Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου τί κάνετε? Καλωσήρθατε από τις διακοπές σας!

Εμείς καλά είμαστε,ο Κωνσταντίνος ευτυχώς είναι πολύ καλύτερα..βασικά τελειώσαμε τα σιροπάκια μας , του φυγε ο βήχας αλλά ακόμα δεν πάμε για μπανάκι μέχρι να σιγουρευτούμε ότι είμαστε καλά..

Δε σας είπα, βρήκα πελάτη για τη δουλειά μου!! Μια γνωστή μας θα μου φέρνει το παιδάκι της από Σεπτέμβρη για μάθημα!! Καλή Αρχή λέω μόνη μου τώρα!!!!!

Κατά τα άλλα καλά είμαστε, καιγόμαστε από τη ζέστη, αλλά ευτυχώς Σ/Κ δε μας κόβουν το ρεύμα και έχουμε ανεμιστήρες και κλιματιστικά άνετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι κ εγω !!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΛΑΣΣΙΤΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑΑΑΑΑΑ ΚΥΜΑ ΜΑ ΤΙ ΚΥΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!

ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣΟΥΣΕ Κ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΜΕΣΑ!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΜΑΣ :D

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ!!! ΓΑΛΑ Κ ΝΑΝΥ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΛΕΜΕ!!!! ΕΔΩ Κ 1 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΞΑΝΑΧΤΥΟΗΣΕ Η ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΑ :?:?:?:? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!!!!

Ε ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΡΟΔΑΚΙΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΤΟΥΡΛΟΥ ΣΠΑΝΑΚΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΕΣ ΣΚΛΗΡΕΣ Κ ΛΙΓΕΣ!!!! :cry::cry::cry:

ΠΕΣΤΕ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ??? ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ!!!! ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!

ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΓΑΛΑ ΜΠΑΣ Κ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?????? ΝΕΣΛΑΚ ΠΕΡΝΩ!!! ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???? ΠΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! 2 ΓΟΥΛΙΕΣ Κ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙ!!! ΜΟΝΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ!!! ΕΙΠΑ ΘΑ ΜΑΘΕΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ Η ΝΕΑ ΠΕΛΑΤΙΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRE BRE .... ΕΧΟΥΜΕ "COME BACK".....

Καλοσορίσατε όσες γυρίσατε από διακοπούλες λοιπον !!!

Συμπεθερούλα μου ολα καλά ????

Μαράκι περαστικούλια στο Κωνσταντίνο και καλό ξεκίνημα με το νέο πελάτη ;) ... και μη σκας ..... δεν ειστε οι μόνοι που δεν μιλάτε... κι εμείς είμαστε ακόμα στην ίδια κατάσταση ... γνωρίζω όμως κι άλλα παιδάκια (και πιο μεγάλα από εμάς) που είναι στην ίδια κατάσταση. Είπαμε κάθε παιδί είναι διαφορετικό. Απλά πρέπει να κάνουμε υπομονή μέχρι να γίνει κι αυτό ... κ να μας φύγει το άγχος ...!!!! ... και αμάν πια με αυτές τις διακοπές ... θα σας "κόβουν τα χέρια" λογικά .....

Ελενάκι μου με το νερό είναι ένα θεματάκι .... δεν ξέρω μήπως παίζει κ αυτό το ρόλο του για τη δυσκοιλιότητα.... Κατά τ άλλα δεν χάνεις τίποτα να αλλάξεις κ το γάλα τότε..... αφού τα έχεις δοκιμάσει όλα τα υπόλοιπα .... ! Τι λές ??? Η δίνε δημητριακά σε γιαούρτι (εγώ της δίνω το έτοιμο advance με δημητριακά) ή ψωμί ολικής άλεσης που βοηθούν . Επίσης καλό κάνει κ το λάδι το ελαιόλαδο. Βάζε έχτρα αμαγείρευτο ενα κουταλάκι πάνω στο φαγητό του.

