Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Elenh twra me thn protash pou ekanes sthn Eirhnh tha pathei enfragma :)):)) Pws tha enfanistei dipla sou sthn paralia vre??? Edw me rouxa kai thelei na mas pisei pws einai xontrh kai esu theleis na valei kai magio :)):))

Oso gia to alo thema ths babysiter eimai kai ekei atuxh giati exw thn kataliloterh theia gia authn thn doulia alla zei se alh polh( Beroia) :(

Thn pethera mou fisika den thn empistevome giati olo mou leei kati koufa gia to ti xriazonte ta mwra (exei minei sta xronia pou megalose ta paidia ths) .An ths dosw odigies ta misa tha ta ksexasei kai tha arxisei ta dika ths opote kai egw den ton afinw katholou s'afthn...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Εύη, την πιστεύεις ότι έχει θέμα με τα κιλά;;; το είπες και μόνη σου, "θέλει να μας πείσει"! την είδατε άλλωστε στη φωτο μια χαρά κούκλα είναι, και από κοντά είναι ακόμα καλύτερη. Ειρήνη δεν θέλω τέτοια, να έρθεις να είμαστε παρεούλα στην Εύβοια! τρελές εμείς, τρελοκομείο και ο άντρας μου μια χαρά θα περάσουμε!

Εύη ούτε για 2-3 ώρες δεν την εμπιστεύεσαι; αν είναι ταϊσμένος ο γαμπρούλης μου και αλλαγμένος τι κουλό να του κάνει; κάντο να βγείτε έστω για ένα καφεδάκι με τον συμπέθερο οι δυό σας, το δικαιούστε.

Θηρίο ο γαμπρούλης μου ε; έχω την εντύπωση ότι θα γίνει μεγάλο ζουζούνι και η δικιά μου... Μη σταμπάρει κάτι, είναι ικανή να φύγει από τα χέρια μου για να το αρπάξει! δεν πειράζει καλά να είναι κι ας μας παιδέψουν, εδώ θα είμαστε να τα λέμε η μια στην άλλη και να παρηγοριόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας,μπαινω βιαστικα να δωσω το παρον και θα τα πουμε το βραδυ αν ειστε μεσα!!

τα εχω παιξει απο την κουραση και τον παμε βολτα..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια είστε εδώ; Εγώ έχω αράξει στην βεράντα μου και ξεκουράζομαι.

Μαριετάκι και εγώ κουρασμένη νοιώθω πολύ.

Πήγα και στο γιατρό εχτές και μου έκανε την καρδιά περιβόλλι. Μου είπε ότι έχω μυικούς σπασμούς γι' αυτό πονάω τόσο που ξεκινάνε από την πλάτη και καταλήγουν στο πόδι. Θέλει ξεκούραση, φυσικοθεραπείες, μαλάξεις και μετά διατάσεις,ραχαίους και ενδυνάμωση μυών. Να σταματήσω τις ενέσεις (Ευάκι δεν ήταν κορτιζόνες voltaren έκανα)γιατί το μόνο που κάνω είναι να επουλώνω τον πόνο κι όχι να διορθώνω το πρόβλημα. Θα μου κάνει ο άντρας μου ευτυχώς γιατί που χρόνος να πάω σε φυσικοθεραπευτή. Έχει έναν φίλο φυσικοθεραπευτή που έχει παρατήσει το ιατρείο του που το είχε στο σπίτι του(έγινε δημόσιος υπάλληλος) και θα μας δανείσει τα μηχανήματα που χρειαζόμαστε (χώρο έχουμε να τα βάλουμε) θα του δείξει πως πρέπει να μου κάνει τα απαραίτητα και ο θεός βοηθός (αν και τον εμπιστέυομαι). Μετά θα με βάλει σε πρόγραμμα γυμναστικής και ελπίζω να γάννω που λένε και να μπορώ να χαρώ το παιδάκι μου και το σπίτι μου που τώρα δυστυχώς τα αγκομαχάω γιατί με κουράζουν και πονάω συνεχώς.

Αυτά τα νέα μου για την μέση μου στα δικά μας τώρα.

