Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!

ειμαι νεο μελος στο παρεακι σας εδω, ελπιζω να με θελετε, ειχα δει το site αυτο πριν απο κατι μηνες αλλα με την μετακομιση δεν ειχαμε ιντερνετ και τωρα που μου δωθηκε η ευκαιρια μπηκα!

Με λενε Χρυσα , ειμαι 29 χρονων και περιμενουμε το κοριτσακι μας μεχρι 20 ιουλιου.

Με το καλο ευχομαι σε ολες σας

θα χαρω πολυ να τα λεμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιπιτσα μου μακαρι να μεινουν ετσι τα παληκαρια μας!!!!!!!!!!!!!

Καλως ηρθες Χρυσα μου...με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου να ειναι γερο και δυνατο!!!

Γιελιζ μου καλησπερα...που εισαι καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!Ολα καλα????Αντε πλησιαζεις....σε λιγες μερες θα κρατας το παληκαρι σου!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια μου εγω σας αφηνω..παω σπιτακι μου!!Καλο σας μεσημερι και καλη ξεκουραση..φιλακια πολλα φουσκουλιτσες!!!!!!!!!!!!

Τα λεμε αυριο με περισσοτερα νεα!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χρυσα,καλωσηρθες!ειμαι η τονια και ειμαι 32 χρονων.κι εγω καινουρια ειμαι.ειμαι 33εβδ. και περιμενω αγορακι.καλη λευτερια κουκλα μου!θα τα λεμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Γιελιζάκι μας............

Καλά έκανες και πήγες για καφεδάκι..... προφταίνεις ακόμη!!!!!!!!

Ο μικρούλης καλά????

Καλωσόρισες στο παρεάκι μας Χρύσα!!!!!!!!!

Με το καλό το κοριτσάκι σου..... κοντεύεις πια........ είχες καλή εγκυμοσύνη γενικά???

Καλή ξεκούραση Maroulita μου!!!!!!!!! Μακάρι δε λες τίποτε......

Καλά τρεχάματα Nikol μου!!!!!!!!! Μη μου κουράζεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για το καλωσόρισμα,

pipitsazouzouna μπορω να πω πως ειχα μια αρκετα καλη εγκυμοσυνη, χωρις δυσκολιες, μονο στην αρχη με ταλαιπωρισαν αναγουλες,ζαλαδες αλλα κατα τ'αλλα ηταν μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου πολύ ωραία η φωτογραφία σας!!! Κουκλάκι ο Χριστόφορος!! Και εσύ μια κούκλα είσαι!! Μη σκέφτεσαι το αντίθετο!! ;);););)

Μαρουλίτα τέλεια τα νέα σας απο τον γιατρό!! Μπράβο!! Μεγαλώνετε σιγά σιγά!!

Αννούλα ξεκινήσατε τα πλυσίματα ? άντε με το καλό!!

Συμπεθέρα όπως τα λές, θα έχουμε συνεχή επικοινωνία!! Φιλιά στις ζουζούνες!!

Νίκη μου ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό αυτί με τους μύκητες...

Δεν σχολιάζω για το ΙΚΑ που συζητούσατε γιατί δεν έχω ιδέα...

Πιπίτσα είχε κέφια πάλι ο μικρός ε? Τέλεια!!! :D:D:D:D Και ο δικός μου μια χαρά είναι σταμάτησε τις κλωτσιές και άρχισε να τεντώνεται και να μου κάνει την κοιλιά να παίρνει χίλια σχήματα!! :lol::lol:

Κατερινάκι με το καλό να δείτε το μπεμπάκι σας!!!! Περιμένουμε νέα!!!

Φιλάκια σε όσες ξέχασα!!!

Το Μαράκι σήμερα θα πήγαινε σχολείο ε?

chrysa.P καλώς ήρθες και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!

Μαρουλίτα όντως έχουμε καιρό να τα πούμε... πλησιάζουμε ναι... με το καλό να έρθει και η δικιά σου σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπάκια εντος και εκτός κοιλίας πλεόν!!!

