Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

ειναι σαν να μου πει ο γιος μου οτι θα παντρευτει την κορη του ρουβα και της ζυγουλη.......εγω τι θα κανω εκει?????θελω τουλαχιστον 30 χρονια για να αδυνατισω :roll::roll::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω θα σε λεω η "συμπεθερο_Ρουβιτσα" :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσουδια...καλοριζικο και το καινουριο μας και τι υπεροχος τιτλος..μου θυμηζει την εγκυμοσυνη μας..τι καλα που περασα μαζι σας παρολο που στην ουσια πιο νωρις θα γεννουσα αλλα εσεις κυριες δεν με διωξατε :P:P:P:P:P:P:P ...κουτουλαω απο την νυστα και την ζεστη...δεν εχω ορεξη ουτε να μαγειρεψω αν και πρεπει να σηκωθω σιγα σιγα...καθομαι και φτιαχνω την λιστα για την βαφτιση..(μην πειτε οτι βιαζομαι τα θελω ολα οργανωμενα οχι τελευταια στιγμη αλλωστε αν ειμαι εγκυος -μακαρι θεουλι μου-που να τρεχω τελέυταια στιγμη...)εχουμε αισιως φτασει τα 130 ατομα...πολλα??? :?:?:?

ρενακι αμα συμπεθερεψεις με σακη μην μας ξεχασεις ρε...ελπιζω παντως και το δευτερο να ειναι κοριτσι για να συμπεθερεψουμε και εμεις...φαντασου σκηνικο...χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου είμαι καλύτερα. Τελείωσα με τις ενέσεις και νιώθω μια μικρή ενόχληση μόνο. Σήμερα θα με πάει ο άντρας μου σ' έναν ορθοπεδικό καλό που γνωρίζει απ' την δουλειά του μπας και μου πει τίποτα διαφορετικό απ' αυτά που ήδη ξέρω για το πρόβλημά μου. Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!!!! Φιλάκια πολλά!!!

Α! Παρεπιπτόντως (την λέω σωστά αυτή την λεξή;) Καλά τα λέει η συμπεθέρα μου. Είσαι μια ξανθιά,γαλανομάτα κουκλάρα!!! Εγώ το βλέπω όμως απίθανο με την κόρη του Ρουβά ο Παναής κι όχι γιατί δεν το αξίζει του κουκλί μας αλλά και η δικιά μου κόρη που είναι υποψήφια νύφη θα γίνει κι αυτή μια διμετρη (λόγω γονιδίων απ' το πατέρα της γιατί αν πάρει από μένα άστα βράστα....) κουκλάρα που θα αξίζει για τον Παναή. (Βάλτε με και μένα στην λίστα με τις κουκουβάγιες μάνες χι,χι,χι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρηστέ μου τι φάτσα είναι αυτή;;;; Όντως αλητόφατσα (αλλά κουκλί!!!!) Μαράκι μου. Έχεις να περάσεις από αυτόν.... Αχ,αχ,αχ και έρθω Κρήτη κανα καλοκαίρι, θα τον φάω.

Στο εύχομαι κι εγώ Μαράκι να εισαι του χρόνου τέτοιο καιρό εγκυούλα εφόσον το θες τόσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω καλέ τι φάτσα είναι αυτή;; βρε Μαράκι φαίνεται για μεγαλύτερο παιδί, φτου φτου! όντως μου φαίνεται ότι θα σας τρελάνει με τα καμώματά του μεγαλώνοντας! Μια χαρά είναι τα 130 άτομα αλλά θα σου βγουν κι άλλοι στην πορεία. Μέχρι στιγμής έχω 230. Α έχω να πάω σε μια βάπτιση την ίδια μέρα που βαπτίζεται και ο γαμπρούλης μου, και έχουν καλεσμένους 350 άτομα!!! :shock:

Ααααα Αναστασία τώρα αλλάζει το πράγμα! εγώ νόμιζα ότι τη Σοφούλα την προορίζεις για νύφη στον μπέμπη! ε τότε φυσικά και θα διαλέξει ο Παναής την Σοφία! Ασε που η άλλη θα έχει αποχαυνωθεί από τα νανουρίσματα που της τραγουδάει συνέχεια ο Σάκης :lol::lol: ! Αλλά τότε Ειρήνη θα έχεις μεγαλύτερο θέμα, γιατί η Αναστασία είναι πιό αδύνατη από την Ζυγούλη!

