Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Μαγδουλα μου συλληπητηρια,τι να πω...να προσεχει μωρε η αδερφουλα σου..δεν κανει για το μωρακι να ειναι ετσι...να την προσεχεις....

φουφουκα εμ πες μου οτι ειχατε κι εσεις θεμα χθες βραδυ...λες κ συννενοουνται οι μικρες μας...καλυτερα ειναι τωρα;ελπιζω να μην ξανανεβασει...

Φωτεινουλα μου διατροφολογε μου..μην ακους την Χαρα...το δημητριακο αυτο ηταν το ντινκελ(ουτε το εχω ξανακουσει)κ ειναι οπως η βρωμη στην ουσια ,αυτοι με ηπια δυσανεξια μπορουν να το φανε,αλλα αυτοι με σημαντικη αλλεργια απαγορευεται...αυτα που δεν εχουν καθολου γλουτενη ειναι κεχρι,φαγοπυρο,κινοα,ταπιοκα,αμαρανθος,διοσκορεα,(τι μαθαινει κανεις!!)κ τα κλασικα πατατα ,ρυζι,καλαμποκι,ρεβυθαλευρο.

ωστε μπαινεις κι εσυ στα κρυφα ε;; [-([-( δεν σου ξαναμιλαω.... αχ μωρε τι επαθε η γιαγια...κριμα...εγω δεν ανοιγω σε κανεναν πια...ουτε για διαφημιστικα ,ουτε για ερευνες...κ γυναικα να ειναι...

εν τω μεταξυ δεν σας ειπα κ το αλλο που παθαμε..δεν εφτανε ολη η ταλαιπωρια με το μπισκοτο ,το βραδυ ειχα ετοιμασει την Κωνσταντινα για υπνο ,καληνυχτησε το μπαμπα της κ την ωρα που πηγαινε στο δωματιο σκονταφτει στο ισωμα,χτυπαει το πιγουνι στο τραπεζακι του σαλονιου,τα πανω δοντακια καρφωνουν το κατω χειλος κ ματωσε κ ετσι που χτυπησε το πιγουνι τιναχτηκε κ επεσε πισω με το κεφαλι...ειπατε τιποτα;;;ολα αυτα σε δευτερολεπτα ετσι...μεχρι να παρει ανασα κ να κλαψει...της ειχε κοπει η αναπνοη....

εφαγε τα μακαρονακια της,μαλλον ειναι το αγαπημενο της... :D ,φτιαξαμε κ το κεικ μας κ ειμαστε ετοιμες για την μεσημεριανη μας ξεκουραση!!!!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια; Εμεις ειχαμε τρελλα επεισοδια εδω, μπατσους, καμενα αυτοκινητα, δακρυγονα, μολοτοφ ΧΑΜΟΣ!!!! Βεβαια εγω δεν ημουν αλλα τα ακουγα απο το σπιτι! Η μικρουλα εκανε εχτες ενα ωραιοτατο σημαδι στη μυτη αφου επεσε στο τσιμεντο της αυλης και την εγδαρε και στανταρ θα το εχει μεχρι το Πασχα! Πατησε την μπαλα η καημενουλα!

Φουφουκι πολυ ταλαιπωρια ρε συ με την πτηση. Εμεις σε πτηση για Γαλλια που ειχε καθυστερηση χασαμε το τρενο που θα πηγαιναμε στην πολη του αδερφου και μειναμε 12 ωρες στο σταθμο γαιτι δεν μπορουσαμε να βρουμε εισητηριο! Αφου φτασατε χωρις γκρινια απο τα παιδακια παλι καλα! Χαχα σου ειπα ποσο μοιαζουν τα αδερφια μας ε; Αντε να δω αμα βγαλετε ακρη!

Αλεξανδρα τι επαθε το κοριτσακι μας καλε; Μπραβο σου που αντεδρασες ψυχραιμα παντως! Α, τσεκαρε τα πμ σου! Επεσε κιολας;! Το ματιασαν το Κωνσταντινακι!!!!!

Μαγδα συλλυπητηρια για τον συγγενη σας! Να εισαι κοντα στην αδερφουλα σου και αν μπορει να το αποφυγει καλυτερα να μην παει στην κηδεια! Εγω οταν ημουν 5 μηνων πεθανε η γιαγια μου και ενω ηθελα να παω δεν με αφησαν!

