Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια :D:D:D !!!

Φιλενάδα ο Κοσμάς τον παίρνει μαζί του όταν ξυρίζεται και όταν γενικά κάνει αντρικές δουλειές. Όμως αγχώνομαι λίγο γιατί γενικά κάνει πολλή παρέα και με την ανιψιά μου και προχτές πήρε τη στέκα της και τη φόρεσε :?:?:?:? .Γιατί να μην ανησυχώ;; Είναι φυσιολογικό ένα αγοράκι να κάνει γυναικεία πράγματα :? ;;;;;;; Ουφ, τα κορίτσια μια χαρά. Ό,τι και να δουν από τη μαμά δεν υπάρχει πρόβλημα....Προχτές γέλασα πάντως...Τον μάλωσε ο Κοσμάς για κάτι και ο Πάνος τον κοιτούσε ατάραχος. Όταν λοιπόν σταμάτησε να μιλάει ο Κοσμάς του λέει ο Πάνος: "μπαμπά, είσαι καλά;;;;;" :lol::lol::lol:Τι λέει πια το στόμα τους :lol::lol::lol:

Μαράκι μπράβο ο μπαμπάκας σου :D:D !Χάρηκα πάρα πολύ. Εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία του ταλαιπωρία και να είναι πάντα υγιής!

Πού χαθήκατε όλες σήμερα;; Μπήκα ορεξάτη να διαβάσω πολλές σελίδες και ξενέρωσα :(:(:lol::lol:

Ρία η μόνη υποψήφια ήμουν εγώ ε :lol: ;;;;; Άρα νομίζω ότι το όσκαρ μου ανήκει :lol::lol: . Θα προτιμούσα βέβαια να έχω και αντιπάλους :lol::lol:

Βασούλα πού δουλεύεις;; Στο δημόσιο;;; Αχ θέλω κι εγώ να είμαι στη δουλειά και να ασχολούμαι με ό,τι θέλω..Όσο για τα βιβλία το καλοκαίρι επιδίδομαι στο σπορ.Της Μαντά τα βιβλία είναι όντως πολύ καλά. Όπως και της Δημουλίδου. Τώρα που θα σταματήσω τη δουλειά θα διαβάσω το ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙ (ξένη συγγραφέας). Μου είπαν ότι είναι ΤΕΛΕΙΟ.

Σήμερα πήγε η μαμά μου τον Πάνο στις κούνιες. Ο Πάνος λοιπόν παραπάτησε στα σκαλιά μιας τσουλήθρας (τα σκαλιά ήταν κουνιστά) και έπεσε, με αποτέλεσμα να κάνει ένα καρούμπαλο στο μέτωπο. Η μαμά μου πήγε να σκάσει η καημενούλα..Είναι πολύ ζωηρός ώρες ώρες..Σήμερα πάλι στο τσακ τον πρόλαβα που ανέβηκε στην πλάτη του καναπέ (από πίσω το κενό :?:?:? ).Καμιά ώρα θα σπάσει το κεφάλι του και θα τον τρέχουμε (κούφια η ώρα που το ακούει)..

Αυτά και για σήμερα..Αύριο σας θέλω πιο δραστήριες ;);) !

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα!!! :D

Φιλεναδα εγω παντως βγαινω εκτος συναγωνισμου με τα οσκαρ ετσι που κυκλοφορω ολη μερα στο σπιτι με κολαν και ψωβυζα! :P

Ρε ψυχακια ξεκολλα που ψαχνεις παντι κατι να αγχωνεσαι! Και βεβαια ειναι απολυτως φυσιολογικο να μιμειται οτι συμπεριφορα βλεπει..αλλωστε ο ανθρωπος ειναι ακρως μιμητικο ζωον! ;) Επισης ο Πανουλης δε μπορει να ξερει τι ειναι γυναικειο και τι αντρικο,εδω δε ξερει ακομη αν ειναι αγορι ή κοριτσι! :P

Γι αυτον ειναι ολα πρωτογνωρα κι ενδιαφεροντα! :D

Καλα οσο για τις ταρζανιες,ελα να δεις τι κανει ο Αλεξ!!!!! :o αφου απηυδιζω στο τελος και τον αφηνω στη τυχη του..του λεω οταν γκρεμιστεις μονο θα το καταλαβεις! :?

