Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

χαχα πονεμένη πολύ η ιστορία με την πεθερά...

όχι, δεν έχει αλλάξει τπτ.συνέχεια προβλήματα κ το κακό είναι

ότι κ αυτή προφανώς έχει κουραστεί κ την έχω πιάσει να φωνάζει στη μικρή..

κ απλά αποφάσισα ότι από σεπτέμβρη δεν ξανακρατάει τη μικρή..

αν δεν βρω δουλειά θα μείνω εγώ σπίτι -θα είναι κ περίοδος προσαρμογής στον παιδικό

οπότε έτσι κ αλλιώς θα είναι δύσκολα κ η μικρή θα έίναι συνέχεια σπίτι άρρωστη-

ή αν βρω δουλειά θα βρω κ μια κοπέλα..

τουλάχιστον από αυτήν θα περιμένω έτσι κ αλλιώς προβλήματα!!!

είμαι στη θέση κοπέλας που γέννησε οπότε θα έφευγα.....

υπομονή σου εύχομαι με τα μαθήματα...

καλέ πόσο χρονών είσαι;;;;;

χαχα θα κάνετε παρτάκι, έστω κ λίγοι;;;καλύτερα λίγοι και καλοί!!

χαίρομαι πολύ με το μικρό σου που είναι καλα΄τώρα..σε είχα στο μυαλό μου

με το θέμα αυτό..

οι άλλες δεν ξέρω πού χάθηκαν!!

προφανώς δεν καταρρέουν πια!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικα είχαμε αρκετο κόσμο στο παρυ γενεθλιων και εγινε ενας ψιλο χαμος απο τα πιτσιρικια αλλα τουλαχιστον ολοι ευχαριστηθηκαν και εμεις οι μεγαλοι ψοφισαμε στην κουραση!!!!!!

Ας ειναι καλα και ευτηχησμενα και δεν βαριεσαι ολα στο προγραμμα ειναι.

Αγαπητη μου Καλυψω ειμαι 38 χρονων και ναι μου αρεσει να βασανιζομαι με σπουδες και διαβασματα τι βρισκω !!!!!! χα! χα! χα!

Γενικα μου αρεσει να κανω διαφορα πραγματα να κανω ανατροπες στη ζωη μου , να γυριζω τα πανω κατω. Ειναι μονοτονο να κανεις συνεχεια τα ιδια και τα ιδια αν και η αληθεια ειναι πως εχω πιεστει παρα πολυ αλλα ειναι κατι που το κανω με ευχαριστηση.

Ευχομαι ειλικριναα να βρεις μια αλλη δουλεια αν το θελεις φυσικα και ελπιζω να μην πολυαρρωστησεται φετος στον παιδικο. Το ιδιο ευχομαι και για τον μικρο μου που ελπιζω και αυτος απο το φθινοπωρο να παει παιδικο μπας και στρωσει λιγο γιατι με ολες αυτες τις ιστοριες μας εχει παρει τον αερα και θελει να γινεται παντα το δικο του.

Φαινεται πως καταρρεουμε μονες πια φιλη μου. Δεν πειραζει ομως μπορει και εμεις καποια στιγμη να βγουμε απο το λουκι.

Ευχομαι τα καλυτερα θα τα πουμε συντομα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο που περάσατε καλά!!

χαλάλι η κούραση!!!κ του χρόνου!!!

έλα ρε θηρίο, κ έχεις κουράγιο για διάβασμα;;;

ανοιχτό πανεπιστήμιο πας;;;

εγώ θέλω να δώσω ασεπ αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να κάτσω να διαβάσω!!(φιλολογία)

κάναμε τα χαρτιά για τον παιδικό μέσω εσπα..

αρχές αυγούστου θα ξέρουμε!!!

μπα...εμείς την κάτάρρευση την έχουμε στο αίμα μας!!

μας αρέσει η ταλαιπωρία!!!

φιλιά πολλά τζένη μου!!θα τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΣΧΗΜΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ, ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΔΔΥΜΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΟΡΧΗ ΣΑΝ ΣΠΥΡΑΚΙ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΣΗΧΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.

ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΒΑ? ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΩΣΑΝΕ ΠΙΑ. Η ΖΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΠΡΑΜΑ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Τζενού!!!Που χάθηκες;Χαθήκαμε όλες δηλαδή....Αχ είσαι σε δύσκολη φάση ε;Με την εξεταστική κουράγιο ότι μπορείς δε θα πεθάνουμε κιόλας...Και γω ξεκινάω τη διπλωματική για το μεταπτυχιακό τον άλλο μήνα και δεν έχω χρόνο μέσα στη μέρα ούτε για να βγάλω τα φρύδια μου πόσο μάλλον για να συγκεντρωθώ να γράψω κάτι αξιοπρεπές...Όσο για την επέμβαση φαντάζομαι την αγωνία σου ακόμα και αν σε καθησυχάζει ο γιατρός.Αλλά σκέψου το μετά,ότι θα περάσει θα είναι το παιδάκι σου καλά και θα το χεις σφιχτά σφιχτά αγκαλίτσα και ο χρόνος της αναμονής της επέμβασης θα περάσει πιο γρήγορα.Εμένα ο άντρας μου έκανε κάτι παρόμοιο φέτος και έξω από το χειρουργείο καρδιοχτυπούσα πόσο μάλλον να ταν το παιδί μου που είναι μια σταλιά παιδί.Λογικό να αγχώνεσαι...αλλά θα περάσει...

Να γεμίσεις ασιοδοξία να λές όλα θα μου πάνε καλά σήμερα και θα πηγαίνουν.Και οι αναποδιές μέσα στη ζωή είναι.Έχεις κουραστεί πολύ,3 παιδιά στα φόρτε τους και αγόρια,δουλειά με βάρδιες,εξεταστική και διάβασμα υπό πίεση,θεματάκια υγείας ε πόσο να αντέξει ο οργανισμός κλατάρει και σωματικά και ψυχολογικά.Κουράγιο μάνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α και ανθρώπους που νιώθεις ότι σου μεταφέρουν κακή ενέργεια και ζηλεύουν κράτα τους μακριά!!

Εμεις γινόμαστε 2 χρονών το Σάββατο!!Είστε καλεσμένοι στο πάρτυ μας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλη μου καλη τι ωραια που τα λες, αληθεια. Μακαρι να μπορουσα να σκεφτω και να νοιωσω οπως λες μα θαρρω τουτη τη φορα με πηρε τουμπα. Δεν ειναι μονο που τρεχω να προλαβω τα παντα ειναι που καθονται συνεχεια ολα αναποδα. Τι να σου πω ακομα και το πιο απλο πραγμα. Η επεμβαση του μικρου με ανυσηχει περισσοτερο απο ολα και νομιζω πως τελικα ηταν η χαριστικη βολη αν και ειμαι πεπηπησμενη πως ολα θα πανε καλα. Η λογικη μου ετσι λεει :|:|:|:|

Το Σαββατο εχετε γενεθλια ε??? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΑΙ, ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΑΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ.

Οποτε ετοιμαζεις πυρετωδως το παρτυ τους ετσι???

Τι ωραια!!!!!!! Ευχομαι να περασετε τελεια. Αυτα προς το παρον ευχομαι να τα ξαναπουμε συντομα παω να διαβασω γιατι γραφω :D:lol::o:shock:

καληνυχτα και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Δεν ξερω αν μου αρεσει που καταρρεω αλλα καταρρεω στην κυριολεξια. Περασα ενα μηνα απαισιο αλλα θα μου πεις θα μπορουσαν να ειναι και χειροτερα τα παραγματα. Και πολλες φορες στο τελος λες ας εχουμε την υγεια μας και δεν βαριεσαι τα υπολοιπα. Οταν ομως καθημερινα πιεζεις τον εαυτο σου τοσο πολυ στο τελος αληθεια ποσο θα αντεξεις να εισαι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζένη γεια σου,ο μήνας πέρασε ο δύσκολος και ένας καινούριος ξεκινά!Πως πήγε η εξεταστική;Την επέμβαση την έκανε ο μικρός;

Σε ακούω καταπονημένη ψυχολογικά...έχεις απόλυτο δικιο με τόσες υποχρεώσεις που έχεις αλλά ΄κάνε ένα time out μέσα στη μέρα και δες και τη θετική πλευρά.Εχεις 3 παιδάκια υγιέστατα που πάλεψες για να τα αποκτήσεις,το ήθελες πολύ,εχεις μια δουλειά που καλή στραβή ένα μισθό τον φέρνει μέσα στο σπίτι,τι να κάνουμε δεν είμαστε όλοι τυχεροί να μη δουλεύουμε και να μας τα φέρνουν έτοιμα,πέρασες στη σχολή που επιθυμούσες για να δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία στον εαυτό σου.Έχεις καταφέρει τόσα πολλά που πολλές μανούλες θα σε ζήλευαν.Η κούραση ειναι δικαιολογημένη αλλά αν αποστασιοποιηθείς λίγο από τη καθημερινότητα θα δεις πόσο αξίζει όλο αυτό που περνάς.Ξέρω παρηγοριά στον άρρωστο θα σου ακούγονται όλα αυτά αλλά πρέπει να το πιστεψεις να δεις τη χαρούμενη πλευρά της ζωής.Τα χρόνια περνάνε τίποτα δε μας χαρίζεται πρέπει να ρουφάμε την κάθε στιγμή όσο είμαστε υγιείς.