Τι κανετε; Δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω με την ταλιμπάν μου, τωρα πάω να σας διαβάσω!!! Είχαμε αλλη γέννα;

εμεις μια χαρα είμαστε, πολυ κινητικές πετάμε συνέχεια πραγματάκια ετσι!!! Η Μαρίνα μου σκαρφαλώνει και διαλύει τα πάντα, εμαθε να ανοίγει και τις ασφάλειες οποτε καταλαβαίνετε ποσο τρεχω πλεον!!!

Την Τρίτη θα δω την ζουζουνα μου και ανυπομωνώ τρελλά!!! Αλλες 22 μέρες μενουν για την γέννα μου, με εχει πιάσει τρελλή ανυπομωνυσία να δω το κοριτσάκι μου να γεννιέται!!! Για την μετάθεση δεν μάθαμε τιποτα ακομα, μας ειπαν πως θα μάθουμε τέλος του μηνα.. Αντε να δουμε τι θα δουμε!!!!

Χρύσα καλως ήρθες!!!!Με το καλο να αγκαλιασεις την κοράκλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαρία μου!! Δεν έμεινε πολύ τι είναι 22 μέρες?? Τϊποτα!!! Με το καλό κοπέλα μου!! Και με το καλό να την δείτε την Τρίτη!!

Δεν ξέρω μέχρι ποιά γεννητούρια είχες μάθει.. αν δείς το πινακάκι στην υπογραφή μου γράφει όλα τα γεννητούρια μέχρι τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia..

arghsa shmera na mpw..alla apo to prwi trexw san ton beggo!!

phga phra tis eksetaseis mou ola kala doksa to theo..phga anoiksa oikogeneiakh merida k parhggeila k ena kapaki apo ena kinhto..kai meta apo polu perpathma koitaksa k gia mia psifiakh mhxanh giati se ligo kairo tha prepei na apothanatizoume olllleeeeesss tis stigmes afou h palia mou fotografikh mhxanh xalase..k afou gurisa phga k ligo apo to super epestrepsa spiti k ekana mousaka..molis ton ebala ston fourno k mmmmmmm mmmm perimenw na bgei na faw....twra o mikros mou kanei kolotoumpes meta apo tosh kourash..emeine na kanw ena mpanaki giati to apogeuma exoume giatro k pooosssooooooooo xairomai pou tha dw to palikari mou!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζάκι..... όταν ο μικρός κάνει πολύ ώρα να κουνηθεί..... με ζώνουνε τα φίδια!!!!

Λέω.... έπαθε κάτι??? Γιατί δεν κουνιέται???? Καταλαβαίνεις για τί εθισμό μιλάμε..... έτσι?????

Όταν όμως κλωτσομπουνάει....... είναι όντως η καλύτερή μου....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο δικός σου προφανώς την έχει ψιλιαστεί πως είναι οι τελευταίες του μερούλες εκεί μέσα....... και θέλει να σε κάνει να τις θυμάσαι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου Mariamg!!!!! Ταρζανάκι η μικρούλα σου..... εεεεεε...... καλό Γιατρό την Τρίτη γλυκειά μου!!!!!!! Έφτασες κι εσύ στο τέρμα!!!!!!! 22 μέρες!!!!!!! Τίποτε..... τέλεια!!!!!

Χρύσα μου..... μπράβο..... καλό νινάκι.... δεν σε ταλαιπώρησε.... όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι!!!!

Γεια σου Merykal μου!!!!!!!! Μουσακάς εεε....... δεν είναι κι άσχημος.... εγώ πάλι δεν ξέρω τί να φτιάξω..... πρωτότυπο!!!!! Καλό Γιατρό το απόγευμα κοριτσάκι μου!!!!!!! Εμείς κι αν πάμε μαζί........ 1 μέρα διαφορά μόλις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαίρη μου!!! Έκανες αρκετές δουλίτσες, ξεκουράσου τώρα....

Με το καλό να δείτε το μπεμπάκι σας το απόγευμα!! Θα περιμένουμε νέα!!

Σήμερα έχουμε και εμείς γιατρό... θα κάνουμε καρδιοτοκογράφο και υπέρηχο... για να δούμε θα έχω καμία σύσπαση η μπάααα??

