Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΕΝΟΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΞΥΡΑΦΑΚΙ.ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ ΣΕ ΠΟΔΙΑ Κ ΜΠΙΚΙΝΙ.....ΣΤΙΣ ΜΑΣΧΑΛΕΣ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΞΥΡΑΦΙ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φουσκιτσες μου!!! Τι κανετε?εχετε απολυτο δικιο,το ξερω!!!

εχουν λυσαξει ολες κ με παιρνουν τηλ, ε κ δεν ειναι ευκολο να τις αφησω!τις εχω τοσα χρονια κ επειτα δεν τις βλεπω μονο σαν πελατισσες κ αυτες σαν κομμωτρια.

Τωρα ειναι ωρα χαλαρωσης κ ησυχιας για μενα,υστερα απο φωνες ολη μερα!!

Μυριαμακι μου καλα ψωνια για αυριο κοριτσι μου!!!

Νιακι μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα μια χαρα!μπραβο στα μωρακια σου!!!

Αννα Μαρια μου αχ πολυ γελασα!!αυτο φοβαμαι κ γι'αυτο τα κυνηγαω,ε να μη φτασουμε κ σ'αυτο το σημειο;-):-D:-D:-D

Μικι μου πως εισαι κοπελα μου?

Οσο για το ξυρισμα κοριτσια εγω χρησιμοποιω ξυραφακι!!τα υπολοιπα δεν ξερω,πονανε κ φοβαμαι!!

Αχ εχει μια δροσουλα αποψε εξω στη βεραντα,κ μια πολυ ομορφη μυρωδια απο τα λουλουδια.πολυ μ'αρεσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΣΤΕΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΩΛΗΝΕΣ ΚΛΠ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!

ΒΡΗΚΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤ....ΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ....ΠΕΔΙΛΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΙΣΙΟ ΠΕΔΙΛΟ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΤΩ,,,,,ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΑΥΡΙΟ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΤΩΡΑ............ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΟ ΤΖΑΤΖΙΚΙ............... :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ????ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΑΠΛΑ....ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ????????ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΠΕΛΑΤΙΣΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????ΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ....ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ...!!!!!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΣΟΥ ΤΩΡΑ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ....ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!! :):):)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΞΥΡΑΦΙ ΞΥΡΙΖΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΕΡΙ!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΛΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλε ηλιαννα κατσε στα αυγα σου κοριτσι μου!!! ισα ισα που αν δε σε βλεπουν μονο σαν κομμωτρια δε θα επρεπε να σε βαζουν να δουλευεις! εχεις κ το αιματακι, κατσε στον κωλο σου καλε!!!

κοριτσια εγω νομιζω οτι τα σουτιεν εγκυμοσυνης ειναι απαραιτητα αργοτερα, μετα τον 5ο μηνα, που αρχιζουν κ μεγαλωνουν οι γαλακτοφοροι αδενες. εκει ειναι που δεν πρεπει να εχει μπανελες το σουτιεν, να να μη δημιουργηθει καποιο προβλημα. εγω φοραω σκετο σουτιεν γιατι εχω ετσι κ αλλιως μεγαλα βυζια κ τωρα εχουν πρηστει παρα πολυ..

τακουνακια ακομα φοραω κ εγω!

νια πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα με τα μπεμπεκια σου1!!

στελνω πολλα πολλα φιλαια σε ολες!

σημερα απελυσαν τον αντρα μου, το περιμεναμε, αλλα εκαναν το χαρτι της απολυσης χτες, για να μην δικαιουται αποζημειωση για μια μερα... ελεος τι να πω... δεν ξερω πως θα τα βαλουμε περα, ελπιζω κατι να βρει κ να πανε ολα καλα

σας φιλω κοριτσακια θα τα πουμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα στα κοριτσια!!!! :YMHUG: Τωρα δηλαδη εξηγήστε μου, πως γινεται με το που σηκωνομαι απο το κρεβατι και παω να πλυθω να εχω φουλ αναγουλα?Δηλαδη τι να βγαλω νηστικια?Τα εντερα μου? 8-}

Ατακτο μπεμπε ειναι το φραουλακι μου.

