Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Αχ κοριτσάκια μου,οι δουλειές του σπιτιού δεν τελειώνουν ποτέ!Πλακώθηκα να τελειώσω το σπίτι προχτές για να είμαστε χαλαροί το 4ημερο που έχει ρεπο ο Χρήστος,να τον χαρώ κ λιγο γτ μου έχει λείψει...ουτε να κουραστεί θέλω.

Αλλά έχω τον κουβά με τα ρουχα μεσα στο κεφάλι μου να με περιτριγυριζει κ μου φωνάζει "Σιδερωσέ μας αλλιώς θα σε εξοντώσουμεεε :evil: " χαχχαα!!!Ξέφυγα λίγο???

Μα δεν γίνεται 1 φορά μονο,το έχω παράπονο,να μπορώ να πώ πως πραγματικά δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ να κάνω :( Εκτός του μωρού,αυτο δεν πιάνεται,μακάρι να ασχολιόμασταν μόνο μαζί τους....

Εμμμ δεν την παλεύω για 2ο,να το πώ κ αυτό....κ ας πέσει κάτω :D

Αντριά μου αρέσει το συνολάκι,οι γόβες όντως μπορεί να σε κουράσουν αλλα είναι κ άλλες όπως οι κουμπάρα μου,που έχουν γεννηθεί με αυτές,δεν την ενοχλούν με τίποτα...ειναι κομψή η γόβα σου κ μου αρέσει....

Αφροδίτη εχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σας ράψουν τα βαπτιστικά..??Εγω έτσι σκεφτομαι γτ έχω δει σε ενα site καποια τέλεια σχέδια,φαντάζομαι όμως ακριβά,είναι Θεσσαλονίκη...Τουριστρια δεν πετάγεσαι να τα δεις απο κοντά να μας πεις κ τιμες?????

http://www.feneris.gr/index.php?page=gallery〈=1 δειτε το κ εσεις!!!Εχει κ για αγοράκια.

Δάφνη,υπάρχουν ωραία μέρη όπως το Τροκαντερό στον Φλοίσβο,είναι τέλεια,αλλά δεν μας βολεύει όλες....οπότε πρέπει να βρούμε ένα μέρος που να είναι όλες ικανοποιημένες....σου στειλα μνμ στο fb για μια λύση για το village...αλλιώς δεν έχω κάτι παρόμοιο άλλο να προτείνω,πάμε river πάλι.

Σήμερα έχει γενέθλεια μια φίλη κ έχει κλεισει ένα μαγαζί στο 8ησείο ,ο Χρηστος θα κρατήσει την μικρή να βγώ τωρα που έχει ρεπο...το σκέφτομαι,θέλω να δω τους φίλους μου,μου έχουν λείψει αλλα ασυνόδευτη κιόλας δεν έχω συνηθήσει...θα δώ.

Καλημέρα σε ολες κ όλους!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

Βασω ειναι πολλα τα λεφτα το ξερω τα εχω πληρωσει και εγω, η στολη ηταν 65ε. Δεν μπορεις να τον πας δοκιμαστικα στην κολυμβηση; μηπως με τα αλλα παιδακια του αρεσει; Καποια αλλη δραστηριοτητα που να του αρεσει; Καλα ειχες κουραγιο και να σιδερωσεις μετα;

Και ο Διονυσης καθετε στο ποπο του αλλα πεφτει μπροστα μετα απο λιγο, τρελενετε να συκωνει κεφαλι απο ανασκελα και να με ψαχνει. Δαφνη μου και εγω τον εχω αγκαλια οταν καθομαι στον υπολογιστη αλλα ευτυχως ειναι πιο χαμηλα απο αυτον και δεν τον φτανει. Στο τραπεζι οταν καθομαι το πιατο ειναι μακρυα απο τα χερια του γτ μου κοπαναει το τραπεζι με τα χερια, εγω του το εμαθα!!!!

Γωγω μου παντα θα εχουμε κατι να κανουμε!!! οι δουλιες του σπιτιου ΠΟΤΕ δεν τελειωνουν!!

