Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Ευη μου καλό ύπνο...με γεια τα πραγματάκια σας!!!

Χρύσα μου έτσι έιναι...Κοντομάνικο σίγουρα θα του έχω με τέτοια ζέστη κι εννοειται ένα σεντονάκι από πάνω. Κι ο παιδίατρος αυτό μου είχε πει..Οτι φοράω εγώ και το μωρο..Δεν κάνει να ζεσταινεται το μωρο.

Τα ρούχα που θα του βάλω όταν βγούμε από την κλινική δεν τα έβαλα στη βαλίτσα..Τα έβαλα όμως σε ένα σημείο στη συρταριέρα και θα το φέρει ο άντρας μου όταν έρθει η ώρα...ή μηπως να το βάλω στη βαλίτσα??? Την έχω γεμίσει..Οταν με δουν οι νοσοκομες θα νομίσουν ότι πάω εκδρομή!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχ..οχι καλε μη τα βαλεις...

ας τα φερει ο καλος σου εκεινη την ημερα...

Θα τα εχεις απλα ετοιμα..

να εχει και αυτος τη χαρα οτι παιρνει τα μοσχομριστα ρουχαλακια του γιου του για να σας παραλαβει..

εγω δεν ειχα παρει ουτε τα ρουχα του..αλλα ουτε και τα δικα μου ..τα εφερε ολα ο αντρας μου...μαζι με εκαν καπελο για τη ζεστη...χιχιχιχι..

Εχω αφισει δε γραπτες εντολες στην πεθερα...μια μερα πριν ερθουμε απο την κλινικη να πλυνει και να σηδερωσει τα σεντονακια και τις κουβερτουλες του πρωτου καιρου καθως και τα ρουχαλακια του μωρου που θα βγει- αυτα που πηρα σημερα- οπως και την προικα της καλαθουνας και το καλυμα απο το καρεκλακι αυτοκινητου

Αν και ατο το μερακι το ειχε στον Χριστοφορο...την αγκαρεψα και γι'αυτο το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Καλά κι εγω οδηγιες εχω αφησει!!

Αντε να γεννησουμε κι εμέις να ερθουμε με τα μωρακια μας στο σπίτι...φτανει πια τόση αναμονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη δε βιαζομαι..ισως επειδη ηδη εχω ενα...αλλα και σε αυτονδεν βιαζομον...

Κοιτα..οσο ειναι μεσα στην κοιλια..θελουμε να βγει..μετα θα υπαρξον μερες που θα θες να ξαναμπει μεσα :lol::lol::lol::lol:

Οκ δεν ειναι τοσο τραγηκα τα πραγματα..

Θα βγουν με το καλο και στην ωρα τους...

Ποτε ειπαμε οτι θα βγαλετε τα ραμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Λες Χρυσα μου???? Την τριτη θα τα βγαλουμε...

Μωρέ καλά να είναι κι ας έρθουν όποτε θέλουν...έτσι λεω από τη μια...αλλά από την άλλη επειδη ήμουν τόσο καιρό ξαπλωμένη, με κούρασε. Γιάυτο με έπιασε τόση αγωνία νομίζω..Και ομολογώ ότι καμιά φορά λέω να γεννηθει αφού είναι όλα καλά, μηπως γίνει κάτι πάλι...Οπως μου είπε κι ο γιατρος χθες "εσεις οι δασκάλες είστε οι πιο αγχώδεις! Με τα παιδάκια στο σχολείο πώς έχετε τόση υπομονη κι όταν είναι να γεννησετε πανικοβάλλεστε"? :lol::lol::lol: Μου την είπε με λίγα λόγια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα..μεχρι το Αλλο ΣΚ θα εισαι σπιτι με το κουκλι σου!!!

μην αγχωνεσαι..ολα θα ειναι επιτελους οπως τα θες!!!!!

Και να ξερεις πωςτωρα πια..τιποτα δεν μπορει να γινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάάάάρα πολύύύ όλες σας για τις συμβουλές σας!!!!!!!!!!!

Είμαι καλύτερα τώρα, ομολογουμένως, ξανακοιμήθηκα το πρωί, κατέβηκε η πίεση, μετά ασχολήθηκα λιγάκι με το λαπτοπάκι μου & έψαξα στη βιβλιοθήκη μου να βρω 1 μυθιστόρημα...... να διαβάσω ως τη γέννα...... έχω πάρα πολλά εδώ και χρόνια και δεν έχω προφτάσει να τα διαβάσω......

