Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι καλημέρα!!!Και εγω με το αβγό έχω θέμα...Απορώ που έμοιασε αυτό το παιδί... :lol::lol:

Εγώ θα κάνω μπριζολίτσες σκέτες στο γριλ..Μη κουραστώ και πολύ.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΚ Κ ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Η ΝΥΦΗ ΤΡΕΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ.ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ,ΜΑΣΑΜΕ ..4 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ Κ ΤΡΑΒΑΓΑΜΕ ΜΕ ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ 50 ΑΤΟΜΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΑΝ ΤΟ ΣΩΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΧΑΝ ΚΟΝΤΥΝΕΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΟΝΤΕΝΟΥΜΕ Η ΝΥΦΙΚΗ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΞΕΚΟΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΙΠ Κ ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΑΞΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕ ΞΕΧΑΣΑ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ Κ ΓΥΡΝΑΓΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΟΥΝ.ΑΡΓΟΥΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΗΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΑΣ Κ ΕΓΩ ΕΚΟΒΑ ΒΟΛΤΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ :lol::lol::lol:

ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΩ ΓΕΛΑΓΑ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΔΑΚΡΥΩΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΥΡΙΟΣ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΑΠΟ ΔΩΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑΞΑ Κ ΚΑΜΠΟΣΑ Κ ΘΑ ΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΡΟΥΧΑ ;);) ΚΑΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ!ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΩΤΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΣΠΟΡΟ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΕΤΡΕΜΕ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΟ ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΓΕ :shock::shock: ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΠΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 4 ΤΩΡΑ ΠΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΧΩ ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΡΩΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα μου,επιτέλους εμφανίστηκες :D:D:D Η Συμπεθερούλα σου σου άνοιξε και ξεχωριστό θεματάκι :):):) Έτσι μπράβο δε μασάμε εμείς ;) Τέλεια κοριτσάκι μου,μπράβο!Και παλι να ζήσετε και να χαίρεστε και το Βασιλάκη σας :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

31 Ιουλίου.σχεδόν έτοιμη.Αν χάσω και αυτα τα 5 -6 κιλά που μου έμειναν να μπορέσω να αγοράσω και κανενα καλό φόρεμα θα είμαι τρισευτυχισμένη.... :lol::lol::lol:

Τι κάνουν οι μικρές με τον μπαμπά τους?Τους έλειψε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε με το καλό!!!Α,καλά κι εγώ έλεγα να χάσω την κοιλιά αλλά δεν άντεχα κι έτρωγα.Τώρα ιδίως που πέρασει και η βάφτιση είμαι πιο γουρούνα αφου δεν υπάρχει λόγος δίαιτας :lol::lol::lol::lol::lol: Η μικρή δεν καταλαβαίνει τόσο όσο η Στέλλα ακόμα.Της Στέλλας μου της φαινόταν πολύ τον τελευταίο καιρό και τον ζητούσε συνέχεια ρε η ψυχούλα μου.Μεγάλωσε και καταλαβαίνει περισσότερο το ματακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις κοιλια και εσύ?Σε φαντάζομαι πολύ αδύνατη...Εγώ θέλω 5 κιλά για να είμαι κανονική όχι αδύνατη....Είχα πάρει πολλά, τα έχασα όμως.... :oops::oops:

Καταλαβαίνουν τα άτιμα.όλα τα καταλαβαίνουν....Αντε του χρόνου θα είστε μαζί μάλλον ε?

Η μικρή έχει πάθει την τελευταία εβδομάδα απίστευτη μαμακίαση.Ολο μαμα λέει με το παραμικρό.Μαλλον της έλειψα όλο τον χειμώνα...Τώρα δουλεύω μόνο απόγευμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς επειδή είμαι πολύ αδύνατη μου φαίνεται η κοιλιά μου και με ενοχλεί.Ο άντρας μου λέει ότι είναι μια χαρά αλλά αλλιώς έχω συνηθίσει τον εαυτό μου.Σίγουρα θα είμαστε μαζί,την υγειά μας να έχουμε.Όπου πάει θα πάω κι εγώ.Το κοριτσάκι μωρέ,του έλειψε η μανούλα του.Σε ευχαριστιέται πιο πολύ τώρα ε;;;;;;;;Μια χαρά.Η μανούλα είναι αναντικατάστατη.

