Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

Ε Π Ι Σ Τ Ρ Ε Ψ Α Μ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Χτες βραδυ δεν εχω προλαβει να σταματησω στιγμη ..πλυντηρια κ παλι πλυντηρια ..

μπηκα να πω ενα γεια , θα μπω το βραδακι να σας διαβασω

φιλακια σ'ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευακι καλωσηρθατε!!!

ελπιζω να περασατε τελεια..

περιμενουμε νεα!!

ημουν με σωσω χτες!

νασια μου ειδες ποτε φτασατε στο τελος?

ποτε εχεις πητ?

θα ερθει κ ο καιρος που θα της χωσεις τα μπινελικια της...

εγω κρατιεμαι με τη δικια μου

αλλα καποια στιγμη δε θα το παιζω αλλο υπερανω!!! ;)

τονια μου ο μικρος σταματησε τα επεισοδια που σας εκανε?

ελπιζω να εχεις χρονο για τα ταρζανακια σου!!!!

αννουλα μου ακομα εχεις μελλον για να αποθηλασεις...

λογικο αν θηλαζεις να μην κοιμαστε καλα..

συνεχισε το οσο αντεξεις!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Welcome back eva!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Πως περάσατε μανάρι μου; Μας άφησες για λίγο και έπεσε πολύ ησυχία....για να πάρουμε πάλι μπρος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mardio μπράβο κοπελάρα!!!! Πολλά συγχαρητήρια!!!! Θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη. Αλήθεια τι ακριβώς σπουδάζεις;

Νάσια οι ιστορίες με τις πεθερές δεν έχουν καλό τέλος...δεν ξέρω τί ακριβώς παίζει αλλά κρίμα ρε δεν είναι να την έχεις απέναντι και να μην μιλάτε; :roll: εσύ ξερεις βέβαια...

Καλυψώ ένα χρόνο άνεργη ε; Δύσκολα τουλάχιστον όμως χάρηκες την μικρή και η μικρή εσένα ;) ..τί δουλειά ακριβώς ψάχνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να παρουμε λιγο μπρος !!!!! :D

Λοιπον κρατηθειτε γιατι θα γραψω παλι την ιστορια της ζωης μου ..

Καταρχην εχω φρικαρει γιατι πριν απο 10 λεπτα εγινε διαρηξη στο παραδιπλα σπιτι απο το δικο μας ..Μεσα στον κοσμο ειμαστε κινηση υπαρχει , κοσμος καφενεια κτλ κ παλι εφυγαν ανενοχλητοι ..Αρχιζω κ τρομαζω γερα ..

Οι διακοπες μας λοιπον τελειωσαν ..Αχ ωραια περασαμε αλλα η επομενη φορα θα ειναι οταν οι μπουμπουδες γινουν δεκαοχτω κ πηγαινει ο καθενας μονος του .. :lol::lol::lol:

Ενταξει πλακα κανω αλλα νιωθω κουρασμενη περισσοτερο απο πριν ..Γεματη ναι μεν αλλα σερνομαι λεμε ..Ατιμα πλυντηρια ..ατιμα μαζεματα ..ατιμα κ τα συγυρισματα ..Περασαμε ομως τελεια ..Βγηκαμε τελειως εκτος προγραμματος με τα μικρα δεν κρατουσαμε ρολοι , δεν ειχαμε ημερησια διαταξη τιποτις , δεν βαλαμε παπουτσι ουτε καν σαγιοναρακι στο ποδι μας 4 μερες ..Να δω τωρα πως θα τις βαλω παλι σε ταξη..Απο αυριο επιστρεφει κ ο Νικος στην δουλεια κ το εχει παρει βαρεως ..Εμ ετσι ειναι οι μεγαλες αδειες κ ελειπε σχεδον εικοσι μερες ..Ευχαριστηθηκε ομως τις κορες του κ αυτες εκεινον οποτε αξιζε ..

Πηγαμε Ελουντα σχετικα κοντα ναι μεν αλλα που να τρεχουμε πιο μακρυα με τρια μικρα ..Ηταν τελειο κ το διαμερισματακι μας ευρυχωρο κ οικονομικοτατο αλλα προσεγμενο ..Βεβαια με το που καναμε την αφιξη μας κ ειδα το παρκοκρεβατο πιαστηκε η καρδουλα μου γιατι το βλασταρι μου δεν τα γουσταρει καθολου λεμε ..Απο μωρακι το εβλεπε κ εσκουζε ..Με επιασε ενας φοβος να πω την αληθεια οτι θα ειχαμε ολονυχτιο παρτυ αλλα ευτυχως την γλιτωσαμε ..Αλλωστε ολη την μερα θαλασσα - εννοειται μεσημερι δεν εκλειναν ματι ουτε για αστειο ..- επεφταν τεζα το βραδυ χωρις πολλα πολλα ..Οι μεγαλες επισης κοιμηθηκαν για πρωτη φορα σε κανονικα μονα κρεβατια κ τους αρεσε πολυ ..Ευτυχως επισης δεν φαγαμε καμια τουμπα απο κει ..Μονο που η μεσαια ηθελε παρεα για να κοιμηθει κ με βαζει σε σκεψεις γιατι σε λιγο καιρο θα την κανουμε την μεταβαση σε κουκετα κ φοβαμαι μην μου λακισει κ ζηταει ξαφνικα παρεες κτλ για υπνο ..Θα δειξει..

