Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Μαρακι ευχαριστω!!

Στελλιτσα καληνυχτα και κοιτα να ξεκουρασεις το μυαλο σου...κι αυριο το πρωι,δωσε μια αγκαλια κι ενα φιλι στον αντρα σου και θα δεις που ολα θα αλλαξουν..κι εκεινος θα το περιμενει,εννοια σου,κατι ξερουν κι οι παλιες!!!

Ρούλα μην αργεις,γιατι δεν ειμαι και για πολυ!!

οι αλλες πηγαν παλι διακοπες;Ελενη,Νατασσα,καλα η Σαρα θα διαβαζει....ελπιζω!!!κι οχι πηζω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε κοριτσια τωρα μου ειπε μια ξαδερφη μου για μια φιλη της πως σκοτωθηκε το παιδακι της 3χρονων...επεσε λεει μια καγκελοπορτα στο κεφαλακι του..ποπο ανατριχιασα...φτου φτου μακρια απο μας...παναγια μου προσεχε ολα τα παιδακια του κοσμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τωρα μου ειπε μια ξαδερφη μου για μια φιλη της πως σκοτωθηκε το παιδακι της 3χρονων...επεσε λεει μια καγκελοπορτα στο κεφαλακι του..ποπο ανατριχιασα...φτου φτου μακρια απο μας...παναγια μου προσεχε ολα τα παιδακια του κοσμου...

ειλικρινα παγωσα!!δε μπορω να σκεφτω καμια μα καμια εικονα του ατυχηματος..δε θελω!!με επιασε ενα σφιξιμο στο στηθος,δεν υπερβαλλω...τι λες τωρα!!

Η Παναγια να τα σκεπει και να τα προστατευει..τιποτα αλλο,μονο αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα μαριεττα γιατι μου περασε για κλασματα δευτερολεπτου αν ηταν το μανωλακι μου και εβαλα τα κλαματα και πηγα αμεσως να τον δω που κοιμαται σαν αγγελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα μαριεττα γιατι μου περασε για κλασματα δευτερολεπτου αν ηταν το μανωλακι μου και εβαλα τα κλαματα και πηγα αμεσως να τον δω που κοιμαται σαν αγγελος..

αυτο ακριβως ηθελα να αποφυγω να σκεφτω,για αυτο και παγωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την κανω κορες...φιληστε μου γλυκα τα μωρα σας και δεν πειραζει αν γκρινιαζουν ας τα εχουμε συνεχεια αγκαλια και η αγκαλια ποτε δεν εκανε κακο σε κανεναν....ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την κανω κορες...φιληστε μου γλυκα τα μωρα σας και δεν πειραζει αν γκρινιαζουν ας τα εχουμε συνεχεια αγκαλια και η αγκαλια ποτε δεν εκανε κακο σε κανεναν....ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε...

μαζι σου!!συμφωνω κι εγω σημερα που τον αφηνα για λιγο να κλαιει,μετα πηγαινα και τον επαιρνα αγκαλια και σκουπιζα τα ματακια του και με κοιτουσε με ενα παραπονο...με ποναγε το βλεμμα του...για αυτο και απο αυριο θα ειμαι πιο γλυκια μαζι του,γιατι ειναι ο θησαυρος μου..δε ξερετε ποσο υπερηφανη με κανει,οταν μπορει να εχει κοσμο γυρω του κι αυτος γυρναει να δει το προσωπο μου!!με λυωνει αυτο το παιδακι!!

κοριτσια κι εγω παω να την πεσω...σορρυ Ρουλα κι Ευη...τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalh nuxta koritsares mou, oneira gluka :-*:-*:-*

Egw ta zimosa kai to evala sto psigio na sfiksei ligaki prhn ta plasw ta troufakia mou..

Maria auto to atixima to ida stis eidhsois shmera, tromero pragma na xaneis to paidi sou makari na mhn xriastei na mathw pote pws einai :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw eimai edw Roulitsa.....Oi ales to exoun riksei sto diavazma nomizw...

Ase tromazw kai mono pou fantazome to olo skiniko tou atiximoatos.....Oso einai mikra ta exeis mesa sto spiti kai kapos ta prostateveis (an kai ta perisotera atiximata simvenoun mesa sto spiti) alla meta pou prepei na pigenoun sxolio h akoma pio meta pou tha vgenoun volta me tous filous tous.....Apo twra anxonome gia thn mera pou tha arxisei na kikloforei ta vradia H Flwra mou :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ.. άσε.. τρελό άγχος...

