Μετάβαση σε περιεχόμενο

απιστευτο κι ομως αλιθηνο


Recommended Posts

οκ μας επεισες!!!Μην το συνεχιζεις ομως...υπαρχουν κοπελες που προσπαθουν χρονια με ενα σωρο τροπους και μπαινεις εσυ και γραφεις τα απιστευτα...τι περιμενες δηλαδη να σου πουμε??Δοξα το θεο ξερουμε πως πιανετε το παιδι...τωρα καποιες κοπελες ειχαν καλη καρδια και ειπαν να βρουν μια εξηγηση...λεμε τωρα και προσπαθεις να πιαστεις απο εκει...ελεος κοπελια...αν εισαι κοπελια...αστο καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Maria100 τα περισσοτερα κοριτσια εδω στο μαμμυ κ κυριως τα πιο παλια μελη,εχουμε δει/διαβασει εδω μεσα πααααααααρα πολλα....τα απιστευτα...!!!Ειναι λογικο πολλες να ειμαστε κ επιφυλικτικες κ δυσπιστες πια...

Κ εσυ...κανεις μια τετοια εξιστορηση, με τετοιο απιθανο θεμα( για εμας) κ παραλειπεις βασικοτατα σημεια της ιστοριας για να μας γινει κατανοητη...τι περιμενεις να ακουσεις μετα ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εγω ακομα δεν έχω καταλάβει ποιο είναι αυτονπου ΕΣΥ αποκαλεις πρόβλημα?

Αν όντως είναι αλήθεια , που βλέπεις το πρόβλημα?

Ξέρεις, πρόβλημα είναι να προσπαθείς με όποιον τροπο υπάρχει να κανείς παιδι και τελικά να μην κανείς παιδι, κι όχι να κανείς παιδι χωρίς να προσπαθείς..

Ακόμα δεν καταλαβαίνω όμως και κάτι άλλο.. Λες ότι ήθελες να κανείς παιδια. Μια γυναίκα που θέλει να κάνει παιδια ξέρεις, κάνει τα πάντα για να τα καταφέρει ακομα και σεξ (που ειναι το αυτονοητο,μην ξεχνιωμαστε)στην προκειμένη..

Και δεν στεκόμαστε στο γεγονός ότι παρεμεινες παρθένα μετα απο απόξεση,αλλα στο ότι δεν γίνεται έτσι η σύλληψη.

Και θαύμα να έγινε, πόσες φορές έγινε? δυο?

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου?είμαι γυναίκα και στα αυτακια μου ακούγονται όμορφα τα παραμύθια με ωραίο τέλος αλλα επειδή θέλω κι εγω να γίνω μάνα και πολλεσ αλλεσ κι έχουμε προσπαθήσει πολλα χρόνια και πιστεύουμε κι εμείς στο Θεό και στα θαυματα αλλα και στην επιστήμη, αυτα που λες όπως τα λες είναι πολυ προκλητικά. Κι αν σε πειράξει τα σχόλια κάποιων απο εμάς ας απαντούσες απο την πρωτη σελίδα αφου είπες

Ότι ανυπομονεις να διαβάσεις τα σχόλια μας..γιατί δεν απαντησες?

Μια εγκυμοσύνη δεν είναι εύκολο πράγμα, έχει τα προβληματα της,το άγχος την αγωνία κτλ.. Αλλα είναι ο πόθος κάθε γυναίκας που είναι μέλος στο μαμμυ.

Μην παίζεις τέτοια θέματα..και με τέτοιο τροπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εγω ακομα δεν έχω καταλάβει ποιο είναι αυτονπου ΕΣΥ αποκαλεις πρόβλημα?

Αν όντως είναι αλήθεια , που βλέπεις το πρόβλημα?

Ξέρεις, πρόβλημα είναι να προσπαθείς με όποιον τροπο υπάρχει να κανείς παιδι και τελικά να μην κανείς παιδι, κι όχι να κανείς παιδι χωρίς να προσπαθείς..

Ακόμα δεν καταλαβαίνω όμως και κάτι άλλο.. Λες ότι ήθελες να κανείς παιδια. Μια γυναίκα που θέλει να κάνει παιδια ξέρεις, κάνει τα πάντα για να τα καταφέρει ακομα και σεξ (που ειναι το αυτονοητο,μην ξεχνιωμαστε)στην προκειμένη..

Και δεν στεκόμαστε στο γεγονός ότι παρεμεινες παρθένα μετα απο απόξεση,αλλα στο ότι δεν γίνεται έτσι η σύλληψη.

Και θαύμα να έγινε, πόσες φορές έγινε? δυο?

