Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΑΚΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΗΤΑΝ ΒΑΡΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ....ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΕΤΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΗΣΙΧΟΥΣΕΣ?ΤΟ ΦΡΑΟΥΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙ....ΚΡΑΜΠΕΣ ΕΧΕΤΕ?ΟΛΟ ΚΡΑΜΠΕΣ ΕΧΩ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΣΥΧΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.....ΦΙΛΙΑ Κ ΠΑΛΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμακι μου κ εγω ειχα κραμπες κ στις αλλες δυο εγκυμοσυνες μου αλλα κ σ'αυτην τωρα.

ομως απο τοτε που παιρνω τα χαπια που μου εχει πει ο γιατρος αφου ειχα το αιμα δεν με εχουν ξαναπιασει!!!!!!!!

ισως τα χαπια αυτα κανουν καλο κ στις κραμπες,δεν ξερω τι να πω....!!!!!

ρωτησε τον γιατρο σου αμα δεις κ συνεχιζεις να εχεις!!!!δεν υποφερονται οι κραμπες!!!!

ααααααααααα τα χαπια που παιρνω λεγονται trofocard !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ καλε για φαγητακια λετεεε!

και εγω πειναααααααααααω :o (περιεργοοο)

λενακι τελειωνετε και εσεις, και εμεις βαθμους τεταρτη περνουμεε,

δεν κινδυνευουμε παντως να μεινουμε στην πρωτη δημοτικου :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι ολα τελεια πηγαν εε?

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ! οσο για το φυλλο και εμες μας την εσκασε και τελικα

ειναι μπομπιρας, οποτε πολυ πιθανον ειναι :D

ΓΕΡΑ ΝΑ 'ΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΙΩΩΩ που εισαι σημερα? βολταρειις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλο μεσσημερι σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτελους ετοιμο το φαγητακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κλεινω μπατζουρια , βαζω κλιματιστικο κ την πεφτω στο κρεβατακι μου!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου κ εσυ μες στην πεινα ε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου στειλω ενα πιατο φασολακια????? :lol::lol::lol::lol:

τα λεμε μετα γλυκουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki mia xara ola ee??????????oti kai na exei mprosta toy den peirazei gero na einai mono ............filakia polla dwstoy apo thn theia veronika xaxaxaxaxa

kale olo gia fagakia leme eeeee????????? mhpws eimaste egkyoyles xaxaxaxaxaxa......

