Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Ηρθα παλιιιιιιιιιι!!!Ολο για φαγητα καλε μιλατε πω πω και τα κιλα παραμονευουν!!!

muriam ειμαι μια χαρα σημερα, βρηκα το κολπο, σηκωνομαι αργα απο το κρεβατι καθομαι πρωτα και φυσικα δεν σκυβω το κεφαλι.Σε 15 λεπτακια ειμαι περδικι!!

Αννα Μαρια φανταζομαι οτι κατα προσέγγιση τα γραφουν κι αυτοι με τις εβδομαδες, καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.

miki μου ειδες που ολα πηγαν καλα?θα κανεις και παππ-α?σου ειπε? κι εγω αυτο θα ρωτουσα δεν σας ειπε το φυλο?

Και για πειτε βρε κοριτσια, το σιδηρο ποση ωρα διαφορα πρεπει να εχει απο γευματα?

Το ασβεστιο το πινουμε οποτε θελουμε νομιζω?μου τα ειπε ο γιατρος και τα ξεχασα!!ουφ!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το σίδηρο το παίρνουμε νηστικοί και τρώμε μετά από μισή ή καλύτερα μετά από μία ώρα. Το παίρνουμε πάντα με βιταμίνη C ή με φυλλικό οξύ, αλλιώς δεν απορροφάται και τόσο καλά. Παίρνω σίδηρο από το 1993!!!! Έχω γίνει εξπέρ!!!

Όσο για το ασβέστιο δεν ξέρω, δεν παίρνω, τουλάχιστον ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασία τα κιλά και εμένα άρχισαν να με ανχώνουν. Είχα βάλει και κάποια κιλά πρίν την εγκυμοσύνη τα οποία είχα σκοπό να χάσω μετά το Πάσχα αλλά φυσικά με πρόλαβε το σποράκι! Τώρα σε ένα μήνα έβαλα 1 κιλό αλλά φοβάμαι ότι θα βάλω και άλλα γιατί δεν κινούμε καθόλου.

Εγώ τα πρωινά συνήθως είμαι πολύ καλά σε σημείο που ξεχνάω ότι είμαι έγκυος, αλλά εκεί κατά τις 12 σχεδόν κάθε μέρα με πιάνουν κάτι ζαλάδες και νιώθω απίστευτη κούραση. Τι να πώ ρολόι έχει το μωρο; Σήμερα κοιμήθηκα από τις 6 και ξύπνησα στις 9.30! Έλιωσα μιλάμε! Και όταν ξύπνησα πεινούσα σαν λύκος, αλλά μόλις πήγα να φάω 2 κουταλιές γιαούρτι με παξιμάδι φούσκωσα και ήθελα να ξεράσω!

Αναστασία αυτό που είπες για την μήτρα, δηλαδή ανεβαίνει προς τα πάνω ή πάει προς τα κάτω; Είμαι λίγο άσχετη.

Μίκη χαιρομαι που ήταν καλή η αυχενική! Μπράβο!

Μuriam τη φέτα και τη μυζίθρα την βάζεις στο τέλος αφού βράσει το φαγητο ή από την αρχή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ Κ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΡΟΦΗΣΗ ΤΡΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ.ΤΟ ΦΟΛΥΚΟ ΟΞΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ.ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΣΒΕΣΤΙΟ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.....ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΠΡΠΑΤΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΟΥΡΟΥΝΑ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ.ΤΙΝ ΦΕΤΑ Η ΤΙΝ ΜΥΖΗΘΡΑ ΤΙΝ ΒΑΖΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΙΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΝ 15Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΡΕΜΗΣΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΙΧΑ Κ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΥΤΣΕΝΩ.....ΣΑΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!

Πώς είστε σήμερα;

Μικι μου μπράβο, όμορφα τα νεα σου!Είδες τι τέλεια που είναι να βλέπεις το ζουζουνάκι σου;

Έκανες και pap a;

Όσο για το σίδηρο εγώ το παίρνω μισή ώρα πριν φάω και μεσημέρι και βράδυ και το ασβέστιο

το παίρνω κατά τις 11-12 το πρωί.Επίσης παίρνω το πρωι Τ4 για το θυροειδή και felicine

το απόγευμα.Αυτά.................

