Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας! Σουλα μου περαστικα στην μικρη! Ο δικος μου μου εκανε κακα με βλενες το απογευμα κ εχω ανησυχησει λιγο. Δαναη μου ωραια περναμε! Σημερα το πρωι ειχε ομιχλη!!! Η μπομπονιερα δεν την βλεπω καθαρα. Αφηστε τους ανδρες, ο δικος μου θελει να ασχολουμε μαζι του συνεχεια! Αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν μου χαλαει χατιρι! Μου πηρε κ βιβλιο της Μαντας, το τελειωνω 600 σελ. σε 4 μερες. Το μονο που δεν προλαβαινουμε ειναι το σεξ. Με 2 παιδια ειναι λιγο πιο δυσκολο. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φατσούλες μου!! Γύρισα.

Τι μου κάνετε? Σας πεθύμησα!!

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία κι αρκετά ξεκούραστα!

Τρέχω να διαβάσω όλα τα νέα που έχω χάσει!

Τεράστιο φιλί σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φατσούλες μου!! Γύρισα.

Τι μου κάνετε? Σας πεθύμησα!!

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία κι αρκετά ξεκούραστα!

Τρέχω να διαβάσω όλα τα νέα που έχω χάσει!

Τεράστιο φιλί σε όλους!

καλως ηρθες σαμαρ!!!χαιρομαι που περασες ωραια!!!αθηνα εισαι;;;τι κανει ο αρης;;;

εμεις ειμαστε στο χωριο, αλλα ακομα δεν εχω ευχαριστηθει διακοπες....περιμενω να στρωσουν λιγο τα πραγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!εγω ακομα θυμωμενη ειμαι, κι επειδη βλεπω οτι δεν καταλαβαινει, λεω να ξεκινησω μια κουβεντα μονη μου.... :(:(

ασχετο, η μπουμπου τωρα που ειναι 2 μηνων ειναι 5.340 γρ και μου φαινονται πολλα.... :?:? εσας τα μωρακια σας θυμαστε ποσο ηταν 2 μηνων;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena 2 minwn itan 4125gr alla emas einai poli mikrokamwmeni gia na fantasteis twra einai 3 minwn k tin triti pou zigistikame itan 4460gr epomenws ka8e mwro exw to diko tou ri8mo anapti3is,min kaneis sigkriseis k na agxwnese!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena 2 minwn itan 4125gr alla emas einai poli mikrokamwmeni gia na fantasteis twra einai 3 minwn k tin triti pou zigistikame itan 4460gr epomenws ka8e mwro exw to diko tou ri8mo anapti3is,min kaneis sigkriseis k na agxwnese!! :D

εχεις δικιο αντρια, κι εσυ εχεις το δικο σου καημο με το βαρος....!!απλα, δεν ξερω και σκεφτομαι μηπως ειναι χοντρουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Σαμαρ καλώς ήρθες!

Αφροδίτη, η Μυρτώ 2 μηνών ήταν 5300 μέσα στο μέσο όρο!μην ανησυχείς, δεν είναι χοντρούλα, είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο αντρια, κι εσυ εχεις το δικο σου καημο με το βαρος....!!απλα, δεν ξερω και σκεφτομαι μηπως ειναι χοντρουλα...

Afrodite mou 8a protimousa na itan "xontroula" k i dikia mou para odontoglifida :)) gelaw gelaw alla stenaxwriemai poli!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Σαμαρ καλώς ήρθες!

Αφροδίτη, η Μυρτώ 2 μηνών ήταν 5300 μέσα στο μέσο όρο!μην ανησυχείς, δεν είναι χοντρούλα, είναι μια χαρά!

ευχαριστω δαναη!!!απο προχτες αρχισε να τρωει καθε 2,5 με 3 ωρες κι οχι καθε 2 που συνηθιζε, λετε να το καθιερωσει;;;;παντως το στηθος μου τωρα που μεγαλωσε το διαστημα θηλασμου ειναι τουμπανο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou 8a protimousa na itan "xontroula" k i dikia mou para odontoglifida :)) gelaw gelaw alla stenaxwriemai poli!!

