε :twisted:

οταν γυρισουμε εχω τρελες δουλειες στο σπιτι... ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.

βαλαμε κ την κουνια που ειχαμε στο δωματιο του ανασταση (την αχρησιμοποιητη :lol: ) μεσα στην κρεβατοκαμαρα κ ταιριαζει παρα πολυ!! πολυ μαρεσε!!! :lol::lol:

αντε να ερθει ο μπεμπαρος να τη γεμισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου,το καταστημα ειναι στη γεφυρα ροσινιολ,υπατης 51 και εχει πολυ ωραια πραγματα και σε πολυ λογικες τιμες!!!και δωρεαν μεταφορικα!!!

λενακι ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!με το καλο και το δικο σας μωρακι!!!αν θυμαμαι καλα εσυ με ειχες ρωτησει.ειμαι δευτεροβαθμια.εσυ δασκαλα, ε??

α ,δε σας ειπα, σημερα θα παμε συναυλια σπανουδακη!!!ειναι απο τους αγαπημενους μου!!!ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος γιατι βλεπω ετοιμαζεται για βροχη :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...