Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

iliana boyz το ονομα!!!!!!αληθεια κ εσυ ε?????ειμαστε αστα να πανε...!!!! :lol::lol::lol:

μια που ξαπλωνω κ μια που ξερενομαι!!!!!!!!ουτε ''α'' δεν προλαβαινω να κανω!!!!!χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ το ειδα!!!!!!!!!!!!!!!πω πω δυσκολο ρε γμτ!!!!!!!παταω εκει , τι κανω.......ενας θεος ξερει...!!!!!!!!

τι τα θελω εγω αυταααααααααααααα???!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι για τευοια!!!!!!!

δεν προλαβα καλα καλα να μαθω το μαμμυ θελω κ φεις!!!!χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

μακια κορμιιιιιιιιιι!!!!!!!!!καλη ξεκουραση!!!!!!!!

τα λεμε!!!!!!!!!!!!! ματς μουτς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΣΤΩ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ! ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ Κ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ , ΔΩΡΑ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ ,ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ, ΣΤΑΥΡΟ, ΚΑΙ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ Η ΜΑΝΑ! ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΣΤΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΔΕΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Κ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ! ΘΑΛΕΙΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΗΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΕΣ! ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ! ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΗ!!!!!!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ! ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ! ΕΛΕΝΑ, ΘΕΝΑ , ΝΤΙΜΙ, ΗΛΙΑΝΑΚΙ, ΜΑΡΙΑ, ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΡΟΔΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hλιανα μου καλως σας βρηκα. Εψαξα κι εγω στο φεις αλλα δε σε βρηκα.

Επιτελους αρχιζει η ξεκουραση μετα απο αυτο το τρεξιμο...μεχρι τις 20 του μηνος βεβαια γιατι μετα εχουμε εμβολιο ανεμοβλογιας!

Καλη σας μερα κι απο μενα λοιπον!!!!!!!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΡΕΧΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ :?:shock:

ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΠΑΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ :(:(:(

ΜΙΚΑΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...

ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ :lol: ΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ

ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΑΝΩ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΕΡΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ...ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΝΑ ΠΑΨΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΖΑΛΙΖΟΥΝ...

ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ :? ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΖΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΙΔΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ...ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ

ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ :shock: ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΦΩΝΑΞΕ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ??? :shock::shock: ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΩ... :lol::lol:

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΩΡΕ!!!!

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ...ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΝ! ΕΣΥ ΕΚΑΝΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!! :)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΣΧΟΛΑΣΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ ΠΝΙΓΙΚΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΧΑΣΕ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΚΤΛ Κ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!ΕΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!!!!

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!

ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΠΑΘΕΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!

ΑΣΧΕΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΤΟ FACE GIA NA ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μουυυυυ!!!!!!!

λοιπον τα νεα μας γρηγορα γιατι δεν με περνει ο χρονος!!!!!

ο νικολας βγαζεο ταυτοχρονα 8 τραπεζιτες και 1 κυνοδοντα με λιγα λογια το χαος τα περισοτερα εχουν τρυπησει οι κορφουλες και 2 ειναι τερμα πρησμενα ετοιμα να σκασουν ειμαι στην εδεσσα στην μαμα μου και περιμενουμε φιλοξενουμενους απο την παρασκευη και εχουμε ξεπατωθει στην γενικη για να ειναι καθαρο!!!(αφου ειναι καθαρο ρε μαμα........ δεν εχει σημασια πρεπει να ειναι καθαρο!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: )

εγω αυριο το πρωι θα μπω νοσοκομειο για μικρη επεμβασουλα στο ποδι τιποτα σοβαρο ρουτινα!!!! διαβασα επι τροχαδην τα νεα σας μαρακι να σας ζησει και με το ονομα η κωνσταντινα!!

μαρακι1202 περαστικα σας!!!

ελενακι μου θα προσπαθησω αλλα γινετε χαμος να μου φιλησεις το χρηστακη!!!!

ηλιανα μου θελω παρα πολυ να μπαινω αλλα σαυτη την φαση της ζωης γινετε μυλος!!!!! ξ

ερω δεν ειναι δικαιολογια αλλα τι να κανω :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

εχω μεινει και χωρις λαπ τοπ θα κανω ερανο για να παρω ενα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μικα μου μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!!

αυτα θυμαμαι αυτην την στιγμη φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..............Πολλές μαζευτήκαμε έτσι ξαφνικά............Ποιος καλός άνεμος σας εφερε από δω????????????

Μαρία Κω μη στεναχωριέσαι..........τέλος καλό όλα καλά..............μεγειά το ονοματάκι σας.........

Μαρία νέα κ μεις κάναμε το εμβόλιο τη Δευτέρα ακόμα δεν έχουμε τίποτα.........μιας φίλης μου της είπε ο γιατρός ότι στις 5-10 μέρες κάνει πυρετό αυτό το εμβόλιο.............και εμείς δε θα κάνουμε για 2 μήνες εμβόλιο γιατί λέει αυτό ερυθρά-ιλαρά-παρωτίτιδα δεν ταιριάζει με της ανεμοβλογιάς και θα το αφήσουμε στους 16 μήνες την ανεμοβλογιά...............

Τι ξέχασα?????????????ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω

ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΜΕΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΜΙ!!! :D

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ 5 ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ(ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΟΡΑ :lol::lol: )

ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΛΑ Κ ΣΕ ΕΜΑΝΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΩΡΕ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ :P

ΑΜΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΚΑΝΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΧΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: Η ΤΗΙΜΙΔΙΑ ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟ ΖΟΡΖΕΤ!! :D:D:D ΑΛΛΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΨΙΛΟΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΕΙ :lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ 6 ΜΗΝΟ :lol::lol::lol: ΑΚΟΥΣ ΖΟΡΖΕΤ???

