Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Για τα γενέθλια τώρα,μακάρι εκεί που θα πάμε να γνωρίσουμε πολλά παιδάκια ή να μην έχουμε φύγει ακόμα και να μπορέσω να κάνω στο Αγγελικάκι μου ανάλογα γενέθλια σαν αυτά της Στελλίτσας μου.Θα ήταν αδικία να μην της κάνω πρώτα γενέθλια. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!!Τι κάνετε?

Τι καλά νέα είναι αυτά για το Καθολικάκι!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Αντε να ηρεμήσει η Κατερίνα μας.. :)

Φουφούκα έχω μια καλή συνταγή για κόκορα κρασάτο αν ενδιαφέρεσαι.. :lol::lol::lol::lol:

Χαρά σούπερ τιμή το φόρεμα!!!!Αντε με το καλό!!! Πότε είναι η βάφτιση?

Το Εμμέλεια είναι χριστιανικό όνομα.Η οσία Εμμέλεια είναι η μητέρα του Αγίου Βασιλείου και γιορτάζει 30 Μαΐου.

Φωτεινή 4ο δόντι και ο δικός σου?Εμένα ακόμα τίποτα.Αρχισε να μπουσουλάει όμως .Πιο πολύ ερπην θα το έλεγα :lol::lol: Λεει όμως 13 λέξεις...Σου λέει τί θέλει κανονικά... :D:D:D:D:D

Χθές το καλό μου έκανε 4 φορές εμετό... :( Σήμερα είναι καλύτερα.Γιορταζε και ο αντρας μου και λέγαμε να βγούμε μετά από τόσο καιρό.Δεν πήγαμε πουθενά :(

θα τα πούμε αργότερα!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυσυχως δεν εχω καλα νεα :(:(:( η Καθολικουλα αυριο μπαινει χειρουργειο :(:( αν θυμαστε ειχε αναφερει η Κατερινα οτι ειχε καποια αιμαγγειωματα στη μασχαλιτσα της,αλλα την ειδε δερματολογος και ειπε οτι μαλλον δεν ειναι και χρειζεται υπερηχος και βιοψια :cry::cry::cry: οποτε αυριο πρωι μπαινει χειρουργειο για αφαιρεση και βιοψια :cry::cry::cry: προσευχηθειτε ολες να πανε ολα καλα :ympray::ympray::ympray::ympray: δεν ξερω ρε κοριτσια,σκεφτηκα μηπως μπορειτε εσεις οι Αθηναιες να πατε καμια βολτα για συμπαρασταση :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα εσυ που εχεις ολα τα τηλ,αν μπορεις κανονισε το :!::!: εγω θα μαθω απο την Κατερινα που ακριβως νοσηλευεται :!::!::!:

Ευχαριστω κιολας για την προσφορα με το βιβλιο,αλλα εχω μια καλυτερη ιδεα :idea: γιατι δεν το χρησιμοποιεις στα πρωτα της γεννεθλια :?:;)

Σχετικα με τον παγωτατζη.....μονο 1,5 το ατομο ή ηθελε και καποιο παγιο ποσο για να ελθει :?: στην Κορινθο μου ειπαν 150 για τον παγωτατζη και 1 ευρω η μπαλα :shock::shock::shock:

Δεν σχολιαζω τιποτα αλλο γιατι δεν εχω ορεξη μα τα νεα που σας ειπα :(

Που χαθηκατε ολες και εσεις :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστειλα τα στοιχεια στην Φοθφουκα,η Κατερινα ειπε οτι θα χαρει να παει καποια :!::!::!: οποια θελει ας το γραψει και θα σας ενημερωσει η Φουφουκα!!!!!

