Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

προλαλησασααααααααααααααααααααα εμ τι να κανουμε βρεεεεεεε ηταν να μην το μαθω. χιχιχιχιχιιχιχιχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αφου ειναι πιοευκολο κ γρηγορο ρε συ........ :?:?

καλα οσο για ψηφους εγω προσωπικα εχω ναπαω κατι χρονια να ψηφησω!!!!! συγκεκριμενα δυο φορες εχω ψηφησει στη ζωη μου!! :twisted::twisted::twisted:

ασε σκατα μας εχουν κανει. κ το σκατο παξιμαδι θα κανουμε κ οχι μονο.....

βρε κοριτσια οντως ολα ανεβαινουνε κ οι μισθοι χαλια. δοσεις για εμας που εχουμε δανεια κλπ... να πανε να χεστουνε ολοι τους , μη πω τιποτ αλλλο. τα παιδια μου θα κοιταξω να εχουν αυτα που πρεπει κ μετα τα γ@μ... σιατικα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ουφ συγχιστηκα μεσσημεριατικα.....

σας αφηνω , παω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μη λετε για τα μετρα γιατι μας βλεπω να πηγαινουμε αυστραλια μια και καλη... δανειο σπιτιου, 2αυτοκινητα, 1μηχανη και 2 παιδακια.... παντως αν δεν παει καλα η σεζον το καλοκαιρι ο αντρας μου θα φυγει για αυστραλια στα σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι εδω ειμαι...........................Αφου τρομαξα να σας διαβασω.............

Πόσα γράψατε καλέ??????????Δε σας προλαβαίνω.................

Μαράκι ξανά περαστικά!!!!!!!!!!!Θαλίτσα με το καλό οι αρραβώνες!!!!!!!!!!!!!!Θέλουμε επίδειξη ρούχων!!!!!!!!!!

Ελενάκι μα είδες θράσος το ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ??????Οχι μονο βαριέται το μαμμυ αλλά έχει και 3,5 χρόνια μέχρι τα 30 και κάτι την πιάνει............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμεις τι θα πούμε δηλαδη??????????

Γεια σου Ρενάτα μου!!!!!!!Ήρθα να πάρω παρουσία!!!!!!!!!!!!!

Εγώ δουλειά και μεγάλη ησυχία..........όλοι ειναι παγωμένοι και αμπαρωμένοι σπίτια τους!!!!!!!!!

Στις υπόλοιπες φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...