Παντως βρε κοριτσια σαν κατι να αισθανομαι στην κοιλια, πολυ απαλα δηλαδη,στη δεξια μερια που ειναι το μπεμπε, σαν απαλο φτερουγιμα....αραγε αυτο ειναι ή τα εντερα μου?Ποτε το νιωσατε οι πιο μπροστα απο εμενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςς καλημερα και καλο μηναααα...σημερα εμεινα σπιτι να συνεχισω την γενικη σε κουζινα και σαλονι και να πλυνω κατι χαλια οσο προλαβαινω για ναμην ριξει βροχα παλι...μα θα ερθει το καλοκαιρι επιτελους???Σημερα μιλαγα με μια πελατισσα που εχει βαπτιση την Κυριακη και θελει και φουσκωτο και μου λεει σκεφτομαι μονο τη βροχη που εχεουν δωσει...ελεος...5 Ιουνιου και να βρεχει??Που ξανα ακουστηκε αυτο??Οσο γιατο ξυρισμα καλα και εγω ξυραφακι...κατω δεν βλεπω καλα..δηλαδη καθολου και κανω στα τυφλα αλλα δεν με πειραζει τουλαχιστον τα πολλα να κανω...χιχι..ουτως η αλλος αμα γεννας κανουνε το γκνωστο ξυ-κλι...οποτε...απο τα ποδια παλια εκανα με μηχανη ..ακομα την εχω αλλα στην ντουλαπα...στην αρχη ηταν καλα αλλα μετα απο κανα 2 -3 μηνες γυρναγανε τριχες μεσα και ειχα θεμα και ετσι δεν το ξαναχρησιμοποιησα..Ηλιαννα σε καταλαβαινω με τους πελατες...εγω την Κυριακη με πηρε ενας και πηγα να του φτιαξω μπαλονια το βραδυ απο τις 10 μεχρι τις 12 και μισι αλλα τι να εκανα δεν ειναι πελατης που τον βλεπω μια φορα...να πω την αληθεια οκ γαιδουρια του και αυτουνου γιατι ξερει οτι ειμαι εγκυος και οτι εχω και τις συσπασεις...και μπορουσε να μου πει να τα εχω την αλλη μερα ετοιμα παραα να τρεχω βραδιατικα αλλα τι να κανω και εγω...του χρονου που θα ειμαι καλα και θα μπορω αυτοι θα εχουν βαπτιση....πρεπει ολα να τα σκεφτομαι...αυτα φιλεναδιτσες...σας αφηνω μπαςςς και σηκωθω να κανω καμια δουλειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες και καλό μας μήνα! Αναστασία μια φίλη μου που είχε πολλούς εμετούς ειδικά το πρωι μου είπε ότι μόλις ξυπνούσε πριν σηκωθεί από το κρεβάτι έτρωγε μια φρυγανιά με μέλι ή μαρμελάδα και καθόταν στο κρεβάτι για κανένα 10λεπτο και μετά σηκωνόταν. Αν λέει σηκωνόταν με άδειο στομάχι τότε έκανε εμετό κατευθείαν, ενώ η φρυγανιά την έσωσε. Αν θέλεις δοκίμασέ το και μήπως και σε βοηθήσει.

Σε εμένα εδώ και 2 μέρες σταμάτησαν τα καφετιά και τα ροζ (ευτηχώς!) και σήμερα θα πάμε να το δούμε το εμβρυάκι μας που θέλω να πιστεύω ότι θα έχει μεγαλώσει αρκετά. Είμαι για 4η εβδομάδα κλεισμένη μέσα και συνεχώς ξάπλα και η αλήθεια είναι ότι αρχίζω να κουράζομαι ψυχολογικά :( Ούτε στο μπαλκόνι μπορώ να βγώ ρε κορίτσια. Φοβάμαι μήπως τελικά μείνω στο κρεβάτι όλους τους μήνες και εκτός του ότι θα γίνω ένας τόφαλος, δεν θα μπορέσω να βγώ να πάρω τίποτα για το μωράκι μου :cry: Δεν θέλω να τα διαλέξουν όλα οι άλλοι για εμένα! Sorry αλλά σήμερα δεν είμαι και πολύ καλά, ίσως φταίνε και οι ορμόνες. Το μεσημέρι που θα δω το μωράκι μου θα τα ξεχάσω όλα το ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi μου μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου.Το πολυ πολυ αν χρειαστει να μεινεις ξαπλα θα σου παρουν τα πολυυυυυ βασικα και μολις γεννησεις με το καλο θα πας και θα παρεις αυτα που θελεις.Επισης μπορουνε να πανε σε μαγαζια με μπεμπε και να σου φερουν φυλλαδια να δεις και να διαλεξεις!!! ;) Κανε υπομονη κι εμεις ειμαστε εδω παρεουλα σου!

