Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Διαβάζοντας ένα κείμενο από το "είμαι μαμά" για το ρόλο του πατέρα...

"Ο μπαμπάς είναι το πιο αγαπημενο παιχνίδι του μωρού.

Η μαμά είναι η ανάσα του."

Το διάβασα αυτό στον άντρα μου και πήγε κατευθείαν στο site να το δει ολόκληρο. Μου είπε πως ότι μας συμφέρει "κρατάμε" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντρια, κι εσείς τα ίδια είχατε χτες,έ? Ελπίζω σήμερα να κοιμηθούμε ΟΛΟΙ καλά!

Σούλα, μακάρι να τα βρούνε και να αποφασίσουν το σωστό. Το να φέρεις ένα παιδί στον κόσμο είναι μεγάλη ευθύνη!!! Και να το ρίξεις όμως..................

Δεν ξεχνάω ποτέ, το πως κοίταζα τις κοπέλες που περίμεναν να ρίξουν ένα ζωντανό έμβρυο..........όταν εγώ με μάτια πρησμένα απ'το κλαμα περίμενα "να μου πάρουν" μακριά το δικό μου εμβρυάκι που δε ζούσε...(παλλίνδρομη κύηση).

Sorry, δε θέλω να σας μαυρίζω την καρδιά.

Γωγώ, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Μπάρμπεκιου σήμερα,έ? Στείλε και απο δω κανα κοψίδι ;) Καλά να περάσετε!

Αφροδίτη, ωραίο φαγάκι είχατε κι εσείς σήμερα!

Μα τι με έχει πιάσει! Μου ανοίξατε την όρεξη!!!

Ειρηνάκι, Έλενα που είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕς,ΕΜΕΙς ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΥ ,ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ,ΕΙΧΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ...ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ,ΟΙ ΓΟΝΕΙς ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕς....ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΕΧΩ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ....ΚΤΛ.....ΚΛΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ....ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΠΑΝΑΚΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ,Ο ΜΠΕΜΠΗς ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ;;;;;;;;;;ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΜΑΖΙ Η ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ!!!! :P:P:P

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΟΥ ΜΑς ΧΑΡΙΣΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑς ,ΑΣ ΦΙΛΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ ΝΥΧΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw filia k se esas :D

Afrodite mou anti na 3ekourastw ekana douleies sto spiti :evil:

Anastasia mou k apo4e pali ta idia apo to apogeuma klaiei k tin katafera na koimi8ei prin kamia writsa!!Twra koimate sto krevvati mas wspou na tin parei gia ta kala o ipnos k na tin valoume siga-siga sto carry cot tis euxomai na min 3ipnisei k na me paide4ei pali..Poli klama vre koritsia alla mallon exei ponakia giati klaiei perissotero otan aerizetai k diplwnei ta podarakia tis stin koilitsa tis..

Perimenw to stergnwtirio na teleiwsei gia na diplwsw ta rouxa k na paw na 3aplwsw..

To apogeuma ekana liges doulitses akouga k tin mikri pou wres wres eklaige (tin kratouse o mpampas tis) k eliwna..Ekana mpania, toualetes, niptires, 3eskonisma k evala k 2 plintiria..Avrio eipa na kanw skoupisma k sfoggarisma gia na "mirisei" spiti :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera :D

Molis katevika stin kouzina ekana frappe k 2 friganies k na arxisw skoupisma k sfoggarisma..

Tin mikri tin 8ilasa k tin afisa sto krevvati mas me ton andra mou, mallon 8a koimate giati tin afisa me ta matia misokleista..Euxomai na prolavw :)