Σταυρουλίτσα γύρισε η κολόνα του σπιτιου :lol::lol: Πάω να του βάλω να φάει. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετάω την παρέα.

Επιτέλους βγήκε και το 4ο δοντάκι σήμερα το πρωί. :D Ο μικρός όμως ώρες ώρες δεν ξέρει τι θέλει. Έχει γίνει η ουρά μου, όπου πάω και αυτός από πίσω. Κάνω δουλειές και μου τραβάει τα ρούχα ή σηκώνεται στηριζόμενος στα πόδια μου και χαζογελάει.

Την Κυριακή πήγαμε στην παραλία αλλά φυσούσε πάρα πολύ και δεν κάναμε μπάνιο. Εντωμεταξύ πρέπει να αγοράσω μαγιο αφού με τα παλιά μου το μισό βυζί είναι απέξω :shock:

Μαγδούλα και πάλι να ζήσετε, να ευτυχήσετε και να χαίρεστε το Βασιλάκη σας. Τι γάμος ήταν αυτός καλέ;; :lol::lol::lol::lol: Τα διάβαζα και δεν τα πίστευα αυτά που τραβήξατε!! Πωπω, εγώ θα είχα φρικάρει και θα έβριζα τους πάντες, και εννοείται για όλα θα έφταιγε η πεθερά μου :lol::lol::lol::lol: Πάντως τώρα που το ξανασκέφτομαι μάλλον δεν θα είχα φρικάρει, αφού τελευταία όλα τα αντιμετώπιζω με μια ψυχραιμία, ούτε ξέρω πως το κάνω, με κόλλησες πιθανότατα!! Πάντως την πεθερά θα την έβριζα, απο μέσα μου :lol::lol:

Τα μικρά μας στα δόντια πάνε μαζί, καλορίζικο και το 4ο.

Χαρά τελικά το μάτι σου πέφτει πάντα πάνω στα πιο φθηνά :lol::lol::lol::lol: Τι θα κάνεις τελικά θα το πάρεις το φόρεμα και τα παπούτσια;

Βικουλίνι :-* Δεν νομίζω να έχει σχέση το αυγό με το ψαρι. Και εγώ έχω ακούσει αυτό που λέει η Κατερινοφουφου (όχι την ίδια μέρα και τα δύο) αλλά δεν το έχω ψάξει, μπορεί να μην ισχύει κιόλας.

Φουφου επιτέλους είσαι με τον αντρούλη σου. Τι χρονιά και αυτή που πέρασες φέτος; 2ο μωράκι, ο άντρας σου μακρυά, γύρισες αμέσως δουλειά :shock::shock::shock: και όμως τα ξεπέρασες όλα. Μπράβο βρε Κατερινάκι. Θα ηρεμήσει μωρέ και το Στελλί τώρα αφού θα τον χορτάσει τον μπαμπάκα της.

Γεμιστά είχα το σ/κ και θα ξανακάνω και αύριο. Τρελαίνομαι για γεμιστά :D

Ρούλα μια που είσαι και εσύ του σχεδιασμού, για πες τι σκέφτεσαι για τα γενέθλια; Εγώ θα αρχίσω σε λίγο καιρό να ψάχνω ιδέες για το μενού. Αφού βάφτιση δεν κάναμε φέτος, θα βάλω τα δυνατά μου για τα πρώτα του γενέθλια. :D ΚΑλά μπάνια

Σταυρούλα τώρα που τελείωσε η δουλειά έπεσες με τα μούτρα στο νοικοκυριό;; :lol: Θα βγάλει μωρέ δοντάκια και η δική σου μη σκας. Τον πηρα τηλ τον παιδιάτρο και μου είπε όσπρια τον άλλο μήνα, αλλά μάλλον θα του δώσω πιθανότατα όποτε ξανακάνω για εμάς. Όλα έτοιμα για τη βάφτιση; Εμμέλεια τελικά;;; Τέλεια!!

