Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Ν4 ΓΕΜΑΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΝ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ....ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΧΑΧΑ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!

Καλορίζικο και το Νο 4!!!!!!!!

Γύρισα κι εγώ...

...πέρασα απαίσια στην μαμά μου, παραγέρασαν φαίνεται και παραξένεψαν πολύ με τον πατέρα μου αλλά αυτή τη φορά το παράκαναν για τα καλά! Δεν θα σας πρήξω με τις στενάχωρες λεπτομέρειες....

...στον γάμο περνούσαμε πολύ ωραία μέχρι την στιγμή που μας πήραν τηλέφωνο οι γονείς μου ότι η κόρη μου χτύπησε την μύτη της και μάτωσε και την πήγαν στο κέντρο υγείας, κάπου εκεί τελείωσε το γλέντι για μας! Δεν υπήρχε παιδίατρος εκείνη την ώρα και την είδε ένας βλάκας παθολόγος ο οποίος την κοίταξε από μακριά και μας είπε ότι δεν φαίνεται να έχει χτυπήσει σοβαρά...παρεξηγήθηκε το μουλάρι επειδή τον στραβοκοιτούσα και του απάντησα ότι φυσικά τον στραβοκοιτάω αφού αυτή την διάγνωση μπορούσα να την κάνω και μόνη μου στο σπίτι....

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να απολαμβάνετε το καλοκαίρι....για μένα προβλέπεται δύσκολο, μακάρι να τα καταφέρνω να μπαίνω συχνά....πλέον δεν θα έχω καμία βοήθεια για την μικρή και θα τρέχω μόνη μου όλη μέρα από πίσω της!!!!

Δεν ήξερα ότι ανοίξαμε το 4 και τα ξαναέγραψα και στο 3.......

Πολλά φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 4! Βρε Μύριαμ, νωρίς δεν το άνοιξες. Νόμιζα κλείναμε πρώτα 100 σελίδες και μετά πηγαίναμε στο επόμενο!

Νάσια, κι εμένα οι γονείς μου κάπως έτσι είναι. Ευτυχώς που μετακομίσαμε, αλλιώς θα είχα πρόβλημα. Δύο χρόνια μέναμε μαζί τους, δεν αντέχαμε άλλο!

Μύριαμ, κι εμείς βόλτα πήγαμε στην παραλία της Λάρνακας, που έχουν ήδη στήσει τα κιόσκια για το μεγάλο πανηγύρι, του "Κατακλυσμού" όπως ονομάζεται, που γίνεται την εβδομάδα του Αγίου Πνεύματος. Πήγαμε κάπου για καφέ και μετά φάγαμε κιόλας. Αλλά πολύ κουράστηκα ρε κορίτσια, έχω ξεμάθει να περπατάω.

Τώρα ξεκουράζομαι!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIAAAAAAAAAAAA HRTHA KAI EGW EIXAME FYGEI GIA SAVVATOKYRIAKO OIKOGENEIAKOS STO EKSOXIKOOOOOOOOOOO PERASAME PARA PARA POLY WRAIAAAAAAAA!!!!!!POLY ZESTH VRE KORITSIA EYTYXWS POU TO SPITI EINAI STO VOUNO PANW KAI FYSAGE LIGO KAI DROSISE......ALLA TWRA POU GYRISAME ATHINA POLYYYYY ZESTENOMAI........... :o :o :o :o :o :o

DYSTIZWS DEN PHGAME THALASITSA.....KSEXASAME NA PAROUME MAGIO....KAI EKTOS AYTOU DEN EXW RWTISEI AKOMA TON GIATRO GIA TO THEMA THALASSA!!!!!ISWS PAME KSANA TO PARAALLO SAVATOKYRIAKO GIA MPANAKI!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

EYXOMAI OLES NA EISASTE KALAAAAAAAAAAA

KALA O MPEMPIS MOU TOU DINEI KAI KATALAVANEI...MILAME GIA POLY SPROKSIMO....TO EYXARISTIEMAI!!!!KAI EXTHES POU KSAPLWSAME KAI EIXE O ANTRAS MOU TO XERI TOU STHN KOILIA TON EIXE PIASEI LOKSIGAS TON MIKRO!!!!!!!pOLY PLAKAAAAAAAAA DEN ELEGE NA STAMATISEI..........KAI TWRA POU GRAFW SPRWXNEI TO ATIMOULIKO!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

