Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

anna mou egw den antexw allo me tin toualeta...idiaitera pou mesa sti nyxta paw gia pipi mou 4 fores...den antexw...kai oxi tipote allo alla to krevati einai xamilo kai gia na sikwthw thelw gerano... :lol:

emena mou eixe pei o giatros na to kopsw otan mpw ston 9..etsi kai alliws den eixa syspaseis pote polles..

to trofocard kai to asvstio gt tha ta kopseis apo twra?

kala esy gia apotrixwsi kaneis olokliri diadikasia.....exw ki egw mia ksiristiki tou antra mou pou den ponaei gia ta polla polla...na s pw poio keri xrisimopoieis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστινα μου όλες το ίδιο νιωθουμε νομίζω!!

Άννα μου έλα ντε πώς τα καταφέρνω??? αλλά το παλεύω και νομίζω τα πάω καλά!! :lol::lol:

Το γιουτοπαρ το σταμάτησα από την 33η εβδ. Βασικά μου είχε πει να το σταματήσω κι αν είχα συσπάσεις θα το έπαιρνα για ακόμη 1-2 εβδ αλλά ευτυχώς δεν είχα...Ησυχασα λίγο από τις ταχυκαρδίες, επιτέλους!!

Το μαγνησιο εχω δυο μέρες να το πάρω αν και μου είπε ότι δεν εχει σημασία και να το παίρνω..

Τώρα για το θέμα της τουαλέτας...ταλαιπωρούμαι κι εγώ πάρα πολύ. Πίνω κι ένα γάλα ειδικό για δυσκοιλιότητα αλλά πλέον δεν κάνει ούτε κι αυτό κάτι...

Και για το ξύρισμα που λες...όταν είχα πάει για την περίδεση, με ρώτησε η νοσοκόμα αν το είχα κάνει και την είπα πως το έκανα μόνη μου. Και μου λεει κάτσε να ελεγξω γιατι όλες το ίδιο λένε και έχουν δει τα μάτια μου....!!!!! Αλλά ευτυχώς με ενέκρινε και το γλύτωσα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Χριστινα όλες νομίζω το ντρεπόμαστε αλλά τι να κάνουμε????

Οταν πήγα για την περίδεση τραχηλου μου έκαναν αλλά η κοπέλα ήταν τόσο καλή που δεν με έκανε καθόλου να αισθανθώ άσχημα...Εξαλλου έχουν κάνει τόσες φορές αυτη τη διαδικασία που γι'αυτές είναι ρουτίνα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!Τι κανετες κοκονες???

Εω πριν λιγο σηκωθηκα εφταιξα κ ενα φυσικο χυμο απο ροδακινο πεπονι καρπουζι κ να μαι!!!!!Εχει παρα πολυ ωραια μερα κ θα χει κ ωραια θαλασσα παλι σημερα..ευεπιστω να παμε για μπανακι!!!

Εχω ξεπαγωσει σνιτσελ..αν το παναρω απο τωρα κτο βαλω παλι ψυγειο θα πανιασει λετε μεχρι το μεσημερι??

Για την αποτριχωση..εγω κανω κερι..παντου..κ στο μπικινι αλλα δεν αντεχω για ολο ολο..αφηνω τοσο λιγο που η κοπελα γελαει αλλα δεν αντεχω..αυτο το λιγο θα το ξυρισω..επισης θα κανω κ την κοιλια που εχω γινει σαν αρκουδιτσα..γιατι εκει αγουν παρα πολυ να βγουν ξανα κ δεν θα με ποναει η αλλαγη της γαζας..δεν θελω να με ξυρισουν γιατι μετα θα γινω σαν αρκουδα!!! :D:D:D:D

Εχω κλεισει ραντεβου την επομενη βδομαδα..Παρασκευη πρωι φρυδια..απογευμα αποτριχωση κοιλια κ Σαββτο πρωι μανικιουρ,πεντικιουρ και μπικινι αποτριχωση..κ αν εχυν βγει τα ποδια..αλλιως μια μερα πριν θα τα ξυρισω..

Οσο για την ντροπη..εγω παω δεκα χρονια συνεχεια ε ακομη ντεπομαι κ γινομαι μουσκεμα στον ιδρωτα..

Ρωτησα κ τον γιατρο κ δεν υπαρχει προβλημα..

Χριστινιω απο 15 μεχρι 3 θα σου εχει ξαναβγει το μπικινι ειδικα απο κατω..εκει βγαινι πολυ γρηγορα..εγω το κανα πριν 15 μερες κ απο κατω εχει βγει ηδη αρκετα απο πανω τιποτα...

