Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με εχει πιασει νυστα απο τις δουλειεςς..παω να απλωσω κατι πατακια που επλυνα και να βαλω και ενα με ρουχα...και να ξαπλωσω λιγο γιατι σημερα στην Τατιανα εχει καλεσμενη την ξαδερφη μου και δεν θελω να το χασω....φιλακια και θα μπω το απογευμααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλο μηνα!!!!!!!τι ωραια μερα εχει σημερα!!!πολυ ζεστη!!!!!!

τι κανετε???????πως ειναι οι κοιλιτσες??????????

εχετε δικιο εχετε δικιο το ξερω!!!!!!!! :oops::oops::(:oops:

δεν μπηκα το πρωι γιατι ειχα τοοοοοσες μερες να κουνηθω να κανω κατι εδω μεσα κ ειχε βρωμισει εντελως στην κυριολεξια!!!!ετσι λοιπον ξεκινησα να καθαριζω λιγο λιγο απο τα δωματια μεσα σιγα σιγα μπας κ καθαρισει λιγο,γιατι χωρις πλακα αν δεν μπει το δικο μας χερακι ..........δεν ειναι το ιδιο!!!!!!!!!!!!

τωρα σταματησα να ξεκουραστω να κοιμηθω λιγο κ μαλλον θα συνεχισω μετα!!!!!!θα δω αναλογα τα κουραγια μου!!!! :roll::roll:

βρε αννα μαρια μου φτου σου κοπελα μου τι κοιλια, αυτη δεν ειναι κοιλια εγκυμοσυνης αυτη ειναι πλακα!!!!!!!! ;);):D:D

τιτινακι μου περιμενουμε να μας βαλεις φωτο απ'το φουστανακι σου!!!!!!!!!!

ευακι μου πω πω αστα να πανε αμα εχεις να κανεις με δικια σου δουλεια......!!!!!!εμενα μου λεει ο αντρας μου να σταματησω ομως......!!!!!!! καλε βαλε κ εσυ λιγο κωλο κατω,χαχααχαχαχαχα ποιος μιλαει τωρα!!!!!

:lol::lol::lol:

νασιουλα μου κοριτσακι μου ε αφου ειμαι καλυτερα ειπα κ εγω να κανω κατι.....!!!!

εσυ πως εισαι?????η κοιλιτσα?????

μαρακι μου ενταξει με το σφιξιμο καλη μου????πς εισαι??????? ε λεω να παλουκωθω λιγακι γιατι ειπαμε μην το ξεφτιλισω κιολας!!!!!!ειπαμε πρωτα απ'ολα τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι καλη μου????

μικι μου κ εγω ετσι με τις εβδομαδες δεν τα πηγαινα καλα, τωρα εχω αρχισει σιγα σιγα να τα μαθαινω, ειναι λιγο δυσκολο πιστευω!!!!!!!

μαιμουδακι μου μακαρι να βρει πολυ συντομα δουλεια ο αντρουλης σου!!!!!!!!!!

σας αφηνω τωρα κουκλιτσες μου παω να ξαπλωσω!!!!!!

τα λεμε μετα

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAS SAS KORITSIA KALO MHNA NA EXOYME KAI PANTA ME EYXARISTA NEA.......

EGW DULEVA SHMERA KAI PALI TRAPEZI EIXAME.......PWPW POLY KOURASH RE KORITSIA...KAI TWRA EXOUN ARXISEI KAI OI ZESTES KAI MESA STHN KOUZINA EINAI LAVA..........ZESTENOMAI TOSO POLY...KAI KOLANE KAI TA ROUXA MOU PANW MOY KAI DEN ANTEXW KATHOLOU!!!!!!!!! :(:(:(:(:(

FFFFFFFFF ANTE LIGO YPOMONH KAI THA PAROUME THN ADEIA!!!!!!MOU EIPE O GIATROS 2 MHNES PRIN GENISW NA KSEKINISEI H ADEIA MOU...ARA 30 IOUNIOU PREPEI NA VGW SE ADEIA??? :?::?::?::?::?:

KALE ANNA MARIA MOY H KOILITSA SOU EINAI PLAKA...PU KRIVETE KALE TO ZOUZOUNAKI SOU????SIGA SIGA THA FOUSKOSEI POU THA PAEI!!!!!!!!!

