Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου..........

Μεγεια το νεο μας θεματακι.............Ελενάκι είδες ε?????Η επιθυμία σου διαταγή.............

Καλά να περάσουμε και στο Νο13 :P:P:P:P:P:P:P:P

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μουκανετε γλυκες μου μανουλες??????????????????????????????????????????????????

μου λειψατε βρε σουσουραδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοριζικο το καινουριο μας ποστακι!!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε, το σ/κ τα περασαμε πολυ ομορφα, εγω βεβαια ποταν γυρισαμε ενιωθα πολυ κουραση......!!!!!ομως ενταξει ξεφυγαμε κ ηρεησαμε λιγο απο τις μικρες παιδικες φωνουλες των μικρων μας σκανδαλιαρικων παιδιων μας!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ομως οταν γυρισαμε με περιμενε ενα θεμα με τον υπνο του αγγελου!!!!!! :twisted: :twisted:

δεν ηθελε να κοιμαται με τιποτα στην κουνια του κ ηθελε στο κρεβατι μου!!!!!!! :twisted: :twisted:

δεν κοιμοταν με τιποτα κ εκλαιγε κ χτυπιοτανε!!!σηκωνοτανε ορθιος κ εκλαιγε κ φωναζε!!!!!

αυτο βεβαια εγινε επειδη κ μαμα μου κατω τον εβαλε στο κρεβατι της να κοιμηθει κ επειδη εκλαιγε καθοτανε μαζι του!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ολο αυτο το σκηνικο κρατησε μεχρι κ χθες!!!!!!!!!!τον αφηνα στην κουνια του να κλαιει, εκλαψε εκλαψε ωσπου καποια στιγμη σταματησε!!!! (αυτο βεβαια μου το ειχε κανει κ πιο παλια κατα τον φεβρουαριοαν θυμαμαι καλα κ ειχα παρει την παιδιατρο κ μιου ειχε πει να κανω αυτο ακριοβως, δηλ να τον αφησω να κλαψει βωσπου να το καταλαβει απο μονος του πως δεν προκειται να παω στον δωματι0ο του κ κυριως δεν προκειται να γινει το δικο του κ θα σταματησει!!!!!!)

η αληθεια ειναι πως την κυριακη το βραδυ κ τηη δευτερα εκλαιγα κ εγω μαζι του ομως..... ετσι επρπεπε να κανω!!!!!!στεναχωρηθηκα πολυ που τον ακουγα να κλαιει ετσι τοση ωρα, ομως πρεπει να εχεις υπομονη!!!!!!

τωρα απο χθες το βραδυ ειμαστε καλα μ'αυτο το θεματακι μας (λιγο πηγε να κλαψει κ μετα κοιμηυθηκε αμεσως)!!!!!!

μ'ολα αυτα δεν ειχα καθολου ορεξη να μπω!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω καλα ειμαι μονο που εχω αρκετες καουρες βρε κοριτσια κ ταση για εμμετο!!!!!!πω πω λετε να κρατησουν μεχρι το τελος αυτα?????? δεν θα το αντεξω!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

τα ειχα στην αρχη, κ τωρα παλι????!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααααααααααααα μπηκαμε κ στον 7ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κορμι ειδες το μαρινακι, η επιθυμια σου διαταγη!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μικα μου μπραβο πολυ ωραια κοντευεται σιγα σιγα!!!!!!!!!!!

αχ η μικρουλα χθες σας χαλασε τη βολτα ,ε????

τι αλλα βρε κοριτσια?????που ειστε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα!!!

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι, και καλότυχο!!!!

νο13 και σπάμε την γκαντεμιά!!! Άντε όλα τέλεια να πάνε σε όλες μας!!!

Μίκα μου πολύ όμορφα τα πραγματάκια σου!! Με γεια! Άντε καλοφόρετα και με το καλό να βαφτίσεις την κοριτσάρα σου!!

Θένα βάλε γιαούρτι στο κάψιμο!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Μαρίνα? Έλενα? Ζέτα? Ηλιάννα? οι άλλες? Ρενάτα, Θάλεια? Ξέχασα κάποια?