Καλο αυτο το βιβλιο που λες;;διαβασε το να μου πεις! αν και τωρα ειμαι σε τεοια φαση που δε μπορω να διαβασω ουτε συνταγη μαγειρικης...μιλαμε το μυαλο ειναι αλλου ντ'αλλου!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ανθη μου μην αγχωνεσαι καλε ειναι φυσιολογικο σ αυτες τις ηλικιες να τα κανουν ολα αυτα.Και εμενα ο δικος μου παιρνει ολα τα καλλυντικα μου...

Τονακι τι κανεις,πως τα πατε?

Εδω γινεται ενας χαμος ο μεγαλος δεν σταματαει να μιλαει ,ο μικρος εχει ξεθαρεψει και ολο φωναζει ...το βραδυ σηκωθηκα και 10 φορες να του βαζω συνεχεια την πιπιλα :( και με ξυπνησαν στις 7μιση και ειμαι κομματια.Αχ

Ευτυχως εχει καλο καιρο και περιμενω να περασει λιγο η ωρα να παμε καμα βολτουλα.

Σας ειπα?Εχω ετοιμασει τα παντα για την βαφτιση...ειναι 18 Ιουνιου και την περιμενω πως και πως :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!! Τι κάνετε;;

Παρασκευουλα ζάχαρη, παρασκευούλα μέλι... ε Ασπάκι;;;;

Καλέ κι εμένα πέρνει τα καλλυντικά μου και με ρωτάει: αυτό θα το βάλεις μαμα;;; Τι του λές;;;; :lol::lol::lol:

Αχ σήμερα φεύγω πάω camping!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευουλα ζάχαρη, παρασκευούλα μέλι... ε Ασπάκι;;;;

Παρούσαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά κορίτσια σήμερα έχω τρελή διάθεση λέμε.....μα δεν είναι τυχαία η καλύτερη μέρα η Παρασκευούλα!!!!

Αχ Φλωριάνα, να έρθω κι εγώ???????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι στη δουλειά και περιμένω να πάει η ώρα 1.30 είναι δυνατόν να το σκέφτομαι από τώρα ????

Άκουσα και μια κατσάδα το πρωί γιατί είχα ξεχάσει το κινητό του γραφείου μου λέει στα λέω για μην το ξαναξεχάσεις και του απαντάω άνθρωπος είμαι και το ξέχασα εσείς του λέω δεν κάνετε λάθη?? όσες φορές και να μου πείτε αν είναι να το ξεχάσω θα το ξεχάσω :lol::lol::lol: συγνώμη είχα άδικο και στην τελική δεν είμαστε και γιατροί είδα τις κλησεις τους πήρα και όλα καλά.

Η Ανδριανούλα άκουστε τι με ρώταγε: είδε ένα αγοράκι φίλο της να κάνει τσίσα. Μετά που έφυγαν από το σπίτι μου λέει μαμά ο Μ..... έχει πουλάκι??? ναι της λέω σαν τον μπαμπά ναι μου λέει αλλά του μπαμπά μαμά είναι πολύ μεγάλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: του Μ.... είναι μικρό!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες θα γράψω και αργότερα γιατί έχω λίγο δουλίτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες η διαθεση ανεβασμενη και γιατι ειναι Παρασκευη και εχω μπροστα

μου τριημερο αλλα και γιατι επιτελους σταματησαν αυτες οι κ@λ@βροχρες και επιτελους

βγηκε ηλιος :D:D:D

Μαρακι χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με τον μπαμπα σου καλη αναρωση να εχει κουκλα μου :D

Ανθη που να δεις τον γιο μου μονο καρουμπαλα εχει.........

Η δουλεια μου ειναι καλυτερη και απο το δημοσιο :lol::lol::lol::lol:

Τονια οντως το βιβλιο ειναι φοβερο σημερα πιστευω να το τελειωσω και οντως της Μαντα τα βιβλια

ειναι ολα σουπερ........

Φλωριανα καλα να περασεις :D

Ασπακι που εισαι εσυ καλε????????αντε διωξε τα αφεντικα τι δουλεια εχουν και ειναι εκει? :lol::lol::lol:

Ελισακι σε τρελανουν τα μικρα ε? :D

Αγαπημενη μου Ρια :D

Καλα καλε που εχεις το μυαλο σου και ξεχασες το τηλεφωνο :lol::lol::lol:

Αλλη φορα να μην ξαναεπαναληφθη :lol::lol::lol::lol:

Ο μικρος σημερα δεν με αφηνε να φυγω για την δουλεια στεναχωριεμαι πολυ να τον βλεπω

να κλαιει :( ολο μου λεει παρε με μαζι σου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!