Kiska ασε τις δουλειες και ξεκουρασου θα σε βγαλω τις κοτσιδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις πανέμορφες κοιλίτσες μας...:)

Madi μου μην στενοχωριέσαι και μην ριχνεις ψυχολογικα τον εαυτό σου κούκλα μου....:)....όλα θα είναι καλά με το σποράκι σου και ειδικά σήμερα που θα το δείτε κιόλας πρέπει να πετας από χαρα...:).....σε φιλώ....:)

Αναστασία μου.....όντως να σηκώνεσαι από το κρεβάτι και να έχεις τάση για εμετό δεν είναι και το ωραιότερο πράγμα....λίγη ακόμη υπομονή γλυκιά μου και όλα θα περάσουν.....γιατί δεν τηλεφωνείς στον γιατρό σου μήπως και σου δώσει κάτι για το στομαχάκι σου?.....όσον αφορά την αίσθηση του μωρού, να σου πω και εγω νομίζω ότι δυο φορές σαν να κουνηθηκε κατι μεσα μου, αλλα εχω και μια επιφυλαξη μηπως είναι τα εντεράκια μου... :roll::roll::roll::roll: ......που θα πάει όμως...θα το νιώσουμε σε λίγο καιρό....:)

Κίσκα μου γλυκιά......προσοχή με τις δουλειες του σπιτιού .....μην κουραζεσαι.....και ας βρεξει....μην χαλας την διαθεση σου...:)

Μαιμουδακι μου πολύ λυπάμαι για τον αντρούλη σου αλλά χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη...να δεις που σύντομα κάτι καλό θα συμβεί στον αντρούλη σου με το θεμα δουλειάς..:)

Ηλιάννα μου καλημέρα και προσοχη στο μωρακι σου....:!!!!!!!!!!.......εγω ανυπομονω να παω αυριο να δουμε το μικρακι μας στην αυχενικη και να ηρεμισω λιγουλάκι...:)

πολλά φιλάκια σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαροι και καλό μήνα!!!

Λένα, λυπάμαι για τον άντρα σου, θυμάμαι που το είχες ξαναπεί ότι περιμένατε να τον απολύσουν. Τι δουλειά έκανε; Ελπίζω να βρει κάτι άλλο, αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα... Κι εμένα άνεργος είναι, δε λες που έχουμε εμείς ένα στάνταρ μισθό;

Αναστασία, η φρυγανιά είναι καλή λύση. Φυσικά, αν ξυπνούσα εγώ και έτρωγα φρυγανιά με μαρμελάδα θα γινόμουν εκατό φορές χειρότερα. Μόνο σκέτη θα με βοηθούσε. Αλλά ειναι στον άνθρωπο. όσο για το απαλό φτερούγισμα, εγώ το νιώθω συνέχεια, και είναι τα έντερά μου! :P Αλλά είναι φάσεις που νιώθω μια κινητικότητα στο σημείο που είναι το μωρό, κι αυτό το πρωί ή το βράδι που είμαι ξαπλωμένη στο πλάι. Μπορεί να είναι η ιδέα μου.

Εύη, κι εμένα γυρνάγανε οι τρίχες με τη μηχανή τον πρώτο καιρό, μετά ευτυχώς σταμάτησαν.