Για μεσημέρι έφαγα τα μπιφτεκάκια μου με σαλατούλα & μπόλικο τζατζικάκι...... που καταπολεμάει την πίεση....... πολύ ζέστη σήμερα.......... τώρα την έχω αράξει στον καναπέ με το νυχτικάκι μου & σε λίγο περιμένω να τελέψει το πλυντηριάκι μου, να απλωσωμπουγαδιάσω!!!!!!!!

Μου τηλεφωνούσε η μάνα μου νωρίτερα, αλλά δεν απάντησα, άμα μιλήσουμε αργότερα, θα της πω κοιμόμουν..... ενώ δεν κοιμόμουν εκείνη την ώρα.... απλώς δεν ήθελα να με ακούσει τόσο πεσμένη.......

Με τον άντρα μου μιλήσαμε ελάχιστα όλη μέρα σήμερα, πιστεύω χαμπάρι δεν πήρε που είχα θέμα με την πίεση.... κι ας ήταν το πιεσόμετρο στον καναπέ........

Έχει κανονίσει γι΄απόψε να πάμε σε 1 θεατρικό, που παίζει η ξαδέλφη μας....... δε θέλω με τίποτε...... δεν έχω την παραμικρή διάθεση...... αλλά δεν την γλιτώνω κιόλας........ τέλος πάντων.... ευτυχώς είναι αργά...... κατά τις 9...... να έχει δροσίσει λιγάκι........ πολύ ζέστη!!!!!!!!

Πάλι με τραβάει λιγάκι το πιπί...... ο μικρούλης μου ευτυχώς είναι ζωηρότατος σήμερα, ο ψυχούλης μου, κι εγώ όμως όλο χαϊδεύω την κοιλιά, να ξέρει πως η μανούλα του τον λατρεύει....... κι ο μπαμπάς του, δεν τίθεται θέμα..... αλλά........ ας μην επεκταθώ.......

Αυτά.........

Και πάλι....... χίλια ευχαριστώ σε όλες σας!!!!!!!!!!

Καλό απόγευμα να έχουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Χρύσα μου...σε όλες μας να πάνε όλα καλά!

Πιπίτσα μου γλυκια...Φαίνεται το έχουν οι μέρες...Κι εγώ τσακώθηκα πολλές φορές αυτες τις μέρες με τον καλό μου, αφού βγαίνει όλη η παρέα κι εγώ πάλι μένω μόνη. Μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα αλλά τώρα με ρίχνει πολύ η ψυχολογια..

Τεσπα...να πας στο θεατρο σήμερα. Θα αλλάξεις και διάθεση. Να μην μου στεναχωριέσαι και είναι κρίμα αφού σου ανεβαίνει τόσο η πίεση..Να σκεφτεσαι μόνο ευχάριστα πράγματα..

Πάντως εχεις δίκιο..Τα μωρακια μας το νιώθουν όταν δεν είμαστε καλά..Κι εγώ καθε φορά που στεναχωριέμαι μου ρίχνει κάτι κλωτσιες και στο τέλος νιώθω τύψεις που τον παιδεύω!!

Ευτυχώς με πηρε μια φίλη μου ότι θα έρθει αύριο να με πάει βόλτα για καφε στο εμπορικό...να ξεσκάσω λίγο!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, σίγουρα θα ξεσκάσω & θ΄αλλάξει η διάθεσή μου αλλά........

Λέω....... γιατί να μην πάμε μία βόλτα για έρευνα αγοράς, φεριππείν και να πάμε στο θέατρο????

Γιατί να μην τα συνδυάσουμε????? Κατάλαβες????? Με πιάνει το παράπονο πάλι......

Τέλος πάντων..... δεν ξέρω..... όπως μου έρθει....... βαριέμαι......

Κρατάει μούτρα ο ένας στον άλλον..... δεν έχω ιδέα τελικά αν ισχύει κιόλας........ θα δούμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ορμόνες φταίνε Πιπίτσα μου...Ρίξε ένα χαμόγελο κοριτσάκι μου, εξήγησε στον καλό σου τις αγωνίες σου και θα δεις ότι όλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες?εμεις μια χαρα....δεν προλαβα να μπω απο το πρωι..ετρεχα στα μαθηματα κ για χαρτια...τελικα πολυ το μετανοιωνω που δεν το εψαξα στο πρωτο παιδι για τα μαθηματα...καθε φορα ειναι ολο κ πιο ωραια...σημερα καναμε μια επαναληψη τις προυγουμενες ασκησεις κ μαθαμε τις αναπνοες κατα την διαρκεια των ωδινων....μας εδωσε κ φωτοτυπιες με στασεις που μπορουμε να περνουμε κατα την διαρκεια του πονου...ελπιζω να μου φανουν χρησιμα...τωρα μαθαινοντας τα καταλαβαινω οτι αν τα ηξερα θα μπορουσα να αντιμετωπισω καλυτερα την κατασταση στην πρωτη γεννα...καλλιο αργα παρα ποτε

μας εδωσε κ την λιστα με τα πραγματα για το νοσοκομειο....κ τελικα διαπιστωσα οτι απο νοσοκ σε νοκομ εχει μεγαλη διαφορα...πολυ οργανωμενοι κ απο τα λεγομενα τις μαιας βοηθουν πολυ την γυναικα κ στην φροντιδα του μωρου κ στο θηλασμο...

