Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

makari sou euxomai olopsuxa na hremhsete...k na mpeite se enan ushxo ruthmo esu k o kouklos sou

nai alla einai logiko na xw suspaseis k na mhn ponaw????

twra molis gurisa apo ton oaed ..araligo na ebriza kosmo...phga stis arxes tou mhna na tous afhsw xarti k karta k mou pan den xreiazete an exw gennhsei na steillw ton antra mou alliws na paw h idia..telika phga egw h idia k h antidrash ths upallhllou htan na kounhsei to kefali upotimitika molis ths eipa pws eimai stis merres mou ustera apo thn erwthsh ths...e neuriasa k tis lew na sunenohste prwta metaksu sas k meta na lete ston kosmo..den apantise mou thn thewrhse k teleiwse alla to thema einai pws alla sou leei o enas k alla o allos ekei mesa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAA

GYRISAMEEEEEEEEEEEE APO TO KARDIOTOKOGRAFHMA HTAN TELEIO MOU EIPANE!!!!!!!!!!!

HTAN KAI O GIATROS MOU STO NOSOKOMEIO KAI ME EIDE KAI MOU LEEI MPRAVO EISAI POLY KALA MHN PAREIS ALLA KILA.....KAI MOU EIPE OTI EXW OMORFINEI POLY KAI OTI MOU PAEI POLY H EGGYMOSYNH...........XAXAXAXAXAXAXAXAXA KALA AYTOS MALLON DIATROFOLOGOS HTHELE NA GINEI KAI OXI GYNAIKOLOGOS...AFOU PANTA TA VRISKEI OLA APSOGA KAI PANTA KATALIGEI NA MOU MILAEI MONO GIA TA KILA!!!!!!!

TON RWTHSAME KAI AMA YPARXEI PERIPTWSH NA GENISW KAI PIO NWRIS KAI MOU EIPE OTI TO THEMA EINAI NA PERASW THN 36 EVDOMADA,...KAI EGW SHMERA MPHKA STHN 36 OPOTE MIA XARA PAME....... :D:D:D:D:D:D

THN DEYTERA THA PAW NA KANW YPERHXO KAI THN TRITH PRWI PRWI THA TOU TO PAW STO NOSOKOMEIO NA TON DEI KAI THA MILISOUME GENIKOTERA GIA THN GENNA........AX EXW POLY AGWNIA THELW NA PERASOUN AYTES OI MERES KAI NA PAW GIA TONYPERHXO GIA NA DW TI TA MOU PEI.......... :D:D:D:D

KALA KORITSIA PHGA KAI EIDA KAI TA DWMATIA KAI META PHGA KA EIDA TO DWMATIAKI POUT TA ALLAZOUN....AX HTAN ENA MWRAKI TOSODOULIKO AGORAKI...........MIA GLYKAAAAAAAAAAAA.......EIDA POLLA MWRAKIA......EINAI TOSO GLYKOULIKA.........THA TRELATHWWWWWWWWWWWWW KATHE FORA POU TA VLEPW SKEFTOMAI TO DIKO MOU KAI KRATIEMAI STO TSAK NA MHN VALW TA KLAMMATA.............AX ANTEEEEEEEE LIGO EMEINEEEEEE!!!!!!!!!

O MIKROS MOU EXTHES TO VRADY KORITSIA PRWTH FORA TOSO POLY ESPRWXNE POU EVGENE TO PODI KAI EKANE ENA EKSOGOMA ALLO PRAMA......TRELATHIKA KALE....AFOU TROMAXA KAPOIA STIGMH........THELEI NA VGEI MWRE TO GLYKO MOU!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου μην συγχύζεσαι!!!

Χριστινάκι μου μπράβο σας!! Να δεις πόσο θα συγκινείσαι που θα βλέπεις το δικό σου το μωράκι. Αντε κοριτσι μου με το καλο και ο υπέρηχος..Προετοιμάζεται το μωράκι σου, απόλαυσε τις τελευταίες του κλωτσιές!!

