Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γνώρισα τον άντρα της ζωής μου!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!

Χθές είδαμε το μωράκι μας! Δόξα το Θεό είναι μια χαρά! κουνιόταν συνέχεια και μας παίδεψε λίγο αλλά είχε πολύ πλάκα, έβαζε το χέρι του στο στοματάκι κι εμείς λιώναμε! Τελικά είναι αγοράκι, είναι ο άντρας της ζωής μου, ζητώ συγνώμη από τον άντρα μου αλλά προηγείται το μωρό μας! και να φανταστειτε παλιότερα έλεγα οτι προτιμώ τα κοριτσάκια. Την τελευταία εβδομάδα άρχισα να τον νιώθω κιόλας, τρομερό συναίσθημα, ελπίζω να μην σημαίνει κάτι το ότι κλοτσάει βραδινές ώρες συνήθως 11-12 το βράδυ, 4 το πρωι! λέτε να πρόκειται για νυχτοπούλι; Αυτά τα νέα μας, 1 Δεκεμβρίου πάμε για Β επιπέδου. Εύχομαι να πάνε όλα το ίδιο καλά.

Φιλάκια σε όλες και στα μωράκια σας!

(το ότι ο άντρας μου έκανε σαν τρελός είναι ένα άλλο θέμα, με το που βγήκαμε άρχισε τα τηλέφωνα κι έλεγε παντού οτι είναι αγόρι λες και μόλις είχα γεννήσει! θα αρχίσω να αλλάζω πάνες απο τώρα μου φαίνεται!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΠΑΚΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΧΑΖΕΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.ΕΔΙΝΕ ΚΛΟΤΣΙΤΣΕΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΚΛΟΤΣΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΠΑΛΑ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΧΑΖΕΨΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΠΑΚΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΧΑΖΕΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.ΕΔΙΝΕ ΚΛΟΤΣΙΤΣΕΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΚΛΟΤΣΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΜΠΑΛΑ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΧΑΖΕΨΑΝ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ποπάκι μου....να σου ζήσει....είναι ωράια κ τα αγοράκια μωρε....άντε να αυξηθούνε κ οι αγορομάνες στο site.....

πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ποπάκι μου....να σου ζήσει....είναι ωράια κ τα αγοράκια μωρε....άντε να αυξηθούνε κ οι αγορομάνες στο site.....

πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ popaki ειναι υπεροχο αυτα που μας περιγραφεις κ νομιζω πως αυτες οι εικονες θα ειναι παντα στο μυαλο σου οσα χρονια κ αν περασουν,γιατι κακα τα ψεματα αυτες οι στιγμες ειναι ολο το μεγαλειο της ζωης .....φιλακια κουκλα μου με το καλο ο αντρας σου ο μικρουλης στην αγκαλια σου...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ popaki ειναι υπεροχο αυτα που μας περιγραφεις κ νομιζω πως αυτες οι εικονες θα ειναι παντα στο μυαλο σου οσα χρονια κ αν περασουν,γιατι κακα τα ψεματα αυτες οι στιγμες ειναι ολο το μεγαλειο της ζωης .....φιλακια κουκλα μου με το καλο ο αντρας σου ο μικρουλης στην αγκαλια σου...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ποπακι με τι καλο να υποδεχτειτε τον αντρα της ζωης σου!!!!!!!!

Λες να σου βγει νυχτοπουλι?????Ασε τον να ξυπναει τα βραδια τωρα που ειναι στην κοιλιτσα σου ετσι ωστε οταν γενηθει με το καλο να κοιμαται τα βραδια στο σπιτι!!!!!!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ποπακι με τι καλο να υποδεχτειτε τον αντρα της ζωης σου!!!!!!!!

Λες να σου βγει νυχτοπουλι?????Ασε τον να ξυπναει τα βραδια τωρα που ειναι στην κοιλιτσα σου ετσι ωστε οταν γενηθει με το καλο να κοιμαται τα βραδια στο σπιτι!!!!!!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ποπάκι!!! Συγχαρητήρια για τον αγόραρό σας!!! Με το καλό να φέρεις λοιπόν στη ζωή τον άντρα της ...ζωής σου και να γίνετε με τον καλό σου όσο πιο ευτυχισμένοι αντέχετε!!! Καλή γέννα και η Παναγιά μαζί σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ποπάκι!!! Συγχαρητήρια για τον αγόραρό σας!!! Με το καλό να φέρεις λοιπόν στη ζωή τον άντρα της ...ζωής σου και να γίνετε με τον καλό σου όσο πιο ευτυχισμένοι αντέχετε!!! Καλή γέννα και η Παναγιά μαζί σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...