Να μου πεις πως θα το μαντεψεις?ελα ντε?Εδω εγω που παω με ραντεβου λεω εχει γουστο στο τελος να μην προλαβω να κανω τιποτα...

Για τα ρουχα του μωρου εγω πηρα ζιπουνακι-πολο μεμια σαλοπετα λευκη κ καλτσακια..κ κουβερτουλα πικε..

Να ρωτησω κατι..προικα κλπ τα επλυνα θα τα σιδερωσω κα θα τα στρωσω απο τωρα πειραζει?κ τα της αλλαξιερας..τι θα παθουν ?σαμπως οταν θα ρθει το μωρο θα τα πλενουμε καθε μερα ολα αυτα??

Μην γινομαστε κ υπερβολικες..ε τι λετε??

Χρυσα μου καλο γιατρο σημερα!!!!!

Μαρακι,Μιχαελα,Αννουλα φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μπορεις να κανεις και μονη στο σπιτι κλισμα πριν πας..

εγω στον Χριστοφορο μονη μου εκανα, ειχα κανει και αποτριχωση την προηγουμενη νγιατι ηξερα ποτε θα γεννισω ..

αν πας στο φαρμακειο ζητα... ενα κλισμα γλυκερινης και τερμα..

Γιατρο εχω σημερα τον δικο μου στο ιατρειο του, θα κανουμε μια κολποσκοπιση να δουμε απο που προερχετε το αιματακι που βλεπει στα ουρα γιατι ουρολοιμωξη δεν εχω, να δουμε εαν εχει κατευει το μωρο καθολου γιατι στον υπερυχο του νοσοκομειου δεν τον ειδαν καλα κλπ κλπ..

κατερινακη μια χαρα τα εστρωσες...το πολυ πολυ τα ριχνεις ενα τιναγμα στα σεντονακια και τερμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gi aftes einai routina alla egw ntrepomai..mia fili m pou gennise twra m eipe oti sxedon den prolave na paei toualeta..min mpw se leptomereies....

edw stin athina kanei tosiiiiiiii zesti.....

katerina mou ki egw ta exw ftiaksei afta..exw valei tin proika kanonika kai sentonia kai kounoupiera kai ola..esy pote gennas?ithela na kanw ki egw nyxia alla twra pou mpika ston 9 den yparxei logos gt pote den ksereis gia pote i mikri ekleise eisitirio.. :lol:

na rwtisw yparxei kapoio keri apo ta hondos as poume pou mporw na parw gia mpikini?

cesilia na rwtisw kati an kaneis klisma meta apo posi wra sou erxete na pas toualeta?ilithia erwtisi??????alla den kserw.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου όλα καλά θα πάνε στο γιατρο..θα περιμένουμε νέα!

Κατερίνα θα έχει πλάκα να σου κανει καμια έκπληξω το μπεμπάκι και να μην προλάβεις τα ραντεβού!!! :lol: Την προικα και τα σεντονάκια τα ξαναέκανα προχθες και τα ετοιμασα όλα..δεν νομίζω να πάθουν κάτι!

Χριστινα...σχεδον αμέσως νιωθεις ότι θες να πας τουαλετα αλλά πρεπει να κρατηθεις λίγο για να ενεργησει το κλισμα..Στο δεκαλεπτο είναι καλά νομίζω!! Όπως είπε κι η Χρυσα μπορεις να το κάνεις και μόνη στο σπίτι εκτός απροοπτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μικρές μου!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε??????????

Εμείς σήμερα είμαστε μία χαρούλα.......

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κλωτσάμε ασταμάτητα όμως!!!!!!!!! Έχει πολύύύ φάση........ τραντάζομαι για τα καλά!!!!!!!!!

Έχω νεάκια να σας γράψω, η αλήθεια είναι, είμαι πολύύύύ καλύτερα πια με την πίεση & τα νεύρα..........

Αλλά θα μου επιτρέψετε.............

Πάω να κάνω λίγο σιδεράκι πρώτα....... μαζευτήκανε πάλι τα ρημάδια........ :twisted::twisted::twisted:

Και μόλις ξεμπερδέψω...... βάζω το αρκουδίσιόν μου....... κι έρχομαι να τα πούμε!!!!!!!

Καλημερούδια κι από τον μπουρμπουλήθρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Μαρακι κ γω την εχω σκεφτει αυτη την πλακα...ελπιζω να μην μου την κανει ο μπομπιρακος!!