Εμείς καλά είμαστε..πήγαμε τη μαμά στην Πάφο και την αφήσαμε να κάτσει καμιά βδομάδα...γυρίσαμε γιατί είχαμε ραντεβού με την αρχιτέκτονα και την Πέμπτη εχουμε θεατρικό στο χωρίο που παίζει το κουμπαράκι μας, και Παρασκευή πρωί ξαναπάμε Πάφο μέχρι Κυριακή- Δευτέρα!!!Ο Κωνσταντίνος είναι καλά,κάνει τα δικά του..Νομίζω άρχισε να μας δουλύει ψιλό γαζί και να γίνετε κακομαθημένος αλλά θα του κοπεί η φόρα!!!!!Θέλει να γίνετε το δικό του αλλιώς κλαίει..ευτυχώς και ο άντρας μου και εγώ συμφωνούμε ότι δε θα γίνετε το δικό του πάντα άσχετα που είναι μωρό και ας κλάψει λίγο...ε κατα τα άλλα ζεσταινόμαστε..τώρα ήρθε το ρεύμα και σας γράφω και κάνω και δουλειές!!!!!

Τα φιλιά μου σε όοοοοοολλλλεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yoohooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΙΤΛΟ!!!!!!!!! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ....ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΑΡΙΝΑ!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΝΑ ΤΑ 100 ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ!!! ΖΟΡΙΑ Ε????+

ΕΓΩ Σ ΕΙΠΑ ΩΣ ΤΟΝ 4 ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΟΟΟΟΛΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΜΗΝΑ :shock::? ΚΟΥΡΑΓΙΟ

ΜΑΡΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!! ΜΟΛΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ :? ΧΑΜΟΣ!!!!

Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ! ;) ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΜΑ ΤΙ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

ΜΙΚΑ Μ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!!! ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΔΡΑΚΙ???????????? Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΚΤΛ!!!

ΑΦΗΣΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΒΓΗΚΑΑΓΟΡΑ ΓΙΑ ΨΩΝΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΡΟΟΠΤΙΚΗ ΝΑ ΨΩΝΗΣΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΕΔΙΛΑ!!!!

ΜΙΚΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΙΛΑ ΕΔΩ ....ΕΔΩ ....ΜΟΙΡΑΖΩ ΕΓΩ :lol::lol::lol::lol: ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχασα ... σας έχασα.... αλλά δεν σας ξέχασα καλές μου φιλεναδίτσες !!!!!!

Τρέχω ... σόρυ κοριτσάκια μου.... δεν έχω προλάβει ούτε να σας διαβάσω....

Μια που ανοίγω τον explorer .. και μια που τον ξανακλείνω μετά από 7 ώρες...

Καλορίζικο λοιπόν !!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες ......!!!!!!!!!

Καλά είμαστε !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????????????????

καλε που ειστε ??????????????????????????????

εμεις καλα ειμαστε, σημερα ευχαριστηθηκα υπνο!!!!!εχει ρεπο ο αντρας μου κ ξυπνησα 11 παρα!!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχως κ ο αγγελος μια χαρα με τον υπνο του!!!!!!!!

ελενακι μεγια τα πεδιλα κ το φορεματακι!!!!!!δε λες παλι καλα που βρηκες κ αυτα!!!!!!! :D:D;);)

ολο αηδιες εχουν τα περισσοτερα!!!

ντιμι μου ακομα στο τρεξιμο ε??????αχ ποτε θα παρεις αδεια , να ξεκουραστεις βρε!!!!!

θενααααααααααααααα που εισαι βρε???????πως εισαι?????????????

μαρακι καλα να περασετε το σ/κ!!!!!!!!αχ κ εμενα ετσι ο αγγελος, θελει το δικο του να γινεται ομως.....δε γινεται γιατι στο τελος θα μας καβαλησει κιολας!!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεσ

σημερα κ χθεσ εχω αρχισει να μαζευω ρουχα για τισ διακοπεσ μασ....γεμισα ηδη την μεγαααλη βαλιτσα μονο με των παιδιων τα ρουχα :? αχ που θα τα βαλω ολα οεο!!!!!!

τα βαζω λιγα λιγα ...βαριεμαι :oops::oops: αμα δεν εχω κ την ησυχια μου δεν μπορω να κανω τπτ :roll: εχω κ πλυντηρια να βαλω αχ μονο που το γραφω κουραζομαι :mrgreen: .

που ειστε ολεσ καλε? την dimi την βλεπω ...δουλεια κ λιγο mammy :lol::lol::lol: φιλακια συμπεθερα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αντε παω για συνεχια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα μου ειμαι καλα (τωρα σε ειδα :D )

φυσικα δεν καϊκα στον ηλιο ...αρρωστη ημουν αλλα τωρα ολοι καλα γιατι ηταν κ τα παιδια ;)

παω παω φιλια καλη ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα περαααα για περαααααα!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΠΕΣΕ!!!! ΧΑΑΛΑΡΩΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑ!!!! ;););)

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΧΡΗΣΤΑΚΙ!! :?:?:? ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΦΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε?????????????