Να μπεις ξανά το βραδάκι να μας πεις τι σου είπε ο ορθοπεδικός οκ; ελπίζω να είναι όντως καλός και να σου βρει μια λύση να ηρεμήσεις κι εσύ, κρίμα να παιδεύεσαι από τόσο μικρή...

Μαράκι έχει στο Mega τώρα επανάληψη τον Μαμαλάκη που είναι κάπου στην Κρήτη από ότι άκουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Παναγιωτα πες οτι δεν με θελεις για φιλη σου και αστα αυτα :lol::lol::lol::lol:

ενινα ναι ,αλλα τουλαχιστον η αναστασουλα μου προσπαθει να παχυνει .....δεν προσπαθει να με αδυνατισει :P

νανι νανι το μωρο μου κανειιιιιιι........αχ για μενα το εβγαλε ο συμπεθερος Σακης :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω !!!

Α ρε Ειρηνακι αν σε καταλαβαινω λεει ;)

Καλε Μαρακι ποσο μεγαλος ειναι ο κουκλος σου ,τι φατσα τελεια ειναι αυτη???Μη μου πεις οτι περπαταει κιολας...θα τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω !!!

Α ρε Ειρηνακι αν σε καταλαβαινω λεει ;)

Καλε Μαρακι ποσο μεγαλος ειναι ο κουκλος σου ,τι φατσα τελεια ειναι αυτη???Μη μου πεις οτι περπαταει κιολας...θα τρελαθω!

θελουμε φωτο θελουμε φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι φορεσες καλε στην βαπτιση?????

Μαρακι κουκλος ο μανωλιος και σου μοιαζει

εννοειται οτι θα μιλησω για εσενα στον συμπεθερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoules mou.....

Kale egw etsi tuxea dialeksa thn nufh mou nomizete, ida thn simpethera se fwto kai katalava ti mpempoula eixe sthn kilitsa, giafto thn kaparosa amesos :lol::lol::lol:

Alla kai to palikari mou tha ginei polu antraklas me tis mple tou tis matares kai thn kormostasia lampada....PO PO ti lew mes sto meshmerh h gunneka 8-}8-}

Elisaki na sou zhsei o Panoulhs sou, enoite pws den tha thn glitwseis etsi theloume apodiktika stixia, ntokoumenta,vale fwto na se kamarosoume.......

Maraki egw ida kai tis ales fwto pou evales sto FB, vale authn me thn mpantana kai to mali to eksalo na doun kai ta koritsia xaxaxaxaxa eriksa polu gelio lemeeeeee.....

Anastasia perastika, apo toso mikrh kaneis enesois???????? Kortizones einai???????????

An einai kortizones prosexe den einai oti kalitero...Pes mas ti egine me ton giatro to vradi...

Egw shmera piga sta LHTO kai pira thermo gia fagaki pou sas elega kai ena kathizmataki gia thn mpaniera na ton vazw mesa giati apo tote pou emathe na sikonete thelei na to kanei kai thn wra tou mpaniou kai fovame na mhn exoume kapion travmatizmo.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Εύη ένα έχω να πω, μπροστά σε αυτό το ζευγαράκι ο Σάκης και η Κάτια δεν θα αξίζουν μία :D

Ειρήνη η Αναστασία μπορεί να προσπαθεί να παχύνει, αλλά πόσο πιθανό το βλέπεις; και οι δύο κούκλες συμπεθέρες θα είστε. Σαν κι εμάς. ;;)

Το ζουζούνι μου σήμερα όλο τούμπες φέρνει στον καναπέ, αφήστε που μου φαίνεται οτι προσπαθεί να σηκωθεί στα γόνατα όταν είναι μπρούμυτα :? Εχει οργιάσει σήμερα, την βλέπω να πέφτει ξερή το βράδυ! Το καλύτερο είναι που με βλέπει που γελάω με τα κατορθώματά της και ξεκαρδίζεται και αυτή! τρελαίνομαι!