egw agginares ekana apo exthes hthela alla fagame sthn mama opote shmera tis ekana...........kaname ta pswnia mas ..egw dld den phra tipota mono katharistika skoypes sfoyggaristres gia to allo spiti na mhn pernw ayta poy exw edw ........kai twra exw arxisei na mazeyw kai na paketarw pwpwpwpw exw kai ena tono pragmata ...mwre tha foyntarw pali ena soro olo agorazw kai gemizw to spiti me m@l@kies sorry....xaxaxaxaxa filakia se oles kai kalo mesimeri...ta leme meta pali............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε βρε κοπελιεςςςς καταφερα να διαβασω μερικα νεακια μιας και βλεπω και τηλεοραση ταυτοχρονα και τα ματια μου ζαλιστικαν...αφηστε τα κουνουπιααα μεγαλο θεμα...εχουμε βαλει και σιτες στο σπιτι και απο που μπαινουν δεν μπορω να καταλαβω...με πεθανανε μιλαμε τα ποδια απο κατω μεχρι το μπουτι γεματα...γαζωμα κανονικα...και επειδη δεν μπορω τις ταμπλετες λογω μυρωδιας...οχι οτι κανουν και τιποτα...πηρα απο το φαρμακειο το σπρευ του ΚΟΡΕ για παιδια και ειναι μια χαρα...ψεκαζομαι και κοιμαμαι ωραιοτατα...το ειχα αγορασει για το χριστοφορο που οταν παμε εξω τον τρωνε τα κουνπουπια και λεω δεν το παιρνω και για εμενα φετος...πηγα για καμπουλη σημερα....αχχ παναγια μου....αν και ιπια τα 50γρ...μου ηρθε εμετος ζαλιζομουνα...περασε λιγη ωρα μεχρι να συνελθω...αυριο θα παω να παρω τα αποτελεσματα και θα παω στη γιατρο μου να τα δει και επιτελους να κανω υπερηχο...απο τη Βεπιπεδου εχω να κανω...ενα μηνα δηλαδη...αναρωτιεμαι ποσα γραμμαρια θα ειναι τωρα...δυστιχως εν θα κανω 4d γιατι δεν εχει η γιατρος μου και πρεπει να περιμενω μεχρι το doppler αλλα τι να κανουμε....αυτααα σας αφηνωω φιαλακια και θα σας πω τα νεα αυριοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλισπέρα σας...Να'μαι και εγώ...Διανύοντας την 15 εβδομάδα (15+5) και ΠΗΤ 26/11 Πρώτα ο Θεός...μάλλον για αυτή την ομάδα είμαι!!!Καλώς σας βρήκα λοιπόν και με το καλό τα μωρά σας.Εμείς στις 19/05 κάναμε την αυχενική μας η οποία βγήκε αρκετά καλή και περιμένουμε κοριτσάκι...Είμαστε πολύ χαρούμενοι για την μπεμπουλίνα μας!Κάθε βράδυ προσεύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Να έχουμε όλες μας τελειόμηνες και καλές εγκυμοσύνες!!!Φιλιά πολλά :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε τι εγινε ?????????????????εξαφανιζολ ολες σημερα?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω μολις εφαγα φασολακια κ περιμενω το παγωτακι να μου φερει ο αντρουλης, κ θα βγω τωρα εξω στη βεραντα να δροσιστω λιγακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε λιωσαμε σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ζεστη!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!!!!!

εν τω μεταξυ ο μικρουλης μου με εχει τρελανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ ποσο υπεχορα ειναι!!!!!!!!!!!

νιακι μου σουβλακια ε????!!!!!!!!!!!!μιαμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως τα περασες στη βολτιτσα????

ευη μου καλα κανεις μια χαρα ειναι κ αυτο του κορρε που λες!!!απ'το να σε τσιμπανε.....!!!!!!!!!!!!!!

πω πω ιπιες αυτη την αηδια ε??????ωχ κ εγω το σκεφτομαι αυτο οταν θα ερθει ο καιρος να κανω την καμπυλη!!!!!!!!

ολα καλα να ειναι αυριο στα αποτελεσματα!!!!!!!!κ θα περιμενουμε νεα απο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου κ απο δω!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη τελειομηνη με καταληξη την κορουλα σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλως ηρθες στο ομορφο παρεακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω ειμαι η Ηλιανα κ περιμενω το τριτο μου παιδακι αγορακι!!!!

εχω ηδη δυο την κορη μου Αννα Μαρια 3 χρονων κ τον γιο μου Αγγελο 14 μηνων!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises kai edw loipon.....me to kalo to koritsaki sas.......

emeis kaname afxenikh stis 31 toy mhna kai emas kala logia mas eipan .......na pane ola kal mexri to telos eyxome gia oles mas................

pws se lene kai apo poy eisai.anakrish e?????????xaxaxxa

egw eimai apo athina kai to onoma moy einai veronika.

nai hliannaki moy eides ti egine shmera xaxaxxa mia xara perasa sthn voltoyla moy .kai egw lew na faw ena pagwtaki mmmmmmmmm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ γύρισα απ' το σχολείο πριν μιάμιση ώρα. Κάναμε συνεδρίαση και, όσους είχαν κοπεί σε μαθήματα, ένα περίεργο πράγμα, τους περάσαμε όλους. Θαύμα έγινε! Θα φταίει που πλησιάζει του Αγίου Πνεύματος.

Νία, σουβλάκι ε; Εγώ έφαγα το τοστ μου, και τώρα θα φάω γιαούρτι με μέλι.