Μα καλα ποσες μερες εχω να μπω και ανοιξατε κανουριο τρενακι? :o Καλοριζικο να ειναι!!!!!!

Χαθηκα το ξερω...τελευταια δεν ειμαι πολυ καλα...προβλημα με το στηθος, ψυχολογια χαλια, επαθα και την πρωτη μου κριση πανικου και τα ειδα ολα...Ευτυχως δεν ξαναεπαθα..ολα στο μυαλο μας ειναι και θυμωσα με τον εαυτο μου τοσο πολυ που μου απαγορευσα να σκεφτομαι χαζα...τεσπα..

Την Τριτη ηρθε η ξαδερφη μου απο την Ξανθη και εχω παρεουλα. Σαφως και νιωθω καπως καλυτερα αλλα δεν μενει και πολυς χρονος να μπαινω. Δεν προλαβα να σας διαβασω. Ελπιζω να τα καταφερω μια απο αυτες τις μερες. Μου λειψατε. Αντε να παρω και κανενα οσκαρ να αναιβω και αλλο!! :lol::lol:

Σας αφηνω γιατι κλαιει ο μικρος..καναμε εμβολιο χθες και ειναι καπως.Φιλακια σε ολες!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου μονο θετικες σκεψεις απο δω και περα και ολα θα ειναι τελεια ;):D

Αντε εχεις και παρεουλα κατσε και απολαυσε την ;)

Φιλια πολλα :D

Που ειστε καλε ολες?

Αααααα πρεπει να ειμαι συνεχεια πρωινη για να σας πετυχαινω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι κανετε;εμεις ολοι καλα.απλα μας επεσαν ολα μαζεμενα.ο μπαμπας μου αναρωνει.τα παει πολλυ καλα.σημερα ξυπνησε και ειπε στη θεια μου που δουλευει εκει οτι ειναι θυμωμενος γιατι νομιζε οτι εχθες που ηταν το χειρουργειο του,δεν πηγε κανεις μας.την κυριακη εχουμε και τα σαραντα του παππου και δεν εφταναν οοοοολα αυτα,εχουν απεργια και οι παιδικοι σταθμοι του δημου και εχω τα ζουζουνια στο σπιτι.ευτιχως εχω τον κουνιαδο μου που μπορει και μου κραταει τα παιδια οταν χρειαζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia!!!ti kanete???gurisame mazeutikame ki eipa na sas grapsw!!!

gennisa tin paraskeui 6/5 to prwi me kt ena antraki 3 kilwn!einai ena aggeloudaki..kai stin opsi kai sti sumperifora!ouute milaei oute lalaei...to gluko mou!perasa asxima me tin kaisariki tis 2 prwtes meres..alla epaniltha kai eimai pio zwntani apo pote!!afou to spiti mou einai gemato omorfes xaroumenes fwnoules antrwn!!xaxa!!giati opws katalavainete tous exw kai tous 3 edw!apo deutera ksana se programma..sxoleio douleia k tetoia!!eimai polu eutixismeni...sas euxaristw oles apo kardias....klaiw apo xara...gia ta dwra pou mou ekane o theos!!!

oso gia tin empeiria..to mono pou ekana itan na skeftomai oti se liga lepta tha ton exw stin agkalia mou..an kai den mporw na sas krupsw poso mou eleipe o xaroulis afou den ton exw afisei pote an eksaireseis to sxoleio!!!ki o xaris me to mikro mia xara mexri stigmis...mas kanei kati klamatakia alla entaksei einai prwtes meres...

mou emeinan mono 4 kila ta opoia den fainontai kan..opote anikw se auto to post eee????!!!xaxa!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,

Τζοανάκι μου γλυκό :x να σου ζησει το νεο νινάκι, τι καλά που εισαστε όλοι μαζι σπιτάκι σας! Να χαιρεσαι την οικογένεια σου που μεγαλώνει! Φιλάκια πολλά, να μπαινεις να μας λες πως τα πάει ο μικρός.. Και ο μεγάλος με τον μικρό... :D

Βασούλα μου φιλάκια πολλά

Φλωριάννα να περάσετε σουπερ!