Εμείς όλα καλά ... φύγαμε για ΣΚ πάλι .. κάναμε δυο μπανάκια ... η Αννα Μαρία ξεσάλωσε με τον παππού της, βολτίτσα το βραδάκι (ευτυχώς κοιμάται στο καρότσι μετά τις 10,30 περίπου) ... αλλά διάθεση να μιλήσει δεν έχει ακόμα ... !!!!!!!! :roll: Θα δούμε ... ανυπομονώ να πάμε στον παιδικό σταθμό μήπως κι εκεί αλλάξει..... !!!!!! ..... και κορίτσια ... ΘΘΕΕΕΕΕΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΝΑ ΦΥΥΥΥΓΓΓΓΩΩΩΩΩΩΩΩ.... ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!!!!!!!!! Δεν αντέχω άλλο .... !!!!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια !!!!!!!!!!!! Και στα όμορφα παιδάκια σας τα μαυρισμένα .... !!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που να μαυρισουν ΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ 50 ΔΕΙΚΤΗ!!!??????

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol: ΕΜΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΑ!!!! ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ!!!

ΝΤΙΜΗ Μ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑ ΟΛΑΑΑΑΑ!!! Κ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ Κ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ ΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ :shock::shock::shock::shock: ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΤΑ ΒΙΡΒΙΛΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΑΘΕΚΤΑ Κ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΚΑΚΙΑ!! :roll:

ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Ε???????? ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ Κ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3ΗΜΕΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου όμορφες γεια σας!! Αδιαθέτησα και είμαι χάλια..πονάω και δεν έχω όρεξη να κουνηθώ!!

Ελενάκι μου τί να σου πω? Δεν ξέρω για τη δυσκοιλιότητα..τα φαγητά θα σου έλεγα και εγώ αλλά αυτά που πρέπει τα δίνεις...για το νερό τί να πώ..άστον..όποτε θέλει, όπως το θέλει και άμα θέλει..τί να πω? εμένα πίνει αλλά το ζητάει μόνος του..

Dimi μου σε ευχαριστώ για τις ευχές..τα μωράκια μας νομίζω επαναπαύτηκαν!!!Βρ'ηκα και ένα κοριτσάκι εδώ ενός ξαδερφου μου που είναι 4 μέρες πιο μεγάλο από τον Κωνσταντίνο..πιο λίγα πράματα κάνει και λέει..και του κουνιάδου μου επίσης..επαναπαύομαι και εγώ τώρα!!

Εμείς κορίτσια που είμαστε μόνιμες διακοπές από τότε που ήρθαμε, σπάσαν τα νεύρα μας..ανυπομονούμε να έρθει ο Σεπτέμβρης να βρούμε δουλειές..είναι πολύ άσχημο να κάθεσαι και να τρως από αυτά που φύλαγες πριν...και οι υποχρεώσεις να τρέχουν...και αρχές του Σεπτέμβρη θα πάμε και Πάτρα να δει και ο άντρας μου τους δικούς του και έχουμε και γάμο που πρέπει να πάμε γιατί ήρθαν και αυτοί στον δικό μας...αυτός είναι ο κυριότερος λόγος που πάμε..αυτά για την ώρα..πάω να ξαπλώσω λίγο..

Φιλάκια χχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας βάζω και τα σχέδια του σπιτιού να τα δείτε..πείτε μου τις απόψεις σας για διάφορα που θα αλλάζατε στα δικά σας σπίτια, για να είναι πιο πρακτικά..π.χ εμείς αργότερα θα κλείσουμε το ένα μέρος της πίσω βεράντας για να γίνει δωμάτιο-γραφείο.

