Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Καλημέρα Τeddy! Δεν μπαίνω στη διαδικασία να ρωτάω πόσο καιρό θα μείνω στο κρεβάτι γιατί είναι όλα σχετικά και δε μπορεί να ξέρει και ο γιατρός πως θα συνεχίσει ο οργανισμός μου. Δεν θέλω να μου πει ότι θα κάτσεις μόνο ενα μήνα και μετά να μου λέει ακόμη ένα και ακόμη ένα και τελικά να καταλήξω να ξαπλώνω για άλλους 6 μήνες. Τώρα με βλέπει κάθε εβδομάδα μου βάζει την ενεσούλα μου και όταν θα είμαι σε θέση να σηκώνομαι θα μου το πει. Τουλάχιστον σταμάτησε το αίμα και δεν νιώθω την απίστευτη κούραση που ένιωθα λίγες μέρες πριν. Οπότε τρέφω κάποιες ελπίδες ότι θα βελτιωθούν τα πράγματα!

Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι Τeddy?

Ναι MaDi, να είσαι αισιόδοξη!Θα βελτιωθούν τα πράγματα σίγουρα,

σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!

Είμαι στην 20η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άννα Μαρία τι έπαθες καλό μου πρωι πρωι!

Ελπίζω να συνέλθει το στομάχι σου, για να απολαύσεις και τα κολοκυθάκια του άντρα σου!

Μου φαίνεται σε πειράζει πολύ αυτή η διευθύντρια και σε χαλάει!

Καρδούλα τι ωραίο συναίσθημα!Να είστε πάντα καλά!Τα φιλιά μου!

Νάσια μου τα φιλιά μου και σε σένα και μην το πολυσκέφτεσαι το θέμα,

θε περάσουν οι μέρες και όλα θα πάνε μια χαρούλα!

Φιλιάαααααααααααααααααααααα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑ :evil::evil:

καλα ρρ τι απαραδεκτος που ειναι ο κοσμος στις μερες μας?

ειναι το αυτοκινητο μου στο συνεργειο και πηγα στην δουλεια με λεοφωρειο

και πρωι πρωι ηταν τιγκα, ρρ και δεν σηκωθηκε ΟΥΤΕ ενας για να κατσω και σε καποια σταση μετα απο κανα 5λεπτο μου ειπε ενας παππους αμα θελω να κατσω :evil:

φυσικα του ειπα οχι γιατι δεν ηθελα μεγαλο ανθρωπο να τον σηκωσω αλλα

ΕΞΟΡΓΙΣΤΗΚΑ και ορθια που ημουν ο ενας παταγε τον αλλον και ηρθανε 2-3 κατα πανω μου :evil::evil::evil::evil::evil: αμαν πιααα ΑΜΑΝ!

στον γυρισμο θα ερθει να με παρει ο αντρας μου εγω δεν ξαναμπαινω! :twisted:

τελως παντων διαβασα τα νεα κια σας λιγο γρηγορα δεν θυμαμαι και πολλα..

αννα-μαρια μου τι ειναι και αυτο πρωινιατικα?

ελπιζω να σου περασει το συντομότερο!

καρδουλα σε πελάγη ευτυχιας βρισκεστε εε?

καλα κανετεε :D με το καλοο ευχομαιι

χριστινακι μου τελειο το ΜΙΝΙ φορεματακι σου :D

και τα παπουτσακια.. οντως μωρε δεν θα κουραστεις?

πως και δενπροτιμησες μπαλαρινες?

maDi μου ελπιζω να σου αφησει το ελευθερο να βολταρεις

οσο πιο συντομα γινεται.. αλλα ακομα και αν δεν γινει αυτο

θα ειναι σιγουρα για το καλο του μωρου σου για αυτο να μην στεναχωριεσαι :D:D

νασιουλα θα πατε στην μαμα σου ε? την καλυτερη δουλεια :D

κοριτσακια μου ΣΕ ΟΛΕΣ φιλια πολλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα εγκυούλες μου...:)

