Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσακια μου.............Που ειστε καλε??????????

Dimi μου τη συνταγη για τα παπουτσάκια μούρλια παρακαλώ.............. ;) Για δωσε και αυριο που δε θα χω δουλεια θα τα φτιαξω..............Τελευταία μέρα σημερα.........

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Δε μπορειτε να φανταστειτε πως περιμένω το αύριο................κουράστηκα.................

Βρε Ελενακι μη βαζεισ τοθ μωρου τετοια.......δεν εχετε κουνουπιερες?????????Χριστέ μου κι αυτός τα τρωει ολα???????????? :lol::lol::lol::lol:

Φιλλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσάκια μου γεια σας και χαρά σας !!!

Μαράκι μου καλά είμαστε και τώρα που δρόσισε λιγάκι ακόμα καλύτερα...!!! Επιτέλους κοιμόμαστε 2 βραδυα τώρα συνεχόμενα χωρίς να μου ξυπνάει από τη ζέστη ....

Μαρινάκι μπράβο μπράβο... Καλή ξεκούραση λοιπόν !!!!!!!!!!! .... και να χαρείς όλες τις μέρες και όλες τις ώρες τον αντρούλη σου και το παιδάκι σας !!!!!!!!

Καλή αρχή των διακοπών σου λοιπόν..... με ....Παπουτσάκια (για 6 μελιτζάνες περίπου μετρίου μεγέθους)

Μελιτζάνες : Τις κόβεις κατά μήκος (αρα βγαίνουν 12 κομμάτια) , τις βάζεις σε νερό για μισή ωρίτσα να ξεπικρίσουν, τις αλατίζεις λίγο τις στρώνεις σε ταψί του φούρνου με λίγο λαδάκι από πάνω και τις ψήνεις να μαλακώσουν για μισή με τρία τέταρτα περίπου ανάλογα το φούρνο σου! Άφού ψηθούν, τις αφήνεις λίγο να κρυώσουν και βγάζεις εσωτερικα τη ψίχα (όσο θέλεις εσύ) - βγαίνει πολύ εύκολα γιατί ειναι μαλακωμένη πια η μελιτζάνα. Κρατάς τη ψίχα για να ρίξεις λίγο μεσα στο μείγμα του κιμά. Και μένει η μελιτζάνα με την τρύπα έτοιμη να την γεμίσεις....

Κιμάς : Μοσχαρίσιος πάντα... μισό κιλό περίπου παίρνει, τσιγαρίζεις σκορδάκι κρευμμύδι ξερό, και τον κιμά... σβήνεις με κρασί ή κονιάκ (λίγο), ένα φύλλο δάφνη βάζω εγώ, αλάτι πιπέρι,άντε και ένα μπαχάρι (ολόκληρο), και λίγο νεράκι ίσα ίσα μεχρι να βράσει ο κιμάς και να μείνει χωρίς υγρά. Ανακατεύω στον κιμά αφού βράσει λίγο από την ψίχα της μελιτζάνας (λιωμένη με πιρούνι) Εξαρτάται από το πόσο εντονη γεύση της μελιτζάνας θέλετε. Αν θελεις δεν βάζεις καθολου κι αφήνεις για γέμιση σκέτο κιμά.

Μπεσαμέλ: 3 κουταλιές βούτυρο, 4-5 κουταλιές αλεύρι,και 250Ml -300ml γάλα φρέσκο (όσο για να σου βγει μια σχετικά σφηχτή κρέμα). (Δεν σου λέω την παρασκευή - υποτιθεται ξέρεις πως γίνεται μια μπεσαμέλ) Αφού κρυώσει λίγο, ρίχνω ένα αυγό, τυράκι τριμμένο κεφαλοτύρι (προεραιτικά) και αλάτι πιπέρι.

Συναρμολόγηση: Γεμίζω τις μελιτζάνες με το μείγμα του κιμά, από πάνω σε κάθε μία ρίχνω λίγες κουταλίτσες μπεσαμέλ (πρέπει να είναι σφιχτή για να μείνει πάνω στη μελιτζάνα μέχρι να ψηθεί). Διακοσμώ κ πάνω σε κάθε μία μελιτζάνα λίγο τυράκι τριμμένο και λίγη φρυγανιά (προεραιτικά) και ψήνω σε πάνω κάτω αντίσταση ή αέρα περίπου 30-45 λεπτά ανάλογα το φούρνο σας στους 185 βαθμούς . Είναι όλα ψημένα στην ουσία - απλά πρέπει να ψηθεί και η μπεσαμέλ.

