Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι και εγω :D

δεν ξερω για ποσο βεβαα, γιατι αρχιζω και γλαρωνωωω

αυριο εχει γιορτη μια φιλεναδα

μου

και πρεπει το πρωι να παω για δωρο

και το απογευμα με εχει καλεσει για εξω

και αν ηταν σε μπουζουκια και ετσι δεν θα πηγαινα

αλλα μου πε για balux που και αναπαυτικα ειναι και

δεν εχουν δυνατη μουσικη

οποτε θα αφησουμε τα μικρα στην μαμα και θα παμεε :)

ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ? :D

ιδου η απορια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ας φαμε τωρα που δικαιολογουμαστε νιακι μου γιατι μετα...κ εγψ τρωω τα πατατακια κ ο μπεμπουλης χοροπηδαει!!χαχαχαχαχαχα

βαρεθηκα να καθομαι στον υπολογιστη κ αραξα στον καναπε κ μπαινω απ'το κινητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μου κομματια εισαι κ εσυ ε?

αχ δεν εχεις τιποτα που να σου κανει η πρεπει να ανανεωσεις πληρως την γκαρνταρομπα??

κ εγω σε λιγο την κανω γιατι νυσταζω πολυ!!

αφηστε που εχει ξυπνησει μεσα μου η αγριογατα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ρουχαλακια μωρε που να μου κανουν

αλλα ειναι καθημερινα γιατι τα πιο καλα

ειναι σε στενες γραμμες..

ο αντρας σου δεν ειναι σπιτι?

αν ειναι ΗΣΥΧΑ ΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μαλιστα,καταλαβα!τι λες θα αγορασεις κατι??

Αχ εδω ειναι διπλα μου.σαν ξερολουκουμο τον βλεπω!!χαχαχαχαχαχαχα

ομως συγκρατουμε!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααααααααααααααααα κοριτσακιαααααα μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε που ειστε ολεςςςςςςςςςςς???????????????κοιμαστε ακομα η βολταρετε????????????????????

εγω πριν κανα μισαωρο ξυπνησα πηρα τα χαπακια μου, εφαγα την μαρμελαδιτσα μου κ τωρα θα φτιαξω κανα καφεδακι να στανιαρω!!!!!

αχ τι τελεια μερα που εχει σημερααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ μου αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον το απογευματακι θα παω με την κορουλα μου σε καμια θαλασσιτσα να βρεξουμε τα ποδαρακια μας!!!!!!!!!

αντε ξυπνηστε βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου χρόνια πολλά και καλά!!!! Πολύχρονη να είσαι και να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!!!! Να είσαι γερή, να χαμογελάς πάντα και με το καλό να γίνεις μανούλα για δεύτερη φορά!!!!!!!!

Όσες έχετε κάποιον που γιορτάζει σήμερα να τον/την χαίρεστε κοριτσάκια μου!!!!!!!

Σας έπιασε η πάρλα πάλι εχθές το βράδυ ε?????? Εγώ είχα όρεξη να μιλήσουμε αλλά ήμουν κομμάτια κι έπεσα για ύπνο από τις 10μιση.....

Ξύπνησα πρωί πρωί, έκανα ένα ωραίο ποδόλουτρο και πεντικιούρ (η κολλητή μου από την Αθήνα είναι μανικιουρίστα και μου έχει δείξει όλα τα κόλπα)....καθάρισα το μπάνιο, ξεσκόνισα, τώρα θα φάω ένα τοστάκι γιατί σηκώθηκα με απίστευτη πείνα (πώς το 'παθα) και μετά θα αγγαρέψω τον άντρα του σπιτιού να με βοηθήσει λίγο με την ηλεκτρική.....ευκαιρία να κάνω λίγη καθαριότητα μιας και η ταλιμπανίτσα μου έμεινε εχθές στην μαμά μου!!!!

Ηλιαννάκι μου θαλασσίτσα ακούω....με το λουλουδάκι.....τί καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααα

Λενα χρονια πολλα να χαιρεσαι το ονοματακι σου

με το καλο να ερθει το 2ο ζουζουνακι σας :D

νασιουλα καλημερα ηρεμα με τις δουλειες

δωσε την ηλεκτρικη στον αντρα σου και πες του 'ξεκινα'

:lol::lol::lol:

ηλιαννακι μου καλημερααααα

ααχ θαλασσιτσα ακουω και ζηλευωωω, θελω και εγωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Χρονια πολλα σε οσες γιορταουν ή εχουν ανθρωπους δικους τους!