αυτο που ρωτησατε για τα ρουχα μας...σημερα το ρωτησα κ εγω στην μαια κ μας ειπε οτι επειδη στο νοσοκμειο ο κλιματισμος ειναι στο φουλ καλο ειναι να ειναι με μακρυμανικο φορμακι κ εσωρουχο απο μεσα κ φυσικα να εχουμε κ κουβερτουλα ψιλη μαζι μας.οπως μας ειπε κ για μας να παρουμε καλτσακια γιατι ωρες ωρες μπορει να κρυωνουν τα ποδια μας.στο σπιτι ομως οποως νοιωθουμε εμεις ετσι κ αυτο.

γενικα ηταν πολυ χρησιμα ολα οσα μαθαμε κ σημερα....ανυπομονω για το επομενο.

για τα ρουχακια, επειδη το ρωτησε σημερα καποια κοπελα,μας ειπε οτι μπορουμε κ τωρα να τα πλυνουμε,εννοειται σε καθαρο μερος τα τακτοποιουμε κ μολις μπουμε στον μηνα τα βαζουμε στην βαλιτσα.να μην ειμαστε υπερβολικοι με το θεμα αποστειρωσης...αλλωστε το σιδερο δεν ειναι κλιβανος..ετσι μας ειπε.

εγω σημερα κατεβασα την βαλιτσα,τηςς εκανα ενα φρεσκαρισματακι κ λεω αυριο να ετοιμασω τα νεσεσερ με τα δικα μου πραγματα κ της μπεμπας...κ αν δεν βρεχει α πλυνω κ τα τελευταια ροχαλακια...οποτε βλεπω τι θα παρω μαζι μου κ τα βαζω σε ξεχωριστο μερος για να τα βαλω κατευθειαν μετα στην βαλιτσα.οποτε μετα τελος....ασε που απο βδομαδα λεει καυσωνα κ δεν ειναι για τετοια....μετα μονο παραλια να απολαυσουμε το καλοκαιρι που μας μενει...

καλο βραδυ κορτσουδια....τα λεμε αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααα!κ παλι πρωτη σημερα :shock: γαριδα το ματι απο τις 5.30 παλι.τι πραμα ειναι αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

για τα ρουχαλακια που λετε εμενα μου ειπαν οτι για ολο το 1ο μηνα πρεπει να φορανε πολυ λεπτα μακρυμανικα.με ζιπουνακι απο μεσα.οσο για τη 1η μερα ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥς ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΠΑΝΙΚΗ κουβερτα κ μετα θα τους βαλουμε λεπτο κουβερτακι.βεβαια σε καθε μαιευτηριο μπορει να διαφερουν.αλλα οσες κοπελες εχω ρωτησει που εχουν γεννησει ιουλιο γιατι κ μενα μου φαινοταν παραξενο να τους βαζουν τοσο χοντρη κουβερτα,παρολα αυτα μου ειπαν οτι οντως ηθελαν ισπανικη κουβερτα για τις πρωτες μερες

για την αποστειρωση κ μενα η μαια τα ιδια μου ειπε.οχι υπερβολες.μου ειπε να τα πλυνω να τα σιδερωσω κ να τα βαλω σε καθαρο μερος μακρια απο τις σκονες.εγω τα πρωτα απαραιτητα τα εβαλα ηδη στη βαλιτσα κ τα υπολοιπα στη ντουλαπα κ τα σκεπασα με καθαρο σεντονακι.