Καλή επιτυχία και καλοφάγωτα !!!!!!!

Θα τα πούμε Τρίτη πιστεύω τώρα πια. Φεύγω νώρίς σήμερα κ από την δουλειά λόγω τριημέρου.. Καλά μπάνια καλές βόλτες καλά ψαρέματα καλά να είστε κ εσείς κ τα παιδάκια σας τα χαρωπά !!!!!!!!! Εγώ καλό μου ταξίδι γιατί πάω στο χωριό κλασσικά για κανά μπανάκι πάλι... !!!!

Φιλάκια φιλάκια πολλά σε όλες τις υπόλοιπες ... Ηλιανούλα Ζετούλα Ελενάκι Μικούλα Συμπεθερούλα (ομορφούλα ;) ) .... και πόσες άλλες χαμένες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ!!!!!

ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΕΓΩ !!!!

ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΜΙΝΙ ΑΔΕΙΟΥΛΑ!! ΚΑΤΙ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΡΕΠΟ Κ ΕΤΣΙ!!!

ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!

ΜΑΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΦΟΥ Σ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟ!!!! ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!!! ΤΑ ΠΟΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΣΑΛΕΙΒΩ !!! ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΟΤΑ ΗΤΑΝ ΝΙΝΙ ΟΧΙ ΤΩΡΑ!! ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ!!! Ε ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΝΙΓΕΙ ΑΣ ΦΑΕΙ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΟ~~~ :lol: :lol ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΝΔΙΝΟ ΘΑ ΤΟ ΔΙΝΩ Κ ΓΙΑ ΣΝΑΚ: =))=))=))

ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ??? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!

ΝΤΙΜΗ Μ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ!!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!!!!! Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΣΤΕΙΛΕ Κ ΚΑΝΑ ΑΥΓΟ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!!!!!!!

τι κανετε καλε?????πως ειστε?????????τα μικρα σκανταλιαρικα ζουζουνια πως ειναι??????????????

εμεις καλα ειμαστε, το πρωι ειχα δουλεια (βαφη) , μετα πηγα σουπερ μαρκετ, ηρθα εβαλα το φαγητο γεμιστα εχει το μενου σημερα μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!

εβαλα τα μικρα μου για υπνο κ τωρα περιμενω να σβησω το φαγητο μπας κ καταφερω σημερα να ξαπλωσω λιγακι, αν κ δεν το κοβω!!!!!!!!!!!

ρε κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι εγινε ο χρηστακης δε μασαει τιποτα ε??????? ''σκουπα'' ο μικρος ολα τα μαζευει!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε αφου ειναι ακιννδυνα δεν πηραζει.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχα

σουπερ σου εκατσε το τριημερο μαζι με τα ρεπο!!!!!!!!!!!!! ωρα για αλωνισμα ολη μερα λοιπον!!!!!! ;);):D:D

μαρακι μου τι καλα που εχει δροσισει αρκετα εκει!!!εδω μονο χθες σημερα παλι ζεστη!!!!!!να ερθω μεχρι τον οκτωβριο????!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η κοιλιτσα καλα οσο παει ολο κ μεγαλωνει κ δυσκολευομαι!!!!!!!!

εσεις τι κανετε??????πως ειναι ο μικρος???????

φιλακια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

μραρινα αντε καλη ξεκουραση!!!!!!

ντιμι μου πως ειστε κοριτσι μου???? η αννα μαρια????????καλη ξεκουραση κ καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai κ εγωωωω

αχ ελενακι τι επαθεσ τουλαχιστων τρεφετε υγειινα μονο φυσικεσ τροφεσ :lol::lol:

φιλακια πολλα σε ολεσ κ καλα να περασουμε το τριημερο...μη φατε πολυ...ηλιαννα ιδικα εσυ :lol:

9 εβδομαδεσ ειναι ,μη σκασεισ απ το φαι ! :lol::lol::lol:

συμπεθερααααα φιλιαααααα :-*:-*

αντε κουκλεσ μου φιλακια κ καλα μπανακια 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!

