Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου, αν και κοντευει 1 :)

πως ειστε?

ευη μου ακομα εδωω εε? οπως και να εχει λιγο εμεινε απο μερα σε μερα

θα θελει να σας δει η Μιλα και θα ερθειι!

ξανα μανά τα ιδια με τον κουνιαδοο επερνε τον αντρα μου, ρε θα τους δειρωω :twisted:

ποσο ανοητοι ανθρωποι υπαρχουν? :evil:

ολο το βραδυ εχω κοιμηθει μονο απο τις 3 μεχρι τις 5μιση, ξυπνησα στις 5μιση για τουαλετα και απο τοτε

ολο πονακιαα, τα τελευταια πρωινα ολο ετσι ειμαι , με ενοχλησεις :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη μου , πολυ πεισμα η μιλα!!!!!

Θα παω στα τζαμπο να δω γι αυτα που λετε..

Με πηραν τηλ απο το καταστημα, επιτελους η καλαθουνα ειναι ετοιμη!!επιτελους!υστερα απο τρεις βδομαδες!!θα παω αυριο να την παρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου, πιεζει ο μπεμπης μαλλον.. Μηπως πρεπει να κανεις ενα τηλεφωνηματακι στον γιατρο να δουμε τι θα πει..

Καλα, η γυναικα του κουνιαδου ακομα σε ζαλιζει με το νυφικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκεινη δεν μιλαει πια ο αντρας της μας πριζει αν εχουμε καποιο προβλημμα με εκεινους και χιλια δυο, εγω δεν ασχολουμεε αλλο, κομπλεξικοι ανθρωποιι, γιατι δεν σκευτονται και τις συνθηκες που ζει ο αλλος, ειμαι τωρα εγω σε θεση να τρεχω στα μαγαζιαα? μηστιτι μου Κυριεε!

μωρε δεν ξερω, τωρα να τον παρω να του πω τι? απλα πονακια ειναι, απλα δεν με αφηνουν καθολουυ :? δεν ξερωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε να ηρεμεις και να ξεκουραζεσαι..εχω κι εγω μαρακι μου κατι προβληματακια με τον υπνο, προσπαθω να τελειωσω με τις ετοιμασιες για το μωρακι μου, μου εμειναν κατι ρουχα να σιδερωσω, κυριακη λεω να ετοιμασω βαλιτσα!εσυ ετοιμασες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου ακόμα η μικρή Μίλα;Μου φαίνεται της αρέσει η κοιλίτσα της μαμάς!!!

Που θα πάει όμως θα εμφανιστεί η μπεμπίνα!!!

Ηλιαννάκι πονάς καλό μου;Ξεκουράσου λίγο και όπως είπαμε σημασία έχει ότι ο

Χρηστάκης είναι καλά!

Αναστασάκο μου το ροζάκι θα είναι από την αποκόλληση και αφού δεν τραντάχτηκες

όλα είναι καλά και η φραουλίτσα απολαμβάνει τις βόλτες της στην κοιλίτσα σου!!!

Μαράκι μήπως να μιλούσες με το γιατρό σου για τα πονάκια;Όσο για τον κουνιάδο

το αφήνω ασχολίαστο....

Αγγελικούλα, Miki μου φιλιά στις κοιλίτσες (είμαι λίγο σύντομη γιατί φοβάμαι μην

με πετάξει έξω από το ίντερνετ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου ακόμα η μικρή Μίλα;Μου φαίνεται της αρέσει η κοιλίτσα της μαμάς!!!

Που θα πάει όμως θα εμφανιστεί η μπεμπίνα!!!

Ηλιαννάκι πονάς καλό μου;Ξεκουράσου λίγο και όπως είπαμε σημασία έχει ότι ο

Χρηστάκης είναι καλά!

Αναστασάκο μου το ροζάκι θα είναι από την αποκόλληση και αφού δεν τραντάχτηκες

όλα είναι καλά και η φραουλίτσα απολαμβάνει τις βόλτες της στην κοιλίτσα σου!!!

Μαράκι μήπως να μιλούσες με το γιατρό σου για τα πονάκια;Όσο για τον κουνιάδο

το αφήνω ασχολίαστο....

