Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε????πως ειναι οι κοιλιτσες???????????

εγω καλα ειμαι μια χαρα!!!!!!!!!!σημερα εκλεισα ραντεβου κ για β επιπεδου για τις 27 του μηνα!!!!!!!!!!

ουφ εχω λιγη αγωνια παλι!!!!!!!αντε να περασουν οι μερες να δω παλι το μωρακι μου!!!!!!!!!!!!!!

αααααααααα πηρα τηλ τον γιατρο μου κ τον ρωτησα αν επιτρεπεται να κανω μπανιο στη θαλασσα κ μου ειπε πως ναι μπορω!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαρηκα πολυ πολυ κ μαλλον το σ/κ θα παω για μπανακι, για να δουμε...!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

εσεις εχετε ρωτησει τον γιατρο σας για τη θαλασσα??????

το απογευμα θελω να βαψω κ τα μαλλια μου κ βαριεμαι :roll::roll: ισως πιο μετα μου'ρθει η ορεξη!!!χαχαχα

μικι μου πολυ χαιρομαι κοριτσακι μου που ειναι ολα μια χαρα μπραβο γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να παρετε κ τα αποτελεσματα απο το παπ α κ να ειναι ολα τελεια!!!!!!!!!!

ωραια πολυ μου αρεσε που θα περιμενετε μεχρι τη γεννα για να μαθετε το φυλλο!!!!!

εδω εγω ακομα κ τωρα δεν μποερουσα να περιμενω κ τον ειχα ζαλισει τον γιατρο να μου πει γρηγορα τι ειναι!!!χαχαχαχα

κ εμενα μου αρεσουν τα ουδτερα χρωματα!!!!!κ στον αγγελακο του βαζω κ κοκκονο κ ροζακια κ λαχανι.....

τους πανε πολυ στα αγορακια.οπως κ στην αννουλα της βαζω κ μπλε κ σιελ..!!!!!

αναστασια μου εγω τα χαλια τα εχω βγαλει απο τελος μαρτιου.

καρδουλα μου πολυ χαιρομαι που εισαι καλα κοριτσακι μου!!!!μπραβο !!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου καλα να περασεις στη μανουλα σου καλη μου!!!!!!!!!

μυριαμακι μου ξεκουρασου κοπελιτσα μου απ'τις δουλειες!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι καλη μου???η κοιλιτσα σου????

αννα μαρια μου συντομα θα το καταλαβεις το νινακι σου κ δεν θα μπερδευεσαι με το εντερο σου!!!!!!!

τιτινακι μου αντε κοριτσι μου κοντευεις εσυ λιγο σου εμεινε ακομα.με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ κανει πολυ ζεστη σημερα κοριτσια , ζεστενομαι παρα πολυ κ ακομα ειμαστε αρχες ιουνιου κ εχουμε ενα ολοκληρο καλοκαιρι μπροστα μας...............πω πω :?:?:?:o:o:o:o

α κ εγω δεν τα παω καθολου καλα με τα γαλακτοκομικα μπιαξ, αηδια!!!!!!!!!!!!

σας αφηνω τωρα εγκυουλες μου, θα τα πουμε μετα!!!!!!

καλο μεσσημερι κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NAI TEDDY MOU EIDES????PERNAEI O KAIROS!!!!!!EGW THA TO KANW TO PODARIKO KAI THA GENISW PRWTH!!!!!!!! :D:D:D:D:D

KORITSIA EIMAI POLY XAROUMENH KERDISA SHMERA ENA I-PAD 2!!!!!!!!!!EIXAME PAREI NESCAFFE FRAPPE KAI STO KAPAKI EIXE ENA KWDIKO POU ESTELNES KAI SOU ELEGE APEYTHEIAS AMA KERDISES DWRO....EGW ESTEILA KAI KERDISA TO I-PAD DEN TO PISTEVW AKOMA...POTE DEN EXW KERDISEI SE DIAGWNISMO KAI TOSO KALO DWRO KIOLAS.... :P:P:P:P:P PHRAME THLEFWNO KAI DWSAME TA STOIXEIA MAS KAI LEEI OTI THA MAS TO STEILOUN SE 2 EVDOMADES!!!!!!!TI WRAIAAAAAAAAAAAAAAAAA