Πηγαμε σε κατι παραλιες που τα νερα ηταν τοσο πεντακαθαρα , τα ψαρακια πηγαιναν περα δωθε οπως κ οι κορες μου μην σας πω κ με την ιδια ταχυτητα ..Εχουν γινει κ οι τρεις ολομαυρες τετοιο μαυρισμα τροπικο τι να πω ..Το μονο ασχημο ειναι οτι η Νικη εσπασε τα γυαλια της ..ω ναι ουτε δυο μηνες δεν μας κρατησαν , κ αυριο πουρνο πουρνο θα παρω τη στρατα - ..πηρα την στρατα κ ερχομαι που λεει κ το τραγουδι ..- για να βρουμε καινουργια .. Κ μια ολοκληρη μερα στην παραλια μας ειχε παρει στο κατοπιν μια σφιγγα τεραστιων διαστασεων ..δεν ξεκολλουσε απο πανω μας σε σημειο τρελας ..Μπηκε κ μεσα στο παμπερς του μικρου κ κοντεψα να τρελαθω γιατι δεν καθεται κ αυτο το ευλογημενο πουθενα ακινητο μπας κ το μαντρωσω κ του την βγαλω ..Ευτυχως δεν μας τσιμπησε αλλα λεμε καθε τρεις κ λιγο πανω μας ηταν ..Τετοια λατρεια ..Φαγαμε κ τα μουτρα μας επισης ..ευτυχως ελαφρα αλλα το καρουμπαλακι μας το καναμε ..σουπερ σουβενιρ διακοπων δεν μπορω να πω ..Κ αφου τα ειπα ολα τα δικα μου ας ξεκινησω με τα δικα σας ..

Καταρχην Νασια καλο μου , ελειψα τεσσερεις μερες κ δεν ημουν εδω να σου φωναζω χαλαραααααααα με τις δουλειες κ ξεκινησες παλι βρε ??? :lol::lol::lol: ΕΙπαμε ηρεμα ..κ με το μαλακο ..Ε Ας την κ την πεθερα ..κομματια να παει ..εχεις αναγκη ? Κ να εχεις μην της το δειχνεις ..θα τα βγαλεις περα μονη σου κ με το παραπανω ..Ψηλα το κεφαλι ..ετσι μπραβο !!

Τονιαντονι τι κανετε καλο μου ? Ταλιμπανευουν κ πανε τα μικρα σου ε ? Σε καταλαβαινω ..εγω να δω πως θα μαζεψω την Σοφια κ την γλωσσα της που ειναι πεντε μετρα ..Παντως κ γω σκεφτομαι στο δημοτικο κ με τα διαβασματα πως θα τα βγαλω περα κ με τις τρεις ..Θα ειναι λιγο μανικι υποθετω αλλα ..εχουμε χρονο μεχρι τοτε ..ολο κ κατι θα βρουμε ..

Madrio , ξεκινατε παιδικο ? Αντε βρε καλη χρονια ..ολα θα στρωσουν θα δεις ..Απλα παρε μια ανασα κ δες τα ολα με αλλο ματι ..Σιγουρα αγχωνεσαι αλλα παντα στα δυσκολα βρισκουμε τροπους να τα βγαλουμε περα ..Ολα θα πανε καλα ..Σε τι ακριβως θα κανεις μεταπτυχιακο ?

Αννουλα γκρινιαζει ο μικρος ?? Εχεις τουλαχιστον λιγη βοηθεια εστω για να παρεις εναν υπνακο γρηγορο που λεει ο λογος ?? Εχεις μαμα η πεθερα κοντα σου για ενα εξτρα χερι βοηθειας ??

Καλυψουλι ειδες την Σωσωκα ? Τα χαιρετισματα στα εδωσε βρε η τα ξεχασε ντιπ ?? :lol: Κοψατε κ την πανα ? Μπραβο σας ..Εγω σκεφτομαι οτι του χρονου τετοια εποχη ευελπιστω να εχουμε τελειωσε ι με τα παμπερς στην Αριαδνη ..Ελπιζω κ παλι να μας βοηθησει ο παιδικος οπως κ με τις μεγαλες ..Την βραδυνη πανα την δεχεται αδιαμαρτυρητα ?? Γιατι οι δικες μου οταν ηταν με βρακακι ολη την ημερα μετα δυσανασχετουσαν λιγο οταν τους εβαζα το βραδυνο παμπερς ..Μεχρι που εκανε την αρχη η Νικη κ την εκοψε ..Κ ευτυχως ολα πηγαν καλα ..Η Σοφια αντιθετα αργησε περισσοτερο σ'αυτο ..Τεμπελα παιδι μου ..σιγα μην χαραμισει τον υπνο της για να σηκωθει να κανει πιπι ..Ομως θελοντας κ μη το συνηθισε κ αυτο ..