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????? Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΒΗΜΑ?????Β Η ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΗΣΥΧΗ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε ολες καλα εμεισ πηγαμε κατα τις 12 στο νοσοκομειο στις 3 τελιωσαμε και εφυγα για σπιτι το μικρο τον ειχε κοιμησει η μαμα μου ολα καλα !!! και με το ποδι ολα καλα θα στειλουν το κοματακι που αφαιρεθηκε για βιοψια καλου κακου αν κ η γιατρος μου ειπε δεν ειναι τιποτα οποτε δεν ανχωνομαι καν!!!

ο νικολας περπαταει αλωνιζει το σπιτι αλλα ακει που περπαταει καμια φορα φωναζει μπαμπα ελα η μαμα ελα και πηγαινουμε χερακι χερακι παλι!!!! αρχισε να μιλαει λιγοοοοοοοοοο πιο καθαρα απλα καταλαβαινουμε νερο ψωμακι μαμ λιγο πιο ευκολα εμπλουτιζει λεξιλογιο σιγα σιγα καλα ειναι!!!!

ελενακι μου αν βολεψει πολυ ευχαριστως!!!! φιλακια πολλα σε ολες καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΜΕ ΘΑΛΕΙΑ Κ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ!!! ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ FACE ΣΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΠΑΝΤΟΥ!!

ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΛΑΚΑ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΕΙΠΕ ΠΑΠΟΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΑΠΑ!!!! ΧΑΧΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ Κ ΤΡΙΣΙΛΑΒΕΣ ΠΛΕΟΝ!!!! ΟΠΩΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ...ΤΗΝ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ :lol::lol::lol:

ΡΕΠΟΥΛΙ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε κοριτσακια????????

εγω κουτουλαω!!!!!!!!!κοιμηθηκα στις 3 κ 7 ξυπνησε ο αγγελος!!!!!!!!!πικρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παω κ δεν παω......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελοσπαντων......!!!!!!!!!!

ααα μπραβο ελενα εσεις κανετε προοδους βρε!!!!!!!!πηγατε κιολας στις τρισυλαβες???!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

εμεις ακομα στις δυσυλαβες ειμαστε!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολεα τα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!! Σας γράφω πολύ βιαστικά.. Καλωσήρθαν τα παλιά μας μέλη και εύχομαι να μην ξαναχαθούν..Κοριτσάκια μου έχω μπλέξει, όλη μέρα τρ'εχω τον Κωνσταντίνο και μας κόβουν και το ρεύμα και δεν μπορώ εύκολα να μπω..Μην το κλείσουμε το μαγαζάκι ρε κορίτσια τώρα που μιλάτε στο face..Τα νέα μας; Το Σ/Κ ο Κωνσταντίνος έβαλε πυρετό, τη Δευτέρα ήταν καλά,την Τρίτη πήγαμε για εμβόλιο, το κάναμε αλλά είχε και βήχα και ακροαστικά και πήραμε σιρόπι και την πρώτη μας αντιβίωση για φαρυγγίτιδα.... :( Στεναχωριέμαι πολύ..σήμερα ήταν καλύτερα αλλά έχει τώρα 2 μέρες δεν τρώει τίποτα..μονο γάλα...έγινε γκρινιάρης και έχασε την όρεξη του για παιχνίδι.. :( εύχομαι να του περάσει γρήγορα ρε κορίτσια..πρώτη φορά τον βλέπω έτσι και σκάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου μπράβο σας και για τις τρισύλλαβες του Χρηστάκου!!! Μπράβο σας!!! Εμένα ακόμα τα ίδια...καλά καλά δισύλλαβες δε λέει...ουφ...θα σκάσω!!!!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες μου!!!! τι κάνετε? εμείς επιστρέψαμε χθες το βράδυ και σήμερα έχω ξεπατωθεί στις δουλειές... δεν έχω προλάβει ακόμα να σας διαβάσω αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνω... η δήμητρα μεγάλωσε αρκετά, ξεσάλωσε πλήρως στις διακοπές, λέει πολλές κουβέντες πια και ξετρελάθηκε με την θάλασσα!!!! αυτά τα πρώτα νεάκια μας. πάω να σας διαβασω και θα τα ξαναπούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ

ΓΥΡΙΣΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΥΡΙΣΕ Η ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΗ :lol::lol::lol:

ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΕ? ΤΑ ΒΑΨΑΤΕ ΜΑΥΡΑ? :lol::lol::lol:

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΝΘΙΡΑ :mrgreen::mrgreen:

Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΩΣ ΜΗΔΑΜΙΝΟ :cry::cry: Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΠΟΥ ΟΛΑ Κ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ;)

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΛΥΛΟΓΙΣΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ Σ/Κ Κ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ΓΥΡΙΣΑΝ Ι ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ!!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΨΑΧΝΕ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΙΜΗΣ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!! ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ!!! ΜΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ!!!! :?:? ΚΑΝΕ Κ ΕΣΥ ΕΝΑ FACE LOΓΑΡΙΑΣΜΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ!! ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ Κ Η ΑΛΕΚΑ!!!!

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ << ΚΥΝΗΓΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ>>ΧΑΧΑΧΑΧ

ΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol: ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!! ΚΑΛΕ ΕΣΥ Κ Η ΣΥΜΟΡΙΑ ΣΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...