για να μοσχομυριζουν εβαλα λιγο βαμβακι ποτισμενο με λαδακι σωματος για μωρα,σε ενα ναυλον σακουλακι κ το εβαλα μεσα στη βαλιτσα τους.κ στη ντουλαπα τους το ιδιο.κ τωρα οταν την ανοιγω μυριζει μπεμπε :):)

πιπιτσα κατρχην πιστευω οτι το παιρνεις τοσο βαρεως επειδη οι ορμονες μας δεν ειναι κ στα καλυτερα τους το τελευταιο καιρο.αλλα γιατι δε πας για μια μικρη ερευνα αγορας με μια φιλη σου;κ μετα πας με τον αντρα σου.εγω τις μισες φορες πηγα με φιλη μου η με τη μανα μου κ μετα οταν ηταν να επιλεξω πηγα με τον αντρα μου.θα τον ειχα τρελλανει αν τον επαιρνα ολες τις φορες μαζι. :lol:

αυταααααααααα

παω α κανω ενα μπανακι,να ετοιμαστω για την αποτριχωση κ ξαναμιλαμε.τα ποδια θα τα κανω με σιλκ επιλ.τη θαμνωδη-δασωση περιοχη με κερι.τη προηγ βδομαδα που ημουν στο νοσοκομειο ρωτησα τις νοσοκομες κ μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα για την αποτριχωση

γραψτε τα νεακια σας κ θα επανελθω να σας μελετησω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna mou kalimera...silk-e-pil???????ki egw efti exw..panagia mou..tin teleftaia fora mou rthe na arxisw pali to tsigaro apo ton pono kai ta nevra mou.....oso gia tin thamnwdi perioxi pou les xtes to skeftomoun..ekana keri prin 15 meres..kai twra skeftomai..na to kanw pali?i na perimenw afou tha me ksyrisoun sto nosokomeio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna egw na deis poses fores exw tsakwthei me ton antra mou...exw liga nevra parapanw ki egw einai kai aftos kourasmenos apo douleia giati kathe mera apo tis 8 erxetai stis 530...logiko....ti na kanoume?etsi einai....tha erthei i mpempa kai tha eimai pio xalari...gia pes gia tin piesi sou poso einai dld sinithws?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

τι κανετε;;;

Αννουλα τα δικα σου μωρακια θα γεννηθουν λιιιγο πιο νωρις και θα εχουν λογω το οτι ειναι διδυμα πιο μικρο βαρος απο τα υπολοιπα...

οσα λεμε εμειςε για ρουχα αφορουν τελειομηνα μωρα με κανονικο βαρος γυρω στα 3 κιλα..στις κουκιτσες σου σηγουρα θα φορας στην αρχη μακριμανικα κορμακια ακομα και μεσα στο σπιτι και καλτσακια..αλλα κουβερουλακαλυτερα να παρεις μια πιο χοντρη βαμβακερη η καθαρα μαλλινη και οχι ισπανικη που ειναι συνθετηκες και μπορει να ερεθησουν τις αναπνευστικες οδους.

Συμπεθερα εγω ακομα δεν ετοιμασα τιποτα...

Πηγα χτες στα Τζαμπο να παρω δωρο ενα ριλαξ στην ξαδελφη μου και πηρα επιθεματα στηθους και ενα σετ λευκα καλτσακια για το νινι και αυτο ηταν...πρεπει σιγα σιγα να βαλω τα πραγματα στις θηκες τους και μεσα στη βαλιτσα.

Να δουμε σημερα τι θα μου πει ο γιατρος και αυριο με το καλο θα την ετοιμασω να ειναι ετοιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα μου εμενα το σιλκεπιλ δε με ποναει.γενικα το χρησιμοποιω περισσοτερο απο το κερι.εμενα η γνωμη μου ειναι πως καλυτερα να περιποιηθεις μονη σου τη περιοχη σου.εμενα τη προηγ βδομαδα που πηγα νοσοκομειο με ξυρισαν προληπτικα.ε!δεν σε ξυριζουν κ με ιδιατερη φροντιδα.ενα χραπ-χρουπ κ τελος.εγω θα τα κανω σημερα ετσι ωστε σε καμια 15αρια-20 μερες που θα γεννησω να μην αγχωνομαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cesilia mou dld egw pou tha gennisw ioulio me arxes avgoustou prepei na parw kai makrimanika formakia?kai kouverta?den einai ligo-poli zesta?

ki egw mallon tha kanw apotrixwsi telika stin perioxi anna mou giati pistevw tha me petsokopsoun ekei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε Χριστινακι...

ευ θα φορας στο μωρακι κανονικα κοντομανικα χωρις ποδι..καιλεπτη βαμβακερη κουβερτα η σεντονακι..θα σκασει το καημενο...

αναλογα παντα με τον καιρο που εχει.,.

η Αννουλα θα κανει διδυμα τα οποια θα ειναι και πιο μικρα σε βαρος..και πιο λιγα σε ευδομαδες..δεν θα ειναι διλαδη εντελως τελειομηνα μωρα...