Στην πρόσοψη που φαίνονται οι γραμμές θα βάλουμε αργότερα ξύλο ένα σκούρο που μπαίνει τώρα διακοσμητικό..και το κεραμίδι θα είναι ή καφέ πολύ σκούρο ή γκρι..Πάνω φαίνεται η σοφίτα η οποία ανοίγει με πόρτα στα κεραμίδια πάνω στα οποία μέσα θα είναι βεράντα (η λατρεία του άντρα μου)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου...........επιστροφές καταστροφές βλέπω.................

Καλοσόρισες Θενα μου.......πάλι καλά που δε σας έτυχε καμιά αρρώστα και στις διακοπές..............

Εμείς καλά........λέμε λίγες λεξούλες αλλά οκ.........αγαπη αγαπω δυο τρια εφτα δεκα όχι και πολύ καθαρά.....φαντάζεστε...........

Μαράκι εδώ είναι το στοιχείο μου..........στα σχέδια..........εγώ έφτιαξα το δικό μας σπίτι :P:P:P

Αυτό που είναι υπεριψωμένο στις όψεις είναι η σοφίτα σας???????Να σου πω.........η πρόσοψη μου φαίνεται για πλάγια και η πλάγια για πρόσοψη............πολύ ανάποδα από τα συνηθισμένα σπίτια.........

Στο ισόγειο θα μπορούσε να βγει αλλο ενα δωματιο-γραφειο χωρις να κλεισεις τη βεράντα..........αλλα θα πρεπε να αλλαξει λιγο η διαρρυθμιση βασικά χάνεται αρκετός χώρος στην είσοδο..........Εμένα είναι περίπου έτσι αλλά εκεί που είναι το σαλόνι της κουζίνας είναι το γραφείο και εκεί που είναι η τραπεζαρία είναι το σαλόνι της κουζίνας μου και μπροστά σαλόνι κ τραπεζαρία..........Ο όροφος είναι τελειος..........Αν θες κατι αλλο πες μου........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης Μαράκι..........εσύ ζήτησες την άποψη μας ε?????????

;););););););) Στην κουζίνα έχεις 2 πόρτες που βγαίνουν στη βεράντα???????? Γιατί νομίζω αυτή που είναι δίπλα στο νεροχύτη θα ήταν καλύτερα να μη γίνει και να χεις πάγκους που θα σε βοηθάνε και θα βαζεις και τα πιατα τα καθαρα κλπ......... ή δεν καταλαβα καλά????? Αυτό αριστερά της κουζίνας είναι βεράντα???????? Η τηλεόραση που θα είναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Μαρίνα μου σε ευχαριστώ για τις συμβουλές-απόψεις!

Ναι αυτό που φαίνεται υπεριψωμένο είναι η σοφίτα..Βασικά το οικόπεδο είναι μεγάλο σχετικά αλλά μακρόστενο για αυτό βγήκε έτσι το σχέδιο..να σκεφτείς ότι το χώρο μπροστά στην είσοδο τον είχαμε πιο μικρό και ο άντρας μου ήθελε να τον μεγαλώσουμε, αν και ήθελε επίσης η σκάλα να είναι φάτσα στην είσοδο κάτι που δε μου πολυάρεσε εμένα γιαυτό τη βάλαμε έτσι, αν και τρώει και μπόλικο χώρο..Στην κούζίνα η μία πόρτα ανοίγει στο γκαράζ και η άλλη στο δωμάτιο-γραφείο το οποίο αν όντως λειτουργήσει μετά σαν γραφείο δικό μου θα έχει και είσοδο από τη βεράντα..Στην κουζίνα αυτό που φαίνεται σαν τραπέζι είναι πάγκος..θα είναι πάγκος στη μέση με ντουλάπια και συρτάρια και θα μπορώ να βάλω και stools για να καθόμαστε πρόχειρα..θα είανι ενιαίος χώρος, δηλαδή μπορεί να μην κλείνει έτσι με τον γωνιακό καναπέ, ή αν θα κλείνει ίσως κλείνει και με το ενυδρείο που έχουμε το οποίο είναι πολύ μεγάλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:?:?:?:?:? εγω ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΕΙΑ......ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΕΝα ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΞΩ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μόλις μας ήρθε το ρεύμα και μπήκα! Πού είστε καλέ τώρα που μπαίνω εγώ?