ORISTE KAI FWTO MAS TWRA STIS 27 EVDOMADES KAI 1 MERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

post-11182-13873937183438_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenadoyles moy glykesssssssssss moy leipete polyyyyyyyyyyyyyy.......eimai kala kai foyskonw kai egw opws eseis ......mphka na sas pw oti eimai kala kai molis mporesw tha sas diavasw ..............kaloryziko to postaki mas me to kalo koritsia moy oles mas......

egine kai o gamos htan ola teleia molis mporesw tha sas valw foto na me kamarosete xixixixixixi sas filw oles glyka kai tis koilitses pio poly e?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μ τι κανετε ....???? ελπιζω να ειστε ολες καλαααααααααααααααααααααααα... δεν ειχα μπει τωρα τελευταια γιατι διαβαζω ,τελειωνω με τη σχολη μ αντε λιγο εμεινε...σημερα θα παμε στο γιατρουλη μας να δουμε τι θα μας πει ... ανυπομονω!!!!!

tititna21 τι ομορφες οι φωτο με τη ολοστρογγυλη κοιλιτσαααααααα.

φιλακιααααα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια & καλή εβδομάδα!

Νάσια μου τι πακέτο ήταν αυτό πάλι;Πως έιναι το κοριτσάκι σου;

Evita εύχομαι τα καύτερα για σήμερα που πάτε στο γιατρούλη!

Titinaki η κοιλίτσα σου είναι σούπερ!

Maimoudaki με το καλό να κάνεις την αυχενική σου και να μας φέρεις όμορφα νεάκια!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλορίζικο το no4! Να είμαστε όλες καλά με τα μωράκια μας να το γεμίσουμε κ αυτό με ευχάριστα νέα!!!

Στέλνω σε όλες τα φιλιά μου!!Θα τα πούμε κατα τη διάρκεια της μέρας!!Παρεπιπτόντως κοιμάμαι όρθια παρά τις δυο αμπούλες σιδήρου που "κατεβάζω" κάθε μέρα..!Φαντάζομαι που έχει πάει ο αιματοκρίτης μου...

Πολλά πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ χτες βράδι έφαγα μεγάλη φρίκη. Πάω στο δωμάτιό μου να κοιμηθώ, και βλέπω πάνω στο κουρτινόξυλο μια τεράστια κατσαρίδα! Όταν λέω τεράστια, μιλάμε, πάνω από 5 εκατοστά. Έχω μια τρομερή φοβία με τις κατσαρίδες, κάνω σαν υστερική. Φώναξα τον άντρα μου, και του λέω ότι έχει μια κατσαρίδα στο κουρτινόξυλο κι αυτός δεν την έβλεπε. Πάω κι εγώ εκεί, και τη βλέπω στο πλάι του κουρτινόξυλου, και ήταν τεράστια. Του την έδειξα, επιτέλους την είδε, τον έκλεισα μέσα στο δωμάτιο, κι εγώ πήγα πανικόβλητη στο σαλόνι. Τελικά τη σκότωσε, αλλά έκανα πάρα πολλή ώρα να ηρεμήσω. Στο τέλος, ξάπλωσα στο κρεβάτι, αλλά άφησα ανοιχτή την πόρτα του δωματίου μας και την πόρτα του γραφείου που καθόταν ο άντρας μου, για να νιώθω περισσότερη ασφάλεια. Αχ, δεν ξέρω τι να κάνω, έχω κατσαριδοφοβία. Στη Θεσσαλονίκη δεν τις φοβόμουν, γιατί ήταν κάτι μικρές, αλλά εδώ είναι σαν ιπποπόταμοι. Το καλοκαίρι πάντα υποφέρω, τα βράδια κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι με το φόβο, και κάνω ελέγχους παντού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ χτες βράδι έφαγα μεγάλη φρίκη. Πάω στο δωμάτιό μου να κοιμηθώ, και βλέπω πάνω στο κουρτινόξυλο μια τεράστια κατσαρίδα! Όταν λέω τεράστια, μιλάμε, πάνω από 5 εκατοστά. Έχω μια τρομερή φοβία με τις κατσαρίδες, κάνω σαν υστερική. Φώναξα τον άντρα μου, και του λέω ότι έχει μια κατσαρίδα στο κουρτινόξυλο κι αυτός δεν την έβλεπε. Πάω κι εγώ εκεί, και τη βλέπω στο πλάι του κουρτινόξυλου, και ήταν τεράστια. Του την έδειξα, επιτέλους την είδε, τον έκλεισα μέσα στο δωμάτιο, κι εγώ πήγα πανικόβλητη στο σαλόνι. Τελικά τη σκότωσε, αλλά έκανα πάρα πολλή ώρα να ηρεμήσω. Στο τέλος, ξάπλωσα στο κρεβάτι, αλλά άφησα ανοιχτή την πόρτα του δωματίου μας και την πόρτα του γραφείου που καθόταν ο άντρας μου, για να νιώθω περισσότερη ασφάλεια. Αχ, δεν ξέρω τι να κάνω, έχω κατσαριδοφοβία. Στη Θεσσαλονίκη δεν τις φοβόμουν, γιατί ήταν κάτι μικρές, αλλά εδώ είναι σαν ιπποπόταμοι. Το καλοκαίρι πάντα υποφέρω, τα βράδια κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι με το φόβο, και κάνω ελέγχους παντού...