Eseis ti kanete? Akoma koimaste? Kanete tin kaliteri douleia :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Άντρια, να τρως καλύτερο πρωινό γιατί εκτός απ'την ποσότητα του γάλακτος που "παράγουμε", πρέπει να έχει και καλή σύσταση το γάλα μας! Διάβασα ότι αυτά που τρώμε περνάνε στο γάλα σε 4 με 5 ΄ωρες. Με φραπέ και φρυγανιά τί θα το ταίσεις το παιδί μετά απο αυτές τις ώρες? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!Πώς είστε?αχχ χορτασα ύπνο.η μυρτώ μας κοιμήθηκε από τις 10 μέχρι τις 8 το πρωί!!!φυσικά το στήθος μου ήταν τούμπανο, έφαγε μόνο από το ένα κ προφανώς χόρτασε!το άλλο το άδειασα με την αντλία κ έβγαλα 120ml!!!το έβαλα στην κατάψυξη για περίπτωση ανάγκης.να σας ρωτήσω, οι οδηγίες λένε να μην αποθηκεύουμε γάλα στην πόρτα του ψυγείου αλλά δεν λέει τπτ για την πόρτα της κατάψυξης.εγώ το έβαλα στην πόρτα για να μην είναι δίπλα στα κρέατα.είναι οκ?

Γωγώνα χαίρεσαι τον άντρα σου!κ εμένα ο δικός μου έχει γενέθλια σήμερα!36!!!

Αναστασία, η Μυρτώ είναι καλά, ευχαριστούμε!μετά από εκείνη τη μέρα δεν την ξαναέπιασαν πόνοι Χθες πήγα στο φαρμακείο να πάρω αυτούς τους κρίκους οδοντοφυίας που τους βάζεις στο ψυγείο και μου έδωσε ένα gel Bexident bebe που το αλείφεις στα ούλα τους όταν πονάνε και τα ανακουφίζει

Andria,κουράγιο, διαβάζω ότι ταλαιπωρείσαι πολύ, ελπίζω όσο μεγαλώνει η κούκλα σου να είναι καλύτερα

Samaracande, που μπορώ να το βρω αυτό το "είμαι μαμά"?τι είναι βιβλίο?post?

Σούλα,ελπίζω να πάνε όλα καλά με το αδελφό σου, η γνώμη μου βέβαια είναι να είναι πολύ σίγουροι πριν αποφασίσουν να το κρατήσουν, σίγουρα φαντάζομαι ότι η έκτρωση είναι οδυνηρή εμπειρία αλλά από την άλλη εξίσου οδυνηρό είναι να κάνουν το μωράκι κ μετά από λίγο να χωρίσουν -χτύπα ξύλο. το μωρό δεν φταίει σε τίποτα

Εμείς θα γιορτάσουμε αύριο τα γενέθλια του Κώστα και τη δική μου γιορτή (το δεύτερο μου όνομα είναι Δέσποινα), θα έρθουν οι φίλοι μας για φαγήτό το βράδυ καμιά 17-18 άτομα στην αυλή

Πολλά φιλιά σε όλες/όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ouuuff teleiwsa!!!!

Anastasia mou friganies ennow 4wmaki k to ekana egw stin tostiera k evala apo panw tiri oxi friganies tou emporiou..kapires tis leme stin kipro emeis :D..Einai ligo se posotita? An einai twra pou 8a iremisw (kataidrwsa apo tis sfoggarisma) na faw allo kati tis..Se euxaristw gia tin simvouli..

Danai euxomai sintoma na iremisei giati talaipwreitai poli me autous tous ponous k tin vlepw k liwnw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na kanw mia ili8ia aporia? :D

Ee 8a tin kanw :))

Diavasa sto vivlio "8ilasmos-mia iperoxi sxesi" pws ipologizoume 3 wres apo tin enar3i tou proigoumenou 8ilasmou k egw toso kairo ipologiza apo tin wra pou teleiwnoume to 8ilasma..La8os ekana ee? An ipologisw apo tin enar3i simainei 8a ipologizete k i wra pou 8ilazoume, etsi prepei? Mou to e3igate sas parakalwwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω βρε δαναη μου αυτο λεω...εμεις ημαστε παιδια χωρισμενων γονιων δεν θελω ουτε το παιδι μου ουτε κ το σπορακι να περασουν οτι ζησαμε εμεις μικρα...το μωρο δεν ειναι κουκλα...εγω ευχομε μεσα απο την καρδια μου να ειναι μαζι χαρουμενοι κ ευτυχησμενοι!!!