Δεν σας είπα, σήμερα έχουμε επέτειο σχέσης με τον άντρα μου. 15 χρόνια παρακαλώ! πω πω τώρα που το σκέφτομαι, τα μισά χρόνια της ζωής μου τα έχω περάσει δίπλα του! Οπότε σκέφτηκα να αφήσω το ζουζουνάκι στην μαμά μου, να βγούμε για φαγητό και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να πάμε να δούμε μια ταινία στο σινεμά! πάω να ετοιμάσω τα πραγματάκια της μικρής και να ετοιμαστώ κι εγώ, φιλάκια ίσως ξαναμπώ το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HihfQ.jpg

οριστε ευακι...επιθυμια εξετελεσθει...τι να κανω μωρε που αργει η βαφτιση??αλλωστε να πω την αληθεια μου μαρεσουν τα μακρια μαλλια αλλα λιγο η αφελεια κοψιμο την θελει...με μπαντανες και κορδελες την βγαζουμε...μεγαλοδειχνει το ζουζουνι μου εεε???το ξερω καμια φορα ουτε εγω το πιστευω πως αυτο το αλητακι ειναι σχεδον 8μηνων..

ελιζα για την ωρα στεκομαστε χορευουμε κανουμε βηματακια οταν τον κραταω αλλα μονος του δεν το εχει τολμισει ακομα...παντως ουτε να μπουσουλησει θελει...αμαν αυτο το παιδι.. :D:D:D

ωχ παω ξυπνησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Καλορίζικο το καινούριο θεματάκι!!! Πολύ ωραίος τίτλος!!!!

Μαρία ο γιος σου είναι απίστευτο τυπάκι!!!! Φτου φτου!!!

Δεν είχα σκεφτεί να κάνω κι εγώ κάτι αντίστοιχο στου δικού μου τη μαλλούρα! :lol:

Στην εορτάζουσα φιλενάδα μας χρόνια πολλά!!!

Να τα εκατοστήσετε, με υγεία και κάθε καλό στο σπίτι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι..

Λογοδιάροια βλέπω σας έπιασε? Βρήκαμε τον παλιό μας καλό ευατό που αλλάζαμε θέμα κάθε ένα μήνα? Σούπερ!!

Αδιαθέτησα χθες το βράδυ και είμαι χάλια...δεν έχω σηκωθεί ακόμα από το κρεβάτι και νομίζω ότι εδώ θα περάσω και το υπόλοιπο της ημέρας μου. Πρέπει μόνο να μαγειρέψω για να φάω κάτι το μεσημέρι.. να πλακωθώ και στα χάπια μήπως και συνέλθω. Πριν την εγκυμοσύνη πόναγα απίστευτα πολύ τις πρώτες 3 ημέρες. Ήμουν συνέχεια με χάπια - τώρα είναι αρκετά καλύτερα αλλά και πάλι είμαι κομμάτια. Τα πόδια μου υποφέρουν.

Αναστασούλα περαστικά σου!

Σάρα, πολύ μου αρέσει το νέο σου ονομα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου...τι κανετε???εγω εκατσα να πιω τον καφε μου...τωρα τελειωσα τις δουλειες ετοιμο και το φαγητο ο μπεμπης κοιμαται...αρα εγω χαλαρωνω...πολυ ζεστη σημερα...και πολυς αερας επισης δεν μπορεις να ανοιξεις πορτες παραθυρα γιατι θα πεταξουμε..

ευγενια πονας εεε????υπομονη κοριτσακι μου...ατιμη περιοδος...εμενα παντως ενω πριν και πονουσα και ειχα συμπτωματα (στηθος μεση)τωρα δεν εχω τιποτα..λιγο ποναω την πρωτη μερα αλλα μεχρι εκει...σημερα ειναι η τεταρτη μερα και απο χθες σχεδον δεν ειχα τιποτα..για αυτο επιμενω...αντε να ξαναμεινω να ηρεμισω παλι κανα χρονο...