Ηλιάννα, εσύ σταθερή στα φασολάκια!

Aylin καλώς όρισες!

Μου έσπασε κι ο άντρας μου τα νεύρα. Έχει φαγωθεί να πάει τον Αύγουστο Μυτιλήνη στη βάφτιση του ανηψιού του. Και θέλει να πάει και Βουλγαρία να φτιάξει το δόντι του. Η μάνα του, του είπε να μην πάει στη βάφτιση και να καθίσει μαζί μου, όχι αυτός, οπωσδήποτε θέλει να πάει. Τα έξοδα δεν τα σκέφτεται, που είμαστε με ένα μισθό.

Ρε κορίτσια, όλα τα έξοδα που θα κάνουμε, πόσο κοστίζουν; Έξω η γέννα, η προίκα του μωρού, πόσο θα μας βγει περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια νιακι μου μια χαρα η βολτιτσα σου μπραβο!!!!!!!!!αχ ναι το περιμενω πως κ πως το παγωτακι να το καταβροχθησω!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ πολυ πειναωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εφαγα κ παλι πειναω!!!!!!!

τοφαλιτσα με κοβω!!!!!! :lol::lol::lol:

αααα να σας ρωτησω βρε κοριτσια εσεις βολευεστε με την κοιλια σας?????????

εγω παντως εδω κ αρκετες μερες βαζω ενα μαξιλαρακι δεξια κ ενα αριστερα για να την τοποθετω :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι βρε κοριτσια γιατι δεν ξερω μου φευγει..., νιωθω καποιο κενο.........καπως ετσι νιωθω δεν ξερω πως αλλιως να το πςεριγραψω!!!

αννα μαρια μου ναι τρελενομαι για τα φασολακια!!!!!!!κ σημερα εγιναν μουρλιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι το θελει κ ο αντρας σου να παει στη βαπτιση?????!!!!!!!!

καλα οσο για τα εξοδα.... εξαρταται τι ψωνιζει ο καθενας.

εννοω τι χρηματα διαθετουμε!!!!!!

εγω πχ στα παιδια μου δεν πηρα ακριβα πραγματα αλλα ουτε κ τελειως ξεφτιλα!!!!κατι μετριο οικονομικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, πώς τα φτιάχνεις τα φασολάκια; Σκέτα ή με κρέας; Φούρνο ή κατσαρόλα; Γενικά τα λαδερά τα προτιμώ στο φούρνο.

Έλα ντε, λύσσαξε να πάει στη βάφτιση, γιατί δεν έχει δει ποτέ το ανήψι του και γιατί θέλει να δει τους δικούς του. Η αλήθεια είναι ότι τους είδε τον περασμένο Αύγουστο και δύο μέρες που πήγαμε Πάτρα το Γενάρη. Δεν έχει κι αδικο που θέλει να τους δει, ειδικά τη γιαγιά του που είναι 81 χρονών και τον πατέρα του που έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας. Αλλά του λέω ότι στη βάφτιση του δικού μας παιδιού, όταν με το καλό γεννηθεί, δε θα πατήσει κανένα απ' τ' αδέλφια του, κι αυτός το μισοπαραδέχεται. Και στο γάμο μας που ήρθαν, με άδεια χέρια ήρθαν, ένα δώρο δε μας έκαναν!