Γεια σου Άννα Μαρία μου,

ωχ κατσαρίδα τόσο μεγάλη;

άσε πιστεύω ότι είναι πολύ σιχαμερό

και εγώ δεν την παλεύω με τίποτα με τις κατσαρίδες!

Προσπάθησε όμως να το βγάλεις από το μυαλό σου

για να χαλαρώσεις!!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μενα και καλορίζικο το νεο μας ποστάκι με πολλά ευχάριστα νέα..:)

λοιπόν, εδώ η ζέστη είναι αφόρητη......:(....ο άντρας μου με τον αδερφό μου πήγαν και πάλι για μπανάκι πριν από λίγο και θέλω και εγώ..:)....αχχχχχ....αχχχχχ...;)....

Άννα Μαρία μου και εμείς έχουμε τοσο μεγάλες κατσαρίδες, οι οποίες είναι θαλασσινές,,,,έτσι ονομάζονται...:)......μιλάμε για τέρατα.,...χαχα....και εγω τις φοβόμουνα αλλά τώρα μόλις δω καμία σε κανένα μπαλκόνι τρέχω κατα πάνω τους να τις λιώσω...χαχα.....κόναν ο βάρβαρος...:0......θα τον ξεπεράσεις τον φόβο σου.,....μην ανησυχείς...:)

Τέντι μου....καλημέρα...:)....και καλή εβδομάδα...:)

ΜΑιμουδάκι μου με το καλό η αυχενική σου και να έχεις υπέροχα αποτελέσματα..:)

Χριστίνα μου τέλεια η κοιλίτσα σου..:)....φτουυυ...φτουυυ....

Βερονικάκι μας έλειψες...:)...αλλά χαιρόμαστε που είσαι καλά...:)

Νασια μου μην εκνευρίζεσαι....είπαμε...παντού υπάρχουν ανεύθυνοι.....να προσέχεις τον εαυτό σου, την κοιλίτσα σου και την μικρούλα σου...:)

Μαρία μου........ωραία περάσατε χθες...εε?...τι καλα.....και στην Θεσσαλονίκη σας ζεσταίνει έτσι?....αχχχ...και που είσαι ακόμα...;)

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά.....και αν ξέχασα καμία....την φιλώ ακόμη πιο γλυκά....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, πού μένεις και έχετε τεράστιες κατσαρίδες; Ένας φίλος μου που έμενε στην Πρέβεζα μου έλεγε ότι έχουν κάτι τέτοια.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να τις δω στο μπαλκόνι. Θα κλείσω τις μπαλκονόπορτες. Αλλά μέσα στο σπίτι; Δυστυχώς τη φοβία δεν την ξεπερνάω, όσο πάει χειροτερεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια που πηγατε κ σας ψαχνω μια ωρα??????????????????????????????

μεχρι να σας βρωωωωωωωωωωωωω......................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νωρις δεν ανοιξαμε το 4????χαχαχααχα

καλοριζικο το νεο μας ποστακι κ μονο ευχαριστα νεα να γεμισει!!!!

λοιπον δεν προλαβα να σας διαβασω , εγω το σ/κ ειχαμε κατι γενεθλια κ πηγαμε με τα μικρα κ πηγαμε βολτιτσα σε θαλασσιτσα!!!!!δεν καναμε μπανακι ομως ισως παμε σημερα η αυριο!!!!!!

επιτελους τελειωσα κ με τις δουλειες του σπιτιου που εκανα ποσες μερες να τις τελειωσω!!!!!!!!!!!! ακενα κατι σαν γενικη ψιλογενικη δηλαδη γι'αυτο!!!!

παει κ αυτο λοιπον!!!!τωρα ξεκουραση

η αληθεια ειναι πως τωρα το καλοκαιρακι καθομαστε εξω στο μπαλκονι κ βαριεμαι να καθομαι εγω μεσα στη γκουμουτσα υπολογιστη που εχουμε κ γι'αυτο δεν πολυεμπαινα!!!!!

