Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

kαλημερουδια σας εδω ειμαι καλε....βγηκα λαικη μετα απο ενα 3μηνο.....ηρθε η μανα μου κρατησε ο αντρας μου τη μπεμπα...δλδ τι την κρατησε αυτη κοιμοταν κ αυτος ειχε το νου του μη κλαψει.... ;) πηρα το μεγαλο πηρα κατι που ηθελα,κ τωρα γυρισα να μαγειρεψω....ο μεγαλος ξαναφυγε με το μπαμπα αυτη τη φορα,ψοφιος για εξω κοριτσια....αφηστε που σημερα ξυπνησανε ο ενας 6μιση κ η μπουμπου γυριζω 7 κ τι να δω το ματι γαριδα...αλλα δεν γκρινιαζε... :)

Στεφανια με το καλο το κοριτσακι σου κοπελα μου :x δες κ τη θετικη πλευρα θα βαλει ολα τα ρουχα της μεγαλης σου,αν τα χεις κρατημενα,κ με την οικονομικη κριση θα κανεις κ οικονομια.....αχ ειδες πως μας κανανε να σκεφτομαστε.... :)

Φανη τελικα ολες αλλο παιδι θελαμε αρχικα,αλλο καναμε,κ το δευτεροπαλι θελαμε να ειναι οπως το πρωτο....σας μπερδεψα ετσι? :lol:

Ζαιρα περασε ο καιρος...υπομονη κοριτσι μου αληθεια σε ποιον θα τ'αφησεις?

Ιφι περαστικα κ παλι αληθεια γιατι μονο παναντολ? κ εμεις δε νομιζω να παμε πουθενα αποκριες ισως στο παρτυ που γραφω πιο κατω...κ.δευτερα μπορει να παει ο μεγαλος με το μπαμπα του καπου,αλλα οι γυναικες του σπιτιου δεν προβλεπεται... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια!!!!

Αυτα τα φασολια δε θελουν να βρασουν σημερα! :evil::evil::evil::evil:

3 ωρες κοριτσια κι ακομη ειναι σκληρα...... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και τα φουσκωσα απ' το βραδυ κι' ολας... :twisted:

Καποια γκαστρωμενη μυρισε καρικοκες??? :o:o

Πρεπει αμεσως να γραω συνταγη... "ΦΑΝΗΣ'..!!!

Τις κανω με το "ματι".. Κουτουρου δλδ..!! :lol::lol:

Στις χθεσινες βαλαμε..

-2 πακετα μπισκοτα τετραγωνα παπαδοπουλου (στο μουλτι)

-Φρυγανια τριμμενη μια φλυτζανα

-1 φλυτζανα αχνη

-2-3 κουτ. σπουπας κονιακ

-Μισο κουτ. γλυκου γαριφαλο σκονη, λιγη κανελα.

-Μισο βιταμ λιωμενο

-1 κουπα χοντροαλεσμενα καρυδια

-2 κουτ. σουπας κακαο

-Φρεσκο γαλα οσο παρει για να δεσει το μειγμα.

Γαντακια στο χερι, ζυμωμα καλο.. και μετα πανω σε λαδοχαρτο το κανεις ενα μασουρι μεγαλο.

Το βαζεις ψυγειο για 1-2 ωρες να σφιξει, το κοβεις λεπτες φετουλες και βουτια στην κουβερτουρα!

Μου βγηκαν 36 κομματια.. :?

Ιφιγενεια, πως να αλλαξω το προγραμμα? Δε μπορω να βρω λυση.. :(

Την αφησα και ολοκληρη μερα αυπνη και κοιμηθηκε απ' τις 9 και 10 ξυπνησε... με ειχε στο ποδι μεχρι τις 3 τα ξημερωματα...

Αμα κοιμαται μεσημερι.. δε λεει να κοιμηθει το βραδυ..

Αμα μενει ξυπνια.. την πιανει υπερενταση και παλι δεν κοιμαται.. :twisted:

Στο μονο που ελπιζω ειναι ο παιδικος σταθμος..

Αλλα απο Σεπτεμβρη.. :oops:

Τι στα κομματια πια?

Δεν θα ερχετε σπιτι ξερη απ΄την κουραση?

Και αμα ξυπναει νωρις το πρωι θα πρεπει αν μαθει να κοιμαται και νωρις το βραδυ..

Αντε να δουμε...........

Κατερινακι μου.. Με μπερδεψες τελειως ομως.... :lol::lol::lol:

Ηρθε και η μανουλα σου? Τι καλα!!!

Εχει τοσο ωραιες μερες!

Παρε την τσαπερδονα και το παλικαρακι σου και βουρρρρρρ στις βολτες...!!

Πολλα φιλια να τα δωσεις και τα δυο.. :D

Σας αφηνω..

Παω να απλωσω κατι στολες!!!

Θα ντυθουμε ποδοσφαιρικη ομαδα η γυναικοπαρεα... :lol::lol:

Την Κ. Δευτερα κανουμε εμεις παραδοσιακο καρναβαλι.. με "μασάλια" (ιστοριες-παραμυθια απο τα παλια τα χρονια) και φασολαδα!

Παραδοσιακος οικισμος.. μη ντυθουμε νεραιδες και ιπποτες... Θα πεσει φωτια να μας καψει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλουρες σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο συνδεσμος της Ιφι αφιερωμένος σττην Φανούλα παρακαλώ...