Διακοπές θα πάμε κι εμείς δέκα Ιουλίου. Κλείσαμε στο Γύθειο από που είναι η μητέρα μου και μένουν οι γονείς της έχουμε σπίτι δηλαδή αλλά δεν θα μείνουμε σ' αυτό. Με εξέπληξε σήμερα η μαμά μου και η γιαγιά μου που μου είπαν ότι θέλουν να περάσουμε καλά και να ξεκουραστούμε με την μπουμπού μας, να κάνουμε τα μπάνια μας και να ευχαρηστηθούμε γενικά κι έτσι μας κλείσαν ξενοδοχείο (πολυτελέστατο εντομεταξύ απ' ότι είδα στο site τους) πάνω στην θάλασσα ώστε να μην χάνουμε λέει χρόνο στο να πηγαίνουμε με αμάξι και ετοιμασίες και κουβαλήματα. Έχει και πισίνα με εκπαιδευτή για εκμάθηση για κολύμπη σε μικρά παιδια! Άραγε να πιάνει κι εμάς που είναι τόσο μικρή ακόμα; Δωρεάν ασύρματο ιντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο, πρωινό με μπουφέ κ.α άλλες χλίδες που ομολογουμένως δεν το πιστεύω ακόμα ότι θα μου τις παρέχουν έτσι απλόχερα οι δικοί μου καλύπτοντας οικονομικά την διαμονή μας εκεί. "Όλα για την πριγκιπέσσα μας" λένε "για να τα έχει όλα" απ' την μία χαίρομαι απ' την άλλην νοιώθω άσχημα που φέτος ειδικά δεν μπορούσα να της τα παρείχα εγώ μόνη μου χωρίς βοήθεια. Έχουμε την βάφτισή όμως, ο άντρας μου έχει ανοιχτεί και με μαστορέματα στο εξοχικό του στην Κόρινθο όπου και θέλουμε να κάνουμε την βάφτιση κι έτσι οικονομικά είμαστε περιορισμένοι. Το αποτέλεσμα όμως είναι ότι θα κάνουμε μια χαρά διακοπές για δέκα μέρες του Ιουλίου και έχουμε και άλλες δέκα το Αύγουστο που δεν το βλέπω να έχουμε τέτοια πολυτέλεια βέβαια πάλι. Θα δούμε.

Θυμάστε βρε κορίτσια πέρυσι τέτοιο καιρό που φοβόμασταν να μπούμε στην θάλασσα μήπως και πάθουμε κάτι σαν εγκυούλες; Φέτος θα έχουμε άλλο άνχος. Μην πάθουν κάτι (Θεός φυλάξει) τα μωρά μας απ' την θάλασσα. Εκεί στο γύθειο βέβαια είμαι σίγουρη γιατι παραλίες μας πως είναι καθαρές αλλά ποτέ δεν ξέρεις ένα άγχος το έχεις. Τέλοσπάντον. Με έχει πιάσει η πολυλογία μου και πολύ φοβάμαι ότι έκτος του ότι θα σας κουράσω να με διαβάζετε, είμαι και μόνη μου τέτοια ώρα εδω μέσα και μόνη μου τα λέω και μόνη μου τα ακούω. Οπότε σας καληνυχτώ και θα τα πούμε αύριο. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστακι στο Γυθειο ειχαμε περασει πολυ ωραιες διακοπες πριν αρκετα χρονια με τον Μανο..μου αρεσε πολυ η πολη αν και την εβρισκα παντα λιγο μελαγχολικη,μου εκανε ομως παντα ενα κλικ το μερος αυτο!! πωπω τι μου θυμισες!!

πακετο χοντρο γαμωτο με την μεση σου!! περαστικα ρε συ κι ολα θα πανε καλα!! σκεφτομαι πώς θα σε ποναει οταν θα παιρνεις την μικρη αγκαλια..εδω εγω ποναω στην μεση και στην πλατη με τον μικρο καθε φορα,ποσο μαλλον εσυ!!

ο μικρος σημερα ηταν ολο αγκαλια..Ευη το περναμε μαζι αυτο!!! αν δε με βλεπει αρχιζει να κλαψουριζει σαν σκυλακι και μετα απο λιγο νευριαζει και βαζει κατι τσιριδες,νιωθω οπως η Ευη λες και τον σφαζουμε!! το μεσημερι κοιμηθηκε στην αγκαλια μου κι ετσι οπως εκανα να τον βαλω στο κρεββατι του ξυπνησε και εκλαιγε!! απο την μια μου αρεσει η αγκαλιτσα του,κουρνιαζει οπως οταν ηταν νεογεννητο,αλλα απο την αλλη πού με τετοια ζεστη ολη μερα αγκαλια :shock:

κοριτσια πολλα παντρολογηματα διαβαζω κι ενα μου ερχεται στο μυαλο:αν θελει η νυφη κι ο γαμπρος,τυφλα να'χει ο πεθερος :lol:

Ελενη πώς περασατε στην επετειο σας;το βραδυ ειχαμε ξεσαλωμα; :oops:

Κατερινα επαξια δικαιολογει ο μικρος σας τον νεο μας τιτλο 8-)8-)

