Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΣΒΟΥΡΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

Ζουζι μου γέννησα στην 38 εβδομάδα σε αφήνουν να πάρεις 15 μέρες περίπου από το μήνα σου αν είναι το πρώτο! Αν δεν είναι, σε αφήνουν όλο το μήνα γιατί υπάρχει περίπτωση να γυρίσει , Έμενα ο γιατρός μου είπε ότι το πρώτο παΐδι δεν γυρνάει στον 9ο

zouzi έγραψε:

Aggeliki na sou zisei koritsaki mou....na nai panta gero....kai afto alla kai si gia na ti xairesai....

Pes mou kati se pia evdomada isoun giati kai mena exei isxiakh provolh..vevea eimai akoma 33 evdomada alla thelo na ksero an telika de gurisei se pia vdomada tha kano kaisariki...filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζουζι μου γέννησα στην 38 εβδομάδα σε αφήνουν να πάρεις 15 μέρες περίπου από το μήνα σου αν είναι το πρώτο! Αν δεν είναι, σε αφήνουν όλο το μήνα γιατί υπάρχει περίπτωση να γυρίσει , Έμενα ο γιατρός μου είπε ότι το πρώτο παΐδι δεν γυρνάει στον 9ο

zouzi έγραψε:

Aggeliki na sou zisei koritsaki mou....na nai panta gero....kai afto alla kai si gia na ti xairesai....

Pes mou kati se pia evdomada isoun giati kai mena exei isxiakh provolh..vevea eimai akoma 33 evdomada alla thelo na ksero an telika de gurisei se pia vdomada tha kano kaisariki...filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελικουλα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!!:) :)

Να ειναι παντα γερη και δυνατη!!

Κουκλα θα ειναι ετσι που μας την περιγραφεις!!

Περιμενουμε με την πρωτη ευκαιρια φωτο!!

Φιλακια πολλα και στις δυο!!!:kiss: :kiss:

1648915bzohq9w5jj.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελικουλα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!!:) :)

Να ειναι παντα γερη και δυνατη!!

Κουκλα θα ειναι ετσι που μας την περιγραφεις!!

Περιμενουμε με την πρωτη ευκαιρια φωτο!!

Φιλακια πολλα και στις δυο!!!:kiss: :kiss:

1648915bzohq9w5jj.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!!!!!Γερη και καλοτυχη να ειναι παντα!!!!Περιμενουμε και φωτο παντως φαινεται κουκλα απο την περιγραφη σου...Πολλα φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!!!!!Γερη και καλοτυχη να ειναι παντα!!!!Περιμενουμε και φωτο παντως φαινεται κουκλα απο την περιγραφη σου...Πολλα φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου, συγχαρητηρια!!!! να σου ζησει η σβουριτσα σου κι εσυ σιδερενια!!! να 'στε καλα, να τη χαιρεστε τη μικρη κουκλιτσα σας!!!!;)

με το καλο να σαραντισετε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου, συγχαρητηρια!!!! να σου ζησει η σβουριτσα σου κι εσυ σιδερενια!!! να 'στε καλα, να τη χαιρεστε τη μικρη κουκλιτσα σας!!!!;)

με το καλο να σαραντισετε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γερή , καλότυχη και εσύ με τον άντρα σου πάνυα κάλά για να την καμαρώσετε όπως εσείς θ'ελετε.Συγχαρητήρια!!!!!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γερή , καλότυχη και εσύ με τον άντρα σου πάνυα κάλά για να την καμαρώσετε όπως εσείς θ'ελετε.Συγχαρητήρια!!!!!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...