Κατερίνα μου και Νάσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ...ναι σήμερα το απόγευμα πηγαίνουμε για αυχενική και είμαστε χαρούμενοι και ανυπόμονοι....:)...να πάνε όλα καλά σε όλες μας εύχομαι κορίτσια μου με γερά παιδάκια...;)

Τιτίνα μου πολύ ωραίο το φορεματάκι σου..:)

Νάσια μου άρχισε τις κλωτσιές η μικρούλα σου?...τι ωραία...;)

Μαρία μου πολύ χαίρομαι που περασες όμορφα χθες με τον άντρα σου και τη παρεούλα σας....χρειάζονται και αυτά...:)

Άννα Μαρία μου συνήλθες καλή μου?...αχ...αυτό το στομαχάκι....;).......

Τέντι μου γλυκιά τί κάνεις?...:)

Αναστασία όλα καλά????...:)

Μάντι μου είδες που όλα καλά με το νινάκι σου....άντε...απήλαυσε την εγκυμοσύνη σου και μην αγχωνεσαι..:)

Βερόνικα μου τα διδυμάκια σου είναι πανέμορφα...:)........κουκλάκια ζωγραφιστά...:)

Μαρία μου τα λεωφορεία αυτά τα άσχημα έχουν....:(...αλλά μην νευριάζεις......το μωράκι σε θέλει ήρεμη...:)

σας φιλώ όλες......

θα σας πω νεα το βράδι για το δικό μου μικράκι.,,,,:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου καλά το θυμόμουν ότι έχεις αυχενική σήμερα......όλα καλά θα πάνε γλυκούλα μου και θα δείς και το μπεμπάκι σου!!!! Άντε με το καλό, αύριο θα διαβάσω τα νεάκια σου γιατί στη μαμά μου δεν θα έχω ίντερνετ......

Marie μου δράμα τα λεωφορεία.....τα έφαγα στη μάπα πολλά χρόνια στην Θεσ/νίκη, έχω τσακωθεί με κόσμο.....γαϊδούρια παιδί μου, δεν σέβονται τίποτα!!!!!!! Οι ηλικιωμένοι είναι οι χειρότεροι...όλη μέρα βολτάρουν με τα αστικά πάνω κάτω και θέλουν να κάθονται κιόλας!!!!! Βλέπεις την γριά με την γούνα και όλα τα κοσμήματα αρματωμένη για ντόλτσε βίτα και μου θέλει να καθίσει κιόλας.....μωρέ δεν σηκωνόμουν για κανέναν παρά μόνο για τις έγκυες! Τώρα όποτε πάω Σαλόνικα μόνο με ταξί κινούμαι, ξέρω είναι ακριβά (το παραξεφτίλισαν κι αυτοί) αλλά έτσι έχω το κεφάλι μου ήσυχο!

Άννα Μαρία μου συνήλθες λιγάκι???? Αυτό το πράγμα που περιέγραψες εμένα με πιάνει συνήθως το βράδυ, αν και τώρα τελευταία έχουν μειωθεί πολύ τα επεισόδια....

MaDi μου κάνε υπομονή κορίτσι μου είναι για καλό σκοπό......μπορεί να μην χρειαστεί να μείνεις άλλο στο κρεβάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, καλή επιτυχία σήμερα με την αυχενική! Περιμένουμε νέα!

Εμένα μου πέρασε κάπως η αναγούλα, τώρα θα φάω λίγο ψωμοτύρι, μέχρι να γίνουν τα κολοκυθάκια. Νάσια, κι εμένα πάντα βράδι με έπιανε αυτό, εντύπωση μου κάνει που έγινε πρωινιάτικα. Δώρα, όντως, το αποδίδω στην μολυσματική επίδραση της διευθύντριας! Αφού στην αρχή της εγκυμοσύνης, έλειψα κάποιες μέρες που ήμουν πολύ χάλια και πήρα τον Βοηθό Διευθυντή να τον ενημερώσω (μια που είναι ο οδηγός μας) και μου λέει "καλύτερα, μην έρθεις, να γλιτώσεις από τις τοξίνες"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεααααααα σαααααααααααααααααααςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε κουκλιτσες μου???????