Χτες το βραδυ ειχα ξαπλωσει κ του τα ελεγα..κ αυτο κλωτσαγε κουνιοταν τεντονοταν...λεω τωρα με κοροιδευει η συμφωνει?/Ιδου η απορια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

moni mou ?kala ekeini tin wra tha exw toso agxos kai tha ponaw(fantazomai) poy tha thelw mono na kanw ena mpanio na erthei o antras mou kai na fygoume...asxeto...koritsia den kserw an sas symvainei alla o antras mou den kratietai..kaname xtes pou lete.......zouzounies i alliws....sex :oops:

pragmatika den antexw allo.egw na niwthw san voidara kai aftos na min kratietai..ma na eimai 9 minwn kai na min stamatame?kai milame gia oles tis staseis etsi?oxi oti na nai.... olous tous mines etsi itan...kai ena periergo pragma..i mpempa pote ma pote meta to sex den kounietai..san na tin koimizei..ti na pw?kserw ki egw?afto to paidi i aniasthito tha einai i poli ypnarou... :lol:

panagia mou ti lew prwiniatika...

pali kopike toi revma edw...asto kalo tous...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λεει το Μαρακι ειναι....για το κλισμα...

οσο για το κερι...εχει διαφορες μαρκες..απλα απεφυγε τις ταινιες γιατι δεν κανουν δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα τωρα θυμηθθηκα που ρωτησες για το κερι.εμενα μου φερνει ενα επαγγελματικο μια φιλη κ δεν εχει ετικετα απ εξω.θα τη ρωτησω κ θα σου πω.

κατερινα κ πιπιτσα καλημερα

κατερινα μου μηπως να επισπευσεις το ραντεβου για καλο κ για κακο;λεω εγω τωρα.ποτε δε ξερεις.σ αυτο το μηνα δεν ειναι να κανονιζεις.

οσο για τα ρουχαλακια που λες,γιατι να τα στρωσεις απο τωρα;θα προλαβει να το κανει καποιος η κ εσυ η ιδια οταν γυρισεις απο το νοσοκομειο.για να μη πιασουν σκονη το λεω οχι τιποτα αλλο.εγω τουλαχιστον ετσι θα κανω.τα χω ετοιμα κ οταν με το καλο ερθει η μερα να βγουμε θα στειλω τη μαμα μου σπιτι νωριτερα κ θα τα στρωσει ολα.

νομιζω οτι κλυσμα θα μας βαλουν ολες μας να κανουμε το προηγουμενο βραδυ απο τη γεννα.εγω ειχα κανει πριν την ωοληψια.δεν ειναι τιποτα.οπως ειπε κ η μαρια πρεπει να κρατηθεις κανα 10λεπτο για να ενεργησει καλα

τι τρωτε σημερα;εμεις μελιτζανες-παπουτσακια αλλα οχι με κιμα.θα τα κανω με ντοματα,κρεμμυδι,πιπεριες κ σκορδα.ειναι λιγο βαρυ αλλα δε θα φαω πολυ.αυτες τις μερες μ εχει πιασει να πω την αληθεια μια ψιλολαιμαργια.κ λιγουρευομαι κιολας φαγητα.που 8 μηνες τωρα δε το χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι μου κανετε σημερα??????????

Εχθες δεν μπηκα γιατι ειμασταν γιατρο και ετσι δεν ηρθα στο μαγαζι.....

Ολα καλα με τον μπεμπακο μας...ειναι 1852 γραμμαρια....γυρισμενος προς τα κατω και το πιο τελειοοοο!!!!!!Βαζει τα χερακια του σαν μαξιλαρι για να ξαπλωνει...χιχιχιχιχιχι!!!Ειδατε τι πασα αντρα θα κανω???χαχαχαχαχαχα

Προσπαθησαμε να δουμε φατσουλα αλλα εκεινη την ωρα μας γυρισε και δεν ειδαμε τιποτα...δεν πειραζει μας το κραταει για εκπληξη!!!!!!!!!!!!Μονο το πραγματακι του μας εδειξε με πολυ μεγαλη ανεση...!!!!