Χαρα πανεξυπνο το βρισκω το Μιμικακι! Εγω σιγουρα θα ειχα σπασει το τζαμι παντως! Η επανασταση καλα κραττει αλλα δεν βλεπω φως...και μια και απο κομματικα ξερεις, δημαρχο εχουμε τον κ.(ο Θεος να τον κανει) Παχτα...πρωην υφυπουργο οικονομιας(νομιζω;) ο οποιος θελει διακαως να γινει το κωλοεργοστασιο αλλα εδω δεν παταει για να μη φαει ξυλο!!!! Τους αγωνιστικους μας χαιρετισμους!!! Εμεις η νεα γενια δεν πρεπει να παραδωσει τα οπλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Λοιπόν,στέλνω πμ στα κορίτσια της Αθήνας να ενημερώσω για τα γενέθλια.Μέχρι κι αυτός από τον παιδότοπο.Επαθε πλάκα.Όχτακόσια χρόνια κάναμε να συνεννοηθούμε. :evil: Εμείς σήμερα πήγαμε στα τζάμπο.Πήραμε ρουχαλάκια,ποδήλατο στη Στέλλα και πατίνι(της το πήρε ο αδερφός μου για τα γενέθλιά της),βιβλιαράκια για να τη μάθω να γράφει και ζωγραφιές για την Αγγελική.ΑΦού κάθομαι που κάθομαι και δεν δουλεύω,να μάθει και τίποτα παραπάνω. ;) Η μάνα μου δηλαδή της τα πήρε όλα,όχι εγώ. :P:P:P Πήρα και τις λαμπάδες και τα αβγά για τα βαφτιστήρια μου και ησύχασα.Μετά πήγαμε στα goodys να φάμε και ήρθε ένα παιδάκι πολύ περιποιημένο και καλοβαλμένο και μας ζήτησε 1 ευρώ γιατί δεν είχε να φάει και πεινούσε.Του έδωσα αλλά της μάνας μου δεν της πολυγέμισε το μάτι η παρέα του.Ποιος ξερει; :roll: Δύσκολοι καιροί!

Φωτεινούλα μου,κλέψανε τη γιαγιά σου;Ελα ρε συ.Κορίτσια ζούμε σε δύσκολες εποχές.Ευτυχώς ανέβασε πυρετό το απόγευμα αλλά έπεσε γρήγορα και από τότε δεν ξαναέκανε,ελπίζω να είναι όλα καλά. :) Ευχαριστώ και για τις ευχές για το Στελλάκι μου!!! :D Κι εγώ έκανα αποτρίχωση μετά από 3 μήνες.Εκεί που δεν πέρναγε μήνας που να μην κάνω,τώρα στη Λήμνο δεν ξέρω πού να πάω και έτσι προκύπτει το δάσος.Ευτυχώς που έχουν αραιώσει.Θα ξαναρωτήσω τη Στέργια να μου πει για την αισθητικό που λέγαμε. :roll: Και καθαρισμό θέλω να κάνω,αλλά δεν ξέρω πότε.

Αλεξανδρούλα,έλα ντε.Σαν να συνεννοούνται οι μικρές.Τουλάχιστον αν το ξέραμε θα μπαίναμε στο τσατ ρε παιδάκι μου,να περάσει κι η ώρα. :lol::lol::lol: Τι πέσιμο ήταν αυτό καλέ;Ο Χριστός κι η Παναγία!Τώρα είναι εντάξει;;

Αριάκι μου,άδικα λες αγωνίζεστε για να μη γίνει το εργοστάσιο;;;Κρίμα μωρέ.Καλέ πώς χτύπησε το κορίτσι μας;Α,ήταν η μέρα των ατυχημάτων μου φαίνεται.Ασε σου λέω με τον αδερφό τα έχω δει όλα.Τρέμει η ψυχή μου μην αλλάξει γνώμη μέχρι αύριο κι εγώ θα έχω ενημερώσει τους πάντες. :lol::lol::lol:

Αυτά,τώρα παραγγείλαμε πίτσα και θα φάμε.Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ευτυχως ειστε ολοι καλα επιτελους!!! Περαστικα στην μανουλα! Τι ηταν αυτο που επαθε με τους τσαντακηδες;! Να φοβασαι να κυκλοφορησεις δλδ!

