Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχχχ μαριαααα και μονο που τον ειδα μου σηκωθηκε η τριχα!!!εχεις δικιο που φοβασαι τοσο τη σκαλα! :shock::shock::shock::shock: αλλα ειναι εκτακτος ο μανωλιος ετσι???αστερι??ηθελα να ξερα ποια θα σου τον παρει αμα μεγαλωσει???σορρυ ε??μη σε διαολιζω πρωι πρωι :lol::lol::lol:=))=))=)) στελλιτσα εισαι καλυτερα??τα διαβασα τα χθεσινα σου μαλλον κανενα κρυοματακι θα ειχες .ανουλα τι λες??λεει μπαμπα και σου δινει και φιλακι??και ειναι τοσο μικρουλης!!!ο δικος μου μου φαινεται μας δουλευει ψιλο γαζι..απο τη μια καθεται μουγκα στη στρουγκα και δε κουνιεται απο τη θεση του και απο την αλλη παρατηρω οταν παιζει μονος και μενω αναυδη με αυτα που κανει.αλλα ποτε τιποτα αμα τον κοιταμε!σας το ειπα οτι αρχισε να βαζει περισσοτερη δυναμη στα ποδακια και να ψιλοστεκεται???χθες μας ηρθε ξανα το φιλικο ζευγαρι με το κοριτσακι τους που ειναι σαν το μπεμπη και εδωσε ρεσιταλ ο δικος μου...μονο κολοτουμπες που δεν της εκανε..την εχει δει λατινος εραστης....καταλαβατε??και στη μανουλα τιποτα :twisted::twisted::twisted:

Είναι ντροπαλούλι μωρέ ο δικός σου!!!Και ο δικός μου ενώ κάνει διάφορα,μόλις πάρω την κάμερα...σταματάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Μαρια ειναι φοβερος!!!Φτου φτου!!!!!

Φανταζομαι οτι δεν καθεσαι καθολου ησυχη ε;;;;

Καλα μαρη σε μενα που εχω να κοιμηθω 2 μιση χρονια καμια συμπαρασταση ε;;; :evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω.

Συγνωμη που εφυγα εχθες χωρις να χαιρετησω αλλα ηρθε ο αντρουλης μου απο τη δουλεια,επρεπε να βγαλω τη Λαιδυ βολτα (το τεταρτο μελος της οικογενειας),ξυπνησε και η μικρη γιατι της επεσε η πιπιλα,οποτε καταλαβαινετε.

Παω να διαβασω τα νεα σας και επιστρεφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεε τι μπεμπης ειναι αυτος!!!Και εσυ ρε Αννα πολυ ομορφη εισαι!!!

Δεσποινα καλως ηρθες...σε ξερω σαν μελος απο την αρχη!!!πολλα φιλια στην ομορφη κορουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεε τι μπεμπης ειναι αυτος!!!Και εσυ ρε Αννα πολυ ομορφη εισαι!!!

Δεσποινα καλως ηρθες...σε ξερω σαν μελος απο την αρχη!!!πολλα φιλια στην ομορφη κορουλα σου.

Ευχαριστώ Παναγιώτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ο μικρος ειναι ολα τα λεφτα.

Φτου του,φτου του.

Αννα δινετε κι εσεις φιλακια,ε?Κι εμεις δινουμε οποτε θελουμε.

Μαριετττα μου ζηλευω που λεει "μαμα" κι εγω θελω.

Η δικια μου λεει μπαμπα (χωρις να καταλαβαινει,βεβαια) και ξεκινησαμε και τα "πα-που"

τη μαμα χεσμενη την εχει.

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω οι πατεραδες σας βοηθανε με τα μωρα ή ειναι στον κοσμο τους?

Ευχαριστω Παναγιωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανουλα εισαι μια κουκλα!καλα δε το συζητο για το μπεμπη σου..για φαγωμα ειναι.

δεσποινα ποσα παιδακια εχεις?το μωρακι σου ειναι κοριτσακι ετσι?