Εγω δεν πηρα ουτε γραμμαριο...με εξετασε και με κολπικο ο τραχηλος μια χαρουλα και ο πλακουντας μια χαρα...αν και φαινεται οτι ο πλακουντας ειναι λιγο χαμηλα με ειπε να μην ανησυχω αλλα να μη κουραζομαι,ειδαμε και ομφαλιο γιατι ειχα εναν φοβο με τοσο κινηση που εχει το παιδι μου αλλα οκ...ολα μια χαρα!!!!!!Το κακο ειναι οτι ειχα εναν μικρουλη μυκητα και μου εδωσε κολπικα υποθετα...:P

Τον ρωτησαμε και για το αν δεχεται να ειναι ο αντρας μου μεσα στην γεννα...και ειπε δεν εχει προβλημα απλα αμα δει οτι δεν αντεχει να βγει απο μονος του..χιχιχιχιχι!!!!!!!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα δοξα τον θεο...ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!Τωρα μας εβαλε επισκεψη σε 2 εβδομαδες οποτε περναει πιο γρηγορα ο καιρος!!!!!!!!!

Οι υπολοιπες ολες καλα????Ειχε καμια γιατρο??εχουμε κανενα νεο????

Με το θεμα του ξυρισματος επειδη εγω πριν μεινω εγκυος εκανα παντα αποτριχωση δεν ξερω να ξυριζομαι η ανεπροκοπη...και επειδη δεν αντεχω τωρα την αποτριχωση βαζω τον αντρα μου να με ξυριζει και ποδια και πιπι...χιχιχιχι...τι να κανουμε τα οικογενειακα βαρη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι εγω δεν μπορω να κανω μονη μου κερι κ ειδικα στο μπικινι..οχι τωρα με την κοιλια που δε βλεπω κ δεν μπορω να κουνηθω..αλλα κ πριν..

εσεις πως τα καταφερνετε??

Λες Αννα??Θα δω να περασει το ΣΚ..Δευτερα εχω παλι γιατρο..κ Παρασκευη..θα αποφασισω μετα την Δευτερα..

Προς το παρον ολα καλα ..

Ρε κοριτσια κατι αλλο ..πρηζεται μονο το αριστερο μου ποδι..απο τον αστραγαλο εως το περιγραμμα κατω απο την φτερνα..τρωω αναλατα,πιεση χαμηλη κ ξαναξεκινησα διατροφη με απραδια αυγων..

θα τον παρω τηλ σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλιτα τελειααα τα νεακια σας μεγαλωσατε πολυ!!!Αντε μπαινις κ συ στην τελικη ευθεια!!!!

Σας αφηνω προς το παρον..παω να ξυπνησω τον αντρα μου,μπας κ παμε για μπανακι..

να παρω κ τον γιατρο τηλ..

Τα λεμε το μεσημερακι!!!

Φιλακιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου να σ πω την αληθεια δεν ειναι και το καλυτερο μου σε αυτη τη φαση...ασε που και ο αντρας μου εκει που το κανουμε κομπλαρει καμια φορα γιατι φοβαται...αλλα αυτος λυσσαει..εγω του φταιω?

σημερα λεω να κανω καλαμαρακια με πατατες...οχι παλι κρεας...

παλι πειναω τωρα..τι να φαω?????μαλλον καρπουζι......

καλο μπανιοκατερινα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλιτα τελεια νεα!!!

Μπραβο σας!!!!...

Κατερινιω μου εγω εξασκηθηκα....

Οσο για το ποδι να ξερεις ποως πολυ βοηθαει να μη καθεσε με τα ποδια κατεβασμενα..εχε τα παντα σε ενα μαξιλαρακι η σε ενα σκαμνακι και να κανεις δροσερα ποδολουτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες ...

Μαρουλιτα εγω ακριβώς το αντίθετο επειδή τόσα χρόνια ξυρίζομαι σχεδόν κάθε μέρα παντού....τώρα το κάνω χωρίς να βλέπω με κλειστά μάτια που λένε........ :lol: και να σημειώσω ότι η κοιλιά μου είναι τεράστια , όσοι με βλέπουν δεν το πιστευουν ..μου λένε μια κοιλιά σε 2 πόδια........... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι για να γελάσουμε

αυτες τις μέρες εχω πάθει κρίση καθαριότητας και ενω έπλυνα κουρτίνες και καλύματα μπήκαν όλα... :lol: ναι μυρίζουν ωραία αλλα ποιος έχει κουράγιο να τις ξεκρεμάσει τώρα για να τις μακρύνει...και τα καλύματα να δω πως θα χώσω μέσα τα μαξιλάρια................μα καλα δεν τα πλένουν πριν τα κόψουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia..ti kanete?

xtes efuga ksafnika..hrthe o antroulhs mou k me phre mazi tou gia bolta sthn thessaloniki..phgame k ap ta jumbo..phrame diafora

shmera ksupnhsa me ponokefalo...prepei na paw sto super k na mageirepsw alla bariemai polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...