μη στεναχωριεσαι αντρια!!!θα φτιαξει η κατασταση!!!ηδη, εχετε ξεκινησει και παιρνετε βαρος!! μια χαρα θα σας βρει ο χειμωνας, μετα απο ενα καλοκαιρι ΜΥΚΟΝΟΣ!!!χιχιχιχιχι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Σαμαρ μου καλως ήρθατε!!Χαίρομαι που περάσατε ωραία!Μπανάκι έκανε ο Αρούλης; είναι τέλειος στη φωτό!Να μου τον φιλήσεις!

Σουλίτσα μου περαστικά στο κοριτσάκι μας!πώς είναι τώρα; κρίμα 'που ταλαιπωρείται πάλι αλλα μην ακούω καρδούλα μου οτι φταίς εσύ!Δε νομίζω να υπάρχει μανουλα που να μην κάνει το καλύτερο για το μωράκι της!Οι περισσότεροι άντρες(νταντυ εσύ εξαιρεισαι) δε ξέρουν τί τους γίνεται όχι να μεγαλώσουν ένα μωρό!Μη δίνεις σημασία,ακούω κ εγώ κατα καιρούς τέτοιες βλακείες απο τον άντρα μου αλλα τις περισσότερες φορές αδιαφορό..διαφορετικά θα μαλώναμε συνέχεια..αλλα μη νομίζεις τους αφήνω πολλές φορές μόνους τους να δεί τη "γλύκα" κ έτσι αναιρεί ότι έχει πεί πιο πρίν.. ;)

Αφροδιτάκι μου φυσικά θυμάμαι τη παλιά μας παρέα!Χαίρομαι που οι περισσότερες είναι εγκυούλες ή ήδη μανούλες! Όσο για τον δικό σου αντρούλη ελπίζω να καταλάβει κ να δελιχνει κατανόηση απο εδώ κ πέρα.. :) Α!Ο μικρός μου 2 μηνών κ κάτι που είχαμε παιδίατρο ήταν 5800 κ 65 πόντους!Σήμερα που τον ζύγισα εγώ ήταν 62500 :( πήρε μόνο 450gr σε 20 μέρες..λίγα δεν είναι; :roll:

Γεωργιάννα πώς είναι ο Διονυσάκος;έχει ακόμα βλέννες;

Δανάη τί κάνετε;

Γωγώ κ όποια άλλη μείνει Αθήνα να λιώνει γιατί δε πηγαίνουμε για κανα καφεδάκι να περάσει η ώρα μας;

Αναστασάκι καλά είστε;τελικά στο πάρκο κάθεται η Γεωργίτσα;πόσο κ απο πού το αγόρασες;σκεφτομαι να του πάρω.

Αντριούλα πώς είστε;η μπουμπού καλά;

Άφρο,Αφροδίτη μεγάλη :) Ειρήνη,Ηλιοδώρα κ οι υπόλοιπες που είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη, η μπουμπού μου 2 μηνών ήταν 5550γρ και 64cm! Οπότε μια χαρά είναι η Αθηνούλα! Τώρα να δούμε που θα πάμε την άλλη βδομάδα στον παιδίατρο :?: .

Όσες κάνατε το εμβόλιο του 3ου μήνα (είναι του πνευμονιόκοκου), σας έκανε περενέργειες στα μπεμπάκια? Γιατί την επόμενη του εμβολίου ή τη μεθεπόμενη θα φύγουμε για διακοπές και θέλω να ξέρω τί με περιμένει στο ταξίδι!

Έλενα, το παρκοκρέββατο το πήρα από εδώ http://www.bebe-shop.gr/product_info.php?products_id=16267 89 ευρώ. Το άνοιξα για να το δω αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη. Θα το εγκαινιάσουμε στην Κέρκυρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε???

Εμείς πηγαμε Μοναστηράκι εχτες,ο Χρηστος μου πήρε φορέματα κ πηγα να αλλαξω τα 2...γλυκουλι ε???

Περασαμε ωραία,η μικρη χαζευε το τρενάκι με τους τουρίστες,τον κόσμο κ ήταν ύσηχη.

Μετά σπιτι κατα τις 22.οο μπανιο κ νάνι μεχρι τις 8.30 που την ξύπνησα εγω...τωρα πάλι κοιμαται.