Ναι Έλενα μου το ξέρω..εδώ λένε ότι το πρώτο σπίτι που χτίζεις το πουλάς, το δεύτερο το ενοικιάζεις και στο τρίτο μένεις!!! ;):D:D

Εμείς καλά είμαστε, ζεσταινόμαστε...και άλλη άνοδο ο υδράργυρος σήμερα...ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω γυριασα ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΈΙΑ!!!

ΒΑΡΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ??????????????????

ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ :lol::lol::lol:

ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ Μ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας και από εδώ!!! μαρία μου κι εγώ είμαι παντελώς άσχετη οπότε ας σου πουν τη γνώμη τους καλύτερα τα κορίτσια που ξέρουν!!! καλή αρχή στην δουλειά σου!!! σε καταλαβαίνω απόλυτα αφού εγώ καθόμουνα από τον ιανουάριο του 2010 :o:o:o και από το φθινόπωρο ποιος ξέρει για πόσο θα κάθομαι πάλι μεχρι να βρω δουλειά :?:?:? λοιπόν κι εμείς λέμε πολλές λεξούλες πια!!! συμπεθέρα εμένα την πιπίλα την λέει πιπίγια!!!! βασικά έχει αρχίσει να λέει ότι λέμε αλλά βέβαια με τον δικό της τρόπο... επιπλεον δυο τρεις φορές χρησιμοποίησε δύο λεξεις μαζί τύπου ''μαμά νάνι'', ''παππού μπάγιο'' που σημαίνει παππού μπάνιο. η πλάκα είναι που τον γουίνι τον λέει ''γκουίγια'' και τον τίγρη ''τίγια'', γενικά στις λέξεις της βάζει κατάληξη το ''για''. συμπεθέρα ξεκουράζεις την κορμάρα σου? θα σε πετύχω ποτέ μέσα? εγώ έρχομαι από την δουλειά περίπου στις 3, τρώω και μπαίνω λίγο. το βράδυ δεν μπαίνω γιατί βλέπω εζέλ :oops::oops::oops::oops: γκαστρούλα τι κάνεις? πώς τα πας με τη ζέστη? θένα που βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εμεισ την λεμε μπιμπιλα κανονικοτατα!!!!

ΚΑΤΑ ΑΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΛΕΜΕ ΜΠΑΜΠΑ ΕΛΑ ΜΑΜΑ ΕΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!

ΣΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΠΕΤΑΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΠΕΤΡΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ Κ ΔΩΣΤΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΕΤΡΑ ΠΕΤΡΑ ΠΕΤΡΑ 100 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ! ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!! ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΛΟΓΑΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΟΥ!!!! ΑΦΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ!!!

ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟ!!!! Ε ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕ ΑΠ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΘ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΕΠΑΝΩ ΗΣΥΧΑ Κ ΩΡΑΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ :? ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΣΕΡΝΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΥΟ ΣΠΙΤΙ :o

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 3 ΞΕΚΟΥΡΑΖΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10,30 ΜΠΕΝΩ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΥΥΜΕ ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρεσ μου

σασ ελειψα το ξερω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ζετα φιλακια πολλα στη πολυλογου σου :lol::lol::lol: εμενα μουγκα βρε κοριτσια σημερα τον ακουσα να λεει μαμαμαμα το πρωι που ηθελε να τον συκωσω απο τη κουνια ...τι να πω αν δεν ειχα εμπιρεια απο το Γιωργο που κ αυτοσ παρα αργισε να μιλησει θα ειχα παθει αμοκ που δεν λεει τπτ :roll:

φιλεναδα χρονια πολλα κ απο δω, εκατοχρονη κ οτι επιθυμεισ να το παθεισ :lol::lol::lol::lol:

