Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΑΓΗ PROFILE PHOTO (?)


Lollipop

Recommended Posts

Καλημερα...εδω και μερες προσπαθω να αλλαξω την φωτογραφια του προφιλ μου αλλα δεν τα καταφερνω...

Διαλεγω την φωτο

Κανω κλικ εκει που λεει <ορισμος ως φωτο προφιλ>

Μου βγαζει ενα πινακακι που λεει <ειστε σιγουροι για την αλλαγη> αλλα δεν μου βγαζει κατι για να επιβεβαιωσω την αλλαγη. :?:roll::roll::roll::roll::roll:

Κανω κατι λαθος;

Μπορει καμια να βοηθησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι κανεις αναζητηση,φορτωνει την φωτο που επελεξες και αλλαζει απο μονο του δεν χρειαζεται να κανεις κατι αλλο απλα μονο να δεις οτι εχει ανεβει η φωτο που θελεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ηδη ανεβασμενη φωτο εδω στο μαμμυ στο αλμπουμ μου...παταω πανω δεξια που γραφει <ΟΡΙΣΜΟΣ ΩΣ ΕΙΚΟΝΑ ΠΡΟΦΙΛ> και μου βγαζει ενα πινακακι που γραφει <Θα αλλάξετε την εικόνα του προφίλ σας με αυτή την φωτογραφία. Σίγουρα θέλετε να το κάνετε αυτό;>

δεν μου βγαζει ομως <ναι>-<οχι> να πατησω για να γινει η αλλαγη... :?:?:?:?:?:?:?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να αλλαξεις φωτο στο προφιλ πας στην κοινοτητα και πατας εκει που λεει αλλαγη φωτο προφιλ....μετα δεν ειναι δυσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο κανω Μπουρικακι μου...και μου βγαζει ενα πινακακι που λεει <ειστε σιγουροι για την αλλαγη> αλλα δεν μου βγαζει κατι για να επιβεβαιωσω την αλλαγη.

Τελος παντων..σας ζαλισα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πας στην κοινότητα,πάνω εκεί που γράφει προφίλ θα επιλέξεις αλλαγή φωτογραφίας προφίλ και μετά στο κουτί που γράφει αναζήτηση. Μόλις επιλέξεις αυτό που θέλεις κάνεις μεταφόρτωση. Τίποτα άλλο και σου αλλάζει από μόνο του την φωτό του προφίλ σου. Καλή επιτυχία. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...