Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

ξεχασα ν απω της τενα στην αρχη και μετα κανονικες περιοδου αναλογα με το αιμα που θα εχεις..

εγω εχω της μεντελα το ηλεκτρονικο και παλι δυσκολα λενε αφου εδραιωθει η γαλουχια και ειναι κοντα στο 2μηνο μετα μπορεις ναβγαλεις αλλα και στον γιο μου δεν μπορουσα παλι να βγαλω πολυ.τα νοσοκομειακα ειναι καλυτερα αλλα τα νοικιαζεις..

η μικρη μου καλα και εμενα ειναι φαγανου και υπναρου εμεις σχεδον εχουμε κοψει το ξενο 20 γρ που και που παχυναμε και εμεις ειμαστε πλεον 53 ποντους και 4400 εβαλε σε ενα μηνα οπως ειπα 1300γρ 3400 γεννηθηκε αλλα χασαμε 300γρ βαρος στη αρχη και απο τοτε τα ξαναβαλαμε δοξα το θεο ολα καλα..

μπεμπουλινο μην αγχωνεσαι δεν εισαι ουτε η ππρωτη ουτε η τελευται που θα κανει καισαρικη ολα καλα θα πανε θα δεις στον γιο μου οταν τον γεννουσα του πεφτανε πολυ συχνα οι παλμοι στο τσακ προλαβα την καισαρικη αλλα οταν υπαρχει θεμα κανουν απευθειας καισαρικη νιωσε την ασφαλεια της γιατρους σου και ολα θα πανε καλα...

στα μωρακια βοηθαει πολυ οταν ζοριζονται για τα κακα τους θα τα ανοιγεται και θα κρατατε τα ποδαρακια ορθια προς το κεφαλι οπωε τα καθαριζουμε και σε χρονο ντε νετε εχουν κανει τα κακα τους ετσι εκανα στο γιο μου ετσι και τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νικη μου τωρα διαβασα τα νεα σας.........δεν θα σου πω κατι διαφορετικο απο οτι σου ειπαν μεχρι τωρα τα κοριτσια...εχε πιστη κ ολα θα πανε καλα.....ειπαμε οτι ειναι ειναι καλυτερο για την μικρη..κ εφοσον η γιατρος ειχε δει την κατασταση απο πολυ νωρις ξερει κ πως θα την αντιμετωπισει...μακαρι να παρει το απαιτουμενο βαρος μεχρι την πεμπτη κ να την κρατησεις κανα δυο βδομαδες ακομα...αλλα κ να μην παρει εχε εμπιστοσυνη στην γιατρο κ ολα θα πανε καλα...αλλωστε εδω που εφτασες τωρα πια εισαι μια χαρα...η 36η θα περασει κ δεν θα ειναι ουτε κ προωρο κ το βαρος της μια χαρα...σκεψου μονο θετικα κ τις ομορφες στιγμες που σε περιμενουν...τιποτα αλλο.κανε τον σταυρο σου κ τις μερες που ερχονται η παναγια θα σε βοηθησει κ ολα θα πανε καλα...

εμεις αυριο εχουμε γιατρο(εξωτερικο) για να δουμε την μπεμπα...εγω εχω την εντυπωση οτι εχει κατεβει κι αλλο κατω...θα μας πει αυριο.αληθεια ποσο βαρος σου ειπε η γιατρος οτι πρεπει να περνουν στην εβδομαδα στην φαση που ειναι τωρα?εχω ακουσει καπου στα 150-200γρ...ισχυει?θα τον ρωτησω αυριο κ εγω για να ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!!

Νικη μου μην ανισυχεις..ολα καλα θα πανε...

Τι ειναι η καισαρικη...τιποτα...για καλο γινετε...δε θες να εχεις αλλα μετα.

Ειλικρινα ευχομαι το καλτερο για σενα και για την κουκλιτσα σου.

Ιφη μου μια χαρα η μικρη..τελειο βαρος πηρε..

Γιελιζ η φωτο στο φεισ με τον μπαμπα ειναι ολα τα λευτα

μαρακι τοσο πολυ με τους κολικους ρε συ....το καημενο...να αλλαζατε γαλα παιζει;;;..

