Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε???ο καιρος περναει αλλα οι αναγουλες παραμενουν!ενα δραμα!χθες εκανα και τον 1ο εμετο μου!τοσο καλα!

το σαββατοκυριακο καναμε και τα πρωτα μας μπανακια ....δεν ξερω αν αρεσαν στο σπορακι μου εγω παντως χαλαρωσα απιστευτα!

εγω δεν το εχω ανακοινωσει ακομα σε γνωστους παρα μονο στις οικογενειες μας...!μετα την αυχενικη θα αρχισω να το λεω!αυχενικη θα κανουμε 2 αυγουστου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας εγκυούλες! Αnnamaria και dreams2011 κάντε λίγο υπομονή και μετά την αυχενική θα βελτιωθούν τα πράγματα θα δείτε! Εγώ κορίτσια είχα σκοπό να συνεχίσω να πηγαίνω στη δουλειά και να το έλεγα μόλις έκλεινα τον 3ο. Τελικά όμως έπρεπε να μείνω στο κρεβάτι για 2 μήνες σχεδόν οπότε δεν πήγαινα δουλειά και μετά από μια εβδομάδα το κατάλαβαν όλοι. Είμαι σε δημόσια υπ/σία και εκεί δεν περνάει τίποτα απαρατήρητο. Το μόνο που φοβόμουνα ήταν την κακία, την ζήλια και το κακό μάτι ορισμένων.

Εβίτα εγώ βρήκα μεγάλη ποικιλία από αυτοκόλλητα τοίχου στο internet που είναι πολύ οικονομικά και πολύ όμορφα! Αν θες πες μου να σου πω site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε??εγω σε λιγο 8α παω για αυχενικη και ελπιζω να πανε ολα καλα..δεν σας κρυβω οτι φοβαμαι λιγακι..dreams υπομονη..σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ετσι ακριβως ημουν και εγω.αναγουλες πολλες και στην 10 περιπου εβδομαδα εκανα εμμετο. [smilie=puke.gif] τωρα εχει ηρεμησει λιγο και ελπιζω να σταματησει τελειως.madi μου και εγω ενδοιαφερομαι για αυτοκολλητα αν ειναι ευκολο.φιλακια σε ολες σας!!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν σας βάζω κάποιες σελίδες που βρήκα για να ρίξετε μια ματιά και να πάρετε ιδέες. Γενικά πάντως θέλει ψάξιμο, χρόνο, φαντασία και όρεξη για δημιουργία! Εγώ παλαιότερα είχα παραγγείλει κάποια αυτοκόλλητα για το παλιό μας σπίτι από το cosycorner και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη. Για τα υπόλοιπα site δεν γνωρίζω.

http://www.cosycorner.gr

http://www.anatello.gr/cart/home.php?cat=27&mCat=2

http://www.leostickers.com/English/the-stickers-family%27s-stickers.aspx

http://www.perizitito.gr/home.php?cat=38394&action=showall&&age=0-12

http://www.artwall.gr/category.php?c=74&l=1&title=Disney%20Stickers

http://www.paint4style.gr/page20.php

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=1686

http://www.ergo-center.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=203

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντι εισαι φοβερη!!! ευχριστουμε πολυ..

κωνσταντινα ολα καλα με την αυχενικη? dreams με το καλο και η δικη σου...

σας φιλω, πολυ ζεστη σημερα.. εχω λιωωωωσει.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!ευτυχως ολα καλα με την αυχενικη :P:P το μωρακι ειναι φανταστικο και αρκετα μεγαλο μου ειπαν..μπορει να εγινε νωριτερα η συληψη δηλαδη τις τελευταιες μερες της περιοδου μου..ολη την ωρα βλεπω το dvd που μας δωσανε. [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif] madi ευχαριστουμε για τα αυτοκολλητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλμερα κοριτσακια μου τι κανετε πως ειστε..???? Αnnamaria και dreams2011 μου λιγο ακομα μεχρι να μπειτε στο 3 και μετα θα ηρεμησετε, εμενα δοξα το θεο εχω μερικες μερες τιποτα κ σημερα μπηκαμε στη 12 εβδομαδα. γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μεγαλωνουμεεεε :D dreams2011 εσυ εκανες κ μπανακι εεεε??? τυχερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη... :D

konstantina :* μου αχ τι ωραια για πες πως σου φανηκε...? εμενα δεν μ εδωσαν dvd :(

MaDi μου σε ευχαριστουμε για τις ωραιες σελιδες εχει πολυ ωραια αυτοκολλητα ... μαλλον κατι τετοιο θα κανω κ γω οταν θα ειναι η ωρα γιατι το να ζωγραφησεις ειναι παρα πολλα λεφτα... και οσο να ναι υπαρχει κ μια οικονομικη κριση...

twiggy μου εχεις κ συ θεμα με τη ζεστη ε??? αστα κ γω το ιδιο τον αφησα τον αντρα μ κ πηγα στο σαλονι να κοιμηθω..( εκει εχουμε μονο κλιματιστικο) προχθες με επιασε αναπνευστικο στον υπνο , νομιζα πως θα σκασω...