PWPW TWRA EIMAI KSAPLWMENH STO PLAI KAI O MIKROS OLO ME SPRWXNEI.............MA TI THELEI???PWS NA KATSW????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Ε?ΕΝΤΑΞΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΨΙΛΙΒΟΗΘΑΕΙ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΣΦΟΥΓ 1 ΦΟΡΑ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΕΒΓΑΛΕ ΕΥΤΗΧΩΣ Κ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ.....ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ....ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΚΟΜΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΡΟΩ ΤΥΡΙ ΦΕΤΑ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΛΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ......ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΣΚΕΤΟ Κ ΣΑΛΑΤΑ Κ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΜΠΡΙΑΜ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΦΑΓΑΜΕ.ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηellooo φιλεναδεςςς τι κανετε???Δεν διαβασα οοολα τα νεα οτι καιρδισε η Χριστινα ειδα,,,χιχιχ..αισθανομαι βαρυ το κεφαλι μου σημερα και δεν θα μεινω πολυ μεσα...με εχει πιασει νυστα..και εχει και ενα καιρο ετοιμο για βροχη απο τη μια και μια ζεστη απο την αλλη..δεν μπορω να αναπνευσω...χαλιααα..τωρα τρωω το κεκακι μου που εφτιαξα εχτες και εχω ξπαλωσει στον καναπε...φιλακια σε ολεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα σχολείο, πονοκεφάλιασα και γύρισα. Σε κάποια φάση έγραφα τα πρακτικά της συνεδρίασης και με έπιασε μια φοβερή ζαλάδα και αναγούλα. Αφήστε που έφαγα ένα κομμάτι κέικ και μετά μου είπαν ότι το είχαν στο ψυγείο δυο βδομάδες! Ευτυχώς δεν έχω κάνει εμετό ακόμα!

Τώρα διορθώνω γραπτά, τα νεύρα μου!!!!!! Έλεος πια! Ανακάλυψα ότι ένας μαθητής μου δεν ξέρει το γράμμα "ψι". Αντί "ψ" γράφει "ξ" παντού! Όλη τη χρονιά του έπαιρνα ειδικά φυλλάδια ορθογραφίας και μου έλεγε "τα ξέρω όλα, δεν είναι ανάγκη να κάνωτις ασκήσεις". Τους έβαλα έκθεση με θέμα το ρατσισμό και μια μαθήτρια έγραψε μια έκθεση του στιλ "έρχονται οι ξένοι στην ωραία καθαρή μας χώρα και τα κάνουν μπουρδέλο", κι αυτή είναι Ρωσσίδα και απ' τους δύο γονείς!!!!!!!!!!!!!!!! Έλεος, κι ακόμα δυο γραπτά έχω διορθώσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπερα κουκλιτσες μου πως ειστε?

Αχ εγω δεν ειμαι κ τοσο καλα,χθες πηρα κ εφαγα ενα καλαμποκι κ μαλλον με πηραξε πολυ!!σημερα ειχα διαρροια μεχρι αηδιας... κ ποναει παρα πολυ το στομαχι μου κ το νιωθω πολυ βαρυ!!ειχα κ φοβρη ταση προς εμετο!!!

Λετε να παθω κατι εγω η το μωρο μου???να ανησυχησω????

η αληθεια ειναι πως φοβαμαι...!!

τιτινακι μια χαρα το δωρακι!

μυριαμακι μου,αχ το ξερω καλη μου,κ εγω ετσι.τι να κανουμε,πρεπει να κανουμε κ εμεις δουλειες!!

αχ αληθεια την ιδια ημερομηνια εχουμε β επιπεδου?αντε να ειναι καλα οοολα τα μωρακια κ να εχουμε οοοολες καλα αποτελεσματα!!

ευακι μου ωχ πονοκεφαλο εχεις??κατσε κ ξεκουρασου κοπελα μου!!

κ εδω σημερα εβρεξε το απογευμα!