Μάντι, δύσκολος ο εγκλεισμός, αλλά τι να κάνουμε; Είναι για καλό σκοπό! Δεν πειράζει για τις αγορές. Κατ' αρχήν είναι πάαααααααααρα πολύ νωρίς. Μπορεί μετά να είσαι εντάξει και να μπορέσεις να πας για ψώνια. Αλλά έτσι κι αλλιώς, τι είναι πιο σημαντικό; Να αγοράσεις κάποια ρούχα ή να είναι καλά το μωράκι σου;

Τι έχει το μενού σήμερα κορίτσια; Εγώ πήρα τσιπούρες και θα τις κάνω στη λαδόκολλα και σκέφτομαι και πατάτες jacket, γιατί απ' την περασμένη βδομάδα που φτιάξαμε με την ξαδέλφη μου, μου έχουν καρφωθεί στο μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Αναστασία να σε ρωτήσω....επειδή είμαστε δίπλα δίπλα στις μέρες.....μπήκαμε στον 4ο μήνα?...ή όχι ακόμη?....εχω μπερδευτεί/..... :roll::roll::roll::roll:

miki μου ολοι μου ειπαν οτι 6 καθε μηνα θα αλλαζω, αλλα το γιατρο που ρωτησα μου ειπε βαση υπερηχου να κοιταω, αρα κλεισαμε τον 3ο και μπηκαμε στον 4ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, ο τρίτος μήνας (ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! Μη μ' ακούσει ο γιατρός μου να μιλάω για μήνες! Θα με φάει!) έχει μία επιπλέον εβδομάδα. Οπότε, όταν κλείσεις τη 14η εβδομάδα, μπαίνεις επισήμως στο δεύτερο τρίμηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!

Καλό να έχουμε!!!!! Τί κάνετε?????

Ηλιαννάκι μου τί διαβάζουν τα ματάκια μου?????? Πάλι στο τρέξιμο??????? Συγνώμη κιόλας αλλά πολύ γαϊδούρες οι πελάτισσές σου αφού σε βάζουν σε τέτοια ταλαιπωρία ενώ γνωρίζουν ότι κανονικά δεν θα έπρεπε ούτε να σηκώνεσαι από τον καναπέ του σπιτιού σου.......να έρθω να τις δείρω??????? Ή μήπως να δείρω εσένα για να βάλεις μυαλό???????? Κοριτσάκι μου είπαμε ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!

Μυριάκι μου αν πας στα mothercare σίγουρα θα βρείς παντελόνια εγκυμοσύνης που θα μπορέσεις να τα βάλεις και αργότερα που θα φουσκώσεις περισσότερο...εκεί ρίξε μια ματιά και για σουτιέν εγκυμοσύνης, κι εγώ από κεί βολεύτηκα.

Τιτινάκι μου μεγειά τα καινούρια ρουχαλάκια, καλοφόρετα!!!

Μαϊμουδάκι μου κρίμα που απέλυσαν τον άντρα σου...σε καταλαβαίνω πολύ καλά, τον άντρα μου τον είχε απολύσει το πρώην αφεντικό του λίγο πριν γεννήσω την κόρη μου και είχαμε πανικοβληθεί εν όψη της γέννας και των εξόδων που μας περίμεναν....αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τα βγάλαμε πέρα μια χαρά! Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου, θα βρεθεί κάτι άλλο, ελπίζω σύντομα!!!!! Κι δικός μου ευτυχώς τώρα βρήκε πάλι δουλειά σε ένα ξενοδοχείο 5 λεπτά από το σπίτι μας οπότε γλιτώνουμε και τις βενζίνες...αλλά είμαστε από τους τυχερούς γιατί έχουμε και τα αγροτικά που αποδίδουν αρκετά....αλλιώς θα ψαχνόμασταν!!!! Όσο για τα παραθυράκια του νόμου δυστυχώς οι εργοδότες τα γνωρίζουν όλα προκειμένου να αδικήσουν τον εργαζόμενο!!!! Ήθελα να ήξερα δεν προστατεύεται από πουθενά ο εργαζόμενος????????? Πωπω ξύπνησε μέσα μου η Παπαρήγα :lol::lol::lol:

Αναστασία μου κάνε υπομονή κοριτσάκι μου, θα σταματήσουν κάποια στιγμή οι αναγούλες......κι εγώ όταν έκανα εμετούς το πρωί έβγαζα μόνο γαστρικά υγρά (μπλιάξξξξξξ)!!!!! Το φτερούγισμα που νιώθεις είναι κατά 99% το φραουλάκι σου!!!!!! Τέλεια ε????