Αυτα σε φιλώ ελπίζω να εμψύχωσα λίγο...έ λίγο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις απολυτο δικιο καλη μου αλλα θαρρω πως τον τελευταιο καιρο επεσαν ολα πανω μου. Και απο την αλλη βεβαια λεω και δοξα το Θεο. Τελος παντων....Ο μικρος την εκανε την επεμβαση και ολα πηγαν καλα στειλαμε και δειγμα για βιοψια οποτε σε καμμια δεκαρια μερες θα ξερουμε και θα υσηχασουμε. Ευτηχως ο φουκαρας ειναι υπομονετικος και δεν φοβαται γενικα οποτε δεν ειχαμε δραματα. Δεν πονεσε κιολας οποτε ολα καλα.

Νομιζω ομως πως γενικα πρωτη φορα μετα απο χρονια νοιωθω ειλικρινα στα ορια μου. Χρειαζομαι ενα διαλλειμα απο ολα αλλα δυστηχως δεν το βλεπω. Αλλαξα και τμημα στη δουλεια και δεν ηταν οτι το καλυτερο .........Βεβαια ειναι πιο ξεκουρστα αλλα τωρα θα κανω και νυχτες και ωραρια τρελα!!!!!

Τελος παντων ευχαριστω για τα ενθαρυντικα σου λογια και θαρρω πως αν και θα μου παρει λιγο καιρο θα συνελθω τελικα. Φιλια :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπερα

Αληθεια τον τελευταιο καιρο ειμαι σε απελπηστικη κατασταση ψυχολογικα. Εγω που παντα τρελενομουν να παιζω με τα παιδια τωρα απλα δεν μπορω!!!! Το μονο που θελω ειναι καθομαι μονη μου και να μην κανω τιποτα. προσπαθω να μπω στο εορταστικο κλιμα αλλα παρολο που εξωτερικα το παλευω μεσα μου νοιθω ενα κενο, σαν κατι να λειπει. Καθε μερα σχεδιαζω να κανω ενα σωρο πραγματα και στο τελος καταλιγω να κανω μονο τα απαραιτητα. Νοιθω να χανω τηζωη μου βυθισμενη σε αυτη την κατασταση μα δεν ξερω αν θελω ή αν μπορω να ανω κατι αλλο. Τα καημενα τα παιδια δεν μου φταινε σε τιποτα καιτους φωναζω συνεχεια σαν υστερικη. Εγω που κοπιασω τοσο να τα κανω να μην μπορω να τα χαρω. ΓΙΑΤΙ ;;;;;;;; Εκνευριζομαι με το παραμικρο και βαζω τις φωνες.Αμεσως μετα το μετανοιωνω και λοιπον. Δεν ζητω τη βοηθεια κανενος απλα ηθελα καπου να εκφραστω τιποτα αλλο. Αυτα περι ψυχολογων κλπ τα ξερω πολυ καλα εφαγα2 χρονια της ζωης μου σε αυτα. καπου θα ξαναβρω τον εαυτο μου νομιζω.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Τζένη μου καλή και αισιόδοξη χρονιά να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!Καλέ γιατί έτσι στα πατώματα;;;;Εσύ;;;Που κάνεις τόσα πολλά καθημερινά;;;Μήπως το παράκανες και έχεις πάθει υπερκόπωση;Γιατί οι υστερίες και οι φωνές αυτό μου θυμίζουν.Πάρε καλέ τα παιδάκια σου και βγείτε μια βόλτα στο εορταστικό κλίμα.Μην απορρίπτεις τη βοήθεια ειδικού.Αν δε σε βοήθησε παλαιότερα βρες κάποιον άλλο,ένα σωρό υπάρχουν,είναι κρίμα να χαλιέσαι έτσι...Παρε και μια άδεια από τη δουλειά να κάτσεις σπιτάκι σου,να βγεις με μια φίλη σου να πιεις ένα καφέ να τα πεις να ξαλαφρώσεις..Ο αντρούλης σου τι λέει;σε βοηθάει σε όλο αυτό που νιώθεις;Παίζει ρόλο νομίζω η στήριξη από την οικογένεια αν και δεν είμαι ειδικός επί του θέματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΜΗΛΑΩ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΡΙΖΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΕΣ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΕΛΙΚΑ. ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ??????

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΛΕΣ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΩ.

ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΠΕΥΦΕΥΓΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΧΩΡΟΥΣΑ.

ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ.

ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...