Εμείς πήραμε το σιροπι και σε μια ώρα ενεργήθηκε. Δεν ξέρω αν οφείλεται στο σιρόπι ή αν ήταν τυχαίο αλλά πολύ χάρηκα. Ηρεμησε και κοιμάται ο γλύκας μου τώρα..Θέλω να κάνω δουλίτσες αλλά με το ζόρι κάνω κάτι, δεν έχω κουράγιο. Μάλλον θα ξαπλώσω λίγο και μετά θα κάνω το σαλόνι. Η αληθεια τα έκανα κι χθες αλλά ήθελα να τα κάνω λίγο πιο αναλυτικά σήμερα.

Οι άλλες πού χαθηκαν σήμερα??

Η συμπεθέρα??

Σας αφήνω προς το παρον..τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σαςςς Μαιρη μου καλα πας με τους πονους...και εγω στο Χριστοφορο ετσι ακανονιστα ειχα μετα αρχισε καθε 1ο λεπτα καθε 8 και τελικα οταν ειχα καθε 4 πηρα το γιατρο....ηταν που ειχα ολη νυχτα και δεν ηθελα να τον ξυπνησω....μυαλο εεε...οποτε λιγο εμεινε...Μαρακι αντε να ησυχασει μωρε οτ μικρουλι...αμα κλαιεει και δεν μπορεις να το βοηθησεις ειναι το χειροτερο...εγω πια δεν μπορω...δεν βολευομαι πουθενα να κατσω..να κοιμηθω..να αναπνευσω...ελεοςςςςς...εφαγα και 2 σαλαμια τωρα για να αλμυρισω...δεν μπορω να φαω και πολυ και λυγουρευομαι και δεν μπορω....αχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα με το καλο κοπελα μου ολα καλα να πανε..

τωρα για τα απονακια που λετε στο γιο μου μια μερα πριν γεννησω ειχα πονακια περιοδου ολο το βραδυ κοιμομουνα ΑΛΛΑ με λιγο ζορι θα ελεγα και με πονουσε και η μεση μου μου ελαφρα

στη κορη μου ειχα βλεννα και αιμα 2 μερες και ακανονιστα πονακια απο το μεσημερι και μετα 3 μερες πριν γεννησω αλλα την ενιωθα πολυ χαμηλα και τη μερα που πηγα να γεννησω δεν μπορουσα να κλεισω τα ποδια μου ηταν τοσο κατω πλεον αφου στη κορδελα την πιανανε λιγο πιο πανω απο την ηβη και την προηγουμεν εβδομαδα πιο κατω απο τον αφαλο σημασια εχει οτι κοντευτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μόλις έκλεψα λίγο χρόνο να σας πω τα νέα μας .....γέννησα το Σάββατο ενα κουκλάκι 3210 υγιέστατο , εχουμε έρθει σπίτι απο χθες αλλα δεν έχω χρόνο καθόλου για εμένα προς το παρών ..μόλις βρούμε ρυθμούς θα ξαναμπώ να διαβάσω νέα σας...τώρα λέω να πάω για ύπνο πριν ξυπνήσει .... :D

με το θηλασμό κορίτσια γιατι δεν μου είχε πει καμια ότι πονάει τόσο??? :oops: με έχει πεθάνει ο μπεμπάκος αλλα το προσπαθώ όσο δεν πάει...φυσικά τρώει πολύ κ δεν του φτάνει ....του δίνω κ συμπλήρωμα...................

Σας φιλώ καθς μια ξεχωριστά..........κ τα μωράκια σας μέσα κ εξω απο τις κοιλίτσες............. :D