αν δεν κανω λαθος θα της τα παρουν στις 36 ευδομαδες κοντα

Εγω παντως το θεμα αποτριχωση θα το κανω μονη μου..μπλιαχ...δε θελλω να μου το κανουν στο νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Τι κάνετε? Ξύπνησα κι εγώ νωρίς σήμερα..πάλι όνειρα με φίδια έβλεπα (μακρυά απ΄΄ο εμάς), με έπιασε και κράμπα πάλι αλλά ευτυχως τις τελευταιες φορές δεν είναι δυνατες. Τρωω το πρωινό μου τώρα κι αργότερα θα πάω βολτιτσα με μια φίλη μου!

Άννα μου θα συμφωνήσω με την Χρύσα...Εσένα είναι αλλιώς στο θέμα ρούχων του μωρού γιατί έχεις διδυμάκια και θα ειναι πιο μικρά.

Χριστινάκι κοντομάνικο θα βάλεις του μωρου αφού θα είναι τελειόμηνο!

Χρυσα μου έχεις γιατρο σήμερα? με το καλό, θα περιμένουμε νέα σας...Και άρχισε επιτέλους να φτιάχνεις τη βαλίτσα!!! Θα αγχωθω εγώ για σένα στο τέλος :lol::lol::lol:

Μιχαέλα μου ωραία τα μαθήματα ε??? Μακάρι να μπορουσα τότε να πήγαινα κι εγω..Ωραία πράγματα σας λένε!!

Αποτρίχωση κάνω μόνη μου κι εγώ κι ειδικά τωρα που πλησιαζω κάνω πιο συχνά, μην συμβεί κάτι και χρειαστει να με κάνουν οι νοσοκομες... :? Εκανα χθες και θα ξανακάνω τη Δευτερα να είμαι έτοιμη για την επόμενη μέρα στο γιατρο!

Οι άλλες τι κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναγκαστικά το κάνω με ξυραφάκι και καθρεφτάκι Χριστινα μου...δεν γίνεται αλλιώς..Παλιά το έκανα σε αισθητικό αλλά όχι όλο γιατι ντρεπόμουν :oops: και έπαιρνα ταινίες με κερι και έκανα το υπόλοιπο εγώ..

Τωρα δεν πήγα καθόλου σε αισθητικό γιατι λόγω του προβλήματος που είχα φοβόμουν μην προκαλέσω συσπάσεις...ασε που ο μικρός είναι τόσο χαμηλά που τον νιώθω εντελώς στο πίπί μου ακόμη κι όταν ξυρίζομαι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πως τη παλευεις με το καθρεφτακι;;;;;;;;;;;;;πω πω.μια φορα το δοκιμασα αλλα πετσοκοπηκα.τωρα το γυρω γυρω το κανω με κερι.το πανω μερος οπου θα γινει η τομη το ξυριζω μονη μου,κ απο κατω το ''κουρευω''με μια παλια ξυριστικη μηχανη του αντρα μου που ευτυχως θυμηθηκα οτι υπηρχε :whistle:

πολυ ταλαιπωρια το ολο θεμα,αλλα εχω ακουσει ιστοριες απο νοσοκομες.υπαρχουν μερικες κοπελες που ειναι της ΄΄παραδοσης΄΄κ πηγαινουν με το πιπι αφανα.στη κυριολεξια.τοσο που να στομωνει το ξυραφι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ενταξει ας μη το κανουμε στην εντελεια,αλλα τουλαχιστον να ειμαστε περιποιημενες

μαρακι κ εγω ρωτησα αν το κερι η το σιλκεπιλ δημιουργει συσπασεις κ μου παν οχι.παρεπιπτοντως το γιουτοπαρ το κοψες;εμενα συμφωνα με τις μερες που μου χε πει ο γιατρος αυριο ειναι να το κοψω.θα κοψουμε κ το τροφοκαρντ κ το ασβεστιο΄

κ εμενα επιση η μια μικρη πρεπει να κατεβηκε πολυ-πολυ χαμηλα γιατι τρωω πολυ ψαχουλεμα εκει κατω.η αλλη η κακομοιρα σκαλιζει οτι μπορει πανω,αλλα φαινεται εχει περισσοτεο ενδιαφερον ο κατω μαχαλας :lol::lol::lol:

οτι εχω 5 μερες να παω τουαλετα σας το πα;εχω φαει απο φρουτο κιλα,απο λαχανικα επισης.αλλα τιποτα! :roll::roll: θα σκασει το εντερακι μου.αν συνεχιστει κ αυριο θα πω του γιατρου να κανω κλυσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...