Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Και μπορώ να το κοιμίζω εκεί κιόλας ή χρειάζεται κάτι άλλο; Κρεβατάκι έχουμε το δικό μας, οπότε αυτό το γλιτώνω. Η αλλαξιέρα σε τι ακριβώς χρειάζεται; Αν το αλλάζω, ας πούμε στο κρεβάτι, δε γίνεται; Γιατί μου φαίνεται λίγο άσχετο. Ή είναι απαραίτητο; Και τι ακριβώς είναι η αλλαξιέρα;

Πω πω, τι μπέρδεμα κι αυτό! Σαν εξαρτήματα διαστημόπλοιου μου ακούγονται όλα αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μπορώ να το κοιμίζω εκεί κιόλας ή χρειάζεται κάτι άλλο; Κρεβατάκι έχουμε το δικό μας, οπότε αυτό το γλιτώνω. Η αλλαξιέρα σε τι ακριβώς χρειάζεται; Αν το αλλάζω, ας πούμε στο κρεβάτι, δε γίνεται; Γιατί μου φαίνεται λίγο άσχετο. Ή είναι απαραίτητο; Και τι ακριβώς είναι η αλλαξιέρα;

Πω πω, τι μπέρδεμα κι αυτό! Σαν εξαρτήματα διαστημόπλοιου μου ακούγονται όλα αυτά!

kai vevaia kale kai sto krevati mporeis apla h allaksiera exei ypsos kai den eisai skymenh kai exei kai syrtaria gia ta royxalakia toy kala vevaia mhn fantasteis liga xwraei emana twra h koympara moy phre mia syrtariera apo to ikea kai evale ena strwmataki lepto kai to allazei ekei..........sto port mpempe vevaia kai koimate alla gia oso tha xwraei......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κάτι τέτοιο σκεφτόμουν, να πάρω κανονική συρταριέρα και να βάλω κάτι από πάνω για να το αλλάζω, για να μας μείνει μετά η συρταριέρα.

Οδύσσεια τελικά η προίκα του μωρού, ή καλύτερα, Λαβύρινθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ αννα μαρια μου!!!!!!!!

για αρχη το μωρο το κοιμηζεις στο πορτ μπεμπεη την καλαθουνα,γιατι ειναι πολυ μικρουλι κ δεν κανει στην κουνια του!!!!μετα ομως απο δυο μηνων το βαζεις κανονικα στην κουνιτσα του να κοιμαται!!!!

εγω τα εβαζα σχεδον απο σαραντα ημερων κ γυρω γυρω ειχα το παντα!!!!!!!

τωρα οσο για την αλαξιερα πιστεψε με θα σε βολεψει πολυ!!!!!!στην αρχη δεν ειχα παρει κ μου ειχε βγει η μεση να αλλαζω την μικρη μου στο κρεβατι η στους καναπεδες!!!! (ηταν που εοχα κανει κ την επισκληριδιο, ε κ απο τοτε η μεση μου εχει σακατευτει!!κ που εισαι ακομα ,τωρα με την τριτη φορα επισκληριδιο!!!!αχχχχχχχχχχχχχ πονεμενη ιστορια!!!!)

για μενα ειναι χρησιμη!!!!!εγω ειχα παρει παρκοκρεβατο που εχει κ αλλαξιερα μαζι!!!!!!

βεβαια μπορεις ανετα να αλλαξεις το μωρο κ στο κρεβατι!!!!!!

μιλαει η πειρα τωρα!!!!(τρομαρα μου!!!)!αχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααα να σε ρωτησω οταν λες πως κρεβατακι εχετε δικο σας τι εννοεις??????? οοοεεεεεεεεοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αννα μαρια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα θα γινουν βρε μην αγχωνεσαι καθολου!!!!!!!!!!!εξαλλου δεν ειναι αναγκη να τα εχεις κ ολα απο την αρχη,αφου το μωρακι θα ειναι μια σταλιτσα!!!!!!!τα παιρνεις κ μετα σιγα σιγα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το είπαν κι άλλες αυτό με τη μέση και το άλλαγμα στο κρεβάτι. Οπότε, μάλλον θα κάνω αυτό που είπα, συρταριέρα και στρώμα από πάνω.

Η καλαθούνα τι είναι; Άλλο πράγμα; Η κούνια; Κάτι που κουνιέται ή το κρεβατάκι με τα κάγκελα; Όσο για το πάντα, να υποθέσω ότι δεν εννοείς το συμπαθές ζωάκι της Άπω Ανατολής. Κάτι για να μη χτυπάει το μωρό στα κάγκελα;

Το κρεβατάκι που λέω, είναι αυτό το πώς-το-λένε με τα κάγκελα, που είχαμε κι εμείς όταν ήμασταν μωρά και είναι σε άριστη κατάσταση και έχει και συναισθηματική αξία. Μάλλον θ' αγοράσω άλλο στρωματάκι (στρώμα βάζουμε, δε φαντάζομαι να έχει κάτι άλλο ε;) και είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!