Φωτεινη ολες για ρεκτιφιε ειμαστε πριν το Πασχα μου φαινεται...κι εγω αν και δεν τις χωνευω λεω να κανω ανταυγειες ετσι για αλλαγη! Ο συμπεθερος ειναι δασεργατης! Εχουμε ερθει καλε στα ομορφα μερη σας διακοπες και φυσικα 5ημερη!

Βικυ εγω τα εξαφανισα τα κλειδια απο τις εσωτερικες πορτες αλλα εμαθε και κλεινει τις μπαλκονοπορτες και στο τσακ γλιτωσα να μη με κλειδωσει στο μπαλκονι...αφου πλεον φοβαμαι να βγω εξω!

ΧΑΡΑ κουκλι η κορη σου με το γυαλι! Και με τον νεαρουλη φιλια???? Ελα ρε συ! Εκδικηση?! Καλε παμε μαζι διακοπες και κοιμησου και στο Hilton εσυ!!! Θα τους τρελλανουμε τους αντρες μας!

Δεσποινακι μαλλον εχω χασει νεα σου!!! Θα το πω για ακομη (εχω χασει το μετρημα) μια φορα!!! Μη χανεις το κουραγιο σου!!!! Σε φιλω...

Απο Στεργια εχουμε κανενα νεο? Μπηκε καθολου τσατ?

Ελενα και Ρουλιτσα που ειστε καλε? Μπειτε να μας πειτε τα νεα σας!!!!

Κοριτσακια μου σας χαιρετω!!!!Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες!!!Μπηκα να σχολιασω γιατι φοβαμαι μην αφησω πολυ υλη γιατι εχω κενα μετα :lol::lol:

Χαιρομαι βεβαια που ακολουθειτε τους ρυθμους της φιλεναδας Φουφους και τους δικους μου,μπας και ξεκολλησουμε απο το 4!!!Και ας μας λενε μερικες αναρχοαυτονομες "χουντα" :-p:-p:-p:-p Δεν εχεις προτασεις κυρια μου,οπως ολο το συναφι σου!!!Εμεις εχουμε προγραμμα και προοπτικι...να γεμιζουμε σελιδες και να καλυψουμε τον χαμενο χρονο!!!!Ενω εσυ απουσιαζεις για να τρως σουβλακια :o:o πως να κυβερνησεις μετα :?::lol::lol::lol::lol:

Εμεις συναχιζουμε την επισχεη,καναμε συναντηση με τον Διοικητη και μας διαβεβαιωσε οτι θα πληρωθουμε στις 12/4,αλλα πως να τον εμπιστευτουμε,τοσες φορες αλλαξε ημερομηνια!!!Βεβαια μου φαινεται μεγαλο το διαστημα μεχρι τοτε να μην δουλευουμε :roll::roll: εγω μαλλον θα προτεινω να σταματησουμε σαν ενδειξη καλης θελησης και αν δεν πληρωθουμε να αρχισουμε παλι τοτε :?:? Ξερω και εγω,οι επιμελητες μας τι μας φταινε?μεγαλοι ανθρωποι ειναι και κυριως τι φταιει και ο κοσμος?

Καλα τρελλο γελιο,ερχεται σημερα ο επιμελητης μου το πρωι και μου ειχε φερει καφε και κουλουρι να φαω,για να με ευχαριστησει για τη δουλεια που εβγαλα εχθες και μαλλον για να με καλοπιασει να βοηθησω και σημερα αλλα δεν επιασε :lol::lol: Τκουφο ειναι οτι θυμοταν οτι νυστευα και μου πηρε καφε χωρις γαλα :lol::lol::lol:

Το καλο της ιστοριας ειναι οτι πηρα τη μικρη στο σπιτι μετα απο 2 εβδομαδες :shock::shock: και μαζευτηκαμε στο τσαρδι μας επιτελους σαν οικογενεια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα :) Εμεις ξυπνησαμε αχαραγοι,7:30,οποτε ειπα να μπω να σχολιασω αυτα που μου διεγραψε εχθες :twisted::twisted: Βεβαια εννοειται οτι εχθες το βραδυ και μετα απο τοσες μερες που κοιμοταν αγκαλια με τον παππου,κοιμηθηκε 1 ωρα στο κρεββατι της και μετα ηλθε στο δικο μας :evil::evil::evil: Να δω πως θα ξαναμπουμε σε προγραμμα :evil::evil::evil: Τι να κανει και αυτο μια απο εδω μια απο εκει :roll::roll:

Λοιπον τσεκ....τσεκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,καταρχην συλληπητηρια :( ησυχασε μωρε ο ανθρωπος :( στο ειχα πει ,οτι μετα απο τοσο καιρο ηταν δυσκολο να καταφερει να αποσωληνωθει,αλλα και να τα καταφερνε θα ειχε μονιμες εγκεφαλικες βλαβες,οποτε πιστεψε με ησυχασε :( Προσεχετε την αδελφουλα σου :!: Εγω λεω παντως οτι αν θελει να παει στην κηδεια,μην της το στερειτε!!!Εμενα οταν ημουν στον 5ο,επαθα αιμορραγικο εγκεφαλικο ο θειος μου(56χρ) και ολοι σκεφτοταν πως θα μου το πουν και δεν θελαν να παω να τον δω αλλα εγω πηγα και μονη μου εκλαψα και τιποτα δεν επαθα!!!Ισα-ισα που ηρεμησα που ημουν μαζι του!!

Μαρακι,λες να σε κολλησα γκαντεμια :o:o:o δεν εχω καμια στγγενεια με το Μητσοτακη,αληθεια :lol::lol: Καλα στην επαρχια εχουν γινει χειροτερα τα πραματα :roll::roll: τωρα που θα την κανουν και ολοι απο την Αθηνα με τα στρατοπεδα συγκεντρωσης αλοιμονο σας :o:o Στον καρδιολογο την εστειλε μηπως ειχε κολπικη μαρμαρυγη,αφου δεν ειχε οκ!!!Αλλες θρομβωσεις εχει :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκι,καλε τι γκαντεμια ηταν αυτη με την πτηση :shock::shock: τελος καλο :!: Σιγουρα θα γινουν τα γεννεθλια ή θα το μετανοιωσει παλι ο αδελφος σου :?::lol::lol::lol: Μεγεια τα ψωνια ;) Εγω να δω ποτε θα παω να ψωνισω για κουμπαρα και βαφτιστηρα :roll::roll::roll:

Ξανακανε πυρετο :?: Παντως γενικα δεν μετραμε θερμοκρασια κατευθειαν απο τον υπνο :geek: ,μετα απο κανενα τεταρτο ;)

Αρια,προσεχε καλε με τις πορειες,μην πας με την μικρη εκει :o:o:o Μα δακρυγονα στους α :o απλους πολιτες,ΕΛΕΟΣ :shock::shock::shock: Καλα ο Παχτας,ειναι δημαρχος τωρα :?: Καλα να παθετε τοτε :evil::evil: Δεν σας ειχε αποδειξει με το Πορτο Καρρας και Βατοπεδι ,τι ειναι :?: Θελατε και αλλο :?: Παρτε τωρα και αλλλη δοση :evil::evil:

Για αυτο δεν ερχομαι στη Λημνο ρε εσυ γιατι δεν εχει HILTON :lol::lol::lol: Καλα χρισ :lol: ιαννη μου,2 βηματα ειμαστε,στη Λημνο θα βρεθουμε :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!!Χαρουλίτα πρωϊνή βλέπω έ;Μπράβο.Εμείς κάθε μέρα ξυπνάμε 07,30 οικογενειακώς οπότε μου φαίνεται φυσιολογικότατη η ώρα.Όσο για τα μαμά μου όχι δεν είχε παρουσιάσει ποτέ θρόμβωση κάπου.Πρώτη φορά.Τώρα την έστειλαν αύριο να κάνει μια εξέταση otc νομίζω λέγεται στο μάτι και αν δείξει κάτι θα κάνει άλλη μια αγγειο...κάτι δε θυμάμαι.Ενδοφλέβια θα της περάσουν ένα υγρό να δουν αν περνάει σε γενικές γραμμές.Είναι πολύ αγχωμένη και έχει φέρει τη καταστροφή του στυλ αν το πάθαινα πιο σοβαρά θα έμενα τυφλή ή μουγκή κλπ κλπ.Άσε τα φοβάται πολύ αυτά με τους γιατρούς σε αντίθεση με εμένα που έχω πάθει ανοσία πια.