Άσε Πιπίτσα... αφου λέω στον άντρα μου ότι μάλλον προσπαθεί να βγεί... απο τα πλευρά μου!!! τέτοιο σπρώξιμο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaaxa pipitsa mou eides????? :lol::lol::lol:

kai egw mia apo ta idia thellw olh thn wra na ton akouw...den kserw an einai logo ormonwn alla anushxw mhn pathei kati ekei mesa....xtes diabasa gia to maraki pws o mikros ths einai tuligmenos me ton omfalio k agxwthika allo toso perimenw na paw na ton dw giati angwthika..den fanhke shmera pou na einai????????na mas pei pws to antimetwpizei me psuxraimia????

kalo giatro gia aurio pipitsaki

:lol::lol::lol::lol: k emena o mikros piezei kuriws apo thn deksia pleura gieliz ..kalo giatro k se esas shmera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Γιελίζ...... μα..... δεν ξέρουνε την έξοδο?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό Γιατρό και σε σένα κούκλα μου!!!!!!!!!!!

Εγώ αργώ ακόμη.... αρχές Ιουλίου...... ΟΥΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! Πολύ είναι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζακι καλα εκανες και πηγες για καφε..και εγω θα ηθελα..αλλα με τον χουλιγκαν που;;;..σημερα η πεθερα μου ειχε δολιε ςοποτε...

τωρα κοιμαται..ευτυχως

Ρε παιδια βαρεθηκα να τροω ρεγγες..ελεος...μετρησα την πιεση 10-6 παλη....που να κανω δουλιες....και ειναι ετσι αφου κατεβασα μισο πακετο πατατακια....

Χρυσα καλωσηρθες στην παρεα μας..

εγω ειμαι η συνονωματη χρυσ ακαι περιμενω το δευτερο μωρακι μου..μεχρι τελος Ιουλιου

Μαρακι για τις ασφαλιες ενα θα σου πω...εγω τα δικα μου τα εχω ολα δεμενα εδω και καιρο..με σκοινια και ναυτικους κομπους..ε δε γινοταν αλλιως

Νικολ φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα μου μπερδεύτηκες χρυσό μου!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω εγώ Γιατρό αύριο......

Αρχές Ιουλίου...... έχω ακόμη........

Ρε παιδιά...... άσχετο.... τί γίνεται?????????

Παραιτούνται διαρκώς Βουλευτές!!!!!!! Λέτε να πηγαίνουμε για Εκλογές???????? Πάλι?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω χάσει πολλές γέννες!!!!

Μαριλού, Κατερινάκι, Αρας, Ελλη να χαίρεστε τα ζουζουνια σας!!! Πάντα γερά, υγιή και τυχερά να ειναι στην ζωή τους και εσεις διπλα τους να τα καμαρώνεται!!!!

Πως ειναι οι μανούλες; Γεννησαν καλά; η λοχεία τους;

Βρε κοριτσια ειμαι υπερβολική που ξαφνικα οι 22 μερες μου φαινονται πολλες;

Δυστηχώς ετσι οπως ειναι τα συγκεκριμένα ντουλάπια δεν μπορεις να τα δέσεις!!! Είναι γωνιακά με ενα χερούλι ή χωρίς χερούλι!!!

Μισο φτάσαμε τα μανταλλάκια και τα πετάμε απο το μπαλκονι κατω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είσαι καθόλου υπερβολική Μαρία μου!!!!!!!!!!

Λογικό μου ακούγεται!!!!!!! Ανυπομονείς πολύύύύ!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου........ σας αφήνω για λίγο.......

Όση ώρα είμαι στην παρέα σας..... δεν έχω σταματήσει να τρώω!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μία φρουτοσαλάτα με 4 βερύκοκα, 1 ροδάκινο, 2 φέτες πεπόνι, 1 αχλάδι..........

Ένα fruit-zele με καθόλου ζάχαρη.......... γεμάτο κι αυτό φρουτάκια.........