πως ειναι οι κοιλιτσες?????απ'οτι διαβασα ολες μια χαρα κ πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!!

εγω καλα ειμαι μια χαρα εδω παλευω με το σπιτι σιγα σιγα , να δουμε αν θα τα καταφερω να τελειωσω!!!!!!!!μου εχει μεινει το δωματιο της αννουλας μου να κανω!!!!!αλλα απ'οτι το κοβω μεχρι να τελειωσω θα εχει βρωμισει παλι ολο το υπολοιπο σπιτι κ φτου κ απ'την αρχη!!!!! :?:( ουουουφφφφφφφφφφφφφ δεν μπορω κ κουραστηκα κ νευριαζω κιολας δουλειες δουλειες δουλειες............. ποτε δεν τελειωνουν!!!!!! :twisted::twisted::roll::roll:

τον μικρουλη μου καθε μερα τον καταλαβαινω ολο κ πιο πολυ κ μ'αρεσει πολυ πολυ αυτο!!!!!!!

τον χαιδευω κ μετα απο λιγο κουνιεται!!!!!!!!!πολυ ομορφο αυτο!!!!!!

αννα μαρια μου πω πω πρωι πρωι κοπελα μου.....!!!!!τωρα πιστευω να εισαι καπως καλυτερα!!!!!!

αυτο που λες με τον σταυρο το ξερω , μου το εχουν κανει κ εμενα αρκετες φορες κ βγαινει παντα το ιδιο δηλαδη οτι θα κανω κοριτσι - αγορι - αγορι - κοριτσι!!!!!!!!!!

στην αρχη δεν το πιστευα τωρα ομως.........!!!!!!!!!!!!! :?;):D:D:D

τιτινακι μου πολυ ωραιο το φορεματακι σου,μ'αρεσει παρα πολυ!!!!!!κ τα παπουτσακια σου πολυ ωραια ομως μηπως σε κουρασουν κουκλιτσα μου????α ομως ειπες πως εχεις κ αλλα χωρις τακουνι για μετα ????

σωστα θυμαμαι?????

νιακι μου καλο κουκλακια τα μωρακια σου φτου φτου!!!!!!!!!!αντε με το καλο να τα παρεις κ στην αγκαλιτσα σου κοριτσακι μου!!!!!!!!!κ με την μετακομηση δεν χρειαζεται να κανεις εσυ κ πολλα πολλα , τιποτα δηλαδη, ασε τους αλλους να τα φτιαξουν τωρα κ μετα κανεις οτι γουσταρεις!!!!!! :lol::lol::lol:

κατερινουλα μου πως εισαι καλη μου??????το μωρακι σου??????

μαντι μου πολυ χαιρομαι που ειναι καλα το μωρακι σου!!!!κανε λιγο υπομονη κοπελα μου (το ξερω τι σου λεω τωρα.....), ομως για τα μωρακια μας χαλαλι ολα!!!!!!!!!

ευχομαι να σου πει ππολυ συντομα ο γιατρος πως δεν χρειαζεται να εισαι ξαπλα ωστε να μπορεσεις να κανεις κ σευ αυτα που θελεις!!!!!!!

μικι μου καλη επιτυχια κοριτσακι μου το απογευμα στην αυχενικουλα σου!!!!!!!!!!!!!θα ειναι ολα τελεια!!!!!

θα περιμενουμε τα νεακια σου!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοπελα μου?????το μωρακι σου???????

μαρακι μου πω πω πρωινιατικα με τους γερους ε???............................γκρρρρρρρρρρρρ :twisted::twisted: κ εμενα μου τι σπανε γιατι νομιζουν πως αυτοι ειναι κ οι υπολοιποι δεν εχουν αναγκη!!!!κ παλι γκρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

πως ειναι η κοιλιτσα??????

νασιουλα μου πολυ καλα θα κανεις κ θα πας με την μικρουλα σου στηα μανουλα σου γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!να μου φιλισεις την κοιλιτσα κ την μικρουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου τι κανεις εσυ γλυκουλα μου???????η κοιλιτσα??????