NIA MOU PERIMENOUME FWTO APO TA MWRAKIA SOU TA GLYKOULIA!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eisaste vre gyristroules???????????????egw ksapla perimenw na perasei h wra na vgoume gia pitsoula....nomizw pws to agoraki mou exei loksiga.....alla pws tha sigoureytw....den xerw????????einai ena elafri xtypima rythiko xamila aristera!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D tou tou touk touk!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

sas vazw kai to foremataki mou...ana kai den exei vgei kala to xrwma...einai korali!!!!!!!!!!!

post-11182-13873937167676_thumb.jpg

post-11182-13873937168491_thumb.jpg

post-11182-13873937169269_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ!!!!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ.......ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ!!!!!!!ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!!!ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ 4ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ Κ ΗΡΘΕ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ....ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΛΙΓΟ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΜΠΗΚΑ ΔΙΒΑΣΑ ΟΣΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΛΑΠΤΟΠ Κ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Χριστίνα, ωραία τα πράγματα που πήρες! Καλά να περάσετε στην πιτσαρία!

Μύριαμ, καλά ψώνια!

Εγώ επέστρεψα σήμερα στο σχολείο. Τελικά το mp3 player έκανε δουλειά, αλλά όχι όση θα έπρεπε, αφού η φωνή της διευθύντριας ακουγόταν πάνω απ' αυτό. Ευτυχώς μου έδωσε άδεια για αύριο, για να διορθώσω γραπτά.

Εκεί που καθόμασταν με κάτι μαθητές και περιμέναμε ν' αρχίσουν οι εξετάσεις, μου λέει ένας μαθητής, "θα βρω τι θα κάνεις με το κόλπο με το σταυρό". Του λέω "εγώ δεν πιστεύω τέτοια, αλλά για κάντο να δούμε". Κάνει αυτός κάτι χαζομάρες εκεί πέρα με το σταυρό του (επιπλέον στην αλυσίδα είχε και 2-3 άλλα πράγματα) και μου λέει "να σου ζήσει ο γιός!". Σε λίγο έρχεται η καθηγήτρια των αγγλικών και μου λέει "καταλαβαίνω απ' την κοιλιά σου" (ποια κοιλιά;;;;;;;;;;;;) ότι θα κάνεις κόρη". Και κάνει ο άλλος "α, ναι, κόρη θα κάνεις τελικά, λάθος έκανα, γύριζε ο σταυρός, άρα είναι κόρη". Και μετά μου λέει το άλλο κορυφαίο "επειδή είσαι έγκυος δε βγαίνει πόσα παιδιά θα κάνεις και τι, γιατί σταματά να γυρίζει ο σταυρός". Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά, είναι δυνατόν να πιστεύουν τέτοιες βλακείες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filedadoyles moy ...ti kanete apo oti eida oles eimaste kala e????????? koritsia den mpenw katholoy pwpwpw gaidoyra alla ti na kanw den prolavenw olo eksw eimaste molis teliwsei o gamos omws tha einai pali konta sas ..........vevaia ektos toy gamoy psaxnw kai spiti ston peiraia gia na eimai konta me thn mama moy tha thelw vohtheia se ligo kai den eimasta katholoy konta opote tha metakomisoyme exthes eida ena teleio mono h verantes einai 150 metra kai exei apistefth thea kai akropolh kai alla kai thalasa poly moy arese kai mallon tha to kleisoyme opote tha exw doyleies me foyntes pwpwpw kai den tha me afhnoyn aki na kanw tipota kai egw eimai ligo periergh me to spiti opote kales fwnes axxaxaxaxax...h mama tha ta traviksei ola xaxaxaxaxa olo neyra exw re koritsia ti tha kanw???????????sas filw oles poly poly glyka aki sas eyxome enas omormo mhna mono me eyxarista nea tha mpw pali molis mporesw oso gia tis foto apo ta mwrakia moy prepei na tis skanarw gia na tis valw kai den exw xrono akoama dld den kserw prepei allos na tis valei xaxaxaxaxa tha dw an mporw etsi apla alliws tha pw toy antroyli moy molis exei xrono ...filakia pollaaaaaa stis koiloympitses sas..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Nia μου τι γλυκά μωρά είναι αυτά!!Φτου φτου, ζουζουνάκια!