Muriamaki εμένα ο γιατρός μου έδωσε ασβέστιο σχεδόν αμέσως γιατί δεν τρώω καθόλου

γαλακτοκομικά!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες και κοιλίτσες!!!!!!!!!

γύρισα για λίγο στο σπίτι μου να πάρω κάτι πράγματα και θα ξανακατέβω στην μαμά μου να μείνω εκεί και σήμερα....αύριο έχουμε έναν γάμο και θα αφήσω την ζουζουνίτσα κάτω στο χωριό, γιατί αν την πάρουμε μαζί μας καήκαμε!!!!!!! Δεν είναι ακόμα αρκετά μεγάλη για να κάθεται ήσυχα.....

Μίκι μου τέλεια τα νέα σου, μπράβο κορίτσι μου...όλα πήγαν καλά!!!! Τώρα φαντάζομαι θα περιμένεις και τα αποτελέσματα από το papp A...

Μυριάκι μου κι εμένα μου αρέσει το μπριάμ αλλά εγώ βάζω και μελιτζάνες γιατί μου αρέσουν πάρα πολύ, γενικά μου αρέσουν πολύ οι μελιτζάνες σε οποιαδήποτε μορφή...

Teddy μου καλημερούδια!!!!! Κι εγώ από γαλακτοκομικά τίποτα δεν τρώω....

Εγώ κορίτσια ομολογώ ότι τα χαπάκια μου τα παίρνω ολίγον όπως να'ναι :lol: το πρωί κατά τις 8 παίρνω το felicine, μετά από κανένα δίωρο παίρνω τον σίδηρο, το απογευματάκι παίρνω το ασβέστιο (όταν το θυμηθώ) και το βράδυ παίρνω ξανά σίδηρο....η αλήθεια είναι ότι δεν τηρώ ευλαβικά αυτά τα "πριν το φαγητό" και πόση ώρα κτλ.

Εγκυουλίτσες μου πρέπει να ξαναφύγω, ήρθε ο πατέρας μου να με πάρει....θα τα ξαναπούμε αύριο!

Φιλάκια και να προσέχετε τις κοιλίτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!Ακομα οι πρωινες ναυτιες με ταλαιπωρουν, αντε να δουμε ποσο θα παει!!! :?

Τι κανετε εσεις?τι προγραμμα εχετε για το σ/κ?Τα χαλια τα αλλαξατε κοριτσια? Θελω να κανω και μια καλη γενικη αλλα σκεφτομαι ποιον να χωσω να ερθει να βοηθησει!!χεχε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες μου....:)

Λοιπόν, έχουμε και λέμε.....όντως, μετά την αυχενική πήγαμε για τεστ papp A και σήμερα το απόγευμα θα έχουμε και τα αποτελέσματα του προγεννητικού...:).....όσον αφορά το θέμα του φύλου, με τον αντρούλη μου αποφασίσαμε να μην το μάθουμε μέχρι την γέννα (πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά σε όλες μας).....και επειδή μας εδωσε ΠΗΤ 7-12-2011 λέμε να είναι σαν μια μικρή kinder έκπληξη...:)......οπότε επειδή από την αρχή είχαμε πει στον γιατρό να μην μας αναφέρει το φύλο, δεν το συζυτάμε καθόλου...χαχα....αλλά όλο και κάποια εκτίμηση κάνουμε καθημερινά....χαχα....:)

πάντως κορίτσια, ειλικρινά δεν νομίζω να υπάρχει ομορφότερο συναίσθημα από το να μεγαλωνει μέσα μου μια μικρή ζωούλα...:).....εύχομαι από την καρδιά μου να το ζήσουν όλες οι γυναίκες.....:)....είναι ένα θαύμα όλο αυτό που συμβαίνει...:)

Κατα δεύτερον σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκεφτόσασταν και ιδίως για τα πολύ γλυκά σας λόγια...