τη δευτερα παμε παλι γιατρουλη για να του παω κ ολες τις εξετασεις κ να δω παλι το μικρουλι μου.. αχ τι ωραιααααα...

πολλα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!

κωνσταντινα μπραβο.. μεγαλο το μωρακι ε? να 'ναι καλα!! χαλαρωσε τωρα και απολαυσε την εγκυμοσυνη, ελπιζω να περασαν και οι αναγουλες..

εβιτακι ασε με τη ζεστη δυσκολα! δεν βοηθαει και με ολη αυτη την περιεργη κοπωση που νιωθουμε. Με το καλο να πατε τη Δευτερα να δειτε το μωρακι σας!Κι εγω σημερα εχω ραντεβου να το ξαναδουμε, εχω αγωνια να ειναι ολα καλα.. πωπω ο δρομος μεχρι τον 4ο μηνα μου φαινεται ατελειωτος!! χεχε

ευτυχως εχουμε καλη παρεα εδω στο μαμμυ!!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evitaki μου σε μια εβδομαδα κλεινω τις 12 εβδομαδες!!!

kostantina μου σου εδωσαν dvd????wow!!!!!!!!που την εκανες????εγω θα την κανω σε καποιον λιβανο που ειναι πιστοποιημενος για αυτες τις εξετασεις!!!εκανες και το pap-a???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ . ΤΙ ΚΑΝΤΕΤΕ...???? ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ??? ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ Κ ΠΗΓΑ ΛΗΤΩ! ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ.... ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΗΔΗ Κ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ,ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ Κ ΑΛΛΟ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΠΟΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΝ 23 ΕΥΡΩ ΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ... ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ 30% ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑΥΤΟ Τ ΚΛΕΙΣΑΜΕ.... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΧΡΩΜΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΛΕΥΚΟ Κ ΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΖΩΑΚΙ ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ... ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΧΕ ΓΝΩΜΗ... :D ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΙΔΗ... :shock:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΞΕΚΟΥΡΣΑΣΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!

μπραβο εβιτακι αρχισες τα ψωνια!!! :)

εμεις εχθες πηγαμε γιατρο και ειδαμε το σπορακι μας και χαρηκαμε πολυ! Ειναι ολα μια χαρα, ακουσαμε και καρδουλα... βεβαια απο τις μετρησεις μας εβγαλε 5 μερες μικροτερους (!) :) Οταν ανανεωσουμε το ποστ να βαλουμε και τον Μαρτιο μεσα γιατι ετσι παω για μεσα του μηνα! :P

Ευχομαι ολες να ειστε καλα, εγω απο ο,τι καταλαβα λογω εξωσωματικης πρεπει να ειμαι περισσοτερο προσεχτικη, οποτε δεν μας βλεπω να φευγουμε φετος διακοπες, αλλα δεν πειραζει.. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε, και φυσικα του χρονου θαλασσα με τα μωρακια!!

πολλα φιλια, καλο σαββατοκυριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!

τουιγκακι μου τελεια που ακουσατε καρδουλα!σιγουρα σου εφυγε ενα μεγαλο αγχος!!!ολα καλα θα πανε!απλα οι δεκα πρωτες εβδομαδες θελουν περισσοτερη προσοχη!μετα δεν παιζει ρολο αν ειναι φυσιολογικη συλληψη η εξωσωματικη!

εμεις 2 αυγουστου παμε γαι αυχενικουλα και μετα φευγουμε για διακοπες!εμενα δε μου απαγορευσε τα μπανια!το μονο που μου ειπε αυξημενοι κανονες υγιηνης για να μην κολλησουμε τιποτα!κατα τ αλλα μου προτεινε κολυμπι και περπατημα ως τα καλυτερα για την εγκυμοσυνη!