Κίσκα μου χαλαράααααααααααα με τις δουλειές........

MaDi όλα καλά να πάνε σήμερα στον γιατρό.....θα δείς και το ζουζουνάκι σου, τί καλά!!!!

Μίκι μου νομίζω και το δικό σου μωράκι άρχισε να κάνει αισθητή την παρουσία του!!! Δεν ξερεις κάθε πότε αλλάζεις μήνα?????

Άννα Μαρία μου δεν έχω ιδέα τι να μαγειρέψω σήμερα!!!

Κορίτσια εγώ ήμουν πάντα τσακωμένη με τα τακούνια....δεν τα αντέχω καθόλου, έβαλα μόνο όταν αρραβωνιάστηκα και μετά για δύο μήνες ήταν σαν νεκρά τα μικρά δαχτυλάκια μου!!!! Τώρα βολεύομαι με μπαλαρίνες (έχω ένα ζευγάρι μαύρες με μπαρέτα με στρασάκια...υπέροχες) και για το καλοκαίρι διάφορα χρώματα παντοφλάκια και σαγιοναράκια για όλες τις εμφανίσεις! Έχω κι ένα ζευγάρι άσπρα μπαλαρινέ killah για καθημερινά....μια χαρά θα την βγάλω το καλοκαίρι, δεν χρειάζεται να πάρω άλλα αν και δεν ξέρω αν θα αντισταθώ τελικά γιατί έχω κόλλημα με τα παπούτσια! Όμως μου φαίνεται ότι θα χρειαστώ κι άλλα ρούχα τελικά γιατί νόμιζα ότι είχα αρκετά από την προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά μάλλον τα μοίρασα και δεν το θυμόμουν.....κι έχω ξεμείνει με δυό τρία φορεματάκια μόνο..... τα μπλουζάκια που έχω είναι όλα μινιόν, που να χωρέσουν οι πλατάρες που έκανα και το στήθος αλα Πάμελα!!!!!! Με την καμία όμως!!!!!

Δεν βλέπω πολύ κίνηση σήμερα.....πού είστε????????

Φιλακια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για δειτε και αυτο....

Το δεύτερο τρίμηνο ανά εβδομάδα

Εβδομάδες 13-27 13η εβδομάδα κύησης 14η εβδομάδα κύησης 15η εβδομάδα κύησης 16η εβδομάδα κύησης 17η εβδομάδα κύησης

18η εβδομάδα κύησης 19η εβδομάδα κύησης 20η εβδομάδα κύησης 21η εβδομάδα κύησης 22η εβδομάδα κύησης

23η εβδομάδα κύησης 24η εβδομάδα κύησης 25η εβδομάδα κύησης 26η εβδομάδα κύησης 27η εβδομάδα κύησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια είμαι λίγο καλύτερα τώρα!

Μiki82 με βάση το παρακάτω site αν έκλεισες την 13 εβδομάδα τότε μπήκες στον 4ο!

http://blog.eimaimama.gr/2009/09/blog-post_19.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου :D

καλο μηνα να εχουμε!

Να ξεκινησει ομορφα το καλοκαιρακι μας :D & να μην εχουμε αλλες βροχουλες ΕΛΠΙΖΩ!

ειμαι στο μαγαζι και εχω ενα σφυξιμο χαμηλα :roll:

λενα, κριμα για τον αντρα σου :?