Μπράβο Μαράκι, θα δεις θα αναρρώσει γρήγορα ο πατέρας σου και όλα καλα!

Ασπάκι μου χαιρομαι που εχεις καλή διάθεση!

Τονάκι, Λενάκι ;):x

Ανθή μου να σου πω την αληθεια, εγώ απο μωρό που ηταν δεν βάφομαι μπροστά του... :oops: Μπορει να ειναι και υπεβολικό αλλά εχω μεταφέρει τα καλλυντικά στην τουαλέτα και βάφομαι εκεί πιά με κλειστη την πόρτα.. Κατα καιρους πάντως μου έχει αρπάξει κανα δυο σκιες και εχει κανει το προσωπό του :shock: λες και θα πάει για πόλεμο.. :lol:

Βικουλίνι, Βικάρα :x:x:x

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!

Τζοανάκι να σου ζήσει ο 2ος παίδαρος!!!!!!!!!!! Ζεις τη απόλυτη ευτυχία μπράβο πολύ χαίρομαι για εσένα!!!!!!

Μαράκι μπράβο για τον μπαμπά σου σύντομα θα είναι όλα όπως πριν και θα είναι και εκείνος χαρούμενος.

Βασούλα μου χαθήκαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανθή το χθεσινό όσκαρ είναι δικό σου [smilie=icescream.gif]

Λενάκι μην κάνεις άσχημες σκέψεις μόνο θετικές όπως είπες και εσύ όλα στο μυαλό μας είναι.

Κατερίνα σε χάσαμε πάλι ελπίζω να είσαι καλά.

Φλωρίανα καλά να περάσετε τελικά δεν μας είπες οι 3 σας θα πάτε ή οι δύο σας????

Ασπασία :x , εν το μεταξύ κάνω προετοιμασία στην μικρή που θα πάει παιδικό και μου λέει σε μία φάση μαμά δεν πιστευω να έρθει η Ασπασία στο σχολείο μου :lol::lol::lol: , έτσι και έχει Ασπασία ο παιδικός σταθμός την πατήσαμε :lol::lol::lol: και εμείς και η Ασπασία :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου :D:D:D !!!

Αχ...δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο μα πόσο πολύ συγκινημένη είμαι που πήρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα όσκαρ :((:((:((:(( ..Μπορεί να ήμουν η μόνη διαγωνιζόμενη μια που καμία άλλη δεν είχε δηλώσει το φορούσε αλλά παρόλ' αυτά η συγκίνηση παραμένει μεγάλη!! Ευχαριστώ Ρία μου :D:D:D !!!

Τζοαννάκι να σου ζήσει το αγγελούδι σου :D:D !! Εύχομαι να είναι έτσι ήρεμο συνέχεια ;);) !!!Βασίλισσα θα σε έχουν οι άντρες σου ;) !!!!! Να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λες τα νέα σου!

Φιλενάδα δε γίνεται να μην αγχώνομαι για κάτι :?:?:? ..Έτσι είναι η φύση μου :lol::lol: Αν δεν είμαι αγχωμένη δεν μου πάνε καλά τα πράγματα :lol::lol: Η γκρίνια και το άγχος με τρέφουν!!!

Πάντως νομίζω ότι κι εσύ δικαιούσαι ένα οσκαράκι με τόσα ξώβυζα που φοράς :lol::lol::lol: !!!

Η μπέμπα σου τι κάνει;; Είναι ησυχούλα; Κοιμάται καλά;; Όσο για τον Άλεξ πολύ γέλασα που είπες ότι τον αφήνεις μέχρι να γκρεμιστεί και να το καταλάβει :lol::lol: Αυτό τους χρειάζεται αν και δε νομίζω βέβαια να καταλάβουν γιατί ο Πάνος αφού γκρεμίστηκε από την τσουλήθρα πήγε μετά από 5 λεπτά στην ίδια :shock::shock::lol::lol::lol:

Βάσω γεμάτος καρούμπαλα και ο δικός σου ε;; Εγώ του έβαλα πάγο και πίεζα το καρούμπαλο. Σήμερα όμως που ήμουν στο κομμωτήριο, μια νηπιαγωγός μου είπε ότι απαγορεύεται ο πάγος στο κεφάλι και πρέπει να βάζουμε βούτυρο :shock::shock: ..Είναι λέει θαυματουργό και τους το είχαν πει στη σχόλή όταν έμαθαν για τις πρώτες βοήθειες..Το ξέρατε εσείς;;

Εμένα Βάσω μου όποτε φεύγω για δουλειά δε δίνει δεκάρα και το έχω παράπονο :( Μου λέει μάλιστα "στο καλό"..Αν γκρινιάξει είναι γιατί νομίζει ότι πάω βόλτα και δεν τον παίρνω μαζί....