Στεισυ εμενα μου έκανε λιγο πυρετο την επομενη μέρα του 3ου εμβολιου,της εδωσα ντεπον με την συρριγγα εως το 3 μλ κ της επεσε αμεσως,κανενα προβλημα.

Βαλαμε κ εμείς το πάρκο που πηραμε απο την κουνιάδα μου κ είναι σχεδον ιδιο με της Στεισυ μονο τα χρωματα αλλαζουν,της βαλαμε κ extra στρωμα κ κοιμαται κιολας ...

Ελενάκο να πάμε για καφε,μέσα είμαι.

Σαμαρ καλως ήρθες!!!Ωραια κ γλυκα περασατε ε?Μπραβο,φιλιά στον Αρουλη μας.

Γεωργιάννα τι εγινε με τον μικρο ????

Φιλιά σε όλες!

post-13769-13873937504806_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou mia xara i mikri!! Tin 3ipnisa prin gia na tin 8ilasw k twra den leei na koimi8ei einai anisixi :( Ti to i8ela na tin 3ipnisw? Den vazei ikanopoiitiko varos k eipa na tin 3ipnaw (an den 3ipna stis 4 wres) mpas arxisei na vazei perissotera gr...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ τελειες οι μπομπονιέρες!Όλα τα χρώματα είναι σούπερ! Γιατί δεν το κάνεις επάγγελμα αφού το κατέχεις;;

Βρε κορίτσια η Πέγκυ-Ηλιοδώρα πού είναι εξαφανισμένη;; Τώρα που δεν έχω facebook λόγω του ζηλιάρη Χάρη δε ξέρω τί κάνουν όσες δεν μπαίνουν στο φόρουμ κ ανησυχώ! Έχετε νέα της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε Αντριάκι τί τραβάς με αυτό το βάρος.. αυτά να τα βλέπουν μερικοί μερικοί..για τους άντρες μας χτυπάει η καμπάνα! :D

Εμένα πήρε 450 σε 20 μέρες.Λίγα δεν είναι ρε γμτ;Τί λές βρε Άντρια που σε λίγο όπως πάς θα πάρεις μάστερ στο ζύγισμα του μωρού!χιχι Κάθε 4 ώρες τρώει κ το βράδυ κάθε 8! Άν τον ξυπνήσω νωρίτερα στρίβει το μούτρο του απο την άλλη κ ξινίζει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K mena trwei ka8e 4 wres k oloi mou lene den ginete na 8ilazeis k na peinaei ka8e 4 wres k oxi 2,5-3 wres!! Para3eneuontai poli ee ti kanw me to zori na peina?

Einai liga alla einai logw zestis min anisixeis ;)..K egw pou agxonome ti katalava?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια! Εμεις ειμαστε με γρινια πολυ σημερα. Δεν ξανακανε κακα αλλα πολυ κλαμα. Ο ανδρας μου τον εκανε βολτα για να ηρεμησει. Πηρα τον γιατρο και του εδωσα ντεπον αλλα τπτ. Τωρα κοιματε ηρεμος,για να δουμε την νυχτα. Ελενα μια χαρα ειναι τα γρ. Που πηρε. Οσο μεγαλωνουν θα περνουν κ λιγοτερα. Εχει κρυο εδω κ ειμαστε με μακρυμανημα. Γωγω μολις γυρισω θα δω κ τις μπομπονιερες. Το δεντρο εαν το θες να μου το πεις. Το βιβλιο ηταν τελειο που διαβαζα! Ευτυχως που βρηκα χρονο γτ λατρευω το διαβασμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ όλο άγχη και ανησυχίες είμαστε οι μανούλες...

Επιστροφή στην Αθήνα (ευτυχώς για λίγο!) και ο μικρός κοιμάται στο κουνάκι του μέσα στο δωμάτιό του κι εμείς στη βεράντα με την ενδοεπικοινωνία σε λειτουργία. Είδατε εξελίξεις? Βέβαια όταν ξυπνήσει κατά τις 2 θα πάει στην αγκαλίτσα της μαμάς και θα κοιμηθούμε παρεούλα!