Μάλλον είναι η εβδομάδα των ρεκτιφιέ.Χθες πήγα έκανα laser το μισό πόδι και σήμερα έχω το άλλο μισο και αύριο κομμωτήριο για ανταύγειες και πιστολάκι.Λίγη ανανέωση βρε αδερφέ.Ευτυχώς ο καλός αντρούλης μου κάθεται σπίτι με τις μικρές τα μεσημέρια για να πάω εγώ και δε μουρμουράει.

Τη Πέμπτη λέω να φέρω μια γυναίκα να μου κάνει βεράντες και παντζούρια.Δε θα με αφήσουν ήσυχη οι μικρές να τα κάνω εγώ άστε που με τη μέση με τις κοίλες δεν είμαι για πολλά πολλά.

Μαγδούλα συλληπητήρια για τον πεθερό της αδερφής σου.Ζωή σε σας.

Αλεξάνδρα μου μιμί το Κωνσταντινάκι;;;Αχου το μωρέ την φανταζομαι να τρέχει και να σκουντουφλάει.

Εμένα η Δήμητρα εκδηλώνει βίαιη συμπεριφορά ώρες ώρες.Τη Παρασκευη έβαλε κάτω το Χρυσανθάκι και του δάγκωσε τη μύτη.Έγινε μελιτζανί!!!Για να τις χωρίσω είδα κι έπαθα.Κλάμμα κακό,ήμουν και μόνη.Το Σαββάτο βγαίνω να απλώσω ρούχα και αυτές ήταν μέσα μόνες.Ακούω κλάμματα τρέχω και τι να δω.Είχε πιάσει τη Χρυσάνθη από το μαλλί και της χτυπούσε το κεφάλι στο τοίχο!!!!Τη μαλώνω πάει κλαίει και πριν προλάβω να ξαναβγώ πάει να κάνει το ίδιο.Θα μου το διαλύσει το παιδί!Που τα βλέπει αυτά και τα ξεπατικώνει...

Τις περισσότερες φορές αγαπιούνται βέβαια.Τους πήραμε κουζινικά και κάνουν πως μαγειρεύουν και μετά ταίζει η μια την άλλη και χασκογελάνε.Αφασία να τις βλέπεις.

Φωτεινή εμείς κατεβήκαμε ακταίον.Πανικός γινόταν είχε πασχαλινο bazar.Ψωνίσαμε για ενίσχυση τυρί και μυζηθροπιτάκια,ωραία αλλά πανάκριβα.Είχε animater και χόρευαν με τα παιδάκια βραζιλιάνικα,σάμπα και τέτοια.Οι δικές μου χάζεψαν.Κρίμα που δεν ήρθατε.

Άρια συνεχίστε δυναμικά,περαστικά το μιμί σας και σας...

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,τι αεροπλανικο εκανε παλι :o:o ουτε η Κομανετσι σε ασκησεις εδαφους :o:o:o τωρα ειναι οΚ?Και η δικια σου και η Μαριλουκα την κανανε την φιγουριτσα τους,ε!!!Ηδικα μου παντως οταν επεσε στο τσιμεντο εκανε ενα σημαδι που εφυγε μετα απο 2 εβδομαδες :evil::evil::evil: ενω οταν ματωσε το χειλος της ,της ειχα βαλει παγο και την αλλη μερα ηταν οΚ ;)

Καλα και εσυ και η αλλη η τρελλη,φαγητα ειναι αυτα που λετε ή κινεζικα καλαμαρια :o:o Καλα κανει η Κων και δεν τα τρωει,σιγα μην την κοροιδεψεις :lol::lol: Συνεχισε με μακαρονακια,Κων,τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους :lol::lol::lol::lol:

Δεσποινα,τι θα κανουμε με εσενα ρε κοριτσι :? Τζαμπα η ψυχοθεραπεια στο τσατ :roll::roll: Μαλλον εχει δικιο η Μαρια τελικα :!::!: Ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα και λιγοτερο πιασμενη ;)