Όσο για τις τιμές με φώτισες. Δηλαδή νσ υπολογίζω γύρω στα τρία χιλιάρικα; Είμαι τελείως άσχετη με τιμές, και στο σούπερ μάρκετ να πάω, δεν καταλαβαίνω τίποτα. Φυσικά αν μου πουν 20 ευρώ το γάλα, κάτι θ' αρχίσω να ψυλλιάζομαι, αλλά γενικά είμαι ασχετότατη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δε θα πάρω και τα πιο φτηνά και ξεφτιλισμένα, ούτε και τα πιο ακριβά και φιρμάτα. Κάτι νορμάλ. Πριν καμιά δεκαριά χρόνια είχαμε την αντιπροσωπεία των chicco και θυμάμαι ότι οι τιμές ήταν πάρα πολύ ψηλές. Και όσες φορές πήγα να πάρω κάποιο φορμάκι για τις φίλες μου που γεννάνε, μου φάνηκαν πανάκριβα, όσο κοστίζει μια μπλούζα για ενήλικα, και ο ενήλικας τη φοράει μέχρι να χαλάσει, ενώ το μωρό μόνο για λίγους μήνες. Κι αν είναι κάτι που βαριέμαι αφόρητα είναι η έρευνα αγοράς. Συνήθως αγοράζω το πρώτο που βλέπω μπροστά μου και μου αρέσει, αλλά τώρα δε νομίζω ότι είναι και πολύ καλή ιδέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxxa anna maria sto gala epeses mesa ontos toso kanoyn peripoy xaxaxaxaxa panakriva kale ta galata twn mwrwn.........alla xontrika kapoy ekei tha pane karotsi krevataki allaksera ayta tha einai ta prwta fysika kai ta giafora mwroydiaka egw perisi mono gia to polykarotsi poy eixa parei edwsa 800.......kai kapoia mikropragmata ...ta ypoloipa den prolava giati mphka sto iasw kai kalhtera vevaia poy den eixa parei tipota .etsi poy hrthan ta pragmata ......kai twra to exw valei sthn ntoylapa .....kai den nomizw na to xrhsimopoihsw se ayta ta mwra.....tha parw alla 2 h 1 dydimokarotsi........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι φόρμουλα καλέ, φορμάκι, πώς τα λένε αυτά που φοράνε τα μωρά; Δεν ξέρω και πώς τα λένε. Ρουχαλάκια τέλως πάντων!

800 ευρώ για ένα καρότσι;;;;;;;;;; Ήταν και αυτοκινούμενο; Έφτιαχνε και καφέ; Υποθέτω ότι όταν αγοράσεις αυτό περιέχει και άλλα, π.χ. καθισματάκι αυτοκινήτου, πορτ μπεμπέ και τέτοια, γι' αυτό το λένε πολυκαρότσι, ή τα 800 ευρώ τα δίνεις επειδή φτιάχνει και καπουτσίνο;

Τα διδυμοκαρότσια είναι τέλεια και πολύ βολικά όταν είσαι μόνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια τα κανω σκετα με πατατουλες,ντοματουλα ριχνω κ λιγη ριγανη γι τη μυρωδια!!!!πιο παλια εβαζα κ κολοκυθακια μεσα,μετα ομως τα βαρεθηκα,δεν μου αρεσαν κ τοσο!!!!!!

στην κατσαρολα τα βαζω.μαλιστα σημερα την ωρα που τα μαγειρευα σκεφτομουν πως θα γινονταν στο φουρνο......!!!!!!

α τοσο καλα με τα αδερφια του αντρα σου,ε????αχ τι να τους κανουμε μωρεεεεε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα οσο για τα εξοδα θα συμφωνησω με το βερονικακι μας!!!!!

*χαχαχαχα αννα μαρια μου ναι αυτο ειναι με τα μωρουδιακα πως τα φορανε μονο για λιγο,ουτε μηνες κ ειναι κ καποια απο τα ρουχα που δεν θα τα φορεσουν κ ποτε!!!!!!!!!

οσο για το γαλα ναι τοσο κανει εκει κυμαινονται οι τιμες ,εχρι να χρονισει το μωρο!!!!!!

***το πολυκαροτσι που λεει η βερονικα ναι ετσι ειναι!!!!!!!

****βερονικακι μου τα καροτσακια που ειναι για διδυμακια πολυ μου αρεσουνε!!!!!!!!

εχουν πλακα τα μωρακια ετσι να ειναι διπλα ιπλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή, για πείτε ρε κορίτσια, όταν αγοράσω ένα πολυκαρότσι, τι ακριβώς περιέχει;

Όσο για γάλα, ελπίζω να καταφέρω να θηλάσω αποκλειστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...