είμαι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ...σε ευχαριστώ Θεούλη μου.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου κλωσηρθες να σου ζησει ο μπεμπουλης σου καλη λοχεια....ποναει τις πρωτες 10 με 15 μερες μετα δεν νιωθεις τιποτα και στο γιο μου και τωρα μου τις ματωσαν και τις 2 θηλες ασε η μικρη κιολας επειδη ρουφαει πολυ δυνατα μου τις εσκισε και τις 2 στη μεση σχεδον εκει να δεις ζορι αργησαν πιο πολυ να επουλωθουν ημουνα με επιθεμτα ολο το 24ωρο για 15 μερες γιαι το στηθος μου δεν ανεχοταν ουτε μπλουζα γυμνο ασε κιαι ουτε σουτιεν με επενδυση ολη μερα θ γυρνας με γυμνα τα στηθη για οση ωρα μπορεις πιο γρηγορα επουλωνονται....και να βαζεις οσο γινεται τον μικρο στο στηθος το γαλα μπορει να κανει και 15 μερες να κατεβει εμενα και τις 2 φορες τοσο εκανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου να σου ζησει ο φαγανουληςςς...παρε θηλες ..εγω ετσι εκανα πριν και θα κανω και παλι...δεν εχω γενικα και θηλες εγω και δεν μπορει να πιασει και τις χρησιμοποιησα και με βολεψαν πολυ...βοηθανε αμα πονας γιατι πιανει μονο αυτο και δεν πιεζει το στιθος...οι αλλες που χαθηκατεεε σημερα γενναει και η πιπιτσααα..Νικηηηη που εισαι καλεεεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααα

τι μου κανετε;

εμεις ολα καλα.τρωμε κανουμε τσισακια κ κοιμομαστε.λιγη γκρινια χτες βραδυ μονο αλλα για λιγο.ειναι πολυ πολυ ησυχα τα πασχαλακια μου.

εσεις πως μου ειστε;ετοιμαζεστε;

πιπιτσα κοριτσι μου με το καλο

νικακι;μιχαελλαςκισκα;τιτινα;κ ολες οι υπολοιπες πως μου ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε?

Νικόλ μου καλώς μας ξαναήρθες!!! Να σας ζήσει ο μπέμπης!!

Για τις θηλές τώρα... βάλε απο το γαλατάκι σου πάνω και θα περάσουν αμέσως... επίσης προσπάθησε να βάζεις τη θηλή όσο πιο μέσα στο στοματάκι του μπέμπη μπορείς... να μην πιάνει μόνο το κεφάλι.

Μαράκι άσε τις δουλειές και προσπάθησε να κοιμάσαι όποτε κοιμάται ο μικρός!

Αννούλα φιλάκια στις πασχαλιτσες σου!!!

Η Πιπίτσα θα έχει γεννήσει τώρα!!!

Η Νίκη που χάθηκε??? Δεν έχει καμιά το τηλ της???

Τιτινάκι τέλεια τα νέα σας!!! Άντε κοντεύεις και εσύ!!! :D:D:D

Ιφιγενεια πολύ χρήσιμα όλα αυτά για τον θηλασμό, ευχαριστούμε.

Σήμερα επιτέλους έχουμε δροσιαααα!!! Πολύ χαίρομαι!!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου. Τι κανετε? Εμεις πολυ καλυτερα ευτυχως...

Νικολ μου να σου ζησει γλυκια μου! Καλη προσαρμογη και καλή λοχεια να εχεις..Κοιμησου οσο μπορεις. Και για το θηλασμο αν πονας παρε θηλες.

Κι εγω ποναω ειδικά το ενα στηθος και βαζω μια κρεμουλα που μου εδωσε ο γιατρος.

Αννα μου μπραβο στα κοριτσακια σου που δεν σε ταλαιπωρουν...

Καλημέρα Γιελιζ! Τι κάνετε? Κάθε φορά που αποφασιζω να κοιμηθώ τον πιάνει γκρίνια!!Σημερα ξύπνησε στις 6 έφαγε και μουρμουρούσε! Δεν έκλαιγε, απλά ήταν ξύπνιος και κοιτούσε γυρω γυρω κι εβγαζε κατι φωνούλες, πολύ γέλιο είχε!!

Πιπίτσα μου λογικά τωρα θα 'εχεις αγκαλια το αγορακι σου!!!! Περιμένουμε νέα σου κοριτσι μου!