τί κάνετε σήμερα?......εεε?......διάβασα που λέγατε για μπριάμ και μου ανοίξατε την όρεξη να το μαγειρέψω και εγώ.....και θα βάλω και τυράκι στο τέλος....πωπω....χαμός θα γίνει....

ααα...και κάτι ακόμη....προσωπικά άρχισα να το νιώθω το μικράκι μου......:)...χαχα.....έστω και λίγο...αλλά το καταλαβαίνω....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλημέρα...εγώ τα χαλιά τα έβγαλα αρχές Μαίου....ήρθε η μαμάκα μου και με βοήθησε....τα έκανα τοσο νωρίς γιατί είχαμε πολύ ζέστη στην Καβάλα αλλά και επειδή κάναμε ανακαίνηση στο σπίτι και έπρεπε να τα σηκώσουμε......πες την μανούλα σου να σε βοηθήσει και σενα να τα κάνετε μαζί...:)

πήρες κανένα χάπι για την ναυτία και την αναγούλα?....μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου...:)

σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Miki μου με το καλό και τα αποτελέσματα από το pap a!

Όντως θα είναι μια τεράστια έκπληξη το μωράκι σας το Δεκέμβριο!

Ωραίο αυτό που αποφασίσατε με τον αντρούλη σου για το φύλο,

εξάλλου όπως είπαμε καλοδεχούμενα και τα αγοράκια και τα κοριτσάκια!!!

Αναστασάκο ακόμα ναυτίες; Μήπως να έπαιρνες κάτι;

Ευτυχώς εγώ έχω μόνο ένα χαλί στο σαλόνι και έτσι θα αγγαρέψω τον άντρα μου!

Νάσια μου καλά να περάσετε στη μανούλα και βεβαίως βεβαίως στο γάμο!

Δεν το ήξερα ότι είσαι και εσύ τσακωμένη με τα γαλακτοκομικά.Και νόμιζα

μέχρι τώρα ότι ήμουν η μόνη....

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ καλή μου Τέντι....:).....και σε σένα μαζί μτην γλυκιά κοιλίτσα σου εύχομαι ότι πιο όμορφο και γλυκό...:)...

χαχα.....ναι,,,...το νινάκι μας θα είναι μεγάλη έκπληξη ως προς το φύλο....οπότε καταλαβαίνεις ότι οι αγορές για το νινί θα είναι σε ουδέτερες αποχρώσεις...:)....μπεζουλί κ άσπρο με λίγο πορτοκαλί και λαχανί...χαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!Πραγματικα ειναι υπεροχο το συναισθημα.Επιτελους και αλλη μια που λεει πως αισθανεται το μωρακι της γιατι εμενα τρελη πηγαν αν με βγαλουν!!! :shock: Τι ακριβως νιωθεις miki?Εγω κατι σαν μικροφτερουγισματα αλλα οχι συνεχεια, μια δυο φορες την ημερα το πολυ!!!

Κοριτσια μονο το πρωι που θα σηκωθω παθαινω ναυτια ή κανω και λιγο εμετο, τι να βγαλω δεν ξερω πρωι πρωι, αλλα μετα στρωνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου...:)......και εσύ το αισθάνεσαι το μωράκι σου?...αχχχ...τι τελεια......λοιπόν εγώ νιώθω κάτι σαν να μικρό σπρώξιμο.....δηλαδή για να σου δώσω να καταλάβεις ακριβώς τι εννοώ....προχθές ξάπλωνε ο άντρας μου στα πόδια μου και βλέπαμε τηλεόραση......όπως είχε το κεφάλι του μεταξύ ποδιών και κοιλιάς (το αυτί του ήταν ακριβώς δίπλα στην μήτρα μου) σηκώνεται και μου λέει με έκπληξη......το άκουσες αυτό?.... :roll::roll: ...παθαίνω ένα σοκ και του λέω όχι..χαχα...η άσχετη.....και μου απαντάει πως ακούστηκε το μωρό....δίνω και εγώ περισσότερη προσοχή και το νιώθουμε και οι δύο να κουνιέται.....να χτυπαέι πολύ σιγά...αλλά τόσο όσο να το καταλαβαίνεις......και σίγουρα δεν ήταν το εντεράκι μου γιατί ο ήχος και η κίνηση ήταν πολύ διαφορετική.....και χθες που πηγαμε για την αυχενική, όταν το νινί κουνούσε τα ποδαράκια του το ενιωθα στην κοιλιά μου...χαχα.....μα είναι υπέροχο.....πάντως δεν το καταλαβαίνω διαρκώς......κάποιες λίγες φορές στην διάρκεια της μέρας....και φτερούγισμα έχω αισθανθεί.......