Βρε τέκνον Βρούτε ξεκίνησες συζήτηση για κιλά και εσύ;;;;;;; Δεν πειράζει μπαίνω και εγώ στην κουβέντα. Πως σκέφτεσαι να τα χάσεις τα υπόλοιπα 5; Κάνεις μόνο διατροφή ή και γυμναστική; Η αδελφή μου που είναι και αυτή γεματούλα πήγε σε ένα ινστιτούτο με μηχανήματα και της υποσχέθηκε αυτός που το έχει ότι θα χάσει 10 κιλά σε ένα μηνα :o:o:o:o Της είπα ότι κάνει πάλι βλακείες και ότι θα κάνει καμιά ζημιά αλλά δεν ακούει. Πάντως ήδη αντιμετωπίζει το πρώτο πρόβλημα που της είπα ότι θα αντιμετωπίσει με αυτά που την βάζει και τρώει, τη δυσκοιλιότητα :roll::lol:

Κατερίνα μακάρι όλα να είναι καλά με την Καθολικίτσα.

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς όπως καταλαβαίνετε δεν κοιμόμαστε γιατί ένα Στελλί δε βάζει κώλο κάτω.Λείπει και ο αντρούλης λόγω δουλειάς και θα γυρίσει αύριο το μεσημέρι.Βέβαια,το γεγονός ότι δεν κοιμήθηκε το ζουζούνι μου με βολεύει επειδή το βράδυ θα ξεραθεί. :D:D:D:D:D Φωτεινούλα κι εμένα μου αρέσουν τα γεμιστά.Μη μας λες εσύ για τον ύπνο για να μη σας ματιάσουμε,δε σας λέω εγώ για τα κακά της Στελλίτσας για τον ίδιο λόγο. :lol::lol::lol:

Καλά ε;Δες σας έχω πει τι έχουμε πάθει τις τελευταίες μέρες.Εδώ στη γειτονιά είναι ένας κόκκορας.Αρχίζει και λαλάει μες στη νύχτα ό,τι ώρα να'ναι.Το Στελλάκι στην αρχή φώναζε τρομαγμένο και λογικό ήταν αφού ακούγεται πολύ έντονα και την έπαιρνα στο κρεβάτι μου.Προχθές,λοιπόν,ακούμε τον κόκκορα στις 1:30 τη νύχτα.Λαλάει λαλάει μέχρι να ξυπνήσουν τα παιδιά σαν να το κάνει επίτηδες.Ξυπνάει η Στελλίτσα και πάω και την καθησυχάζω.Πράγματι το παιδάκι μου είχε όλη την καλή διάθεση να συνεργαστεί και ξανακοιμήθηκε.Μετά στις 3:30 να πάλι ο κόκκορας.Τα νεύρα μας κρόσια.Το αποτέλεσμα ήταν ο κόκκορας να λαλαει συνεχόμενα μεχρι τις 7 και το πρωί.Περιττό να σας πω ότι ο άντρας μου πήκε εντελώς άυπνος στη δουλειά και εγώ κοιμήθηκα 7:30 με 9:34 για την ακρίβεια.Ευτυχώς που ξύπνησε εκείνη την ώρα η Στέλλα και όχι 8:30 όπως συνήθως.Δεν ξέρουμε τι να κάνουμε.Εχθες ήταν καλύτερα.Τώρα το μεσημέρι πάλι φωνάζει. ~x(~x(~x(~x(~x( ΦΩτεινούλα,σε βλέπω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,να συμπληρώσω:Την προηγούμενη ημέρα είχε βγει ο άντρας μου στο μπαλκόνι και βλέπει αυτή που τον έχει και της λέει:"Να σας ρωτήσω κάτι;Έχετε έναν κόκκορα ή πολλούς;".Του απαντάει λοιπόν αυτή:"Έναν,γιατί"."Γιατί μας ξυπνάει τα παιδιά μες στη νύχτα",της λέει ο άντρας μου."Εμείς δεν τον ακούμε",λέει αυτή αλλά όχι με ύφος.Τότε βγαίνει μία άλλη γριά που έμενε δίπλα που είναι σαν αυτές που φυτρώνουν εκεί που δεν τις σπέρνεις και λέει:"Εμείς 10 κούτσινα μεγαλώσαμε κανένα δεν είχε πρόβλημα,από πού είστε;".Τάχα να μας την πει άμα είμαστε από Αθήνα.Εγώ για αυτό τα πήρα πιο πολύ.Της λέει ο άντρας μου από πού είναι κι εκείνη λέει:"Εκεί δεν έχει κόκκορες;" και της απαντάει: "Δίπλα στα σπίτια όχι".Η βλαμμένη η γριά.Αφού εκείνη τη νύχτα ήθελε να βγει στο μπαλκόνι και να της φωνάζει μέχρι να ξυπνήσει.Εάν δηλαδή κοιμόταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!::!::!: εχω νεα απο τηο Καθολικακι [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] δεν βρισκουν τιποτα και μαλλον φταιει το γονιδιο :lol::lol: μοιαζει της μαμας της που ειναι μινιον :lol::lol::lol: βεβαια το Κατερινακι μας τα εχει παιξει που την τρυπανε καθε μερα για εξετασεις αλλα θα περασουν και θα ειναι ολα καλα(οπως αλλωστε προαναγγειλαμε και στο θεματακι) ;)