ελπιζω να μην ξεχασα καποιο κοριτσακι , συγνωμη αν ξεχασα!!!!!!! :oops::oops::roll::roll:

πολλα πολλα γλυκα φιλακια σε ολες τις γλυκες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε το απογευματακι η το βραδακι φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα κοπελα μου,αντε μπραβο!!!!!!!

οσο για την διευθυντρια......................... τι να πεις......!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλές μου φίλες,

μπήκα να σας χαιρετήσω προς το παρόν,πάω σπίτι!

Miki μου με το καλό η αυχενική σου το απόγευμα, όλα θ απάνε τέλεια!

Ηλιαννάκι πάλι κουράζεσαι καλό μου;Ξεκουράσου και λίγο μικρό μου!

Μαρία μου αυτό με τα λεωφορεία το έχω περάσει και σε καταλαβαίνω,

και μάλιστα το έχω περάσει και με τα τρένα, που είναι εξίσου εφιαλτικό!

Ότι και να πεις έχεις δίκιο.Όσο για αυτό που λες που δεν σηκώνεται κανείς

το μόνο που θα πω είναι δυστυχώς..............

Σας φιλώ, τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki ελπιζω να πανε ολα τελεια σημεραααα

και να δειτε ενα υγιεστατο ζουζουνακι (:

ηλιαννακι καλα ειμαστε τωρα ενταξει!

εσυ τι μου κανεις? ΔΟΥΛΕΙΕΣ? θα σε μαλωσωωω!

φουσκωνετεεε φουσκωνετεεε?!

εγω κοριτσια βδομαδα με τον βδομαδα τείνω προς το σχημα του μπαλονιου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσαι μου τι όρεξη είναι αυτή??έχω φάει μισό τσουρέκι (απ τα μεγάλα...).Πολύ μαρέσουν τα τσουρεκάκια!!Τώρα θέλω να φάω κ παγωτάκι! Ευτυχώς όμως είμαι στη δουλειά κ δεν μπορώ να φύγω, οπότε κρατιέμαι!Μετά που θα σχολάσω θα πρέπει να πιω το 2ο σίδηρο της ημέρας οπότε κ θα πρέπει να είμαι νηστική οπότε γλύτωσα τις παραπάνω θερμίδες..! ;)

Βρε ηλιαννάκι μου με το μαλακό δεν είπαμε??Άσε το σπίτι να βγάλει σκουλήκια!Δεν μας πειράζει!!Το αγοράκι μας έχει προτεραιότητα!

Μικύ μου σε περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!!!!!!!!

Μαρία μου μπαλονάκι ε??Κ τι θα γίνουμε μέχρι τον 9ο!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια μη λετε για κιλα, μεσα σε 2 μερες πηρα μισο κιλο!!!!Που θα φτασω δεν ξερω και δεν τρωω κι ολας, που να ετρωγα!!

miki περιμενουμε νεα σου για το ζουζουνι σας!!!ολα μια χαρα θα ειναι!!

φιλια σε ολες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τέλεια γίνανε τα κολοκυθάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιάμι!!!!!!!!!!!!! Τρία έφαγα το μεσημέρι και ένα το βράδι!!! Γιάαααααααμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχώς σήμερα δεν πήγα σχολείο, γιατί και καλά διορθώνω γραπτά. Τα διόρθωσα όλα, εκτός από ένα που δεν ξέρω τι να το κάνω... Αφήστε, είναι μια κοπέλα με πρόβλημα, έχει μια μικρή νοητική στέρηση, και μας τη φέρανε με το έτσι θέλω. Έβγαλα τα μάτια μου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τα γράμματά της. Δε βγάζω τίποτα μιλάμε, ούτε μία λέξη. Και δεν μπορώ να βάλω μονάδα όπως θα έπρεπε (γιατί όταν δεν καταλαβαίνει κάτι ο διορθωτής θεωρείται λάθος), γιατί θέλει 7 για να περάσει. Δεν ξέρω αν θα την αφήσω τελικά ή αν θα την περάσω, πάντως είναι αδύνατον να διορθώσω το γραπτό της. Είτε που θα βάλω στα κουτουρού ένα εφτά, είτε που θα την κόψω.