εβιτακι τελεια τα νεα σου!πρεπει να κανουυμε και λιστες Αγορας για να ξερουμε τι πρεπει να ψωνισουμε να μη ξεχασουμε τιποτα!εγω θα ξεκινησω τα ψωνια του μωρου απο σεπτεμβρη.τοτε θα βαψουμε και το σπιτι και θα του βαλουμε και μια μεγαλη παιδικη φωτοταπετσαρια ....ακομα δεν εχω αποφασισει ποια θα βαλουμε!

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια και στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες τι κανετε??μπηκα για λιγο να σας χαιρετησω γιατι φευγω για τον γαμο μου σημερα και θα επιστρεψω γυρω στις 12 αυγουστου!!dreams την αυχενικη την εκανα στο προγενεσις και το pap-a εκει..θα μου λειψετε πολυ..να προσεχετε ολες τα μωρακια σας!!φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα μου σου ευχομαι τα καλυτερα!ναζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!με το καλο να ερθει το μωρακι σας και μετα να του κανετε και αδερφακια!!!πολλα φιλια!κι εσυ θα μας λειψεις!κοιτα να περασεις τελεια και να το ευχαριστηθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα να ζησετε!!!! να περασετε ομορφα και να γυρισεις ανανεωμενη!! να προσεχεις το σπορακι ;)

dreams με το καλο κι εσυ την αυχενικη και μετα διακοπουλες!!! εννοειται πως η θαλασσα θα σας κανει πολυ καλο!

πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα

dreams2011 μου και συ διακοπουλες εεεεε???? μπραβο καλα θα κανετε να περασετε τελοιαααααα και να ξεκουραστειετε... καλα ναι και γω σεπτεμβρη θα βαψω το δωματιο ... και γω ελεγα κανενα αυτοκοληητο μεγαλο αλλα ακομα δεν εχω αποφασησει... :D

konstantina :* μου να ζησετε παντα αγαπημενοι, ευτηχισμενοι ... και να χαρειετε το μωρακι σας οταν ερθει με το καλο... ΑΑΑΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ Η ΠΡΩΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΗ ΞΕΧΝΙΕΣΕΕΕΕ :lol::lol::lol: . ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ. ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ

twiggy » μου εμεις οι δυο μονο δεν θα παμε διακοπες.>>??? δεν πειραζει του χρονου... θα ειμαστε εδω παρεουλα να γραφουμε τα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έλλειψα για λίγες μέρες γιατί την Παρασκευή εδώ στην πόλη μου έπιασε φωτιά ένα εργοστάσιο πλαστικών και εκτός του ότι χάθηκε άδικα ένας νέος άνθρωπος :cry: δημιούργησε και πάνω από την περιοχή ένα τεράστιο μαύρο σύννεφο καπνού που μας τρόμαξε αρκετά! Φύγαμε άρων άρων στο εξοχικό. Λίγο ανησυχώ για το τι επιπτώσεις θα έχει αυτό στα τρόφιμα, στο νερό, στα ζώα κτλ. :roll: Σκέφτομαι να μην τρώω για λίγο καιρό λαχανικά, φρούτα, γάλα και κρέατα από την περιοχή μας γιατί φοβάμαι πιο πολύ για το μωρό που τώρα δημιουργείται. Βέβαια πλέον για τίποτα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι είναι ασφαλές! Τέλοσπάντων ... :roll:

Κωνσταντίνα να ζήσετε και με το καλό να έρθει και το μωράκι μας!

Εβίτα και twiggy και εμείς δεν θα πάμε πουθενά φέτος. Η γιατρός μου με αφήνει να κάνω μπάνιο στη θάλασσα και αν θέλω να πάω κάπου κοντά για ταξιδάκι, αλλά εγώ φοβάμαι και δεν έχω και την σωματική δύναμη για κάτι τέτοιο. Νιώθω μεν καλά αλλά κουράζομαι πολύ εύκολα και δεν μπορώ να περπατήσω πάνω από 10 λεπτά. Και όταν κάθομαι σε καρέκλα μετά από ένα μισάωρο πονάει η πλάτη μου. Δεν είμαι για πουθενά τελικά! Υπομονή κορίτσια και του χρόνου θα παίρνουμε τα καρότσια μας και θα αλωνίζουμε με τα μπεμπάκια μας!