Η Νίκη πού χάθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa koritsakia

ti kanete?se emas sthn kozanh ebrekse k drosise ligo eutuxws

nikol mou na sou zhsei to kamari sou mhn anushxeis gia emas molis breis xrono mpes na mas ta peis ..kalh loxeia na xeis

to pipitsaki mas shmera gennaei..sabbatogennhmenos o mikros ths ..teleiaa..tha tis steilw kanena mnm sto kin na mou pei ta nea ths..

emeis sunexizoume me ta ponakia..xtes eixa se akanonistous xronous alla olh thn mera suspaseis shmera tpt alla me to pou ksupnhsa eixa pali ponous periodou...tha doume ti tha ginei..

tha mpw pio meta..tha kataibw sthn mama mou twra

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι!!! Αχ αυτοί οι ήχοι που βγάζουν έχουν πολύ γέλιο... ο δικός μου όταν προσπαθεί να κάνει κακά μουγκρίζει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς αρχίσαμε και κοιμόμαστε απο τις 11-12 μέχρι τις 9-10 το πρωί με ένα διάλειμμα για γάλα και αλλαγή πάνας κατα τίς 4..

Μαίρη μου άντε με το καλό κορίτσι μου!!! Με έναν πόνο!!!

Αν μάθεις νεότερα για την Πιπίτσα πές μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να γινόταν και με κανέναν πόνο Μαίρη μου!! :D:D:D

Ευχαριστούμε!!! Τα μαγουλάκια μας όσο πάνε φουσκώνουν!! Σε λίγο δεν θα μπορεί να τα κουβαλάει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου το μουγκρισμα που λες το κάνει κι εμένα! κι όταν πεινάει πολύ και του δώσω το γάλα βγάζει κάτι στεναγμούς!!! :lol::lol: Εμένα εκεί που ξυπνούσε μια φορα το βραδυ ξυπναει 2. Σημερα ξύπνησε στις 2 και μετά στις 6...οκ κάτι ήταν κι αυτό..Χτυπησε κι ένα πεντάωρο το απόγευμα, κοιμόταν από τις 5 μέχρι τις 10 το βράδυ!

Μαίρη μου συνεχίζουν τα πονάκια?? Αντε να αυξηθούν και με ένα πόνο να γεννησεις! Αν εχεις νέα από την Πιπίτσα ενημέρωσε μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας αφηνω τώρα...Με πονάνε απιστευτα τα χερια μου αυτες τις μερες, ειδικά το δεξί. Δεν μπορω να κλεισω τα δαχτυλ'ά μου, ελπίζω να μην με πιάσει τενοτνίτιδα πάλι.Με δυσκολευει να γραφω στον υπολογιστη!!

Πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ξεκούραση Μαράκι μου!! Αυτό με το χέρι πολύ δράμα... το ίδιο έπαθα και εγώ (είχα και απο παλιά πρόβλημα) μία το μωρό που βάρυνε αρκετά μία το θήλαστρο... έγινε χάλια... το κράτησα δεμένο μερικές μέρες και κάπως ηρέμησε.

Εμένα όταν πεινάει πολύ μεχρι να πιάσει το μεμέ πανικοβάλλεται πολύ!!! :lol::lol::lol::lol: κουνάει το κεφάλι δεξια αριστερα σαν τρελλό!! :lol::lol: και μόλις το πιάσει βγάζει κάτι μουγκρητάαα!!

Πάω και εγώ να κάνω καμιά δουλίτσα!! Τα λέμε μετά! Φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!

SHMERA GENAEI H PIPITSA MAS TI WRAIAAAAAAAAAAAAAAAAAA POSO XAIROMAI GIAYTHN TO :P:P:P:P:P:P LOGIKA TWRA PREPEI NA EXEI GENISEI KAI NA ZEI THN APOLYTH EYTIXEIAAAAAAAAAAAAAA THELW POLY NA MATHW TA NEA THS KAI OTI PHGAN OLA KALA.....THA PERIMENOUME!!!!!!!!