Αναστασία και Κατερινούλα, εγώ σήμερα εκτός από τα κολοκυθάκια, έφαγα ψωμοτύρι, ένα μπακλαβαδάκι σε μέγεθος μπουκιάς κι ένα ποτήρι αριάνι, αλλά νιώθω φουσκωμένη σα μπαλόνι! Κάτι γραμμάρια έχω πάρει (από την αρχή της εγκυμοσύνης εννοώ), αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Φαντάζομαι θα τα πάρω όλα μαζεμένα μετά.

Μαρία, δύσκολη η φάση με τα λεωφορεία (τώρα το θυμήθηκα εγώ). Τράβηξα πολλά στη Θεσσαλονίκη, αλλά πάλι σκεφτόμουν ότι υπάρχει η δυνατότητα να μετακινηθώ χωρίς να μπω στη διαδικασία να αγοράσω αμάξι, να μάθω οδήγηση, κ.λπ. Στην Κύπρο τώρα βάλανε λεωφορεία, αλλά τώρα πλέον έχουμε αμάξι. Αλλά και το αμάξι, μεγάλο ζόρι. Περνάω ολόκληρη Οδύσσεια κάθε πρωί μέχρι να βγω απ' την περιοχή μας για να πάω στην κλινική για την ένεση, γιατί σκάβουν όλους τους δρομους! Δρόμο δεν έχουν αφήσει άσκαφτο! Όπου και να πας, τα έχουν κλειστά. Άσε που συμβαίνουν ένα σωρό όμορφα στο δρόμο: περιμένεις μισή ώρα να βγεις από μια πάροδο και δε σ' αφήνουν για να πάνε να σταθούν ένα μέτρο παραπέρα στην ουρά, πετάγονται μπροστά μου κάτι Άουντι και Μερσεντές συνήθως, ενώ έχω προτεραιότητα εγώ, παρκαρισμένα αμάξια σε δρομάκια που χωράει μόνο γαϊδούρι αλλά δεν είναι μονόδρομοι, κι ο απέναντι που πρέπει να σταματήσει τρέχει με την ταχύτητα του φωτός, αφήστε τους ποδηλάτες που συμπεριφέρονται σαν πεζοί, ενώ εγώ πρέπει να τους αντιμετωπίζω ως όχημα. Και οι πεζοί, άλλο πρόβλημα, αφού ακόμα και σε δρόμους που υπάρχουν μεγάλα πεζοδρόμια, περπατάνε στο δρόμο. Σήμερα σ' ένα δρόμο ήταν μια Ινδή, πεζή και έσπρωχνε ένα καροτσάκι σούπερ μάρκετ, κι ενώ υπήρχε ένα μεγάλο πεζοδρόμιο, με ράμπα ν' ανεβάσει το καροτσάκι, αυτή περπατούσε στο δρόμο. Πέρασα στην αντίθετη λωρίδα για να μην την χτυπήσω (ευτυχώς δεν ερχόταν κανείς από απέναντι) και μετά περίμενα στο φανάρι, έρχεται δίπλα μου και με κοιτούσε που δεν έκανα χώρο (με το αμάξι!) για να περάσει. Έλεος, τα πεζοδρόμια τι τα έχουμε;

Ρε κορίτσια, κάτι νιώθω χαμηλά στην κοιλιά, αλλά δεν ξέρω αν είναι το μωρό ή τα έντερά μου. Το παιδί πότε αρχίζει να ανεβαίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15+3 μπορειτε ηδη να καταλαβαινετε τις κινησεις του μωρου σας!!!

12η εβδομαδα

Η μήτρα σας θα εμφανιστεί στο ύψος της λεκάνης σας, και θα προβάλει πάνω από το ηβικό οστό για πρώτη φορά. Οποιεσδήποτε ενοχλήσεις είχατε ψηλότερα στην κοιλιά τις προηγούμενες εβδομάδες σίγουρα δεν ήταν από την μήτρα.

Αννα Μαρια εγκυκλοπαίδεια Αναστασια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα! Δηλαδή σε τρεις μέρες θα το καταλάβω; Κρατάω ημερολόγιο ε; Κανόνισε!