αφροδιτη μου να κ αν παρεξηγηθει ο αδερφος μου να κ αν δεν παρεξηγηθει...τι θα κανει?θα μου κοψει το μεροκαματο???αυτος φταιει στην τελικη!!!!γιατι οτι του λεει η δικια του για μας,μας το λεει κ δημιουργει κοντρες αφου ειναι μαζι ας το βουλωσει κ να μην εκθετει κανεναν...ουφ τι αδερφο εχω!!!δεν τον κοβει καθολου μερικες φορες!!!

βρε κοριτσια αφροδιτη αντρια ελενα κ γιωργο εμεις ειμαστε μαζι απο το ας μαζευτουμε ποιες δεν περιμενουμε!!!στο νουμερο 12 γκαστρωθηκαμε ολες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, ο χρονική απόσταση των θηλασμών υπολογίζεται από την έναρξη του ενός θηλασμού μέχρι την έναρξη του επόμενου θηλασμού! Για να σου δώσω ένα παράδειγμα : εμένα το πρωί η μπουμπού ξεκίνησε να θηλάζει στις 6:30 μέχρι τις 6:45, και ξαναέφαγε στις 09:50 μέχρι τις 10:00 περίπου. Υπολογίζω τις ώρες ανάμεσα δηλ 6:30 μέχρι 09:50. Άρα η μπουμπού έφαγε στις 3 ώρες και 20 λεπτά (09:50 - 6:30).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!!

Χρονια πολλα Αναστασια μου,να χαιρεσαι τον αντρα σου κ το ονομα σου.

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!

Τελικα ολα εχτες πηγαν τελεια,μονο που δεν ήθελα να κοινηθούμε εκει κ να γυρνάω το πρωί με την ζέστη....οποτε γυρισαμε σπιτακι μας.

Αστα happy μου κ εγω με τα αδελφια μου μια ζωη σε αντιπαραθεση,εχω βαρεθει να μαλωνω μαζι τους κ να τους λεω πραγματα που τελικα βρισκουν μπροστα τους,οτι ναναι.

Για να καταλαβετε 8α σας πω μονο τα βασικα...ο αδερφος μου ειχε αραββωνιαστει κ χωρισε...μετα απο 1 χρονο περιπου αυτη εμεινε εγκυος κ ο δικος της την εγκατελειψε 8 μηνων :shock:

Μετα τα βρισκει με τον αδερφο μου ,το κοροιδο και του ζητανε να αναγνωρισει το μωρο :shock:

Ε δεν γινονται αυτα!!!Φυσικα κ δεν 8α τον αφησουμε να το κανει,αλλα ξαφνικα ο αδερφος μου αποκτησε οικογενεια.Φυσικα το μωρουλι δεν φταιει σε κατι,αλλα δεν ειναι κριμα αργοτερα αν χωρισουν παλι να χασει καποιον που 8εωρουσε μπαμπα?

1 χρονου κ τον φωναζει κ μπαμπα.Ακυρο εντελως.

Κεφαλαιο 2ο.Η αδερφη μου αραββωνιασμενη 13 χρονια :shock: χωρις να δουλευει κ να μαλωνουν συνεχως κ να χωριζουν κ να τα ξαναβρισκουν.

Της λεγαμε εφοσον δεν ειναι υγιης σχεση αστο να παει στο καλο τωρα που εισαι χωρις παιδια κ γαμο.

Μια ζωη τα ιδια,μαλλον επειδη δεν η8ελε το 8ωρο της δουλειας,τελικα παντρευτηκαν εκαναν παιδι κ τωρα θελει να χωρισει :shock:

Πως να μην τα παρω κρανιο?????

Παω γτ ξυπνησε η μικρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε γωγω τιποτα δεν καταλαβαινουν...τον παιρνω τηλεφωνο να συζητησουμε λιγο,να του δωσω μια συμβουλη κ δεν το σηκωνει το βλαμμενο μες τα νευρα ειμαι :twisted::twisted::twisted: τι φοβατε μην τον κανω ντα???

καλα αμα ειχα τον αδερφο σου νομιζω θα με αποτελειωνε!!!!οχι γιατι η...νυφη σου....εχει παιδακι αλοιμονο,αλλα γιατι ειναι σκετη εκμεταλευση αυτο!!!!!τοτε δεν της εκανε αλλα τωρα της κανει??? :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη... http://www.eimaimama.gr/

Και το συγκεκριμένο κείμενο... http://www.eimaimama.gr/2011/08/sinnefo.html

Γεια σας κοριτσάκια μου κι αγόρι!