Λενα βαλε κ μενα στα μητρωα της ανεργιας ..κ μαλιστα για δυο χρονια κ κατι ψηλα ..κ μαλιστα ακομα σερνομαστε δικαστηρια με τον πρωην ευυποληπτο κατα τα αλλα εργοδοτη μου ..κ ακρη δεν βρηκαμε ουτε θα βρουμε ..Αλλα οπως λες το μονο ευχαριστο της υποθεσης τουτης ειναι οτι χαρηκα τις κορες μου κ αυτες εμενα ..

Λοιπον κανω την δημοσιευση να δω ποσο μεγαλο ποστ εκανα ..λετε να μην το παρει ??..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μπραβο ρε συ που περασατε τοσο καλα..

δεν πειραζει,το μαζεμα ειναι ενα ξενερωμα

αλλα αξιζε τον κοπο.... :P

αυτο που λες για τα μεγαλα κρεβατια ειναι πολυ σημαντικο,

κανατε μια αρχη κ ειναι καλο που τους αρεσε..

ε μωρε κ λιγη παρειτσα δεν πειραζει..

κ εμενα η αγγελικη στις διακοπες με ηθελε μεχρι να κοιμηθει.

ηταν στο παρκοκρεβατο κ εγω ξαπλωμενη στο κρεβατι μας

απλα για να με νιωθει εκει...

στο δικο του χωρο το παιδι νιωθει ανετα,

εκει εισασταν σε ξενο σπιτι..

την πανα την θελει κ φοβαμαι μη μου πισωγυρισει

γτ καποιες φορες δεν θελει να παει στο γιο γιο.

αλλα τα κακα τα κανει ακομα πανω της.

ειτε στο βρακακι ειτε μου ζηταει να της βαλω παμπερς..

ειναι φυσιολογικο αυτο????

η σωσω ξεχασε να μου πει τα χαιρετισματα!!!!!

να της κανεις παρατηρηση!!! :lol:

ξεκινατε παιδικο αυριο??

λενα εχω σπουδασει φιλολογια

αλλα τα τελευταια χρονια δουλευω ως υπαλληλος γραφειου.

εχω δουλεψει ως γραμματεας κ τηλεφωνητρια

κ σε τουριστικο γραφειο!!

κανω τα παντα!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ. ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΟΕΣ, ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΤΑ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΑΥΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΨΩΦΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ή ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟΝ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΛΕ ΒΡΑΣΕ.

ΑΝΕΡΓΕΣ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ?????

Α!! ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΚΑΤΟΠΙ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΗΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΟΥΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΩΡΑΙΟ ΕΕ???

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΖΟΥΖΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουριτσούδια,

ΝΑΙ ξεκινήσαμε σήμερα παιδικό εβδομάδα προσαρμογής,σε ιδιωτικό θα πάνε μέσω αυτών των προγραμμάτων ΕΣΠΑ μας δέχθηκαν.Μέχρι τώρα είχα κοπέλα στο σπίτι αλλά και οικονομικά είναι ζόρι και θέλω να μπουν σε ένα περιβάλλον να κοινωνικοποιηθούν.Την Πέμπτη γινόμαστε ενός έτους καλέ.Το μεταπτυχιακό μου είναι στα Τουριστικά,πρώτο πτυχίο Οικονομικά.Το ΣΚ ξύπνησα πρωί πριν ξυπνήσουν οι μικρές και διάβασα λίγο έβαλα και ένα πρόγραμμα πως θα βγάλω τις εργασίες και ξεαγχώθηκα λίγο.Θα δείξει.

Δουλεύω σε ναυτιλιακή εταιρία στο λογιστήριο και εδώ οι απολύσεις δίνουν και παίρνουν!!Δύσκολα τα πράγματα.Βέβαιά είμαι στα οριστικά αποτελέσματα για μόνιμη θέση στο δήμο μου αλλά έχουν παγώσει όλα προς το παρόν και χλωμό αν θα μας πάρουν ποτέ.

mama eva ωραία πέρασες αν και μόνο που σκέφτομαι τα συμμαζέματα μετα τις δικές μας διακοπές άσε δε θα πάρω.

kalipsoula μπράβο στη μικρή αστέρι με τη πάνα

toniatoni και annoula κουράγιο με τα ξενύχτια θα στρώσουν τα πράγματα.