Με καθησυχάσατε κορίτσια με αυτά που μου είπατε γιατί η αλήθεια είναι πως ένα άγχος (τι πρωτότυπο :lol::lol: ) το έχω...Είναι που δεν υπάρχουν και πολλά αγοράκια για παιχνίδι..Οι περισσότεροι φίλοι μας κορίτσι έχουν..

Εράκι κολλάς κι εσύ με αυτά ε;; Κι εγώ τα καλλυντικά μου στο μπάνιο τα έχω και βάφομαι εκεί αλλά πάντα μπάινει και αυτός μέσα όταν ετοιμάζομαι. Γενικά βρίσκεται σχεδόν πάντα στο χώρο που είμαι κι εγώ. Πολύ δύσκολο λοιπόν να κάνω κάτι χωρίς να με κοιτάει...

Ρία η ατάκα της Ανδριάνας φοβερή :lol::lol::lol: Από τώρα το παιδί εκτιμά το...καλό πράγμα :lol::lol::lol::lol: Με έκανες και γέλασα βραδιάτικο..

Λενάκι όλοι μας περνάμε τις φάσεις μας..Μη στεναχωριέσαι για τίποτα. Μια φίλη μου που πάθαινε κρίσεις πανικού μου είπε ότι όταν την έπιαναν άρχιζε να τρέχει και τη βοηθούσε...Εύχομαι πάντως να μην ξαναπάθεις ποτέ!

Σήμερα έκοψα τα μαλλάκια του Πάνου καρφάκια και είναι ένα κουκλί!!!!! Κυκουβάααααα :lol::lol:

Αύριο έχουμε το πάρτυ της ανιψιάς μου και πρέπει να είμαστε κούκλοι ;);) !!!!

Φιλενάδα μου, Ρία, Βάσω, Έρη, Τζοαννάκι, Βικουλίνι, Ελίζα, Φανή, Τόνιαχαν. Φλωριάνα, Στάμυ, Κατερίνα, Λενάκι, Μαράκι, Ανδριάνα, Άσπα και σε όποια ξέχασα ( :oops::oops::oops: ) πολλά πολλά φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Γεια σου ρε σαικοαγχωτικη φιλεναδα μου!!!! Γελαω παντως πολυ με τις ανησυχιες σου!!!! :lol::lol::lol:

Αυτο με το βουτυρο το ξερω κι εγω,αλλα δεν ηξερα οτι δε κανει παγο...γιατι δε κανει;;; βουτυρο δε του βαζω ομως ποτε γιατι ενω ξερω οτι βοηθαει με εκνευριζει γιατι λαδωνεται! :oops:

Κι εμενα χθες γκρεμιστηκε απο το καναπε που του ειχα πει 40 φορες να κατεβει,αλλα εκει αυτος το χαβα του!!! :-w

Τζοαννακι μου!!!! :x Ποσο χαιρομαι που εισαι τοσο ευτυχισμενη!!! Να τα χαιρεσαι και τα 2 σου αντρακια και ο μπεμπης να συνεχισει να ειναι τοσο ηρεμος!!!! :D με το βυζι πως τα πας;;;;

Ρια ΘΕΑ η κορη σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεα.τι κανετε;ΤΖΟΝΝΑΚΙ να σου ζησει το μωρακι,να ειναι παντα γερο και δυνατο και καλοτυχο.εμεις σημερα βγαινουμαι απο την εντατικη και παμε στο δωματιο σημερα το απογευμα θα κατσω εγω μαζι του.φιλακια πολλα σε ολες :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ιωαννακι να σου ζησει ο αντρακλας!!!!!

Ανθη και εμενα ο δικος μου ολο καρουμπαλα ηταν...το τελευταιο καιρο εχουμε ηρεμησει λιγο...οχι οτι δεν χτυπαει αλλα λιγοτερο σχετικα με πριν!Και εμενα μου ειχαν πει για το βουτυρο και οντως κανει δουλεια αλλα γινεται χαμος καθε φορα για να του βαλω ειτε παγο ειτε βουτυρο :evil:

Τονια ασε και μενα μου τη σπαει η λαδιλα!