Να προσέχεις με τη μετακόμιση να κουράζεσαι όσο το δυνατόν λιγότερο!

Ττιτινάκι πολύ όμορφο και το φουστανάκι (με τρελαίνει αυτό το χρώμα) και το παπουτσάκι!

Άννα Μαρία μου δεν το ξέρω αυτό μετο σταυρό που λες!

Καλημέρα σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες τις κούκλες!!!!!

Muriam μου κ γω θέλω ψώνια...Οι περσινές μπλουζίτσες μου πέφτουν κοντές φέτος..Όσο για τα σουτιέν..?Δεν τα παλεύω καθόλου..Έχει φουσκώσει το στήθος μου, όχι τρελά πράγματα, αλλά τη διαφορά την βρίσκω στην πλάτη.Εκει είναι που με σφίγγουν κ δεν τα παλεύω καθόλου!

Τιτινάκι μου πολύ όμορφα το φορεματάκι σου με τα παπουτσάκια που διάλεξες!Θα είσαι μια κουκλίτσα!Για τον λόξυγκα έχω ακούσει ότι έχουν πολύ συχνά τα έμβρυα αλλά δεν έχω ιδέα πως να τον ξεχωρίσω από τα χτυπηματάκια..

Νία μου πολύ γλυκά τα μωράκια σου!όσο δε για την διαφορά στο μπο'ι', δεν θα το σχολιάσω..Μαρέσει που τα ξεχωρίζεις..Το μικρό κ το μέγαλο!! :lol::lol::lol: Όσον αφορά τη μετακόμιση κουράγιο!!Κ γω την πέρασα στις αρχές της εγκυμοσύνης κ δεν είναι οτι ευκολότερο εχεις δίκιο.Κυρίως όταν εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε αυτά που θα θέλαμε.Κ εγώ έχω την κοντρίτσα μου με τη μαμά μου, δεν συμφωνούμε, η κάθε νοικοκοιρά έχει τη δική της σειρά, αλλά πολλές φορές σκέφτομαι ότι είμαι τυχερή που την έχω κ ότι η βοήθειά της είναι πολύτιμη κ δεν πρέπει να έχω παράπονο!άσε που όταν γεννησουμε θα τα φτιάξουμε όπως θέλουμε εμείς!Αν μας αφησουν τα μωράκια μας!! :roll: Πλησιάζει ο γάμος ε?

Άννα Μαρία ψιλοτζίφος τα ακουστικάκια?Φαντάζομαι πόσο διαπεραστική φωνή έχει!!Καλύπτει τα πάντα!!Το κόλπο με το σταυρό ούτε γω το ξέρω..Αλλά να βγάλει κανείς συμπέρασμα από την κοιλιά σου μου φαινεται πολύ αστείο!!Ποια κοιλιά??Παρεπιπτόντως να χαιρεσαι που εχεις μικρη κοιλίτσα!!Δεν θα ταλαιπωρηθείς μετά!Πώς ήταν οι τσιπουρίτσες χθες?Τι έχει σήμερα το μενού?

Mαιμουδάκι μου λυπάμαι για την απόλυση..Υπομονή όμως κ κανείς δεν χάνεται!Θα την βρείτε την άκρη σας!Σου στέλνω τα φιλιά μου!

Εύη μου πολλές δουλειές ακούω!Δεν πρέπει να κουράζεσαι!Είναι τυχαίο που στο λέμε όλα τα κορίτσια??