συμπεθερουλα να μου φιλισεισ τον κοριτσαρο μου ελπιζω απο σεπτεμβρει που θα αρχισουν ολα σχολειο να γραφω πιο συχνα ;) σασ ειπα? πηραν κ τον ιασονα σε βρεφο/κο κ τα μεγαλα ολοημερο χαχα παρτι θα κανω καθε μερα σπιτι μονη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρακι φιλουθια :mrgreen: εγω ιδεα δεν απο σχεδια παντοσ μεγαλο το βλεπω...με το καλο να μπητε, για ποτε λετε?

φιλια πολλα κορεσ τα ξαναλεμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια..............

Μαράκι κανε φατσοβιβλιο να τα λεμε κ απο κει..............Αν αυτό αριστερά είναι γκαράζ κ κανεις πίσω το γραφείο τότε δε θα χεις βεραντα..........ε??????????Ευτυχώς που δε βαλατε τη σκαλα στην εισοδο...πιο μεσα επρεπε να παει..........στην κουζινα......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο αντρας μου ελεγε αν εχουμε ξενους να μη μπορω να παω στην κουζινα χωρις να με δουνε?????Παραξενιες!!!!!!

Πολύ καλό είναι.......εμείς παιδεύαμε τα σχεδια 2 χρονια κ καναμε χιλια λαθη...........αλλα ειμαι ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα.........λίγο τεράστιο μας βγήκε αλλά ήθελα σαλόνια τρομάρα μου.........που δε θα καθησει ποτε κανεις...........

Εμείς μιλάμε..........δεν περπατάμε.............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καθε μωρο ειναι διαφορετικό.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ Κυπριακά σε όλες και στα ζουζούνια σας!!!

Θένα μου θα μας πάρει κανά χρόνο και για το χτίσουμε μη σου πω 2 άρα δεν μπαίνουμε τώρα μέσα!

Νομίζω πρέπει να χαλαρώσουμε και έχουμε ακόμα μέλλον μέχρι να μιλήσουν..εφόσων ψυχοκινητικά είναθ καλά, και ακουολογικά ε τότε είναι θέμα χρόνου...κοίτα ποιός μιλάει!!!!

Μαρίνα μου πίσω θα έχω για αρχή όλη τη βεράντα και μετά με το γραφείο θα έχω τη μισή και εννοείτε ότι θα φτιάξω και τον ακάλυπτο χώρο!!Αχ, αυτό μας έλεγαν όλοι..να το φτιάξουμε πρακτικό, όχι σαλόνια και παρασαλόνια τα οποία δε θα τα χαρούμε ποτέ..ε και κάπως έτσι κάναμε..θα είναι μεν μεγάλο αλλά θα το χαιρόμαστε..ελπίζω!!!

Έλενα θυμήθηκα χτες το βράδυ που έλεγες για το νερό του Χρήστου! Με γεια σας εντωμεταξύ και το καρεκλάκι!! Εμένα ο Κωνσταντίνος έχει λίγο καιρό ρουφάει με το καλαμάκι!! Και όταν θέλει νερό του δίνο το ποτηράκι του, ξέρεις το παιδικό, αλλά δεν το θέλει και θέλει να πιει σε γυάλινο ποτήρι, να του το κρατάω εγώ ή να του βάλω καλαμάκι κα να ρουφάει μόνος του..τον έχεις δοκιμάσει μήπως θέλει τέτοια?

Καλέ ποιά γιορτάζει? :oops: Θα φτιάξω σε κάποια φάση με τον άντρα μου φατσοβιβλίο απλά δεν φτιάχνουμε γιατί θέλουμε να αποφύγουμε πολλά απρόβλεπτα άτομα που θα μας ψάχνουν!!! :lol::lol: ακι θα φτιάξουμε ένα για τους στενούς γνωστούς..τώρα το πότε...θα δούμε!! ε μην χάνεστε όμως!!! να τα λέτε όλα εκεί καιε δώ τίποτα!!!! :(:(

Οι υπόλοιπες πού είστε?

