Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερουδια!!!!!!!κωσταντινος ναι ολα μεσα ειναι και ο μπουφες που θα ειναι απο οτι ειδα σουπερ ουαου!αλλα και οι 2 τουρτες των παιδιων και πολλα εξτρα...ημουνα πολυ τυχερη μπορω να πω :D:D:D οσο για γεννητουρια φεβρουαριο και μαρτιο που τελικα γεννησα και τα παιδια μου νομιζω οτι ειναι οι καλητεροι μηνες γιατι μεχρι το καλοκαιρι ξεπεταγονται πολυ και ετσι το χειμωνα δεν πολυ ανησυχεις για ιωσεις κτλ απο θεμα ηλικιας εννοω γιατι γενικα με ιωσεις πυρετους κτλφιλια ανυσηχω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α!ξεχασα marieken μου σε ευχαριστω για της ευχες σου...α!δεν σας ειπα ξεκιναω απο δευτερα μαθηματα οδηγησης :-ss τρεμεται κολωνες....τρεμεται πεζοι..............ερχομαιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!οντως mammys love τελειο το δωρακι!κ ευτυχως που μενουμε πολυυυ μακρια κ δεν θα σε πετυχω με το αυτοκινητο!!ελα,μια χαρα θα τα πας,δεν ειναι τπτ!

εγω για γενεθλια δεν σκεφτομαι τπτ ακομα.δεν το βλεπω να κανω κατι το ιδιαιτερο,αφου δεν εχουμε μικρα παιδακια στην οικογενεια κ σε κοντινους φιλους..μονο μια μπουμπου 4 μηνων κ τα ανηψια του αντρα μου εκτη δημοτικου,α γυμνασιου κ α λυκειου.μεγαλα παιδακια δηλαδη..εντωμεταξυ απο οτι εχω δει πεφτουν Μεγ.Δευτερα,οποτε ισως το κανουμε Κυριακη του Πασχα?λεω εγω..ισως θα ηταν ευκαιρια να ψησουμε κ να μαζευτουμε,αφου τα τελευταια χρονια με το θανατικο που ειχε πεσει δεν καναμε τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!! τι κανετε??? εμεις σημερα εχουμε ερθει στη μαμα μου και τον παει βολτουλα και γω καθομαι με την ησυχια μου στο υπολ/στη με καφε και τσιγαρακι ;););)

χρονια πολλα mammys για την μπουμπου σου!!!

αννουλα καλως μας ηρθες!!! να χαιρεσαι τον κουκλο σου που ειναι φοβερος!!!

froggy και γω κρητικοπουλα... οτι θελεις μπορουμε να βοηθησουμε...

marieken πμ ειναι προσωπικο μηνυμα. οσο για την μαμα σου πιστευω οτι οπως εμεις εχουμε αδυναμιες... ετσι ειναι και τα μωρα...

εμεις εξετασεις αιματος καναμε.

για δευτερο παιδακι προς το παρον δεν μας περνει, δυστυχως...

οσο για τα γενεθλια μαλλον θα τα κανουμε στην καφετερεια του μπαμπα(που ετοιμαζεται τωρα..) και θα εχει και παιδοτοπο... αυτα!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!καλε που ειστε ολες απο χτες??εμεις καλα μεσα σπιτι σημερααφου ο μπαμπας μας δουλευει.........φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!εμεις βολτουλα το πρωι,αφησα το μικρο κατω κ γυρναγε ολο το μαγαζι ορθιος απο το ενα τραπεζι στο αλλο κ στις καρεκλες στο ενδιαμεσο!

σημερα φαγαμε το πρωτο μας ψαρακι!!!καλα,διαδικασια τρελη αυτο το καθαρισμα..οποιες εχετε ξεκινησει ποσες φορες την εβδομαδα δινετα?κ τι ψαρια προτιματε?το εφαγε καλα σχετικα.εφαγε το μισο πιατακι του.αλλα ουτως η αλλως,δυσκολο να φαει παραπανω.