Σημερα τι εχει το μενου;; Εβγαλα κιμα αλλα ειμαι μονη μου, λειπει και ο Αλεξανδρος.

Για την συναντηση Village ειναι καλυτερα γτ ειναι ανοιχτα και εχουμε χωρο για βολτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Ειρήνη μου ψυχολόγος - δραματοθεραπεύτρια είμαι, δικηγόρος είναι ο άντρας μου! :D

Πάω για δουλίτσα και μετά θα πάμε όλοι μαζί για ψώνια (στη γνωστή λαϊκή της Καλλιδρομίου) και καφεδάκι.

Γωγώ μου το είδα το μήνυμα στο φατσοβιβλίο, θα σου πω αν είναι, σ'ευχαριστώ! Άντε να τη κανονίσουμε τη συνάντηση για Παρασκευή, μη το αφήνουμε φλου. Τώρα αν προκύψει απεργία το βλέπουμε τότε...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάλημέρα!! Μπήκα να πώ ένα γεία πρίν πάμε για καφεδάκι με τη νονά μας κ τη μικρή της! Απο τις δουλειές πήρα πάλι ρεπό σήμερα γιατί τις έκανα χθές μέχρι τις 2 το βράδυ!Μου έμεινε λίγο σίδερο,μαγείρεμα δεν έχω γιατι φάμε στη μανούλα μου κοκκινιστό.

Πάω να ανοίξω το θεματάκι μας!!Ελάτε εκεί τσούπρες κ πατερούλη!Φιλάκια!

καλα να περάσετε ότι κ αν κάνετε!θα τα πούμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφη παρεούλα.. έχω χάσει πολλά επεισόδια ε;; Τρέχαμε στην τράπεζα να δούμε αν μπορούμε να πάρουμε δάνειο για ένα σπίτι που είδαμε, δυστυχώς όμως δεν μας το εγκρίνουνε.. τώρα θα ρωτήσουμε για περισσότερα χρόνια ή σε άλλη τράπεζα, για να δούμε, τα έχουν κάνει πολύ δύσκολα τα πράγματα σήμερα! Μιλήσαμε με τη νονά μας και καταλήξαμε για τις 23 Οκτώμβρη, θα το σιγουρέψω απο βδομάδα που θα πάω στην εκκλησία να κλείσω ημερομηνία. Σήμερα είχαμε τα σαράντα της θειούλας μου, ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω :(:( ..Στεναχωρήθηκα και με τη γιαγιά μου που την πήραμε και την ξαναγυρίσαμε στο γηροκομείο,98χρονών αλλά δεν καθόταν σε εμάς γιατί ήθελε λέει να μην μένει μόνη της καθόλου και αυτό δεν γινόταν,τεσπά. Περαστικούλια σε όσους είναι αρρωστούληδες, Βάσω καλώς ήρθες στη παρέα, αν θυμάμαι καλά απο τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω ψάχνεις δραστηριότητα για το αγοράκι σου, μια καλή ιδέα είναι η κεραμική αν θα του αρέσει και δεν θα σου κοστίσει και πολλά. Άντρια μεγιά το φόρεμα και τα παπούτσια, πολύ όμορφα! Οι υπόλοιπες τι μου κάνετε;; Ααα, χθες μας έφερε ένα ωραίο προσκλητηριο η ξαδερφη μου που βαφτίζει και αυτή τον μπεμπούλη της, ακούστε.. ταυτότητα χιχιχι .. σας αφήνω γιατί κλαίει ο Παναγιωτάκης μου, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική, καλώς ήρθες στην παρέα μας!εγώ είμαι η Δανάη και είμαι επίσης καλά (διότι δουλεύω σε πρόγραμμα απεξάρτησης!).η κόρη μου γεννήθηκε στις 5.5 και εγώ έχω γενέθλια την ίδια μερα με το γιο σου.Ζω στα Χανιά αν και Θεσσαλονικιά στην καταγωγή.Ο άντρας μου είναι Χανιώτης.Εσύ που μένεις?Περαστικά στο αγοράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...