κοριτσια πειτε μου σας παρακαλω γιατι θα τρελαθω...ειναι οι τελευταιες 2 μερες που το βραδυ ξυπναει συνεχως μεσα στον υπνο του και σπαραζει στο κλαμα..του βαζω πιπιλα και μετα ξανακοιμαται αμεσως.οποτε ειμαι ολο το βραδυ περα δωθε!επισης ενω τα πρωινα οποτε νυσταζε τον εβαζα στη κουνια και κοιμοταν με λιγη παρειτσα τωρα τιποτα δε θελει να τη δει ουτε ζωγραφιστη τη κουνια!!θελει να τον βαζω στο καροτσι και κοιμαται με το κουνημα.(ευτυχως το βραδυ μονο κοιμαται κατευθειαν στη κουνια οταν τον βαζω για υπνο απλα ολο το βραδυ ξυπναει λες και τον ενοχλει κατι.τι γινεται ρε κοριτσια???τι πισωγυρισματα ειναι αυτα?????? :shock::shock::shock: να΄ναι διντακια?εχουμε ηδη 8!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ενα κοριτσακι,τη Θεοδωρα μου.

Κι εμενα μου το κανει αυτο η δικια μου.Σπαραζει στο κλαμα και μολις της βαζω την πιπιλα στο στομα,σταματα.Εγω σκεφτομαι οτι ισως βλεπει καποιο ασχημο ονειρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τα μωρά το κάνουν μάλλον αυτό. Και ο δικός μου το κάνει αυτό...κλαίει που δεν έχει την πιπίλα του και δεν μπορεί να ξανακοιμηθεί χωρίς αυτήν. Ρε Κατερινάκι, πόσα δόντια έχει ο γιόκας σου????? :shock::shock::shock: ΟΕΟ?????? Βάλε καμία καινούργια φώτο με τον Πετρίδη σου!!

Κορίτσια έχω νεύρα!! Πολλά νεύρα!! Ούτε στην εγκυμοσύνη δεν είχα τόσα!!Με τον άντρα μου, με την πεθερά μου και γενικότερα με το θέμα βάπτισης....120 άτομα έχουμε φτάσει στο τραπέζι και εγώ ήθελα να γίνει σε κλειστό κύκλο!!! :x:x:x:x

Κατα τα άλλα έχουμε πάρει σήμερα εγώ και η αντικαταστατρια μου μια ξύστρα σήμερα και τα έχουμε γδάρει!! Πολύ βαρεμάρα, καθόλου δουλειά αλλά δεν μπορώ να είμαι συνέχεια μέσα γιατί κυκλοφορεί κόσμος..Από Τρίτη θα μείνω μόνη μου και τότε θα το φάω το αγγούρι...

Σήμερα έχει βαφή μαλλιών..θα αρχίσω να γίνομαι πάλι άνθρωπος! Κυριακή θα γίνω νονά!!! Την Μαρίλια μου, την στρουμπουλούλα μου θα βαφτίσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!!

βρισκω λιγη ευκαιρια τωρα που κοιμαται και σας γραφω (δε σας γραφω :lol::lol: )!!!

Κατερινα ονειρα βλεπει ο Γιαννακης,εχεις φωτακι νυκτος στο δωματιο του;Η κοπελα ειναι 22 χρονων,εχεις δικιο που λες οτι αν δε γινεις μανα δε μπορεις να εχεις τον αερα στο μεγαλωμα του παιδιου!! Και μη ξεχνας:ο Γιαννακης ειναι ντροπαλος και πρεπει να σεβεστε τις ιδιωτικες του στιγμες!!

Αννα καλα ειστε και οι δυο για πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!! τι γλυκας!! ειδικα στην δευτερη που εισαι στα σκαλακια,ειναι ολα τα λεφτα του κοσμου!!! χαιρομαι που υποστηριζεις τις καμερες και τα κασετοφωνακια μιας κι εχεις κανει babysitting...κοριτσια το κασετοφωνακι θα το βαλουμε για τον απλο λογο να μπορω να ειμαι σιγουρη οτι ασχολειται και μιλαει στο παιδι,οχι για να ακουσω τυχον μαλωμα του :evil::evil: ξερω οτι ακουγεται φασιστικο,αλλα προκειται για το μωρο μου και θα κανω ο,τι περναει απο το χερι μου,προκειμενου να νιωσω οτι το μωρο μου οχι μονο ειναι ασφαλες,αλλα κι ευτυχισμενο μακρυα απο την μαμα του!!