Όλες σήμερα ήμασταν κάπως, λίγο ή πολύ, απ' ότι διάβασα...

Δεν είμαστε στα πολύ καλά μας κι εμείς, όχι ότι έχουμε τσακωθεί ή κάτι τέτοιο, αλλά το ρημάδι το οικονομικό θέμα σου ρίχνει τη διάθεση... Πως μας κατάντησαν έτσι ρε γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ κορίτσια αν και κουτουλάω από την νύστα.Σας διάβαζα γι'αυτό δεν συμμετήχα.

Ευάκη χαίρομαι που είστε καλά. Είχα ανυσηχήσει κι εγώ που δεν είχες γράψει νεά σας. Αναρώσατε απ' τις κωλοαρρώστιες εσύ καιο μικρός;

Ρουλίτσα την γλύτωσες προς το παρόν απ' την δουλειά ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια συνταγή κάνεις για τρουφάκια;;

Για πες μπας και φτιάξω κι εγώ κάποια στιγμή!

Μ'αρέσουν πολύ αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ...

Λέω να φτιάξω ένα κέικ μέσα στο σ/κ, έχω καιρό να φτιάξω..

Θα φτιάξω κι ένα παστίτσιο, οπότε αφού θ'ανάψω φούρνο, ευκαιρία να φτιάξω και το κέικ..

Ακόμα κι εκεί, οικονομία προσπαθώ να κάνω, μας έρχεται μια ΔΕΗ τεράστια κάθε φορά, εγκεφαλικό παθαίνω κάθε φορά που ανοίγω το φάκελο... :shock::shock::shock::shock::shock:

Καλώς τη Νατάσσα.. ναι.. προς το παρόν στο σπίτι!! :D

Κάτι σαν έξτρα μπόνους!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Πω πω βρε Μαρία, τι ήταν αυτό που μας είπες;;; Παναγία μου! ούτε καν να το φανταστώ δεν θέλω, αρνούμαι κι εγώ όπως η Μαριέττα... Που να πάρει δύναμη αυτή η μάνα να συνεχίσει;;;

Εύη μας ανησύχησες βρε, μην εξαφανίζεσαι έτσι και τρομάζουμε! χαίρομαι που είστε καλά στην υγεία σας και εύχομαι να είναι περαστικά και τα ψυχολογικά, εδώ είμαστε εμείς να μας τα λες να ξελαφρώνεις. Μόνο μην μας εξαφανίζεσαι εντάξει;

Στέλλα κουράγιο κι εσύ, συμφωνώ με τα κορίτσια μην αφήνεις κανέναν να χαλάει τη σχέση σας. Βέβαια τη στιγμή που συμβαίνουν όλα αυτά δεν γίνεται να μην ξεσπάσεις αλλά τουλάχιστον όταν ηρεμούν τα πράγματα αγκάλιαζε πάλι τον άντρα σου και γράψε όλους τους υπόλοιπους κανονικότατα.

Μαρία και Μαριέττα τρομάζουν τα μπεμπάκια ε; εμένα προς το παρόν δεν το έχει αρχίσει αυτό.

Ρεββέκα δεν διάβασα την περίληψη, αλλά μόνο και μόνο από τον τίτλο θέλω κι εγώ να το διαβάσω αυτό το βιβλίο!

Αχ κορίτσια εγώ σέρνομαι... και αύριο έχω πάλι ένα σωρό πράγματα να κάνω περί βάπτισης, τι τρέξιμο είναι αυτό;;; ζηλεύω όσες το κάνατε απλά και κλειστά, όσο κι αν θελω να μοιραστώ τη χαρά μου με όλον τον κόσμο... για να σας περιγράψω τις αυριανές μου εκκρεμότητες χρειάζομαι ένα ολόκληρο θεματάκι!!! Τελοσπάντων χαλάλι το τρέξιμο, αρκεί όλα να γίνουν καλά και όπως τα έχουμε φανταστεί για τη μικρή μας πριγκίπισσα...

Καλώς ήρθες κι εσύ Νατασσάκι! καλά είσαι;

Αχ πω πω ένας άντρακλας που είναι ο γαμπρούλης μου!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ βάζω σοκολάτα, αλλά βάζω και πορτοκάλι. Το κάνω ανάμεικτο!

Εύη, δεν είσαι χαζή, είσαι κουκουβάγια όπως όλες μας!!!