εντωμεταξυ,εχει αρχισει να σκαρφαλωνει σε ολα τα επιπλα το σκατουλι!τι θα κανουμε??με επιασε απογοητευση..το πρωι τον βρηκαμε με τον αντρα μου,ειχε σκαρφαλωσει το ενα ποδι πανω στα σιδερα της στρατας που κανουν ενα "Χ" κ προσπαθουσε με το αλλο ποδι να ανεβει στο καρεκλακι της στρατας!στον αερα δηλαδη κανονικα!στο τραπεζακι του σαλονιου(ειναι χαμηλο),παλευει να ανεβασει το ενα ποδιπανω με το γονατο..θα ανεβαινουν σε καρεκλες,σε τραπεζια,θα πηδανε απτην κουνια τους...ωχ παναγια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια εγω δινω μπακαλιαρο κ το κανω σουπιτσα με καροτακι πατατα σελινο και τρωμε κ εμεις.1 φορα την εβδομαδα αλλα και 2 αντυχει θα δωσω γιατι γενικα τρωμε ψαρι.Μου ειπε να δωσω κ τσιπουρα κ λαυρακι αν θελω.Ψητα φυσικα οχι βραστα.

Ασε κι εμενα ολο σκαρφαλωνει στο καναπε κ μετα δεν ξερει πως να κατεβει.Και μια μερα σκαρφαλωνε στο καρεκλακι της και εφυγε κ της ηρθε καπελο.Ουτε κλαμμα ουτε τιποτα καταλαβε οτι εκανε ατξια και πηγε κ κρυφτηκε η σκατου!

Σπιρτουλι ο γιος σου οσο παει κ ομορφαινει κι αλλο ή μου φαινεται!Που ναι η κουκιδα να τον δει , θα της τον φαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαμμυς καλη αρχη βρε σοφερινα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω!σε ευχαριστω πολυ γιουλι μου..........για να δουμε!!!!!!!!!!η μικρη μολις την επεσε και ο γιοκας μου τρωει τα δημητριακα με το γαλατακι του και παει και αυτος για νανακια,οποτε θα μπω σε φαση ριλαξ :D:D:D περιμενω και τον αντρουλι μου απ την δουλεια ,γιατι σημερα κανονισαμε να κουρνιασουμε στο καναπε με σουβλακια παρεα και μια ταινειουλα στο dvd,και φυσικα ποπ κορν καπακι...........καλη σας νυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

Γιουλακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το γιοκα μου :D:D:D οσο για την κουκι...ειμαστε σε επαφη, δεν τον χανει αυτη τον γαμπρο με τιποτα :lol::lol::lol:

εμεις ψαρι μετα τους 11 μας ειπε. ευτυχως δεν εχει αλλεργια στο ψαρι, καναμε τα τεστ.

χθες τον εβαλα στη ζυγαρια την δικη μας και τον εδειξε 8 κιλα... :shock::shock: καλα δεν νομιζω να ειναι 8 αλλα 7,700-7,800 σιγουρα θα ειναι. τρωει το παιδακι μου γερα!!!! καλη κυριακη και πολλα ματσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσα κ καλή Κυριακή !! εδω Αθηνα τουλαχιστον εχουμε λιακαδα (με ψυχρα βεβαια αλλα λιακαδα !!) :D

καλα mamys love συγχαρητήρια για το δωρο !! κ γω φαν της Μενεγακης ειμαι, σταθερή αξία στο πρωινάδικο κ ας το μετεφερε μεσημεράκι χαχαχα ;)

κ καλη επιτυχία στα μαθήματα ! εγω που ειμαι αγχώδης, τελικα αγαπησα αυτοματο αυτοκινητο! κ οχι smart και μ@λ%κιες που ειναι για δυο ατομα... suzuki wagon-R !!!! μια χαρα συμμαζεμενο βουβουλι για την πολη !!! αυτοματο φορεβερ σου λεω !!! θα με θυμηθείς !!! γκαζι - φρενο, γκαζι - φρενο!!! ;)

απο φαγί παμε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ! σταθερα φρουτο, μεσημεριανό κ μπισκοτοκρεμα !!!! 2 -3 θηλασμους την ημερα κ αλλους τοσους τη νυχτα ! αν κ τα τελευταια βραδια μου αλλαξε τα φωτα με την γκρινια του, ευχομαι να ειναι αλμα αναπτυξης κ να στρωσει παλι γιατι εχω καθε μερα πονοκεφαλο απο τη νυχτερινη γκρινια του (αρα αυπνια μου) ...