Συμπεθερα ,σε φανταζομαι ολοι σε κριση και εσυ σε νιρβανα :lol::lol::lol: κοιτα μη φυγεις για Κερκυρα και δεν δουμε φωτο :o:o:o

Φωτεινη,οχι οτι περιμενα να μην τα ριξεις στην πεθερουλα σου,αυτη την αγια γυναικα :lol::lol::lol: παντως και εγω δεν την εβαλα μεσα στη θαλασσα το σ/κ που ειμασταν Κορινθο,μου φανηκε κρυα για αυτην ,θα παμε στο εξοχικο μας αυτο το Σ/Κ,οποτε θα δουμε :? μονο τα μαγιο μας μεινανε :? ,της φερανε 4 και αλλα 2 που της ειχα παρει εγω :lol::lol::lol:

Φουφουκα,πεθανα στο γελιο με τον κοκορα =))=))=))=))=))=))=)) ξερω οτι εσεις υποφερετε αλλα η θεια,τρελλο νουμερο,ασε που δεν μας μεταφερεις και καλα τα λεγομενα αφου σου ειπε"τοσα κουτσκα" ;) ειναι η Θεσσαλικη μου καταγωγη βλεπεις :lol::lol::lol:

Σταυρουλα και εμενα πασχει απο οξεια μαμακιτιδα :o:o:o ουτε στον μπαμπα της δεν παει :) μαλλον της λειπω πολυ,αλλα μου λειπει και μενα καθα μερα και πιο πολυ η σκατουλα :) στη δουλεια βλεπω συνεχεια τα ματακια της :) Αληθεια ρε εσυ,το Εμμελεια ειναι χριστιανικο ονομα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα τα νεα της βαφτισης.....

Καταρχην πηρα φορεμα χθες απο Θεσ/νικη τελικα,τελειο :!::!::!::!::!: ειναι θεσ/νικιου σχεδιαστη,στην ιδια φιλοσοφια με του Ζουλια,στραπλες,με φουρο,φουξ και μεγαλη πρασινη ζωνη απο σαντουκ :D:D:D το καταπληκτικο ειναι οτι εκανε 315 και μου το αφησε 200 :D:D:D:D για να μην με κραξει και ο Μιτσακος ;)

Τα βαφτιστικα απο Αθηνα,τελεια,ολα χειροποιητα και κεντημενα στο χερι και σε τελεια τιμη ;) ειναι η μοδιστρα που σας ελεγα......