MERYKAL MOY EIMASTE OI EPOMENEEEES???????????????????????AX ANTE VRE KORITSIA KAI STA DIKA MAS OI YPOLOIPES :D:D:D:D:D:D DEN KRATIEMAI ALLO....THELW NA GENISWWWWWWWWWWWWWWW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιαααααααα...εδω ειμαι κ εγω.....απο χθες με εχεις πιασει μια μανια για δουλειες...λες κ θα γεννησω αυριο κ θελω ολα να ειναι στην τριχα :D:D:D

επιτελους..........ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!

οσοι με βλεπουν μου λενε οτι η κοιλια μου εχει κατεβει ακομα πιο χαμηλα...βεβαια στο προσωπο δεν αγριεψα ουτε κ πρηστηκα οποτε μαλλον νωρις ειναι ακομα.στην μικρη μου μια εβδομαδα πριν γεννησω ειχα αγριεψει...σημαδι λενε οι παλιες,γεννας.ειδωμεν!!!

αληθεια ρε κοριτσια η νικη εχει να μπει απο προχθες...εμαθε καμια τιποτα?

κ η πιπιτσα λογικα θα γεννησε...κανενα νεο?

νικολ καλη προσαρμογη στο σπιτι...οταν με το καλο μπειτε στο προγραμμα εδω θα ειμαστε παλι...τελικα μολις χειμωνιασει θα ειμαστε ολες πανετοιμες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου γλυκα,εδω ειμαι!Σας ευχαριστω που με νοιαζεστε.Σας διαβασα χθες αλλα δεν ειχα το κουραγιο να γραψω...Ημασταν προχθες για καρδιοτοκογραφο.Η μικρη εριξε παλι παλμους και ξανατρεχαμε χθες παλι να ξανακανουμε.Ευτυχως χθες ολα καλα,αλλα γυρισα και ημουν τοσο κομματια που δεν μπορουσα ουτε να γραψω τα νεα μας.Ημουν και λιγο νταουν ψυχολογικα..Ισως παμε προγραμματισμενα τελικα,φοβομαστε μην παθει κατι η μικρη.

Σημερα συνεχισαμε την γενικη στο σπιτι,κουραστηκα αρκετα.Τωρα θα φαω λιγο και θα ξεραθω!Θα τα πουμε αργοτερα αναλυτικα.Δεν διαβασα τα σημερινα σας νεα.

Σας φιλω προς το παρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςκοριτσακια τι κανετε??Εχουμ γεννητουρια σημερα ε??

Πιπιτσα μου να σας ζησει ο κουκλος να σας κ να ναι παντα γερος κ καλοτυχος!!!!!!

Αννα μου κουκλιτσες οι μικρουλες σας!!!!

Κοριτσακια εμας μαλλον αρχισαν οι κολικοι...ενω ειναι πολυ ησυχο το μικρουλι μας οταν θελει να ενεργηθει μελανιαζειαπο το κλαμα..χωρις να ναι σφιχτα τα κακακια του..ειναι κανονικα μουσταρδα...πως το εξηγειτε αυτο??σημερα το λυπηθηκε η ψυχη μου..αφου ξεραθηκε στον υπνο..ξυπνησε μετα απο 4.5 ωρες εφαγε κ ξανακοιμηθηκε...Λετε να φταιει το γαλα?η οτι ενω συνηθησε το ξενο του δινω κ μια δυο φορες στηθος για λιγο?δεν εχω παραπανω..δεν ξερω..με στεναχωρει να το βλεπω να ταλαιπωρειται..χτες ουτε το στηθος επιανε με τιποτα...

Επισης το απγευματακι θελουμε αποκλειστικη την αγκαλια της μαμας...κ οταν πειναει πανικοβαλεται μεχρι να καταλβει οτιεχει το μπιμπερο στο στομα κ τσιμπαει τα μαγουλα του φωναζοντας :D:D:D:D:D !!!Εχει γελιο εκεινη τη στιγμη!!!

Σημερα τον αποχωρηστηκα για λιγο..βγηκα για κατι δουλειες κ μου ελειψεεεεεεεεε!!!!!!!!!Οταν γυρισα κοιμοταν ηδη παλι...πλεον πινουμε 120 μλ γαλατακι κ εχουμε φτασει 3900!!!

