Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Καλως την Ειρηνη !!!! τι κανετε ? Θα σας δουμε αυριο ? Αντε να γνωρισουμε κ τον μπεμπακο σου :D

τι καλα ψηνετε σημερις κορες ?

εγω κανω μπουτακια στο φουρνο κ θα προσπαθησω - αν μ'αφησουν οι ζουζουνες βεβαια ..- να κανω κ μια πατατοπιτα συνταγη μιας φιλης που ειναι λεει τελεια ..το κλαψ της υποθεσης ειναι οτι εγω δεν προκειται να φαω :( ...Βρε ας μπω στα ρουχα μου κ χαλαλι .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά είμαστε!

Φυσικά και θα έρθουμε!!!

Σημερα ο Γιαννης θα φάει χοχλιους με σταρι της πεθερας (μπλιαχ!) και εγώ πατάτες βραστές της ψαρόσουπας που έκανε η νταντά (πάλι μπλιαχ αλλά με λίγο λεμονάκι, λαδάκι και αλατάκι ... κάτι γίνεται...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισες ολοκληρωτικα ,ε;;ειρηνη για σενα λεω..μπραβο..αντε να σε δουμε..

καλε πως φτιαχνεται η πατατοπιτα που λες ευα;;

και γω ξερω να φτιαχνω..απλα τισ ψυηνεις τισ πατατες...κανεις και κατι αλλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις "καθαρισα" ενα μπολακι με παγωτο καραμελα!!!! ναι η γνωστη το εφτιαξε και ηταν τοσο χαλια που το εφαγα ΟΛΟ η γουρουνα!!!!!! :@)=p~

Ρηνουλα αντε να σε δουμε επιτελους! ;)

Ελσα δε τον βγαζεις καθολου απο το σπιτι το σπιρτουλη σου;;; γιατι εκει ειναι εξωτερικος χωρος και δεν εχει καμια επαφη με τα παιδια...

Ευακι μα ειναι δυνατον να κανεις πατατοπιτα και να μη φας;;;;; θα ειχα λιποθυμησει!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeiw pali ua paraggeilyome sth δουλεια...κακοπεραση..

περιεμνω περιοδο..και γαμω τισ δικαιολογιες παντως..

να δω μεχρι ποτε..

θα το λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!

Καλέ Σωσω κάνετε και τέτοια; Και δεν μου λές..... επιτρέπεται το ντελίβερυ και μετά τις 20:00 που είναι το επισκεπτήριο;;;; :lol::lol: Αντε μια χαρά περνάτε εκεί.... δεν έχετε και κανένα ασθενή που να σας πρίζει έ;

Τόνια εντάξει με την παιδίατρο;

Ειρηνάκι μου καλά είσαι; Αχ πολύ θα χαρώ να σας δω αυριο!!!!!!

Α! Να σημειώσω πως ααααααν τυχει και έρθει ο Γιώργος αυριο μαζί μας δεν θα ήθελα να αναφέρετε καθόλου περι μωρού, τεστ ωορρηξίας και τα τοιαυτα.... θα νιώσει άσχημα.... ειναι ντροπαλό το αγόρι μου!

Ακούς Σωσωωωωω! Μην με κάψεις μαρή και έχω φασαρίες το βράδυ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτιθελω θΑ ΚΑΝΩ...αναλογως τη διαθεση και ταμουτρα του αντρασου!!!

χαχαχα!!!οκ ρε..ελπιζω να μην αργησετε..περα απο τονια και ευα που εχουν παραπανω απο 1 παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου θα σε δωσουμε στεγνα στο Γιωργο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αντε καλε που θα του πουμε τιποτα να σου κανει νταβαντουρι ματια και να κανουμε μαυρα ματια να σε ξαναδουμε!!!! ;)

Τελεια με τη παιδιατρο! μου ειπε να μη δωσω κανενα φαρμακο!!! :D ενταξει θα ξαναδουμε τα αυτια του Αλεξ κι αν επιδεινωθει θα παρει αντιβιωση αλλα προς το παρον δεν υπαρχει λογος!

Πολυ καλη μου φαινεται!!!ενταξει λιγο συγκρατημενη μαζι μου τουλαχιστον γιατι σου λεει,τι ειναι τουτο το φρουτο παλι που θελει να ειναι σε 2 παιδιατρους ταυτοχρονα και δεν εχει κανει εμβολια στο μωρο ακομη;;καμια υστερω θα ειναι!!! :?