Ελενάκι μου γευσιγνώστης ο Χρηστάκος ε? Εμ τί? Μόνο θα αφήσει το φίλο του με τη χλωρίνη? :lol::lol::lol:

Άντε καλές διακοπούλες σε όλες τότε! Να ξεκουραστείτε, να φορτίσετε μπαταρίες για μετά!!

Ντίμι λιγούρεψα παπουτσάκια με τη συνταγή!!

Ηλιαννούλα μου το ρωτάς? Πάρε άντρα και παιδιά και ελάτε Κύπρο διακοπούλες!!!

Θένα θα πας πουθενά εσύ?

Οι υπόλοιπες?

Εμείς μία από τα ίδια..Χτες το πρωί έκανα όλα τα παράθυρα και μετά φύσαγε και τα έκανε όλα χάλια..θα τα ξανακάνω αλλά ένα ξεσκονισματάκι..Ο Κωνσταντίνος είναι καλά..τρέχει, παίζει, πέφτει, κλαίει, τρώει ,κοιμάται και ξανά από την αρχή..μιλάει μόνος του και λέει διάφορα δικά του, μπαίνει μέσα στο πλυντήριο και γυρίζει τον κάδο και τα πόδια του μόνο κρέμονται απ' έξω και άλλα τέτοια!! Εμείς δεν πάμε πουθενά..Τη Δευτέρα δε γιορτάζω, εγώ γιορτάζω 8 Σεπτεμβρίου αλλά λέμε να καλέσουμε τους κουμπάρους για να φάμε όλοι μαζί και μια ξαδέρφη μου με άντρα και παιδιά..

Αυτάαααα......Φιλιά πολλά και όσες φύγουν..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου για μπανάκι είστε όλες?

Εμείς ξυπνήσαμε, πήγαμε βολτούλα και τώρα γυρίσαμε..φυσάει και έχει κύμα για να πηγαίναμε θάλασσα και εμείς..ίσως το απόγευμα!

Καλά να περνάτε,σας σκέφτομαι!

Ελενάκι σήμερα χορεύουν οι Κύπριοι στον Πεντάλοφο!!!Πες της φίλης σου να πάει αν μπορεί..θα της αρέσει!!!

ΦΙΛΑΑΑΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω μια στα γρηγορα να ευχηθω στα κοριτσακια μας!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!! ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ!!! ΥΓΕΙΑ ΤΥΧΗ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΟΥ!!! ΥΓΕΙΑ ΤΥΧΗ Κ ΠΟΛΛΥ ΑΓΑΠΗ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....

ΝΤΙΜΗ Μ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΔΕΝ ΠΙΤΣΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ!!!

ΠΑΝΥΓΙΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ.....ΟΠΩΣ Κ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι χρόνια πολλά στα κοριτσάκια μας που γιορτάζουν!!! να χαίρεστε τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας και πάντα να έχετε υγεία :x:x:x και όπως είπε και η συμπεθέρα μου, ντίμη μου και γλυκιά γκαστρούλα ηλιάννα να χαίρεστε τα αστεράκια σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: οφειλω να ομολογησω οτι δεν το ξεχασα απλα δεν ηξερα καν οτι γιορταζουν κ οι παρθενες σημερα :oops::oops::oops::oops::oops:

ΟΠΟΤΕ...............ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ Κ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩΣΟΥ!!!! ΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γεια σας και χαρά σας ....!!!!!!!!

Επιστρέψαμε .... ολα καλά .... κάναμε μπανάκια, βολτίτσες κι η Αννα Μαρία ήταν καταενθουσιασμένη ... !!! Επαιζε με τον παππού της, ήταν τρυφερούλα, γελαστούλα και ναζιάρα τις περισσότερες ώρες.... με εξαίρεση την ώρα του μεσημεριανού της ύπνου που πλέον μου κάνει κόλπα .... αλλά θα αλλάξουν όλα από Σεπτέμβρη με τον παιδικούλι... Οπότε δεν προσπαθώ να την κάνω να κοιμάται.... άλλωστε τώρα το καλοκαίρι φταίω κι εγώ που δεν τις κρατώ σταθερό ωράριο ύπνου και φαγητού.... Προσπαθώ μόνο να έχουμε μια γραμμή ... όσο γίνεται... !!!! Κι έτσι ... κι έξω που είμασταν για φαγητό το βράδυ 11.00 πια ... κοιμάται κ στο καρότσι της ... !!!!