για πειτε κανα νεο...βαριεμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι κι εγω βαριεμαι απιστευτα!!!!!το μονο που κανω αυτες τις μερες ειναι να φροντιζω τον μπεμπη...τιποτα αλλο!! κανει και ζεστη σημερα και το παιδακι σκαει...συνεχεια τον εχω στην μπανιερα..εχει βγαλει και ιδρωτσιλα γυρω απο το σβερκακι του και βαζουμε κρεμα της frezyderm...

κι εγω με την περιοδο ουτε καν ποναω,αλλα γαμωτο εχω ολες τις μερες αιμα..ενω πριν γεννησω στην τεταρτη μερα ειχα σχεδον καθαρισει..τωρα 5 μερες γεματες :evil::evil:

παντως Μαρια ο γιος σου επιμενω να λεω οτι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!! νομιζω οτι δικαιωματικα του αξιζει ο τιτλος:σουπερ γκομενος του φορουμ και της ομαδας μας 8-)8-)

Ελιζα να σας ζησει ο Πανος και καλοφωτιστος!!

Ελενη να ζησετε και να δειτε εγγονια και δισεγγονα!!!

Κοριτσια εκανα ενα διαλειμμα για να τον αλλαξω και μολις τον αφησα στο κρεβατακι του για να συνεχισω στο φορουμ(τι μανα!!!)εκλαψε και ειπε ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κοριτσια ειναι σιγουρα αυθορμητο και δε ξερω αν θα το ξαναπει συντομα,αλλα ηταν ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!!πωπω!!τι συναισθημα!!!!!!!με εκανε κι εκλαψα ο αλητακος μου!!!

πωπω!! δε μπορω να συνεχισω...παω να τον αγκαλιασω κοριτσια και θα σας δω απο το απογευμα!!!τα εχω παιξει εντελως!!!!!!!!!αλητακο ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι ευχαριστω αλλα νομιζω εχουμε εναν ακομα κουκλο εδω μεσα της ευγενιας ...εννοειται δεν μιλαω γιατα γκομενακια μας τα κοριτσακια μας αυτα ειναι κουκλια ετσι κι αλλιως..αν και ολα τα παιδακια μας ειναι μπουκια και συγχωριο...η νεα γενια ερχεται και ειναι πρωτο πραμα...σε ειπε μαμα εεε???τι ωραια εμενα παντως αρνειται να με φωναξει...κατι μααααα φωναζει που και που αλλα δεν το παιρνω σαν μαμα...εμενα ειναι ολη την μερα μπαμπα.ολη μερα τον μπαμπα του φωναζει..και οταν τον δει τρελενεται ερχεται ο θεος του...μιλαμε ο μικρος τον λατρευει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia!afhsa ligo to mpemph na kanw kamia doulitsa kai vrhka ligo xrono na sas grapsw.vgalame kai ta dio panw dontakia!!!mexri na skasoyn myth gia dio meres moy ekane mia apisteyth grinia kai eklaige synexia to manaraki moy :( twra omws einai kalytera.mexri stigmhs gia th froytokrema den petage kai th skoufia toy alla shmera poy toy evala kai ligh mpanana ksetrelathike....kala poy den efage kai to piato,toy edwsa meta kai ligo neraki(hpie alla molis katalave oti den einai gala ksenerwse.epishs xthes phgame gia mpanaki se pisina einai kyriws gia paidia kai einai pisw apo ta tzampo sthn alimoy.ti na sas pw egine to panhgyri ths maimoys...den hthele na vgei apo to nero.

rhnio wraio to sara mia xara soy paei!xexe

anastasaki ti epathes vre??giati den moy eipes tipota sto thl?hthanx gia tiw plhrofories soy poly xrhsimes ;)

eyh ti toy pires gia to mpanio?emena den kathete akoma kala...toy exv allaksei mexri stigmhs 3 mpania kai me to teleytaio poy voleytikame espase giati den xwrage kala sth mpaniera opote pame gia to tetarto! :twisted:

enina den thelw metriothtes!eisai mia koyklitsa zwgrafisth! kai kyriws kalos anthrwpos(se ekopsa egw xixi)!opote eyh sthn proteinw gia sympethera...ase mh vreis kamia ksini kai periergh!pote to proksenio koritsia? :lol::lol:

maraki o gios soy einai apisteyth fatsa!!!!ante sas afhnw na kanw kamia doylitsa :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμαζω το παρτι.................