Ελενη το μαμα να εισαι σιγουρη οτι ειναι κλασσικη αντιδραση του οτι της λειπεις!! μη σε στενοχωρει αυτο,λογικο ειναι...αλλα κι απο την αλλη,η Αφροδιτουλα ξερει πολυ καλα πια ποια ειναι η μαμα της!!!

Κοριτσια σημερα πηγα το πρωι 09:30 να βαψω τα μαλλια,η Ευτυχια ειχε ερθει μιση ωρα πριν,εφυγα κι ο μικρος κοιμοταν αφου τον ειχα ταισει το γαλα του στις 07:45...κατα τις 10:30 της ειχα πει να αρχιζει να φτιαχνει το φρουτο και λεω κατσε να παρω τηλ να δω τι γινεται:μου ειπε οτι το multi ειχε κολλησει και δεν εκοβε...της λεω το παθαινει καμια φορα,κουνατο λιγο δεξια αριστερα και θα ξεκινησει...το εκανε....τιποτα!! εντωμεταξυ ο μικρος ξυπνησε στις 10:15 :shock::shock: με τα πολλα,επιστρεφω γρηγορα μιας κι ημουν κοντα και βαζω μπρος το multi και δουλεψε....η γκαντεμια της πρωταρας :?:? ο μικρος οταν με ειδε δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκε κιολας :(:( ,τους αφησα να φανε το φρουτο μονοι τους,εφαγε το μισο και το αλλο μισο του το εδωσα γιατι θα το αφηνε...εβρασα φακες!!!!!(οχι με ζαχαρη!!!! :lol::lol::lol: ),η κοπελα ασχολιοταν με τον μικρο στον καναπε :?:? της ειπα να τον βαλουμε να περπατησει και τον εβαλε στην στρατα..ο μικρος χαιροταν,εγω εβαζα πλυντηριο κι η κοπελα πηγαινει απο πισω του...εφυγε νωριτερα σημερα και δε σας κρυβω οτι ανακουφιστηκα γιατι θα ημουν παλι μονη μου με το παιδι μου...ντρεπομαι,αλλα ετσι νιωθω :oops::oops: μαλλον εγω πρεπει να βρω τις ισορροπιες μου...δεν ειναι ευκολο να εισαι 9 μηνες με το παιδι σου καθε μερα μονη σου και τσουπ καποια στιγμη να το "μοιραζεσαι" με εναν τριτο!!! ελπιζω να με καταλαβαινετε!!!

Κοριτσια εσκασε μυτη και το τεταρτο δοντακι,διπλα στο πανω που βγαινει ηδη!!!!!

απο αυριο θα τρωμε μπριζολες!!!!

παω κι ερχομαι αργοτερα!!!!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα σας πω: είμαι στο γραφείο... γκρρρρ

Με πήρε στις 10 (!!!!) να μου πει να είμαι στο γραφείο στις 12!!!

Με την ψυχή στο στόμα, να τον ταΐσω φρούτο, να ετοιμάσω το μεσημεριανό του, να κάνω μπάνιο.. ουφ!!

Κάνει απίστευτη ζέστη στο κέντρο!!!

Τον άφησα με τον μπαμπά του, παίξανε, κοιμήθηκε κανά δίωρο (!!) και τώρα ξύπνησε και ετοιμάζεται να τον ταΐσει... ελπίζω να τα καταφέρει!!! :? :?

Σουσαμάκι με κιμά θα φάει σήμερα!! :D Από το δικό μας δηλαδή, απλά του έβρασα σουσαμάκι που είναι ψιλό και δε θέλει άλεσμα! ;)

Αυτά.. και τα λέμε αργότερα.. δεν προλαβαίνω να διαβάσω τι έχετε γράψει, ελπίζω να είσαστε όλες καλά!! ΦΙλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω :P αννουλα που θηλαζεις για ρόφημα υπάρχει ΧΑΜΟΜΗΛΙ το κλασσικό βρε!επίσης γλυκάνισο,τήλιο,τσουκνίδα,τριγωννέλα ,μάραθος,το έχω ψάξει αρκετά το θέμα κ τέλος ζεστό γαλατάκι,ένα mix από τα προηγούμενα αυξάνει το γαλατάκι σου .

τί όμορφες φωτογραφίες που ανεβάσατε καλε!!!!