Να ευχαριστήσω πολύ όσες μας σκεφτήκανε και μας είπαν Χρόνια ΠΟλλά ... αλλά ... γιορτάζουμε 9 Δεκεμβρίου (της Αγ. Αννης) !!!!

Χρόνια Πολλά από τη μερια μου σε όσες Γιορτάζουν... ηλιανούλα δεν ξέρω εσύ πότε γιορτάζεις την Αννα Μαρία σου.... και Μαράκι από Κω επίσης να χαίρεσαι την γιορτούλα σου !!!!!!!

Μαρινάκι μου δεν ακούω σχόλια για παπουτσάκια !!!!! Τι έγινε ??? Τα φάγατε ? Τα πετάξατε ? :P:P:P:lol::lol:

Βρε Μαράκι τι τα κάνεις τα παράθυρα τώρα καλοκαιριάτικα???? Αφού θα ξαναγίνουν..... ποιός τα βλέπει άλλωστε ??? Ασε ... από Σεπτέμβρη που θα μαζευτούμε .... !!!! Μια γενική θα την κάνουμε όλες μαζί... !!!:lol::lol:

Συμπεθερούλα είδα περάσαμε τέλεια στις διακοπούλες ... (fcb) !!! ;) Και του χρόνου κοριτσάρα μου ... !!!!!!!!!

Ηλιανούλα ... η κοιλουμπίτσα σου είναι souper !!!!!!!!! Ζηλεεεύυυυωωωω ....... αλλά .... μόνο τη κοιλούμπα σου :oops::oops::oops: ..... χαχαχαχαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελενάκι μου ελενάκι μου ..... ένα έχω να σου πω...... ππππππππππρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ............

[smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Φιλάκια πολλά σε όλες !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα φιλια κ απο μενα κ χρονια πολλα στα γιορτινα μαγιοπαιδακια κ στισ μανουλεσ τουσ.

ελενακι μου εγω γιορταζα αυγουστο αλλα απο το λυκειο το εχω κανει νοεμβριο ;) παντοσ ευχαριστω που το σκεφτικεσ.

εμεισ καλα ο γιωργοσ 2 μερεσ 39 πυρετο σημερα θα δουμε πωσ θα παει εχει κ τισ αμυγδαλιεσ οπωσ παντα τουμπανο....παω γιατι κλειστικε στο δωματιο ο μικροσ κ κλαιει :shock::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΦΗ :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΑΡΟΛΑΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :lol::lol::lol:

ΝΤΙΜΗ ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΤΑ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ??? ΑΝΝΑ Κ ΜΑΡΙΑ?????? ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΗ ΓΙΟΡΤΗ!!!!

ΑΜ ΕΣΥ ΘΕΝΑ ΜΟΥ????????????? ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑ Μ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ???????????

:lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!! ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ 2ΜΕΡΕΣ...ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚ!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΦΑΓΑΜΕ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

ΝΤΙΜΗ ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡ :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Ελενάκι μου!!!! Οχι !!!! Δεν γιορτάζουμε και τα δύο ονόματα !!! Από την μέρα που αποφασίσαμε να της δώσουμε αυτό το όνομα (απλά γιατί μας άρεσε) θέλαμε να "ακούγεται" σαν ένα - και να το γιορτάζουμε σαν ένα!! Απλά αποφασίσαμε εμείς οι γονείς να την γιορτάζουμε της Αγ. Αννης. Αν μεγαλώσει κ θελήσει να το αλλάξει η ίδια - χαλάλι της !!!! Φιλάκια μικρή μου !!!! ... Ζήλεψα κεφτεδάκια με κριθαράκι.... !!! Αλλά δεν έδωσες και κανά κολοκύθι μαζί να πάει πιιο εύκολα για [smilie=pottytrain2.gif]

[smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif]

και αλίμονο να θέλει κάθε μέρα μπάνιο. Ασε που μπορεί να πόναγε εκείνη τη μέρα ... από τίποτα δόντια... !!!!

Θενούλα μου ... κουράγιο ... .!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιελναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειστε???????????????? πως ειναι τα σκανταλιαρικα ζουζουνια μας????????????

