Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Αννα μου του πηρε μια πολυ ωραια σαλοπετα λευκη με ενα πολο φορμακι απο μεσα γαλαζιο ανοιχτο να ταιριαζει με τον μπαμπα μας που φοραει συνεχει πολο μπλουζακια ξερετε με το γιακαδακι.. καλτσακια κ παπουτσακια!!

Κορτιζονη θα κανω σε δυο βδομαδες..το αλατι το χω κοψει εδω κ 15 μερες ηδη γιατι ειχα πρηστει ξαφνικα μεσα σε μια μερα..τωρα το συνηθησα..κ χτες πηρα ενα μικρο σαντουιτσακι απο τον φουρνο με τυρι κ γαλοπουλα κ λυσαξα απο το αλατι..

μολις κανω κ την κορτιζονη ομως κομμενο κ το λιγο τυρακι που τρωω τωρα...

Α κοριτσια χτες ηρθαν δυο κυριες κ μας εκαναν καθαρισμο προσωπου παντελλως δωρεαν για διαφημιση των προιοντων μια ελβετικης εταιριας!!Πολυ ωραι προιοντα οντως τεραστια διαφορα το δερμα μετα..

Δεν σε υποχρεωνουν να αγορασεις τιποτα..

θελει καμια να δωσω το τηλ της???Αθηνα παντα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ε!ειμαι πολυ χαζη.θα τα βγαζα ετσι τα μωρα μου.α!με φτιαξατε τωρα.ειδα κατι πολυ ωραια φορεματακια.απο δευτερα θα παω να τα παρωωωωωωωωωωωωωωωω :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κ γω δεν πιστευω να κρυωσου ..θα χει τουλαχιστον 35 βαθμους..πως να κρυωσουν ??Μην ειμαστε κ υπερβολικες..

ετσι μωρε για το χαβαλε..για φαντασου τες τοσο μικρουλεςμε φουφουλικο φουστανακι???

Καλημερα Ελις μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελις μου!

Κατερίνα μου μια χαρά σου ήρθε η περιποιήση!!! Οσο για την απορία με τους γιατρους δεν νομίζω να είναι εφικτό γιατί σκέψου ότι πάντα έχουν καποια κοπέλα που παρακολουθούν...

Αννα μου την περιποιηση την έκανα μες στην εβδομάδα που πέρασε...τωρά αν έχω όρεξη θα ξανακάνω μια!! Για τα κοριτσάκια πάντως έχει πολύ χαριτωμένα πράγματα!!!

Για ρούχα εξόδου ο καλός μου θέλει να πάρει ρουχα της ομάδας του για να του φορέσει!! Ελπίζω μόνο να ξεχαστεί και το γλυτώσουμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μια χαρα δεν λες τποτα!!!!!σε καναδυο βδομδες θα πανε στην μαμα μου..θα μαι κ γω εκει..ε θα μου κανουν αλλη μια!!!Εγκυο γυναικα ετσι θα με αφησουν??

Οποια θελει ας μου στειλει το τηλ της να το δωσω..ειναι σιγουρα δωρεαν κ δεν σε υποχρεωνουν να παρεις τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να παρακολουθουν το ξερω..αλλα δεν γεννανε κ ολες μαζι...

Γνωμη δικη μου αυτη..μπορει κ να κανω λαθος..αλλα εγω δεν θα ηθελα να με παρακολουθει ενας γιατρος 9 μηνες κ μετα να με αφηνει σε αλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια,τελεια,τελεια!θα παω απο δευτερα οπωσδηποτε να τους παρω.

κατερινα μου ποια εταιρεια ειναι;επειδη ειπες οτι εμεινες ικανοποιημενη ρωταω.εγω ειμαι απο γιαννενα ετσι κ αλλιως.

εγω εκανα παναδες.λενε οτι κανουν ολες οσες κανουν κοριτσια.εχετε κανει εσεις οι κοριτσομανουλες;μετα ειμαι να τρεχω σε δερματολογους :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα σου πω οτι δεν θυμαμαι..beauty care ειναι η εταιρια και τα προιοντα σελβεντα..κατι τετοιο δεν εδωσα βαση γιατι ειναι κ πανακριβα..ενα σερουμ πχ 150 ευρω..

βεβαια εχει κατι πακετα προσφορων αλλα για συνολοκη περιποιηση δηλ μασκα πηλινγκ λοσιον κρεμα κλπκλπ απο 200 ευρω συνολο αναλογα τι χρειαζεται η καθε γυναικα..αλλα κ παλι αυτη τη περιοδο δεν μπορω να παρω κατι..