Ασχετο τωρα,που με ρωτησες για το σπιτι μας,δεν το εχω βαλει σε φωτο γιατι δεν χωραει,ειναι κατι λιγοτερο απο το σπιτι του Γιαγκου Δρακου :lol::lol::lol: Αν με ρωτας,εγω ηθελα ενα διαμερισμα στο κεντρο :( αλλα που να ακουσουν ολοι :evil::evil: Επρεπε να δειξουμε την οικονομικη μας καταξιωση,να βγουμε στα προαστια και να επενδυσουμε στο 2ο τερατουργημα μετα την αντιπαροχη που σκαρφιστηκαν κατι λαμογια ονοματι Ελληνας Εργολαβος,την Μεζονετα :evil::evil: Τη σιγουρη λυση δηλ για να κουραζεις τα ποδια σου πανω-κατω και να παθεις μηνισκο :lol::lol::lol: Αυτα μας φαγανε,οι μεζονετες και τα τζιπ :evil::evil: και εχω και απο τα δυο η ρουφ@@@@,πληρωνε χαρατσια τωρα :evil::evil::evil: Που πας ρε Καραμητρο που γινατε ολοι Μπρουκληδες :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,καταρχην καλα να παθεις που ποναει ο κω@@@,μα να μου πεις οτι καποια σου θυμιζω :((:((:((:(( Μ'αρεσει που ειμαστε κακιες :lol::lol::lol: μια εγω που βιαζομαι να αλλαξουμε θεμα ,μια το Φουφουκι που ειπε οτι μας πρηζανε αλλες που δεν αξιζαν,μια εσυ με την μπηχτη :lol::lol::lol:

Τωρα,για την αννανεωση που γραφεις,ρε κοπελια οπως περιγραφεις την μουρη σου εισαι κατι λιγοτερο απο το τερας,στο "η αγαπη αργησε μια μερα" :lol::lol::lol: ουτε η αναστηλωση του Παρθενωνα δεν σε σωζει :lol::lol: Που να βρεις τοσα λεφτα :?::?: Ανοιξε φορουμ :lol::lol::lol:

Καλα αυτο που επαθε η γιαγια σου το εχει παθει ο παππους μου τουλαχιστον 4 φορες με διαφορους επιτειδιους,εχει χασει τουλαχιστον 4.000ευρα :evil::evil: το κακο ειναι οτι μερικοι τον πειθουν οτι θα τα επενδυσει και τα δινει οικοθελως :evil::evil: Ειναι αννοικος πια ο καημενος :(:( και μετα στεναχωριεται πολυ :(

Να σου πω,γιατι ρωτας τοσο επιμονα για το συμπεθερο :?: Θες να δεις αν θα παρει προικα ο γιοκας σου,ε :?: Εμ,σε καταλαβαμε :!::!::!: Τιποτα μαρη δεν δινουμε,εσυ θα μας πληρωσεις για να σου δωσουμε το κοριτσι στα ξενα,αν και ετσι που την βλεπω την νυφαδια σου,ταλιμπαν για σογαμπρο τον βλεπω :lol::lol:

Ροδο,δεν ερχομαστε :!: 1ον/ειναι μακρια και 2ον/ασε μην εχουμε τιποτα συναντησεις...ποτε δεν ξερεις :lol::lol: ασε δηλ που θα εχεις γεννησει κιολας και θα θες βοηθεια :o:o:o Α!!!παπαπαπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλθε και η Αλεξ :D:D:D κατι μου λεει οτι θα ανοιξουμε το 5 σημερα :D:D

Ακαματες ευτυχως που δεν παω που και που στη δουλεια και προοδευουμε :lol::lol:

Ρε Μαρια,η Δημητρουλα δεν ειναι η μινιον,που δεν περπαταει καλα :?: Πως την καταφερνει την αλλη :o:o Αφου ειναι μονο στο ματι,μικρο το κακο,θα ταλαιπωρηθει λιγο αλλα ολα καλα θα πανε ;) Τους πιανει ενα αμοκ οσο μεγαλωνουν,τι να κανουμε :?:

Παω να αλλαξω τη Μιμικα γιατι την εκανε την βρωμοδουλεια της και επανερχομαι ;) μην ανοιξετε το 5 χωρις εμενα :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά τις κόρες μου όλο στις ξεμπερδευω και όλο τις μπερδεύεις.Η Δήμητρα είναι η αδύνατη που τρέχει από 11 μηνών και είναι ταλιμπάν.Η Χρυσάνθη είναι η παχουλή που δε περπατάει καλά καλά ακόμα( αν και κάνει πρόοδο μέρα με τη μέρα )και κάθεται και τις τρωει από την ταλιμπαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...