Το ίδιο ισχύει κ για σένα Ηλιαννάκι μου!Να προσέχεις!!

Mικυ μου θα δεις το μωράκι σου σήμερα???Περιμένουμε νέα!!

Μαρία μου σου πέρασε το σφυξιματάκι που είχες?Ελπίζω να είσαι καλά!

Νάσια μου της μπαλαρίνας κ συ βλέπω!Κ γω τις λατρεύω!Το ίδιο με όλα τα χαμηλά παπούτσια!

Madi μου είσαι καλύτερα σήμερα?Υπομονή θέλει, το ξέρω γιατί τα έχω περάσει κ γω..Κ πάντα το έχω στο πίσω μερος του μυαλού μου ότι μπορεί να ξαναχτυπήσει..Δεν πρέπει όμως πρέπει να σκεφτόμαστε ότι καθε αυριο κ καλύτερα!

Teddy, Αναστασία, Kuo μου καλημερα τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες τις κούκλες!!!!!

Muriam μου κ γω θέλω ψώνια...Οι περσινές μπλουζίτσες μου πέφτουν κοντές φέτος..Όσο για τα σουτιέν..?Δεν τα παλεύω καθόλου..Έχει φουσκώσει το στήθος μου, όχι τρελά πράγματα, αλλά τη διαφορά την βρίσκω στην πλάτη.Εκει είναι που με σφίγγουν κ δεν τα παλεύω καθόλου!

Τιτινάκι μου πολύ όμορφα το φορεματάκι σου με τα παπουτσάκια που διάλεξες!Θα είσαι μια κουκλίτσα!Για τον λόξυγκα έχω ακούσει ότι έχουν πολύ συχνά τα έμβρυα αλλά δεν έχω ιδέα πως να τον ξεχωρίσω από τα χτυπηματάκια..

Νία μου πολύ γλυκά τα μωράκια σου!όσο δε για την διαφορά στο μπο'ι', δεν θα το σχολιάσω..Μαρέσει που τα ξεχωρίζεις..Το μικρό κ το μέγαλο!! :lol::lol::lol: Όσον αφορά τη μετακόμιση κουράγιο!!Κ γω την πέρασα στις αρχές της εγκυμοσύνης κ δεν είναι οτι ευκολότερο εχεις δίκιο.Κυρίως όταν εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε αυτά που θα θέλαμε.Κ εγώ έχω την κοντρίτσα μου με τη μαμά μου, δεν συμφωνούμε, η κάθε νοικοκοιρά έχει τη δική της σειρά, αλλά πολλές φορές σκέφτομαι ότι είμαι τυχερή που την έχω κ ότι η βοήθειά της είναι πολύτιμη κ δεν πρέπει να έχω παράπονο!άσε που όταν γεννησουμε θα τα φτιάξουμε όπως θέλουμε εμείς!Αν μας αφησουν τα μωράκια μας!! :roll: Πλησιάζει ο γάμος ε?

Άννα Μαρία ψιλοτζίφος τα ακουστικάκια?Φαντάζομαι πόσο διαπεραστική φωνή έχει!!Καλύπτει τα πάντα!!Το κόλπο με το σταυρό ούτε γω το ξέρω..Αλλά να βγάλει κανείς συμπέρασμα από την κοιλιά σου μου φαινεται πολύ αστείο!!Ποια κοιλιά??Παρεπιπτόντως να χαιρεσαι που εχεις μικρη κοιλίτσα!!Δεν θα ταλαιπωρηθείς μετά!Πώς ήταν οι τσιπουρίτσες χθες?Τι έχει σήμερα το μενού?

Mαιμουδάκι μου λυπάμαι για την απόλυση..Υπομονή όμως κ κανείς δεν χάνεται!Θα την βρείτε την άκρη σας!Σου στέλνω τα φιλιά μου!