κ μεις εχουμε σκαρφαλωματα, κ καναμε κ κατι καινουριο που του το εδειξε η μανα μου 1 -2 φορες κ το υιοθετησε ο μπομπιρας !!! βαζει τα δαχτυλακια του στο στομα κ παιζοντας τα χειλακια του κανει ηχο!! χαχαχαχα!! αφου χθες που νυσταξε το απογευματακι αργα, απο τα "νευρα" του εξυνε το μουτρακι του, τα αυτακια του κ εκανε κ αυτο μεσα σε όλα χαχαχαχαχα :lol: --τρελααααα--

ασχετο >> πως τα πατε με τις εκπτώσεις ;;; βρισκετε πραγματα της προκοπής ;;

εγω πακετωθηκα με τζην παντελονια... δεν βρισκω πουθενα bootcut γραμμή... ολο σωλήνες κ κατι καμπανες :(:(:(:( μια μεση λυση ρε παιδιάααα;;;; ξεβρακωτη θα κυκλοφορώ φετο την ανοιξη ;

τα παλια μου, μου κανουν σακκούλες :(:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγαπημενα μου κοριτσια,

δεν ειχα σκοπο να παρεξηγηθω με καμια, και τι εννοω.Μου στειλατε 4 κοπελες μυνηματα εδω κ στο φατσομπουκι με ευχες για την εξωσωματικη που θα κανουμε. Σας ευχαριστω παρα πολυ. Δεν το ειχα κρυφο απο εσας ουτε ηθελα να το κρατησω.Αλλιως δεν θα εγραφα στο μαμμυ γι'αυτο.Απλα δεν ηθελα να ξεκινησω ενα θεμα το οποιο θα κρατησει μεχρι κ δυο μηνες μεχρι να γινει.Συζητησαμε με το γιατρο για τα κατεψυγμενα μας και αποφασισαμε να προχωρησουμε.Αν ολα πανε καλα αυτο το μηνα αλλιως τον επομενο.

Ξερετε πως εγω μαζι με τη Μαρια "καιγομαστε" για δευτερο παιδακι στο καπακι,απλα δεν ηθελα να σας ζαλιζω με θεματα εξωσωματικης που ισως δεν σας ενδιαφερουν κ ειναι λιγο βαρετα.

Δεν θελω να θεωρησετε πως σας κρυβω πραγματα, εχουμε περασει τοοοοοοοσα πολλα μαζι φουσκωσαμε κ ξεφουσκωσαμε και αρχισαμε κ τα κυνηγητα :lol::lol::lol::lol: ειμαστε πολυ ωραιο παρεακι , ετσι κ αλλιως το "ξεσκαρταρησμα" εγινε απο την αρχη και ακομα και οι πιο καινουριες κοπελες που μπηκαν στο θεματακι είναι κ αυτες συμπαθεστατες.

Αυτα ηθελα να σας γραψω για να μην απαντησω ξεχωριστα στη καθε μια και να μη θεωρηθω οτι σας κρυβω πραγματα. Ξερετε πολυ περισσοτερα για το παιδι μου απο οτι το γυρω μου κοντινο περιβαλλον.

Ευχαριστω :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Γιουλακι μου κ πολυ καλα το ειπες...

ΚΑΙΓΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Κ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΖΟΜΑΙ...

τωρα δεν μπορουσα να ειμαι ;;;;;; αχαχαχαα... αλλα εχασα κ την ωορρηξια μου ...