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου?είμαι γυναίκα και στα αυτακια μου ακούγονται όμορφα τα παραμύθια με ωραίο τέλος αλλα επειδή θέλω κι εγω να γίνω μάνα και πολλεσ αλλεσ κι έχουμε προσπαθήσει πολλα χρόνια και πιστεύουμε κι εμείς στο Θεό και στα θαυματα αλλα και στην επιστήμη, αυτα που λες όπως τα λες είναι πολυ προκλητικά. Κι αν σε πειράξει τα σχόλια κάποιων απο εμάς ας απαντούσες απο την πρωτη σελίδα αφου είπες

Ότι ανυπομονεις να διαβάσεις τα σχόλια μας..γιατί δεν απαντησες?

Μια εγκυμοσύνη δεν είναι εύκολο πράγμα, έχει τα προβληματα της,το άγχος την αγωνία κτλ.. Αλλα είναι ο πόθος κάθε γυναίκας που είναι μέλος στο μαμμυ.

Μην παίζεις τέτοια θέματα..και με τέτοιο τροπο..

Aggt σου ζητω συγνωμη αν αθελα μου σ εκανα να αισθανθεις ασχημα. δεν το ηθελα με τιποτα, δεν θελω να προκαλεσω, μαλλον με παρεξηγησατε, μονο η Demie με καταλαβε, η προσπαθησε να με καταλαβει δεν με ειρωνευτηκε ...... ειπατε πολυ ασχημα λογια χωρις να ξερετε... τελοςπαντων αφου ενοχλω ας ληξει το θεμα εδω.

ισως να μην τα ειπα κ εγω καλα..... οντως ειναι δυσκολο να με πιστεψετε...

μονο καλο δεν μου κανε τελικα αυτο το θεμα, ανθρωπος δεν μπορει να μου μιλησει απο χθες...

βαζω τελος εδω. αν μπορουσα θα το διεγραφα το θεμα μου αλλα δεν ξερω αν γινετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσαάκι μου.... συγγνώμη αλλά είναι λίγο απίθανα όλα αυτά που λές.... οκ την 1η νύχτα γάμου δεν έκανες σεξ....αλλά 10 ολόκληρα χρόνια ο άντρας σου και εσύ τί κάνατε;;;;;;;;; Πάιζατε τίς κουμπάρες;;;;;;; Ανίκανος ήταν;

Και πες οτι οντως δεν κάνατε τίποτα.... ο επόμενος αντρας δεν ήθελε κοκο;;;;; Εσύ καταρχήν δεν ηθελες;;;;; Ξέρεις... με αγκαλίτσες και φιλάκια εγκυος δεν μένεις.... μηπως καλό μου κορίτσι σεξ κάνεις κανονικά αλλά νομίζεις οτι κάνεις αγκαλίτσες;;;; Εχω κουφαθεί λιγο.... σορυ κιολας αλλά δεν στέκουν αυτά που γραφεις.

Για να καταλάβουμε καλύτερα πες μας: έχεις δει ποτέ ανδρικό μόριο;;;; Τσουτσούνι;;;; Πέος;;;;;

Δεν υπάρχει αυτό που λες..... μήπως υπνοβατεις και κάνεις έρωτα χωρίς να το καταλαβαίνεις;;;;;

Και ναί, έγκυο παρθένα έχω δει αλλά οχι επειδή δεν έκανε έρωτα αλλά επειδή δεν έιχε σπάσει εντελώς ο παρθενικός υμένας.... το κουνελάκι το έπνιγε κανονικότατα! :lol:

Για να μας πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια γνώμες, είμαι πολύ περίεργη!

πολλα like...... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη τελευταια φορα που συνεβη αυτο,ενα φωτεινο αστερι γεννηθηκε στον ουρανο και 3 μαγοι ξεκινησαν το μακρινο τους ταξιδι.... :shock::?:lol:

:)):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι , μεχρι εσυ να ξεπερασεις το "προβλημα" αυτο, εδω κ 20 χρονια ο συζηγος τι κανει? "πλενει " τα ρουχα στο χερι? πηγαινει με αλλες? πως εξηπηρετειται βρε παιδακι μου ο δολιος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mas douleuis oles telika.....!!!!!tha eprepe na ntrepese esi piges na douleupsi toso kosmos me tin pseto istoria sou kai tora ironeuese ta koritsia.....ntropi sou ti perimenes na se pistepsoume...???????sta anekdota ise omos kali!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν σε βρισαμε κιολας για να λες οτι ειπαμε ασχημα λογια...αν εσυ στεναχωριθικες μια φαντασου οι κοπελες που προσπαθουν να κανουν παιδια και ακομα δεν το εχουν καταφερει ποσο στεναχωρεθικαν με αυτην τη κοροιδια...αφου απο τους συγγενεις σου περιμενες να σε κοροιδεψουν και δεν το ανεφερες τοτε τι περιμενες απο καποιους που δεν σε ξερουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re paidia...to mammyland pote katantise xwros ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ????