μακαρη να σταματισουν

Εμεις καλα...ολη μερα τρωει και κοιμαται..ελεος..αυτο το παιδι εντελως κοιμησμενο μας βγηκε..

καμια σχεση με τον μεγαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου! Τι κάνετε? Εμείς καλά είμαστε, είχαμε πάλι πονάκια χθες αλλά όχι τόσο πολύ όσο άλλες φορές. Χθες μου έκανε και πολλά κακάκια και στην αρχη ήταν πράσινα σκούρα (σορρυ κιολας) πειράζει?? Ρωταω γιατι μεχρι στιγμης ήταν κιτρινα και με προβληματισε χθες.

Τωρα ξυπνησαμε, φαγαμε, καναμε χαμογελακια στη μαμα και μουρμουριζουμε!! Τις τελευταιες μερες κατα τις 5-6 ξυπναει κ βγαζει φωνουλες!! Γιναμε και λιγο αγκαλιτσες!

Ιφη μου εγω συνεχεια τα ποδια πανω του εχω για να ενεργηθει :lol:

Χρυσα μου τι κανεις?Ειδες δεν σε ταλαιπωρει ο μικρος! Αλλαξαμε γαλα αλλα κατα βαση πινει το δικο μου γαλα.

Ευη μου μηπως να το ελεγς στ γιατρο σου για τις συσπασεις? Αφου παιρνεις το χαπι κ συνεχίζουν ενημερωσε τον.

Χριστινακι μου μια χαρα τα νεα σας! Προσοντουχος ο μικρός σου! :lol:

Μιχαέλα μου περιμένουμε νέα σας από το γιατρο!

Εγω με το θήλαστρο βγαζω μεχρι και 120 μλ! Ειδικά τα πρωινά. Φυσικά από όσο πρόσεξα η παραγωγη μου σχετιζεται με το πόσες φορες θα χρησιμοποιησω το θήλαστρο και με την διατροφη μου.

Οι άλλες τι κάνετε?

Κανενα νέο από την Πιπίτσα είχαμε? Λέτε να γεννησε και η Μαίρη γι'αυτο δεν εμφανίστηκε?

Μαρουλίτα μου εσυ τι κάνεις?

Νίκη μου πώς είσαι σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia na rwthsw kati????????aythn thn exetash tou traxilou pou kaei o giatros einai aparetith na thn kanei???giati emena den mou exei kanei tipota akoma!!!!!!!!kai kati allo....vash yperhxou me deixnei oti genaw 2/9 alla vash teleytea periodou me vgazei 23/8 poia lete oti einai h pio pithanh hmeromhnia?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου εμένα κολπική εξέταση μου έκανε στην 38η εβδ που μου έβγαλε τις ραφες, δηλαή την μέρα που γέννησα! Δεν είναι απαραίτητο να σου κάνει πιο νωρίς γιατι όπως και να εχει στην εξέταση πειράζουν τον τράχηλο κι ίσως να ενεργοποιηθεί κι ο τοκετός.

Εμένα ο υπέρηχος μου έβγαζε άλλη ΠΗΤ σαν κι εσένα αλλά στο τελος ταυτιστηκε με την ΠΗΤ της περιόδου.

Μην αγχωνεσαι κι όλα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxx makari na taytistei kai h dikia mou kai na genisw 23 :D:D:D:D

oso gia thn exetash traxilou ontws kapou diavasa oti den einai aparetith kai oti merikoi giatroi thn kanoun gia na genisoun pio grhgora oi kopeles!!!!!!

ygra eixes esy otan plhsiazes na geniseis???????giati egw exw arketa!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χριστινάκι μουμ βασικά υγρά είχα σε όλη την εγκυμοσύνη αλλά προς το τέλος του 8ου αρχισαν να αυξανονται. Οταν είχα ρωτησει το γιατρο μου είχε πει ότι είναι φυσιολογικό να αυξάνονται όσο πλησιάζουμε για γεννα.