εχθες ειχαμε ξενυχτι ο μπεμπης μαλλον βγαζει τα πανω δοντια και γκρινιαζε μεσα στη νυχτα και μπουκωσε και η μυτουλα του και εκνευριστηκε ο ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σαρα ε ??????? μωρε μπραβο φιλες να σου πετυχουν

θελω μια 3ημερη αποδραση ,καπου κοντα γιατι θα εχω και τα 2 μωρα,να εχει διπλα στο δωματιο θαλασσα ,κουνιες ,πισινα και να ειναι σχετικα οικονονικο :roll: πειτε καμμια ιδεα :idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω βγαλατε και εσεις δοντακια εεε???μπραβοοοοο αντε καλα μασουληματα τωρα...τι γινεται ρε γαμωτο?μονο εμεις ειμαστε φαφουτηδες... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

κανατε και μπανακι...εγω να πω την αληθεια δεν εχω τολμησει ακομα...φυσαει και τρελος αερας μια βδομαδα τωρα οποτε που να παμε???να ηρεμησει πρωτα...να σε ρωτησω κατερινα με τι τον εχεις?με μπεμπιλινο η με μαγιουδακι η με πανα-μαγιο???

ελιζα εγω σου ειπα να χαιρεσαι τον πανουλη σου και να τον δεις οπως λαχταρας???αν δεν το εκανα συγνωμη κοπελαρα μου στα λεω τωρα..παντα χαρουμενος και ευτιχισμενος ο νεοφωτιστος...αληθεια οσες τα εχετε βαφτισει τα βλασταρακια σας πως ειναι???αγχος η συγκινιση??μαλλον θα τα μπηξω τα κλαματα εεε??? :oops::oops::oops::oops::oops:

"σαρα"και εσυ δοντια??φευγω παω να πεσω...απο το μπαλκονιιιι...και εγω θελω παρτιιιιι.... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toy evala pana magio giati htan pisina kai gia thema ygeihnhs pio poly alla otan pame thalassitsa sigoyra tha tsitsidwthoyme!

ypomonh rhnio me ta dontakia elpizw na einai sa kai ton diko moy poy kathe fora poy vgazei dontakia toy krataei dihmero o ponos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες! τι κάνετε; όλα καλά βλέπω!

Μαρία κι εμένα φαφουτίτσα είναι, μην ανησυχείς σου κάνουμε συμπαράσταση! εσύ βρε που έχεις καθαρές θάλασσες κοντά και ακόμα δεν κάνατε την πρώτη βουτιά; άμα φυσάει έχεις δίκιο, μην μας αρρωστήσει ο Μανωλιός! όσο για το θέμα μαγιώ, της έφεραν δώρο τέλειο ροζ μπικίνι με τριγωνάκι και θα της φοράω από μέσα και πάνα-μαγιώ, έτσι λέω.

Κατερινάκι εσείς θα τσιτσιδωθείτε ε :D ; ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια, με έκανες να κοκκινήσω :oops: ! Ολες κορίτσια, το πιστεύω πραγματικά, ότι είσαστε καλοί άνθρωποι και όσες έχουμε απομείνει εδώ έχουμε δέσει, μακάρι όλες να είμασταν Αθήνα και να βρισκόμασταν πιό συχνά. Εγώ πάντως είμαι μέσα για το επόμενο καφεδάκι, διακοπές θα φύγουμε μετά τις 10 Ιουλίου οπότε αν μπορείτε και οι υπόλοιπες το κανονίζουμε! Αλήθεια, πότε φεύγετε;