Εύη μου πολλές δουλειές ακούω!Δεν πρέπει να κουράζεσαι!Είναι τυχαίο που στο λέμε όλα τα κορίτσια??

Το ίδιο ισχύει κ για σένα Ηλιαννάκι μου!Να προσέχεις!!

Mικυ μου θα δεις το μωράκι σου σήμερα???Περιμένουμε νέα!!

Μαρία μου σου πέρασε το σφυξιματάκι που είχες?Ελπίζω να είσαι καλά!

Νάσια μου της μπαλαρίνας κ συ βλέπω!Κ γω τις λατρεύω!Το ίδιο με όλα τα χαμηλά παπούτσια!

Madi μου είσαι καλύτερα σήμερα?Υπομονή θέλει, το ξέρω γιατί τα έχω περάσει κ γω..Κ πάντα το έχω στο πίσω μερος του μυαλού μου ότι μπορεί να ξαναχτυπήσει..Δεν πρέπει όμως πρέπει να σκεφτόμαστε ότι καθε αυριο κ καλύτερα!

Teddy, Αναστασία, Kuo μου καλημερα τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια!!

Καλημέρα Κατερινούλα,

Φιλιά σε σένα και στο μπεμπάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Τι μου κανετε?

Πολυ ομορφο το φορεμα και τα παπουτσια σου με τρελαναν titinitsa.Ετσι χαμηλα θελω κι εγω για κατι γαμους που εχουμε στη σειρα!!

Το ξερω κι εγω αυτο με το σταυρο, και μου εχουν βγαλει οτι θα κανω 2 αγορια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου!!!!!!

από ότι βλέπω όλες οι κοιλίτσες είναι καλά!!!!! Πόσο χαίρομαι γι'αυτό...........η μπεμπούλα μου έχει τρελαθεί στα κουνήματα από χθές, έχει πάρα πολύ πλάκα και μ'αρέσει να ξαπλώνω (λέμε τώρα....όταν δεν έχω να κάνω κάτι άλλο, πράγμα σπάνιο!) και να την "ακούω"!!!!!

Σήμερα θα μείνω μάλλον στην μαμά μου με την μικρή γιατί ο άντρας μου δουλεύει μέχρι πολύ αργά....καλύτερα για να μην βλέπω και τα ξινισμένα μούτρα του!

Εντωμεταξύ, ο ήλιος είναι ντάλα σήμερα αλλά από μακριά ακούγονται κάτι μπουμπουνητά......άλλο πράγμα!!!!

Τιτινάκι αυτό που ακούς είναι σχεδόν σίγουρα από λόξυγκα....το είχα παρατηρήσει κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου αυτό το ρυθμικό τακ τακ στην άκρη της κοιλιάς και μάλιστα στην αρχή είχα ανησυχήσει γιατί την έπιανε κάθε πρωί σχεδόν την ίδια ώρα κρατούσε περίπου 10 λεπτάκια....είχα ρωτήσει τον γιατρό και μου είχε πεί ότι πιθανότατα ήταν από λόξυγκα (δεν έχει πολύ πλάκα???) Το φορεματάκι σου μούρλια, υπέροχο χρώμα και τα παπούτσια πάρα πολύ ωραία αλλά δεν θα κουραστείς με το τακούνι?

Βερονικάκι μου τέλεια τα μπεμπάκια σου!!!!!! Να είναι γερά και να γεννηθούν με το καλό κοριτσάκι μου!!!!! Ήρεμα με την μετακόμιση ε? Το ξέρεις κι εσύ ότι δεν ΠΡΕΠΕΙ να κουράζεσαι....άσε που σιγά σιγά και να θές να τρέχεις το σώμα σου δεν θα ακολουθεί! Θα τα κάνουν οι άλλοι κι εσύ θα κάααααααααθεσαι χαχαχα!!!!