Τι χλαπακιασατε στη δουλεια Σωσω;;;; βρε ξενυχταω που ξενυχταω τα βραδια...μηπως να ερχομαι απο κει μια βολτα;;;!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα

ναι βρε Μαιρη ολα θα τα πουμε του Γιωργη .. :lol::lol::lol: ..αστειευομαι βρε ..

εγω μαλλον θα ερθω με τις μεγαλες δεν ξερω αν θα φερω κ το μικρο ..αν ερθει νωρις ο Νικος θα την παρει αυτος αλλιως μαζι μας ..κ ειχα μια ελπιδα λεει οτι μπορει να επινα κ ενα καφε χωρις να κοβω χιλιομετρα ακολουθωντας την Αριαδνη ..

Σωσω μου φαινεται οτι στην δουλεια πεφτουν τρελες μασες ε ?..Την πατατοπιτα που με ρωτησες δεν την εκανα τελικα γιατι δεν με αφησαν κ σε ησυχια οι μικρες ..ηθελαν να μαγειρεψουμε στην δικη τους κουζινα :D καναμε εκει μπριαμ.. :lol::lol: ..Η συνταγη ειναι πολυ απλη ..βραζεις τις πατατες , τις πολτοποιεις , λαδωνεις ταψακι τις χωνεις μεσα προσθετεις γιαουρτι κ οτι τυρι θελεις , βαζεις αλατι πιπερι ,κ φρυγανια τριμενη απο πανω ..στους 180 βαθμους για ενα μισαωρακι περιπου ..τωρα αν θες βαζεις κ αλλαντικα αναλογα τα γουστα ..σ

Αντωνια για ποια παιδιατρο λες ? Πηγαινετε σε δυο ?

η μικρη γκρινιαζει παλι ..θα τα πουμε αργοτερα ..τελικα το ραντεβου ειναι για 1800 η 1830 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μπεμπέκες μου!!!!

Ετσι ε; Θα με δώσετε στεγνα και χωρίς σαλιο;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αντε θα τα πούμε από κοντά... θα προσπαθήσω να στειλω τον Γιώργο να δει τον πατερα του και μετά να περάσει να μας πάρει γιατί κατά τις 20:30 έχουμε να πάμε σε παιδικό πάρτυ γεννεθλίων!

Καλέ τί ώρα τελικα; Είχα την εντύπωση για 18:30.... αν αλλάξει κάτι ενημερώστε με καλέ! Μην αργήσω και φάω εγώ την κατσάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Ανυπομονώ πολύ να σας δω!

Ελπίζω ο αντάρτης μου να καθίσει ήσυχα και να μη φύγουμε άρον άρον …!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα βρε Ειρηνη θα ειναι ο μπεμπης ..θα δει παιδακια θα κανει την βολτα του ..ολα καλα ..

σας αφηνω παω καμια βολτα την Αριαδνη γιατι δεν μαζευεται παλι η γλωσσα της κ η γκρινια της βεβαιως βεβαιως !

τα λεμε το απογευματακι, αν αλλαξει κατι πειτε το ε ??

Μαιρη να σου κραταω αυτα που σου ελεγα για το σπιτι των αγγελων ? θα εχεις αμαξι μαζι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε ωραια..παιδια αν φδειτε την καινουργια...χαχαχα...πολυ ομορφη φτου..αλλα να μην την πολυκανουμε παρεα...

ε δε λεει να εχουμε τοσο ομορφεςς στη παρεα..

ηταν γη γιουλη και τωρα αυτη..τεσπα!!1 :lol::lol::lol:

πολυ καλα ητανε..μαριλου πως ειναι ο χροστοφ;;

τελικα ηρθε να σας παριε ο νατρας σου σην ωρα του;;

την αλλη βδομαδα αν θελετε μπορω την .....δευτ το απογ..

καλα ..κουκλος και ο μικρος της ειρηνης..ειρηνη θα μπαινεις τωρα ,ε;;

σπιρτουλι εσυ μας μενεις μονο..

ολοιμ αζι και ο ψωριαρης χωρια..αλλα που θα παει..θα σε γνωρισουμε και σενα!!ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μια χαρα περασαμε ..