Οι άλλες πού εξαφανίστηκαν σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela nte pou phga oles?????

axxxx ante na mathoume kai nea apo thn pipitsaaaaaaaaa thelw poly na mathw pws phge!!!

exw arxisei kai exw kai polla petrwmata sthn koilia....kai merika ponakia xamhla kai ena varos.....afou prin me epiase kai den mporousa na perpatisw kala..........mallon o mpempoulis viazete e???????h einai idea mou?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προετοιμάζεται ο οργανισμός σου Χριστίνα μου, λογικό είναι να νιώθεις βάρος. Εμένα η κοιλιά μου είχε φτάσει αναμεσα στα πόδια μου και δεν μπορούσαν ούτε τα πόδια να κλείσω :lol::lol: ΚΑι το βαρος που λες, το ένιωθα συνέχεια...Γενικά οπως ξαναείπα περπατούσα σαν πάπια που είχε συγκαεί!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου, το περασα κι εγω! Κανε υπομονη κ αξιζει τον κοπο η αναμονη!

Ο μικρος μου καλά ειναι κοιμαται...μεγαλωνει και κανει μαγουλάκια για δαγκωμα!! :D:lol:

Λεω να ξαπλωσω κι εγω λίγο οσο προλαβω!!

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδια μου.......πηγαμε το πρωι γιατρο κ ολα μια χαρα...η μικρη εφτασε στα 2950γρ κ το υγρο μας αρκετο.για το βαρος μου ειπε οτι συνηθως οι υπερηχοι παντα δειχνουν προς τα πανω με μια αποκλιση 10%.η μικρη εχει κατεβει ακομα πιο χαμηλα κ αυτο μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο.μου ξαναειπε φυσικα οτι καλα ειναι να φτασω μεχρι τις 20/8...μπορει λεει να μην εχει θεμα πρωοροτητας κ βαρους αλλα τυχαινει μωρακια με καλο βαρος να γεννιουνται κ να εχουν θεμα με τα πνευμονακια επειδη δεν εμειναν οσο επρεπε μεσα.εμενα με ικανοποιει το γεγονος οτι κατεβηκε χαμηλα κ ευχομαι να με πιασουν οι πονοι κ να μην αναγκαστω για τεχνητους...η μικρη μου μεχρι το τελος ηταν ψηλα κ διαστολη 2,καθολου ωδινες κ πηγαμε με τεχνιτους πονους.το καταλαβαινω κ εγω γιατι η κοιλια μου ειναι πλεον αρκετα κατω κ ο ιδιος μου ειπε οτι αναμεσα σε κοιλια κ στηθος εχει αδειασει.την αλλη βδομαδα τωρα θα με δει την πεμπτη κ θα με εξετασει κ κολπικα να δουμε που βρισκομαστε...κ μακαρι να ενεργοποιηθει κ να γεννησω.απο οτι καταλαβα αυτος θελει να φτασουμε μεχρι την 37η σιγουρα αν οχι να την κλεισουμε.

μου εδωσε κ κατι τελευταιες εξετασεις για αιμα,ουρα κ πηκτικοτητα...οποτε μπαινουμε κ εμεις στην τελικη ευθεια.

αυριο θα παρω τηλ κ στο γιατρο του νοσοκομειου για να παω να με δει κ αυτος να δουμε τι θα μου πει κ αυτος.

νικη διαβασα σε καποιο θεμα οτι πας προγραματισμενα την τριτη...ειναι σιγουρο ή θα εξαρτηθει απο το βαρος του που θα το δειτε την πεμπτη?παντως οπως κ να εχει,απο αυτα που μου ειπε κ ο δικος μου γιατρος,θα εισαι μια χαρα στην 37η,εχεις κανει κ τις κορτιζονες κ δεν θα εχεις κανενα προβλημα η μικρη...οσο για το βαρος της τα μικρα λενε οτι συνηθως μεγαλωνουν πιο γρηγορα εξω απο την κοιλια.