Σαρα μου θα σκεφτω για την τριημερη αποδραση και θα σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι άστα! όταν την σηκώνω αγκαλιά και κυρίως όταν την σηκώνω από χαμηλά και σκύβω για να την πιάσω υποφέρω αλλά και μένα μ' αρέσει να την κρατάω αγκαλίτσα κι έτσι με το παραμικρό που θα κλάψει την σηκώνω. Ευτυχώς βέβαια που δεν κάνει έτσι όπως λέτε η δικιά μου όταν την αφήσω απ' την αγκαλιά μου. Κάθεται αρκετά μόνη της. Στην κούνια, στο παρκοκρέβατο, στο καρεκλάκι της αλλά μόλις βαρεθεί (λογικό βέβαια είναι) γκρινιάζει και έχει έτοιμο το κλάμα. Την έχω παρατηρήσει ότι κλαίει επίσης όταν ασχολείται μ' ένα παιχνίδι και δεν καταφέρνει να κάνει αυτό που πρέπει να κάνει. Το κάνουν και εσας αυτό; Ή η δικιά μου είναι πεισματάρα και εκνευρίζεται με λεπτομέρειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia xalia h mesh eee???? More eisai sigourh pws mporei o antras sou na sou kanei sosth doulia h tha mhneis telios ksapla sto telos????

H diakopes sas akougonte souper kai to kalo einai pws tha exeis kai ena spiti konta an ou mi geneto xriasteis kati gia to mwro, alithia pws tha ths magireveis? exei kouzina to dwmatio sas??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη κανει απιστευτη ζεστη και του εβαλα λιγο το κλιματιστικο την ωρα που τον ταιζα..ετσι οπως τον κραταω αγκαλιτσα,το κεφαλακι του γινεται μουσκεμα γαμωτο..τα λυπαμαι τα μωρακια με την ζεστη...πού να σφιξουν κιολας για τα καλα!!

Ο Μανος μολις μπηκε σπιτι..πηγαμε τον μικρο βολτα στον Φλοισβο και γυρισαμε κατα τις 22:00...ο κυριος ομως ειχε κανονισει να βγει με τον αδελφο του και την νυφη του για ποτακι...δε λεω,κουραζεται κι εκεινος ολη μερα στο γραφειο,αλλα κι εγω δε καθομαι ουτε λεπτο στο σπιτι με ενα μωρακι και χωρις καμια βοηθεια...δε ζηλευω τις βολτες και τα ποτακια..αλλα φοβαμαι τα βραδυα λιγο με τον μπεμπη..πες οτι κανει σεισμο,αυτος ειναι μονο ο μεγαλος μου φοβος...πού πας κυριε κι αφηνεις το μωρο και την συντροφο σου μονους; γκρινια αρχισα και δε μου αρεσει,αλλα ανθρωπος ειμαι!! και το κανει και συχνα...λες να εχει βρει κανενα γκομενακι;;;;;;;;; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis den exoume kanonisei diakopes akomi. To kako me emas einai pos otan oloi oi aloi pane diakopes erxonte oi dikoi mou kai den thelw na paw pouthena gia na eimai oso to dinaton perisotero xrono mazi tous...

Gia S/K pou legame na pame gia kanena mpanaki (giati h Flwra mas eprikse) malon xalaei o kairos apo to apogevma tou Savvatou :( kai den kserw ti tha ginei telika....

To sigouro einai pws tha paw sto xwrio mou sthn Serres kai tha eimai konta se vouno kai limnh (auto pianei gia diakopes h prepei na pas sthn thalassa????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το μαγειρεμα Ευη που λες,εμας η παιδιατρος μας ειπε να παρω ετοιμες παιδικες τροφες και δε θα παθει τιποτα για μια εβδομαδα αν φαει κρεατακι κλπ ετοιμο..εισαι καλα που θα καθεσαι να μαγειρευεις;ειπε χαρακτηριστικα..κι εδω που τα λεμε το συζητησα με την αδελφη μου κι η ιδια συμφωνει οτι δεν αξιζει για λιγες μερες να μαγειρευω..αξιζει να χαλαρωσουμε λιγο..μονο το μιξερ θα παρω για την φρουτοκρεμα του...σημειωση οτι κι εμεις θα παμε σε ενα ξενοδοχειο αρκετα καλο,που δεν θα εχει ομως κουζινα....

το Μαρακι ειπε και κατι αλλο που το σκεφτομαι:να μαγειρεψω και να βαζω τις μεριδες στην καταψυξη...θα δω!!