Καθε πρωι την ιδια ιστορια δεν προλαβαινω να φαω πρωι εχει χαθει το μισο!!!Ζυγιστικα και εχασα κι ολας 500 γρ! :shock:

Αχ τι ωραια θαλασσα!!!αραγε εμεις θα την δουμε φετος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marie μου εννοείται πώς δεν θα βάλω εγώ ηλεκτρική :lol::lol::lol: μια χαρά τον έχω εκπαιδεύσει....μέχρι και τους καναπέδες σηκώνει και σκουπίζει από κάτω [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAA NA XAIROMASTE TO MAIMOUDAKI!!!!!XRONIA POLLA KAI APO EDW LENAKI!!!!!!!ME TO KALO TO MWRAKI SOU!!!!!

EGW KORITSIA SHKOTHIKA KAI PINW KAFEDAKI....RIXNEI KATI KLOTSIES O MPEMPIS.......KALEEEEEEEEEEE H KOILIA MOU XOROPHDAEI!!!!!!EXEI PARA POLY PLAKA!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου χρονια σου πολλα κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυχρονη να εισαι κ οτι επιθυμεις να το αποκτησεις!!!!!!οτι καλυτερο σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!! να σε χαιρομαστε κ να σε χαιρονται ολοι οσοι σε αγαπουν!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου να η κολονα του σπιτιου!!!!!!!ετσι ετσι κανε καλη εκπαιδευση κοριτσι μου!!!!!!!!!!τι ολα εμεις θα τα κανουμε?????ε δεν γινεται!!!!!!!!!!

μαρακι μου πως εισαι κοπελα μου????????????? η κοιλιτσα??????????

αναστασουλα μου εχασες μισο κιλο κοπελα μου????????απ'τη μια καλο αυτο απ'την αλλη ομως κανε λιγο υπομονη με τους εμετους!!!!!!!!

τιτινακι μου κλοτσαει για τα καλα ο μπεμπης ε????!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala xamos ginete mesa sthn koila mou..........olo trantazete fenete para poly!!!!!!!!!!!!!!!!axxxxxxxxxxxxx ti omorfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mpravo nasia mou vaton na kanei doulitses kai esy oxi polla polla!!!!!!!! :):):):):)

anastasia mou thes na sou steilw egw kanena kila pou mou perisevoun????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ypomonh vre koukla mou me tous emetous tha fygoun siga siga :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι μου τί ακούω από τώρα σε στρώνει ο γιος ε???????? Έτσι έτσι να φαίνεται ποιός είναι ο ΑΝΤΡΑΣ του σπιτιού :lol::lol::lol:

Ναι κορίτσια μου κάνει πρώτα τις βλακείες και μετά γίνεται χαλί να τον πατήσω =))=)) που λέει ο λόγος δηλαδή γιατί αν τον πατήσω έτσι όπως είμαι τώρα σίγουρα θα τον κάνω χαλί....χαλκομανία και τα σχετικά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Λένα, χρόνια πολλά!

Χριστίνα, αχ πότε θ' αρχίσει κι εμένα να κλωτσάει;

Αναστασία, κουράγιο... Εμένα πέρασαν οι εμετοί, έχω να κάνω από την περασμένη Παρασκευή, αλλά όχι και οι αναγούλες. Εννοείται ότι αν έτρωγα ανακατεμένα και διάφορα σκουπίδια, θα έκανα κι εγώ εμετούς.

Νάσια, να βρε, σε βοηθάει και σε κάτι! Εγώ σήμερα μαγείρεψα ολομόναχη κοτόπουλο λεμονάτο στην κατσαρόλα με πατάτες! Αυτός πήγε τώρα να κάνει τις εξωτερικές δουλειές.

Ηλιάννα, καλημέρα και σε σένα!

Τώρα περιμένω την ξαδέλφη μου πάαααααααααααααααααααααααααααααααααλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...