αλλα μου εκανε κ εντυπωση πυ δεν ηταν απο αυτες που σε πρηζουν και σε ζαλιζουν..

μια χαρα ηταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αμα μου λες οτι εμεινες σουπερ ευχαριστημενη τοτε τα αποτελεσματα μιλουν μονα τους γιατι να σε πρηζουν;εγω χρησιμοποιω εδω κ καιρο της σαντ-ατζελικα κ ειμαι πολυ ικανοποιημενη.εννοωντας οτι ενυδατωνουν το προσωπο μου παρα πολυ καλα.αλλα θα δοκιμαζα ευχαριστως κ κατι νεο.αλλα σιγουρα οχι τοσο ακριβο!!!!!!!!!!!!!

η αντιηλιακη μου εχει 50αρι δειχτη.μεσα στο σπιτι τις εκανα.αστα.στα μηλα ειμαι εμπριμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου εννοείται πως καμιά μας δεν θέλει να της συμβεί αυτό. Κι εγώ αν προκύψει κάτι και δεν θα είναι ο γιατρος μου εκεί θα αγχωθώ πάρα πολύ. Το θετικό της δικής μου περίπτωσης είναι ότι στην κλινική που παω εκτός από το δικό μου γιατρό είναι άλλοι 4 γυναικολόγοι και συνεργάζονται..Οποτε αν λείπει ο δικος μου πάντα θα υπάρχει κάποιος να με αναλάβει. Εννοείται όμως πως προτιμώ να είναι ο δικός μου γιατρος. Το θέμα είναι να σε ενημερώνουν από νωρίς και να μην στο αφήνουν τελευταία στιγμή.

Άννα μου κι η μαμά μου λεει ότι σε εμένα έβγαλε πανάδες. Οπως είπε και η Κατερίνα να βάζεις αντηλιακή κρέμα κάθε μέρα και προσοχή στον ήλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ποτε μου περισευαν λεφτα μπορει κ να τα επαιρνα..αν τα παρω τωρα ενα ειναι σιγουρο..θα με χωρισει ο αντρας μου :D:D:D:D:D !!!!

Εγω αντηλιακη βαζω του κορρε 50+ με βαση απο γιαουρτι..την ειχαπαρει κ περυσι που ημουν συνεχεια στον ηλιο κ δεν καηκα ουτε εβλαλα σημαδια στο προσωπο..ετσι την πηρα κ φετος..και βαζω καθε μερα ετσι ανεξαρτητα αν θα βγω απο το σπιτι η οχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε;

Πριν λιγο ξυπνησα και εγω.Τι πραγμα ειναι αυτο,ουτε πλευρο δεν αλλαζω στον υπνο μου πια.Πρωτη φορα κανω τοσο βαρυ υπνο...Σηκωνομαι για τουαλετα και με το που ξαπλωνω με ξαναπαιρνει ο υπνος σε δευτερολεπτα.Μεγαλη υπνηλια...

Αννουλα,μην αγχωνεσαι για τις παναδες.Μια φιλη μου -που ειχε αγορακι,δεν παιζει ρολο αυτο- εκανε σε ολο το προσωπο,μιλαμε για απελπισια...Αλλα μολις γεννησε εξαφανιστηκαν! ;)

Κατερινακι,προσεχε τι προιοντα βαζεις πανω σου τωρα στην εγκυμοσυνη. ;) Εγω χρησιμοποιω μονο φυτικα...

Να σας πω την αληθεια,αν η γιατρος μου κανονιζε αδεια ενω ηξερε οτι γενναω,θα την εκραζα και θα αλλαζα γιατρο...Το θεωρω απαραδεκτο! :evil: Ξερει απο πριν ποτε γεννας,αλλο να φυγει καποια αλλη στιγμη και να τυχει κατι απροοπτο και αλλο πανω στην ΠΗΤ σου!Αυτο ειναι ανευθυνοτητα! :evil:

Ο αντρας μου εχει ρεπο σημερα και θα παμε σε λιγο για καφεδακι! :D Ισως του πω να παμε και το βραδακι καμια βολτα. ;) Περιμενω να γυρισει,πηγε το αμαξι του για φτιαξιμο γιατι δεν επαιρνε μπροστα. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε;

Πριν λιγο ξυπνησα και εγω.Τι πραγμα ειναι αυτο,ουτε πλευρο δεν αλλαζω στον υπνο μου πια.Πρωτη φορα κανω τοσο βαρυ υπνο...Σηκωνομαι για τουαλετα και με το που ξαπλωνω με ξαναπαιρνει ο υπνος σε δευτερολεπτα.Μεγαλη υπνηλια...