Ρηνιώ σου έχω καλή πρόταση! δεν έχω ξαναπάει, φέτος θα πάμε πρώτη φορά, αλλά πηγαίνει η νύφη μου πολλά χρόνια κάθε καλοκαίρι και μας το πρότεινε γιατί είναι ιδανικό λέει για παιδιά... Είναι ενοικιαζόμενα διαμερίσματα λίγο έξω από την Αιδηψό, πάνω στη θάλασσα. Πισίνα δεν νομίζω ότι έχει. Είναι πολύ κοντά οπότε ενδείκνυται και για τριήμερο, έχει τα πάντα εκεί κοντά γιατί ρώτησα, ειδικά για παιδίατρο γιατί ποτέ δεν ξέρεις, φαρμακείο ανοιχτό και τα Σ/Κ και όλα τα καλά για εμάς, καφετέριες εκεί δίπλα, ξαπλώστρες στην παραλία κλπ. Πότε θέλεις να πας; έλα να είμαστε παρεούλα αν θες! θα πάμε 1 εβδομάδα τον Ιούλιο και 1 τον Αύγουστο.

Κατερίνα καλές μάσες στον μπεμπούλη! είναι έτοιμος για παϊδάκια τώρα με 4 δόντια :) ! Η πισίνα που λες είναι κλειστή;

Μαριέττα κι εσένα είπε μαμά ε; είδες βρε τα αγοράκια; αχ πολύ συγκινητικό! εμένα ακόμα δεν με φωνάζει... όλο γιαγιά, μπαμπά και από χθες φωνάζει και τάτα, μάλλον θέλει βόλτα το κορίτσι μου :lol:

Σήμερα της έδωσα κι εγώ μπανάνα μαζί με μήλο, και της άρεσε πολύ. Πρώτη φορά μετά που ήπιε και 20 ml νερό, συνήθως ούτε γουλιά δεν κατεβάζει η άτιμη.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας, χθες περάσαμε πολύ ωραία, αν και μας έλειπε η μπεμπούλα μας! αλλά χρειάζεται που και που και αυτό. Εύη μου έχεις δίκιο που είσαι τελείως μοναχούλα... Εγώ μπορεί να μην έχω άτομο να μου την κρατήσει όταν γυρίσω για δουλειά, αλλά τουλάχιστον τα απογεύματα μπορώ να την αφήνω στη μαμά μου. Εσύ δεν έχεις κανέναν κανέναν; ούτε π.χ. κάποια θεία που να εμπιστεύεσαι για κάποια έκτακτη περίπτωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia....

Katerina to kathizmataki pou tou pira einai tetio...

http://www.letoshop.gr/default.asp?pID= ... 00303&la=1

Mia xara mas volepse, alla kai apo ekei sikonete o atimos :shock::shock:

Egw den exw paidi ton Tarzan gennhsa....Pantos koritsia eimai sta oria mou, sinexia ma sinexia thelei aggalies kai an leme annnnnnn tolmisw na ton afisw kato gia na paw toualeta as poume h na kanw kati genikotera klaiei toso dinata kai xtipiete pou alos pou ton akouei tha nomizei pws ton mastigonoume...

Tis nuxtes pleon exoume pio polla pigene ela apo otan htan neogennhtos, tha katarefswwwwwwww eimai ptomaaaaaaaaaaaa......

Pote tha erthei h manoula mou na ton paratisw kanaduo meres na ksekourastw epitelous????

Alla na dite pws otan erthei h mama mou den tha kathete mazi ths kai tha to pathw to eggefaliko sigoura....

Vre Marieta ti einai afta ta nera sto patoma??????? AAAAAAA mou fenete kapios katourise pano tou eeeee :)):)):)) Emena o dikos mou koritsia pleon leei kai mama kai mpampa, den kserw an einai toso tuxeo telika giati apefthinete sto sosto prosopo otan to kanei kai to leei pentakathara...

Ti sas elega gia ta sirtaria ths kouzinas mou ths proales, exthes anikse to kato sirtari kai anakateve to paidi, arxise tis doulies....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...