αχ βρε αννα μαρια τι τραβας κ εσυ με ολα τα κουφα στο σχολειο...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, κι εμένα με είχε πιάσει διάρροια την περασμένη Κυριακή, και μάλλον έφταιγε το σπανάκι που είχα φάει. Δε νομίζω να πάθεις κάτι! Δεν πιστεύω να ήταν χαλασμένο το καλαμπόκι, απλά μερικές φορές, ειδικά στην εγκυμοσύνη, κάποιες τροφές μπορεί να μας πειράξουν.

Α, Μύριαμ, πώς μου διέφυγε! Λοιπόν, έφτιαξα το φαγητό ως εξής: έβαλα πατάτες, πιπεριές κέρατο, κρεμμύδια σε ροδέλες, μελιτζάνες, μαϊντανό, φρέσκιες ντομάτες στον τρίφτη, λίγη φέτα, λάδι, αλάτι, πιπέρι, ρίγανη και δυόσμο. Τα έβαλα σε γάστρα και δεν έβαλα καθόλου νερό. Έγινε τέλειο! Το έφαγα με μεγάλη ευχαρίστηση, ενώ ο άντρας μου ενθουσιάστηκε! Φυσικά, δεν έφαγε καθόλου μελιτζάνες, αλλά έφαγε όλα τα άλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τζα!!!

καλε συγνωμη κιολας αλλα δεν πατε καλα!!!! :lol::lol::lol::lol:

ποτε να προλαβω να σας διαβασω???? οεο??? :lol::lol::lol:

λοιπον να πω στην ηλιαννα να μην ανησυχεις κοριτσακι μου για τη διαρροια, μπορει να συμβει απο καποια φαγητα, μην αγχωνεσαι!! πω πω β επιπεδου κιολας ε?? καλε περναει ο καιρος!

τιτινα κ εσυ μπηκες στον 7ο!!!!! με γεια τα αι παντ!!!!!!!! γιουπι!! εγω δεν εχω κερδισει ποτε τιποτα!!

νασια καλα να περασετε!!

μικιιιι καπου πηρε το τσαχπινικο το ματι μου οτι ολα πηγαν τελεια με την αυχενικη!!!

κ εμεις στη γεννα θα το μαθουμε το φυλλο!!!!!! :mrgreen:

να ρωτησω κατι, εγω θα κανω αυχενικη 2 φορες, την τριτη κ την τεταρτη. για τον λογο οτι θελω να παω την τριτη σε ενα γιατρο να μου γραψει το papA γιατι αν το κανω χωρις το βιβλιαριο θα μου κοστισει 80 ευρω! πειραζει λετε που θα κανω υπερηχο 2 μερες συνεχομενες????

επισης πειραζει που θα κρατησω κ τον προηγουμενο γιατρο για να μου γραφει τις εξετασεις να μην τα πληρωνω?? κοινως που θα το εχω διπορτο?? :roll: αλλα ειδικα τωρα που απολυθηκε κ ο τολης δε μπορουμε να τα πληρωνουμε ολα αυτα..

κ εγω εχω αρχισει κ σιγουρευομαι οτι αυτο που νιωθω ειναι το μπεμπεκι!!! περιμενω με αγωνια τις πρωτες κλωτσιες!! τον ανασταση τον ειχα νιωσει πιο μετα, στο τελος του 4ου μηνα!

αννα μαρια μπλιαξ μπλιαξ ολα αυτα τα λαχανοειδη τα σιχαινομαι! σε αντιθεση με τους αντρες μου που μπορει να καταβροχθιζαν κ τη γαστρα μαζι!!

κοριτσιαααααααααααααααααααααααα χιλια συγνωμη που δεν τα διαβασα ολα, σας στελνω απο ενα μεγαλο σβουρηχτο φιλι! σε εσας κ τις κοιλιτσες σας!!

εγω χτες πηγα τη μαμα μου σε 2 ορθοπεδικους... κοινη διαγνωση απολυτη ξεκουραση κ ακινησια! εκπληκτικα! παλι καλα που δε δουλευει ο οτλης κ μπορει να κραταει τον μικρο μεχρι να τελειωσω απο τη δουλεια.. το μονο θετικο..