Κι ακόμη πεινάω!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάω να βάλω να πιω 1 ποτήρι γάλα....... παγωμένο-παγωμένο...... και να βάλω λιγάκι σίδερο!!!!!!!!!!!!

Μάκια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υστερόγραφο:

Έβγαλα τη βέρα μου!!!!!!!! Στενοχωρήθηκα, αλλά χθες βράδυ την άλλαξα δάχτυλο, την έβαλα στο αριστερό χέρι, πρήστηκε κι εκείνο κι έτσι αναγκαστηκά την αποχωρίστηκα για 2 μηνάκια!!!!!!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου...

Χρύσα μου είπα να βγαίνω τώρα που μπορώ γιατί μετά δεν.... :D:D:D:D

Μαρία μου εδώ εμένα μου φαίνονται πολλές οι 3 μέρες!!! Δεν είσαι καθόλου υπερβολική που σου φαίνονται πολλές οι 22!! :lol::lol::lol:

Πιπίτσα μου έτσι σκατά που τα κάνανε τώρα που είδαν τα σκούρα παραιτούνται... τι να κάνουν??? :evil::evil::evil::evil:

Στο καλό Πιπίτσα μου!! Όσο για τη βέρα μην στεναχωριέσαι, δεν είναι για πολύ!!! Άλλωστε τώρα έχεις καλύτερη "βέρα" την κοιλιά σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω :) να σας ρωτησω κατι? πως μπορω να βαλω και εγω αυτες τις εικονες κατω απο τα μηνυματα μου?

από DIOSA » 14 Φεβ 2011, 20:45

Πάνω δεξιά στην σελίδα που είσαι τώρα γράφει το ονομά σου με μπλέ γράμματα, πάνε πάνω και πάτα δεξί πλήκτρο και άνοιγμα σε νέα καρτέλα η σελίδα μετά πάνε στην σελίδα που θα ανοίξει και θα δείς μπλέ κουτάκια που γράφουν Αρχική Προφίλ Φίλοι Εφαρμογές Εισερχόμενα Forum αν πάς το ποντίκι πάνω στο Forum θα σου βγάλει μία λίστα που κάτω κάτω λέει Edit signature η επεξεργασία υπογραφής (σε μένα το έχει στα αγγλικά) το πατάς.... Θα δείς Πίνακας ελέγχου μέλους και απο κάτω το πινακάκι για να γράψεις ότι θές να εμφανίζεται στην υπογραφή σου, εκεί θα κάνεις επικόλληση τον κωδικό που σου έδωσε η σελίδα που έφτιαξες το τικεράκι (να προσέξεις να κάνεις αντιγραφή αυτό που λέει Forum signatures: HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code )

Κάτω απο το πινακάκι που γράφουμε με γαλάζια γράμματα λέει

Επιλογές

Απενεργοποίηση BBCode

Απενεργοποίηση εικονιδίων

Μην αναλύστε αυτόματα URLs

με κουτάκια μπροστά

να προσέξεις όλα αυτά τα κουτάκια ΜΗΝ είναι τσεκαρισμένα. Μόλις τελειώσεις πάτα ΥΠΟΒΟΛΗ και είσαι έτοιμη!

Αν δεν ξέρεις σελίδες που μπορείς να φτιάξεις τικεράκι σου βάζω μερικές...

http://lilypie.com/

http://www.pregnology.com/

http://www.baby-gaga.com/

Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa ontws mperdeutika pipitsa..upomonh tha perasoun oi meroules..oso gia tous bouleutes kala tha kanoun na fugoun giati erxontai ta giaourtia

maria polles oi 22..den eisai katholou uperbolikh

tha sas afhsw omws twra ekana to ntouzaki mou ebala ena aerino foremataki opws k ena piato mousaka na faw k na ksaplwsw giati kourasthka shmera..tha sas exw nea suntoma

filoudia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας αφήνω και εγώ.... πάω να φάω και να κάνω ένα μπανάκι για να είμαι έτοιμη για τον γιατρό!!!

Τα λέμε το βραδάκι (λογικά στο Νο 13) Φιλάκιααα!!

Καλή ξεκούρσαη Μαίρη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...