Έλαααα έλαααα έλαααα κοπελιές να μαζευόμαστε....κάνει ζέστη έξω..για περιοριστείτε μέσα στο κλιματιστικό και το pc σας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ομορφες!!!!!!!!

mariaxar μου με το καλό το σπιτάκι σου !!! Φαίνεται πολύ όμορφο. Πάντα βέβαια στην πράξη θα δεις αν τυχόν δεν σου αρέσει κάτι. Από το σχέδιο πάντως φαίνεται Τέλειο!!!! Συγχαρητήρια !!!!

Θενούλα μου θενούλα μου συμπεθερούλα μου ..... τίποτα δεν είναι τυχαίο να ξέρεις ..... δεν γίναμε τυχαία συμπεθέρια !!!!!!!!!!!!! Πάντως χτες πήγα σε ένα κατάστημα να αγοράσω κάτι με την Αννα Μαρία ... η κοπέλα εκεί με ρώτησε πόσο είμαστε σε ηλικία... συζητώντας... μου είπε ότι η κόρη της σήμερα 2 ετών μόλις άρχισε να μιλάει (εδώ και 1 μήνα) και κάθε μέρα πια έχει απίστευτη εξέλιξη ... πριν δεν έλεγε τίποτα... ανησυχούσε όπως όλες μας ... ο γιατρός της έλεγε τα κλασικά "να μην ανησυχεί" - "κάποια στιγμή θα τα πει όλα μαζί " - (φαντάζομαι πάντα με τη λογική ότι έβλεπε ότι το παδί είναι φυσιολογικό κατά τ άλλα !!!) .........

Τι να πω ρε κορίτσια ... όσο ακούω όλες αυτές τις περιπτώσεις .... τόσο ηρεμώ προς στιγμή κι εγώ...!!!

Ποιός τη χάρη σου όμως συμπεθέρα... από Σεπτέμβρη πάρτυ θα κάνεις !!!! :D ...

Κοριτσάρα μου Χρόνια Πολλά !!!!!!!!!!!!ν ;););) Να τα εκατοστήσεις .... να γεράσεις με μαύρα μαλλιά ... και άσπρα δόντια ..... :lol::lol::lol:

Ζετούλα εκμεταλεύσου το "καθισιό" σου κ με την ευκαιρία το παιδάκι σου ..... !!!!!!!!!!!! Εσείς πάντως είστε από τα "αστεράκια ομιλιτικότητας" !!!!!!! Συγχαρητήρια !!!!!! Και πρόταση δύο λέξεων !!!!!!!!! Ποιος τη χάρη σας !!!!!!!!!

Η εγγυούλα μας τι κάνει ????

Φιλιά σε όλες κ σ αυτές που κάνουν διακοπές ή δουλεύουν .... !!!!!!!! 8-)

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????????????????

πως ειτε????????????????????? τα μικρουλια μας????????????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν εξαιρεσουμε τη ζεστη που κ μονο που καθομαι λιωνω με την κοιλουμπα μου......!!!!!!!!!!!!ολα τα αλλα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χθες καναμε κ ετο εμβολιακι μας,τωρα παλι τον οκτωβριο εχουμε!!!!!!!!!κ ο αγγελος μαζι με τον μπεμπη!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

εχουμε παρει φορα κ βγαζουμε φουλ δοντακια!!!!!!!κ μαζι με τα δοντακια λεμε κ πολλες λεξουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D παει ξεπεταχτηκε κ ο αγγελακος μου!!!!!!! αντε με το καλο κ ο μπεμπης κ μετα.......................ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(μεχρι τοτε ομως..........εχουμε δρομο μπροστα μας!!!!!!!!!!!!!!!!) :roll::roll::?:D

ααααααααααααααααα κοριτσια 9 βδομαδουλες μου μεινανε κ θα ερθει κ ο μπεμπης!!!!!!!!!!!!!

