Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΕΡΚΥΡΑΙΕΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ

ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΛΗ ...ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝΩ ΕΔΩ

http://www.corfusanmarina.com/Photo_Gal ... -aid6.aspx

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΑ Κ ΡΙΧΑ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΗΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΗΤΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΗΕΝΑ!

ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΑΒΟΣ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΩΡΑΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΡΙΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΠ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΑΓΓΛΩΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΛΗΡΑΚΙ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΕΚΤΡΟΠΑ ΜΕΘΥΣΙΑ ΟΡΓΙΑ ΚΤΛ. ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΟΛΟ ΣΤΡΟΦΕΣ. ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ. ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΑΣΙΑ ΡΙΧΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝΤΡΑ. ΟΙ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ ΕΠΙΣΗΣ. ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙΣ ΧΩΡΙΟ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΙΩΠΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΑΔΡΙΑΤΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΚΡΥΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΒΑΘΕΙΕΣ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΔΕΣ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοπελια μη μου λεσ τετοια :cry::cry: γιατι εκλεισα με εργατικη εστια κ εδωσα προκαταβολη :cry:

τι θα κανω τωρα?ευχαριστω πολυ παντοσ θα δω τι θα κανω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ? ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΝ ΠΑΤΕ ΙΟΥΝΙΟ Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ. ΣΑΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα 30/7 εκλεισα :roll: εχω κ ανομαλο κυκλο κ μπορει να μου ερθει κ τοτε ειμαι κ λιγο γκαντεμο :lol:

οσο για το χοτέλ εχω εισιτηρια κ ηταν απ τα καλυτερα μπροστα σε θαλασσα γιατι ειναι κ λιγα τα ξενοδοχεια που δεχοντε εισιτηρια

υηρχαν κ αλλα αλλα μονο με πρωινο κ λιγοτερα λεφτα αλλα η στο κεντρο η χωρισ θαλασσα μπροστα μη φανταστεισ 5-6 αλλα δεν ηθελα στο κεντρο εχω παει τι να δω? ε μια διο φορεσ θα παμε βολτα αλλα οχι κ καθε μερα ειπαμε να δουμε κ τπτ αλλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΑ ΦΕΤΟΣ. ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΩΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΒΟ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ. ΚΑΘΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕΘΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΧΑΖΑ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΑΒΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΝ ΝΑ ΡΑΒΟΥΝ ΚΕΦΑΛΙΑ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΥΚΙΜΜΗ. ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 8ΩΡΟ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΥΚΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΘΕΣ. ΡΙΧΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ, ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΦΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ. ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΡΩΤΑ ΜΕ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω θα την εχω υπ οψιν την μπουκα

ειπαμε να παρουμε το καραβι για λευκιμη που ειναι πιο κοντα λεσ να βρεθουμε? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ??? ΜΑΚΑΡΙ! ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΟΥΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! ΕΚΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...