Ειμαι να σκασω,ο μπεμπεκος της αδελφης μου παλι προβλημα :cry::cry::cry: εχει κατι σαν κυστη στον εναν του ορχη,και το ειδε ο παιδιατροσ και τους εστειλε για υπερηχο και μετα σε χειρουργο για εκτιμηση ,γιατι μπορει να ναι μια απλη κυστη αλλα και αλλο μορφωμα :cry::cry::cry::cry::cry:

Τωρα που το ξανασκεφτηκα ,σας στελνω ολες με μυνημα τα στοιχεια της Καθολικουλας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai adikaiologiti exv meres na mpw alla namai loipon!!!

σημερα κ αυριο εχουμε πανυγηρι,μολις πηγα με τη μαμα μου κ ο αντρας μου στο τοπικο θερινο σινεμα με το νονο του στεφανου.θα παω να σας διαβασω αν κ κατι αρπαξα,

αν καταφερω το σ/κ να αφησω το μωρο στη μανα μου,καλο θαταν να πηγαινα στη κατερινα.

χαρα καλα ειναι τα 200,κ η αδερφη μου τοσα εδωσε.οχι βεβαια οτι η φουφουκα που εδωσε λιγοτερα βγηκε κ χαμενη! αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω τρελη αδυναμια στα φορεματα κ χαλαλι.αυτο με το κερι πρωτοτυπο ακουγεται.

σταυρουλα 4 δοντια ε? (εμενα μολις εσκασε το 3ο κ ειναι απιθανος!) καλε 13 λεξεις τι παιδακι γλυκο!!!! Εθαχεις τρελαθει που το ακους!!

μπαινω να διαβασω κ αλλα/

Α ,ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,κατα τα αλλα ειναι βολικος σε ολους,αλλα ποτε δε θα απλωσει σε εμενα.ειχε δικιο η αδερφη μου που ελεγε οτι κακως αφηνω ολους να τον εχουν,τι φταιω που πιστευα οτι ειναι πολυ καλο ναχεις κοινωνικο παιδι...παρε ναχεις τωρα μιτσακο.... :shock::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι έπαθε το Καθολικάκι μας... :(:( Αχ μακαρι να πανε όλα καλά Παναγίτσα μου....

Χαρά και στον ανηψιό σου περαστικά....Μια κύστη θα ειναι να δεις... :ympray::ympray::ympray:

Τα λέμε αργότερα. Χαρά ότι νέο έχεις να μας ενημερώνεις συνέχεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Στεναχωρεθηκα πολυ με την καθολικουλα :(:(:( Θα της αναψω κερακι αυριο που θα παω στην εκκλησια.Πηγαινετε μωρε εσεις που ειστε Αθηνα να τις δειτε,καλα λεει η χαρα.Το καημενο θα υποφερει αλλα και οι γονεις του ακομα πιο πολυ που θα το βλεπουν.

Χαρα περαστικα στον ανιψιο σου.Αμαν τι επαθαν ολα τα μωρακια???

Σταυρουλα μου τελειο το Εμμελεια για τη νυφουλα μου και ταιριαζει με το Ορεστης...

Περιμενουμε νεα απο την Καθολοκουλα,οποιος μαθει να μας ενημερωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα Απιστευτο το εμμελεια!!!!

Χαρα περαστικα στ αγορακι σας....αντε μωρε πια....

Σας παρακαλω στειλτε μου σε πμ το κινητο της κατερινας γιατι λεω να περασω αυριο αν τα καταφερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATAΡΧΗΝ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Κ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΣ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΣΗΚΩΣΑ ΧΤΕΣ ΕΝΑ 40ΑΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΕΙ Κ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΟΨΑΝΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Κ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝΕ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑΖΩ ΔΕΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΘΑ ΧΕΙ ΡΟΥΧΑ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΚΙ ΜΟΥ????????????ΜΑΚΙΑ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΨΩ ΑΥΡΙΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia !!! ego gennisa septemvri tou 2010 kai eimai poly xaroumeni pou aniko stin omada edo !! ti kanete???? emena i mikri mou arxizei na steketai orthia kai katalavenete ,tin kinigao oli mera xaxaxa filia polla se oles!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσι SOSSSS :!::!::!::!::!::!::!::!: Αυριο παιρνει εξητηριο :!::!::!::!: δεν εχουν νεα απο βιοψια ακομα :?