Νάσια κουράγιο κοντεύεις,αναπολώ τις εποχές με την κοιλάρα μου!

lena τα δικά σου κορίτσια καλά;

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!Τι κάνετε????

Νάσια,μπράβο το μωράκι σου!!Θα γίνει ψηλόόό!!! :D Μην ασχολείσαι βρε με την πεθερά...δεν χρειάζεται να χαλιέσαι για αυτήν!

Εύα καλώς ήρθατε πίσω!!Χαίρομαι που τα περάσατε καλά παρόλου που ταλαιπωρηθήκατε λίγο..Είναι μέσα στο πρόγραμμα όταν πας διακοπές με παιδιά!Κουράγιο τώρα με τα πλυντήρια,είναι μανίκι!Όσο για βοήθεια,μπααααα!!Η μανούλα μου είναι 560χμ μακριά και η πεθερά μου δεν ζει..αλλά την παλεύω προς το παρόν!!Έχω εκπαιδευτεί σε τόσα babysitting που έκανα και στον παιδικό που δούλευα!Έχει ηρεμήσει κάπως το ζουζούνι τώρα που έβγαλε τα δοντάκια,όχι ότι κοιμάται τη νύχτα αλλά δεν γκρινιάζει κατά την διάρκεια της ημέρας.Για την διάρρηξη,τι να πω...όλοι πρέπει να βάλουμε συναγερμούς και σκυλιά να μας φυλάνε!!Εμείς είμαστε και ισόγειο...

Λένα,κι εγώ άνεργη και ο άντρας μου...εγώ βέβαια θέλω να κάτσω ακόμα με το μωρό,ψάχνουμε όμως δουλίτσα για τον σύζυγο γιατί δεν γίνεται αλλιώς...

Καλή αρχή στα παιδάκια που ξεκινάνε σχολεία!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω κ εγω ενα γεια...

χτες βραδυ η μικρη 4 με 6.30 ειχε ορεξη για κουβεντα.

ηπιε γαλα κ μετα δεν κοιμοτανε κ μιλαγε:

μαμα μου τι κανεις?καλα???

μεχρι τις εξιμιση ειχε παρλα.

τελικα μου ζητησε παλι γαλα

κ μολις το ηπιε μου λεει:με λενε γκουφυ!!!

καλα πηγα να πεσω κατω απο τα γελια'

αλλα κρατηθηκα κ της ειπα οτι ειναι ακομα βραδυ'

κ η μαμα πρεπει να κοιμηθει..

κ κοιμηθηκε μεχρι τις 11!!

εννοειται δεν κοιμηθηκε μεσημερι κ με γονατισε..

τωρα εχει ηδη πεσει ξερη..

για να δουμε πως θα παει το βραδυ!!! ;)

οποτε κοπελουδες με μικροτερα μωρα

βλεπετε τι τραβαμε κ εμεις που εχουμε πια νηπια..

μην περιμενετε να κοιμηθειτε ολο το βραδυ

απο τωρα!!!!

εχετε μελλον!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας

τι μου κανετε ?? καλε που χαθηκατε ολες..

Εμεις εδω προσπαθουμε να βαλουμε μια ταξη στις μικρες ..Καλυψουλα η μικρη ειχε μεταμεσονυχτια ορεξη για μπλα μπλα ?? ουαου..αλλα κ το σχολιο της με τον γκουφυ ..ειναι ορισμενες φορες τα ατιμα ..

εχω να παω σουπερ μαρκετ κ σκεφτομαι πως θα τις μαζεψω παλι κ τις τρεις μαζι να παμε ..ολοκληρη ιστορια μετακομισης καθε φορα ..

Τωρα τα πιτσουνια μου κανουν πρωινο κ βρηκα κ γω την ευκαιρια να μπω να πω ενα γεια χαρα ..

φιλακια σ'ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα mama eva.Δε ξεκινήσανε σχολείο οι μεγάλες σου;Ακόμα σπίτι τις έχεις;Εμένα ξεκίνησαν παιδικό τη Δευτέρα.Όλα καλά μέχρι στιγμής αν και δεν έχουμε καθήσει ακόμα πλήρες ωράριο.Σήμερα ένα δίωρο και αύριο τρίωρο θα φάνε και εκεί μεσημεριανό(ελπίζω να φάνε δηλαδή).Είμαι στη τσίτα αυτές τις μέρες.Μέχρι να τακτοποιηθούνε...ουφ.Έχουμε και το πάρτι των γενεθλίων μας το Σαββάτο.Αύριο γινόμαστε ενός καλέ!Σα πέρσι τέτοια μέρα μπήκα στο νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΖΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ MARDIO ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥΣ.

ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΗΜΕΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΟΛΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ toniatoni!!!!!!Γίναμε ενός καλέ!!!!Όλο flash back σε εκείνη τη μέρα κάνω από το πρωί και συγκινούμαι..08,00 μου βάλαν τους τεχνητούς πόνους και 10,00 βγήκε το πρώτο φατσουλίνι μου και από πίσω το άλλο.Αχ τι φατσάκια που ήταν και τόσο μικρούλικα και τώρα είναι κοτζαμ ανθρωπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

MARDIO να χαιρεσαι καλο μου τα κοριτσουδια σου !! Γερα κ δυνατα , να τα καμαρωσεις κοπελαρες !!

Ειδες ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ..ουτε εγω τολμω να συνειδητοποιησω οτι σε λιγες μερες οι μικρες μου θα γινουν 4 ετων ..το λεω κ δεν το πιστευω ..εγω ακομα στα ριλαξ τις βλεπω καθισμενες ..αχ ..

Πως τα πατε στον παιδικο αληθεια ?? Κ συ τι κανεις με το διαβασμα ..εβαλες καποιο προγραμμα δρασης για το πως θα το μανατζαρεις κ με τα παιδια ??

Καλε σου εβαλαν τεχνιτους πονους ?? αυτο δεν ποναει λιγακι παραπανω ?? αλλα νομιζω οτι γεννησες φυσιολογικα ..η μηπως το μπερδευω ? :roll:

Εμεις κ σημερα ειχαν εγερτηριο οι μικρες στις 0700..ελεος ρε παιδια ουτε στην φαμπρικα να πηγαιναν για δουλεια ..Κ εννοειται με τρελη ορεξη ..καπου εκει μου φωναζουν Ξυπνα μαμααααααααα!! Απο την μια γελαω κ απο την αλλη λεω κοιμηθειτε βρε λιγουλακι ακομα .. :lol::lol::lol:

Θα κανετε παρτακι σημερις ??

Εμενα γιορταζει η πρωτοκορη μου το σαββατο κ το μικρο μας ανεπισημα μιας κ ειναι αβαπτιστο ακομα , την Κυριακη ..Δεν ξερω αν τελικα θα τους κανω τωρα κατι μιας κ οι περισσοτεροι που θα ερχοταν στην μαζωξη μας εχουν γαμους κ βαφτισια αυτο το σκ..Μαλλον θα το αφησουμε για τα γενεθλια των κοριτσιων..ειδομεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama eva ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και συ να τα χαίρεσαι και τα 3 τους!Παρτάκι οργανώνουμε για το Σάββατο.Θα το κάνουμε στο εξοχικό των γονιών μου.Είναι ωραιά με κήπο και κούνιες για παιδάκια.

Πήγα σήμερα σκαστή από τη δουλειά και κατασκόπεψα τα παιδάκια μου στο παιδικό.Καθόντουσαν και τα 9 που είναι στο τμήμα σε ένα κύκλο και είχαν όλο παιχνιδάκια και παίζανε γύρω από τη δασκάλα.Συγκινήθηκα πως μεγάλωσαν καλέ έτσι τα παιδάκια μου και έχουν και κοινωνικές επαφές;;;Πήραμε και γλυκά να κεράσουμε τους συμμαθητές μας.

Με το διάβασμα το προγραμμάτισα και διαβάζω 1 ώρα κάθε μεσημέρι που συνήθως κοιμούνται.Γιατί βράδι δεν αντέχω,κοιμούνται αυτά 22,00 και γω πέφτω ξερή μετά.Δεν είναι αρκετό το ξέρω αλλά τόσο μπορώ,αν τα καταφέρω τα κατάφερα δε θα σκάσω κιόλας προέχουν τα παιδιά μου και ο χρόνος που περνάω μαζί τους δεν αναπληρώνεται αν χαθεί τώρα.Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έξαλλη είμαι....έξαλλη!!!!!!!!!!

Απέλυσαν τον άντρα μου από το ξενοδοχείο X(X(X( όχι ότι μας έκαναν τα μούτρα κρέας γιατί σε 15 μέρες έκλεινε ούτως ή άλλως αλλά έτσι όπως έγινε ρε γμτ....εμ τους έβρισαν (τον άντρα μου και μερικούς άλλους) εμ δεν μίλησε ο δικός μου και καθόταν και τον προσβάλλανε, εμ τον απέλυσαν κιόλας....μόνο αυτόν....... :evil::evil::evil: Μάλλον ο "κύριος" (ο Θεός να τον κάνει) άρχισε τις περικοπές!!!!!!!! Να τον δώ τώρα πώς θα τα βγάλει πέρα για τις μέρες που απέμειναν που δεν θα έχει άνθρωπο να βάλει στο πόστο του και οι Ρωσιδούλες θα το φτιάξουν μπουρδέλο το μπάρ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ρωτήσαμε και τί δικαιούται οπότε αν τυχόν κάνει τις γνωστές εξυπνάδες του θα μας βρεί προετοιμασμένους!!!!!!!!!!!!!! Αλλιώς στην επιθεώρηση εργασίας.......Που μου θέλει να κατέβει και υποψήφιος στις επόμενες εκλογές το βόδι.......θα του κάνω εγώ μια διαφήμιση.........θα την θυμάται για χρόνια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!! Τί βλέπω γενέθλια έχουμε; Madrio να τις χαίρεσαι!!!!!! Είδες πως μεγάλωσαν οι κούκλες; Γερές να είναι και ευτυχισμένες να τις καμαρώνεις!!!!