Πολλή ζέστη..............καύσωναςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς................Και χωρίς ρεύμα, σάουνα μας κάνουν 2 φορες τη μέρα για να σκληραγωγηθούμε................ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εμείς τα ίδια δουλειά σπίτι πισίνα.................αυτά.................

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι τα παιδακια μας????

εμεις καλα ειμαστε η μαλλον σχετικα καλα!!!!!!! :roll::roll: εγω προχθες το βραδυ ειδα για ακομα μια φορα αιμα :o:shock::(:(:( πηρα τηλ τον γιατρο μου κ μου ειπε να κανω μια γενικη ουρων ναδουμε τι παιζει με την ουρολοιμωξη.χθες την εκανα κ τελικα ειμαι κομπλε!!!!βγηκε καθαρη , δεν υπαρχει πλεον η ουρολοιμωξη!!!!!

το αιμα ειναι απο μεσα οπως κ τις αλλες φορες, κ ο γιατρος μου ειπε τα κλασικα προσοχη , ξεκουραση , ξαπλα , οχι βαρη , οχι επαφη (κοντευουμε να ξεχασουμε κ πως ειναι πως γινεται :lol: :lol: ) κτλ. !!!!!!!!!!

που ειστε ολες καλε?????????

βολταρετε?????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ γεια σασ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ????

ΟΛΑ ΚΑΛΑ????????????

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΠΑΙΞΑΜΕ!!!!! Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ...ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!!! ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ :lol::lol::lol: ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ :lol::lol:

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΝΟΝΑ ΜΑΣ!!! ΕΙΧΕ Κ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ!!! Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΟ ΝΠΡΑΜΑ!!!! ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ!!!! :shock: ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ;);););)

ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ Κ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ :?:?:?:?

ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ??? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ>>>>>>>>>????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ που να'μαι να εδω σπιτι, εχω βαλει τα παιδια για υπνο κ μιας κ ειμαι μονη αποψε δουλευει ο αντρουλης ειπα να μπω λιγο!!!!!!!

τι εγινε βρε κορμι πως ειστε εσεις??????πηγατε βολτιτσα σημερα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...μαλλον αργησα να σας βρω...καλλιω αργα παρα ποτε! Γεννησα στις 29/4/10 μια κουκλιτσα και το ονομα αυτης Μαρθα! Πριν απο 11 μερες καναμε το mmr (ιλαρα, ερυθρα, παρωτιτιδα) και στις 7 μερες η μικρη εκανε πυρετο ο οποιος συνεχιζεται ακομα και σημερα. Πηγα χθες στο νοσοκομειο και μου ειπαν ρινογαριγγιτιδα-ωτιτιδα που ξεκινησαν απο ιωση οποτε και ξεκινησαμε αντιβιωση. Το κακο ειναι οτι ξεκινησαν και κατι διαροιες και εμετοι (οχι πολλοι) και φυσικα δεν τρωει τπτ. Τα εχω παιξει...Ειχε καμια σας τετοια εμπειρια? Διαβασα κ σε κατι φορουμ οτι εχει δημιουργησει αυτισμο αυτο το εμβολιο κι εχω αγχωθει παρα πολυ. Ξερετε εσεις τπτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε να μαι κι εγώ....!!!!!

Εδώ είμαι .... κλασικά τρέχω... αναμένω την άλλη βδομάδα που θα φύγει το αφεντικό για διακοπές ... και θέλω να ελπίζω ότι θα ηρεμήσω λιγάκι ... και μετά... με χαρά θα περιμένω τις 24 που ξεκινάει η αδειούλα μου !! Αμήν και πότε ... !!!!!!!!

maria1202 μου καλοσόρισες !!!!!!! Μην αγχώνεσαι καθόλου. Καταρχήν ο πυρετός μετά από 7 ημέρες αποκλείεται να είναι του εμβολίου. Οντως λοιπόν θα κόλησε καμία ιωσούλα ... Υπομονούλα ... κ θα περάσει γρήγορα !!!!!!! Εμπιστεύσου το γιατρό... κ μην μπαίνουν τόσο άσχημες σκέψεις στο μυαλό σου ... Το ξέρω ότι είσαι ΜΑΝΟΥΛΑ που ανησυχεί και ανησυχεί και ανησυχεί και ανησυχεί .... όπως κι εγώ, όπως όλες μας ... άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο !!!!!!!!!!!! Αν έχει λοιπόν ίωση, λογικό να μην τρώει (ποτέ δεν έχουν όρεξη τα μικρά μας όταν είναι άρρωστα..) λογικό είναι να έχει διάρροια και πυρετό .... οπότε παίρνεις την αντιβίωση ... και όλα θα είναι καλά ... κ πάντα σε συνεννόηση με το γιατρό σας για οτιδήποτε έχεις αμφιβολία!!!! Σε φιλώ .... περαστικά σας ..... και εμείς θα είμαστε πάντα εδώ (όσες δηλαδή έχουμε απομείνει)

:lol::lol::lol: Περιμένουμε νέα σας ...!!!!