σωσω ρωτησα τον Νικο γι'αυτο που λεγαμε κ με ρωτησε απο που σας απαντησαν αρνητικα καταρχην..Κ κατα δευτερο αν θελεις πληροφοριες επιπλεον σου γραφω σε πμ το σταθερο του σπιτιου μας να τα πειτε κ αυριο το απογευμα τηλεφωνικως ..

αντε να κανονισουμε να παμε κ θαλασσα κορες ..

σας φιλω παω να την πεσω ..

καλη κ ηρεμη νυχτα σε ολες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε ωραια ηταν!!! μου φτιαξατε και το κεφι που ηταν σκατομερα σημερα!!! :YMHUG:

Καλε ναι μη τη κανουμε παρεα τη καινουρια γιατι ειμαστε κομπλεξικες και δε τη παλευουμε τοση ομορφια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι ελπιζω να περασες καλα και να μας συμπαθησες!!! μη μας βλεπεις ετσι,κατα βαθος ειμαστε πολυ σοβαρα κοριτσια!!! 8-}:-p

Ειρηνη το κουκλι σου ειναι γαμω τα παιδια!!!! :x

Ευακι εγω για θαλασσα ειμαι μεσα,αλλα με δυο μονη δε παιζει! αν βρω παλι καμια μερα τη μαδερ ελευθερη και κρατησει τη μικρη οκ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε ρε φιλεναδα χαρτακι προτεραιοτητας απο τη μανα σου...

και παμε θαλσσα..οκ ρε συ ευα..να σδαι καλα..

δε μου το ειπε καποιος συγκεκριμενος αλλα ολοι στη δουλεια ειπανε οτι δε θα σας δωσουν..πολυς κοσμος εννοω!

αλλα θα σε παρω τηλ..

αυριο ειμαι πρωι νυχτα..οποτε ακυρο!αλλα θα σας παρω..τρωω γαριδακια..να διατηρηθω ειπαμε!!

ευα μη νακους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες !

Σωσω σου στελνω πμ ..θα σου πει ρε παιδι μου τι να ψαξεις κ πως ..ξερει αυτος ..Οσο για τα γαριδακια κλεινω τ'αυτια μου κ τα ματια μου αλλα εξακολουθω μεσα στην πεινα μου κ ονειρευομαι γυροπιτες .. :D

Αντωνια γιατι μωρε δεν μπορεις με δυο παιδια στην θαλασσα ..ουτως η αλλως το ενα ειναι σε καροτσι ..δεν θα τρεχεις πισω κ απ'τα δυο ..αντε να παρει κ καθαρο αερα το βρεφος ..

Ειρηνη ο μπεμπακος ειναι τρελα !!! κ μυριζει αυτη την ωραια μωρουδιλα που ειχα ξεχασει πως ειναι .. :lol:

Μαρια εγκυμονουσσα ειμασταν σοβαρες κ μαζεμενες χτες , δεν μπορεις να πεις .. :lol::lol::lol:

Μαιρουλα πως περασατε στο παρτυ?

Καλε η Νικη τι εγινε τελικα κ δεν ηρθε , ηταν στην δουλεια μαλλον ε ?

Σπιρτουλι περασαμε ωραια , ακους ???? :lol::lol::lol: Αντε την επομενη φορα να δουμε κ την αφεντια σου :lol:

Κορες , το απογευμα θα ξαμολησω το τσουρμο στο παρκο που σας ελεγα κοντα στο κομμενο μπεντενι ..αν θελετε ελατε !

σας φιλω παω να κανω καμια δουλεια αν μ'αφησει η μπουλουκα βεβαια ..

Παρεπιπτωντως η Νικη ειχε υπερενταση χτες απο την κουραση ..μεχρι να κοιμηθει πηγε 11.. :o:o:o ευτυχως η αλλη επεσε ξερη κ η μικρη επισης ..αλλα ειχαμε ρε γμτ πολυ πρωινο ξυπνημα ..εγερτηριο στις 7 κ οι τρεις ..ημαρτον παναγια μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7;;;;ππωπωπωπωπ....ναρκωτικα μιλαμε..εγω δουλεια...εμεις λεμε ν παμε θαλασσα σημερα...μαλλον εχει ρεπο ο λευτ..και λεμε να παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οχι απλά πέρασα καλά αλλα τέλεια!!! Μου ανεβασατε το ηθικό!!! Αλλα αυτό που μου άρεσε πιο πολυ απ'ολα ήταν που μου δώσατε να καταλάβω ότι μαμά δε σημαίνει να είσαι superhero, να δείχνεις η τέλεια μαμά που τα προλαβαίνει όλα και είναι πάντα χαμογελαστη και δε νευριαζει ποτέ, αλλα πρέπει να είσαι ο εαυτός σου γιατί ούτως η άλλως τα παιδάκια σου με τα δικά τους ματιά σε βλέπουν ως wonderwoman!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι εσυ μας μενεις μονο..