Αγγελικούλα, Miki μου φιλιά στις κοιλίτσες (είμαι λίγο σύντομη γιατί φοβάμαι μην

με πετάξει έξω από το ίντερνετ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggt καλά είναι το αγοράκι μου δόξα το Θεό!

Είναι σίγουρα η πιο γλυκιά αναμονή αλλά θέλω να περάσει ο καιρός να τον πάρω αγκαλίτσα!

αλλά δεν περνούν ούτε οι μέρες για το επόμενο ραντεβού! :lol:

με γεια η καλαθούνα!!!!!!!με το καλό το μωράκι σας!!!!

anastasia 32 πλησιάζει και μένα η ώρα που θα γίνω μανούλα!

Είχε και η κουνιάδα μου θέμα με το σάκχαρο, έκανε τις γνωστές μετρήσεις, έτρωγε συγκεκριμένα με διατροφή, ζύγιζε τα φαγητά, σε καταλαβαίνω αλλά τι να κάνεις, όλα για την ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ σου!

Όλα θα πάνε καλά, της κουνιάδας μου το πήραν 2 βδομάδες πριν με καισαρική, 3450 ζύγιζε και το έβαλαν καθαρά για προληπτικούς λόγους μια μέρα στην θερμοκοιτίδα, καλά είναι και θέμα χρημάτων πιστεύω...

Λίγο υπομονή και προσοχή θέλει και θα κάνεις μια ζουμερήηηηηηηηηηη φραουλίτσα!!!!

miki 82 θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός και θα έρθει και η σειρά σου!! Στο τέλος κολλούν οι μέρες!Με το καλό το μωράκι σου!

kiska σου εύχομαι με ένα πόνο!!!! Να χαίρεσαι τον παίδαρο σου και περαστικούλια του και με το καλό και η κοράκλα σου!!!

Κάτι άσχετο......αυτή η εξέταση δακτύλου στον τράχηλο που λες πονάει? μου έχουν πει ότι βάζει στο τέλος το χέρι του μέσα ισχύει? οι γνωστές μου είναι καισαρική και δεν έχω αποψη επι του θέματος!

Maria saradopoulou κοντεύεις βλέπω και εσύ!!! Με ένα πόνο και γερόοοοοοοοο μωρόοοοοοοο!

φιλιάαααααα σε όλες ελπίζω να μην ξέχασα κάποια!!!! :roll:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα το πρωί τράπεζα και έβαλα τα χρήματα της κοπέλας για τα σλινγκ. Κουράστηκα τρομερά, ενώ δεν έκανα πολλή ώρα, αλλά στη συγκεκριμένη τράπεζα περιμένεις όρθιος στην ουρά. Εννοείται ότι κανείς δε φιλοτιμήθηκε να μου δώσει τη θέση του. Ευτυχώς έγινε η δουλειά μου.

Μετά πήγαμε και πήραμε συρταριέρα για τον Ανδρέα. Πήραμε κανονική συρταριέρα, από κανονικό επιπλάδικο, όχι από κατάστημα με παιδικά είδη. Νομίζω θα μας βολέψει πολύ καλύτερα, και στην τιμή και από χώρο! Αύριο κιόλας θα μας τη φέρουν!!! Φυσικά το δωμάτιο είναι σαν αποθήκη, γεμάτο κουτιά, σακούλες και άσχετα πράγματα, αλλά κάπου θα τη βολέψουμε!

Πάντως, κουράστηκα τρομερά δυο τόπους που πήγαμε. Φυσικά, κάνει φοβερή ζέστη και έχει και 70% υγρασία, αλλά μιλάμε, όπως φεύγαμε απ' το επιπλάδικο και πηγαίναμε στο αμάξι, είχα πονάκια στην κοιλιά χαμηλά. Ευτυχώς πέρασαν αμέσως.

Τώρα ξεκουράζομαι και μαγειρεύει ο άντρας μου, χοιρινό με αρακά και είναι πολύ ενθουσιασμένος!

Μαρία (Σαραντοπούλου), πάρε το γιατρό σου και πες του ότι έχεις πονάκια. Είναι πολύ απλό!