Κουκουβά...κουκουβά.. κουκουβά... =))=))=))

Ελένη αυτά είναι ευχάριστα τρεξίματα!! Κοίτα να τα ευχαριστηθείς και μην αγχώνεσαι!!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σας αφήνω να πάω να κάτσω με το μεγάλο μου μωρό.. να του φτιάξω λίγο τη διάθεση γιατί είναι πολύ στα down του.. :( Φιλάκια πολλά, καληνύχτα!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαζή που καμωρώνεις το παιδάκι σου; μωρέ τι λες; όλες αυτό κάνουμε!!!!!

Είναι ένας κούκλος άλλοστε και με το δίκιο σου τον καμαρώνεις!!!!Αλλα φαίνεται και απ' την φατσούλα του ότι θα γίνει ένα πολύ καλό παιδί!!!

Γειά σου Ελενάκι μου! Καλά είμαι, λίγο κουρασμένη αλλά καλά.

Κι εσύ απ' ότι φαίνεται είσαι κουρασμένη ε; Υπομονη κοριτσάκι μου θα τελειώσει και το τρέξιμο αυτό θα βαφτίσεις και την πριγκιπέσσα σου κ θα ηρεμήσεις. Ανυπομωνώ να μας ανακοινώσεις το όνομα της εντομεταξύ. Τι γλυκια αναμονή είναι αυτή που μας έχεις βάλει;;;

Καληνύχτα Ρουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ta troufakia pou kanw egw einai mia Souhdikh sintagh (klasikh tha elega) kai einai panefkola arki na exeis ta ilika sto spiti...

Apla autoi metrane ta panta me mia mezoura dl. pou exei sta IKEA...San ena mikro flitzani tsagiou na skefteis pws einai peripou.

200 gramaria voutiro

2 dl zaxari

6 dl vromi (quaker)

2 Vanilies (solinari)

4 koutalia fagitou kakao (to skouro, agliko gia gluka pou einai)

4 koutalia fagitou kafe (espresso, galiko, stigmhs)

Ta zimonoume ola mazi (afinoume mono to voutiro na malakosei ektos psigiou kamia wra prhn)

meta to vazoume pali sto psigio na sfiksei ligaki. vgazoume plathoume mikra mpalakia kai ta girname se oti mas aresei.....

Indokarido einai to klasiko sthn Souhdia

h troufa, egw tha ta girisw se xromatisth troufa mias kai einai gia paidiko party...

Ta klinoume se ena taper kai ta filame sto psigio gia polles meres an theloume mpenoun kai sthn katapsiksh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Ρούλα, ναι το ξέρω ότι είναι ευχάριστα τρεξίματα αλλά έχω τόσο άγχος να πάνε όλα καλά! Καληνύχτα, καλή ξεκούραση!

Αναστασία αυτό περιμένω κι εγώ, να έρθει η στιγμή της βάπτισης και μετά να ηρεμήσω. Φοβάμαι μήπως από το άγχος μου δεν το χαρώ όσο το θέλω, πιστεύω όταν έρθει εκείνη η ώρα να τα ξεχάσω όλα και να απολαύσω το μυστήριο, έτσι ήμουν και στο γάμο μου γιατί μέχρι την τελευταία στιγμή ήμουν στην τσίτα (βλέπεις άργησε η μακιγιέζ 1 ώρα να έρθει σπίτι μου, και από εκεί που ήμουν χαλαρή ξαφνικά "φούντωσα"), αλλά μόλις κατέβηκα και μπήκα στο αυτοκινητο ήταν λες και είχα πάρει ναρκωτικά και ήμουν σε άλλο κόσμο! :lol:

Αν μπορείς θα σε περιμένουμε να ακούσεις τα ονοματάκια της σε απευθείας μετάδοση :D

Μμμμμ Εύη πολύ νόστιμα μου φαίνονται τα τρουφάκια σου! στείλε βρε κανένα ταπεράκι να γλυκαθούμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου θα το ήθελα πολύ πραγματικά! Αλλά βαφτίζει και ένας ξαερφός μου το γιόκα του την ίδια μερα και λέω να πάω βρε γλυκια μου.

Θα τα ξεχάσεις όλα εκείνη την στιγμή ειμαι σίγουρη! Με το αν θακλαψει η μικρή ή όχι δεν ξλερω αν θα είσαι λίγο στην τσίτα.Εγώ αυτό σκέφτομαι συνέχεια και νομίζω πως εκεί θα λυγίσω. Εδώ σε άλλες βαφτίσεις αν δω παιδάκι να κλαίει κλαίω κι εγώ πόσο μάλιστα στο δικό μου.Τα λυπάμαι τα καημενα εκείνη την στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...