Αννουλα,μην αγχωνεσαι για τις παναδες.Μια φιλη μου -που ειχε αγορακι,δεν παιζει ρολο αυτο- εκανε σε ολο το προσωπο,μιλαμε για απελπισια...Αλλα μολις γεννησε εξαφανιστηκαν! ;)

Κατερινακι,προσεχε τι προιοντα βαζεις πανω σου τωρα στην εγκυμοσυνη. ;) Εγω χρησιμοποιω μονο φυτικα...

Να σας πω την αληθεια,αν η γιατρος μου κανονιζε αδεια ενω ηξερε οτι γενναω,θα την εκραζα και θα αλλαζα γιατρο...Το θεωρω απαραδεκτο! :evil: Ξερει απο πριν ποτε γεννας,αλλο να φυγει καποια αλλη στιγμη και να τυχει κατι απροοπτο και αλλο πανω στην ΠΗΤ σου!Αυτο ειναι ανευθυνοτητα! :evil:

Ο αντρας μου εχει ρεπο σημερα και θα παμε σε λιγο για καφεδακι! :D Ισως του πω να παμε και το βραδακι καμια βολτα. ;) Περιμενω να γυρισει,πηγε το αμαξι του για φτιαξιμο γιατι δεν επαιρνε μπροστα. :?

Νικακι ηταν φυτικα τα προιοντα κ μου βαλε κ για ευαισθητες επιδερμιδες λογω εγκυμοσυνης!!!

Αυτο λεω κ γω σχετικα με τη γιατρο...ειναι δυνατον να χεις τοκετο κ να κανονιζεις αδεια?ειναι σαν να μην τον ενδιαφερεις ρε παιδι μου..αρα δεν ειμαι μονο εγω η περιεργη ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρακι μου φυσικα καμια δεν το θελει..εμενα αν μου το ελεγε παντως κ γω θα τον αλλαζα...

Για μενα ο γυναικολογος ειναι ο πιο σημαντικος γιατρος δεν μπορω συγνωμη κιολας να βρισκομαι σε κοινη θεα σε οποιον γιατρο να ναι..αλλο να του τυχει κατι απροοπτο..ενταξει ανθρωπος ειναι..αλλα που κανονιζεις ρε χριστιανε οταν εχει ετοιμογεννη γυναικα?η οποια εχει αγωνιστει κιολας για αυτο το μωρο??ειναι κ αυτος ενας ακομη παραγοντας ετσι?αλλο να ξερει ο αλλος το ιστορικο σου και τις αγωνιες σου και αλλο απλα να ενημερωνεται..

Ειμαι υπερβολικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη μου και καλό καφέ!!

Κατερινάκι καθόλου περίεργη και υπερβολική δεν είσαι!! Οπως είπα πιο πάνω κι εμένα δεν θα μου άρεσε καθόλου αν έφευγε αλλά τι να κάνουμε...Εμείς το βλέπουμε αλλιώς. Στη δική μου περίπτωση θα σήμαινε ότι 9 μήνες θα έπρεπε να μην φύγει καθόλου :lol::lol::lol: Βασικά μετά που είχα την αιμορραγία τον προηγουμενο μήνα θα έλειπε σε συνέδριο για 4 μέρες και με ενημέρωσε εγκαίρως. Μαλιστα μου είπε ότι ανα πασα στιγμη μπορώ να τον πάρω τηλ και ότι ειχε ενημερώσει τους υπόλοιπους γιατρους για το ιστορικό μου σε περιπτωση που γινόταν κάτι. Κι αυτό για 4 μέρες!

Ειναι αναλόγως και του γιατρού και πώς το χειρίζεται!

Αννα μου της Πιπίτσας αλλά την εχει ενημερώσει εδώ και αρκετό καιρό από ότι έχω καταλάβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ναι ειναι κ θεμα καθε κοπελας πως το βλεπει κ πως το νιωθει..εγω αν μου το ελεγε εξαρχης δεν θα συνεχιζα με αυτον τον γιατρο θα κοιταζα να βρω καποιον να με παρακολουθει εως το τελος..

Εγω θυμαμαι κ περυσι τον γιατρο μου που δεν ημουν εγκυος απλα πηγα για τεστ παπ γιατι μετα θα ξεκιναγα προσπαθεια.κ μου πε οτι θες παρε με τηλ δεν θα λειπω γιατι εχω τοκετο..

Αλλα οπως ειπαμε ειναι θεμα καθε κοπελας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...