Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρισδιάστατος Υπέρηχος και DVD


MamaToBe

Recommended Posts

Hello ladies! Τον Ιανουάριο πάω για Β' Επιπέδου στο Μητέρα και θα 'θελα να ξέρω εάν α)έχεις τη δυνατότητα να κάνεις τρισδιάστατο υπέρηχο εκεί β)σου δίνουν dvd.

Σας ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. . .

ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ DVD ΚΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑΝ ΕΚΕΙ . ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΤΑΤΟ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ. ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ.

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ .

ΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΥ.ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΗΤΑΝ ΕΓΧΡΩΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ.ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ.

ΦΙΛΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. . .

ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ DVD ΚΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑΝ ΕΚΕΙ . ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΤΑΤΟ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ. ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ.

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ .

ΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΥ.ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΗΤΑΝ ΕΓΧΡΩΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ.ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ.

ΦΙΛΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι απο μένα!!

Κι εγώ στο Μητέρα είχα κάνει τον υπέρηχο,μου έδωσαν εγχρωμη φωτό. του μωρού,αλλα DVD δεν μου έδωσαν!!!Γιατι αραγε????:(

Όπως και να΄χει,έχει είδη περάσει 1 χρόνος απο τότε,αλλιώς θα τους έπερνα για να κάνω παράπονα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι απο μένα!!

Κι εγώ στο Μητέρα είχα κάνει τον υπέρηχο,μου έδωσαν εγχρωμη φωτό. του μωρού,αλλα DVD δεν μου έδωσαν!!!Γιατι αραγε????:(

Όπως και να΄χει,έχει είδη περάσει 1 χρόνος απο τότε,αλλιώς θα τους έπερνα για να κάνω παράπονα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo mena. emena o giatros mou eixe to mixanima auto sto iatreio tou, opote kathe fora kaname trisdiastato yperixo, opote kai kathe fora mou edine dvd. Exoume dvd apo olous tous yperixous. Exoume diladi olh thn ekseliksi tou morou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo mena. emena o giatros mou eixe to mixanima auto sto iatreio tou, opote kathe fora kaname trisdiastato yperixo, opote kai kathe fora mou edine dvd. Exoume dvd apo olous tous yperixous. Exoume diladi olh thn ekseliksi tou morou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...