Συμπεθερα,περαστικα :( κριμα για τις διακοπουλες :( στο θεμα "βαφτιση",το ανοιξα ;)

Ο μπεμπακος μας καλα :D:D κυστη ειναι τελικα και προς το παρον θα το παρακολουθουμε εκτος αν μεγαλωσει πολυ οποτε πρεπει να κανει επεμβαση :!:

Μιτσακο,ελπιζω να σε προλαβα :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ χαρα,προλαβες!

Μαγδα τι χωρις λογο? προσεχε το μικρακι σου.

Καλως τη καινουρια! Μαρεσει κ η φωτο γιατι ειναι πολυ μωρο ακομη,κ εχω ξεχασει ποσο απιθανα ηταν ως νεογνα! Λοιπον να μπαινεις να τα λεμε ολες,κ αν τυχον δεν ειμαστε πολυ τακτικες μη μασησεις,εχουμε τα σκαμπανευασματα μας αλλα κραταει καιρο αυτη η κολωνια,το ομαδακι μας!!

Κ εγω διαβασα κατι για καινουριο θεμα,αλλα μπερδευτηκα,ποιος το ανοιξε τελικα,η χαρα? εγω μπερδευτηκα οτι γραφτηκε θεμα για ευτραπελα βαφτισης κ ηθελα να μαθω η κουτσομπολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Χαρά χαίρομαι για τον ανηψιό σου... Αντε και το Καθολικάκι μας να είναι καλά.

Δήμητρα εμείς δεν βγάλαμε ακόμα δόντι.Οσο για τον μικρό σου μην ανησυχείς και βέβαια σε αγαπάει..Φάση είναι.Το ίδιο είχα καιρό που έλειπα συνέχεια και ήταν μόνο με τον μπαμπά της. Αφού πολλές φορές την έπαιρνα αγκαλιά και έκλαιγε να πάει στον άντρα μου.Κλάμα εγω....Εδω και μια εβδομάδα που εκλεισαν τα σχολεία και είμαι σπίτι δεν ξεκολάει από πάνω μου,λέει όλο μαμα και με φιλάει συνέχεια.Οταν την έχει η πεθερά μου εξω μετά από λιγη ώρα με ζητάει :D:D:D:D Ξέρουν πολύ καλα ποια είναι η μαμα τους και μας λατρεύουν....

Ελενα χαίρομαι που σου άρεσε το όνομα.Μα τι ζευγάρι θα είναι αυτό.... :lol::lol: Εσύ τι κάνεις?Δουλεύεις τώρα?

Μάγδα μου μάλλον σου βγήκε όλη η κούραση... :( Ελπίζω τωρα να είσαι καλά...

Μικρούλαχριστος καλώς ήρθες στην παρέα μας.Πως σε λένε?Εγω είμαι η Σταυρούλα και εχω μια κόρη 9 μηνων.

Φωτεινούλα Κατερίνα Βικάκι και Ρούλα τι κάνετε?Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο,παλι καλα #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s σκεφτομαι να πηγαινες εκει και να σου ελεγαν οτι πηρε εξητηριο :o:o:o τι ειχα να ακουσωωωωω :o:o:o:o:o

Παντως συμφωνω με τη Σταυρουλα :!: εμενα ετσι κανει με τον ανδρα μου που δουλευει πολλες ωρες,δεν πηγαινει :o:o του γυρναει την πλατη και αγκαλιαζει εμενα :lol::lol: και αυτος ο καημενος στεναχωριεται και ολο λεεει ,ειμαι δυστυχισμενος δεν με αγαπαει το παιδι μου :lol::lol::lol:

Σταυρουλα τωρα που εχει αντιληφθει οτι εισαι σπιτι δεν ξυπναει νωριτερα το πρωι :?:

Μιτσακο ανοιξα καινουργιο θεμα για να ευχηθουμε στη Μαγδουλα,στο θεμα "βαφτιση",το ανοιξα ;)

Μικρουλαχριστος,καλως ηλθες στο παρεακι μας,ελπιζω να εισαι τακτικη και να γνωριστουμε καλυτερα :) εγω ειμαι η Χαρα απο Θεσ/νικη και εχω ενα κοριτσακι που αυριο γινεται 10 μηνων :D:D οπως καταλαβαινεις υπαρχει ενας οργασμος προετοιμασιων για τις βαφτισεις :lol::lol: εσυ βαφτισες το μικρο σου :?: και υπαρχει πολυ αγωνια για την Καθολικουλα(απο τη Ροδο) που νοσηλευεται στο Παιδων :( παντως και αν δεν εισαι πολυ τακλτικη σε συγχωρουμε γιατι λογω καλοκαιριου χασαμε το απουσιολογιο :lol::lol::lol:

Το ακουσατε το τελευταιο σχολιο :?::?: ΠΑΛΙΟΓΑΙΔΟΥΡΕΣ :evil::evil::evil: Που χαθηκατε παλι ολες :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςςςςςςς!!!!!!!! Τι κανετε???????

Καταρχην σας ευχαριστω ολες πααααααραααα πολυ για το ενδιαφερον!!!!!!!

Μαγδουλα να ζησετε :!::!::!::!: να χερεστε το Βασιλακι σας......

ευτηχως δεν ειχατε πολλες σελιδες ...πέριμενα ποιο πολες :)

ξεκιναω να σας γραψω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:!: λοιποοοοον.....

δεν ηταν ετσι οπως το περιμενα το Παιδων...εκτος των γιατρων ολα τα αλλα χαλια :!:

Μπηκαμε Σαββατο....μας εβαλαν σε ενα δικλινο μονοι μας αρχικα....την πρωτη μερα της πηραν αιμα οκ...ουρα κοπρανα κτλ...Η ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ παιδιατρος που μας ανελαβε (την λενε Σοφια Παπαδανιηλ) πηρε το ιστορικο μας ειδε τις εξετασεις που καναμε στην ροδο και σαν πρωτη εικονα δεν εβλεπε κατι.....μετα ηρθε ενας αλλος....την ειδε ειδε και το ιστορικο παλι και ειπε οτι τα κιλα της ειναι διατροφικο λαθος :!: και οτι δεν επρεπε το βραδακι να της δινουμε χαμομηλι....δεν της το εδινα για γευμα απλα καποτε της το εδινα για να ηρεμησει...ηταν λαθος που αλλαξαμε τοσα γαλατα ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ.....ΚΑΙ ΤΟ NEOCATE ΤΟ ΔΙΝΟΥΝΕ ΜΜΟΟΟΟΟΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΕ ΒΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ..... :evil: ετσι και βρω τον Χ....α θα του πω να σκισει τα πτυχια του....και θα τον βρισω επισεις....

εντωμεταξυ εχει κουζινα που εχει ψυγειο και βαζεις τα πραγματα σου μεσα....βαλαμε το νουλακ κατι φρουτακια και μια φαντα.....ερχετε ο Χριστος μετα απο 2 μερες και μου λεει "αγαπη εφαγες ολες τις μπανανες??" του λεω οχι δεν εφαγα ουτε μια :!: ΜΑΣ ΤΗΣ ΦΑΓΑΝΕ.... :!::!::!::!:

εντωμεταξυ ρωταω την λεμονια (λεμονια ειναι μια συγκεκριμενη νοσηλευτρια που ειναι τοοοοοοοσο ξινη που την εβγαλα λεμονια :) ) και λεω που θα κανω την μικρη μπανιο το βραδυ? και με κοιτουσε καλα καλα!!! λεει εεεεεεεεεεε στο ντους που εχει στις τουαλετες :!::!::!::!::!: λεω οκ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την επομενη μερα λεει θα κανουμε αιμοληψια λεω οκ....την βαζουμε μεσα ....κλααααμα η Καθολικη....περνανε 5 λεπτα.....10 λεπτα......15 λεπτα.......20 λεπτα......το μωρο να ουρλιαζει μεσα σε σημειο που δεν εβγενε η φωνη της......25 λεπτα......καποια στιγμη βγαινει η παιδιατρος απο ενα γραφειο και της λεω μπορεις να μπεις να δεις τι γινετε??? το μωρο ουρλιαζει μιση ωρα μεσα....μπαινει και μετα απο 5 λεπτα ανοιγει η πορτα και μου την δωσανε σε αθλια κατασταση....το κεφαλι της λες και βουτηξε στο νερο απο τον ιδρωτα...η πανα μισοβγαλμενη....και 2 τσιροτα ενα στο ενα χερι και εα στο αλλο.....εκλεγε με λιγμους....με το που την επιασα και την εβαλα στο στηθος μου κοιμηθηκε :!::!::!: το τι κλαμα εριξα εξω δεν το φανταζεστε......της βγαζω μετα τα τσιροτα ......3 τρυπες στο ενα χερι και 2 στο αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 μελανο το χερακι της...

εντωμεταξυ τα ωραρια του φαγητου ειναι πολυ περιεργα.....10 πρωινο φρουτοκρεμα 12 μεσημεριανο (ΜΟΝΟ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ) 3 απογευματινο κρεμα και στις 6 βραδυνο παλι κοτοσουπα :!:

μετα ενιωθα την μικρη ζεστη....παω και λεω μπορουμε να βαλουμε ενα θερμομετρο στην μικρη γιατι την νιωθω ζεστη? και λεει παρε θερμομετρο και μετρα την :!::!: τελος παντων την μετραω 37.5

της το λεω και λεει θα την μμετρησω σε μιση ωρα.....ενοειται οτι δεν ηρθε και μετα απο 2 ωρες παω και ξαναζηταω θερμομετρο..38 :!: της το λεω και λεει οκ θα την μετρησω σε λιγο....δεν ερχετε....και ξεκιναει ενα κλαμα....με λιγμους!!!!!!!!!!!!!!!! της λεω μιπως να της δωσουμε κατι?? λεει οχι!! ειναι νωρις (10.00) αν δεν κοιμηθει μεχρι της 12 κατι θα δωσουμε :!::!::!::!::!: συνεχιζει να ουρλιαζει παει 12.15.....λεω στον χριστο πηγενε φωναξε την μην την παρει και την σηκωσει.....

ερχετε μια αλλη την εξεταζει...λεει ειναι ερεθισμενος ο λαιμος τα αυτια κτλ πρεπει να αρπαξε ιωσουλα ...λεω οκ τι θα της δωσουμε? λεει τιποτα :!::!::twisted: και καθως μιλαμε κανει και εμετο οτι ειχε φαει απο το κλαμα τοσες ωρες...και λεει δεν ειναι τιποτα απο το κλαμα ειναι :twisted::twisted::twisted::twisted: ειχα γινει χυτρα...και φευγει :!::!: ερχετε μια αλλη και λεει τι εχει το μωρακι? της εξηγω και λεει να της δωσουμε λιγο ντεπον να ηρεμησει??? λεω συγνωμη δεν σου ειπε η αλλη να της δωσουμε ντεπον? λεει οχι!!!!!1 :evil::evil: τις το δινουμε και κοιμαται το μωρακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Πεμπτη λεει η παιδιατρος φευγετε!!! λεω τελεια....ΑΑΑΑΑ εντομεταξυ ηρθε ο παιδιατρος μας Αθηνα για κατι με τον γιο του και περασε απο το νοσοκομειο και μας ειδε και μιλησε και με τους γιατρους...και ολοι στο παιδων μας ειπαν οτι ειναι πολυ καλος γιατρος και οτι μας εκανε παααρα πολυ καλο ελεγχο απο εξετασεις στη Ροδο!! και εκει που πηραμε εξιτηριο και φευγαμε στον διαδρομο λεει η παιδιατρος τωρα που βρηκα την δερματολογο να δει 1 λεπτο τα αιμαγγειωματα?? τα βλεπει και λεει που πατε???? δεν πατε πουθενα!!! αυτα δεν ειναι αιμαγγειωματα...τα αιμαγγειωματα ειναι μαλακα...αυτα ειναι σκληρα!!!!! πηγαμε κατω στον χειρουργο τα βλεπει και λεει ειναι αιμαγγειωματα ...και λεει η δερματολογος θελω δειγμα για βιοψια.....ΣΟΚ και μονο που το σκεφτομουνα ....τσακωνοντουσαν κανενα μισαωρο για το ποτε θα μπουμ και τελικα μπεναμε χειρουργειο 9 το πρωι....και απο της 12 το βραδυ επρεπε να ειναι νυστικη!!!!! λεω τελεια θα περασουμε.....