Εμείς 23 Αυγούστου θα πάμε για Β-επιπέδου και σκέφτομαι ότι αφού δούμε το μικρό μας ότι είναι καλά και επιβεβαιώσουμε και το φύλο, να πάρουμε κρεβατάκι και καρότσι που είναι και πιο ακριβά, για να προλάβουμε τις εκπτώσεις. Τα υπόλοιπα ψιλοπράγματα τα πέρνουμε αργότερα. Τελευταία σίγουρα θα πάω και μια βόλτα και από τα jumbo χωρίς τον άντρα μου γιατί δεν έχει υπομονή να γυρίζει τόση ώρα και θα τα θεωρεί τα περισσότερα περιτά.

Α και κάτι τελευταίο ... έκλεισα τον 4ο και επιτέλους μπήκα στον 5ο!!! [smilie=blob10.gif]

Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα madi!!!τυχερουλα μπηκες στον 5ο!!!!κι εγω σκεφτομαι μετα το 15αυγουστο να αρχισω να ψαχνω κουνια αλλαξιερα καροτσι κλπ για να προλαβω τις εκπτωσεις....μια φιλη μου μου ειπε για μια βιοτεχνια στο ιλιον που εχει σε πολυ καλες τιμες αυτη ειχε παρει την κουνια της μονο 200ευρω....αν δε ξερω φυλο θα τα παρω σε ουδετερο χρωμα να ειμαι καλλυμενη....αν δεις καπου καλες τιμες πες μου να παω κι εγω!πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου... MaDi μου , ποσο χαιρομαι μεγαλωσατε εσεις πολυυυυυ... το εχεις ακουσει το μωρακι σου...??? η κοιλιτσα μεγαλωνει...???εμεις κλεισαμε το 3 κ τωρα αρχιζει κ φαινεται καλα να δεις καμαρι εγω στο δρομο... φοραω κ κολλητο μλουζακι κ παω καμαρωτη καμαρωτη :lol::lol::lol: ...

εγω το εκλεισα ηδη το κρεβατακι κ θα το κανω τελικα λευκο με ζωγραφια καποιο ζωακι οποτε οτι φυλο κ να ειναι δεν εχω προβλημμα αλλωστε τελος σεπτεμβρη θα το φερω σπιτι που θα εχω βαψει κ το δωματιο αναλογως το φυλο..

Σημερα το απογευμα εχω κ ραντβου στο γιατρο μας να μας δει... περιμενω πως κ πως... :D

οι υπολοιπες εγκυουλες που πηγαν ??? μονο εμεις μειναμε??? :shock:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!! αρχισατε να φουσκωνετε? τι ωραια.....

μαντι μου τι παθατε καλε εκει? πωπω... πραγματι απεφυγε τα πολλα λαχανικα κλπ ποτε δεν ξερεις.. μπηκες στον 5ο!!!! ουαου , αντε με το καλο η β' επιπεδου..

dreams ολα καλα κουκλιτσα? βλεπω κυνηγαμε τις εκπτωσεις.. καλα κανεις, ο,τι μπορεις να γλιτωσεις καλο ειναι! εγω να σα σας πω σκεφτομαι ο,τι μπορω να το παρω απο τα αδερφια του αντρα μου που εχουν μεγαλυτερα παιδια! Ασε που ετσι φοβισμενη που ειμαι ακομα δεν κανω καθολου σκεψεις τετοιες για πραγματα,αγορες κλπ. Ας κλεισω τον 3ο και βλεπουμε!! :roll: Ασε που εχουμε μικρο σπιτι, 1 κρεβατοκαμαρα (ευτυχως μεγαλη) οποτε ο,τι γινει θα γινει εκει μεσα!!με λιγη φαντασια...

Να σας ρωτησω, εκει 6η-7η βδομαδα ειχατε μηπως πονακια στη μεση? Εχω 2 μερες που με εχει πεθανει κι αναρωτιεμαι αν ειναι απο το σπορακι ή επειδη το εχω ριξει πολυ στο καθισιο τελευταια! :? Επισης, αλλη ερωτηση! Εχετε προσεξει να εχει αυξηθει η τριχοφυια σας, ειδικα σε κοιλια, στερνο?

Εβιτακι καλο ραντεβου με το γιατρο και καλη διακοσμηση δωματιου!!!