μαρακικρητικό αν βάλεις τον Μανωλιό να περάσει αυτες τις σκαλες 5-6 φορες την ημέρα δεν βάζει κώλο κάτω μετά -δεν κουράζεται????ντούρασελ το παιδι κ μετα?

διαβάζω τα νεάκια σας κ αναρωτιέμαι ,δεν υπάρχει καμία εδώ μέσα που να είναι φαφούτης το παιδί ,ΜΟΝΟ ο δικός μου είναι ακόμη φαφούτης :shock: συνεχεια υπομονή κανω με την γκρίνια του για τα δόντια :cry:

Επίσης διαβάζω υπέροχες ιδέες για φαγητάκι αλλά δεν συγκινούμαι πλέον.ΜΟΝΟ ο δικός μου δεν τρώει το φαί του???? :shock: πάλι σήμερα τιποτα ούτε το πρωί ούτε το μεσημέρι ,μόνο γάλα θέλει να πίνει :roll: Πώς θα βάλω μπρος για δεύτερο παιδάκι ???

αναρωτιέμαι αν κανω κάτι λάθος,θα σκάσω, πότε θα φάει επιτέλους????κλείνει το στόμα του μόλις δει κουταλι :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφοι και οι δυο Αννουλα πολυ γλυκας ο μικρος! :-*:-*:-*:-*

Κατερινουλα υπομονη με το δοντακι σου για να δουμε τι θα σου πει σημερα ο γιατρουλης!οσο για το ξαφνικο κλαμα τη νυχτα και σε μενα το κανει μαλλον θα ονειρευονται!με τις αναγουλες πως πας?

Ευγενια απο τη στιγμη που δεν μπορεις να κανεις κατι μην χαλιεσαι ειναι μοναδικες στιγμες αυτες μην αφηνεις να στις χαλανε!μεγεια το μαλλι!!

Καλα οσο σκεφτομαι το κοριτσακι που για πρωτη φορα θα προσπαθουσε να φτιαξει την κρεμουλα και να της κολλησει το μιξερ!!!!!!δηλαδη γκαντεμια!οσο για το κασετοφωνακι συμφωνω απολυτα εγω στο παιδι μου σε κανεναν δεν εχω εμπιστοσυνη !τουλαχιστον τωρα που δεν μιλαει!αργοτερα που θα μου τα λεει ολα θα ειμαι πιο ηρεμη!επισης μεγεια το μαλλι!{αν με ακουγαν στη δουλεια μου να λεω μεγεια το μαλλι θα με εδιωχναν}

Ρουλιτσα μηπως να σε ενημερωνε πιο νωρις!

Γεια σου Μαιρουλα!γιατι δεν τρωει ο μικρος μηπως να του εβαζες λιγο αλατακι στο φαγητο?

Α δεν σας ειπα βγαλαμε επιτελοθς και αυτα τα δυο μπροστινα δοντακια γιαυτο εκανε εχθες πυρετο1φτασαμε στα 6 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πολυ κλαμμα γκρινια σημερα....ειχε και δεκατα 37.1,μαλλον θα ξεπεταχτουν τα πρωτα μας δοντακια αντε παναγια μου,

κοιμηθηκε 2 ωρες το μεσημερι και ξυπνησε χαρουμενη δοξα το θεο....

σημερα θα εχω επισκεψεις,θα κοιμησω εδω ενα φιλο του τζεμ που ερχετε απο μακρια....ουφ ολα τα χε η μαριωρη....

κοριτσια κανει ζεστη ελλαδιτσα???

στελλακη μεγεια τα νεα δοντακια!!!!

μερουλα βρε μην σκας με το φαι...πινει το γαλατακι σου....και περνανε και αλματα αναπτυξης διοντια κτλ..

αννουλα φτου το μπουλουκακι!!!!

μαρακι καλα εεεεεεεεεεεεε τελειος ο μικρος~!!!

μαριετα μεγεια το νεο δοντακι και σε σας!!!!

αχ η μικρη δεν της αρεσει στο χαλι θελει στο ξυλο!!!θα ερθω να διαβασω και να σχολιασω αργοτερα τα υπολοιπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι!!

πρωτον:κρατας την καμερα με το ενα χερι και με το αλλο στηριζεις τον Μανωλιο; :o:o:o

δευτερον:με τι ανεση ανεβαινει τα σκαλια; :o:o:o

τριτον:ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΚΙ ΕΣΥ ΠΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ; :lol::lol::lol:

τεταρτον:τρελαινομαι οταν φτανει στα τζαμια και τα γλυφει!! δως του κι ενα πανακι να ολοκληρωσει την δουλεια του ο ανθρωπος!!!