Αναστασία και Ηλιάννα ελπίζω όλα καλά σήμερα! Πάντως, μια φίλη μου είχε πέσει στον όγδοο μήνα, πλαφ, με την κοιλιά!!! Ευτυχώς δεν έπαθε απολύτως τίποτα το μωρό!!!

Εύη, ακόμα ε; Κουράγιο, έρχεται η μεγάλη ώρα!!!!!

Νία, τα καρότσια του ακατανόμαστου (Mothercare) δεν είναι και πολύ καλά, γιατί συνήθως δε γυρίζουν να βλέπεις εσύ το παιδί, κοιτάνε μόνο προς τα έξω. Και τα υφάσματά τους είναι χάλια. (όχι που θα 'λεγα καλό λόγο για το ακατανόμαστο).

Αχ κορίτσια, δεν πάω καλά, σας διάβασα και ξέχασα τι διάβαζα... :(

Σας φιλώ όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου περιμένω μέχρι τις 20 Οκτωβρίου, μια εβδομάδα

μετά από σένα !!Σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να δεχτείς και εσύ το αγοράκι

σου καλή μου!!!!!!

Άννα Μαρία αυτή η ευγένεια μου τυχαίνει συχνά και εμένα και σε τράπεζες και

σε σούπερ μάρκετ.....Τι να πεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα μια πριν να πεσω για υπνο...Μαρια μου δεν μπορω να πω οτι ποναω με την εξεταση τραχυλου αλλα ηδη εχω γεννησει μια φορα και νομιζω παιζει ρολο..στο γιο μου οποτε μου το εκαναν ποναγα πολυ σαν να εχουν νυχια και να με γρατζουνανε...μονο οταν μου εκανα επισκληριδιο δεν καταλαβα τιποτα...τωρα που μου κανει βαζει βασικα δαχτυλο οχι χερι ολοκληρο αλλα τοοοοσο μεσα που ειναι σαν να παει να σου βγει απο το ματι...και πιεση αισθανομαι...και παντα μου λεει χαλαρωσε μην σφυγγεσαι αλλα γινεται καλεεε δεν γινεταιιι...μεγεια την καλαθουνα Αγγελικη και Αννα Μαρια να ευχαριστηθητε την συρταριερα σας...εμεις εδω ακομα πετρωματα...Μαρακι για παρε καλυτερα το γιατροο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!βλεπω σας εχει πιασει τρελλη ανυπομονησια να δειτε τα μωρακια σας!!!εγω τωρα μπηκα στον 8ο.εχουμε ακομα!!!προς το παρον αγωνιω να βγουν οι αναπληρωτες ωστε να μπορεσουμε μετα να οργανωθουμε και να φτιαξουμε και το δωματιο της μικρης μας!!!ετσι οπως το εχω σχεδιασει μεσα στο μυαλο μου,θα γινει τελειο!!!τα περισσοτερα τα εχω παρει!!!θα παω κ εγω το απογευμα να παρω θηκη κ στεγνωτηρα για τα μπιμπερο και κατι αλλα ψιλα που χρειαζονται!!!

ευακι η μιλα δε θελει να εγκαταλειψει την κοιλιτσα,ε???της αρεσει φαινεται εκει μεσα!!!

Αννα μαρια με γεια τη συρταριερα!!σε τι χρωμα την πηρατε??

νασια μου, να ειστε παντα ευτυχισμενοι με τον αντρα σου!!!

αγγελικη με γεια την καλαθουνα!!!βαλε φωτο αν μπορεις

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion κοντά είμαστε κοριτσάκι!!!! Γερά μωράααααα!!!

σε φιλώωωω

Θέλω να γίνω μαμά.... παντού και εγώ αυτό αντιμετωπίζω ...σκοστώνονται όλοι να εξυπηρετήσουν, να παραχωρήσουν την θέση τους..... :lol: αστείαααααααα!!!! Πόση γαϊδουριά ρε κορίτσιααααααα!!!!