το πιστεύετε? Τώρα έκατσα να ξεκουραστώ....σήμερα με γείωσε και η πεθερά (βαρέθηκε κι αυτή) κι έμεινα μόνη όλη μέρα με την ταλιμπάνα μου και τώρα προσπαθώ να ηρεμήσω γιατί πονάω και λιγάκι.....

Πόσα γράψατε πάλι?

Μαϊμουδάκι μου τέλεια τα νέα από την αυχενική...

Aylin καλωσήρθες στο παρεάκι μας...είμαι η Νάσια και περιμένω το δεύτερο κοριτσάκι μου τέλος Οκτωβρίου (πρώτα ο Θεός!!!) Έχω άλλη μία κορούλα 18 μηνών....

Άννα Μαρία μου όσο κι αν την βαριέσαι την έρευνα αγοράς θα πρέπει να την κάνεις γιατί δεν φαντάζεσαι πόσο κότσο μας πιάνουν με τα βρεφικά ήδη!!!!! Όλες την πατάμε στο πρώτο μωράκι και αγοράζουμε του κόσμου τα άσχετα που τελικά δεν τα χρησιμοποιούμε ποτέ! Αλλαξιέρα ούτε εγώ πήρα, την κόρη μου την άλλαζα όπου βολευόμουν.....κρεβάτι, καναπέ σαλονιού κτλ.....σελτεδάκια (τα στρώνεις για να αλλάξεις το μωρό) πολλά να πάρεις γιατί λερώνονται στο άψε σβήσε! Κι εγώ έχω τρομερό πρόβλημα στην μέση μετά από δύο επισκληρίδιους αλλά η αλλαξιέρα είναι τελείως άχρηστη και επικίνδυνη όταν το μωρό μεγαλώσει λίγο και δεν θα κάθεται με τίποτα....Όσο για το πολυκαρότσι, εγώ είχα πάρει ένα της peg perego, ήταν 3 σε ένα (πορτ μπεμπε, καθισματάκι αυτοκινήτου που προσαρμόζεται και στο καρότσι και το κανονικό καρότσι)...το πορτ μπεμπέ δεν το πήρα όμως και ευτυχώς δηλαδή γιατί νομίζω θα ήταν πεταμένα λεφτά.....έτσι κι αλλιώς στο κανονικό καρότσι κοίμιζα το μωρό....Μην αγχώνεσαι, εδώ είμαστε, στην πορεία όταν φτάσουμε στις αγορές η μία θα συμβουλεύει την άλλη για τις αναγκαίες αγορές!

Ηλιαννάκι μου μούρλια η κοιλίτσα σου.....εγώ ακόμα κοιμάμαι μπρούμητα ή στο πλάι, δεν έχει αρχίσει να με ενοχλεί πολύ η κοιλιά μου, είμαι κι εγώ ολίγον βλήμα γιατί την πλακώνω χωρίς να το καταλαβαίνω....

Βερονικάκι μου το τί λεφτά έχουμε να χαλάσουμε σε γάλατα και πάνες........χαλάλι όμως!!!

Τί κάνουν τα υπόλοιπα κοριτσάκια?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου καληνυχτα κουκλιτσα μου!!!!!!!!καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια τσην κοιλιτσα σου με τα υπεροχα διδυμακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!αννα μαρια λοιπον,η κουνια ειναι αυτο που λες οτι εχεις κ εσυ!!!κρεβατακι , κουνια το ιδιο ειναι!!!!!

καλαθουνα ειναι αυτο το καλαθακι με τα υφασματινα ''χερουλια'' .

κ τελος πολυ σωστα παντα ενοω αυτο που βαζεις γυρω γυρω στην κουνια για να μην χτυπαει το μωρο κ οχι το παντα το ζωακι της απω ανατολης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχχχ πολυ γελασα βρε αννα μαρια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:;););):D:D:D:D

*** αχ νασια μου ξεπατωθηκες παλι σημερα με την μικρουλα σου, ε???????????

αντε κοριτσακι μου ξεκουρασου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να προσεχεις καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικάκι μου καληνύχτα και πρόσεχε με τις δουλειές......άστα να τα κάνουν οι άλλοι κοριτσάκι μου, εσύ έχεις τα διδυμάκια σου τώρα!!!!!!!!!!

Ααααααα κορίτσια ξέχασα να σας πώ...μαντέψτε τί έκανα εχθές!!!!!!! Ο άντρας μου δεν κρατιόταν πιά..... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, καλή ξεκούραση.

Πάνες εγώ λέω να πάρω υφασμάτινες, τις αγοράζεις μια και καλή και τέλος, και είναι οικολογικές και πολύ πιο υγιεινές για το δερματάκι του μωρού. Κι εμάς η μάνα μου υφασμάτινες μας έβαζε, γιατί είχε αρχίσει να βάζει σ' εμένα μίας χρήσεως κι άρχισε το δέρμα μου να λιώνει.