χριστινα σε επιασε κ εσενα η ανυπομονησια?στην ιδια φαση ειμαστε ολες...εμενα με επιασε μια τρελα να μην αφησω εκρεμοτητες κ δουλειες στο σπιτι...για παραδειγμα οτι ρουχο πλενεται το σιδερωνω επιτοπου κ αυριο θα πλυνω ριχταρια,καλο σκουπισμα κ ξεσκονισμα.αν προλαβω θα κανω κ ενα καλο καθαρισμα το δωματιο της μπεμπας κ το στρωμα που θελω να αερισω...ελεγα για την αλλη βδομαδα να τα κανω...αλλα με επιασε.την παρασκευη εχει ο αντρας μου γεννεθλια κ με την ευκαιρια οτι θα μαζευτουμε για μπυριτσες σπιτι ειπα να ειναι καθαρα....απο βδομαδα ξεκουραση κ στην αναμονη πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπηκα για μια καληνυχτα.Σορρυ που χαθηκα,τρεχω καθε πρωι για καρδιοτοκογραφο και διαφορες αλλες δουλειες.Γυρναω πτωμα...Μπηκα για λιγο το μεσημερι.

Με εχει πιασει και εμενα μανια να τα τακτοποιησω ολα πριν γεννησω.Δεν ξερω αν σας τι εγραψα χθες,αλλα θα παμε με προγραμματισμενη καισαρικη μαλλον την Τριτη.Μιχαελα μου,θα δουμε την Πεμπτη το βαρος του μωρου,αλλα και να παρει,μαλλον δεν θα αλλαξει κατι.Ετσι και αλλιως μεχρι τις 20 του μηνα μου εδωσε περιθωριο και την Τριτη ειναι 16.Προτιμω να βγει να ηρεμησω.Ταλαιπωρουμαι καθε μερα πηγαινε-ελα στην κλινικη.Και η μπεμπα μου σπρωχνει πολυ τα πνευμονια πια και δεν μπορω να αναπνευσω...

Συγχωρεστε με που δεν σας διαβασα,ευχομαι να ειστε ολες καλα!πολλα φιλακια,καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε??

Γέννησε η Πιπίτσα μας???? Να σας ζήσει κοριτσάκι!!! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι το αγοράκι σου!! Και σεσένα εύχομαι καλή ανάρρωση και καλή λοχεία!! Θα περιμένουμε νέα σου!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε???

Νίκη μου καλύτερα να έρθει μία ώρα νωρίτερα η μπεμπούλα σου στην αγκαλιά σου παρά να τρώς αυτό το άγχος! Και εγώ 37+5 γέννησα και ήταν μια χαρά το μωράκι μου... μην το σκέφτεσαι καθόλου. Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!

Τιτινάκι μου μια χαρά και τα δικά σας νέα!! Πήρε θέση ο μικρούλης και ετοιμάζεται να βγεί!! Με το καλό να τον υποδεχτείς!

Μιχαέλα μου κοτζάμ κορίτσαρος έγινε και η δικιά σου η μπουμπού!! Έφτασες και εσύ στο τέλος!! Άντε με το καλό και εσύ!!

Μαράκι για τα πράσινα κακάκια ρώτησες τον γιατρό? Είχαμε και εμείς την περασμένη εβδομάδα και η παιδίατρος μας είπε ότι καμιά φορά συμβαίνει και αν δεν συνεχιστεί δεν είναι τίποτα αλλιώς μπορεί να είναι αλλεργία... εμάς έκανε κανα 2 φορές και μετά έγιναν πάλι κίτρινα αλλά όχι όπως πρίν.. είναι πιο πρασινοκίτρινα! Ο παιδίατρος που μας βλέπει στο νοσοκομείο είπε να κόψω για λίγο καιρό τα γαλακτοκομικά (προληπτικά) μην έχει καμιά αλλεργία... Λίγο που το έψαξα διάβασα ότι μπορεί να κάνουν πράσινα κακάκια τα μωρά όταν έχει η μαμα υπερπαραγωγή γάλακτος... (αυτό μου φάνηκε πιο πιθανό απόλα) γιατί το μωρό λόγω υπερπαραγωγής πίνει μόνο το "ελαφρύ" γάλα που βγαίνει στην αρχή με αποτέλεσμα να παίρνει παραπάνω λακτόζη... και το αποτέλεσμα είναι τα πράσινα κακάκια... κάπως έτσι... Δεν τα θυμάμαι και ακριβώς...