πολλα φιλια σε ολες οσες εχουν απομεινει στην πολη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωράκι το νιώθω εδώ και καιρό Εβίτα! :D Άλλες φορές περισσότερο άλλες λιγότερο και κάποιες μέρες και καθόλου. Βασικά λίγες μέρες μετά την αυχενική άρχισα να νιώθω το βράδυ πριν κοιμηθώ κάτι σαν να με σκαλίζει εσωτερικά αλλά στην αρχη νόμιζα ότι είναι το έντερο. Τελικά όμως μετά από κάποιες μέρες κατάλαβα ότι δεν ήταν το έντερο αλλά το μικρούλι μου, που από ότι μου λέει η γιατρός είναι από τα υπερκινητικά μωρά! Τώρα περιμένω να νιώσω και μια κανονική κλωτσιά για να τη νιώσει και ο μπαμπας μας που την περιμένει πως και πως! Όσο για την κοιλιά στην αρχή του 4ου ήταν μικρή και χαριτωμένη, αλλά τώρα που μεγάλωσε λίγο, άπλωσε και νομίζω ότι περισσότερο μοιάζω ότι έβαλα αρκετά κιλά παρά ότι είμαι έγκυος. :lol:

Twiggy και εγώ θα πάρω πολλά από τον αδερφό μου που έχει 2 δίδυμες κουκλιτσες που έχουν ξεπεταχτεί πλέον! Θα μας δώσουν καλαθούνα, καρεκλάκι αυτοκινήτου και παρκοκρέβατο για αρχή. Εμείς θα πάρουμε κρεβατάκι, συρταριέρα και καρότσι μόνο. Και εγώ μέχρι να κλείσω τον 3ο δεν ήθελα να συζητάω για αγορες κτλ αλλά από τον 4ο και μετά αν σου πουν και το φύλλο, ξεθαρεύεις και αρχίζεις και ψάχνεσαι χωρίς να το καταλάβεις. Οι πόνοι στη μέση σε εμένα ξεκίνησαν μετά στον 4ο γιατί πριν ήμουνα συνεχώς ξάπλα. Πιο πριν απλά πιανόταν όλο το σώμα μου συχνά σπό την ακινησία. Μήπως κανένα βράδυ ίδρωσες και μετά έβγαλε δροσούλα και κρύωσε η μέση σου; (Λέω εγώ τώρα!) Για την τριχοφυια σε εμένα δεν έτυχε αλλά εχω ακούσει σε άλλες που το είχαν και είναι φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γλυκια μαντι, ναι τωρα που το λες μπορει και να ειναι απο το κλιματιστικο....

και μην ανησυχεις σε λιγο καιρο θα φαινεσαι πολυ εγκυος!!! ;)

πολλα φιλια στις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα (μέρα)! Πώς είστε μανουλο-κοιλίτσες; Εμείς γυρίσαμε από διακοπές... Του παραχρόνου λογικά πάλι :(

MaDi είδα ότι ετοιμάζεσαι για ψώνια σιγά σιγά ε; Σήμερα είχαμε πάει Λητώ να πάρουμε το δεύτερο καθισματάκι αυτοκινήτου για την μπέμπα μας (μιας και μεγάλωσε) και είδα ότι παραδόξως είχε και σε αυτά τα είδη κάποιες καλές εκπτώσεις. Όχι σε όλα, αλλά σε συγκεκριμένα καροτσάκια π.χ. και σετ 3 σε 1. Πέρυσι ελάχιστα είχαν έκπτωση... Ζόρισαν τα πράγματα όμως!

Μπήκαμε στον 5ο ε; Περνάει απίστευτα γρήγορα ο καιρός... Εμείς αύριο πάμε να δούμε τον -μάλλον- πιτσιρίκο, ο οποίος στις διακοπές που ήμουν αραχτή έκανε την "εμφάνισή" του, αλλά τώρα με έχει ανησυχήσει λίγο... Με το καλό η β' επιπέδου! Όλα μια χαρά θα είναι :)

twiggy μεγάλη ιστορία τα πονάκια στη μέση. Μπορείς να έχεις οποτεδήποτε, από την αρχή μέχρι το τέλος και να είναι 100% φυσιολογικό :lol: Η τριχοφυΐα δυστυχώς αυξάνεται καμια φορά... Στην πρώτη εγκυμοσύνη, χαμηλά στην κοιλιά είχαν βγει κάτι γαΐδουρότριχες... μπλιαχ.

Όσο για τις κοιλιές... την πρώτη φορά φάνηκε αφού μπήκα στον 6ο, τώρα πετάχτηκε ξαφνικά πριν μια εβδομάδα περίπου, σχεδόν εν μία νυκτί. Αφού έλεγα ότι πρέπει να το ράψω το ριμάδι το στόμα, αλλά δεν έφταιγε το φαΐ τελικά :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...