σημερα πηγαμε με τον τολη κ τον μικρο στον αγ νικολαο στη ναουσα, πηγε κ εκδρομη το σχολειο μας!!! καλα περασαμε τελεια!!! ανεβηκαμε στο τρενακι, τρεξαμε, ο μικρος επαιξε με τα παιδακια απο το σχολειο.. περασαμε πολυ ομορφα! αν κ κατα τις 3 επιασε μια ΜΠΟΡΑ με τα ολα της κ φυγαμε αρον αρον! (εμεις ειχαμε παει με το αμαξι) κ τωρα δε μπορουμε να παρουμε τα ποδια μας, πουλ κουραση!!

αυριο θα μαγειρεψω ρολο κοτοπουλο (το εφτιαξε ο τολης!!!!) με ρυζοτο με μανιταρια!!!

μου εφυγαν οι αναγουλες ακομα ειμαι στα +1 αλλα η κοιλια μου εχει μεγαλωσει αρκετα!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κι εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορούσα ούτε να τα βλέπω τα λαχανοειδή! Τώρα ευτυχώς είναι καλύτερα και μπορώ να τρώω περισσότερα πράγματα!

Για τους υπέρηχους δεν ξέρω. Εγώ πάντως στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν ακούγαμε καρδιά, έκανα σε μία μέρα 2 κολπικούς και δύο εξωτερικούς υπέρηχους.

Χριστίνα, ξέχασα να σου πω συγχαρητήρια που κέρδισες! Κι εγώ δεν έχω κερδίσει ποτέ μου τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες, τι κανετε?Αχ αυτο το πρωινο ξυπνημα δεν θελω να σηκωθω απο το κρεβατι για να μην ξερασω αυτο το κιτρινο υγρο,μπλιαχ!!!

Εχω την εντυπωση οτι ο σιδηρος που πινω μου κανει διαρροια ή κατι αλλο με πειραξε? :shock:

Πολυ ζεστη σημερα με κοντομανικο κυκλοφορουν.Πρεπει αν κανουμε και κανενα νυχι στο ποδι γιατι θα βαλουμε και τη σαγιοναρα σε λιγο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού χαθήκατε καλέ όλες;

Εγώ θα έχω καλεσμένους σήμερα, και έφτιαξα κέικ φράουλα. Τώρα αν πέτυχε δεν ξέρω. Νομίζω βγήκε υγρό στη μέση, αλλά θα τους πω ότι έτσι είναι αυτό το κέικ (έτσι είναι στ' αλήθεια). Θα βάλω και γλάσο λευκής σοκολάτας και ελπίζω να τρώγεται! Ευτυχώς ήρθε η μάνα μου και με βοήθησε σε κάποιες δουλειές, και θα έρθει και πιο μετά, γιατί ο άντρας μου πήγε σε ένα τουρνουά και δεν ξέρω ποτε θα γυρίσει.

Αναστασία, ο σίδηρος συνήθως προκαλεί δυσκοιλιότητα (όπως αυτήν που έχω εγώ τώρα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις καλοκαιρινές κοιλίτσες...:)

Μαιμουδάκι μου πόσο χαίρομαι που και εσείς θα μαθετε το φύλο με την γέννηση...;)...τι ωραία...:)

Χριστινάκι συγχαρητηρία για το δωράκι σου....άντε με το καλό να το χαρείς...;)

Άννα Μαρία μου μούρλια το κεκάκι που έφτιαξες κουκλίτσα μου...:)

Ηλιαννάκι εγώ φοβάμαι να μπω στην θάλασσα αν και το θέλω πολύ...:)

Αναστασία μου ο σίδηρος δεν προκαλεί διάρροια αλλά δυσκοιλιότητα...:)/.....άρα κάτι άλλο σε πείραξε..:)

κατα τα άλλα μόλις γυρίσαμε από την βολτίτσα μας και ετοιμαζόμαστε να φάμε ψαράκια ψητά...;).....

χθες πήρα και τα αποτελέσματα της papp A και όλα μια χαρούλα δόξα τον Θεό....:)

το μπριαμ που μαγείρεψα χθες Άννα Μαρία μου ήταν πεντανόστιμο....να φανταστείς κράτησα ένα ταπεράκι και για αύριο...χιχι...