Αυτάααα...Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα... Πάω να ξεραθώ!! Τα λέμε! Σας φιλώ όοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλημεραααααααααααααααααααα

πιπιτσα να σου ζησει το νινακι σου

τι κανετε;

εμεις ειμαστε πολυ ησυχα μωρακια κ δε κουραζουμε τη μανουλα

ολα οκ εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! ΤΙ κάνετε?? Εμείς καλά ειμαστε...λίγο ξενυχτισμένοι!! Ο μικρός χθες από το μεσημερι εριξε 2 πεντάωρα στον ύπνο και το βραδυ όταν ξυονούσε δεν είχε ορεξη για ύπνο!! Οποτε λέω από εδώ και πέρα να μην τον αφήνω ΄τοσο το απόγευμα για να κοιμάται το βράδυ!!!

Πιπίτσα μου γλυκιά να σας ζήσει!! Μια χαρά ο μπέμπης σας!! Φανταζομαι την χαρά σας...Καλή λοχεία και σε σένα και περιμένουμε νέα σας!

Νίκη μου μην αγχώνεσαι και όπως λέει και η Γιελιζ καλυτερα να γεννηθεί λίγο πιο νωρίς παρά να στεναχωριέσαι και να φοβάσαι μην πάθει κάτι...όλα καλά θα πάνε και σε λίγες μέρες θα έχεις την κουκλίτσα σου αγκαλιά!!

Αννα μου μπράβο στα κοριτσάκια σου που είναι ησυχα!!

Γιελιζ μο για τα πράσινα κακάκια δεν το είπα στο γιατρο,αλλά το έψαξα και διαβασα αυτά που λες κι εσυ. Σκεφτόμουν να του τηλ αλλά επειδή ήταν μονο μια φορά και μόνο τα πρώτα κακακια ήταν πράσινα, τα υπολοιπα κιτρινα ως συνηθως, είπα να μην πάρω. Αλλά αν ξανακανει θα τον πάρω σίγουρα. Κι εγώ πάντως για υπερπαραγωγή μου φαίνεται κι όχι αλλεργία.

Μιχαέλα μου μεγάλωσε το κοριτσάκι σας!!! Ετοιμάζεσαι κι εσύ σιγά σιγά...Κάνε τις τελευταιες σου δουλειες και χαλάρωσε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Αννούλα μου τι καλά που είναι ήσυχα τα κοριτσάκια σου!!! Μπράβο!!

Μαράκι καλά θα κάνεις που δεν θα τον κοιμήσεις πολλές ώρες τη μέρα για να κοιμηθεί το βράδυ, εμείς έτσι βρήκαμε την άκρη! Βέβαια τη μέρα που είναι ξύπνιος θέλει συνέχεια αγκαλιά αλλά χαλάλι! Τουλάχιστον κοιμόμαστε τη νύχτα!!! :D:D:D:D

Όσο για τα κακάκια, εγώ προσπαθώ να του δίνω απο το 1 στήθος συνεχόμενα για να πίνει και το λιπαρό γάλα... αλλά αν και το χρώμα στα κακάκια άλλαξε(πρασινοκίτρινο, όχι εντελώς κίτρινο) δεν βλέπω τα ασπράκια σαν σουσάμι που είχε (αυτά λέει είναι λίπος) και σκέφτομαι να ξαναπάρω τη γιατρό... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από μένα. Ψιλοχάθηκα γιατί αρρωστήσαμε, πρώτα εγώ με γαστρεντερίτιδα. Θυμάστε που σας είπα έδωσα ξένο γάλα στο μωρό και το δέκτηκε. καλύτερα να μην μιλούσα άρχισε τους εμετούς ξημερώματα και η μαμά μου να λείπει εξωτερικό και η παιδιάτρος διακοπές και έτσι τον πήρα πρώτες βοήθειες. Υπερβολικό;;; ίσως. Άλλα όταν βλέπεις το αγγελούδι σου να ταλαιπωρείται φοβάσαι. Τέλοσπαντων φάνηκε ότι ήταν το γάλα και όχι ότι κόλλησε. Μετά μας γύρισε σε δισκοιλιότητα ΄4 μέρες και αμέσως μετά ξεκινήσαμε τις διάρροιες 4 μέρες. Ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ το μωρό. Έλεγα και στο Μαράκι που μιλήσαμε ότι πάνω από 20 φορές τη μέρα τον άλλαζα. Αφού τελειώσαμε και με τις διάρροιες το μωρό ήταν λες και έγινε άλλος. Ιδιότροπος, κλάματα συνέχεια - κωλικοί σε απίστευτο βαθμό - μας άκουγε η γειτονιά όλη και ρωτούσαν την μαμά μου τι έχει το μωρό. Από χθες είμαστε καλύτερα, ηρέμησε το μωρό, χτες για πρώτη φορά στα χρονικά κοιμήθηκε 6 ώρες!!!!! Το ρεκόρ ήταν μια φορά που κοιμήθηκε 4 ώρες.