πεμπτον:αυτα τα καγκελα της φυλακης ειναι πικρα!!!!!!!

με λιγα λογια:ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ!!!!!!!!!!!!

κι ειναι και τοσο τσαχπινης!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Καλά Μαρία, δεν παίζεται μιλάμε ο Μανωλιός!!! και όσο μεγαλώνει τόσο περισσότερο ομορφαίνει :x !εγώ βέβαια κάθε φορά έτρεμα και μόνο που τον έβλεπα να ανεβαίνει το επόμενο σκαλί αλλά φαντάζομαι ότι αυτά τα συνηθίζεις με τον καιρό ε; πω πω τελικά φοβάμαι πάρα πολύ τα πεσίματα και τα χτυπήματα. Ακόμα δεν την αφήνω πολύ στο πάτωμα και όταν το κάνω, είμαι ακριβώς από πάνω της με τα χέρια μου κάτω από το κεφαλάκι της να την προλάβω μην τυχόν και πέσει... κάνει και ζέστη ρε γαμώτο για να βάζαμε χαλί από τώρα...

Μαριέττα και Στέλλα καλορίζικα τα δοντάκια τους! και φυσικά Μαριέττα και Ευγενία με γειά το μαλλί! Αν και Μαριέττα δεν κατάλαβα, τελικά πρόλαβε να σου το φτιάξει ή έφυγες άρον άρον;

Ρούλα, μου άρεσε πολύ ο προτεινόμενος τίτλος σου! πραγματικά έτσι είναι! αλήθεια, για πείτε τίτλους γιατί πρέπει να ανοίξουμε γρήγορα το επόμενο!

Εύη πως είναι σήμερα η Φλώρα;

Η Ειρήνη που χάθηκε πάλι;

Κατερίνα περαστικά για το δοντάκι. Εχεις δίκιο, δεν μπορείς να πάρεις και τίποτα... όλα στις πιό άκυρες φάσεις μας συμβαίνουν! Κι εμένα αρχίζουν και με ξαναπιάνουν, πρέπει να βρω λίγο χρόνο να πάω να τα φτιάξω γιατί δεν με βλέπω καλά.

Εγώ δεν θέλω να βάλω κασσετοφωνάκι! η αλήθεια είναι ότι την εμπιστεύομαι, και εκτός αυτού το πρωί που πήρα τηλ. να δω τι κάνουνε άκουγα τη μικρή από μέσα που μίλαγε και ακουγόταν χαρούμενη. Θα ήθελα να είχα κάμερες μόνο και μόνο για να μη χάνω στιγμή από τα κατορθώματά της αλλά δεν γίνεται!

Αχ Παρασκευή σήμερα, θα έχουμε όλες ολόκληρο το Σ/Κ με τα μπεμπάκια μας! περιμένουμε να γυρίσει ο μπαμπάς και θα πάμε βόλτα στο πανηγύρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτεινόμενος τίτλος:

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-πανικού... :lol::lol::lol:

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

ΚαΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Μαριεττα τι κασετοφωνακι ειναι αυτο;;Ενα απλο ή καποιο πιο ειδικο;;;;Και θα τα γραφεις σε κασετα ή σε dvd???για λεγε :arrow::arrow::arrow:

Ευη ξεχασα να σου πω οτι στην λ.μ μπορει να παρουσιασεις και εξανθηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κατι αλλο..Μαιρη τον θηλαζεις αποκλειστικα;;;Αντλεις;;;;Ποσα γευματα κάνει;;;

Στα μωρακια που θηλαζουν οι στερεες μεχρι το χρονο ειναι συμπληρωματικες του θηλασμου.

Μετα ομως θα πρεπει με δικες σου ενεργειες να "μαθει" να τρωει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!! :D

Με γεια τα δοντάκια και τα μαλλάκια!!

Εγώ σήμερα έκανα γενική και είμαι κομμάτια!!!Καλό σας βράδυ!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες???καμια δεν ειναι εδω???παω να ανοιξω το νεο θεμα με την προταση της ρουλας για τιτλο και θα σας σχολιασω εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...