Εχθές 'σεληνιαστήκαμε' στο Θησείο έως τις 3, κοιμήθηκα μόνο τέσσερις ώρες και σήμερα είμαι κάπως... Διάβασα τα νέα σας αλλά θα σας γράψω περισσότερα το βραδάκι.

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και γιωργο!!! νταντι, μην παρεξηγησαι, εννοειται πως οι μπαμπαδες ειναι εξισου σημαντικοι, αλλα εδω λεμε και τα παραπονα μας, οποτε τους ριχνουμε λιγο....!!! :lol::lol::lol: κι εμενα σημερα, μ'αφησε να κοιμηθω το μεσημερι, κι επαιζε με τη μπεμπα, μεχρι που πεινασε και επρεπε να τη θηλαζω!!!να χαιρεσαι το μικρουλη σου και να περνατε καλα καθε μερα!!!

δαναη, χρονια πολλα για τονν αντρουλη σου!!!και αυριο να γιορτασετε διπλα!!!!το ειμαι μαμα, ειναι blog, αν το ψαξεις θα το βρεις!!!

αντρια, το ξεσηκωσες παλι το σπιτι!!!μπραβο!!!γιατι ομως τρωει τοση ωρα η βικτωρια;;;;εμενα τρωει απο 5 εως 15 και μονο απο το ενα στηθος...μου κανει εντυπωση τα 40 -50 λεπτα που λες....εσεις οι υπολοιπες θηλαζουσες, τι κανετε;;;

σουλιτσα, δικιο εχεις..αφου μονος του τα λεει, θα παρεξηγηθει κιολας;;;;!!!!ελπιζω να κανουν το καλυτερο για το μωρακι, κι ο θεος να τους φωτισει να γινουν καλοι γονεις!!!αυτο το φορουμ το ειχα ξεχασει!!!!ειπα να γραφτω σε ολα, μαλλον, μη τυχον και χασω τη σειρα μου!!!! :lol::lol: αλλα, σε θυμαμαι, σουλα οταν μαθατε με τον αντρα σου οτι θα κανετε κοριτσακι, που ελεγες οτι πηγατε στα τζαμπο να του αγορασετε κατι, και πολυ μου αρεσε!!!εγω, ημουν μολις λιγων εβδομαδων, και δεν το ηξερε κανενας ακομα....ωραια περασαμε στην εγκυμοσυνη μας...ευτυχως ειμασταν καλη παρεα η μια για την αλλη, και δοξα τω θεω , καλα περναμε και με τα νινακια μας!!!!

γωγω, σεναριο μου θυμισαν τα αδερφια σου!!!!!ευτυχως εσυ , τουλαχιστον, ακολουθεις πιο συνετο δρομο....

εμεις, πηγαμε για καφεδακι πρωι πρωι, μολις ξυπνησε η αθηνουλα στις 9, την ταισα, την εντυσα και δρομο, για να μην πετυχουμε πολυ κοσμο.....και χτες πηγαμε για μπυριτσα και καροτσαδα, να δουμε τι θα κανουμε αποψε!!!

φιλια σε ολες, κι αν δε ξαναμπω, ευχομαι μια πολυ ομορφη γιορτη αυριο!!!αλλωστε ειναι το μικρο πασχα, ολοι το γιορταζουμε, ανεξαρτητως ονοματος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou den nomizw na trwei 40-50 lepta :o koimate tin xaidevw 3ipnaei, meta paizei ligo me to sti8os mou meta sinexizei na trwei,vasika nomizw ema8e :(..Den 3erw an pernaei alma anapti3is k einai mara8wnioi 8ilasmoi..Eipa afou den vazei varos na akolou8isw to programma tis mpas k valei..Tin triti pame gia zigisma axxxxx ti agxos k auto!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα υπάρχουν φορές που τρώει 10-15' (το πιο συνηθισμένο) και άλλες όπως σήμερα που ήταν στο ένα στήθος 40'!!!!μα τι έκανε τόση ώρα΄!?!?! κ όταν το πάτησα έβγαλε ακόμα γάλα ντοϊνννννν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, πήγαινε στη σελίδα 167 του βιβλίου! Θα βρεις πολύ ενδιαφέροντα πράγματα για τη διατροφή της θηλάζουσας!!!