Διόσα μου η φωτογραφία του μωρού σου έν τέλεια. Ετσι βάζει και ο δικός μου, αλλά και τα δύο χέρια.χαχαχα

Νίκη μου μην ανησυχείς όλα καλά θα ναί και το μωράκι είναι ήδη έτοιμο να γεννηθεί.

Πιπίτσα μου να σου ζήσει. Καλότυχο και υγιέστατο να ναι.

Τιτινάκι με το καλό. κοντεψες πολύ.

Μιχαέλα μεγαλώσατε.

Μαράκι μου και εγώ της Μεδελα έχω το ηλεκτρικό και έιναι μια χαρά. Οταν ήταν άρρωστο το μωρό και δεν έτρωγε είχαν γεμίσει τόσο πολύ τα στήθη μου που έβγαλα σχεδεον 250 ml!!!!! Είχαν γίνει ασήκωτα. χαχαχα

φιλιά πολλά κορίτσια

Πως βάζω φωτογραφία να δείτε τον Ανδρέα μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MANOULEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HRTHAME KAI EMEIS....EIXA PAEI TO PRWI STHN TRAPEZA NA ENERGOPOIHSW THN KARTA MOU ALLA AKOMA LEFTA APO TON OAED DEN EXOUN MPEI!!!!! :?:?:?:?:?

PWPW EXTHES TO VRADY EIXA KATI PONAKIA...APAPAPAPA ENIOTHA ENA APISTEYTO MPOUKWMA XAMHLA.....KAI SHMERA POU PERPATISA GIA THN TRAPEZA PONOUSA XAMHLA SAN TRAVIGATA...ME DYSKOLIA PERPATOUSA NA FANTASTITE...EINAI FYSIOLOGIKO AYTO STHN FASH POU EIMAI???????

H MERYKAL POU XATHIKE???????PREPEI NA EXEI GENISEI SIGOURA...ANTE NA MPEI NA MAS PEI KAI AYTH TA EYXARISTA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου πάρε το γιατρο αν νομίζεις πως δεν είναι οκ. Ελπίζω να καταφερω να τον κρατησω λίγο ξύπνιο αν και είμαι μόνη στο σπίτι και νομίζω πως θα θέλει αγκαλιές και δεν θα με αφήσει να κάνω τις δουλειες που θέλω!! :lol::lol:

Χρυσταλλένη μου και σε σκεφτόμουν σήμερα! Είσαστε καλύτερα??Πολύ χαίρομαι...δεν είσαι καθόλου υπερβολική, λογικό να ανησυχούμε και καλύτερα να τα ψάχνουμε όλα κι ας μην είναι είναι τίποτα!

Μεγαλώσατε κι εσείς!

Για να βάλεις΄φωτο πήγαινε από κάτω στην απάντηση και κάτω από εκεί που γράφεις νομίζω κάπου λέει προσθήκη συνημμένου και θα το βρεις μετά...Ελπίζω να βοηθησα!

Καλημέρα Χριστινάκι μου..Φυσιολογικό αυτό που νιώθεις..Νομίζω πως κοντεύεις όπου να'ναι!!!

Η Μαίρη λογικά θα γέννησε...έχει καμιά το τηλ της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MARAKI!!!!!!!!!!!!KAI EGW ETSI PISTEVW FYSIOLOGIKO EINAI...ALLA APO EDW KAI PERA ETSI THA EIMAI DHLADH???DEN THA MPORW NA PARW TA PODIA MOU DHLADH????????? :?:?:?:?:?:? WXXXXX ANTE NA VGEI TO ANTRAKI MOU....GIATI DEN ME VLEPW KALA :P:P:P:P:P

EGW THLEFWNO DEN EXW APO THN MAIRH!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...