σας φιλώ γλυκά όλες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι κ εγω ξερω οτι ο σιδηρος προκαλει δυσκοιλιοτητα..

πωπω αννα μαρια να πεταχτω να με κερασεις ενα κομματακι?? μιαμ!!!

μικι τελεια που ολα ειναι τοσο καλα! μπραβο σε σενα κ την κοιλιτσα σου!!!!

εμεις μολις φαγαμε ρολο κοτοπουλο με ρυζοτο, μπορω να πω οτι δεν το εκανα κ πολυ καλο..

ο αναστασης εχει λιγες μερες που καθεται πανω αποτην κοιλια μου κουναει το δαχτυλο κ λεει οχι οχι νινι μεσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ δεν του το λεμε ρε κοριτσια.. ειναι ζητημα αν του το εχω αναφερει 10 φορες... ειναι πολυ αρνητικος στο θεμα του νινιου. αλλα οταν θελει να τον παρω αγκαλια (επειδη του λεω οτι η μαμα δε μπορει να τον παρει αγκαλιτσα επειδη ποναει η κοιλια της-δε λεω τπτ για νινι-κ να μου δωσει το χερακι) ερχεται, μου φιλαει κ μου χαιδευει την κοιλια κ μετα ζηταει αγκαλια..

πως να το χειριστω? νομιζω οτι του εχει δημιουργηθει μεγαλο αγχος, δεν ξερω αν κ τι του λενε οι δικοι μου οταν τον κρατανε τα πρωινα αλλα εχει αρχισει κ ξυνει τα δαχτυλα του με τα νυχια του τοσο εντονα που τα εχει γεμισει πληγες.. εχω αρχισει κ ανησυχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, εγώ έφαγα ριζότο με σπαράγγια στις 29 Μαρτίου, κι από τότε το σκέφτομαι και αναγουλιάζω φρικτά, ενώ είχε βγει καλό! Οπότε, δε νομίζω να φάω ριζότο για πολύ καιρό...

Όσο για τον μικρό, νομίζω θα σε βοηθήσει η Μαρία, που είχε περάσει τα ίδια πριν μερικά χρόνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα μολις μπορεσα να μπω γιατι εχει ο Χριστοφορινος τον υπολογιστη μου...ειναι και σκ και εχουμε βαπτισεις και ετσι ολη μερα ειμαι στο τρεξιμο...νεα δεν διαβασα αλλα ελπιζω απο Δευτερα να μπω στους ρυθμους μου παλι...φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα,

τι κανετε κοριτσακια μου? :)

εμεις μια χαρα ειμαστε

χριστινακι με γεια το καινουριο σας 'εργαλειο' :lol::D:D

να σας πω οτι δεν θυμαμαι πολλα συγχωρεστε με :oops:

Λενα οντως ειχα και εγω προβλημμα στην προηγουμενη

εγκυμοσυνη μου ηταν 3μιση-4αρων ο μεγαλος και

και απο την περιοδο που φαινοταν και η κοιλια μου του

εξηγησαμε οτι σε λιγο καιρο θα ερθει το αδερφακι του..

ε ειχαμε πολλες φωνες δεν το ειχε παρει καθολου καλα

και μου εκανε διαφορα ολη εκεινη την περιοδο..

Ειδικα οταν εφτασε ο καιρος που γεννηθηκε ειχαμε

αλλα, εβαζε το χερι μεσα απο τα καγκελα της κουνιας

και την πειραζε παρα πολυ, ολο αυτο μεχρι 6-7 μηνων..

βεβαια τοτε δεν ειχα και κανεναν να με συμβουλεψει και

δεν ηξερα τι να κανω, που ειχα φτασει σε σημειο να μην τον αφηνω να μπαινει

στο δωματιο του μωρου και διαφορα αλλα!