ξυπναει στης 3 και εκλεγε μεχρι της 6 ασταματητα....αααααα και ολες αυτες της μερες εγινε ξαφνικα μαμοθρευτο!!!!! την αφηνα κατω και εκλεγε την επιανε ο μπαμπας εκλεγε.....και τελικα κοιμηθηκε παλι στο στηθος μου και εγω κοιμηθηκα ορθια μεχρι της 7....με το που την εδωσα για χειρουργειο εκλεγε και ενοειται οτι πλανταξα και εγω....μετα απο μιση ωρα με φωναζουνε και μου την δινουνε στο πρασινο σεντονι....καταπρησμενη με ορο και με κλειστα ματια να κλαει τοσο πολυ που δεν εβγενε ποια καθολου η φωνη της.....και χτυπιοτανε σαν ψαρακι :( κοιμηθηκε μετα απο καμια ωρα κλαματος πανω στο στηθος μου για 2 ωρες....και μετα ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια!Τι έγινε καλέ;Μπήκα εχθές για λίγο,σας διάβασα πολύ βιαστηκά αλλά δεν κατάφερα να γράψω.

Βρε Κατερινάκι μου,τι ταλαιπωρία βρε κοριτσάκι μου!Τωρα που μένετε;Γυρίσατε Ρόδο;;Το Καθολικάκι τώρα;;;;;;;Αχ,το κοριτσάκι μας μωρέ!!!!!!!

Χαρουλιτα,ο παγωτατζής μόνο 1,5 το άτομο και τίποτα άλλο.Ούτε 1 ευρώ για τον εαυτό του. ;) Σου λέω είναι φοβερός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλι μου,περαστικά κοριτσάκι μου!Βάσανο μες στο κατακαλόκαιρο πυρετός!!!!! :?:?:?

Χαρουλίτα,τι έπαθε μωρέ το μωράκι σας;Εύχομαι να είναι όλα καλά. :):)

Σταυρουλίτσα,φιλάκια!!!!!!!!

Μικρούλαχρήστος,καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!Να μας γράφεις συχνά.Εγώ είμαι η Κατερίνα κι έχω τη Στέλλα μου που είναι 27 μηνών και την Αγγελικούλα μου που είναι 10 μηνών. :D Να σου ζήσει κι εσένα το μωράκι σου!

Κατερινάκι,ένα έχω να πω!!!!!ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕ!Κουράγιο κοριτσάκι μου,μακάρι να ήμουν Αθήνα να έρχοσουν να μείνεις σπίτι μου! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,ξέχασα να σας πω.Βγήκε η μετάθεσή μας.Πάμε στη Λήμνο.Το μόνο που δεν ξέρουμε ακόμα είναι πότε θα πρέπει να πάμε.Υπομονή.Θα το μαθουμε κι αυτό. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...