Ώστε η επισκληρίδιος δεν είναι και τόσο αβλαβής όσο την παρουσιάζουν... Καλά, Νάσια, εσύ καισαρικές έκανες και έκανες επισκληρίδιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap::clap::clap::clap::clap:

νασια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια ναι η επισκληριδιο ειναι .....αστα να πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειδικα αμα δεις κ πως την κανουν....... δεν ειναι απλα μια βελονιτσα.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειδα βιντεο πριν κανα μηνα (ημουν περιεργη,τι το 'θελα!!) :roll::roll::roll::?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι φυσιολογικούς τοκετούς έκανα....ακόμα και στο πρώτο που το έχασα φυσιολογικό τοκετό έκανα, βέβαια ταλαιπωρήθηκα πάνω από 48 ώρες......ναι έκανα επισκληρίδιο και στους δύο τοκετούς γιατί είμαι μεγάλος χέστης στον πόνο!!!! Καλά στο πρώτο δεν υπήρχε περίπτωση να φάω όλες τις ωδίνες και στο τέλος να μην έχω το μωρό μου...αλλά και τις δύο φορές η επισκληρίδιος με επηρέασε σε ένα βαθμό....δεν είναι όμως το ίδιο για όλες! Μία φίλη μου που είχε χοντρό πρόβλημα στη μέση μετά από τροχαίο, έκανε επισκληρίδιο και στις δύο γέννες της και δεν έχει κανένα πρόβλημα!!!!

Ηλιάννα μου γιατί παιδί έκατσες να δείς τέτοιο πράγμα?????? Απαπαπα...δεν χρειάζεται να το δώ, φτάνει που ξέρω τί μας κάνουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχχχχχχχχχχχχχ νασια μου ειχα την περιεργια το ουφο να δω τι μας κανουν εκει πισω κ ετσι............ φοβομουνα που φοβομουνα τωρα ναααααααααααααααααααααααααα μου εχει παει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή ξέρω τί μας κάνουν και τί βελόνα (μακαρόνι Νο6) χρησιμοποιούν......δεν θέλω να το δώ...αλλά είναι σωτήριο για τον τοκετό!!!! Δεν αντέχω να κάτσω να πονάω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΡΟΝΙΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ Κ ΛΙΓΟ...ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ Ε?ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΙΣΜΩΣΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΕΣΚΑΣΑ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΣΤΑΖΑ ΑΠΟ ΙΔΡΩΤΑ ΜΕΤΑ ΣΗΚΩΣΑ Κ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ ΘΗΚΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΠΩΣ ΣΥΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΑΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ Κ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΑΛΙ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΚΑΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ Η ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ 180 ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ......ΜΕΤΑ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΨΩΝΙΑ ΚΛΠ.ΚΙΣΚΑ ΠΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΠΕΙΝΑΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟΦΑΛΟ ΧΑΧΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ Κ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ Κ ΕΧΕΙ 1 ΩΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, εγώ είχα πει ότι, σε περίπτωση σαν τη δική σου, θα ζητούσα καισαρική. Φυσικά, το επιχείρημα των γιατρών είναι ότι μπορεί να ξαναμείνεις γρήγορα έγκυος και να έχεις πρόβλημα, γι' αυτό κάνουν φυσικό τοκετό.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον πόνο, τον αντέχω. Δεν ξέρω πώς είναι οι πόνοι της γέννας, αλλά ανυπομονώ να τους δοκιμάσω! Αφού όταν έκανα απόξεση, ήρθε ο γιατρός στο δωμάτιο μόλις με βγάλανε απ' το χειρουργείο και με ρώτησε αν θέλω παυσίπονα, και του κάνω, έτσι όπως ήμουν και μισοναρκωμένη απ' το υπνωτικό "μπααααααα". Καλά, το μεγάλο πανηγύρι ήταν όταν έσπασα το χέρι μου και ήταν σε σημείο που ούτε γύψος έμπαινε και τα παυσίπονα δεν έκαναν απολύτως τίποτα, γι' αυτό τα σταμάτησα! Μιλάμε, ούρλιαζα απ' τον πόνο με κάθε κίνηση που έκανα. Φυσικά δεν μπορούσα να κάνω απολύτως τίποτα μόνη μου, ούτε να ντυθώ, ούτε να ξαπλώσω, ούτε καν να μετακινηθώ στον ύπνο μου ή στον καναπέ που καθόμουν. Φαντάζομαι αφού άντεξα αυτό, θ' αντέξω και τη γέννα, δεν μπορεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ?ΕΓΩ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΙΜΟΔΟΤΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Κ ΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΕΠΙΣΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΤΕ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου, τί να σου πώ κορίτσι μου, η επισκληρίδιος είναι καθαρά θέμα της εγκύου...εγώ δεν μπορώ τον πόνο....ειδικά στο πρώτο ο γιατρός μου έλεγε αποκλείεται να σου κάνω καισαρική, να φας το μαχαίρι και να φύγεις από δω χωρίς μωρό!!!

Βρε Μυριάκι μου γιατί κουράζεσαι τόσο??????? Είπαμε σιγά σιγά...τρία πλυντήρια είναι μεγάλη κούραση!!!!! Στην καισαρική νομίζω ότι η επισκληρίδιος ούτως ή άλλως επιβάλλεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ Κ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΝΕΥΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...