μαλλον σημερα θα παμε να κοιταξουμε με τον αντρουλη μου για λαπτοπ κ θα παω να αγορασω κ κανα φουστανακι για τωρα το καλοκαιρακι!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον κοιρτσακια μου σας αφηνω τωρα, παω να ξαπλωσω να ξεκουραστω κ θα τα πουμε ,μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας φιλεναδες...μπηκα να διαβασω τα νεα απο το σκ πριν πεσω για υπνο...ολες καλα απο οτι ειδα...εμεις πολυ κουραση και ειχα παει καλαβρυτα και ειχε τρομερη ζεστη.,.τι κριμα να μην ειναι κοντα στη θαλασσα να κανω και μπανακι...πολυ κουραση ομως....εφυγα στις 12 και γυρισα στις 8 το απογευμα..πεθαναμε ο Χριστοφορος εκανε εμετο απο τις στροφες...τελικα πηγαμε και ξεκουραστικαμε σε μια ταβερνα και ειχε δροσια και ηταν ωραια αλλα...μιλαμε ολη νυχτα με πεθανε η μεση...αα να σας πω στο ΛΙΛΝΤ εχει βαλει ενα θερμομετρο που μετραει απο αυτι και απο μετωπο και παααρα πολυ γρηγορα...καπου στα 15ευρω πολυ ωραιο..και οτι πρεπει για παιδια γιατι ο γιος μου εχει και ενα θεμα με το θερμομετρο και με αυτο θελει να το βαζουμε για να παιζει....αυτααα θα ξαναμπω το απογευμα γιατι παω να την πεσωω φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!!Hrtha kai egw!!!!!!pwpw koritsia eixame paei gia kafe to prwi me tis files mou kai eixa pethanei apo thn zesth!!!!!!pwpw ti pragma einai ayto re koritsia???????????kai pou na erthei o aygoustos ti exoume na traviksoume aporw...afou eperna pagakia kai etriva ta xeria mou na drosistw......kai tous elega zestenomai k zestenomai k m elegan entaxei den kanei kai toso zesth :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

PWPW KORITSIA TI MOU THYMISATE TIS KATSARIDES??????????????TIS SIXAINOMAI OSO DEN PAEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KAI DEN EINAI OTI EXW PROVLIMA ME TA ZWIFIA ISA ISA APO MIKRH POU EPEZA KIOLAS :lol::lol::lol::lol::lol: ALLA ME TIS KATSARIDES DEN MPORW KATHOLOU ME PIANEI H KARDIA MOU OTAN TIS VLEPW!!!!!!!!!!!!AX TI THA KANOUME KAI FETOS.......... :?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε οχι σιγα δεν κανει και τοοση ζεστη...αμα ηταν εγκυες θα σου ελεγα εγω πως θα κανανε...και εγω πεθαινω..εχτες το βραδυ νομιζα οτι δεν μπορω να αναπνευσω και ηθελα κατι δροσερο...ετρωγα παγωτο αλλα τιποτα...κρυο νερο τιποτα γρανιτα τιποτα...ολα μου εφταιγαν...τωρα σηκωθικα και εφαγα ενα σπανακοπιτακι βουτιγμενο στο γιαουρτι...χιχιχ...και μετα θα παμε στην τσουλιθρα να παιξει ο γιος μου η οποια ειναι στα GOODYS ...για το φαγητο παω οπως καταλαβατε...ρε κοριτσια..ζυγιστικα σημερα...ακομα στα +2 ειμαι..την Τεταρτη θα παω για καμπυλη και ανυπομονω να βγουν γρηγορα οι εξετασεις για να δω αυτο το παιδι ποοοσο ζυγιζει??Εντωμεταξυ περιμενα μετα τη Βεπιπεδου αφου τοτε ημουνα +2 να εχω βαλει αλλα 2 κιλακια και εμεινα σημερα που ειδα την ζυγαρια σταθερη..λετε να ειναι τα παγωτα διαιτης που τρωω και να μην παχαινω??Μου λεει αυτη στο Φαρμακειο τους μεγαλους μηνες τα βαζεις...οκ τα βαζω αλλα ποσα ??Στο γιο μου εβαζα μετα τους μηνες με τους εμετους...1 κιλο το μηνα και τους τελευταιους μηνες 8-9 εβαλα καπου 6 κιλα..αλλα τουλαχιστον ειχα παρει πριν 4...τωρα ακομα 2??Ανυσηχω για αυτο το παιδι...θελει απο τωρα να γινει μοντελο μου φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pantws fovamai na anevw na zygistw.........xaxaxaxaxa mia kai kalh perimenw na paw sto giatro na me zygisei.....ekei me deixnei kai ena kilo pio ligo kai epiis mou aaferei kai 1 kilo gia rouxa papoutsia kai oti exw faei mexri tote!!!!!!!!!!!ante na parw kai egw tis exetaseis ths kampylhs ayrio na kleisw epitelous rantevou me to giatro na dw pote tha me steilei gia yperhxo!!!!!!!!!!!!thelw na dw to mwraki mou pws megalwse tha paw kai sto rea na to kanw aythn thn fora kai ekei dinoun kai dvd.........exw kai ekptwsh!!!!!!!!!!yupiiiiiiiiiiiiiiii!!!!ax poso anypomonw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μωρε θελω να παωω ευρυχως δεν κλεινω ραντεβου πειρνω τις απαντησεις παω...μολις αρχισε να με πιανει η πολυ ζεστη λογω και υπολογιστη...βαζω φωτο με κοιλουμπα και σας αφηνω να παμε τσουλιθρα φιλακιααα