τωρα αδικα ανησυχουσα οντως το εχει παρει πιο χαλαρα

και πιστευω πως αν ημουνα στην ιδια φαση ξανα ισως επερνα

ενα απο τα βιβλια που κυκλοφορουν

"ερχεται το αδερφακι μου", "η μαμα θα κανει νινι"

εχουν καποια τετοια σε καποια βιβλιοπολεια.. αυτο θα σου προτινα εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες;;;

χαθηκα το ξερω..ελειπα αθηνα..εκανα την αυχενικη..ολα καλα ευτυχως....

μου εφυγαν και οι αναγουλες..τι χαρα :D

δεν μπαινω συχνα γιατι τα ταλιμπανακια μου θελουν να ειμαστε στο κηπο συνεχεια...οποτε δεν μπορω να μπαινω...δουλευω κιολας..οποτε ειναι ακομα πιο περιορισμενος ο χρονος μου..

εδω εχει βγαλει αρκετη ζεστη..και σκεφτομαι να ξεκινησω και κανα μπανακι στη θαλασσα ;)

φιλια κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βολτιτσες μυριζομαι σημερα, γι αυτο ειστε ολες εξαφανισμενες...και χαρα σε αυτες που εχουν θαλασσα διπλα του!!!! :P Πω πω σημερα επλυνα το μπαλκονι για να κατσουμε και κατευθειαν χτυπησε συναγερμος στη μεση!!! :? Καλα να περνατε ολες!!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Βρε που είστε όλες;

Τιτινάκι με'γεια το καινούριο σου i pad!Να το χαρείς κοριτσάκι μου!

Αναστασάκο ο σίδηρος μου κάνει και εμένα δυσκοιλιότητα, άρα κάτι άλλο θα σε πείραξε.

Miki μου μπράβο κοριτσάκι μου μια χαρά και το pap a σου,τέλεια!

Bourique συγχαρητήρια για την αυχενική σου!

Άννα Μαρία κέικ φράουλας!μιαμ!

Τα φιλιά μου σε όλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ.!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΠΑΡΕ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΕΞΗΓΗΣΕΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΛΠ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Ο ΣΙΔΗΡΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΙΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙ.ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΣΙΔΗΡΟ ΣΕ ΣΚΑΝΕ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΝΑΣΙΑ,ΤΕΝΤΥ ΝΤΙΟΝ ΜΙΚΙ,ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΜΑΡΙΑ.ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΚΑΒΑΛΑ...:)...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΛΥΚΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ.....:).....

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ....

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ MAMMYLAND.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ....

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΙΝ ΘΕΣΝΙΚΗ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ....ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΕΡΑΚΙ ΣΚΙΑ......ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ........ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIAAAAAAAAAAAA HRTHA KAI EGW EIXAME FYGEI GIA SAVVATOKYRIAKO OIKOGENEIAKOS STO EKSOXIKOOOOOOOOOOO PERASAME PARA PARA POLY WRAIAAAAAAAA!!!!!!POLY ZESTH VRE KORITSIA EYTYXWS POU TO SPITI EINAI STO VOUNO PANW KAI FYSAGE LIGO KAI DROSISE......ALLA TWRA POU GYRISAME ATHINA POLYYYYY ZESTENOMAI........... :o:o:o:o:o:o

DYSTIZWS DEN PHGAME THALASITSA.....KSEXASAME NA PAROUME MAGIO....KAI EKTOS AYTOU DEN EXW RWTISEI AKOMA TON GIATRO GIA TO THEMA THALASSA!!!!!ISWS PAME KSANA TO PARAALLO SAVATOKYRIAKO GIA MPANAKI!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

EYXOMAI OLES NA EISASTE KALAAAAAAAAAAA

KALA O MPEMPIS MOU TOU DINEI KAI KATALAVANEI...MILAME GIA POLY SPROKSIMO....TO EYXARISTIEMAI!!!!KAI EXTHES POU KSAPLWSAME KAI EIXE O ANTRAS MOU TO XERI TOU STHN KOILIA TON EIXE PIASEI LOKSIGAS TON MIKRO!!!!!!!pOLY PLAKAAAAAAAAA DEN ELEGE NA STAMATISEI..........KAI TWRA POU GRAFW SPRWXNEI TO ATIMOULIKO!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...