Σημερα θα παμε βολτουλα παλι,το βραδακι θα ερθουν φιλοι σπιτοι και αυριο το πρωι εχουμε παρτυ!Ενα Σαβ/κο γεματο :D

Φιλακια κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το θέμα με τα καρούμπαλα είναι άστα να πάνε. Ακόμα το θυμάμαι το πρώτο της καρούμπαλο. Εμένα περπάτησε 10 μηνών και όταν λέμε περπάτησε εννοούμε ότι έτρεχε κιόλας. Θα σας εξηγήσω πως έγινε αυτό. Πριν πάμε στο σπίτι μας μέναμε σε μια μικρή γκαρσονιέρα μέχρι να φτιάξουμε το σπίτι μας. Μας βόλεψε πολύ γιατί είχε και έπιπλα και ήταν πολύ φθηνά. Εκεί μείναμε μέχρι που ήταν η Ανδριάνα 10 μηνών. Εκεί δεν είχε χώρο για να αφήσω να μπουσουλήσει ελέυθερα μόνο στην στράτα την έβαζα και με το χεράκι την έκανα βόλτες γιατί ήταν όλα τα έπιπλα και τα πράγματα της Ανδριάνας και καταβαίνετε. Το πρώτο βράδυ που την πήγαμε στο σπίτι μας περπάτησε και έτρεχε σε όλο το σπίτι και φώναζε ωραία ωραία!!!!!!!!!! Είχαμε σκάσει όλοι στα γέλοια. Πιστευω ότι αν είχαμε πάει πιο νωρίς θα είχε περπατήσει πιο νωρίς. Any way στο θέμα μας τώρα. Το πρώτο της καρούμπαλο το είχε κάνει το Πάσχα ήμουν στο μπάνιο και ήθελε να πάει στο δωμάτιο μας και έτρεχε και έλεγε μπαμπαααααααα μπαμπάαααααα και μετά ακούω μπαμ και κλάμα είχε κλείσει ο Σωτήρης την πόρτα και έπεσε πάνω με φόρα. Το βούτηρο είναι θαυματουργό το μόνο πρόβλημα που έχω όταν της βάζω είναι ότι το τρώει. Μετά από αυτό κάναμε καρούμπαλα συνέχεια τώρα τελευταία δεν έχουμε κάνει.

Μαράκι είδες όλα καλά!!!!!!!!!!!

Ανθή το άξιζες το βραβείο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω σε περιμένω για κουσ κουσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία :x , εν το μεταξύ κάνω προετοιμασία στην μικρή που θα πάει παιδικό και μου λέει σε μία φάση μαμά δεν πιστευω να έρθει η Ασπασία στο σχολείο μου :lol::lol::lol: , έτσι και έχει Ασπασία ο παιδικός σταθμός την πατήσαμε :lol::lol::lol: και εμείς και η Ασπασία :lol::lol:

Αχ μαρή ξεμυαλισμένη Ρία :-w ....τι λές στο παιδί????

Θα με δει κάποια στιγμή και δεν θα με πλησιάζει.....ακούς εκεί μιλάτε για μια Ασπασία, σαν να είναι ο μπαμπούλας?????? :crazy::crazy:[smilie=sad10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Δεν της λέω ότι είναι μπαμπούλας αφού στο έχω ξαναπεί της λέω ότι η Ασπασία είναι ένα κορίτσάκι που δεν ακούει την μαμά της και κάνει ζαβολιές. :lol::lol::lol::lol::lol:

Παράδειγμα για να καταλάβεις: Δεν θέλει να κοιμηθεί και της λέω μια μέρα που Ασπασία δεν ήθελε να κοιμηθεί μετά την άλλη μέρα ήταν κουρασμένη και δεν μπορούσε να παίξει με τα παιχνίδια της

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατάλαβες??? Αν θα πάει σχολείο και θα δει καμία Ασπασία ή εσένα δεν θα φοβηθεί απλά θα σου πει γιατί δεν κοιμάσαι και δεν ακούς την μαμά σου και τον μπαμπά σου???? Θα σου κάνει παρατήρηση δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...