Αποφασισαμε να κανουμε θεμα το σταχυ,μελισσουλες,ζουζουνιτσακλπ....και τα χρωματα θα ειναι πρασινι και χρυσο-κιτρινο :!: πειτε μου τωρα τη γνωμη σας......ειδα μπομπονιερες για τους μεγαλους σε σχημα καραμελα στα χρωματα που σας ειπα με μπργλερι επανω σε μελισσουλα...2,60 :? αλλα τωρα μου ηλθε η ιδεα να κανω κεριπου θα ειναι χαραγμενο το ονομα και η ημερομηνια,ψαχνω προσφορες ακομα :!: εσεις τι λετε καλυτερο :?::?::?: για τα παιδακια εκλεσα ρακετουλες και θα εχω και τραπεζι με ζαχαρωτα :!:

Σκεφτηκα και παγωτατζη :? ποσο σου βγηκε φουφουκα :?:

Εχω κλεισει για το τραπεζι αλλο μενου για παιδακια που θα εχουν το δικο τους χορο και κλοουν και νεραιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για τα<γεννεθλια εννοειται οτι τα εχω σκεφτει ολα :lol::lol::lol:

Θα κανω μπουφε και μπαρμπεκιου στην αυλη,θα καλεσω πολλυς φιλους με παιδακια και ολα της γειτονιας εννοειται και θα κλεισω νεραιδα για διασκεδαση και φοβερο body-painting ;)

Oxι που θα μου ξεφευγαν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!Το Καθολικάκι μας απλά διατηρεί σιλουέτα δηλαδή!!!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Μακάρι να είναι αυτό και το τελικό πόρισμα!!!!!!

Χαρουλίτα μια χαρά οι τιμές και μου αρέσει και το θεματάκι της βάφτισης.Λοιπόν,μπομπονιέρες σε σχήμα καραμελίτσα είχα κάνει στη βάφτιση της Στέλλας μου και ήταν τέλειες.Όταν ήμουν έγκυος είχαμε πάει με την ξαδέρφη μου που παντρευτόταν στην ίδια για προσκλητήρια-μπομπονιέρες και είδα τα μπεγλέρια και είπα αυτά θα κάνω στην επόμενη βάφτιση,αλλά τελικά δεν τα έκανα.Μου άρεσαν όμως πολύ.Όσο για τις ρακετούλες,επειδή είχα κι εγώ στο Αγγελικάκι έκαναν πάταγο και τα παιδάκια το καταευχαριστήθηκαν.Στο θέμα παγωτατζής τώρα τον βρήκα από εδώ και μάλιστα κι εχθές ή προχθές ξαναέγραψε σε καινούργιο θεματάκι με τίτλο "ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΓΩΤΟΥ......-".Είχε 1,50 ευρώ το άτομο με χωνάκι και τρεις μπάλες βανίλια σοκολάτα φράουλα.Ήταν ο πιο φτηνός που είχα βρει.Πέρα απο αυτο όμως είναι καταπληκτικό παιδί και το παγωτό φοβερό.Παρα πολύ ευγενικός και άξιζε να πάρει περισσότερα χρήματα.Σπάνια συναντάμε τόσο καλά παιδιά.Αν θες σου στέλνω σε πμ το τηλέφωνό του κατευθείαν και πες του κιόλας ότι στο έδωσα εγώ.Κατερίνα από Πετρούπολη και τον είχα βρει μέσω μαμμυ.Η βάφτιση στην Κόρινθο δε θα είναι;Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα,αφού το ζαχαροπλαστείο είναι στο Αιγάλεω.Δεν είναι και πολύ μακριά.Τραπέζι ζαχαρωτών ήθελα και εγώ να κάνω αλλά δυστυχώς δεν έκανα τραπέζι,όπως και κοπέλα ντυμένη φραουλιτσα :(:(:( Α,επίσης να μην ξεχάσεις να κάνεις βιβλίο ευχών το οποίο θα μπορούσες να το βάλεις στο τραπέζι με τα ζαχαρωτά ή να το περνάει η νεραϊδούλα από τραπέζι σε τραπέζι για να γράφει ο κόσμος.Είχα πάρει για τη Στέλλα μου και ξέχασα να το πάρω στο τραπέζι.Τώρα στην Αγγελική δεν έκανα τραπέζι οπότε είναι ολοκαίνουργιο.Αν θες μου στέλνεις στοιχεία και στο στέλνω,να μην ξοδεύεσαι.Υπάρχει και αυτή η λύση.Στο χαρίζω αν θες φυσικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...