ολοιμ αζι και ο ψωριαρης χωρια..αλλα που θα παει..θα σε γνωρισουμε και σενα!!ε;;

Σωσω οταν θα σε γνωρισω μαλλον θα παιξουμε μπουνιες, δεν θα την γλυτωσουμε με το χιουμορ σου....

μπραβο παιδια πολυ χαιρομαι που περασατε ωραια...

να πω την αληθεια προσπαθησα να ερθω και γω αλλα το μωρο κοιμοταν και δεν ηθελα να το ξυπνησω...ξυπνησε κατα τις 7,30 και ηταν πλεον αργα για να ερθω...

κουκλα η καινουρια εεε? ε καλα που δεν ηρθα και γω γιατι 2 κουκλες μαζι και ενας παιδαρος δεν θα το αντεχατε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατσα το Ελσάκι;;;;; Τι έγινε; Πήραμε θάρρος;;;; :lol::lol::lol::lol:

Καλέ έλα εσύ και θα την αντέξουμε και την δική σου ομορφιά ...τι να κάνουμε;;; Και τα ψώνια έχουν δικαιώματα! :lol::lol::lol:

Μαράκι μου είσαι πολυ πολύ γλυκιά και καλούλα!!!!!! Καλά για την ομορφιά σου δεν θα πω γιατί θα έχεις βαρεθεί πλέον να το ακους! Μην μασας για το μωράκι! Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις! Απλα συνεχίζει η ζωή σου παρεούλα με ένα υπέροχο πλασματάκι!!!!!

Ειρηνάκι τρελα είναι ο μικρός σου!!!!! Για απίθανα ζουλίγματα! Ειναι και καλόχαροοοοοςςςςςς! :-*

Σημερα θα πάω Βενιζέλειο να δω τον πεθερό... δεν πάει όμορφα.... 10 μέρες είναι μέσα και έχω πάει μόνο 1 φορά... :oops: γαϊδούρα είμαι....

Εμείς κοπελιές μου με το που μπήκε ο Χριστόφορος στο αμάξι χθες, κοιμήθηκε κατευθείαν! Πήγαμε στο πάρτυ και τον κατέβασα κοιμησμένο, τον έβαλα στο καροτσι και συνέχισε τον υπνάκο του. Μετά από κανένα μισάωρο ξύπνησε από την φασαρία και έβαλε κάτω τα ντολμαδάκια και τους αλλαξε τα φώτα! :lol::lol: Γυρίσαμε σπίτι στις 11 και ευτυχώς κοιμήθηκε σερι μέχρι τις 7:30!!!!

Α! Σωσω εχασες το θέαμα! Ο Γιώργος (εννοείται άργησε να έρθει να μας πάρει) κάτεβηκε και γνωρησε την Ευα και την Μαρία!

Καλά βρε τρελοκομείο.... σήμερα δουλευεις διπλοβάρδια και θα πάς και θάλασσα;;; Τι διάολο; Βρυκόλακας είσαι και δεν κοιμάσαι καθόλου;;;;;;; :lol:

Ελα να σου πω.... πότε θα μας δώσεις συνταγή για παγωτό;;;;;; Εχουμε και εμείς παγωτομηχανή ξέρειςςςςςςςςςς (ασχετα πως είναι ακόμα στο κουτί της! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ξέχασα να σε ρωτήσω χθες Σωσωκα .... τι γίνεται με εκείνον τον τρελαρα ομοιοπαθητικό; Πάτε ακόμα; Πήρε η μικρά τα χάπια; Πεταξατε και τίποτα άλλα πραγματακια από πάνω της ή τα βγάλατε όλα την πρωτη φορα; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...