Σπάνια συναντάς ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!! Τι να πω μάλλον τα προβλήματα έχουν κάνει τον κόσμο τόοοοοοοσο αδιάφοροοοοο....!

vanessaki όντως τρελλή ανυπομονησια! σου εύχομαι με το καλό, ένα υγιές μωρό και με ένα πόνο!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, αυριο θα παω να παρω την καλαθουνα!θα προσλαθησω να ανεβασω φωτο αλλα ειμαι εντελως ασχετη με την τεχνολογια και δεν ξερω πως να το κανω...

Αχ βρε κοριτσια ειναι μεγαλη γαιδουρια αυτο!!ολοι λενε.. Τι αναγκη εχεις εσυ , ολη μερα καθεσαι.. Και ειδικα οι ηλικιωμενοι σε βλεπουν με μισο ματι.. Εκεινες ομως που δεν συγχωρω με τιποτα ειναι οι γυναικες που εχουν ηδη παιδακια.. Και πας στο ταμειο, βλεπουν οτι εχεις λιγα πραγματα κι αντι να σου δωσουν την σειρα τους, κανουν οτι δεν βλεπουν..ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, αυριο θα παω να παρω την καλαθουνα!θα προσλαθησω να ανεβασω φωτο αλλα ειμαι εντελως ασχετη με την τεχνολογια και δεν ξερω πως να το κανω...

Αχ βρε κοριτσια ειναι μεγαλη γαιδουρια αυτο!!ολοι λενε.. Τι αναγκη εχεις εσυ , ολη μερα καθεσαι.. Και ειδικα οι ηλικιωμενοι σε βλεπουν με μισο ματι.. Εκεινες ομως που δεν συγχωρω με τιποτα ειναι οι γυναικες που εχουν ηδη παιδακια.. Και πας στο ταμειο, βλεπουν οτι εχεις λιγα πραγματα κι αντι να σου δωσουν την σειρα τους, κανουν οτι δεν βλεπουν..ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ δεν πηγαίνω ποτέ ή σχεδόν ποτέ σούπερ μάρκετ ή για ψώνια γενικώς. Αλλά π.χ. στην τράπεζα σήμερα, μπαίνω και κάθομαι σε μια πολυθρόνα για να μην περιμένω στην ουρά, έρχεται ένας νεαρός, δεν κατάλαβε ότι περιμένω για το ταμείο και πήρε τη θέση μου. Πάω εγώ, στέκομαι πίσω του, αυτός δεν προβληματίστηκε και πολύ... Ζαλίζομαι που ζαλίζομαι με την ορθοστασία γενικώς, τώρα χάλια έγινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τηλεφωνο δεν μου πε κατι διαφορετικο να ξεκουραστω και ο,τι αμα γινουν εντονοτερα να τον ξαναπαρω και θα κανονισουμε να με δει!

και παρ'ολο που δεν εχω κοιμηθει ξαπλωνω στο κρεβατι και τιποτα , δεν μπορω να κοιμηθωω :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ.....ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟΝ....ΠΗΡΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΛΥΝΤΙΚΩΝ Κ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΑΔΙ ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΑΛΚ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ ΠΗΡΑ Κ ΜΠΑΝΙΕΡΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ Κ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΗΡΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΦΑΣΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΙΣΚΑ Κ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ.ΠΗΡΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΣΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΜΕΣΑ....ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΝ ΑΓΟΡΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΘΕΛΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΛΠ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ?Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ

Ε?ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟΣ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΗΣΗΧΙΑ.....ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ Κ ΑΠΛΩΣΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΧΑΧΑ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ...Κ ΕΣΥ ΕΠΕΣΕΣ?ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙΝ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΜΑΡΑΚΙ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΩ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΛΠ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ...

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΧΩΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΨΩΝΙΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ Κ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΥΩ....ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΜΗΝ.ΚΟΠΗΚΕ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ 3 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ.ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΝΤΑΙ 5 ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΦΕΥΓΟΥΝ 1 2 ΤΙΝ ΝΥΧΤΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ?ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Μύριαμ, εσύ τίποτα δεν πήρες σήμερα! Τόσο λίγα ψώνια κάνεις κάθε φορά; :P

Μαρία, οπότε, ξεκούραση!!! Κι εγώ δεν κοιμάμαι και πολύ καλά αυτόν τον καιρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...