post-1349-13873937192391_thumb.jpg

post-1349-138739371925_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες μου....:)

κισκα μου τελεια η κοιλίτσα...:)...φτουυυ....φτουυυ...;)

Άννα Μαρία μου, μένω στην πανέμορφη Καβάλα....δίπλα στην θάλασσα δηλαδή...και ναι έχουμε και εμείς τέτοια τέρατα-μεταλλαγμένα κατσαριδάκια...;).....

βαριέμαι πολύ...τι να κανω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou re evi kormiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!teleia h koilitsa sou!!!!eisai tyxerh den exeis parei polla kila akoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kai to styling akrws kalokairino..xaxaxaxaxaxaxa pwpw egw wres wres me tetoia zwsth den antexw kanena rouxo panw mou thelw na eimai olh mera mesa sthn mpaniera!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω σας ψαχνωωωωωωωω καθαρματακια!!! :lol::lol: Καλοριζικο το Νο4,ολες γερα παιδακια να κανουμε!

Κατσαριδες?πω πωωωω :-s οταν τις δω σαν τα ποντικια, ανεβαινω στις καρεκλες και φυσικα με τιποτα δεν μπορω να τις σκοτωσω....μπλιαχ!!

Αχ!!παλι για κιλα!!μεχρι στιγμης πηρα 3,400.....λιγο τα παγωτακια, λιγο το φαγητο απο εξω....πρεπει αν αρχισω να προσεχω γιατι κι εμενα ετσι μου ειπαν οτι στους μεγαλους μηνες τα παιρνεις!!! :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πριν λίγο γύρισα απ' το σχολείο και τι είδα στο μπάνιο; Για μαντέψτε! Ευτυχώς με έσωσε και πάλι ο σωτήρας μου! Αύριο θα έρθει η μάνα μου να ρίξει ένα ειδικό φάρμακο-κατσαριδοκτόνο στα σιφόνια, μήπως γίνει το θαύμα και γλιτώσουμε. Κάθε καλοκαίρι σκέφτομαι να μετακομίσω στη Θεσσαλονίκη! Αχ, δεν μπορώ, τώρα κοιτάω συνέχεια γύρω μου, νιώθω ότι είμαι σε κατάσταση πολιορκίας...

Καλά, τώρα στο σχολείο πέφτει μεγάααλο κωλοβάρεμα. Δουλειά δεν έχουμε, αλλά πρέπει να πηγαίνουμε μέχρι 30 Ιουνίου. Όλο καθόμαστε και μιλάμε! Σήμερα μας έλεγε μια καθηγήτρια ότι έχει ένα σπίτι πάνω από 400 τετραγωνικά, και δεν τους χωράει (3 άτομα!!!) και νιώθει πιεσμένη. Έλεος πια οι Κύπριοι με τη μεγαλομανία τους... Και μετά που φεύγαμε, την είδα που μπήκε σε μια BMWάρα. Αμάν πια, δουλεύουν μέρα νύχτα για να πληρώνουν τα δάνεια, τα παιδιά τους δεν τα βλέπουν, και μετά αυτό νομίζουν ότι είναι ζωή!

Όσο για τα κιλά, ζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 58.8. Δηλαδή, από 58.3 πήγα 58.8. Τεράστια αύξηση! Χωρίς πλάκα, έχω αρχίσει να αγχώνομαι... Γιατί δε βάζω κιλά; "Τρώει" το παιδί όσα τρώω και δεν περισσεύουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...