βέβαια όταν το είπαμε στον γιατρό μου λέει ότι η πρωτότοκος το νιώθει γύρω στην 22η εβδομάδα....και ρίχνω ένα γέλιο.....ε τότε που θα κλωτσάει και θα κουνιέται το σύμπαν θα το νιώθουν όλοι τόυ είπα...χαχα.......

οπότε μην ακούς κανέναν...η διαίσθηση της μάνας είναι αλάνθαστη.....χαχα

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ καλή μου Τέντι....:).....και σε σένα μαζί μτην γλυκιά κοιλίτσα σου εύχομαι ότι πιο όμορφο και γλυκό...:)...

χαχα.....ναι,,,...το νινάκι μας θα είναι μεγάλη έκπληξη ως προς το φύλο....οπότε καταλαβαίνεις ότι οι αγορές για το νινί θα είναι σε ουδέτερες αποχρώσεις...:)....μπεζουλί κ άσπρο με λίγο πορτοκαλί και λαχανί...χαχα.....

Miki μου,

μια χαρά είναι οι ουδέτερες αποχρώσεις και εγώ που έχω κοριτσάκι τέτοιες σκέφτομαι να βάλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα το τουρλομπριάμ στο φούρνο, και μοσχοβόλησε το σπίτι!!!

Αναστασία, εγώ χαλιά δεν έχω, οπότε δε χρειάστηκε να τα βγάλω. Ούτε κουρτίνες αγοράσαμε ακόμα, οπότε τις γλίτωσα κι αυτές! Γιατί δε σε βοηθά ο άντρας σου να κάνετε γενική;

Νάσια, καλά να περάσεις με τους γονείς σου (για μένα αυτό είναι σχήμα οξύμωρο!).

Δώρα, εγώ είμαι τσακωμένη με το γάλα, γι' αυτό φροντίζω να τρώω πολύ γιαούρτι.

Μίκι, εγώ δε νιώθω τίποτα, ή και να νιώθω, το μπερδεύω με τα έντερα. Όσο για το φύλο, αποκλείεται να άντεχα να μην το μάθω! Για τα χρώματα διαφωνώ, όπως έχω ξαναπεί, με το κοριτσίστικο ροζ και το αγορίστικο γαλάζιο. Νομίζω είναι κάτι πάρα πολύ ξεπερασμένο. Οκ, δε θα βάλεις φουστανάκια και κορδέλες στο αγοράκι (κάτι τέτοια έκανε η μάνα του Καβάφη!!!!), αλλά αν βάλεις στο αγοράκι ένα ροζ μπλουζάκι ή στο κοριτσάκι ένα γαλάζιο φορμάκι δε νομίζω ότι θα πάθουν τίποτα. Αλλά τα λεγόμενα "ουδέτερα" χρώματα είναι πιο ωραία. Το μωρό σου θα ξεχωρίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέντι μου και Άννα Μαρία μου.....:))....τέλεια....:))...να μην αισθάνομαι μοναχούλα λοιπόν...:)....και συμφωνώ με την άποψη ότι και ένα ροζάκι μπλουζάκι μπορείς να βάλεις στο αγοράκι και ένα σιελάκι στο κοριτσάκι....μήπως οι άντρες μας δεν φορούν κόκκινα, ροζ, φουξ κτλ...αμφισβήτησε ποτέ κανείς τον ανδρισμό τους?......ουδέποτε....οπότε θα ντύνουμε να μικράκια μας όπως μας αρέσει χωρίς να περιοριζόμαστε στους χρωματικούς συνδυασμούς...:)

σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά και τις δύο....