Ευη εσεις θα πατε πουθενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου λόγω του ότι είναι μέσα στον αθλητισμό και συνεναστρέφεται και με γιατρους μου φαίνεται ότι τα παίρνει εύκολα αυτά. Αν δω ότι δεν είναι σίγουρος θα πάω σε φυσικοθεραπαυτή εννοείται.

Στο ξενοδοχείο μου είπαν πως στις παροχές που έχω μπορώ να τους πάω όλα τα φαγητά του παιδιού αμαγίρευτα και να μου τα φέρνουν εκείνοι μαγιρευμένα (!!!???) αλλά επειδή αυτό δεν μου ακούγεται και πολύ σίγουρο και δεν εχω και εμπιστοσύνη θα μου τα φτιάχνει η μητέρα μου η οποία θα βρίσκεται κι αυτή τις ίδιες μέρες στο Γύθειο και θα μένει στο σπίτι της το οποίο είναι δέκα λεπτά με αμάξι από το ξενοδοχείο που θα μένουμε ή θα πάρω μια συσκευή με δύο μάτια ηλεκτρικά που έχει η γιαγια μου να τα φτιάχνω εγώ. Στην ουσία το μεσημεριανό της είναι μόνο γιατί τα υπόλοιπα δεν έχουμε πρόβλημα. Ψυγείο άλλοστε το δωμάτιο θα έχει (για τα φρούτα στις 11) μουλτι θα πάρω μαζί μου να τα κόβω. Τις κρέμες της θα τις φτιάχνω με τον βραστήρα που παρέχουν επίσης και το γάλα της πρωι βράδυ με τον βραστήρα πάλι. Νομίζω ότι θα είναι εύκολα τα πράγματα. Και όπως λές θα είναι και κοντά μας ένα σπίτι δικό μας στο οποίο εκτός το ότι σίγουρα θα μου ζητάνε να αφήνω την Σοφία να την χαρούν οι μικροι και οι μεγάλοι παππούδες και γιαγιαδες, θα μπορούμε να έχουμε και την αβάντα για ότι χρειαστούμε. Να σου πω μπορεί και να τους την αφήσω για κανα βράδυ να βγω για ποτάκι με τον άντρα μου. Αλλά δεν θα την αφήνω καθημερινά γιατί θέλω να την χαρούμε με τον άντρα μου! Μου φαίνεται πολύ περιέργο που θα κάνουμε για πρώτη φορά διακοπές με παιδάκι φέτος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Simfwnw me thn paidiatro sas Marietta, prepei na kanoume thn zwh mas oso to dinaton pio efkolh alla kala tha kaneis na tou doseis apo kamia fora na deis an tha to faei giati oso nane den exei thn idia gefsh me ths mamas to fagitaki kai mporei na mhn vazei mpoukia sto stoma tou.....

Twra gia to alo thema tou Manou pou eipes ti na sou pw.....Emena o dikos mou den vgenei pote nuxta monos tou opote den mou kathete kala san oikona na meneis esu spiti kai autos na voltarei, alla auto eksartate apo to kathe zevgari kai pws exete kanonisei anametaksi sas ta pragmata...Egw malon eimai skula se auta ta themata :oops::oops: Lete na ton katapiezw ton antroulh mou???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σήμερα της έδωσα έτοιμο φρουτογευματάκι αυτά που είναι σε βαζάκια απ' το σουπερ μαρκετ γιατί ειχα ενημερωθει ότι θα έχουμε διακοπή ρεύματος από τις 11 μέχρι τις 13.00 και δεν θα μπορούσα να της κόψω τα φρέσκα φρούτα και ήθελα να τα δοκιμάσω κιόλας. Ήταν πολύ γευστικό και η δικια μου το έφαγε σε χρόνο τετε! Κι άλλο να της έδινα θα το έτρωγε. Νομίζω ότι για κάποιες φορες όχι συνέχεια δεν παθαίνουν τίποτα απλά δεν ξέρω αν παίρνουν τις ίδιες βιταμίνες που πέρνουν από τα φρούτα τα φρέσκα και τα λαχανικά και το κρέας όταν τα φτιάχνουμε εκείνη την ώρα ( μάλλον τα έτοιμα δεν προσφέρουν βιταμίνες δηλαδή για να λέμε και του στραβού το δίκιο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εχεις δικιο για τις ετοιμες..δεν το ειχα σκεφτει..θα παω απο Δευτερα να δω τι παιζει,NESTLE εχουν;ξερεις;μιας και του δινω ρυζαλευρο λεω να παρω απο την μαρκα αυτη..