εκτος απροοπτου φυσικα!!!!!!!!!!!!!

θενααααααααααααααααααααααααααααααααα τι εγινε πως τα περασατε????????καρβουνο το νησι ε????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρακι μου χμμμμμμμμμμμμμμμμ αν σου πω οτι καταλαβα κ τιποτα απ'το σχεδιο θα σε γελασω.....!!!!!!!! δεν εχω ιδεα απ'αυτα!!!!!!!!ο μικρουλης τι κανει???????

ντιμι μου πως εισαι?????????ακομα στο τρεξιμο?????????φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!

κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θαλια που εισαι κοριτσακι μου???????????

μαρινα????πως ειστε????κανετε κανα μπανακι στην πισινα μ'αυτη τη ζεστη????????ριχτε κ καμια βουτια κ για μας!!!!!!!!!!!

ζετα τι κανεις κοπελα μου????????η μιρκη πως ειναι?????????????

πολλα φιλκαια σε οελς τις μανουλες κ ολα τα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ..... ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΟΛΕΣ Κ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΜΑΣ :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ΕΣΒΗΣΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ(ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΠΟΣΑ) ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ Τ ΔΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕΚΟΥ ΜΟΥ!!! ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΝΑ Κ ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ?????????????// 3

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΑ!!!! ΜΟΝΟ 9 ΒΔΟΜΑΔΕΣ???? ΣΑΝ ΧΤΕΣ Μ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!! ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΡΗΣΤΑΚΙ1!!!!! :)

ΜΑΡΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΟΥΤΕΜΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΟΥΤΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ!!! Ε ΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ!!!!

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!! ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΕΧΕΙ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΤΡΩΕΙ :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ .... ΕΠΑΘΑ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ!!!! ΤΟΝ ΒΟΥΤΑΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΠΝΙΓΟΤΑΝ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΛΥΝΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!! ΠΕΡΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΛΗΤΙΡΙΑΣΕΩΝ ΕΞΗΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΞΙΚΟ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ!!!!!

Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΛΕΜΕ!!!!!!

Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΥΡΑΝΙΑ ΖΑΡΩΣΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ!!! ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ!!!!! ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!! Σ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΠΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΟΝΤΩΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελενάκι μου τι σας βρήκε πάλι ???? .... μα τι είναι αυτο το αυτοκόλητο που λες ??? Ούτε που το ήξερα ... !!!!!!! Πάλι καλά !!! Ολα καλά !!!! Μόνο η τρομάρα σας !!!!!!! .... τον ξεκουδούνιασες τον μικρό μας !!!!!!!!! χαχαχαχαχαχααααααα ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑ... ΚΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ .... !!!!!!!! ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς μαγειρέψαμε παπουτσάκια χθες... Οοοοονεειιιιρροοοο !!!!!!! Από τις 7-10 ήμουν στην κουζίνα... Πέθανα από τη ζέστη η γυναίκα !!!! Εϊχε κ καύσωνα χθες.... αλλά από το βραδάκι έπιασε κρυάκι.... Δεν πιστεύω μόνο να πάω διακοπές κ να μην μπορώ να κάνω ένα μπάνιο γιατί θα τραβάω τα μαλλιά μου.,... και της Αννας Μαρίας μαζί ... (τα όσα μαλλάκια έχει τελοσπάντων.... ).... !!!!!!!!!!!! :evil::evil:

Ηλιανούλα όχι .... δεν τρέχω πια ... σας το λέω πόσες μέρες τώρα ότι είμαι χαλαρή ... κ η πλάκα είναι ότι τώρα που μπορώ να μπω εγώ, εσείς είστε χαμένες - εξαφανισμένες - ακόμα κι εσύ που ήσουν η πρώτη κάθε μέρα που έλεγες Καλημέρα ....!!!! Ας είναι καλά το κορμί.... που μου κάνει παρεϊτσα ... κι ας τρέχει ανάμεσα στο Κέντρο Δηλητηριάσεων και τον καναπέ να μαζεύει τα συντρίμια ..... !!!!!!!!!