αααα....Άννα Μαρία.....το νινάκι σου σίγουρα κινείται.....και πιστεύω ότι το μπερδεύεις με τον ήχο και την κίνηση που κάνουν τα εντεράκια μας...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, ότι κινείται κινείται! Όχι απλά κινείται, ούτε ακροβάτης τέτοια κίνηση! Αλλά δεν είμαι σίγουρη αν το νιώθω. Το πρόβλημα είναι ότι έχω πάρα πολύ δραστήρια έντερα, συνέχεια γουργουρίζουν, κουνιούνται, οπότε, είναι δύσκολο να το ξεχωρίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:).....πού θα πάει....θα το ξεχωρίσεις......θα δεις θα σου κάνει την έκπληξη και θα σε ευχαριστήσει απίστευτα πολύ.......

κορίτσια μου πηγαίνω σπίτι να μαγειρέψω και εγώ μπριάμ.....σας φιλώ

καλή όρεξη και καλή ξεκούραση...θα τα πούμε το απόγευμα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα το τουρλομπριάμ στο φούρνο, και μοσχοβόλησε το σπίτι!!!

Αναστασία, εγώ χαλιά δεν έχω, οπότε δε χρειάστηκε να τα βγάλω. Ούτε κουρτίνες αγοράσαμε ακόμα, οπότε τις γλίτωσα κι αυτές! Γιατί δε σε βοηθά ο άντρας σου να κάνετε γενική;

Νάσια, καλά να περάσεις με τους γονείς σου (για μένα αυτό είναι σχήμα οξύμωρο!).

Δώρα, εγώ είμαι τσακωμένη με το γάλα, γι' αυτό φροντίζω να τρώω πολύ γιαούρτι.

Μίκι, εγώ δε νιώθω τίποτα, ή και να νιώθω, το μπερδεύω με τα έντερα. Όσο για το φύλο, αποκλείεται να άντεχα να μην το μάθω! Για τα χρώματα διαφωνώ, όπως έχω ξαναπεί, με το κοριτσίστικο ροζ και το αγορίστικο γαλάζιο. Νομίζω είναι κάτι πάρα πολύ ξεπερασμένο. Οκ, δε θα βάλεις φουστανάκια και κορδέλες στο αγοράκι (κάτι τέτοια έκανε η μάνα του Καβάφη!!!!), αλλά αν βάλεις στο αγοράκι ένα ροζ μπλουζάκι ή στο κοριτσάκι ένα γαλάζιο φορμάκι δε νομίζω ότι θα πάθουν τίποτα. Αλλά τα λεγόμενα "ουδέτερα" χρώματα είναι πιο ωραία. Το μωρό σου θα ξεχωρίζει!

Πέστα Άννα Μαρία πέστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HRTHA KAI EGW!!!!!!!!

MIKI MOU POLY XAIROMAI POU EINAI KALA TO MWRAKI SOU!!!AX KALE PWS ANTEXETE NA MHN MATHETE TO FYLLO???EGW DEN THA ANTEXA.....ALLA EXEI KAI AYTO THN PLAKA TOY....EINAI MIA POLY GLYKEIA AGWNIA!! ;);););)

OSO GIA TO AMA KATALAVENETE TA MWRAKIA PISTEVW PWS DEN KATALAVENEIS KLOTSIES SE AYTHN THN EVDOMADA...APLWS FTAROUGISMATA....EGW ENIOTHA APO THN 14 EVDOMADA NOMIZW SAN KATI NA ME GARGALAEI APO MESA APO THN KOILIA MOU....KAI TWRAAAAAAAAAAAA OSO PAEI GINETE XAMOS!!!!!!!!YPOMONH KORITSIAAAAAAAAAAAA KAI EXETE NA FATE KLOTSIES.....OUUUUUUUUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EMEIS SHMERA MPHKAME STON 7o MHNAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!27 EVDOMADA!!!!!!!!!!YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...