που ειναι οεο ;;;;;

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ !!! κ σε ολες που το επιθυμουμε βεβαιως βεβαιως !!!!

βρε παιδια... το σοφουκι χαθηκε ... σοφουκιιιιιιι εισαι καλααααα;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!γιουλακι κ εγω το ειδα πως θελετε δευτερο παιδακι,αλλα δεν σου ευχηθηκα..ας ερθει με το καλο κ εχεις να "φας" πολλες ευχες!!

μαρακι,αυτο με τα χειλακια το κανει κ εμας κ μαλιστα εχω παρατηρησει οπως δεν το κανει πλεον ως παιχνιδι αλλα οταν νυσταζει!οσο για ψωνια..δεν εχω βγει καθολου στα μαγαζια.κανω κ εκεινη την παλιοδιαιτα(που καιγομαι κ εγω για 2ο παιδι,αλλα με αυτα τα κιλα το αφηνω για 2-3 μηνες),οποτε θελω να πιστευω πως θα ανανεωσω τη γκαρνταρομπα μου σε λιγους μηνες!αν κ σημερα ειχαμε παει στο χωριο του αντρα μου κ την ψιλοξ#%$@σα τη διαιτα..

αφηστε,τσακωθηκα χοντρα με τον αντρα μου χτες βραδυ,μη ρωτησετε το γιατι,οταν τσακωνομαι μεσα σε 3 λεπτα εχω ξεχασει το λογο!!μνημη χρυσοψαρου!το μονο που θυμαμαι ειναι πως μου ειπε τωρα παρε τα αρ@#$ια μου κ εχω θυμωσει παααρα πολυ!δεν μου εχει ξαναμιλησει ετσι..κ σημερα ειμαστε πολυ κρυοι κ οι δυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρτα κι εσυ βρε Ρανια αφου σου τα δινει απλοχερα =))=))=))=))=))=))=))=))=))

ευχαριστω ,σας μερσω για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!

Μαρια βαλε ντεντεκτιβ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πωπω κιλα κ εγω θελω να χασω σε 15 μερες 3 κιλα ,ετσι ωστε αν ολα πανε καλα να εχω μηδενισει το κοντερ και να ξεκινησω απο τα ιδια.Ετσι για να μου παει γουρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρανια οντως μερικες φορες χρειαζεται το χιουμορ, ομως εκεινες τις "δυσκολες" ωρες ΠΟΥ; να το βρουμε... πες του κ συ "τα παιρνω αλλα μην τα ζητήσεις πισω μετα !!!" ...

σας ευχομαι μεχρι να διαβαζεις το μνμ μου να τα χετε ξαναβρει !!! :x:x

τωρα θα σας πω τον δικο μου "πονο" κ ΑΝ θυμαστε μου λετε : αφου εχει κανα δυο μηνακια κ τρωει το πιτσιποπακι μας στερεες, τεσταρομαι με τις ταινιες ωορρηξιας της hometest.gr ... πρεπει λεει να δειξει εντονη ροζ γραμμή για να επιβεβαιωσεις ωορρηξία... εγω λοιπον στις 17/1 κ 18/1 ειχα το πιο εντονο ροζ αποτελεσμα που ειχα δει μεχρι τωρα αλλα ΟΧΙ οσο εντονο οσο η γραμμή ελεγχου ... τις προηγουμενες μερες ειχα κολλωδη διαφανα υγρα κ το αποκορυφωμα στις 15/1 το βραδυ παρ ολο που ειχε βγει αρνητικο το τεστ ωορρηξίας, εβγαλα ολοκληρο κομμάτι τετοιων υγρών :shock::shock:

εντελώς EGG WHITE που λενε !! τοσο καραμπινατο υγρο δεν ειχα δει ουτε οταν πιασαμε τον Κωνσταντίνο !!!!! τε σπα... ε κ τωρα :roll: φανταζομαι συλληψεις, εγκυμοσυνες και τέτοια...