η κοπελα νομιζει πως ειναι η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ!!!

κοπελια αιντε να πας σε ενα ψυχιατρο!!!ετσι μονο η Παναγια μας επιασε τον ΧΡΙΣΤΟ!

αν ειναι ποτε δυνατον...

αμη τι αλλο ειναι και ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!

θελει να την παρουμε και στα σοβαρα ρε παιδια!!!ελεος!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγώ προτείνω να σταματήσουμε ν'ασχολούμαστε με το θέμα γιατί ειλικρινά της δίνουμε "αξία!"

Αδιαφορήστε και λήξτε το για να καταλάβουνε μερικές - μερικές ότι δεν είμαστε ηλίθιες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ότι κάποιος διατηρεί την ανωνυμία του, δεν σημαίνει ότι μπορει να γράφει ότι αρλουμπα του κατέβει..

Ας σοβαρευτούμε λίγο!

Δεν γίνεται αυτο που λες και μάλιστα δυο φορές! Ξέρεις πόσες 13χρονες θα είχαμε τώρα?

Και όχι, εμένα δεν με πειράξαν αυτα που λες πολυ απλά επειδή δεν με πειθεις!

Και δεν κανείς τίποτα για να πείσεις κανέναν απο εμάς!πόσο αφελείς νομίζεις ότι είμαστε?

Και μην υποτιμάς την νοημοσύνη μας, χλευαζοντας χαρακτηριστικά κάποια κοπέλα γράφοντας iq= ραδικιου γιατί πίστεψε με όσο απίστευτο είναι αυτο που λες ότι σου συνεβει, τοσο απίθανο είναι να μας πείσεις με αυτα που γράφεις!

Η μητρότητα αλλα και η θρησκεία για κάποιους είναι ιερά! Ας το σεβαστούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, νομιζω να το λήξουμε εδώ.

Δεν έχει νόημα να ασχολούμαστε, ό,τι είχαμε να πούμε το είπαμε, μην το παρατραβάμε κιόλας!

Δε μας έθιξε και την Παναγία, έγραψε ό,τι είχε να γράψει, τώρα νομίζω αρχίσαμε να ξεφεύγουμε.

Αν όντως έχει κάποιο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα δε θα της το λύσουμε εμείς, δόξα τω Θεώ, από ψυχολόγους και ψυχίατρους άλλο τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιααααααααααααααααααααααα τρεις λαλουν κ δυο χορευουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε μηπως εχεις μπερδεψει τις εποχες???????δεν εχουμε πρωταπριλια, ιουλιο μηνα εχουμε νταλα κατακαλοκαιρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιααααααααααααααααααααααα τρεις λαλουν κ δυο χορευουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε μηπως εχεις μπερδεψει τις εποχες???????δεν εχουμε πρωταπριλια, ιουλιο μηνα εχουμε νταλα κατακαλοκαιρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HLIANA MOU....asta na pane!!pou na sfiksoun kai oi zestes!!!xaaxaxaxaxaxaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για όσο θα απαντάτε- τοσο θα μπάινουν και θα σπάνε πλάκα ανοιγοντας τετοια θεματα.

μην δινετε τροφή.

θα δειτε που σε μερικες μερες θα σκασει απο άλλο 'μέλος' κ αλλο θεματακι με παρόμοια εξέλιξη...

το καλοκαιρι η βαρεμαρα χτυπάει κόκκινο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβαινω γιατι ολες το πηρατε προσωπικα.δεν το πιστευετε μην απαντατε.

και μια στο εκατομμυριο να ισχυει τι σας νοιαζει?και να κοροιδευει παλι σιγα.ουτε που μας ξερει.ειστε αδικοι απεναντι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι , μεχρι εσυ να ξεπερασεις το "προβλημα" αυτο, εδω κ 20 χρονια ο συζηγος τι κανει? "πλενει " τα ρουχα στο χερι? πηγαινει με αλλες? πως εξηπηρετειται βρε παιδακι μου ο δολιος?

θα μου απαντησεις μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?

εγω παντως στην θεση σου θα δημοσιευα το γεγονος μηπως με καποιο τροπο ειχα κ κερδος

απ ολη την υποθεση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...