Νάσια τί κρίμα ρε συ...Καλά τον θΑΝΑΣΑΡΑ βρήκαν να απολύσουν;;;; Τώρα θύμωσα κι'γω... :evil::evil::evil::evil:

πέρα απο την πλάκα ... τα πράγματα πάνε απ' το κακό στο χειρότερο...απολύσεις, ανεργία, κόβουν μισθούς, συντάξεις....πού θα φτάσει αυτό το χάλι ρε παιδιά; Σήμερα μόνο άκουσα για 2 απολύσεις και μία του Θανασάρα τρείς :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Έμαθα και οτι κλέψανε ένα σπίτι εδώ παρακάτω και είμαι...άστα να πάνε...9.30 η ώρα παρακαλώ! :o Θράσος! Δεν καταλαβαίνουν τίποτε!!!

Α σας είπα και το αλλο το κουφό; Εχθές πάνω που έβαλα τις μικρές για ύπνο, χτυπάει το θυροτηλέφωνο. Με το που το ακούει η μικρή αρχίζει και κλαίει...τρόμαξε απ' τον ήχο το μωρό...Η ώρα ήταν 9.30. Ηταν λέει απο την hol και ήρθαν να ελέγξουν τις τηλεφωνικές γραμμές μας... :shock::shock::shock::shock: Καλά ρε πάνε καλά οι τύποι; Άντε μετά να ξανακοιμήσω το μωρό....

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω άλλο. Eva, Toniaantoni, kalypsho σας φιλώ όλες!

Δεν ξέρω για εσάς...έχει τόσο ζέστη τρέχει ποτάμι ο ιδρώτας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου 9.30 το βράδυ ήρθαν για έλεγχο από την hol?????? Τους άνοιξες????? Ήταν σίγουρα από την hol?????? Γιατί δεν φαντάζεσαι τί σκαρφίζονται για να μπούνε πλέον στα σπίτια μας.......Άσε που μας κλέβουν μέρα μεσημέρι και θα τους βοηθάμε κιόλας στο κουβάλημα στο τέλος προκειμένου να σωθούμε!!!!!!!!!!!!!!

Άστα ρε γμτ!!!!!!!!!!!! Αφού δεν πλακώθηκαν και στο ξύλο πάλι καλά...γιατί το χρειάζεται το βρωμόξυλό του το καθίκι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

δεν σας διαβασα με συγχωρειτε.

εχω τη μικρη αρρωστη απο προχτες..

θυμαστε που ελεγα οτι εχει βραχνιασει επειδη μιλαει πολυ??

τελικα ηταν αρρωστη!!!!!!!!!

κ το κακο ειναι οτι καθε φορα παμε πακετακι..

κ εγω ειμαι με μπουκωμα κ λιγο λαιμο..

αλλα χτες βραδυ ενω κοιμομουνα επαθα κατι που με φρικαρε.

ξυπνησα απο τον πονο..

μουδιασε ολη η μια μερια του κεφαλιου μου

κ νομιζα οτι θα μεινω..μιλαμε για πονο!!!!!

σηκωθηκα κ πηρα ντεπον

αλλα μεχρι να δρασει ειδα κ επαθα.

τελικα μετα απο καμια ωρα καταφερα να κοιμηθω.

το εχω ξαναπαθει μια φορα περσι

που ημουν παλι αρρωστη...

ο αντρας μου τρομαξε κ ολο ξυπναγε για να δει πως ειμαι.

οπως καταλαβατε τρελος υπνος παλι!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε kalypso περαστικά!Ημικρανία θα ήταν το παθαίνω συχνά.

lena ευχαριστώ για τις ευχές με το καλό να χρονίσουν και οι δικές σου είναι συγκινητική αυτή η μέρα όσο να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!!Τι κάνετε??Εμείς ακόμα ξενυχτάμε...Κάτι πήγαμε να κάνουμε 2 μέρες αλλά μου τα ξαναχάλασε!

MARDIO,να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!Πολύχρονα και ευτυχισμένα να είναι!!

Καλυψώ,περαστικά και σε σένα και στην μικρή σου!