ελπιζω να βρει κατι που κυριως να τον ευχαριστει, συντομα :)

ΡΡ ΗΛΙΑΝΝΑ, παλουκωσου κατω.. :D:D:D:D

βερονικακι, ειδες ολα πηγαν τελεια? ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ευχομαιι :D

καλα αννα μαρια δεν συζητο, εσυ παιδι μου θα σκασεις

τετοια κοιλια :) αχαχαχ μωρε σε πειραζω, να δεις θα κανεις μια ωραιοτατη

κομψη κοιλιτσα! :D:D

τα χαιρετισματα μου σε οοοοοοοοοοοοολες τις φουσκειτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα πεθαμενη απο τις δουλειες....αχ..βαχ...και στο μπροστινο μπαλκονι ειχαν παρκαρει απο κατω και επρεπε να παρω τα χαλια και να τα παω στο πισω για να μην το βρεξω..ελεος ετσι...λες και μου το κανει επιτιδες ο Θεος...χιχιχι....Κοριτσια αυτο απο το eimai mama.gr να κοιταξετε για να δειτε ποσο ειστε..αμα κλεισατε τις 13 βδομαδες και εχετε μπει στις 14 τοτε ειστε στον 4ο...καποιοι μηνες εχουν παραπανω βδομαδες..πχ..ο εκτος που ειμαι εγω τωρα εχει 5 βδομαδες και οχι 4..αα για τα σουτιεν που λεγατε εγω τοτε στο γιο μου καπου στα 30-40ευρω τα ειχα παρει..και τα εχω και για τωρα αλλα ημουνα τυχερη γιατι καποια στιγμη βαλανε στο λιντλ σουτιεν εγκυμοσυνης-θηλασμου και παντελονια και ζωνη και μπλουζα σε πολυ καλη τιμη..εγω πηρα ενα παντελονι,μια μπλουζα και ενα σουτιεν..αν θυμαμαι ειχε 6 ευρω το σουτιεν και το εχω καταευχαριστιθει ειναι σουπερ...εγω Ανασασακι με τους εμετους εβαζα υποθετα..και δεν ετρωγα τιποτα ουτε φρυγανια γιατι με ενοχλουσε..βεβαια ειχα πολλους εμετους και εβαζα 2 την ημερα και μετα που ηρεμισα λιγο εβαζα ενα καθε πρωι αλλα με βοηθησαν...απο φαγητο τπτ ομως..και απορρω πως μπορουμε να μην τρωμε ...και ομως μπορουσα..δεν ηθελα τιποτα και δεν πειναγα..καν..τωρα βεβαια..το ευχαριστιεμαι χιχιχιχι..γεια σου Μαρακιιι καλο μηνααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές φουσκοκοιλίτσες!

Καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nia μου όμορφα που όλα πήγαν τέλεια με την αυχενική σου και είδες τα μπεμπάκια σου!

MaDi με το καλό να δεις το γλυκούλι το μωράκι σου! Έχεις δίκιο για την κλεισούρα

αλλά αφού σου πέρασαν τα καφερόζ είσαι σε καλό δρόμο, όλα θα είναι μια χαρούλα!

Μην στεναχωριέσαι καθόλου!Είμαστε όλες κοντά σου!

Miki μου με το καλό και εσύ αύριο να κάνεις την αυχενική σου και να μας φέρεις

καλά νεάκια!

Maimoudaki μου τι να πω με αυτές τις δουλειές πια;Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

το συντομότερο να βρει πάλι δουλειά ο άντρας σου!Υπομονή κοριτσάκι μου!

Άννα Μαρία μου τι κοιλίτσα γλυκιά είναι αυτή;Έτσι ήμουν εγώ πριν την εγκυμοσύνη!

Kiska παιδί μου ξεκουράσου λίγο κοριτσάκι μου!

Ηλιαννάκι ξεκουράσου και εσύ καλό μου!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα μου, Μαντι μου σας υπερ-ευχαριστώ για την απάντηση.....πραγματικά με βοηθήσατε..:)

Τέντι μου σε ευχαριστω και σενα παρα πολύ για την ευχούλα περι αυχενικής....ανυπομονω να παω να το δω το μικρακι μου...αχχχχ....:)

ας φιλώ ολες πολυ πολυ γλυκα....:)

παρεμπιπτόντως, εδώ στην Καβάλα έχουμε απίστευτα καλό καιρό.....υπέροχο ήλιο...:)...τι ωραια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...