Τα νέα μας λοιπόν... Περάσαμε όμορφα στην Ακράτα, χαλαρώσαμε πολύ στο σπίτι, πολλές ώρες καθισιού και ξάπλας, κάναμε μπανάκια, ο Άρης έβρεξε μόνο τα ποδαράκια του γιατί η θάλασσα ήταν αρκετά κρύα, κάναμε πολύ μεγάλες καροτσάδες, αγαπήσαμε τρελά το καρότσι μας, με τον άντρα μου επιτέλους εξασκήσαμε το γνωστό σπορ και ξελαμπικάραμε για τα καλά, τις τελευταίες τέσσερις μέρες ήρθαν και οι γονείς μου κι ευχαριστήθηκαν πολύ τον Αρούλη κι ευτυχώς περάσαμε αρμονικά κι ευχάριστα χωρίς εντάσεις, γιορτάσαμε όλοι μαζί και τα γενέθλια του άντρα μου, διήμερος εορτασμός με τούρτα και σαμπάνια στο σπίτι την παραμονή και σ' ένα εκπληκτικό ταβερνάκι πάνω στο κύμα ανήμερα!

Ο Άρης, δυόμιση μηνών πλέον, ζυγίστηκε 5620 χθες, είναι απίστευτα γλυκός, γελάει πολύ, θέλει πολλή κουβέντα πια, παρεούλα και παιχνίδι, δυστυχώς ταλαιπωρείται πολύ από τη ΓΟΠ, το epadoren που παίρνει 2 βδομάδες τώρα του έχει σίγουρα μειώσει τον πόνο της καούρας γιατί έχει μειωθεί η γκρίνια και δεν έχουμε καθόλου τα σπαραχτικά κλάματα πια αλλά ακόμα έχει έντονη παλινδρόμηση που τον ενοχλεί και μπόλικες αναγωγές κι έχει ανάγκη να μένει πολλές ώρες όρθιος στον ώμο μου. Τρώει κάθε δυο ώρες περίπου μέσα στη μέρα και κάθε δύο ή τρεις, σπανίως τέσσερις τη νύχτα. Δεν έχουμε μειώσει δηλαδή τη συχνότητα θηλασμού σχεδόν καθόλου αλλά έχει μειωθεί αισθητά η διάρκεια κάθε ταΐσματος, τρώει συνήθως για 5-10 λεπτά, μερικές φορές για 15. Εμβόλια δεν έχουμε κάνει ακόμα, ο παιδίατρος προτίμησε να τ' αφήσουμε για Σεπτέμβρη.

Έχουμε να τελειώσουμε διάφορες δουλίτσες τώρα και την άλλη Παρασκευή θα φύγουμε για Κουφονήσι! Ευτυχώς δρόσισε σήμερα και η Αθήνα είναι πιο άδεια και πιο συμπαθητική!

Διάβασα τα νέα σας αλλά είναι τόσα πολλά που δε ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!

Θα σχολιάσω όμως σίγουρα πως σας πεθύμησα, πως η οικειότητα που νιώθω μαζί σας είναι μεγάλη και την ένιωσα πολύ την ημέρα που βρεθήκαμε κι ανυπομονώ και για τις επόμενες συναντήσεις μας!

Γεωργιάννα τι έπαθε ο Διονυσάκος μας? Ελπίζω να είναι περαστική κι η γκρίνια και όλα!

Σουλίτσα περαστικά στη μπουμπού!

Για τους άντρες, τι να πω? Συμπεριφέρονται χειρότερα από μωρά! Και πετάνε κάτι μα....ες πολλές φορές και δε συνειδητοποιούν πόσο μας πικραίνουν!

Ωραίες οι μπομπονιέρες Γωγώ, μ' αρέσουν πολύ, μπράβο! Δανάη κι οι δικές σας πολύ όμορφες!

Η Πέγκυ (Ηλιοδώρα) νομίζω πως έχει πάει στο χωριό και θα μείνει και τον Αύγουστο εκεί.

Κι η Σαμάνθα έχει μείνει καιρό τώρα στα Γιάννενα...

Αχ ένας πονοκέφαλος με τριγυρίζει από το μεσημέρι!! Πάω να τσιμπήσω κάτι λίγο και να την πέσω για ύπνο.

Έλενα, Αναστασία, Ειρήνη, Ιωάννα, Άντρια, Αφροδίτες, Γλυκερία, Γιώργο, Γιούλη, πολλά φιλιάααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...