Λένα,εγώ να δεις πόσο τα παίρνω όταν επιτέλους κοιμίσω τον μικρό και γίνεται κάτι που μου τον ξυπνάει!! :twisted::twisted::twisted:

Βρε Νάσια μου,λυπάμαι πολύ για τον αντρούλη σου..Υπομονή,είναι δύσκολες οι εποχές για όλους..Εμείς είμαστε άνεργοι και οι δύο ένα χρόνο τώρα...άσε...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες μου! Βγάζω γάλα με το θήλαστρο και μιας και κάθομαι είπα να σας διαβασω..

Καλυψώ περαστικά σας. Κι' γω χάλια είμαι έχω έναν παραξενο βήχα, ξερόβηχα και με πονάει μπροστά στο στήθος. Υποψιάζομαι απο το κωλο aircodition θα είναι...

Μadrio σ' ευχαριστώ πολύ! Πλησιάζουν οι μέρες και γω σαν κι' εσένα σκέφτομαι πέρσι πώς ήμουν και τί έκανα..πως περάσαν τόσες μέρες...

Νάσια μου, πολύ αμφιβάλω κι' γω άν ήταν απο την hol. Τέτοια ώρα ποιός δουλεύει; Τί να πώ ρε παιδάκι μου παράξενα πράγματα. Ευτυχώς δεν λες που τους μίλησε ο αντρας μου, γιατί εγώ μπορεί να ξεγελιόμουν και να τους άνοιγα. :?

Αννούλα μου εσύ κι' γω ξέρουμε τί τραβάμε μέχρι να τα κοιμήσουμε, μερικοί όμως είναι στον κόσμο τους...εμένα δεν είναι μόνο οτι ξύπνησε η μία, είναι οτι ακούει και η άλλη κλάματα και ξυπνάει κι' αυτή κατάλαβες; :shock::shock::shock::shock::shock:

Λέτε να αρρωστήσω; Πολύ με γαργαλάει ο λαιμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας !!

βλεπω ξεκινησαν κιολας οι ιωσεις ???!! :shock: ωχ παναγια μου τι θα τραβηξουμε παλι τον χειμωνα .. :roll: Καλυψω περαστικα σας ..πως την πατησε το μικρο ετσι , αλλα κ συ τι επαθες βρε κοριτσι στα καλα καθουμενα ?? Μηπως υπερκοπωση κ σου βγαινει ετσι ??

Κ αυτο που λεει η Λενα με το α/κ παιζει επισης ..εμεις πλεον δεν το χρησημοποιουμε καθολου ..Ανακαλυψα οτι πειραζει την μεσαια κ το κοψαμε μαχαιρι ..οποτε βρισκεται καπου με κλιματισμο την πιανει αμεσως ενας ηλιθιος ξεροβηχας απο το πουθενα ..οποτε ανοιχτα παραθυρα κ αγιος ο θεος ..ειμαστε κ γωνια οποτε ετσι κ ανοιξω φορα παρτιδα τα παραθυρα γινομαστε το σπιτι των ανεμων ..

Επισης Λενα δεν ειπες τι εκανες με δαυτους που λεγαν οτι ειναι απο την χολ ?? Τους ανοιξες ?? Δεν ξερω βρε παιδια τα πραγματα εχουν γινει ιδιαιτερα επικινδυνα πια ..φοβαμαι οτι θα πρεπει στο τελος να βαζουμε διπλες κλειδαριες πορτες-τζαμια κ ολα τα σχετικα κ παλι θα φοβομαστε μην συμβει κατι .. Με την ληστεια προ ημερων διπλα στο σπιτι μας τρομαξα ειλικρινα ..Εδω ο νονος της μιας μου κορης που ειναι αστυνομικος μου ειχε πει οτι σε περιπτωση αναγκης να καλεσω πρωτα αυτον κ μετα το κεντρο δρασης ..φανταστειτε καταστασεις ..ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω ..τεσπα ..

Νασια δεν το πιστευω το σκηνικο με τον αντρα σου .. :roll::roll::roll: Τι θα κανετε ?? Εχετε απευθυνθει καπου σε δικηγορο κτλ ? Αν μπλεξεις μ'αυτες τις καταστασεις κ το δικιο σου χανεις ..θυμησου την περιπτωση την δικη μου ..σε λιγες μερες θα εχουμε παλι δικαστηριο κ θα ειμαι παλι μαρτυρας για τον κυριο ..Κ εννοειται οτι δεν θα βγαλει πουθενα ..κ πανω που ημουν καλυτερα ψυχολογικα απο αυτο το θεμα αρχιζει παλι κ με επιρρεαζει γαμωτο .. :? Παντως Νασια , προσπαθησε να μην συγχιζεσαι σκεψου την μπουμπου που ερχεται ..θα μου πεις ευκολο ειναι ?? σιγουρα οχι αλλα ισως κατι γινει κ αλλαξει το σκηνικο ..