Φανη με το καλοοοοοοοοοοοοο αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη στο εύχομαι ολόψυχα...

:x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x :X :x

και με ένα πόνο....και όλα κορίτσια στο δρόμο που χάραξε η Αναστασία...σαν τα ποντικια θα ξετρυπώνει γκόμενους ο μπαμπας αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχ

σας παρακαλώ θαυμάστε δουλειά...

για περισσ'οτερες πκηροφορίες

http://www.facebook.com/MommyAndMeByFotografiotexnis

οι αθηναίες σπεύσατε....η προσφορά δεν θα ισχύει ακόμα για πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera τι μου κανετε?εγω καλυτερα ο πονολαιμος δη αλλα εχω τρομερο πιασιμο με πιασανε τα αυχενικα μου και υποφερω σε ολο το κορμι απο τη μεση ως το κεφαλι ειμαι δραμα...αλλα αντεχεται..

ντινα μου μπραβο σας πολυ ωραια δουλεια νομιζω ο μικρος αρχιζει να μοιαζει στο μπαμπα?παντως αλλαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!

Τι κανετε?

Εμεις καλα, δοξα το θεο..

Βγηκαμε μια βολτουλα το πρωι, και γυρισαμε σπιτι μες στις λασπες... :lol:

Καναμε μακαρονια με κιμα, φαγαμε, και τωρα νανακια... :D:D

Εχει τελειο καιρο.. θελω να ειμαι ολη μερα εξω........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Που χαθηκετε ολες???? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....ο βηχας συνεχιζεται αλλα υποχωρισε ο πονολαιμος...δεν αντεχω αλλο...

Ιφι, κ γω τι να πω που δεν μπορω να παρω κ τπτ..παντως πολλα περαστικα σου ευχομαι..κουραγιο και υπομονη με τα μικρα...

Φανη μου, οχι δεν δουλευω τωρα...μονο μ εκεινο το ερμο το μπτχ ακοοοοομη τυρανιεμαι..κ οπως πολυ σωστα ειπες σουρτουκευω αλυπητα....απο τότε που εχω στειλει τον μικρο παιδικο αρχισα ξανα ν απολαμβανω τις μικρες χαρες της ζωης... καφε με ησυχια, καθαρισμα με ησυχια, μαγειρεμα με ησυχια, βολτεεεεεες με ησυχια κ χωρις καροτσι...Βεβαια ξερω οτι θα ειναι για λιγο κκαιρο ακομη αλλα το απολαμβανω προς το παρον.....

Οσο γι αυτο που λες για τον υπνο...αστο.... κ γω ετσι νομιζαα οτι θα γυρνα κ θα ξερενεται αλλα δυστυχως εχει απιστευτη κ ατελειωτη υπερενταση κ πλεον ποτέ δεν κοιμαται μεσημερι...

Ποια με ρωτησε για το φυλο του μωρου,σορυ πο υ δεν θυμαμαι..μαλλον αγορι ειναι αλλα την αλλη εβδομαδα θα το σιγουρεψουμε...

Πολλα φιλια σε ολες κ καλο τριημερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera παλι δοξα το θεο σημερα ειμαι πολυ καλυτερα πονολαιμος καθολου βηχα δεν ειχα να δουμε αν θα μου γυρισει σε συναχι για την ωρα τιποτα ....κατερινα μου δεν μπορω να παρω κατι γιατι θηλαζω ειμαι στην ιδια μοιρα οπως στην εγκυμοσυνη μονο ντεπον πανατολ οταν επαθα δηλητηριαση εκανα τις ενεσεις μου και πετουσα το γαλα για 12 ωρες...αν επαιρνα χαπια γιΑ μερες κ ετσι την εβγαλα μα τιποτα...

εγω ρωτησα δωρα μου με το καλο κοπελα μου...αχ κ εγω θελω δουλειες με ησυχια καφε με ησυχια κ πολλα αλλα ,αλλα θα αργησω...2 με 2,5 το θελω...ακομα.τελειωνει το ποστακι μας...λεω να ανοιξω το καινουργιο πως σας φαινεται τιτλος παιδακια μαιου-ιουνιου ιουλιου 2009+τα αδερφακια κ ερχονται κ αλλααααααα!!!νο9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γειαααα σας... :oops::D !!!

Μπηκα να σας πω μια καλημερα κ ο,τι σας σκεφτομαι πολυ :x !!!!!

Καλα ειμαστε γενικα οικογενειακως αλλα εχουν πεσει πολλα κ διαφορα τελευταια κ δεν εχω πολυ χρονο!

Υποσχομαι οτι θα μπω μεσα στη βδομαδα να σας διαβασω κ να γραψω τα νεα μας :) !!

Μια ματια που εριξα ειδα οτι η Στεφανια μας περιμενει κοριτσαρο...με το καλο :x !!!!

Καπου το χασα λιγο κ μπερδευτηκα νομιζωντας οτι η Φανη ειναι εγκυος :-\ ....

Ζαιρακι κουραγιο στην επιστροφη για τη δουλεια...

Ιφ περαστικουλια,καπου ειδα οτι πρεπει να εισαι λιγακι αρρωστη..

Δωρουλα καλα σουρτουκεματα ;) !!!

Νινινα,Χρυσα κ ολα τα κοριτσακια σας φιλω πολυ πολυ!!!Το μενου εχει τσαρκα!!Καλη Κυριακη :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...