Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

Teleio Anastasia mou!!! :D K emeis 8eloume na agorasoume giati proxtes tin valame misokoimismeni sto parkokrevvato pou exei i pe8era mou ekei sto spiti tis gia to allo tis eggoni k koimi8ike TEON :)) enw gia na koimi8ei den IPARXEI PERIPTWSI na tin afiseis moni tis sto carry cot tis alla 8elei na einaste 3aplwmenes sto krevvati mas gia na vlepei girw girw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!! τι κανετε? μαλλον δεν εμφανιστηκε ακομα η αφρο να μου πει για το σιροπακι :roll::roll::roll::roll:

Δαναη με λενε ελσα και ο μικρουλης μου λατρευει να κοιμαται μπρουμητα.... η παιδιατρος λεει οχι απο τωρα, μετα τους 5,5 μηνες μπορω να τον αφηνω αλλα δεν γινετε,ολο το βραδι τον γυρναω και μολις τον αφησω γυριζει ξανα μονος του... μιλαμε για νευρο :lol::lol::lol: δεν μπορεις να φανταστεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! τι κανετε? μαλλον δεν εμφανιστηκε ακομα η αφρο να μου πει για το σιροπακι :roll::roll::roll::roll:

Δαναη με λενε ελσα και ο μικρουλης μου λατρευει να κοιμαται μπρουμητα.... η παιδιατρος λεει οχι απο τωρα, μετα τους 5,5 μηνες μπορω να τον αφηνω αλλα δεν γινετε,ολο το βραδι τον γυρναω και μολις τον αφησω γυριζει ξανα μονος του... μιλαμε για νευρο :lol::lol::lol: δεν μπορεις να φανταστεις....

γεια σου ελσα!!!θελω να σου πω οτι πριν απο 30 + χρονια οι παιδιατροι συμβουλευαν τις μαμαδες να βαζουν τα μωρα μπρουμυτα!!!! :o:o:o:o το ξερω γιατι η θεια μου επεσε σ'αυτην την ταση, και ο ξαδερφος μου ολο μπρουμυτα ηταν!!!!και τα μωρακια στο μαιευτηριο, μπρουμυτα τα εβαζαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω αφροδιτη και εγω ειμαι 30+ και κοιμομουνα μπρουμυτα λεει η μαμα μου αλλα το ειδα και στη μοναδα νεογνων που δυστυχως μπηκαμε οταν ο μπεμπης ηταν 21 μερων :(:(:( αλλα η παιδιατρος λεει ΟΧΙ!!!!

αυτη η σταση ενοχοποιηται για το συνδρομο του αιφν.θανατου :o:o:o (μακρια απο ολα τα παιδακια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλη γεια σου ! ειμαι σε ενα σπιτι στο πορτο ραφτη και μπαινω απο το κιν την τεταρη γυρναω... λοιπον ναι δινω ακομα επαντορενη γουλιτσες βγαζει ακομη ομως μικρες πολυ και ρευεται καλυτερα στις 4 πεντε μερες που το πηρε σωστα δηλαδη 0,7 ειπε η παιδογαστρεντερολογος 3 φορες τη μερα μ να μην εχει φαει για καμια ωρα κ πιο βασικο να το πιει κ να μη φαει ενα μισαωρο, ειδα διαφορα ομως επειδη θηλαζω δεν ειναι εφικτο να το πετυχαινω παντα μια κ τσιμπαει συνεχως... Εμεις ειχαμε οισοφαγιτιδα κ ποναγε οταν ρευοταν και εκλαιγε σε αυτο ειδα διαφορα απο την πρωτη κιολας μερα! τωρα 11 αυγουστου εχω να παρω τηλ τη γιατρο να μου πει πως συνεχιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε αφρο μου,εμενα παλι μου ειπε να το δινω πρωι βραδι 1,5 mg ενα τεταρτο πριν τον ταισω..... αλλα μου το ειπε η παιδιατρος εμενα :roll::roll::roll: εχω δει και γω διαφορα στις αναγωγες...κανει λιγοτερες αλλα ειδα και διαφορα στην ορεξη του. δεν το θελει βεβαια καθολου...ακομα γκρινιαζει οταν του το δινω και σε 4 μερες κλεινουμε μηνα που το παιρνει. και γω τον θηλαζω. ποσο καιρο θα το παιρνετε εσεις ακομα? σου ειπε? ευχαριστω για την απαντηση, να περασεις οσο καλυτερα μπορεις στις διακοπες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω διμηνο εμενα το χει συνηθισει η φουκαριαρα κιχ δε βγαζει... κοιτα ακομα κ σε ενα τεταρτο που σου πε λογικα προλαβαινει να κανει αλκαλικο το ph του στομαχου ωστε να ειναι πιο ηπιες και οχι επωδυνες οι παλινδρομησεις αυτο κανει η ρανιτιδινη η ουσια του . Σε ευχαριστω εξαρταται απο το μωρακι θα σου πει η παιδιατρος ως ποτε εγω παντως θα της πω να μου το μετριασει κ να το ελαττωνουμε σιγα σιγα γιατι τη λυπαμαι 3 φορες τη μερα. ιδομεν περαστικα στο μικρο σου... δεν ειναι ακριβως διακοπουλες θα σας πω εν καιρω μια μικρη εξορμηση, διακοπουλες σεπτεεμβρη προβλεπονται...φιλια και συγνωμη για την καθυστερηση τωρα το ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,με γεια το παρκοκρέββατο!πολύ όμορφο!και εμείς πήραμε ένα λαχανί με μπλε αλλά ακόμη δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει, γιατί όταν την πηγαίνω στην πεθερά μου χωράει ακόμα στο πορτ μπεμπε.αμα μεγαλώσει λίγο θα την βάζω

Χθες περάσαμε πολύ ωραία με τα μωράκια μας είχαν πλάκα έτσι όπως παρατηρούσαν το ένα το άλλο :lol:

Καλημέρα σε όλες/όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Danai mou!!

Pigame k valame ta emvolia mas ekla4e arketa alla molis tin pira agkalia stamatise!!!

Apo varos pali liga gr evale alla i kopela mou eipe ekei pws den vlepei tipota anisixtiko k me ka8isixase..

K xtes pigame stin paidiatro mas k tin zigise alla i zigaria tis exei megali apoklisi apo tin zigaria tou dimosiou k apo i4os exei diafora, pigame 61cm :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσούδια!! Ανοίγω άλλο πόστ γιατί εδώ φουλάραμε κ θα μας διώξουν!χιχι :)

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας γιατί τρέχω σαν το Βέγγο!Θα σας πώ τα νέα μου άλλη ώρα..

Λίγο που κο΄'ιταξα τη τελευταία σελίδα..

Αναστασία μεγιά το πάρκο!!Ωραίο φαίνεται!Μακάρι να το βολευτεί η μπουμπού ;)

Σπιρτούλι περαστικά στον ζούζουνο!

Κ σε εσάς Αφροδιτάκι,άντε να σταματήσετε γρήγορα το φαρμακο.

Αντρια ελπίζω να πάνε όλα καλά με τη Βικτωριούλα!μη σκάς,αν δεν διαμαρτύρεται τότε σημαίνει οτι θέλει να κρατήσει τη σιλουέτα της!χιχιχ!!

Φιλιά σε όλες!!

Υ.Γ: Χθές είχαμε μηνο-γενέθλια!!!!!!!!!Γίναμε 3 μηνών!! Α!Γιούλη χρόνια πόλλά κ σε εσάς!Θυμάμαι κ εσείς 8 είστε αλλα 1 μήνα μεγαλύτεροι!Μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...