Μια επίσης ανήσυχη μανούλα ....!!!!!!! :P:D:P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα καλημερα τι κανετε? χαθηκα πολυυυυυυυυυυυυυ καιρο το ξερω αλλα ειχαμε πολλα τρεχαματα γενικα!!! τωρα ειμαστε καλα !!!! πηγαμε και διακοπες στην χαλκιδικη μαζι με το μπαμπα μας δελφινακι ο νικολας!!!!! περασαμε πολυ καλα τωρα ειμαστε εδεσσα!!!! εσεις τι κανετε ευχομαι να ειστε ολες καλα!!! ελενακι μου πως εισαι ο χρηστακης καλα??? μαρινακι μου τι κανεις? η ρενατα μας καλα? ζετακι ολα ενταξει? το μαρακι μας?, η μαριαχαρ?,η ντιμη?, η ηλιαννα?, η μικα μας? η θενα?, ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!! φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! :D ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ????ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ... :o

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ... :D

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΥΡΙΣΕ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΗΣ!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΓΟΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ...ΦΩΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλησπερα κοριτσια. Τελικα ηταν με πυωδη αμυγδαλιτιδα!!!! Η οποια προκαλει ολα τα υπολοιπα...μεχρι και πονο στα γονατα! :!:

Ολα καλα αφου επεσε ο πυρετος, οποτε αναρωνουμε! Φιλια σε ολες!

thalia29 που πηγατε? Εγω μενω Χαλκιδικη.

Dimi74 Σ'ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλεεεεε ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??????????????? ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΛΑΚΑ????????????????????? :o:o:o:o:o:o:o

ΠΩΣ Κ ΤΗΝ ΠΕΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΟΙ ΧΑΜΝΕΝΕΣ>?????????????????????????????????????????

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ :D ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΑΡΘΟΥΛΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΚΤΗ Η ΑΙΤΗΣΗ ΣΟΥ :D;);)

ΝΤΙΜΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε???? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΦΙΛΑΜΕ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ :lol:

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!! ΧΑΘΗΚΕΣ ΜΩΡΕ ΤΕΛΕΙΩΣ :cry: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ???? ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΣΚΗΝΗΚΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ?

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ????? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝΤΕ!!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ?????

ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΡΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΤΖΟΥΔΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΑΤΕ>>???? ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ@@@@!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΚΟΡΜΙ????? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΝΥΧΤΑ????

Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ?????????

ΚΥΠΡΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΕΧΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ?????

Κ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΑΛΑΚΙΑΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:mrgreen:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 ΕΙΠΕ Η ΘΕΝΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΕΡΚΥΡΑ Κ ΚΑΨΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!!! ΒΡΕ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΘΥΝΕΤΕ :lol::lol::lol::lol: ΦΙΛΙΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπεραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε βρεεεεεεεεεεεεεεε μεγαλες επιστροφες βλεπω!!!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να μεινετε κ να μην κανουμε παλι μαυρα ματια να σας δουμε, ε??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια καλως ηρθες κ περαστικουλια στην μικρουλα σου!!!!!!!!!!!γρηγορα να αναρρωσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σας ζησει το ονοματακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γανιασε η κωνσταντινα :?: ε?????αχ μωρε!!!!!!!!!!!!για πες μας λεπτομεριες!!!!!!!!

θαλεια μου πως ειστε κοπελα μου???????????φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

ρενατα τι κανετεεεεεεεεεεεε???????????????η σαντυ????????????????????????φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντιμι μου αχ τρεχεις ε????????????

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λες να ευθυνετε η σημορια των τριων για τη φωτια??????????????? :lol::lol::lol::lol:

πως εισαι???ο χρηστακης????? οσο για χθες το βραδυ περιτο να πω πως ξεραθηκα!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

θενα τι εγινε το μπουρλωτιασανε το νησι????????????!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG:

αααααααααααααααα εκανα φεις τελικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!ομως μια μικρη λεπτομερια................δεν ξερω να το χειριζομαι!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποια με θελει φιλη της???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...