Αννουλα τι κανει ο μπεμπακος ? αληθεια τι ονομα του εχετε δωσει ?

Εμας κοριτσια ναι κ γιουπι γιαγια γιουπι γιουπι για , επιτελους εσκασε μυτη κ ο τελευταιος κυνοδοντας της Αριαδνης ..ουφ παει κ αυτο ..τωρα εχουμε χαμογελο της κρεστ :lol::lol: Αντε αλλα τεσσερα κ τελος ..

Σε λιγες μερες ξεκιναμε παιδικο κ επικρατει μια σκεψη να ξεκινησουμε την αλλη εβδομαδα τελικα ..για να δουμε αν θα τα καταφερουμε ..

Φιλακια τα λεμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..κ επειδη το μυαλο μου ειναι θολο , βαλτε κ τα γεραματα που μου χτυπουν τον κωδωνα , ξεχασα να σας πω τα μισα απο αυτα που ηθελα .. :roll:

Οι μικρες σημερα με εχουν ξεπατωσει ..εφτασα στα ορια μου ..απο τις 7 το πρωι παρακαλω στο ποδι - ..ναι στην δουλεια θελουν να πανε κ φοβουνται μην αργησουν ..- δεν υπηρξε σκανταλια που να μην την εκαναν ..παραλληλα να μαγειρευω , παραλληλα να προσπαθω να κατεβασω την Αριαδνη απο το τραπεζι ..παραλληλα να προσπαθω να ετοιμασω το γλυκο για την γιορτη της Σοφιας αυριο ..Μα ουτε ο αστυνομος Σαινης να ημουν..εμπρος καλο μου χερι πιασε το μικρο σκατουλακι που παλι τον ταρζαν παριστανει ..εμπρος καλο μου χερι ανακατεψε το φαι γιατι δεν βλεπω να τρωμε σημερα ..μυλος η κατασταση ..Κ μεσα σ'ολα η μικρη να γκρινιαζει , να εχει κανει κακα της πανω απο 10 φορες σημερα ( ..τις μετρησα ..) κ μαλιστα νερουλα , ας οψεται η οδοντοφυιια ..τιναξαμε την κουτα τα παμπερς μεσα σε τρεις μερες ..μνησθητι ..

Επιπλεον να τσακωνεται η Σοφια με την Νικη για το ποια θα παρει ενα ριμαδοπιαστρακι , να χτυπανε τηλεφωνα κ να μου ερχεται να κανω φονικο ..Επιπλεον σαν κερασακι στην τουρτα μεχρι να κοιμηθουν εκαναν τον κακο χαμο ..απο τις 2 που τις εβαλα κοιμηθηκαν εν τελει πριν μια ωριτσα ..Εχω πονοκεφαλο ..περιμενω ν'αδιαθετησω ..εχω νευρα ..σουπερ..

κ συνεχιζω ..το απογευμα εχω υποσχεθει πιτσα στ'ανηψακια μου τα οποια μας επισκεπτονται συχνα πλεον κ ενταξει δεν εχω προβλημα μιας κ περνανε καποια κριση οι γονεις τους κ εχουν ζορι , αλλα νισαφι τα εχω φτυσει η γυναικα ..κ αμαξι να ημουν σερβις θα χρειαζομουν..

αυτα ..τα ειπα κ ηρεμισα ..παω να κανω τσιγαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία που τα λες ρε Εύα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μ' αρέσει η υπομονή σου πάντως και το κουράγιο σου! Τί γλυκό ετοίμασες; Είμαι πολύ γλυκατζού. Φαγητό μπορεί να ξεχάσω να φάω...γλυκό όμως ποτε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικά όχι βρε δεν τους ανοίξαμε. Ρώτησα όμως την γιαγιά μου (που μένει απέναντι) άν τους είδε ποιοί ήταν και μου είπε ήταν ένας άντρας και μια γυναίκα και κρατούσαν έναν φάκελο...

Στην όλη φάση δεν μου άρεσε η ώρα που ήρθαν. Και άντε εμείς δεν ανοίξαμε.. απέναντι που ήταν η γιαγιά με την θεία γιατί δεν πήγαν να τους ενημερώσουν; :shock:

Τέσπα ήταν δεν ήταν εγώ δεν εμπιστεύομαι κανέναν τέτοια ώρα στο σπίτι μου.

Χτύπησε το κουδούνι τώρα, πήγα άνοιξα και ήταν η αδερφή μου με σάντουιτς στο χέρι...Μιλούσαμε πριν στο τηλέφωνο και τις είπα οτι πεινάω γι' αυτό...;):):):) Με κούφανε τώρα....αυτό είναι να έχεις αδερφές!!!!! Πάω να χτυπήσω το σουβλάκι μου και τα λέμε.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...