Φιλούρες πολλές σε όλες !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε σουσουραδιτσες μου???????????????????????????????????????

καλα σημερα εγω ειμαι σουπερ!!!!!!ηρθα λιγο στα ισια μου με αυτη τη δροσουλα!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μιλαμε αλλο πραγμα σημερα αυτη η δροσουλα, το αερακι, αυτο ηθελα κ χρειαζομουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: τι ειναι ολα αυτα που παθατε καλε????????? πω πω ο χρηστακης.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα μαζι ....!!!!!!!!!!!!!!

τελος παντων , ολα καλα!!!!!!!αλλα η τρομαρα κ μονο που πηρες ηταν υπερ αρκετη........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ναι περασε ο καιρος καλη μου!!!!!!!!το πως περασε , αυτο ειναι αλλο θεμα......!!!!! :roll::roll:;);););):D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!

αντε να περασει κ το υπολοιπο να ηρεμησω λιγακι κ κυριως να ξαλαφρωσω, να μπορω να κινουμε ανετα!!!!!!!!!!

ντιμι μου γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το εχεις ξαναπει πως τωρα εισαι πιο χαλαρα ε??????? αχ .................. ειπαμε......που μυαλο ειδικα κ με τη ζεστη......!!!!!!!τωρα ομως ερχομαι στα ισια μου σιγα σιγα!!!!!!!χαχαχαχααχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε τι στο καλο μωρε ποσο να κραητσει ο αερας!!!!!!!!!! θα κανετε κ εσεις τα μπανακια σας κ θα το ευχαριστηθειτε!!!!!!!!!!

καλε για λιγο επιστρεψατε ολες κ τωρα παλι εξαφανιζοοοοοοοοοοοολ??????????????????????????????

γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????????????????????

για ελατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι να μαι επεστρεψα απο τη δουλιτσα μου!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ????

ΝΤΙΜΗ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΕΙΝΑΙ TO CER 8 ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥΣ Η ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Η ΚΟΥΝΙΑ Κ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΤΙ ΕΛΑΙΑ ΑΠΟ ΑΓΡΙΟΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΣΙΤΡΟΝΕΛΑ!!! ΜΟΙΡΙΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ 100% ΦΥΣΙΚΟ!!! ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ....ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΦΥΣΙΚΑ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕΕΕΕΕ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ 2 ΤΡΙΧΕΣ ΕΧΕΙΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(:lol:

ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΧΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9,30 Η ΩΡΑ ΕΙΧΑΜΕ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΞΕΠΑΓΙΑΣΑ ΛΕΜΕ!!!!!

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΗΝΗΣΕ ΜΕ 3 ΜΙΚΡΑ

ΖΗΛΕΨΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::|:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!Τί κάνετε? Πτώση θερμοκρασίας και εδώ! Έχει ένα αέρα έξω..θα τα ξηλώσει όλα! Αλλά είναι ψιλοζεστός,μη φανταστείτε ότι παγώουμε!

Ελενάκι μου χιλια συγνώμη! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ αν και καθυστερημένα! Μκάρι να είσαι πάντα καλά, γερή και υγιής, να καμαρώνεις το γιόκα σου και να χαιρεσαι την οικογένεια σου!

Ηλιάννα μου πώς πάει η κοιλίτσα?

Ντίμι μου τί κάνει η Άννα Μαρία?

Θένα εσύ?

Μίκα? Μαρία? Μαρίνα? Οι υπόλοιπες? Πολλά φιλιά στα μωράκια σας!

Δεν είμαι πολύ καλά σήμερα γιαυτό θα την κάνω για λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...