Άννα Μαρία μου τόσο καμπάνα είναι η φωνή της διευθύντριας???? Πωπω πόσο με εκνευρίζουν αυτές οι διαπεραστικές φωνές.....που να ακούσεις της πεθεράς μου, όταν μιλάει εγώ κλείνω τα αυτιά μου δεν την αντέχω με τίποτα.....άσε που κι όταν είναι στο μπαλκόνι της και μιλάει με καμιά γειτόνισσα ακούγεται μέχρι το σπίτι μου η τσιρίδα της!!!!!! Αυτό με τον σταυρό το ξέρω κι εγώ, μου είχαν πεί παλιά ότι θα κάνω ένα αγόρι και δύο κορίτσια....αυτό που έχασα ήταν αγόρι, έχω ήδη μία κόρη άρα άλλο ένα κοριτσάκι θα κάνω...

Teddy μου τί κάνεις κοριτσάκι μου???

Μίκι μου έχεις αυχενική σήμερα????? Θυμάμαι καλά? Με το καλό.....όλα καλά να πάνε!

Αναστασία μου είσαι καλύτερα σήμερα? Είχες πάλι εμετούς?

Κατερινούλα μου τί κάνει ο μπέμπαρος?

Μαϊμουδάκι, Μύριαμ, Κίσκα, Ηλιαννάκι, Marie, Kuo καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Τι μου κανετε?

Πολυ ομορφο το φορεμα και τα παπουτσια σου με τρελαναν titinitsa.Ετσι χαμηλα θελω κι εγω για κατι γαμους που εχουμε στη σειρα!!

Το ξερω κι εγω αυτο με το σταυρο, και μου εχουν βγαλει οτι θα κανω 2 αγορια!!

Καλημέρα Αναστασάκο,

ουαου!αγορομανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα! Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά αλλά και σωματικά αρχίζω να νιώθω λίγο πιο δυνατή και τα αιματάκια δεν εχουν επανέλθει ευτυχώς.

Πήγαμε και είδαμε χθες το ζουζουνάκι μας ... αρχίζει πλεον να γίνεται ανθρωπάκι! Στογγύλεψε το κεφαλάκι του, είδαμε χεράκια, ποδαράκια, ήταν πολύ γλυκό! Στην αρχή με το που έβαλε ενδοκολπικά τον υπέρηχο κουνιώταν και ήταν ζωηρούλι αλλά μετά από λίγσ δευτερόλεπτα σταμάτησε και κοκάλωσε! Μάλλον αντιλήφθηκε ότι κάτι γίνεται εκει μέσα :D

Και οι παλμοί της καρδιάς ήταν πολύ δυνατοί 180! Κάπου είχα ακούσει ότι αν είναι υψηλοι οι παλμοί είναι κοριτσάκι και αν είναι χαμηλοί είναι αγοράκι ... λέτε να ισχύει; Αν και προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το φύλλο του μωρού, γερό να είναι και ότι να ναι!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου!!!!!!

από ότι βλέπω όλες οι κοιλίτσες είναι καλά!!!!! Πόσο χαίρομαι γι'αυτό...........η μπεμπούλα μου έχει τρελαθεί στα κουνήματα από χθές, έχει πάρα πολύ πλάκα και μ'αρέσει να ξαπλώνω (λέμε τώρα....όταν δεν έχω να κάνω κάτι άλλο, πράγμα σπάνιο!) και να την "ακούω"!!!!!

Σήμερα θα μείνω μάλλον στην μαμά μου με την μικρή γιατί ο άντρας μου δουλεύει μέχρι πολύ αργά....καλύτερα για να μην βλέπω και τα ξινισμένα μούτρα του!

Εντωμεταξύ, ο ήλιος είναι ντάλα σήμερα αλλά από μακριά ακούγονται κάτι μπουμπουνητά......άλλο πράγμα!!!!