Για πρωινό λέει για παράδειγμα: 1 ρόφημα + 3 φέτες ψωμί με βούτυρο και μέλι ή ταχίνι + 1 φρούτο

Μεσημεριανό: φαγητό( 50% μεγαλύτερη μερίδα από αυτήν του εστιατορίου) + σαλάτα + τυρί,ψωμί + 1 φρούτο

Βραδυνό: όπως το μεσημεριανό ή 6 καμμάτια πίτσα και μπύρα + φρούτο + σαλάτα

:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε γωγω τιποτα δεν καταλαβαινουν...τον παιρνω τηλεφωνο να συζητησουμε λιγο,να του δωσω μια συμβουλη κ δεν το σηκωνει το βλαμμενο μες τα νευρα ειμαι :twisted::twisted::twisted: τι φοβατε μην τον κανω ντα???

καλα αμα ειχα τον αδερφο σου νομιζω θα με αποτελειωνε!!!!οχι γιατι η...νυφη σου....εχει παιδακι αλοιμονο,αλλα γιατι ειναι σκετη εκμεταλευση αυτο!!!!!τοτε δεν της εκανε αλλα τωρα της κανει??? :evil:

happy μου με το μωρο σου γλυκισμα,μονο για χαπια ειμαστε με τέτοιες καταστάσεις....

μην σκάς κ εσύ,ο πατεράς μου έλεγε "οπως στρώνεις κοιμάσαι" με αυτο το ρητό μεγάλωσα κ πόσο δίκιο είχε....μεγάλα παιδιά είναι.

Κουράστηκα με τη περιπτωση τους κ δεν ασχολούμαι πλέον,εγώ δοξα το θεώ δεν έχω καμιά σχέση,απο μικρή ήμουν ανεξάρτητη,εμενα μόνη μου,δουλευα κ δεν ηθελα κανέναν στο κεφαλι μου.

Ως που μου χτύπησε ο έρωτας την πόρτα κ κουφή δεν ήμουνα χαχχαχα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 6, 7 ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ !!!!! Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 , 3 ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ . ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΤΑΙΣΑ 4 ΦΟΡΕΣ, ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟ ΤΑΙΣΑ ΤΟ ΚΟΙΜΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ , ΕΝΙΩΘΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ....

Ντάντυ εσύ είσαι περίπτωση σπάνια,δεν υπάρχουν αυτά.

Είχες κ άδεια βεβαια ,ησουν πιο ξεκούραστος αλλα κ πάλι ξέρω πως συμμετέχεις παρα πολύ ενεργα .

Τα χουμε πεί αυτά κ σου βγάζουμε το καπέλο,η γυναικα σου δε απο τις πιό τυχερες.

Η ατάκα αυτη συμπεριλαμβάνει τους περισσότερους.

Μπράβο που βάλατε σε προγραμματάκι τον μπέμπη,μια χαρά τα πάτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, πήγαινε στη σελίδα 167 του βιβλίου! Θα βρεις πολύ ενδιαφέροντα πράγματα για τη διατροφή της θηλάζουσας!!!

Για πρωινό λέει για παράδειγμα: 1 ρόφημα + 3 φέτες ψωμί με βούτυρο και μέλι ή ταχίνι + 1 φρούτο

Μεσημεριανό: φαγητό( 50% μεγαλύτερη μερίδα από αυτήν του εστιατορίου) + σαλάτα + τυρί,ψωμί + 1 φρούτο

Βραδυνό: όπως το μεσημεριανό ή 6 καμμάτια πίτσα και μπύρα + φρούτο + σαλάτα

:shock::shock::shock:

Oh my god :))..

Piga na diavasw prin apo to vivlio alla i kori mou eixe alla sxedia, twra "nomizw" koimate..Egw ir8a katw stin kouzina k efaga kati tis alla kleinoun ta matia mou paaaara poli alla den mporw na paw twra gia ipno giati molis efaga k lew na paw na diavasw ligo apo to vivlio :)...Se euxaristw gia tis plirofories!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...