εμεις καλα ειμαστε, ειχαμε παει για δυο μερουλες στην νονα της κορης μου στο εξοχικο της, περασαμε πολυ ομορφα.ευτυχως ηταν ησυχα τα καμαρια μου!!!!!!!! :D:D:D:D μονο που εγω κουρεαστηκα πολυ (χωρις καποιον ιδιαιτερο λογο...), οταν ηρθαμε ημουν λες κ ημουν σε κομα. αφου ελεγα η που θα γεννησω η θα μεινω.....!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα ολα οκ!!!!

αφηστε εδω κ αρκετο καιρο εχω πονους περιοδου κ εχουν αρχισει κ συσπασεις κ πονος χαμηλα :roll::roll::roll::?:?:? ολα τα καλα δηλαδη........!!!!

αυτα, σε γενικες γραμμες καλα ειμαστε!!!!!!! ;);)

μαρακι μου πως εισαι κοπελα μουυυυυυ??????ο μικρος????????φιλασκια καλη μου!!!!!!

ζετα μου τι κανετε κοριτσι μου??????η μικρη δημητρα πως ειναι???????

κορμι τι κανετεεεεεεεεεεεεεεε??????????πως ειστε?????????ο χρηστακης??????????

ευχαριστουμε για τις ευχες , καθε ευχη καλοδεχουμενη ειναι :D:D:D;) , μονο που κ εμεις δεν γιορταζαμε προχθες!!!!!!γιορταζουμε στις 9 δεκεμβριου κ εμεις της αγιας αννης!!!!!!!!

ντιμι μου πως εισαι κοριτσι μου????????τωρα πιο χαλαρα τα πραγματα ε????η αννα μαρια πως ειναι??????

αχ γιορταζουνε την ιδια μερα η ζουζουνες μας, ε??!!!!!!!

γιατι να μην τους αρεσει τοτε βρε ισα ισα μια χαρα ειναι τοτε κ κοντα στα χριστουγεννα.....!!!!!σουπερ!!!!!

αααα προχθες λεει για πλακα η νονα της στην αννα μαρια ''χρονια πολλα, γιορταζεις σημερα''

κ τι της λεει , ''δεν γιορταζω σημερα , τον χειμωνα γιορταζω εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! '' :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αυτα τα πιτσιρικια μας ολα τα λεφτα ειναι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θενα πως ειστε εσεις???μςε τον πυρετο τι εγινε??????ειστε ενταξει η ακομα?????αχ περαστικα σας μωρε......!!!!!!!!!!!

φιλακια σουσουραδιτσες μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ξεχασα να ευχηθω σε οσες γιορταζαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops:

χρονια πολλα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!να ειστε παντα καλα κ να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααααλλλλεεεεεεεεεεεεεεε.............

Καλά είναι οι διακοπές πιαααααααα !!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχχαχαχαααααααααααα :lol::lol::lol: γυρίστε και λίγο σπίτια σας ..... . :lol::lol::lol: Έχετε καεί από τον ήλιο και το αλάτι !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και τώρα που θα γυρίσετε εσείς ... θα φύγω εγώ..... χιχιχιχιχιχιχιχιχιιχιχ........... ΦΕΕΕΕΥΥΥΥΥΥΥΓΓΓΩΩΩΩΩΩΩ στις 24 επιτέλους !!!!!!!!!!! Ξεκινάει η άαααδδδδεεειιιιιααααααααα......... arrivederci ...... :geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φιλάκια σε όλες !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Περνάτε όμορφα?

Εμείς έχει αυτή τη βδομάδα πάμε καθημερινά με τους κουμπάρους ή τα παιδιά τους σε μια τέλεια παραλία..Ο Κωνσταντίνος γενικά ξετρελλάθηκε!!

Ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Κατα τα άλλα καλά! Μητροκτόνος θα γίνω αλλά προσπαθώ να κάνω υπομονή.. :?:?:twisted::twisted:

Γεια σας για την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Μόνη μου είμαι πάλι? Εγώ το ανοίγω, εγώ το κλέινω το μαγαζί? Ελάτε, τώρα που ήμουν μόνη του έκανα ένα γενικό, σφουγγάρισμα, σκούπισμα, ξεσκόνισμα..μπορείτε να επιστρέψετε στο πεντακάθαρο μας μαγαζάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πτωμα :?:?:?:?

ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΦΤΙΖΟΤΑΝ ΤΟ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΤΗΣ ΝΟΝΑΣ ΜΑΣ.....ΠΗΓΑΜΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΔΡΟΜΟ ΩΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΑ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!!! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ Κ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΥΓ ΜΑΡΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΝΑ ΜΗ Σ ΛΕΡΩΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα ηρθα

λοιπον τι κανετε τσουπρεσ μου εμεισ καλα ΤΩΡΑ :o:o:o:o

ειχαμε τον ΓΙωργο με πυρετο που σασ ειχα πει του πηραμε για αλλη μια φορα απο το λαιμο υγρο τελικα ηταν ιοση απλα αυτον τον χτυπαει παντα στισ αμυγδαλιεσ ...τουμπανο σασ λεω κ με πειων μεσα...ο κακομοιρησ βρομαγε κ το στομα του εβγαλε κ αυθεσ αμαν αυτεσ οι αφθεσ ...μπα αρχιζω κ πιστευω οτι ειναι ψυχολογικο γιατι εχουμε πεσει ολοι πανω στον ιασονα κ αυτοσ σκαει ολο γκρινια κ μουρμουρα δεν τρωει κ καλα εωσ καθολου δηλαδη φαγητο γιατι απο αλλεσ βλακιεσ πρωτοσ ειναι....δεν ξερω πωσ να του φερθω ενο θελει χαδια μολισ παω κοντα του αυτοσ απομακρινετε κ γκρινιαζει αλλα ειναι τραβαλε κ ασ κλαιω θελει πολλα παρακαλια ...αχ φοβαμε οτι θα μου γινει κολοπαιδο κ ναρκομανεισ κ θα βγαινει στα καναλια κ θα λεει η μανα μου φταιει γιατι δεν μου εδινε σημασια οταν ημουν μικροσ :shock::?:roll::lol: τι να πω βρε κοριτσια δεν ξερω.

τωρα λεμε να ναι ολα καλα κ να παμε να κανουμε γενικεσ εξετασεισ κ στο Γιωργο κ ανοσολογικεσ να δουμε τι φταιει παραγγειλα κ αυτην εδω τη βλακια μπασ κ κανει κατι γιατι ΤΙ ΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.pharmacy4u.gr/product_info.p ... ts_id=7875

σημερα πηγα τον Ιασονα για εμβολιο τησ ιλαρασ τωρα κοιματε τον εβαλα με το ζορη τα αλλα πηγαν κατω στην πεθερα περασα κ απο το ΚΔΑΠ που τον εγραψα τον Γιωργο κεντρο απασχολισεισ ειναι θα πηγαινει καθε μερα 4-9 το απογευμα κ τα καλοκαιρια ειναι πρωινα τελεια θα περασω :lol::lol::lol: κριμα μορε το ξερω ολη μερα σχολειο ολοημερο κ μετα εκει δεν θα βλεπομαστε καθολου ειπα να τα ξαναπαω κ κολυμβητηριο χαχαχα θα γιρνανε πτομα στο σπιτι (κ μετα αναρωτιεμαι γιατι αρρωσταινει :lol::lol::lol::lol::lol: ).

μμμμμ τι αλλο...........αααα ειχαμε μουσαφιρεουσ απο γερμανια την αδεργη τησ πεθερασ μου κ τισ μικρεσ τουσ για λιγεσ μερεσ σπιτι χθεσ εφυγαν παει κ αυτο :)

καλε εσεισ τι εγινε ποτε λετε να μαζευτουμε αντε χειμωνιασε :lol::lol::lol::lol: κ εξω σκαει ο τζιτζικασ :lol::lol::lol:

φιλια σε ολεσ μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελάρες μου με τα κοπέλια σας ..... φεευυυυγγγγωωωω..... επιτέλους για διακοπούλες αύριο πρωί πρωί...!!!!!!!!!

Θα τα πούμε .... δεν ξέρω πότε ακριβώς... θα εξαρτηθεί από το πόσο θα μου λέιψετε... για να ανοίξω το pc .... κι από την 1η Σεπτέμβρη και μετά γιατί μέχρι τότε δεν θα έχω καν πρόσβαση ....πουθενά αλλού εκτός από θάλασσα, παραλία, κουβαδάκια, ταβερνάκια και μπαράκια.... χιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...