Κ η μαμα 54 πριν 3 μερες..τωρα παιζει να χω χασει κ αλλο...

Αυτααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσα μου να σας ζησει ο μπεμπακος!

Σας την εσκασε τελικα ο σκατουλης εεεε;ισχιακο τελευταια στιγμη.δεν πειραζει ολα γινονται για καλο.η κ.τ. τελικα δεν ειναι τιποτα.εγω την περασα σχεδον ανωδυνα.

Με το καλο οι επομενες!!!

Εμεις ειμαστε καλα.Ζωηρεψαμε αρκετα.τρωμε περιπου καθε 2 ωρες,αλλα καποιες φορες δεν κοιμαται και περναει η ωρα και πρεπει να ξαναφαει.ευτυχως δεν κλαιει ομως ,εχει μονο γκρινιτσα.οταν ομως ειναι 5 τα ξημερωματα οπως και να' χει σε ξεσηκωνει.στο τσακ κρατιεμαι να μην του δωσω συμπληρωμα.θα κανω υπομονη και οσο αντεξω.

Ασχετο!το νερο στο θερμο, για ποση ωρα σας κραταει ζεστο;νομιζω οτι μου κρυωνει γρηγορα.στις 3 ωρες ειναι κρυο.βεβαια εγω του δινω μονο τσαγακι,το οποιο δεν πειραζει να το πινει σε θερμοκρασια δωματιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχούλες σας κ τις συμβουλές σας περι θηλασμού...η αλήθεια είναι ότι πήγαινα για αποκλειστικό θηλασμό αλλά άργησε να κατέβει γάλα και ακόμα δηλ. δεν πολυ τρέχει + ότι είχα βουλωμένες θηλές ............το στήθος στην κλινική πέτρωσε και με το επαγγελματικό θήλαστρο της κλινικής 2 σταγόνες βγήκαν..........με ζουλάγανε 3 κοπέλες για να μαλακώσει ....ε αυτη ήταν η χειρότερη εμπειρία μου της γέννας...η καισαρική κανένα πόνο κ φυσικά καμία σχέση με την καισαρική που είχα κάνει πριν 4 μήνες για αφάιρεση ωοθήκης ...τότε πόναγα πολύ τώρα τίποτα...

Επειδή ο μπέμπης μου πεινάει πολύ του δίνω μετα απο καμια ώρα θηλασμού ...(κοιμάται την πιο πολύ ώρα) και συμπλήρωμα ...έχει φτάσει τα 90cc να πίνει ...φυσικά έχω στεναχωρηθεί που δεν του δίνω μόνο μητρικό ...νοιώθω τύψεις κ κακιά μάνα......αλλά δεν είναι στο χέρι μου ...στο στήθος μου ρε γαμώτο..............

toniα μου εμένα κρατάει ζεστό αρκετές ώρες τουλάχιστον 12........στο μικρό.......

και πολύ ζεστό να μην έιναι δεν πειράζει...δεν θα το παγώνεις..........

Κατερινάκι μου ευχομαι να περάσουν οι παλιοπόνοι απο τον μπεμπάκο σου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιααα....

νικη παλι σας λαχταρησε η μικρη?μηπως τελικα να την βγαζατε απο εκει μεσα να ηρεμησεις κ εσυ κ αυτη?

η γιατρος τι σου ειπε?ποσες μερες σου δινει ακομα?εφοσον εχεις κανει κ τις ενεσεις κ η μικρη ειναι οκ στο βαρος γιατι δεν παιρνεις μια βδομαδουλα ακομα κ μετα εξω?

τονια αυτο που ρωτας για το θερμος κοιταξε μηνπως εχεις σπασει κ γιαυτο δεν σου κραταει το νερο πολυ ζεστο...εγω θυμαμαι το γεμιζα απο νωρις το βραδυ κ για ολη την νυχτα μεχρι το αλλο πρωι δηλ περιπου 12ωρο το νερο ηταν αρκετα ζεστο...κουνησε το κ αν ακουγεται μεσα κατι να κουδουνιζει σημαινει οτι εχει σπασει κ γιαυτο δεν κανει δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...