12η εβδομάδα; Εμένα αυτό το φούσκωμα φαίνεται εδώ και καιρό. Τον τελευταίο καιρό ίσως είναι λίγο πιο έντονο. Αλλά το βράδι που ξαπλώνω ανάσκελα, άμα ψηλαφήσω εκεί την περιοχή, πιάνω κάτι σκληρούτσικο, η μήτρα θα είναι λογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου μόλις ήρθαμε και είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι.....:)......

η αυχενικούλα μας πήγε πολύ καλά δόξα τον Θεούλη.......όλο κουνιόταν το μικράκι μας....:).....πόσο ευτυχισμένη στιγμή είναι να βλέπεις ένα ζουζουνάκι να μεγαλώνει μέρα με τη μερα μεσα σου...:)

ειλικρινά σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τα πολύ γλυκά σας λόγια...και για την σκέψη σας...;)

Εύχομαι ολόψυχα να έχουμε σε λίγους μήνες όλες μας υγιέστατα μωράκια στην αγκαλια μας.....:)

σας φιλούμε πολύ πολύ γλυκά....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, μπράβο, πολυ ωραία τα νέα σου!!!!!!!

Εγώ η ηλίθια πήγα στην αυχενική και δεν κατάλαβα ότι οι αλλαγές στην εικόνα οφείλονται στις κινήσεις του μωρού! Νόμιζα ότι έτσι είναι ο υπέρηχος και αλλάζει!!!!!!!!!!!!!!!! Και η γιατρός δε μου το εξήγησε, μάλλον γιατί το θεώρησε αυτονόητο η γυναίκα!!!!!!!!!

Φύλο είδατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΤΡΩΓΑ ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΙΧΛΑ Κ ΣΥΝΕΡΧΟΜΟΥΝ ΚΑΠΩΣ....ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ...ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?ΝΑΣΙΑ Μ,ΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΝΜ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ ΚΛΠ.ΑΧ ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 27 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΤΑ ΤΡΟΩ ΣΤΙΝ ΜΑΠΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΩΜΑ Κ ΕΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Κ ΣΤΙΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑΞΙ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΠΛΥΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΙΑΤΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΜΠΡΙΑΜ....ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, μες στο μυαλό μου είσαι; Ήθελα να ρωτήσω ποια η διαφορά τουρλού και μπριάμ, αλλά ήταν λίγο άσχετο! Εγώ αύριο σκέφτομαι να κάνω τουρλού στη γάστρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ ΤΟ ΚΑΝΩ ΩΣ ΕΞΗΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΦΤΗ Κ ΜΥΘΖΗΘΡΑ Η ΦΕΤΑ ΣΕ ΘΡΥΜΑΤΑ ΛΑΔΙ ΑΛΑΤΙ ΠΙΠΕΡΙ.ΤΟ ΤΟΥΡΛΟΥ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΠΙΠΕΡΙΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΛΠ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ Κ ΠΕΣΜΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA HRTHA KAI EGWWWWWWW POLY KOURASH DOULEVA PALI TO PRWI!!!!!!!!

TWRA KSAPLWSA KAI VLEPW THLEORASH KAI O MEMPIS EXEI TRELATHEI STIS ZVOURES.....TON NIOTHW NA PHGAINEI PERA DWTHE EINAI YPEROXO!!!!!!!!!!!!!!KAI SPRWXNEI POLY....EXEI POLY PLAKA ;););););)

MIKI MOU POLY XAIROMAI POU OLA PHGAN KALA ME THN AYXENIKH SOU!!!!!!!!!!!

NIA MOUUUUUUUUUUUUUUUTA MWRAKIA SOU EINAI MIA GLYKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!TELEIES OI FWTOGRAFIES!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, θα κάνω ένα συνδυασμό των δύο τότε: θα βάλω πατάτα, κρεμμύδι, μελιτζάνα, πιπεριές, ντομάτα, μαϊντανό ΚΑΙ φέτα! Τέλειο ακούγεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.......ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ Ε?Κ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ!!!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...