Τιτινάκι αυτό που ακούς είναι σχεδόν σίγουρα από λόξυγκα....το είχα παρατηρήσει κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου αυτό το ρυθμικό τακ τακ στην άκρη της κοιλιάς και μάλιστα στην αρχή είχα ανησυχήσει γιατί την έπιανε κάθε πρωί σχεδόν την ίδια ώρα κρατούσε περίπου 10 λεπτάκια....είχα ρωτήσει τον γιατρό και μου είχε πεί ότι πιθανότατα ήταν από λόξυγκα (δεν έχει πολύ πλάκα???) Το φορεματάκι σου μούρλια, υπέροχο χρώμα και τα παπούτσια πάρα πολύ ωραία αλλά δεν θα κουραστείς με το τακούνι?

Βερονικάκι μου τέλεια τα μπεμπάκια σου!!!!!! Να είναι γερά και να γεννηθούν με το καλό κοριτσάκι μου!!!!! Ήρεμα με την μετακόμιση ε? Το ξέρεις κι εσύ ότι δεν ΠΡΕΠΕΙ να κουράζεσαι....άσε που σιγά σιγά και να θές να τρέχεις το σώμα σου δεν θα ακολουθεί! Θα τα κάνουν οι άλλοι κι εσύ θα κάααααααααθεσαι χαχαχα!!!!

Άννα Μαρία μου τόσο καμπάνα είναι η φωνή της διευθύντριας???? Πωπω πόσο με εκνευρίζουν αυτές οι διαπεραστικές φωνές.....που να ακούσεις της πεθεράς μου, όταν μιλάει εγώ κλείνω τα αυτιά μου δεν την αντέχω με τίποτα.....άσε που κι όταν είναι στο μπαλκόνι της και μιλάει με καμιά γειτόνισσα ακούγεται μέχρι το σπίτι μου η τσιρίδα της!!!!!! Αυτό με τον σταυρό το ξέρω κι εγώ, μου είχαν πεί παλιά ότι θα κάνω ένα αγόρι και δύο κορίτσια....αυτό που έχασα ήταν αγόρι, έχω ήδη μία κόρη άρα άλλο ένα κοριτσάκι θα κάνω...

Teddy μου τί κάνεις κοριτσάκι μου???

Μίκι μου έχεις αυχενική σήμερα????? Θυμάμαι καλά? Με το καλό.....όλα καλά να πάνε!

Αναστασία μου είσαι καλύτερα σήμερα? Είχες πάλι εμετούς?

Κατερινούλα μου τί κάνει ο μπέμπαρος?

Μαϊμουδάκι, Μύριαμ, Κίσκα, Ηλιαννάκι, Marie, Kuo καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νάσια μου καλημέρα!!!

έχω αρχίσει και εγώ και τη νιώθω τη ζουζουνίτσα μου και πολύ χαίρομαι!

Περιμένω να περάσουν οι μέρες για το β επιπέδου, μετράμε μαζί...

Ωραία που θα πας στη μανούλα!Δες το σαν ένα διάλλειμα!

Φιλιάααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi,

καλημέρα κοριτσάκι μου και σε σένα!

Όμορφα τα νεάκια σου!Είδες που είδες το μπεμπάκι σου και πήρες τα πάνω σου;

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό με τους παλμούς.Αλλά όπως το είπες γερά να είναι και

καλοδεχούμενα και τα αγοράκια και τα κοριτσάκια!

Τι σου είπε ο γιατρός θα σηκωθείς σιγά σιγά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω να περάσουν οι μέρες για το β επιπέδου, μετράμε μαζί...

Αχ Teddy μου μην τον θυμίζεις τον β' επιπέδου γιατί με κόβει κρύος ιδρώτας.......πολύ τον φοβάμαι αυτόν τον υπέρηχο!!!! Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί αγχώνομαι τρομερά....μόνο 20 μέρες έμειναν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi,

καλημέρα κοριτσάκι μου και σε σένα!

Όμορφα τα νεάκια σου!Είδες που είδες το μπεμπάκι σου και πήρες τα πάνω σου;

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό με τους παλμούς.Αλλά όπως το είπες γερά να είναι και

καλοδεχούμενα και τα αγοράκια και τα κοριτσάκια!