ξαναγυρισαμε στις 2 βδομαδες αναμονή μεχρι περίοδο ή θετικό τεστ εγκυμοσύνης χαχα !!!!!

αληθεια εχει χρησιμοποιησει καμια αυτα τα συγκεκριμενα τεστακια ;;

η αδελφή μου με αυτα εμεινε εγκυος κ με ετσι που της περιεγραψα μαλλον θετικα ειναι τα πραγματα αλλα η αληθεια ειναι οτι το θεωρώ δυσκολο να ειμαι τοσο τυχερή κ να συλλαβω τοσο απλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι γιουλακι θα ηθελα να χασω 15 κιλα σε 3 μερες να ξεμπερδευω αλλα πουυυ?? :lol::lol:

τελικα γυρισε απτο ποδοσφαιρο ο δικος μου κ μου κωλοτριβεται..αλλα εγω εκει..βραχος!!ας τον να ψηθει μεχρι αυριο και θα εχω μια εβδομαδα μουρλια!!οτι θελω θα τον κανω!

μαρακι δεν ξερω για αυτα τα τεστ.εγω το μικρο τον "επιασα" με τη βοηθεια του ντοκτορα.χαπακια ωορρηξιας κ παρακολουθηση ανα 2-3 μερες,μια ενεση στον γεματο πωπο μου κ 36 ωρες μετα (6 το πρωι θυμαμαι ηταν) κοκο!μαλλον ετσι το κοβω να ξαναγινεται να σου πω την αληθεια..δεν ξερω αν θα μπω στη διαδικασια να περιμενω παλι κανα 2 χρονια για να μου ερθει τελειως φυσιολογικα κ στο τελος να καταληξω παλι στο γιατρο..αλλα ετσι οπως τα περιγραφεις με αυτα τα υγρα μαλλον ωορρηξια ηταν,τι αλλο?αλλα το τεστ εδειχνε αρνητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Νυχτόβια εδώ!Δε νυστάζω δε νυστάζω!!

Μαράκι δεν τα ξέρω τα τεστακια αλλα i cross my fingers για θετικο αποτελεσμα!!! ;)

γιουλάκι καλή επιτυχια και σε σένα κοπέλα μου!Όλα να πάνε καλά και γιατί να μην πάνε άλλωστε!

Χτες πρώτη μέρα κρόκο!Δεν τρελάθηκε κιόλας αλλά την έφαγε την μία κουταλίτσα..Δεν έδωσα παραπάνω μπας κ έχουμε καμια αλλεργία.Το έκανα σφιχτό κ έβαλα λίγο νεράκι για να γίνει σαν κρεμούλα.Όσες δίνετε αυγό πόσα λεπτά το βράζετε?

Άντε goodnight τώρα girls! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια , τι κανετε?

ρανια αν κ δεν τον ξεκινησα ψαρι ακομη αλλα σουπιτσα οπως την περιεγραψε το γιουλακι δινουμε με μπακαλιαρο, αυγο η δικια μου παιδιατρος κ ψαρι μετα τον χρονο... αυγο οσες δινετε , δινετε κ ασπρο κ κροκο? καλα για τον συζηγο δεν θα αναφερθω ... γιατι πολυ απλα ειμαι σιγουρη οτι ηδη τα εχετε βρει1

ρε μαρακι μεεχεις μπερδεψει.... :roll: περιοδος σου χει ερθει? οχι , ε? ε ωορηξια πως να γινει τοτε? εκτος κ αν ηταν να σου ρθει αυτον τον μηνα κ εκατσες πανω στην περιπτωση! τα home test τα ειχα δοκιμασει κ γω για την δευτερη εγκυμοσυνη , αλλα 2 μηνες που τα χρησιμοποιησα με μπερδεψαν παρα με βοηθησαν κ τα σταματησα... κ τον επομενο μηνα επιασα :D γιουλακι καλη επιτυχια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μονη ειμαι ολη μερα ....? κ για το ονοματακι που λεγαμε ας παρει καποια την πρωτοβουλια να το αλλαξει.... κατι : φτανουνε τα πρωτα μας γενεθλια, πως σας φαινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εδω ειμαι αλλα κοιμηθηκε η μικρη 2 ωρες και με βολεψε καθαρισα το σπιτι εφτιαξα ψαροσουπα και τωρα που ξυπνησε καθομαι εδω στο σαλονι κ την χαζευω που παιζει.