οσο για τον συζυγο σου,αλλοιμονο αν τον καταπιεζες;ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!! :lol::lol:

Αναστασια οντως ετσι θα ειναι φετος για μας με τα μωρακια μας!!ή θα εχει πλακα ή θα πουμε σπιτι και παλι σπιτι!!! :lol:

ακουστηκε ενα μπαμ!!! αλλα ηταν η πιπιλα του μικρου :lol::lol: ευτυχως δεν ξυπνησε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μέρα παρα μέρα αλλά βάζω δύο δόσεις φαγητού και της δίνω την μια κι την άλλη την φυλάω στο ψυγείο για την επόμενη μέρα όπου την βγάζω την ζεσταίνω και της την αλέθω την ώρα που είναι να φάει. Το κάνω έτσι για μην πεδεύεται και η μητέρα μου που μου την κρατάει όταν είμαι στην δουειά να έχει το φαι της Σοφίας καθημερινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω μερα παρα μερα του μαγειρευω..βαζω το μισο την μια μερα και το αλλο το αφηνω στο ψυγειο..κι εμας ετσι μας ειπε η γιατρος...εμεις απο Δευτερα θα φαμε κρεατακι...αντε να δουμε παλι σκηνικα!!η πλακα ειναι οτι θελει να κραταει το κουταλι εκεινος και γινεται της τρελης!!δε συζητω για το σφουγγαρισμα μετα και για το πλυσιμο στο προσωπο και στα χερια,ποδια του μικρου!!ετσι θα ειναι παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Ευη,εμεις μιλαμε για τα μωρακια μας,αλλα εσυ εχεις και μια Φλωριτσα στο σπιτι!! πες μας λιγο τι κανει;οχι τωρα αν βαριεσαι,αλλα γενικα δε μιλας πια πολυ για την κορουλα σου!!θυμαμαι κατι σκηνικα με τα πεθερικα σου οταν ηταν αρρωστουλα το χειμωνα και γελαω(συγνωμη κιολας) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι προσάθησε την ώρα που τρώει να μην χρειάζεται να κρατάει τίποτα γιατί θα συνηθήσει και κάηκες. Εν αναγκη αρχικά δώστου μόνο ένα δεύτερο κουταλάκι όχι αυτό που θα χρησιμοποιείς εσύ και εννοείται κράτα μακρυά το μπολάκι του. Εμείς μετά από πολλά ευτράπελα έχουμε καταφέρει να τρώμε χωρίς να χρειάζεται τίποτα να κανει παρα μόνο να ανοίγει το στόμα της και πλέον δεν λερώνεται κιόλας. Αφού μερικές φορές δεν της βάζω ούτε σαλιάρα να φανταστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι προσάθησε την ώρα που τρώει να μην χρειάζεται να κρατάει τίποτα γιατί θα συνηθήσει και κάηκες. Εν αναγκη αρχικά δώστου μόνο ένα δεύτερο κουταλάκι όχι αυτό που θα χρησιμοποιείς εσύ και εννοείται κράτα μακρυά το μπολάκι του. Εμείς μετά από πολλά ευτράπελα έχουμε καταφέρει να τρώμε χωρίς να χρειάζεται τίποτα να κανει παρα μόνο να ανοίγει το στόμα της και πλέον δεν λερώνεται κιόλας. Αφού μερικές φορές δεν της βάζω ούτε σαλιάρα να φανταστείς.

θελω κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οχι μονο θελει και δευτερο κουταλακι που του δινω οπως λες,αλλα θελει να το βουταει στο πιατο και οταν το τραβαω γινεται χαμος...οποτε κοριτσια και ντρεπομαι,το μονο που καταφερω να κανω ειναι να τον ταιζω με την πιπιλα και ο,τι βγαινει ξαναμπαινει με κοπο... :x:x εχεις δικιο Αναστασια,την κρεμα την τρωει χωρις δευτερη κουβεντα..στο φρουτο και στο φαγητο εχουμε θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw etsi kanw me to fagito, to zestenw pali thn wra pou einai na faei kai to alethw...

Marietta egw mono ths Nestle exw dei vazakia me fagito, apo frouta exw dei kai ales eteries alla fagito mono Nestle..

Kai egw tou exw dosei frouto se vazw kai to efage mia xara, alla egw ta pernw mazi mou sthn tsanta tou mwrou...Den thelw na xriastei na girisoume spiti an den mas vgenei o xronos kai pername kala opote exw panta sthn tsanta thermo me vrasto nero, mia dosh gala, mia dosh krema kai ena vazaki frouto...Akomi exw ena mpolaki kai mikro anadeftirh gia thn krema kai eimai panta stand by..Proxtes agorasa kai thermo idiko gia fagito pou krataei thn thermokrasia tou fagitou peripou 4-5 wres opote eimaste etimh gia megales voltes pleon....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...