Τι σου είπε ο γιατρός θα σηκωθείς σιγά σιγά;

Καλημέρα Τeddy! Δεν μπαίνω στη διαδικασία να ρωτάω πόσο καιρό θα μείνω στο κρεβάτι γιατί είναι όλα σχετικά και δε μπορεί να ξέρει και ο γιατρός πως θα συνεχίσει ο οργανισμός μου. Δεν θέλω να μου πει ότι θα κάτσεις μόνο ενα μήνα και μετά να μου λέει ακόμη ένα και ακόμη ένα και τελικά να καταλήξω να ξαπλώνω για άλλους 6 μήνες. Τώρα με βλέπει κάθε εβδομάδα μου βάζει την ενεσούλα μου και όταν θα είμαι σε θέση να σηκώνομαι θα μου το πει. Τουλάχιστον σταμάτησε το αίμα και δεν νιώθω την απίστευτη κούραση που ένιωθα λίγες μέρες πριν. Οπότε τρέφω κάποιες ελπίδες ότι θα βελτιωθούν τα πράγματα!

Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι Τeddy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ σήμερα ξύπνησα χάλια. Δηλαδή όταν σηκώθηκα καλά ήμουν, πήγα τουαλέτα, ντύθηκα, πάω να φτιάξω πρωινό και με πιάνει μια τρελή αναγούλα. Κάθισα και μήπως μου περάσει, αλλά δεν περνούσε, ήταν πολύ έντονη, κι έκανα εμετό. Τι εμετό, δηλαδή, νερό, τι είχα να βγάλω πρωινιάτικα;

Τώρα ζαλίζομαι φοβερά. Με χτυπάει πίσω στον αυχένα και με πιάνει σαν ίλιγγος. Το έχω πάθει πολλές φορές στο παρελθόν και τα αίτια ήταν ορμονικά.

Κορίτσια, αφήστε, η φωνή της διευθύντριας ξεπερνάει κάθε προσδοκία. Αφού μου έκανε μάθημα στο Γυμνάσιο, μετά ήρθε και στο Λύκειο που πήγα, και, παρ' όλο που δε μου έκανε μάθημα, οι συμμαθήτριές μου τη θυμούνται απ' τη φωνή. Έκανε στη διπλανή τάξη, κι ήταν λες και έκανε σε μας. Σε κάποια φάση χτες άρχισε να γελάει, σαν κότα που κακαρίζει είναι. Ευτυχώς δε θα πάω σήμερα, είμαι και χάλια...

Κατερινούλα, οι τσιπούρες καλές ήταν. Σήμερα το μενού έχει κολοκυθάκια γεμιστά αβγολέμονο, αλλά θα τα φτιάξει ο άντρας μου. Για να δούμε τι θα φάμε...

Μάντι, είδες που όλα πάνε καλά.

Νία, τέλεια τα μωρά σου! Νομίζω σου μοιάζουν! Έχουν τα μάτια σου!

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASAKIIIIIIII

TITINAKIIIIIIIII

HLIANAKIIIIIIII

MYRIAM GLUKIA MOU

TEDDY DION

TI MOU KANETE FOUSKOKOILLITSES MOU???????????????? MEGALWNOUME E?????? BRAVO DIAVAZW TA NEA SAS ;)

EGW DOULEVW AKOMA KAI PEDEVW TON MIKRO XRISTO MOU ALLA ETSI PREPEI :lol:

ME TON ANTRA MOU ZOUME SE PELAGOI EFTYXIAS META APO THN EPITYXIMENH EXWSWMATIKH KAI KATHOMASTE KAI TO VLEPOUME NA KLWTSAEI TO GLYKOULLI MAS :lol: O GIOS MOU 12 ETWN EINAI ENTHOUSIASMENOS GIATI ITHELE AGORAKI :lol:

KLAIW APO XARA H TRELLH SUNEXEIA ALLA EIMAI TRELLAMENH POU EPITELOUS THA XOUME TO MWRAKI MAS :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

FILOUTHKIA APO THN KYPRO :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...