κουρασμενα ξεκινησε η Δευτερα μου παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ! ηρθα κ γω !

ναι ρε συ Κωνσταντίνος αυτο σκεφτομουν ΜΗΠΩΣ πετυχα το μηνα...

σημερα ολη μερα εχω αυτην την αισθηση :? που λες "τωρα μου ρχεται περιοδος! τώρα!" στα γυναικολογικά κ στη μεση... αλλα κ γω το ξερω οτι μαλλον ΑΠΙΘΑΝΟ ειναι...βεβαια η ελπιδα πεθαινει τελευταία χαχα :lol:

μωρε κ περιοδος να μου ρθει θετικο ειναι γιατι ετσι ισως να καταφερω να ανιχνεύσω την επομενη ωορρηξία ;):mrgreen: εντομεταξύ ουτε που θυμαμαι πως ειναι τα συμπτωματα εγκυμοσύνης λιγο πριν το θετικο τεστ... Ρε σεις κοριτσια που χετε μεγαλυτερο παιδακι (Κωνσταντίνος + mamys love) αισθανθήκατε νωρίτερα τα συμπτωματακια στο δευτερο νινί ;; :geek:

ενιγουέι :P

εμας ο Κωνσταντίνος ξυπνησε ξημερωματα, εκατσε στο παρκακι του, συμμαζεψα τα βασικά του σπιτιού κ ανεβηκα (κλασικάααα!!!) στους δικούς μου κ ειμαστε ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΧΑΛΙ και παιζουμε... κοιμηθηκαμε 11 - 13.00 κ τωρα ζουζουνισματα ως το βραδακι.......................... θελω να τον παω βολτα αλλα βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (αυριο τωρα χαχαχαχα :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα!ναι ρε σεις,αλλαξτε το θεματακι,ας το κανει καποια γιατι εγω δεν το πολυκατεχω!βαλτε κατι τετοιο που λεει η κων/νος,για τα πρωτα γενεθλια!

κων/νε,οντως τα βρηκαμε με τον αντρα μου.βεβαια δεν το συζητησαμε,εγω οπως ειπα το ξεχασα αμεσως,αυτος ποσο να κρατησει μουτρα?μια χαρα.

froggy,εμας για το αυγο μας ειπε ο γιατρος,οταν βρασει το νερο ριχνουμε το αυγο κ μετραμε 6 λεπτα.τοσο θελει λεει για να σκοτωθει η σαλμονελα.εμεις βεβαια εχουμε κοτουλες κ μπορει να το αφησω γυρω στο 5λεπτο.δεν το καλοτρωει αν ειναι λιγο πιο σφιχτο.οσο για το ασπραδι μας ειχε πει πως ειναι πολυ λιπαρο κ πεφτει βαρυ στο μωρο,οποτε μετα το χρονο.

μαρακι,μακαρι να σου ερθει αυτη η παλιοπεριοδος να μπεις σε "σειρα"!αντε να μου τελειωσει κ μενα τωρα γιατι ολο γλυκο θελω!κανω κ αυτη την παλιοδιαιτα..αχχχχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ανοιξα γιατι ετσι οπως παμε θα γιοραταζαμε και τα δευτερα γενεθλιακια :lol::lol::lol::lol:

http://www.mammyland.com/forum/17/19478

εβαλα αριθμο μπροστα για να πεφτει ευκολα το ματι. Οποια αντιρρηση δεκτη, να γινουν διορθωσεις ;)

Τρεχουμε τωρα λεμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...